אחסון ענן הטוב ביותר לקנדה 2020

אם אתה גר בצפון אמריקה, רוב הסיכויים שתרצה לאחסן את הקבצים שלך במקום כלשהו שסוכנויות ארה”ב לא יכולות להגיע אליהם. קנדה היא מועמדת ראשונה לכך, מכיוון שאין בה חוקים, כמו חוק הפטריוט של ארה”ב, CLOUD או PRISM, המאפשרים לממשלה לבחון את הנתונים שלך. במאמר זה בחרנו את אחסון הענן הטוב ביותר לקנדה, כאשר Sync.com תופס את המקום הראשון.


ממשלת קנדה מתערבלת כדי לעדכן את החוקים שלה כך שתתאים לתקנה הכללית להגנת המידע של האיחוד האירופי ולשמור על הזכות להעברת נתונים בחינם. אלה חדשות נהדרות עבור אנשים המודאגים מהפרטיות שלהם.

בנוסף, אחסון נתונים בענן יסיר את העומס מהכונן הקשיח, יאפשר לך לשתף ולשתף פעולה עם אחרים ולהגן על הנתונים שלך מפני קריסות בכונן הקשיח..

לפני שנתחיל בבחירות שלנו, בוא נעבור על הקריטריונים שבהם השתמשנו כדי לבחור את אחסון הענן הטוב ביותר לקנדה מתוך רשימת אחסון הענן הטובה ביותר שלנו. אם אתה מחפש כאן גיבוי, קרא את המדריך הטוב ביותר לגיבוי המקוון שלנו לקנדה. כדי לקבל מושג טוב יותר מה הגיבוי ומה האחסון, קרא על ההבדל.

אחסון ענן הטוב ביותר לקנדה 2020

מה הופך את אחסון הענן הטוב ביותר לקנדה

למרות שהפרטיות שלך מטופלת היטב, האבטחה של הקבצים שלך עדיין בסימן שאלה. האקרים לא יהססו למקד לנתונים שלכם. נבדוק איזה סוג הצפנה מאבטח את הנתונים שלך במנוחה ובמנוחה. הצפנה פרטית היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שרק אתה יכול לקרוא את הנתונים שלך, אך לשירות צריך להיות אימות דו-גורמי כדי להגן גם על האישורים שלך..

חיבור יציב ומהיר יעזור לך להעלות ולהוריד את הקבצים שלך במהירות. זה תלוי גם באיזו מידה אתה קרוב לשירות ולספק שירותי האינטרנט שלך. שירותים מסוימים מאפשרים לך לשפר את החיבור שלך על ידי שינוי הגדרות העברה ורבים משתמשים באלגוריתם העברה ברמת חסימת.

אנחנו לא רוצים שתרוקן את חשבון הבנק שלך כדי לשלם עבור אחסון בענן, לכן אנו נדאג שתפיק את המרב בזול. ככל שתוכניות רבות יותר זמינות בשירות כך האפשרויות שלך טובות יותר. אם אתה מחפש מציאה, קרא את המבצעים הטובים ביותר שלנו באחסון ענן.

חווית משתמש פשוטה יותר טובה מחוויה שהיא מסורבלת ומורכבת. עדיף אם אינך צריך להיות גאון טק כדי להשתמש בשירות אחסון בענן. נבדוק באילו מערכות הפעלה השירותים תומכים, וכן כמה ממשקים מהנים ואטרקטיביים שלהם.

1. אחסון ענן הטוב ביותר עבור קנדה Sync.com

Sync.com נוסדה בטורונטו בשנת 2011 וצברה מוניטין של אבטחה חזקה ופרטיות משתמשים, מה שעזר לה לעמוד בראש רשימתנו.

האבטחה החזקה שלה נעוצה בשימוש בהצפנת AES 256-סיביות ובפרוטוקול TLS, המגן על נתונים בזמן העברות למרכזי נתונים מפני התקפות של אמצע-אמצע. Sync.com משתמש בהצפנה פרטית כדי להגן על הקבצים שלך ולא תוכל לאחזר את הסיסמה שלך אם תאבד אותה. זה גם הבחירה המובילה שלנו לשירותי מיטב ידע אפס.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1
© Cloudwards.net

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2
© Cloudwards.net

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3
© Cloudwards.net

Sync.com-Speed-Slider-4
© Cloudwards.net

Sync.com-אימות דו-גורמי-מחוון -5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

אימות דו-גורמי זמין כדי לעזור לך נגד האקרים שרוצים לגנוב את הסיסמה שלך, אבל כדאי מאוד להפוך את החזקה מלכתחילה.

