תוכנת הגיבוי והשיבוט המבוססת ביותר על תמונה משנת 2020

כשמדובר בגיבוי, חלק גדול מההתמקדות כאן ב- Cloudwards.net הוא על פתרונות גיבוי קבצים אחר ענן עבור הענן: IDrive, CrashPlan ו- Backblaze, בכדי לתת שם כמה מועדפים. במהלך הסבב הנוכחי, נעביר את המיקוד לדון בבחירות הטובות ביותר לגיבוי מבוסס תמונה, במקום זאת.


מכיוון שגיבוי מבוסס תמונה מועדף בעיקר על ידי מנהלי מערכות ומפתחי מערכת, אנו נתמקד בחלק גדול מהדיון בפתרונות מכוונים לעסקים שיכולים להתמודד גם עם תחנת עבודה וגם על שרתים. כניסה לשיעור היא גיבוי CloudBerry הניתן להרחבה ביותר, ואחריו מרחוק גיבוי Acronis 12 וגיבוי שימושי..

אנו ניגע בכלי הגיבוי הטוב ביותר מבוסס-התמונה הביתי, Acronis True Image, ובנוסף נציג בפניכם כלי עוצמתי וחינמי מבוסס-תמונה ב- EaseUS Todo Backup Free. בעזרת הכלים המוצגים במאמר זה, כל אחד צריך להיות מסוגל לבצע גיבוי מבוסס תמונה משלו.

לקבלת גרסת ה- tl; dr של מאמר זה, עיין בתוכנת הגיבוי הטובה ביותר שלנו לדימוי תמונת דיסק של וידיאו 2020 למטה.

מדוע עליך להשתמש בגיבוי מבוסס תמונה ולשכפול את הכונן הקשיח שלך

רוב האנשים שמגבים את המכשירים שלהם מכירים כלי גיבוי מבוסס קבצים. גיבוי מבוסס קבצים מאחסן קבצים ותיקיות בודדים. אתה מתייג את התיקיות והקבצים שברצונך לגבות והכלי מטפל בדברים משם. לבחינת האפשרויות המובילות, בדוק את שירותי הגיבוי בענן הטובים ביותר לשנת 2020

הבעיה בגיבוי מבוסס קבצים היא שאפשר להתעלם מכלול קבצים מסוימים בגיבוי שלך. כמו כן, בעוד ששירותי גיבוי מבוססי קבצים מגבים אוטומטית את כל הקבצים מסוג מסוים (כלומר, מסמכים, תמונות, קטעי וידאו), קבצים אחרים, כמו קבצי מערכת, אינם מגובים.

זה הופך את הגיבוי מבוסס הקבצים לבחירה גרועה עבור כוננים עם נתונים רגישים, במיוחד כאשר מדובר בתקנות עסקיות ומערכות ייצור. גיבוי מבוסס תמונה פותר את הבעיות הטמונות בגיבוי מבוסס קבצים על ידי יצירת עותק בייט-ביי-בייט של תחנת העבודה או כונן השרת שלך..

מכיוון שאינך צריך לבנות מחדש את כל המערכת שלך במקרה של התרסקות או בעיה אחרת, גיבוי מבוסס תמונה פירושו גם התאוששות מהירה מאסון במקרה של התרסקות שרתים ולכן מאפשרת אסטרטגיית גיבוי טובה יותר עבור אלה הזקוקים להם קבצים חוזרים במהירות – -.

גם עסקים וגם צרכנים יכולים ליהנות גם מהיכולת של גיבוי מבוסס תמונה לבנות מחדש במהירות מערכות פגומות או להעביר עותקים של הכונן הקשיח לכוננים גדולים יותר. על ידי גיבוי קבצי המערכת שלך, פירוש הדבר שלא תצטרך להתקין מחדש את מערכת ההפעלה או את התוכניות שלך. אתה פשוט טוען את התמונה ואתה מסודר.

תכונות גיבוי מבוססות תמונה

לא כל כלי הגיבוי מבוסס-התמונה שווים. לדוגמה, בעוד ש- Carbonite Plus תומך בגיבוי תמונות בשולחן העבודה, עליך לשמור את התמונה שלך באופן מקומי ולא ניתן לשחזר את התמונה בחומרה חדשה. הבחירות שלנו למטה יאפשרו לך בדרך כלל לבצע מגוון גדול בהרבה של דברים מאשר אפשרויות אחרות, אופקיות יותר.

להלן מבט על תכונות בסיסיות שאנו רואים בהן חיוניות לפיתרון מבוסס תמונה מוביל.

