וובוטוט מול קספרסקי: להחליט על האנטי-וירוס הטוב יותר בשנת 2020

אנו בודקים את וובוטוט מול קספרסקי בהשוואה ראש בראש כדי לראות כמה טוב הם נערמים מול תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר בשוק. קספרסקי הוא אנטי-וירוס מבית ספר ישן עם שפע של תכונות, בעוד ש- Webroot נוקטת בגישה שונה לביטחון הסייבר שלה שיכולה לפנות ללקוחות חדשים..

איננו יכולים לכסות את כל ההשוואה בין Webroot לעומת Kaspersky, לכן לפני שתתחיל, בדוק את סקירת Webroot SecureAnywhere הנבדקת שלנו ובדיקת Kaspersky Anti-Virus לצורך ניתוח מעמיק של שתי התוכנות..

הגדרת קטטה: קספרסקי מול ווברוט

אם קראת כמה מהסקירות האחרות להשוואת אנטי-וירוס שערכנו בארכיון האנטי-וירוס שלנו, תדע את הפורמט. נשווה את קספרסקי וובוט בחמישה סבבים כדי להחליט איזה הוא הטוב ביותר.

נתחיל בבחינת התכונות והתמחור המוצעים לפני שנבחן את שתי האנטי-וירוסים לגבי ידידותיות למשתמש, הגנה כוללת ושירות לקוחות. הזוכה בכל סיבוב יקבל נקודה, עם סיכום מהיר להסביר מדוע.

האנטי-וירוס הראשון שזכה בשלוש נקודות ומעלה יהיה המנצח הכללי. אנו נספק את המחשבות הסופיות שלנו הן על Webroot והן על קספרסקי בסוף הסקירה הזו. אנו משתמשים במיטב שיקול דעתנו, אך אל תהסס להשאיר תגובה למטה אם אינך מסכים עם החלטתנו.

1

תכונות

איומים חדשים דורשים מאפיינים חדשים כדי להילחם בהם. אם תוכנת האנטי-וירוס שלך לא תעניק לך את רמת התכונות הנכונה עבור המכשירים שלך, ייתכן שיש לך חור בהגנה הכללית שלך.

אנו נעבור על התכונות המוצעות הן מ Webroot והן עם Kaspersky כדי לעזור לך להחליט מה הוא הטוב ביותר לדרישות שלך..

וובוט

Webroot הוא אנטי-וירוס יוצא דופן במקצת, בזכות השיטות הלא שגרתיות בהן הוא משתמש כדי להגן על המכשיר שלך. הוא משתמש בזיהוי, סריקה והגנה מבוססי ענן כדי להגן על המכשירים שלך מפני תוכנות זדוניות תוך הגבלת ההשפעה על המערכת שלך.

תכונות Webroot

ההתקנה היא זעירה, במיוחד בהשוואה לספקים גדולים אחרים כמו Bitdefender (עיין בסקירת Bitdefender שלנו, כמו גם בהשוואה שלנו ל- Bitdefender לעומת Webroot). על ידי העברת מרבית העבודה לשרתי Webroot, היא מעניקה למשתמשים שלה את היתרון של אותם משאבים עצומים.

איומים חדשים מעובדים ומנותחים מייד, כאשר המידע משתף עם משתמשים אחרים לאחר קבלת ההחלטה. ההשפעה על משאבי המערכת שלך מצטמצמת משמעותית בהשוואה לאנטי-וירוסים אחרים, במיוחד אפשרויות כבדות משאבים כמו Comodo (עיין בסקירת Comodo Internet Security Suite).

“הגנת איומים מתקדמת” זו של Webroot תקנית בכל מוצרי Windows ו- Mac שלה. כדי להוסיף להגנת האנטי-וירוס הכללית שלה, Webroot מגיע עם חומת אש וכלי ניטור רשת, הגנת דיוג וחסימת פרטיות המונעת חטטנות של מצלמות רשת..

ישנן תכונות נוספות שתוכלו לנסות, שהופכות את Webroot לחבילת אבטחה רחבה יותר. תמיכה בנייד למכשירי אנדרואיד ו- iOS כלולה בחבילת Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus הבינונית.

