הגיבוי המקוון הטוב ביותר לבריטניה 2020

מתחת לשמיים המעוננים של בריטניה, יש הרבה גנבים. מחשב נייד אחד נגנב כל 53 שניות, בדרך כלל בפאב או בצינור. בובי לא יכול להיות בכל מקום, אבל הנתונים הסטטיסטיים עדיין מדאיגים וצריכים לתת לך סיבה לגיבוי הנתונים שלך. חילקנו גיבויים ובחרנו את הגיבוי המקוון הטוב ביותר לבריטניה כבר, החל מגיבוי CloudBerry בשילוב עם אמזון S3.


לא רק שמישהו יכול לגנוב את המחשב הנייד שלך, הכונן הקשיח שלך עלול לקרוס או תקלה. אתה יכול לנסות לשחזר את הנתונים שלך, אך אינך יכול להיות בטוח שהם יעבדו. כונני מצב מוצק לא יתרסו כמו כוננים קשיחים רגילים – שיעור הכישלון שלהם הוא פחות מאחוז – אך יש להם שגיאות נתונים רבות יותר.

בחרנו את הבחירות שלנו לרשימה זו מתוך בחירת הגיבוי המקוון הטובה ביותר שלנו. אם אתה זקוק לאחסון, קרא על ההבדל והתייעץ במאמר שלנו אודות אחסון הענן הטוב ביותר לבריטניה. לפני שנתחיל את הרשימה, בוא נעבור על הקריטריונים שהשתמשנו בה כדי להכין אותה.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר לבריטניה 2020

מה הופך את הגיבוי המקוון לטוב ביותר עבור בריטניה

גיבוי ראשוני יכול לארוך זמן רב. הפעלת שרת קרוב תאיץ את ההעברה מכיוון שהחיבור שלך יהיה חזק יותר ולא ישבר בתדירות גבוהה.

מהירות החיבור שלך תושפע מספק השירות שלך והגיבוי המקוון בו אתה משתמש. אם שירות הגיבוי מאפשר לך להגדיר הגדרות העברה מועדפות, הגדל את מספר האשכולות כדי להגביר את המהירות ולגרום להם במידת הצורך, זה אפילו טוב יותר. אלגוריתם העברה ברמת חסימת יעזור לך גם לאחר הגיבוי הראשוני.

כאשר חוקי בריטניה הם מה שהם, השירות צריך להגן על פרטיותך – קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו למאמר בבריטניה כדי להגן עליו עוד יותר – ולספק ביטחון חזק. שירותי הגיבוי צריכים לספק הצפנה במנוחה, במעבר ופרטי, מה שאומר שאיש אינו יכול לקרוא את נתוני הענן שלך. אימות דו-גורמי יעזור גם נגד האקרים שרוצים לגנוב את האישורים שלך.

חווית משתמש טובה תקל עליכם להשתמש בשירות. על לקוחות שולחן העבודה לעבוד על רוב מערכות ההפעלה והממשקים שלהם, כמו גם אלה עבור האינטרנט והנייד, צריכים להיות אטרקטיביים וישירים..

אינך רוצה לרוקן את הארנק בזמן שאתה קונה גיבוי מקוון. לכן אנו לוקחים בחשבון ערך כדי לוודא שאתה מקבל את המפץ הגדול ביותר עבור הדולר שלך. עדיף שלשירות יהיו גם תכניות רבות, מכיוון שזה מגדיל את הסיכוי למצוא התאמה טובה.

1. הגיבוי המקוון הטוב ביותר לבריטניה: גיבוי CloudBerry עם אמזון S3

גיבוי CloudBerry אינו דומה לגיבוי ענן רגיל. זה לא ייתן לך שטח גיבוי. במקום זאת, הוא ישמש כמרכז מרכזי לתוכניות הגיבוי שלך בפלטפורמות ענן אחרות. זה אידיאלי למי שצריך לנהל שירותים ומחשבים מרובים.

כל ההעברות עוברות ישירות לשירות צד ג ‘, שבמקרה שלנו הוא אמזון S3. זה משלים גיבוי CloudBerry בגלל רשת השרתים הגלובלית שלו, עלויות זולות ואינטגרציה קלה. יש לו שלושה שרתים בלונדון וכמה שיותר באירלנד, מה שאמור לאפשר לך להשיג מהירויות העלאה והורדה מהירות יותר.