תכונהתיאורגיבוי CloudBerryגיבוי Acronis 12גיבוי שימושי
אחסון בענןשומר את קובץ התמונה שלך בשרת מרוחק לצורך שמירה
תמיכה מרובה באחסון ענןבחר את ספק אחסון הענן המועדף עליך (כלומר אמזון S3, Azure, Google Cloud)
שחזור מתכת חשופהשחזר לכונן מבלי שתצטרך לטעון מראש מערכת הפעלה או תוכנה אחרת
שחזר תמונה לחומרה שונהשחזר תמונה למכשירים עם חומרה שונה
שחזור פלאש USBשחזר באמצעות פלאש USB ישירות מהענן
שחזור ברמת הקובץ מהתמונהדפדף בקבצים בתמונה ושחזר קבצים ספציפיים במקום גיבוי מלא
שחזר תמונה ל- VM בענןשחזר את שרת Windows ל- Amazon EC2 או Azure VM
דחיסת גיבוי תמונהרוכסן קבצי תמונות כדי לצמצם את שטח הרוחב ואת רוחב הפס בו נעשה שימוש
גיבויים מתוזמניםקבע זיכרון גיבוי חוזר של תמונות הכונן
גיבויים מבוססי אירועיםצור גיבוי מבוסס תמונה באופן אוטומטי כאשר אירועים מסוימים מוגדרים על ידי המשתמש מתרחשים.
הצפנה פרטית מקצה לקצההצפן קבצים לפני שהם נשלחים לענן באמצעות מפתח פרטי שרק אתה יודע

1. גיבוי CloudBerry (מעבדות CloudBerry)

מעבדות CloudBerry החלו את דרכה בשנת 2008 עם CloudBerry Explorer, מנהל קבצים בחינם. שנה לאחר מכן הוצג גיבוי CloudBerry המאפשר גיבוי אוטומטי של קבצים, תיקיות ותמונות מערכת, מוקד מאמר זה.

במקום זאת לבנות ולהפעיל מרכזי נתונים משלה, מלכתחילה תכננה CloudBerry את התוכנה שלה לשילוב עם אמזון S3. לאורך כל השנים החברה הוסיפה יותר ויותר שותפי אינטגרציה מעבר לאמזון.

כיום גיבוי CloudBerry מאפשר לך להשתלב עם למעלה מ 20 שירותי אחסון ענן שונים ותוכל לבחור כל מי שתרצה. מלבד אמזון S3, אפשרויות הבחירה הפופולריות כוללות את קרחון אמזון, תכלת, גוגל ענן ו- Rackspace. אבל יש הרבה יותר, כולל אפשרויות בעלות נמוכה כמו Backblaze B2.

תוכניות ותמחור

היתרון בכך שאתה יכול לבחור את שילוב אחסון הענן שאתה הכי נוח איתו הוא שספקים שונים מציעים נקודות מחיר שונות, מיקומי שרת ותכונות. עם חופש הבחירה מגיעה הזדמנות רבה יותר למדרגיות ובקרת עלויות.

אפילו טוב יותר, גיבוי CloudBerry אינו שירות מנויים. אתה משלם עלות רישיון תוכנה חד פעמית, עם כמה מהדורות רישיון שונות.

המהדורה הזולה ביותר היא גיבוי של תחנות עבודה עבור חלונות, מק או לינוקס, שכל אחד מהם עולה 29.99 דולר למחשב. למרבה הצער, תוכנת תחנת העבודה רק גיבוי מבוסס קבצים ולא מבוסס תמונה כמו חלק מהשירותים האחרים המכוסים במאמר זה. 

אני מקווה שזה משהו שמעבדות CloudBerry יתקנו, מכיוון שגיבוי שולחן עבודה מבוסס תמונה במחיר זה רק יגדיל את המרחק בין שירות הגיבוי הטוב ביותר של Windows Server לבין שאר המתמודדים.. 

עם זאת, באפשרותך לבצע גיבוי לתחנת עבודה מבוססי תמונה עם הרישיון היקר יותר של Windows Server. ל- CloudBerry יש גם רישיונות ל- SQL Server ו- Exchange. ואז יש את הרישיון האולטימטיבי, שכולל הכל.

תשומת לב: הנתונים הפנימיים בטבלה “130” פגומים!

זכור כי תצטרך לשלם גם עבור עלויות האחסון שלך עבור כל אחסון בענן שתבחר לשילוב עם גיבוי CloudBerry. מרבית הספקים גובים אחסון חודשי לכל ג’יגה-בייט המאוחסן.