אתה יכול גם לשלם תוספת תשלום עבור אחסון ענן של 25 ג’יגה-בייט, שימושי לגיבוי הקבצים החשובים שלך. יש גם מנהל סיסמאות בסיסי שכלול כי למרות שהוא מספיק, הוא לא מגיע עם כל התכונות המלאות שתראה במנהל סיסמאות ייעודי כמו דשליין (עיין בסקירת דשליין שלנו).

קספרסקי

כמו כל המפגינים הגדולים, קספרסקי מנסה להיות יותר מ”סתם “אנטי-וירוס. אם אתה מחפש הגנה בסיסית, לעומת זאת, קספרסקי אנטי-וירוס צריך לכסות אותך. תוכנית זו בלבד של Windows יושבת בתחתית האפשרויות של קספרסקי שלה, עם דגש על הגנה על המחשב האישי שלך מפני איומים טיפוסיים.

תכונות קספרסקי

השם אומר הכל, אך ל- Kaspersky Anti-Virus יש כמה טריקים נוספים במעלה השרוול. זה מגיע עם הגנה מפני איומים מודרניים, כולל הגנה נגד קריפטומינציה בכדי למנוע מכורים להאכיל את המחשב שלך לייצור ביטקוין ועוד cryptocurrencies, שעלולים לשרוף את המכשיר שלך. 

תוכניות קספרסקי היקרות יותר פותחות את הדלת באמצעות תכונות נוספות. אבטחת אינטרנט מגיעה עם הגנה על מכשירי אנדרואיד, והיא אחת משתי ההמלצות המובילות שלנו ברשימת האנטי-וירוס הטובה ביותר עבור אנדרואיד.

בדומה לווברוט, גם תוכניות קספרסקי כוללות הגנה מפני חטטנות של מצלמות רשת על ידי האקרים סוררים. יש לך גם הגנה נגד דיוג כדי לחסום אתרים חשודים.

קספרסקי כולל גם דפדפן אינטרנט מבודד שנקרא כסף בטוח כדי להגן עליך ברשת. זה יוצר לך סביבה סגורה לשימוש בבטחה באתרים רגישים, כגון הבנק המקוון שלך. זה גם מונע הקלטת כניסת מסך ומקלדת.

חבילות קספרסקי מגיעות עם Secure Connection, רשת פרטית וירטואלית המאפשרת לך לאבטח את הגישה שלך לאינטרנט ולהסתיר את זהותך באופן מקוון. זה מגיע עם מגבלת נתונים יומית של 200MB, שאינה אידיאלית לשימוש כבד.

אם אתה רוצה VPN ללא הגבלה, שלב את קספרסקי עם ספק VPN מובחר מהרשימה הטובה ביותר של VPN, למשל ExpressVPN (עיין בסקירת ExpressVPN שלנו). 

חיבור מאובטח הוא רק אחת מתכונות הפרטיות שקאספרסקי מציעה. יש לך גם בקרות הורים והגנה מוגברת על קבצים באמצעות Kaspersky Total Security, חבילת המוצרים היקרה ביותר של החברה.

Total Security כולל מנהל סיסמאות ברמה העליונה, שבניגוד להציע של Webroot ורוב ספקי האנטי-וירוס, יש תכונות מתקדמות וממשק משתמש טוב, כפי שמסבירה סקירת מנהל הסיסמאות הנפרד של Kaspersky..

מחשבות סביב סיבוב אחד

קספרסקי הוא האנטי-וירוס המסורתי, בעוד ש- Webroot שואף להיות העתיד, עם שירות ממרכז ענן שיש לו את היתרון של המהירות על פני המתחרה. זוהי אפשרות טובה למחשבים אישיים ו- Mac עם פחות משאבי מערכת זמינים.

עם זאת, קספרסקי מציע יותר בשר על העצמות. הגנה אנטי-וירוס אופיינית משולבת עם מנהל סיסמאות יוצא מן הכלל, דפדפן מבודד ותכונות פרטיות נוספות להגנה מפני איומים נפוצים.