המהירות הראשונית ממוצעת עבור שירות אחסון בענן ואין העתקה ברמת חסימת כדי להגביר את המהירות לאחר מכן. אם תהליך הסנכרון משתמש יותר מדי במשאבי המערכת שלך, יש אפשרות להצער אותו. Sync.com מאפשר לך להגדיר גבולות העלאה והורדה חודשיים, וזה טוב למי שמשתמש בתוכנית נתונים מוגבלת.

סיבות אחרות שאנו אוהבים Sync.com

Sync Starter מספק שטח אחסון בחינם של 5 ג’יגה-בתים. זה לא הרבה, אבל זה מספיק כדי לבדוק את Sync.com כדי לבדוק אם זה עובד בשבילך.

משתמשים אישיים יכולים לבחור בין שתי תוכניות תחרותיות: Personal Pro עם 500GB ו- Personal Pro עם 2TB שטח. הראשון עולה 49 דולר לשנה ואילו האחרון עולה 96 דולר לשנה, מה שהופך אותו לאחת העסקאות הטובות ביותר בתחום אחסון ענן.

התוכניות העסקיות מתחילות בתוכנית Business Solo המספקת 2TB תמורת 96 דולר לשנה. זה גם מאפשר למשתמשים עסקיים לבקש קבצים מלקוחות ומבטיח תאימות של HIPAA, בנוסף לתכונות הרגילות.

עבור משתמשים מרובים – יש מינימום של שניים – Business Pro הוא הבחירה הטובה ביותר ועולה 60 עד 180 דולר לשנה, תלוי במספר המשתמשים ובכמות שטח האחסון. הוא מספק שליטה ניהולית וחיוב מרכזי.

השימוש בלקוח שולחן העבודה של Sync.com הוא קל ומחייב להשתמש בתיקיית הסנכרון ובסמל שורת המשימות שלה. זה זמין ב- Windows ו- macOS, אך לא ב- Linux (עיין באחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור Linux). תקבלו את אותן התכונות גם באמצעות לקוח האינטרנט, בנוסף לאפליקציות המשפרות את החוויה הכוללת.

יש גם אפליקציה לסמארטפון לאנדרואיד ול- iOS. אתה יכול להשתמש בו כדי להגיע לקבצים שלך במצב לא מקוון ולהעלות אוטומטית תמונות וסרטונים לענן.

Sync.com הוא ערך טוב, קל לשימוש, הוא בעל אבטחה חזקה ומגן על פרטיותך. אישורים כאלה הופכים את זה לנכון להיות בראש הרשימה שלנו. אם אתה רוצה ללמוד יותר על זה, קרא את סקירת Sync.com שלנו.

2. OneDrive לעסקים

מיקרוסופט היא אחד השמות הגדולים בתחום הטכנולוגיה, והגדילה את ייצור האפליקציות העסקיות שלה בשנים האחרונות. OneDrive for Business הוא סינכרון קבצים ארגוניים ושירותי שיתוף שלה. יש לו שני שרתים בקנדה: אחד בטורונטו ואחד בקוויבק סיטי.

קבצי ממשק אינטרנט של OneDrive

מחוון התיקיות של סינכרון OneDrive

מפעיל האפליקציות של OneDrive

יצירת שיתוף קבצי קישור

OneDrive Word Online

קודם

הבא

מיקרוסופט אינה פתוחה לגבי אמצעי האבטחה שלה, אך אנו יודעים שהיא משתמשת בהצפנה AES 256-ביט בזמן מנוחה. פרוטוקול TLS מגן על הקבצים שלך במהלך ההעברה ו- RSA 248 סיביות מבלבלים את מפתח ההצפנה שלך. אינך יכול להגדיר את דרישות הסיסמה שלך ושירות ברירת המחדל לאורך שמונה תווים. אם אתה מנהל האתר, אתה יכול לבקש אימות דו-גורמי, עם זאת.