עלויות אחסון חודשיות בענן ל- GB על ידי ספק

רב אזוריתאזוריתאחסון קר
צבע תכלת0.0458 דולר0.0208 דולר0.0152 $
אמזון S3N / A0.023 דולר0.004 דולר
Google Cloud0.026 דולר0.020 $0.007 דולר
מסגרת אחורית B2N / A0.005 דולרN / A

עבור אחסון אזורי, זה מסתכם בסביבות 20 $ לכל 1 TB לחודש עבור Azure, Amazon ו- Google ו- 5 $ לחודש עבור Backblaze.

נוסף על כך, הספקים גם גובים שימוש בגין העלאות, העברות ופעולות אחרות. שיעורים אופייניים, כולל עבור שירותים אלה בטבלה לעיל, ממוצעים של כ- $ 0,05 לכל 10,000 עסקאות. שיעורים אלה יכולים להיות הרבה יותר עבור אחסון קר, המיועדים לארכיון ולהתאוששות מאסון ולא לשימוש פעיל. עסקאות Google Cloud Coldline, למשל, יכולות לעלות עד 0.10 $ לכל 10,000 עסקאות.

חוויית משתמש

תהליכי גיבוי של CloudBerry, כולל גיבוי ושחזור מבוססי תמונה, מנוהלים באמצעות אפליקציית שולחן העבודה של השירות. החוויה עשירה בתכונות כמו כל כלי גיבוי ברמה עסקית שבדקנו.

לא נשקיע זמן במעבר בין כל המפרט, מכיוון שההתמקדות כאן היא בגיבוי תמונות, אך הקפד לבדוק את סקירת הגיבוי של CloudBerry שלנו..

קל להתקין גיבוי מבוסס תמונה. פשוט לחץ על כפתור “מבוסס תמונה” בפינה השמאלית העליונה של היישום.

גיבוי CloudBerry ישיק אשף שינחה אותך בתהליך, הדורש יכולת טכנית מעט בלבד.

חלק מהתהליך כולל חיבור CloudBerry לשירות האחסון בענן שבחרת. יהיה עליך להתחבר לאחסון הענן שלך כדי ליצור מפתחות גישה ולחבר אותם לאשף. לאחר מכן, בחר בכונן או במחיצה שאתה רוצה לתמונה.

תגדיר גם הגדרות לוח זמנים והצפנה לפני תחילת הגיבוי.

אבטחה

גיבוי CloudBerry מגן על נתונים במעבר באמצעות מנהרות הצפנה TLS מאובטחות כדי למנוע ציתות. מעבר לכך, כמוצר חוצה פלטפורמות, מידת האבטחה שאתה מקבל עם CloudBerry תלויה בעיקר בהתקנת האינטגרציה שלך.

מרבית שירותי אחסון הענן מספקים הצפנה ברמה מסוימת בצד השרת. חלקם גם נותנים לך אפשרות להגדיר מפתח הצפנה פרטי לאבטחה נוספת. עם מפתח פרטי, הצפנה ופענוח מתרחשים תמיד בצד הלקוח.

היכולת לבחור בפתרון אחסון בענן עם תכונות האבטחה העונות על צרכיך היא סיבה נוספת לאהוב את דגם ה- CloudBerry לגיבוי מבוסס תמונה..

שלושת אפשרויות האחסון בענן המכוונות ביותר בענן שאנו ממליצים עליהן (אמזון S3, Azure ו- Google Cloud) כולן מציעות הצפנה בצד הלקוח והצפנת AES-256 בזמן מנוחה, שהוא הפרוטוקול המומלץ על ידי המכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה של ארה”ב..

שימו לב שלא כל פתרונות האחסון בענן שתוכלו להתאים אותם עם CloudBerry Backup מצפינים עבורכם את הנתונים שלכם. זה כולל Backblaze B2. במקרים כאלה תצטרך ליישם פיתרון הצפנה משלך הלקוח כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלך בענן.

תמיכה

תמיכה בגיבוי CloudBerry מנוהלת דרך פורטל התמיכה של מעבדות CloudBerry. הפורטל כולל קישורים לבלוג, בסיס ידע ייעודי, שאלות נפוצות ותיעוד עזרה. בתחתית העמוד ישנם מאמרי תמיכה המכסים מגוון נושאים.

לבסיס הידע יש תכונת חיפוש שתעזור למצוא מאמרים במהירות רבה יותר, הכוללת מדריכים לפתרון בעיות לבעיות שונות.

אם שפע תיעוד התמיכה אינו מכיל את התשובות שאתה מחפש, תוכל לפתוח כרטיס תמיכה כדי לקבל עזרה.