סיבוב: תכונות נקודה עבור אנטי-ווירוס קספרסקי

לוגו Kaspersky Anti-Virus
לוגו של Webroot SecureAnywhere

2

תמחור

למרות שלתוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר יש את מקומה, ההגנה החזקה ביותר דורשת מנוי. עם קספרסקי וגם עם Webroot, הלקוחות יכולים לשלם עבור בחירת דרגות המנויים שלהם, המציעות פיצ’רים זמינים שונים. 

כדי לעזור לך לבחור ביניהם, אנו נבחן את תוכניות המחיר הן של Webroot והן של קספרסקי.

וובוט

ל- Webroot חמש מנויים שונים, כולם תחת המותג “SecureAnywhere”. חלק מתוכניות נישה, שמכוונות לסוגים מסוימים של לקוחות, כמו גיימרים. אחרים הם בסיסיים, כמו תוכנית “אנטי-וירוס” בתחתית.

ל- SecureAnywhere AntiVirus יש הנחה של 10 דולר עבור לקוחות חדשים, אך היא די זולה עבור לקוחות קיימים, במחיר של 39.99 דולר לשנה. הוא תומך במחשבים אישיים וגם ב- Mac, כאשר כיסוי המכשיר זמין עבור מכשיר אחד או שלושה. כפי שצייננו קודם, זה מגיע עם תכונות ההגנה בענן של Webroot ואבטחת רשת.

התוכנית הזמינה הבאה היא SecureAnywhere Internet Security Plus, בעלות 59.99 דולר לשנה, ויורדת ל 44.99 $ לשנה עבור לקוחות חדשים.. 

שם ארוך וזול במחיר, זה מגיע עם תמיכה במכשירי אנדרואיד ו- iOS וכולל את מנהל הסיסמאות הבסיסי של Webroot תמורת 10 דולר נוספים לשנה. אתה מקבל כיסוי נוסף למכשירים, עם מנויים זמינים לשלושה או חמישה מכשירים, בין שנה לשלוש שנים.

בחלקו העליון נמצא SecureAnywhere Internet Security Complete, הכולל את כל התכונות שיש ל- Webroot להציע תמורת 79.99 דולר לשנה, או 59.99 דולר לשנה לאחר העסקה של 20 דולר ללקוחות חדשים. יחד עם התכונות שהוזכרו קודם, הוא מגיע עם כלי מיטוב מערכות, אחסון בענן וכיסוי לחמישה מכשירים.

אם אתה זקוק ליותר מחמישה מכשירים, תצטרך להשקיע בחבילה המשפחתית SecureAnywhere Internet Security Complete, המגן על 10 מכשירים. במחיר של 159.99 דולר לשנה, זה די יקר, ולא מוצעת הנחה ללקוחות חדשים.

ישיבה מעט לא במקום בהרכב היא Webroot AntiVirus for Gamers, ההגנה המסבירה את עצמה למדי עבור גיימרים של מחשבים אישיים. זה אותו מחיר כמו AntiVirus, מגיע עם אותם תכונות, אך מתיימר להציע לגיימרים חוויה שקטה ללא פיגור.

מלבד מצב “שקט”, נראה כי מדובר בחבילה זהה אחרת למציעה של אנטי-וירוס הרגילה, אם כי אנטי-וירוס לגיימרים מגיע רק עם הגנה על מכשיר אחד..

קספרסקי

בניגוד לחמש התוכניות של ווברוט, לקאספרסקי פרופיל דק יותר, עם שלוש זמינות. בדומה ל Webroot, אתה יכול לשנות את התוכניות לפי כיסוי מכשיר ואורך הכיסוי.

בזכות הנחה נדיבה של 60 אחוז ללקוחות חדשים, אין הרבה הבדל במחיר בין תוכניות קספרסקי הזולות והיקרות ביותר. התוכנית הזולה ביותר היא Kaspersky Anti-Virus, שעולה 23.99 דולר לשנה והיא רק 16 $ פחות מ- Kaspersky Total Security בראש..

אנטי-וירוס הוא חלונות בלבד ומגיע לכיסוי לשלושה עד חמישה מכשירים. בדומה ל- Webroot SecureAnywhere AntiVirus, Kaspersky Anti-Virus מציע הגנה אנטי-וירוס בסיסית. מרבית המשתמשים ירצו לבחון את התוכנית הבאה, Kaspersky Internet Security, כדי להשיג טוב יותר לדולר שלך.