CloudBerry-Back-Plans-Slider1
© Cloudwards.net

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2
© Cloudwards.net

CloudBerry-Mode-Slider3
© Cloudwards.net

CloudBerry-Back-Source-Slider4
© Cloudwards.net

CloudBerry-Backup-Schedule-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

אתה יכול למקסם את האבטחה של CloudBerry Backup, אך זה בעיקר תלוי בשירות השותף. גיבוי CloudBerry תומך בעד 256 סיביות AES בצד הלקוח. מכיוון ששירותי ענן רבים תומכים רק בהצפנה בצד השרת, הרי שיש להם את זה בצד הלקוח פירושו שאתה שולט במפתח ההצפנה ורק אתה יכול לקרוא את הנתונים שלך.

אמזון נותנת לך גם אפשרות זו עם שירות ניהול המפתחות של אמזון שלה. הוא כולל אימות דו-גורמי, גם כן, כדי להגן עליך מפני גניבת סיסמאות.

מתקני השרתים של אמזון עוברים ביקורת של צד שלישי, מגבילים את הגישה על פי העיקרון של הפחות הרשאות, משתמשים במערכות איתור, אימות רב גורמים, מעקב ועוד. הם יכולים לעמוד בשריפות, שיטפונות ורעידות אדמה, הודות לחיישנים אוטומטיים, ציוד מגיב ואמצעי יתירות נתונים..

אמזון S3 הוא יעד מפתה מכיוון שהוא מוביל השוק והיו הרבה פרצות. הם נבעו בעיקר בגלל משתמשים לא זהירים. עם זאת, אמצעי האבטחה החזקים שלו מהווים מכשול גדול לאיומים פוטנציאליים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים גיבוי של CloudBerry עם אמזון

הגדרת גיבוי CloudBerry איננה נועזת בלב. עליך להוסיף את חשבון אמזון S3 שלך וליצור את תוכנית הגיבוי, המחייבת אותך לבחור מבין אפשרויות רבות. משתמשים שאוהבים להתעסק בתוכנה יאהבו אותה, בעוד שאחרים ירתעו זאת. יש לנו מדריך כיצד להשתמש בגיבוי CloudBerry עם אמזון S3 אשר יקל על הכאב שלך.

CloudBerry Backup תומך בגישה לאינטרנט בשירות אחד: Amazon S3. אין לו הרבה אפשרויות, אבל זה עושה את העבודה. אמזון דורשת ממך ליצור “דליים” להעלאת קבצים, דבר שיכול להיות מסובך בהתחלה.

מכיוון ש- CloudBerry Backup אינו מציע אחסון, הוא מחייב אותך לקנות רישיון חד פעמי. תצטרך לשלם גם עבור הגיבוי שבחרת. עבור 250 ג’יגה-בייט ב- Amazon S3, תצטרך לשלם 5.57 דולר לחודש. זו לא העסקה הטובה ביותר בשוק, אך גם היא לא הגרועה ביותר.

גיבוי CloudBerry אינו פשוט כמו פתרונות All-in-One, אלא נותן לך שפע של אפשרויות וספקים לבחירה. השירות עשוי להיות מרתיע בהתחלה, אך ברגע שתתרגלו אליו תוכלו ליהנות מהיתרונות שלו. יחד עם אמזון זה יספק לך אבטחה טובה, מהירויות ותכנית תמחור הגונה. למידע נוסף על שירותים אלה קרא את סקירת הגיבוי של CloudBerry וסקירת Amazon S3.

2. בית BigMIND

BigMIND Home היא מאותה חברה שעומדת מאחורי גיבוי Zoolz Home Cloud (סקירת Zoolz Home). זה לא מפתיע ששני השירותים דומים, אבל ל- BigMIND Home יש תכונות חדשות ש- Zoolz Home לא עושה.

לוח מחוונים לשולחן העבודה BigMIND

אפשרויות חיבור BigMIND

BigMIND בחירה חכמה

לוח הזמנים לגיבוי של BigMIND

BigMIND חקר קבצים מקוונים

קודם

הבא

לשירות יש מרכז נתונים אחד בבריטניה, שיעזור למשתמשים שלו לשמור על חיבור טוב. עם זאת, צפו לקבל מהירויות העלאה מהירות ומהירות הורדה איטית, מכיוון ש- BigMIND משתמש באמזון קרחון, אחסון קר לארכיב נתונים לטווח הארוך, לצורך גיבוי נתונים. אם זה מעניין אותך, קרא את סקירת קרחון אמזון שלנו. זמן ההעלאה הממוצע של 1GB של נתונים צריך להיות בערך 30 דקות.