האינטראקציות שלנו עם מעבדות CloudBerry הביאו תמיד לזמני תפנית מהירים, לעיתים קרובות בתגובות שהגיעו תוך שעה-שעתיים בלבד.

אם אתה מעדיף, תוכל גם לפרסם במעבדות CloudBerry subreddit. זהו משאב נהדר לקבלת ייעוץ לבניית פיתרון הגיבוי שלך. זה גם מקום טוב לדווח על באגים אפשריים (לא ביקורתיים) ולהציע שיפורים.

לפניות טכניות נוספות, קישור ל- ServerFault יביא אותך לקשר עם מנהלי מערכות מקצועיים ואנשי מקצוע דומים.

2. גיבוי Acronis 12

אם אתה רוצה משהו פשוט יותר מאשר פיתרון גיבוי חוצה פלטפורמות, Acronis Backup 12 מציע גיבוי ברמה עסקית ארוז בשירות אחסון ענן משל עצמה של Acronis. זה אומר שלא תצטרך לקנות אחסון בענן באמצעות שירות אחר; המשמעות היא גם פחות גמישות ממה שאתה מקבל עם גיבוי CloudBerry.

מלבד הפשטות, אחד היתרונות העיקריים של השימוש בגיבוי 12 הוא תמיכה בפלטפורמה הרחבה שלה, המכסה כיום 16 מערכות מרשימות שונות: החל מ- Windows ל- Linux ל- Mac, ועוד שלל אפשרויות שרת, אין סיכוי קטן שלא תוכלו להפעיל את אקרוניס.

גיבוי אנדרואיד ואייפון כלולים גם הם, נגיעה נעימה, אם כי קיימת רק גיבוי מבוסס קבצים ולא מבוסס תמונה.

תמחור ותוכניות

גיבוי לכל פלטפורמה נתונה דורש רישיון נפרד. אנו אוהבים את העובדה ש- Acronis מאפשרת לנו לבצע גיבוי מבוסס תמונה לתחנות עבודה מבלי שנצטרך לקבל גם גיבוי של Windows Server, כמו עם CloudBerry. אנו גם אוהבים שתוכלו לבחור בין דמי מנוי או רישיון תמידי.

עם זאת, מחירי הרישוי גבוהים לא מעט מהגיבוי של CloudBerry.

עמדת עבודהשרת חלונותמארח וירטואלי
רישיון לשנה69 דולר499 דולר599 $
רישיון תמידי89 דולר999 דולר1,199 דולר
מערכות הפעלה נתמכותWindows PC, Macשרת Windows, שרת לינוקס, Exchange, SQL Server, Active DirectoryVMware vSphere, Microsoft Hyper-V

נוסף על עלויות תוכנה, תצטרך לשלם עבור אחסון, בדיוק כמו עם CloudBerry. זה המקום בו חוסר היכולת לקנות שירותי אחסון ענן שונים הופך להיות מגביל במיוחד.

אחסוןמנוי לשנה אחתמנוי לשנתייםמנוי לשלוש שנים
250 ג’יגה24.92 $ לחודש20.79 דולר לחודש18.03 $ לחודש
500 ג’יגה41.58 דולר לחודש33.29 דולר לחודש29.14 דולר לחודש
1TB74.92 דולר לחודש58.29 דולר לחודש52.75 דולר לחודש
2TB145.75 דולר לחודש116.63 דולר לחודש102.75 דולר לחודש
5 TB358.25 דולר לחודש279.13 דולר לחודש249.97 דולר לחודש

אז בהשוואה לגיבוי של CloudBerry המשולב למשל באמזון S3, בסופו של דבר תשלמו קצת יותר מ- 50 $ לחודש עבור אחסון ענן של 1TB עם Acronis..

כמו כן, עם שירותים כמו אמזון S3 ו- Azure, אתה משלם רק עבור מה שאתה משתמש. עם גיבוי Acronis 12, אתה צריך לשלם עבור כל דבר מקדימה, גם אם לעולם לא תשתמש בזה.

חוויית משתמש

בסך הכל, חווית המשתמש של גיבוי 12 היא אינטואיטיבית, עוצמתית ומתאימה לגיבוי CloudBerry היטב. יחד עם התמיכה המצוינת בפלטפורמה של Backup 12, זו סיבה גדולה לכך שדרגנו את השירות מספר 2 בסבב זה.

Acronis Backup 12 משתמש במסוף ענן מבוסס דפדפן, אך אינך יכול פשוט להשתמש בו מכל מחשב בלבד כדי לנהל את תהליכי הגיבוי שלך. עליך להתקין תחילה יישום שרת ניהול במחשב הניהול שלך.