זה רק 8 $ נוספים אך מציעים הגנה למכשירים ניידים ומשתמשי Mac בשלושה עד חמישה מכשירים. מגוון המכשירים הנתמכים הופך את זה לאופציה בעלת ערך טוב יותר עבור לקוחות, בהשוואה ל- Kaspersky Anti-Virus בלבד.

זה מגיע גם עם הדפדפן Safe Money מבודד, הגנת VPN ובקרת פרטיות. עם זאת, הוא מוגבל לחמישה מכשירים, כך שמשפחות גדולות יצטרכו לבדוק את Kaspersky Total Security.

עם כיסוי לחמישה או עשרה מכשירים, Total Security מוסיף תכונות להצפנת קבצים, מנהל הסיסמאות המכובד ובקרת ההורים עם שני חשבונות משתמש למעקב ומעקב אחר התקנים מותקנים.

שתי מחשבות עגולות

Webroot היא אפשרות סבירה, אפילו בקצה העליון. גם קספרסקי לא מתומחרת במיוחד מדי עם הנחות ותכונות חדשות של לקוחות חדשים שדחפו אותו לרשימת הקצרים האנטי-וירוסים המאובטחת ביותר שלנו. עם זאת, עם הנחות טובות יותר ותכונות נוספות למחיר, קספרסקי זוכה בסיבוב הזה – פשוט.

סבב: נקודת תמחור עבור אנטי-וירוס קספרסקי

לוגו Kaspersky Anti-Virus
לוגו של Webroot SecureAnywhere

3

ידידותיות למשתמש

תוכנת אנטי-וירוס צריכה להיות ידידותית למשתמש עבור משתמשי כוח ומתחילים כאחד, כבר מההתחלה. פשוט תסתכל על סקירת BullGuard אנטי-וירוס שלנו בכדי לראות ספק אנטי-וירוס שלא מקבל את היתרה הנכונה.

בואו ונעריך עד כמה קל להשתמש ב- Webroot ו- Kaspersky, החל מהתקנה וכלה בשימוש כללי.

וובוט

ככל שידוע לנו, אין ספק אנטי-וירוס שיש לו מתקין עם המהירות, הגודל וטביעת הרגל של Webroot. קובץ ההתקנה הוא בסביבות 5MB, שהוא זעיר, אך הוא גם סימן לאופן בו עובד Webroot.

ההתקנה די מהירה, אורכת כשתי דקות מתחילתה ועד סופה, כולל הזמן להתחיל סריקה ראשונית, המהירה והקלילה על משאבי המערכת שלך. אם השתמשת בעבר באנטי-וירוס “מגושם”, תופתע על ידי Webroot.

סריקת Webroot-Client

לאחר השלמתך, אתה מובא לתפריט הלקוח הראשי. זה פשוט לשימוש, ומתמקד בעיקר סביב התכונה העיקרית שלו: סריקת אנטי-וירוס. סרגל צידי מעניק לך גישה לתכונות והגדרות אחרות שלך, כמו גם גישה מהירה לבסיס הידע של Webroot.

תפריט ההגדרות מעניק למשתמשי Webroot אפשרות להתאים אישית כמעט כל חלק מההגנה שלהם. אתה יכול לשנות את סריקת האנטי-וירוס של Webroot, להפוך אותה לאינטנסיבית יותר, לגרום לה להתמקד בחלקים מסוימים במכשיר שלך, או לתזמן סריקות רגילות..

לכל תכונה יש אפשרות “למידע נוסף”, המקשרת למדריכי תמיכה נוספים החוקרים אותה לעומק רב יותר. לדוגמה, אם תלחץ על “הגנה על זהות”, זה יביא מידע על שיטות הגנת הזהויות של Webroot כדי לעזור לך להבין את זה הלאה..

עם התאמה אישית נרחבת וממשק פשוט, Webroot הוא אנטי-וירוס המתאים היטב לכל סוגי המשתמשים. זה מהיר להתקנה, קל להתאמה אישית ולא תבחין בהשפעה שלילית על ביצועי המחשב שלך בזמן שהוא מגן עליך.