מהירויות העלאה והורדה ראשוניות של קבצים תואמות לאלה של שירותים אחרים, אך זה יכול לפגר בעת העלאת שינויים שנעשו לקבצים מכיוון שהוא חסר סנכרון ברמת החסימה. אולם האלגוריתם זמין לקבצי Office ותוכל לחסום סינכרון של קבצים מסוגים מסוימים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את OneDrive לעסקים

ל- OneDrive for Business יש הרבה גמישות תכנית. אתה צריך לשלם לפחות שנה מראש עבור כל המשתמשים, אבל באופן כללי, זה זול יותר מהתחרות והמשתמשים לא צריכים לחלוק שטח אחסון כמו שהיו עושים עם שירותים אחרים. זה יתרון עצום עבור OneDrive.

OneDrive for Business 1 עולה 60 דולר למשתמש בשנה ומספק לכל 1 TB נתונים. OneDrive for Business 2 עולה פי שניים, אך מציע אחסון בלתי מוגבל. זה מתחיל ב- 1 TB, אך ניתן לבקש מקום נוסף.

לקוח שולחן העבודה זמין עבור macOS או Windows ועוקב אחר גישת תיקיות הסנכרון הנפוצה. אתה יכול גם להשתמש בממשק האינטרנט האינטואיטיבי והאטרקטיבי כדי לגשת לקבצים שלך.

החוויה הסלולרית זורמת כמו האינטרנט והיישומים פשוטים יותר לשימוש. כברירת מחדל, קבצים לא תופסים מקום בנייד שלך, אך אתה יכול לתייג אותם ולאחסן אותם לגישה לא מקוונת. זמינים סריקת מסמכים והעלאות אוטומטיות לצילום ווידאו.

למרות שזו בחירה מצוינת, OneDrive for Business היא עדיין שנייה ב- Sync.com מכיוון שהיא חסרת הצפנה פרטית ויש לה דרישות סיסמא חלשות. אם אתה רוצה לבדוק לעומק את תכונותיו, קרא את סקירת OneDrive לעסקים שלנו.

3. תיבה

Box היא אחת הפלטפורמות הטובות ביותר של EFSS, עם עסקים קטנים וגם חברות Fortune 500 בקרב לקוחותיה. היא משתמשת בטכנולוגיה הנקראת “אזורי תיבה”, המאפשרת למנויים של Business Plus או Enterprise לבחור אזור, כולל טורונטו, בו ניתן לאחסן את הקבצים שלהם..

השירות משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על הנתונים שלך במהלך ההעברה והצפנת AES 256-ביט מגנה עליהם בשרת. התיבה גם עוטפת את המפתח שלך באותה רמת הצפנה. זה לא הצפנה פרטית, אבל אתה יכול להגדיר את זה באמצעות Boxcryptor.

יש אימות דו-גורמי המסייע בהגנה על הסיסמה שלך, כמו גם דרישות סיסמא בהתאמה אישית למשתמשים שלך. גם כניסה עם כניסה יחידה זמינה, המאפשרת לעובדים להיכנס לאפליקציות עסקיות מרובות בו זמנית.

אתה יכול להגביל את מספר המכשירים שכל עובד יכול לסנכרן עם הצמדת מכשירים ויש אפשרות לבדוק כמה מכשירים יכולים לגשת לאחסון הענן שלך. אתה יכול גם לבטל את ההתקנה של מכשיר כדי לחתוך את המכשיר שלו, אך אינך יכול למחוק את התוכן שכבר נמצא עליו.

העלאות ראשוניות לאחסון ענן משוות היטב לשירותים אחרים, אך אלה שלא נובעות מכך אין משום שלתיבה אין סינכרון ברמת חסימת.

סיבות אחרות שאנו אוהבים בוקס

Box Starter הוא הזול מבין התוכניות העסקיות ודורש מינימום של שלושה משתמשים. זה עולה 5 דולר למשתמש בחודש ומציע שטח של 100 ג’יגה-בייט, וזה לא מספיק עבור מרבית העסקים. גודל הקובץ המרבי הוא 2GB.

התוכנית העסקית מספקת לך אחסון בלתי מוגבל תמורת 15 $ ומאפשרת לך להעלות קבצי 5GB.

Business Plus עולה 25 $ ומספק שילוב SSO, משתפי פעולה חיצוניים בלתי מוגבלים וגישה ל- Box Key Safe. תוכנית Enterprise מעניקה לך קבוצות משתמשים, אוטומציה של זרימת עבודה ותכונות אחרות. שתיהן מאפשרות לך לבחור באיזה שרת אתה רוצה להשתמש לאחסון הנתונים שלך.