BigMIND מצפין קבצים בצד השרת באמצעות AES 256-bit ומנהל כברירת מחדל את מפתח ההצפנה שלך. אתה יכול לבחור לנהל אותה בעצמך בזמן שאתה מגדיר את תוכנית הגיבוי שלך, אך לא לאחר מכן. אם תבחר לעשות זאת, אינך יכול לסמוך על BigMIND שתשיג את הסיסמה שלך. פרוטוקול SSL יגן על הקבצים שלך במעבר, אך תצטרך לאפשר זאת בעצמך. גם 2FA זמין.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את BigMIND

לקוח שולחן העבודה, הזמין עבור Windows או macOS, מראה לך את מצב הגיבוי הנוכחי שלך, מתי היה הגיבוי האחרון, כמה קבצים מגובים וכמה ממתינים. מידע זה מועיל והממשק אטרקטיבי וברור.

אתה יכול לראות קטגוריות קבצים ומכשירים בממשק האינטרנט הצבעוני והקל לשימוש. לוח המחוונים שלו מראה לך כמה מכשירים מחוברים ל- BigMIND וכמה מגבים. יש גם גרף המציג את פעילות הגיבוי שלך לאורך זמן ותרשים עוגה שנותן סקירה של סוגי הקבצים שלך.

התוכנית האישית של BigMIND עולה 2.99 דולר לחודש, אך היא משולמת מדי שנה ומעניקה שטח גיבוי דל של 100 ג’יגה-בייט למשתמש אחד ושלושה מחשבים. התוכנית המשפחתית עולה 6.99 דולר לחודש ומספקת שטח אחסון של 500 ג’יגה-בתים לשלושה משתמשים, תשעה מחשבים ושישה מכשירים ניידים. זו עסקה טובה יותר, אבל כנראה שזה לא מספיק מקום לכל כך הרבה משתמשים.

אתה יכול לקבל שטח אחסון בענן בגודל של 1 טרה-בתים ב -12.99 דולר על ידי הרשמה לתכנית Family Plus, אך זו לא העסקה הטובה ביותר לכמות שטח זו. זה מאפשר לך לשתף אותו עם ארבעה משתמשים נוספים על פני 15 מחשבים ומכשירים ניידים בלתי מוגבלים. למידע נוסף קרא את סקירת BigMIND שלנו.

3. תמונה אמיתית של Acronis

לאקרוניס יש שרת בלונדון, שיעזור למשתמשים ב- True Image להגיע למהירויות מהירות יותר בגיבויים ראשוניים מאשר היו משתמשים בשירותים רבים אחרים. בבדיקות שלנו לקח רק 15 דקות לגיבוי ושחזור תיקיה של 1 ג’יגה-בתים. זה משתמש בהגדרות “אופטימליות”, אבל Acronis יכולה לפעול ב”מקסימום “, שהוא אפילו מהיר יותר.

Acronis-True-Image-Backup-Set-Slider1
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

Acronis משתמשת ב- AES 256 סיביות כדי להצפין את הקבצים שלך לפני העברתם ופרוטוקול TLS / SSL מגן עליהם במעבר. ההצפנה מחייבת להשתמש בסיסמה שרק אתה יודע, מה שהופך את Acronis לאי-ידיעה. שים לב שאין 2FA שיעזור לך אם תאבד את הסיסמה שלך. Acronis משתמשת גם בהגנה פעילה כדי להגן מפני תוכנות רנסומס.

החברה מאחסנת נתונים במרכזים מרובים שכולם מעסיקים כרטיסי מפתח, סריקה ובקרה ביומטרית למניעת חדירות ובעלות תשתיות עמידות בפני אסונות טבע.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים תמונה אמיתית של Acronis

לקוח שולחן העבודה אינטואיטיבי ונוח לשימוש. בצד שמאל יש תפריט בו תוכל להשתמש כדי לנווט באפליקציה. Acronis מעניקה לך אפשרות לגבות לפי סוג קובץ, במקום לבחור קבצים ספציפיים. אמנם זה לוקח יותר מקום, אך זה הופך את יצירת תוכנית הגיבוי לקלה בהרבה. אתה יכול לכלול קבצים שאינך רוצה לגבות כדי לחסוך מקום.