קספרסקי

גם קובץ ההתקנה של קספרסקי קטן, אך בניגוד ל- Webroot, הוא מוריד את שאר הקבצים הדרושים לו לאחר ההתקנה. יש לו עוד כמה צעדים בהשוואה ל- Webroot, עם כשלושה תפריטים ותנאים שונים שצריך לעבור לפני שהיא מתחילה.

עם זאת, קספרסקי אינה אנטי-וירוס קשה. מרבית התכונות הנפוצות, כגון כסף בטוח, בקרת הורים וגישה לסריקת אנטי-וירוס, זמינות ברגע שפותחים את הלקוח..

קספרסקי-לקוח

תכונות פחות נפוצות מוסתרות אך נגישות בקלות. בתחתית לוח המחוונים הראשי נמצא כפתור “כלים נוספים” שמוביל אותך לרשימה הרחבה יותר של תכונות קספרסקי. אם אינך בטוח באף אחד מהתכונות, קספרסקי כולל תיאור קצר כדי להסביר את מטרתם.

תפריט ההגדרות אינו מזוהה בבירור, אך תוכלו למצוא אותו על ידי לחיצה על כפתור ההילוכים השמאלי התחתון. כמעט כל חלק מההגנה והתכונות של קספרסקי ניתנים להתאמה אישית מאזור זה.

הכרטיסייה “סריקה” מאפשרת לך להתאים אישית את הגדרות ההגנה שלך, לשנות את רמת האבטחה כדי לבחור את עוצמת סריקות האנטי-וירוס. הכרטיסייה “הגנה” מאפשרת להפעיל (או לכבות) את כל התכונות הכלולות, לפי הצורך.

שלוש מחשבות עגולות

אין שום מנצח ברור בין קספרסקי לווברוט בכל הקשור לידידותיות למשתמש. שתי הספקים מציעים ממשק משתמש טוב, התקנה מהירה והתאמה אישית נרחבת כדי להתאים אותו לכל משתמש.

סבב: ידידותיות למשתמש אין מנצח ברור, נקודות עבור שניהם

לוגו Kaspersky Anti-Virus
לוגו של Webroot SecureAnywhere

4

הגנה

אם אתה מוציא כסף על תוכנת אנטי-וירוס, אתה רוצה את ההגנה הטובה ביותר על הכסף שלך. עם זאת, אנו נבחן את ההגנה שמציעה Webroot ו- Kaspersky ללקוחות. במקום לבחון ספקים אלה בעצמנו, אנו נשתמש בדוחות משלוש חברות אבטחה עצמאיות כדי להעריך את שיקול דעתנו.

וובוט

מרבית המעבדות מצפות שתוכנת אנטי-וירוס תגיב מייד לאיומים. הגישה המושהית בה משתמש Webroot אינה עומדת היטב במתודולוגיית בדיקה מסוג זה. 

הסיבה לכך היא שבניגוד לתוכנות אנטי-וירוס אחרות, Webroot נוקטת בגישה מושהית לאיומים חדשים. הוא יבדוק כל תוכנה זדונית שתגלה במצב “ארגז חול”, ינתח את התנהגותו ואז יעביר את המידע הזה הלאה.

הקוראים הקבועים יידעו כי אנו משתמשים בשלוש מעבדות בדיקה לשם השוואת ההגנה הרגילה שלנו. לרוע המזל, השיטות הלא שגרתיות של Webroot מקשות על המעבדות שלנו לבצע בדיקות סדירות להגנתן.

יש כאלה שלא טורחים לנסות. AV-Comparatives, למשל, לא בדק את Webroot מאז 2012. מכיוון שהמידע כה מיושן, איננו יכולים להשתמש במעבדה זו כחלק מהשיקול שלנו..

Webroot-AVTest-June2019

מבחן AV הוא אחת המעבדות הבודדות שאכן בודקות את Webroot באופן קבוע. עם זאת, Webroot נופל בבדיקת AV-Test. ציון הגנה גרוע באופן מזעזע של 2 מתוך 6 נרשם בסבב הבדיקות של AV-Test במאי-יוני 2019. ציון הביצועים שלו 5.5 מתוך 6 היה גבוה בהרבה. 