ממשק האינטרנט מושך, פשוט ולא ישאיר אותך מבולבל. זה מאפשר לך להתאים אישית את כתובת האתר של סביבת העבודה שלך ולהוסיף גם את הלוגו שלך.

יש גם לקוח לשולחן העבודה. לאחר התקנתך, תראה את תיקיית הסנכרון בכונן הקשיח. הלקוח זמין עבור Windows או macOS. אם אתה צריך לגשת לקבצים שלך תוך כדי תנועה, אתה יכול להשתמש באפליקציה לנייד עבור אנדרואיד או iOS. כדי לראות איך נראה הממשק וללמוד עוד על השירות, קרא את סקירת התיבות שלנו.

4. pCloud

pCloud הוא שירות יחסית חדש שמדורג בראש רשימת אחסון הענן הטובה ביותר שלנו. זה מבוסס בארה”ב, אך האבטחה שלו יכולה לפצות על כך.

pCloud מסתמך על פרוטוקול TLS כדי להגן על נתונים במעבר ו- AES 256-bit כדי להצפין את הקבצים שלך. כאשר הנתונים שלך מגיעים למרכז הנתונים של pCloud, הם משוכפלים על פני חמישה שרתים לפחות.

קבצי ממשק אינטרנט pCloud

תיקיית סינכרון pCloud

קישור קובץ לשתף של pCloud

קישורי הורדה של pCloud

לקוח כונן pCloud

קודם

הבא

הצפנת ידע אפס תגן על פרטיותך, אך רק אם תקנה את התוסף Crypto תמורת 3.99 $ לחודש. כל דבר שתכניס לתיקיית הקריפטו שלך יהיה נגיש רק עבורך מכיוון שיש לה סיסמה מיוחדת שרק אתה יודע. לפני שתירשם, אתה יכול לבדוק את זה בניסיון של 14 יום.

למרבה הצער, אין אימות דו-גורמי, לכן וודא שיש לך סיסמה חזקה.

מהירויות החיבור יכולות להשתנות, אך הן טובות יותר מרוב השירותים ומגיעות לשיאים גבוהים לעתים קרובות יותר. הבדיקות שלנו הראו שהסינכרון אמין ולעולם לא מפיל קבצים או מערבבים אותם. משתמשים בקנדה קרובים יותר למרכז הנתונים כך שהם יכולים לצפות למהירויות אמינות יותר שראינו. אם העברות גוזלות משאבי מערכת רבים, יש הגדרות לפצות על כך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים pCloud

יש רק כמה תוכניות, אך הם בעלי ערך רב. תכנית הפרימיום מספקת 500 ג’יגה-בייט תמורת 47.88 דולר לשנה, ואילו פרימיום פלוס עולה 95.88 דולר לשנה עבור 2TB. אם תחליט להשתמש ב- pCloud לטווח הארוך, תוכנית לכל החיים תחסוך לך כסף רב.

לפני שתחליטו להירשם, תוכלו להשתמש בתוכנית חינמית שתעניק לכם נפח אחסון בנפח של 10 ג’יגה-בייט. לכל חבר שאתה מפנה, אתה מקבל שטח של 1 ג’יגה-בייט נוסף עד 20 ג’יגה-בייט. אתה יכול להשיג שטח אחסון פנוי נוסף של 4 ג’יגה-בתים אם תשלים חמישה שלבים לאחר רישום חשבונך.

לקוחות שולחן העבודה זמינים עבור Windows, Mac ו- Linux. למעשה, pCloud הוא אחסון הענן הטוב ביותר עבור לינוקס. לאחר התקנת הלקוח, תראה כונן pCloud וסמל מגש המערכת, שיעזור לך ליצור אינטראקציה עם הכונן. הממשק אפל, אך הוא אינטואיטיבי ונוח לשימוש.

אם אתה נמצא במחשב אחר, אתה יכול להשתמש בממשק האינטרנט. קל יותר לנווט, יש יותר תכונות וזה מהנה יותר בסך הכל. אתה יכול לגשת לכל הכלים של pCloud עליהם, אך הממשק אינו יכול להתמודד עם קבצים גדולים.