אתה יכול גם להתקין סוכני לקוח בתחנות עבודה אחרות, בתוספת שרתים ומכשירים ניידים. פעולה זו תאפשר לך להגדיר ולעקוב אחר תהליכי הגיבוי בכל המכשירים שאתה מגבה. זה כולל יצירת תמונה של כונן קשיח או מחיצה.

מהקונסולה תוכלו לקבוע בקלות לוח זמנים לגיבוי, להגדיר אפשרויות הצפנה ולבצע פעולות אחרות.

אבטחה

Acronis Backup 12 מאפשר לך לבחור להשאיר את תמונות הענן שלך ללא מוצפנות או להגן עליהן באמצעות AES-128, AES-192 או AES-256. מגוון הבחירות נחמד. למרות שלעולם לא אנו ממליצים להשאיר את הגיבוי ללא שרת מוצפן של הגיבוי שלך, AES-128 עדיין מציע שפע של אבטחה וההצפנה הפחות מורכבת פירושה גיבויים מהירים יותר.

כל הנתונים המגובים מוצפנים לפני היציאה מהמחשב שלך. כשאתה מפעיל את ההצפנה למכשיר שלך, אתה מתבקש להגדיר סיסמה שרק אתה יודע.

במקום זאת, אין אפשרות לאחסן את מפתח ההצפנה שלך באמצעות Acronis. למרות שאנו ממליצים על הצפנה פרטית ברוב המקרים, אפשרות ללכת עם הצפנה בצד השרת במקום לצד הלקוח תהיה נחמדה. הסיבה לכך שעם קידוד בצד הלקוח, אם תשכח את הסיסמה שלך, Acronis לא יכולה לשחזר אותה עבורך.

תמיכה

לחברת Acronis דף תמיכה ייעודי עם מדריכי הוראות בסיסיים ותיעוד מפורט יותר. ניתן לחפש בדף כדי לאתר תשובות במהירות רבה יותר.

תחת תפריט התמיכה, תוכלו למצוא גם הדרכות וידאו, פורומי משתמשים, עדכוני מוצרים וקישור להגשת משוב.

אם אתה צריך ליצור קשר ישיר עם Acronis, אתה יכול לעשות זאת באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט חי או טלפון. זמני התפנית לצ’אט חי וטלפון הם מצוינים, ומבטאים את המקום של Acronis Backup 12 כפתרון טוב מאוד לגיבוי עסקי:

 • צ’אט חי: בדרך כלל מתחת לשתי דקות
 • אימייל: בדרך כלל מתחת לשלושה ימים
 • טלפון: בדרך כלל מתחת לשתי דקות

3. גיבוי נובוסופט שימושי

אם אתה מחפש פיתרון גיבוי מפושט המשתמש באותו מודל שילוב ענן כמו CloudBerry, נובוסופט Handy Backup הוא הטוב ביותר שראינו. אף על פי שהיא אינה אורזת תכונות רבות כמעט כמו תוכנת הגיבוי המדורגת ביותר שלנו מבוססת תמונה, משתמשים מסוימים יעריכו את הגישה המופחתת..

Handy Backup תומך בגיבוי למספר שותפי אחסון בענן: Amazon S3, Google Drive, Yandex.Disk, Dropbox, OneDrive ו- Backblaze, בין היתר. האפשרויות רחבות כמעט כמו מה שקיים ב- CloudBerry, עם היעדרויות בולטות כמו Azure ו- Google Cloud.

תמחור

בדומה לגיבוי של CloudBerry, נובוסופט עושה רישיון שולחן עבודה (Handy Backup Standard) שאינו תומך בגיבוי מבוסס תמונה (שימו לב: הוא גם אינו תומך בגיבוי בענן). יהיה עליכם לרכוש Handy Backup Professional או רישיון יקר יותר עבורו.

גיבוי שימושי עולה 99 דולר עבור הסוויטה המקצועית (שמגבה את המחשב והשרת של Windows) או 249 דולר עבור חבילת “שרת קטן”, שיכולה לבצע גיבויים מבוססי תמונה במחשבי Windows, Windows Server, MySQL, SQL Server, PostgreSQL, Oracle , Hyper-V, VirtualBox ו- VMware.

רישיונות הם תמידית, כך שזו רק עלות חד פעמית. עם זאת, אל תשכח מחיובי האחסון והשימוש שנגרמו להם עם כל אחסון ענן שאתה מזדווג עם גיבוי שימושי.