ציון ההגנה הנמוך יהיה לרוב סימן אזהרה מסיבי של ספק אנטי-וירוס בעל ביצועים גרועים. צוות Webroot הגיב לדו”ח זה בפוסט בפורום לקוחות, ומתח ביקורת על מתודולוגיית הבדיקה של AV-Test.

MRG Effitas בדק לאחרונה את Webroot במבחני הספקטרום המלא שלה ברבעון השלישי של שנת 2018. לרוע המזל, זו הייתה תוצאה “גרועה” נוספת עבור Webroot על הנייר, כאשר בתחילה לא זוהו יותר מרבע מדגימות זדוניות.

עם זאת, שיטת Webroot מודגמת בתוצאות. מתוך 26.75 אחוזים שהוחמצו בתחילה, כל הדגימות נאספו לאחר 24 שעות. 

נראה כי הדבר מוכיח כי גישת בדיקת ארגזי החול, אינטגרלית להגנת Webroot, עובדת היטב. מתוך 329 הדגימות, רק 0.3 אחוזים הוחמצו לחלוטין במהלך בדיקת MRG Effitas.

קספרסקי

כספק אנטי-וירוס “טיפוסי”, קספרסקי נבדקת באופן קבוע על ידי שלוש מעבדות האבטחה שלנו ללא קשיים.

זה השיג באופן מושלם במבחן AV-Test האחרון ביולי-אוגוסט 2019, כאשר AV-Test העניק לחברה 6 מתוך 6 עבור הגנה וביצועים. אי אפשר היה לנצח על ציוני ההגנה, עם הצלחה של מאה אחוז במהלך יולי וגם באוגוסט.

Kaspersky-AVTest-August2019

בדיקות AV-Comparatives בפברואר-מאי 2019 גיבו זאת, עם אחוז הצלחה נוסף של 100 אחוזים. במהלך כל הבדיקות חסמו קספרסקי את כל 752 הדגימות לבדיקת תוכנות זדוניות. לאיכות ההגנה והביצועים הכללי, AV-Comparatives העניקו ל- Kaspersky את פרס ה- Advanced + הגבוה ביותר שלה.

גם קספרסקי לא התערער במהלך הבדיקה של MRG Effitas. במהלך בדיקות הרבעון השני של שנת 2019 חסם קספרסקי 398 מתוך 398 דגימות זדוניות, ו- MRG Effitas העניקה לקאספרסקי את אישור רמה 1 להגנה עליו..

זה מציב את קספרסקי באותה קטגוריה כמו ספקי שם גדולים אחרים, כמו Avira (עיין בסקירת Avira שלנו).

סיבוב ארבע מחשבות

קשה להעריך את הסבב הזה. Webroot הוא אנטי-וירוס קשה למעבדות בדיקה טיפוסיות לשפוט, אך בדיקות MRG Effitas הראו שלמרות שגישת ארגז החול עלולה לגרום לעיכוב, היא אכן מרימה איומים חדשים לאחר 24 שעות כמעט בכל מקרה.

עם זאת, קשה להתעלם מהציונים המדהימים לחלוטין ממבחני קספרסקי. אף מדגם זדוני אחד לא הפר את ההגנות של קספרסקי במהלך אלפי דגימות, מה שהפך אותו למנצח ההוגן בסבב זה.

סיבוב: נקודת הגנה לאנטי-וירוס של קספרסקי

לוגו Kaspersky Anti-Virus
לוגו של Webroot SecureAnywhere

5

תמיכה

תמיכה יעילה של לקוחות חיונית כשאתה נתקל בבעיה שאינך יכול לפתור. בואו נסתכל על התמיכה של Webroot ו- Kaspersky ללקוחות בסבב הגמר שלנו.

וובוט

ל- Webroot שיטות תמיכה שונות שהלקוחות יכולים לעבוד איתן. אם אתה צריך לסמן בעיה, אתה יכול להשתמש במערכת הכרטיסים התומכים או להתייחס לעדכוני הטוויטר והפייסבוק של Webroot.

תמיכה באתר Webroot

יש גם אפשרות צ’אט חי, אך אינך יכול להשתמש בזה לשאלות תמיכה טכניות, מכיוון שהיא מוגבלת לשאלות מכירות.