האפליקציה לנייד נוחה אם אתם בתנועה. הוא כולל העלאות אוטומטיות לתמונות שלך וזמין עבור אנדרואיד ו- iOS. אם תרצה ללמוד עוד על השירות, קרא את סקירת ה- pCloud שלנו.

5. אגניט קונט

ל- Egnyte Connect יש רשת שרתים עולמית וכמה מהם נמצאים בארה”ב, כך שמשתמשים קנדים לא יצטרכו להתחבר לשרת ביבשת אחרת. זהו אחד השירותים הטובים ביותר של EFSS.

הצפנת AES 256 סיביות מטרבלת את הקבצים שלך לפני העלאתם. השירות אינו אפס ידע, מכיוון שהוא מפענח את הקבצים שלך לקריאה של מטא נתונים ואז מצפין אותם שוב. אתה יכול להשתמש ב Boxcryptor, תוסף הצפנה פרטי, כדי למנוע זאת. שים לב שאם אתה משתמש בו, סינכרון ברמת החסימה לא יעבוד.

21886

אתה יכול לאפשר אימות דו-גורמי כדי להגן עליך אם מישהו גונב את הסיסמה שלך, וכדי להגן על אישורי הכניסה שלך אתה יכול להגדיר דרישות סיסמא מינימליות.

אפילו עם רשת גלובלית, Egnyte Connect לוקח זמן רב יותר משירותים אחרים להעלאת קבצים ראשונית. העלאת תיקיה של 250MB לקחה פעמיים מזמן שהיריבות שלה היו צריכות. ההעלאות לאחר מכן היו מהירות הרבה יותר, הודות לאלגוריתם הסנכרון ברמת החסימה שלו.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות את אגניט קונט

תוכנית הצוות מתאימה למשתמש אחד עד שלושה משתמשים. זה עולה 10 דולר למשתמש בחודש ומספק שטח אחסון של 1TB ותכונות רבות.

אתה יכול לבחור בין שלוש תוכניות עסקיות: Office, Business ו- Enterprise. תוכנית Office מציעה שטח אחסון מקוון של 5 טרה-בתים במחיר של 8 $ למשתמש לחודש ודורשת לפחות חמישה משתמשים. עבור יותר מ 25 משתמשים, התוכנית העסקית מספקת שטח אחסון של 10 טרה-בתים במחיר של 15 $ למשתמש לחודש.

אם יש לך יותר ממאה משתמשים, תוכנית Enterprise מספקת לך שטח אחסון “עד בלתי מוגבל”, בנוסף לבקרה ניהולית ותמיכה פרמימית. תצטרך להתקשר ל Egnyte כדי לקבל הערכת מחיר.

לקוח שולחן העבודה משתמש במודל תיקיית הסנכרון הנפוצה – סמל מגש המערכת ותיקיית סינכרון בכונן הקשיח. זה זמין עבור Windows או macOS.

לקוח האינטרנט קל לשימוש ומסוגל למדי. הדבר נכון גם לגבי האפליקציה לנייד. אתה יכול להשתמש בו כדי לפתוח ולערוך את הקבצים שלך בענן, כולל מסמכי PDF ו- Office, כך שאתה לא צריך לקנות את Microsoft Office 365. האפליקציה לנייד יכולה גם לאחסן תוכן מהטלפון שלך.

למידע נוסף על תכונות אלה קרא את סקירת Egnyte Connect שלנו.

מחשבות אחרונות

הדגשנו שירותים המאחסנים קבצים בשרתים בקנדה בגלל חוקי הגנת הפרטיות שלהם. שקלנו גם גורמים אחרים, כגון מהירות ואבטחה, כדי לדרג את השירותים. עם זאת אין הרבה ספקים בקנדה, כך שמילאנו את החסר בשירותים מבוססי ארה”ב שיש להם הצפנה פרטית לשמירה על פרטיותך.

Sync.com ראוי למקום הראשון שכן היא מאחסנת את הנתונים שלך בקנדה, יש תוכניות המציעות ערך רב ומספק אבטחה חזקה. OneDrive for Business ו- Box הן חלופות נהדרות, אך עליכם להירשם לאחת התוכניות היקרות ביותר לשימוש ב- Box בקנדה. ל- pCloud ו- Egnyte Connect יש מרכזי נתונים בארה”ב אך הם עדיין בחירות טובות.

האם אתה משתמש בשירות אחר שנמצא בקנדה שפספסנו? מה אתה חושב על הבחירות שלנו? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map