חוויית משתמש

עם האתחול, יישום שולחן העבודה גיבוי Handy משיק אשף פשוט שינחה אותך בתהליך הגיבוי, השחזור והסנכרון..

מתחת לכותרת, “מה לגבות”, פשוט בחר “שיבוט דיסק” ואז “תמונת דיסק.” תוכל לבחור לצלם את כל הכונן שלך או את המחיצה.

לאחר מכן תתבקש לבחור ולהגדיר שילוב של אחסון בענן. כמו עם CloudBerry, אתה צריך ליצור מפתחות באמצעות כל פיתרון שאתה משתמש.

לאחר מכן, גיבוי שימושי יוביל אותך במספר צעדים נוספים כמו קביעת סוג גיבוי (מלא, מצטבר, דיפרנציאלי), לוח הזמנים לגיבוי ודחיסת קבצים כדי להפחית את צורכי שטח האחסון..

הקונסולה הבסיסית מסתכמת בעצם ברשימת המשימות שתזמנת וסרגל כלים בחלק העליון לביצוע התהליך ויצר חדשות..

אבטחה

בדומה לגיבוי CloudBerry, הנתונים שלך יוצפנו בצד השרת באמצעות פרוטוקול ההצפנה של שירות אחסון הענן שאתה משלב בתוכו..

אחד היתרונות הניידים לגיבוי הוא שאינך סומך לחלוטין על אפשרויות ההצפנה של שילוב הגיבוי בענן שלך. במהלך הגדרת הגיבוי, אתה יכול לבחור להשתמש בגיבוי Handy בהצפנה של הנתונים שלך באמצעות AES-128.

ההצפנה מתבצעת בצד הלקוח, לפני שליחת הנתונים שלך לענן. זוהי תכונה נחמדה אם אתה מתכוון להעלות נתונים לשירות אחסון שאינו מציע הצפנת צד לקוח או אפילו שרת כמו BackBlaze B2.

תמיכה

דף התמיכה של Handy Backup כולל הוראות שימוש, שאלות נפוצות וניירות לבנים, אך המשאבים אינם כמעט עמוקים כמו מה שאתה מקבל עם CloudBerry Laps או Acronis. כמו כן, נובוסופט לא הפעילה אף פורום משתמשים בפורטל.

אם אינך מצליח למצוא את מה שאתה מחפש, תוכל לשלוח דוא”ל לתמיכה טכנית בחינם. עם זאת, זמני התגובה נעים בין ימי עסקים לשלושה ימי עסקים ואין אפשרות לתמיכה בעדיפות.

השירות אמנם כולל ידית סקייפ, NovosoftHelp ומספר טלפון תומך.

4. תמונה אמיתית של Acronis

עבור צרכנים המחפשים גיבוי מלא לשולחן העבודה, Acronis True Image משמשת כפתרון הגיבוי הטוב ביותר מבוסס-הבית לבית, מכה את EaseUS Todo, Paragon Backup. & התאוששות ומבט לאחור.

אחד הדברים שאפשר לאהוב ב- True Image הוא שהיא שומרת על כמה מאותן יכולות ארגוניות כמו Acronis Backup 12 Workstation, אבל זה קל מספיק לשימוש עבור מרבית הצרכנים. יש תכונות מסוימות שאינן מגיעות עם Image True שקשור לגיבוי 12. עם זאת, מרבית אלה, כמו ניהול קבוצות והתקנות ושחזור מרחוק, לא יעניינו את רוב המשתמשים הביתיים..

ישנן תכונות אחרות שאתה מקבל עם True Image שאינך משתמש בגיבוי 12. אלה כוללות גיבוי מדיה חברתית וגיבוי מכשירים ניידים (לא מבוסס תמונה) לאחסון מקומי..

יתרון נוסף של Acronis True Image על פני תחנת עבודה לגיבוי 12: עלות.

תמחור

ניתן לרכוש תמונה אמיתית של Acronis כעלות חד פעמית או כמנוי שנתי. המינוי החד-פעמי מאפשר לך לבצע גיבוי רק באופן מקומי ואינו כולל גיבוי מדיה חברתית.

רוב המשתמשים כנראה יעדיפו את אפשרות הענן, אם כי תוכלו לגבות את הכונן המקומי שלכם לשירות גיבוי בענן כמו IDrive, ולשמור את קובץ התמונה שלכם כך.