לוח המחוונים המקוון מאפשר לך לבצע גיבויים ידניים ולשחזר קבצים, דבר שימושי לניהול מרחוק. הימנע מתוכנית החיים של Acronis. חסרונותיו מאפשרים לנו להמליץ. עדיף לבחור בין שתי התוכניות השנתיות: Advanced ו- Premium.

Advanced מספקת שטח גיבוי של 250 ג’יגה-בייט במחיר של $ 49.99 או 500GB עבור $ 69.99. פרימיום עולה 99.99 $ עבור שטח בנפח של 1TB ועולה ל- 5TB במחיר של 259.95 $. אתה יכול גם להגדיל את מספר המחשבים לגיבוי, כמו גם את שטח הגיבוי שלך, אבל זה יעלה לך תוספת לשנה. עיין בטבלת התמחור המלאה בסקירת תמונות Acronis True שלנו.

4. שכפול

Duplicati הוא פיתרון לגיבוי קוד פתוח המאפשר לבחור את שירות הענן שלך, מאמזון S3 ועד Dropbox, לצורך גיבוי קבצים. בנוסף, תוכלו להשתמש בו לצורך גיבוי מקומי לכונן קשיח חיצוני, לשרת מקומי או למכשיר NAS.

למרות ש- Duplicati אינו מספק נפח אחסון, הוא מאפשר לך לבחור את הספק שלך. זה הרבה גמישות אם לא אכפת לך מהעבודה. למספר אפשרויות, כולל אמזון S3, גוגל דרייב, OneDrive ואחרות, יש שרתים בבריטניה (קרא את סקירת Google Drive וסקירת OneDrive למידע נוסף על שני אלה).

כמה מהר ההעברות שלך יהיו תלויות יותר בשירות שתבחר מאשר ב- Duplicati, אבל זה גם משחק תפקיד. Duplicati יכול לדחוס ולהצפין קבצים במהירות, וזה משפיע מאוד על מהירויות. בדקנו אותה על ידי העברת תיקיה דחוסה של 1 ג’יגה-בתים לכונן Google ונדרשה רק 12 דקות לסיים את ההעלאה.

העתק Slider גיבוי 1

Duplicati הוסף יעד Slider2

Duplicati הוסף הגדרות קרחון Slide3

העתק הוסף קבצים

Duplicati Slider 5

קודם

הבא

לאחר יצירת תוכנית גיבוי, Duplicati נותנת לך את האפשרות להצפין קבצים לפני העברתם לענן. הוא משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות, שמעולם לא נסדקה עד כמה שמישהו יודע. Duplicati מציעה לך גם אפשרות להפעיל SSL. זה יאט את הגיבויים, אך יגן על העברת הנתונים שלך מפני ציתות.

אם תצפין את הנתונים שלך, תצטרך ליצור סיסמה. Duplicati יזהיר אותך אם הוא חלש ויצור עבורך סיסמה חזקה, אם תצטרך לעשות זאת.

לאחר מכן, תלוי לאיזה ספק בחרת לגבות. חלקם, כמו אמזון דרייב ו- OneDrive, אינם מצפינים את הנתונים שלך, אך מכיוון ש- Duplicati יכולה לעשות זאת בשבילך, זה לא אמור להיות בעיה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים כפילויות

Duplicati דורש ממך להוריד לקוח לשולחן העבודה, אך עיקר חווית המשתמש מתרחשת באינטרנט. לממשק האינטרנט מראה נקי וקל לעקוף אותו באמצעות לשוניות הניווט בצד שמאל. אמנם הוא מציע אפשרויות רבות, UX נשאר פשוט, אם כי לא פשוט כמו פתרונות גיבוי עצמאיים.

אתה לא צריך לשלם כדי להשתמש ב- Duplicati מכיוון שהוא קוד פתוח. כל שעליכם לעשות הוא להוריד אותו מ- Duplicati.com. תצטרך להירשם לגיבוי מקוון תואם או לאחסון ענן וזה כנראה יעלה לך.