יש ל- Webroot בסיס ידע העונה על שאלות נפוצות, עם סרגל חיפוש שיעזור לכם למצוא מאמרים ספציפיים. אתה יכול גם לחפש בפורום הקהילה Webroot כדי למצוא תשובות או לשאול משלך, אילו לקוחות וצוות Webroot יגיבו.

אם אתה צריך לדבר ישירות עם יועץ, אתה יכול ליצור קשר עם Webroot בטלפון. ל- Webroot צוות תמיכה זמין באירופה, אוסטרליה וארצות הברית.

קספרסקי

עבור ספק שמנסה להתחרות בראש השוק, ברור שתמיכה חיה איננה משהו שקאספרסקי רוצה להסתבך בו, אם כי הוא עשה שיפורים מאז הסקירה הגדולה האחרונה של קספרסקי שלנו.

קספרסקי מציעה תמיכה במדיה חברתית, אך זה לא מקל על איתור שיטות עזרה אחרות. הניווט באתר התמיכה של קספרסקי נותן לך בסופו של דבר את האפשרות לתקשורת ישירה. 

Kaspersky-Site-Support

אתה יכול “לשוחח עם מומחה” על צ’אט חי בשעות העבודה של יום חול עבור שאילתות בסיסיות. עם זאת, סוגיות מורכבות מחייבות אותך להשתמש בשיטת התמיכה בכרטיסים. אם יש לך בעיה דחופה, אתה יכול לדבר עם התמיכה הטכנית של קספרסקי בטלפון. התמיכה מותאמת למיקומך, עם שעות זמינות מגוונות התואמות את מקום מגוריך.

לקוחות קספרסקי יכולים גם להשתמש בבסיס הידע שלה, הכולל מדריכים המכסים סוגיות נפוצות. אתה יכול גם לחפש בפורום הקהילה הפעיל פוסטים קודמים שנעשו על ידי לקוחות וצוותים אחרים, כמו גם לשאול שאלות משלך.

מחשבות סיבוב חמש

קספרסקי הקלה על מקורות איתור שיטות תמיכה ישירות, אך עדיין קשה למצוא אותה. האתר של Webroot קל יותר לניווט, עם פורום פעיל ובסיס ידע מועיל לצרכנים. עם זאת, שתי הספקיות שוות בערך לתמיכה בלקוחות, מה שהופך את הסיבוב הזה לתיקו.

סיבוב: תמיכה אין מנצח ברור, נקודות לשניהם

לוגו Kaspersky Anti-Virus
לוגו של Webroot SecureAnywhere

6

מחשבות אחרונות

אין הרבה ספקי אנטי-וירוס שהם ייחודיים כמו Webroot SecureAnywhere. זה מהיר, זול וזול, עם תוכניות שנועדו לצמצם שחקנים גדולים יותר בשוק תוך הקניית רמת הגנה ותכונות סבירים.

תוצאות הבדיקות של MRG Effitas מראות כי הגישה המושהית של Webroot לבדיקת תוכנות זדוניות – באמצעות ארגז חול וניתוח אנושי לניתוח תוכנות זדוניות בטבע – יכולה לעבוד טוב. זה פשוט שקספרסקי עובד טוב יותר בשיטות סטנדרטיות ומנוסות ובעלות דומה, מה שהופך אותו למנצח הכולל בסקירת ההשוואה שלנו.

קספרסקי מציעה גם יותר תכונות מאשר Webroot, עם הנחות טובות ללקוחות חדשים וממשק ידידותי ונוח לשימוש.

הזוכה הכללי: קספרסקי

עם זאת, קספרסקי אינה מושלמת, ואנחנו עדיין ממליצים על Bitdefender כבחירה האנטי-וירוס המובילה שלנו. בדוק את סקירת ההשוואה בין Bitdefender לעומת קספרסקי כדי לראות כמה טוב ביצועים של קספרסקי כנגד הטובים בשוק.

תוכל גם לבדוק את מאמרי האנטי-וירוס האחרים שלנו לקבלת ביקורות והשוואות אחרות שיעזרו לך לבצע את הבחירה הסופית שלך. 

האם אתה משתמש ב- Webroot SecureAnywhere או ב- Kaspersky Anti-Virus? השאר את המחשבות וההערות שלך למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me