תוכנית חיוניתתכנית פלוסתוכנית פרימיום
סוג הרישיוןתמידיתשנה אחתשנה אחת
מחיר39.99 $31.99 $79.99 $
אחסון בענןאף אחד50GB כלול1TB כלול

לפרימיום כמה יתרונות נוספים על פלוס כמו הגנה מפני תוכנות נגד רנסומס, אישור קבצים וחתימות אלקטרוניות.

עם פלוס וגם של פרימיום, אתה יכול להוסיף אחסון בענן בעלות נוספת של כ- $ 40 לטרטה לשנה.

חוויית משתמש

תמונה אמיתית מנוהלת באמצעות ממשק נקי ואינטואיטיבי. כדי להתחיל את הגיבוי שלך, כל שעליך לעשות הוא לבחור מקור ויעד ולחץ על כפתור “גיבוי עכשיו”.

כך למשל תוכלו לבחור את המחשב האישי שלכם ואת ענן Acronis, כמו בתמונת המסך שלמעלה. פעולה זו תיצור תמונה של כל הכונן הקשיח שלך. לחלופין, אתה יכול לשנות את המקור למחיצה ספציפית. אתה יכול גם לבחור קבצים או תיקיות בודדים לגיבוי ברמת הקובץ.

ברגע שתלחץ על גיבוי, תוכל לכבות את True Image והתהליך יושלם ברקע. אתה יכול להפוך את זה לתהליך חד פעמי או לקבוע לוח זמנים קבוע.

אבטחה

כשאתה מגדיר את גיבוי התמונה שלך, אתה יכול לבחור להגדיר הצפנה בצד הלקוח.

רמת הצפנה זו היא פרטית, כך שאם תשכח את הסיסמה שלך, אין דרך ש- Acronis תשיג אותה עבורך. אם לא תגדיר סיסמה, הנתונים המאוחסנים עדיין מוצפנים בצד השרת באמצעות AES-256.

המשתמשים ב- True Image Premium מקבלים שני בונוסים נוספים בנושא אבטחה:

 • הגנת אקרוניס אקטיבית: הגנה לחלונות בלבד מפני תוכנת ransomware
 • נוטריון Acronis: להבטיח את האותנטיות של קובץ הגיבוי טיפין אחר טיפ עם טכנולוגיית blockchain

תמיכה

תמונה אמיתית מאפשרת לך גישה לאותם קווי תקשורת ישירים כמו גיבוי 12: טלפון, דואר אלקטרוני וצ’אט חי.

פורטל התמיכה של Acronis מכיל בסיס ידע, תיעוד ופורומי משתמשים. הפורטל מיועד לכל מוצרי Acronis אך מציאת חומרים ספציפיים ל- True Image היא פשוטה דיה בזכות תכונת חיפוש. יש גם אתר עזרה ייעודי True Image שניתן לחפש בו.

5. גיבוי EaseUS Todo

EaseUS Todo Backup מספק גיבוי לגיבוי תמונות למחשבים ביתיים. העובדה שהיא מציעה מהדורה בחינם, Todo Backup Free, היא חלק מהסיבה שהיא מדורגת בין שירותי הגיבוי החביבים עלינו על בסיס תמונה. זה וזה ממש טוב.

על מנת לשמור את התמונה שלך בענן, עליך להשתמש בתיקיית סנכרון אחסון בענן או להגדיר את פיתרון הגיבוי בענן שלך (כלומר IDrive, CrashPlan) כדי לגבות את קובץ התמונה. עם זאת, אם אתה כבר משלם עבור אחסון או גיבוי בענן ואינך רוצה לשלם גם עבור תוכנת גיבוי מבוססת תמונה, הכלי של EaseUS טוב כמו שתשיג בחינם.

זו גם דרך נחמדה להפוך את שירות אחסון הענן שלך לשירות גיבוי, וזה משהו כמו כלים כמו Google Drive, Sync.com, Dropbox ושירותים דומים שלא מצטיינים בו. עיין במאמר שלנו בנושא גיבוי לעומת אחסון מהסיבות לכך.

EaseUS מייצרת גם שתי גרסאות בתשלום עבור שולחנות עבודה: גרסה ביתית בשם Todo Backup Home וגרסת משרד בשם ToDo Backup Workstation. הגרסאות בתשלום מעניקות לך מהירויות גיבוי מהירות יותר, גיבוי מבוסס אירועים ותמיכה טכנית.

תמחור

גרסאות בתשלום לגיבוי Todo מגיעות בעלות חד פעמית של $ 17,40 עבור המהדורה “הביתית” או 39 $ עבור חבילת תחנות העבודה. גרסת הגיבוי בלבד של התוכנה היא בחינם.