אפשרויות קיימא עבור שטח אחסון של 1 טרה-בתים כוללות Dropbox במחיר של 99.99 דולר, אמזון דרייב ב -59.99 דולר ו- Backblaze B2 ב -60 דולר. אחורה לאחור גובה לגיגה-בייט, כך שתוכלו לרדת או גבוה יותר, תלוי בצרכים שלכם. למידע נוסף על מחירים ותכונות אחרות קרא את סקירת ה- Duplicati שלנו.

5. קרבוניט

קרבוניט עובד עם רשת של ספקי שירותים מנוהלים. ברבעון השני של 2018 אמר מנכ”ל החברה, מוחמד עלי, כי השירות פורס ערמת ענן – בעיקרון הפעלת קרבוניט – במרכז נתונים המנוהל על ידי שותפי החברה באירופה..

תהליך הגיבוי הראשוני של קרבוניט אינו מהיר ואינו מתקרב למתחרים. הגיבויים הבאים יהיו מהירים הרבה יותר, אם כי בזכות אלגוריתם ההעברה ברמת החסימה.

השירות משתמש בהצפנת 128 סיביות AES כדי לטרוף את הנתונים שלך בשרתים, אך אם תאפשר הצפנה פרטית, הוא ישתמש ב- AES 256 סיביות. בנוסף, תחזיק את מקש ההצפנה, מה שהופך את ה- Carbonite לאפס ידע. בגלל זה, השירות לא יכול לאפס את הסיסמה שלך. זה דורש ממך להפוך אותו לחזק ומספק אימות דו-גורמי אם מישהו גונב את זה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים קרבוניט

זה פשוט להתקין את לקוח שולחן העבודה. לאחר שתעשה זאת, יש רק צעד אחד להשלים את תהליך הגיבוי מכיוון שרובו פועל אוטומטית. זה לא כולל קבצים ותוספים מסוימים ואינו מגבה כברירת מחדל קבצים שהם 4GB ומעלה. אם תרצה לכלול אותם, תצטרך לתייג אותם ידנית.

קרבוניט גם מציין את הקבצים שלך בצבעים, כך שתוכל לראות בקלות את מצבם במהלך הגיבוי. עם זאת, עליך להפעיל תכונה זו מכיוון שהיא אינה מופעלת כברירת מחדל.

מלבד לקוח שולחן העבודה, לקרבוניט יש ממשק אינטרנט אטרקטיבי המאפשר לך לבדוק את מצב הגיבוי שלך, לגשת לקבצים שלך ולנהל את חשבונך..

דף הבית של סקירת קרבונית

אתה יכול לעשות את כל זה גם עם האפליקציה לנייד. הממשק שלו מינימלי וברור, כך שהוא לא ייתן לך כאב ראש. נוסף על אחסון קבצים, באפשרותך להשתמש באפליקציה לצורך גיבוי אוטומטי של תמונות בטלפון שלך. אין אפשרות לעשות זאת עם סוגי קבצים אחרים, אך גיבוי בלתי מוגבל לתמונות הוא עדיין עניין טוב.

קרבוניט מציעה שלוש תוכניות בלתי מוגבלות לבחירה: Basic, Plus ו- Prime. הראשון מציע גיבוי חשוף ללא הגבלה במחיר של 72 $ לשנה. פלוס מוסיף כונן חיצוני וגיבוי וידאו אוטומטי במחיר של 112 דולר לשנה וראש משפר את זה עם שירות התאוששות שליחים ב -150 דולר לשנה.

למידע נוסף קרא את סקירת הקרבוניט שלנו.

מחשבות אחרונות

בריטניה אינה שממה מרוחקת, אך לכמה משירותי הגיבוי הטובים ביותר, כגון IDrive ו- Backblaze, יש רק מרכזי נתונים בארה”ב. עם זאת, אין פירוש הדבר שמשתמשי הגיבוי בבריטניה יצליחו במזל לחלוטין שכן נותרו הרבה שירותים. שנמצאים בסמוך לראש דירוג ביקורות הגיבוי המקוון שלנו שיש להם שרתים בריטים.

גיבוי CloudBerry הוא הבחירה המובילה שלנו, אך היא לא מיועדת לכולם. זו הסיבה ששירותים אחרים, שעשויים להתאים לך יותר טוב, נמצאים ברשימה. האם אתה משתמש בשירות שלא כללנו וכולל שרתים בבריטניה או בקרבתם? מה הייתה הניסיון שלך עם זה? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map