כדאי לציין כי EaseUS גם עושה כלי גיבוי שרתים המסוגלים לגיבוי מבוסס תמונה. עם זאת, לא מצאנו כי אלה התמודדו היטב עם גיבויים אחרים מבוססי-שרת מבוססי תמונות שניתנו עלות וטרחה הכרוכה באספקת אחסון בענן כדי לעבוד.

אנו ממליצים גם שאם אתה מחפש פיתרון של תחנות עבודה משרדית שאינו כולל גיבוי שרתים, אתה הולך עם Acronis Backup 12 Workstation במקום Todo Backup Workstation.

חוויית משתמש

Todo Backup Free ו- Home משתמשים באותו יישום שולחן עבודה.

קל להתקין גיבוי: פשוט פתח את היישום ולחץ על כפתור “גיבוי דיסק / מחיצה” בסמוך לראש הממשק. זה יפתח מסך בו תוכלו לבחור את הכונן או המחיצה ואת היעד לתמונת הגיבוי שלכם.

בעת בחירת יעד, אתה יכול לבחור מיקום בכונן הקשיח שלך או בכונן חיצוני. אם ברצונך לשמור עותק בשירות אחסון בענן, פשוט בחר בתיקיית הסנכרון עבור אותו שירות.

יש גם אפשרות להגדיר לוח זמנים לגיבוי אם ברצונך לבצע הדמיה למשימה חוזרת.

אבטחה

במהלך תהליך ההתקנה של גיבוי הכונן שלך, אתה יכול להגדיר סיסמה להצפנה. בחר באפשרות זו, ו- EaseUS יצפין את קובץ התמונה שלך באמצעות פרוטוקול AES-256. זה נהדר אם אתה מסיים לאחסן את תמונת הגיבוי שלך בפתרונות אחסון בענן עם אבטחה רופפת למדי, כמו Dropbox.

תמיכה

EaseUS מקיים מרכז ידע לגיבוי ToDo אך הוא די רדוד. כרגע הוא מכיל כתריסר מאמרים המכסים סוגיות ונהלים נפוצים. לתמיכה ישירה, אין לך מזל עם התוספת בחינם. עם זאת, אם שילמת עבור רישיון, אתה יכול ליצור קשר ישיר עם צוות התמיכה באמצעות צ’אט חי.

תמיכה היא בהחלט חולשה בולטת של מוצר זה. למרבה המזל, זה די פשוט לשימוש.

מחשבות אחרונות

מציאת הגיבוי הנכון מבוסס-התמונה תלוי במידה רבה בצרכים שלך. אם אתה מנהל מערכת המנהל סביבת ייצור קריטית, סביר להניח שאתה מחפש גיבוי שרת, גמישות, עלות נמוכה ותמיכה נהדרת. לאותם מטרות, CloudBerry Backup משאיר את מתחרותיה הקרובות ביותר שנייה רחוקה, במקרה הטוב.

היכולת לבחור ולבחור מתוך יותר מעשרים אפשרויות אחסון ענן שונות, כולל אמזון S3, Azure ו- Google Cloud, היא דבר שהמועדפים האחרים שלנו פשוט לא יכולים לעשות. Acronis Backup 12, תוך מתן חווית משתמש מהממת, מאלץ אותך להסתמך על אחסון ענן יקר משלה. גיבוי שימושי מאפשר לך לבחור את שירות אחסון הענן שלך אך אין לך הרבה אפשרויות יוצאת דופן.

עבור גיבוי מבוסס תמונה בבית, הסיפור קצת שונה. לגיבוי של CloudBerry יש גיבוי של תחנות עבודה אך הוא אינו תומך בהדמיה. קנייה של רישיון Windows Server במחיר של $ 119 רק לגיבוי שולחן העבודה שלך קשה לבלוע.

לכן, עבור גיבוי מבוסס-צרכנים, Acronis TrueImage מובילה ברשימה שלנו. התמחור טוב בהרבה ממה שמקבלים עם תחנת העבודה Acronis Backup 12 והכלי ידידותי למשתמש באותה מידה.

לחלופין, אם אינך מעוניין לשלם עבור תוכנה ופשוט רוצה כלי גיבוי מבוסס תמונה שתוכל להשתמש בו עם אחסון ענן או גיבוי מנוי קיים, Todo Backup Free הוא הכלי הטוב ביותר שתמצא בכדי לגרום לזה לקרות..

כמובן שאנחנו תמיד אוהבים לקחת בחשבון את החוויות של אחרים. ספר לנו על המועדפים שלך במרחב הגיבוי מבוסס התמונה בהערות שלהלן. תודה שקראתם!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map