תוכנת אנטי-וירוס מאובטחת ביותר 2020: בטיחות מעל הכל

האבטחה באה תחילה בבחירת אנטי-וירוס. אמנם יש חשיבות לשימושיות, למחיר ולמספר המכשירים הנתמכים, אך הכל לשווא אם ההגנה נופלת. מתוך התוכנה שבדקנו בביקורות האנטי-וירוס שלנו, חמשת אלה שולטים בהגנה עליונה.


במדריך זה לאנטי-וירוס המאובטח ביותר, אנו הולכים לבזבז את תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר זה מול זה בכדי לתת לך את האפשרויות הטובות ביותר בשוק. אנו נשתף כיצד ביצענו את הבחירות שלנו, ואז נשווה את תוצאות המעבדה לבדיקות המתקדמות שלנו כדי להראות לך כיצד ביצע אנטי-וירוס מסוים..

מחוץ למגרש, אנו ממליצים על Bitdefender ביותר, מאחר שיש לו ציוני הגנה מעולים, טונות של תכונות וממשק אינטואיטיבי, לאתחל. בעוד אנו בוחנים כאן אבטחה, ביטפנדר מצליח לעשות זאת וכל השאר היטב.

עוד על:

 • תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר 2020
 • תוכנת האנטי-וירוס החינמית הטובה ביותר לשנת 2020
 • האנטי-וירוס הטוב ביותר לאנדרואיד 2020

תוכנת האנטי-וירוס המאובטחת ביותר 2020

בחירת תוכנת האנטי-וירוס המאובטחת ביותר

ישנם גורמים רבים העוסקים בבחירת תוכנת אנטי-וירוס, משימושיות לתכונות ומעבר לה. עם זאת, מדריך זה פשוט. אבטחה היא הגורם העיקרי שלנו וכל השאר הוא משני.

אנו מעריכים את האבטחה היא שתי דרכים: תוצאות מעבדה ובדיקות מעשיות. הבדיקה המעשית שלנו מתבצעת באמצעות כלי בדיקה שהוקמו זמינים באופן מקוון. דרך לנו להשתמש באנטי-וירוס היא העולם האמיתי ולבחון את הפונקציונליות הבסיסית שלו.

עם זאת, תוצאות המעבדה הן חד משמעיות יותר, ולכן אנו משתמשים בהן כגורם העיקרי בעת הערכת האבטחה. אנו מתייחסים לשלוש מעבדות עצמאיות הבודקות אנטי-וירוסים מספר פעמים בשנה באמצעות רשימה ארוכה של תוכנות זדוניות אמיתיות.

מספרי הגנה הם לא הדבר היחיד שאנחנו מסתכלים עליו. הגנה פרואקטיבית נוספת היא תחום נוסף בו אנו עוסקים. זה כולל הגנת תוכנות רנסומיות, הגנת מצלמות רשת, חומת אש ודפדפן מאובטח.

גם מצבי סריקה חשובים. הציפייה שלנו היא של אנטי-וירוס יהיו סריקות מערכת מלאות וממוקדות, כך שיותר מזה בולט. במיוחד, אנו מחפשים סריקת UEFI שיכולה להשמיד ערכות שורש מושבות עמוקות.

עם זאת, אנו לא בוחנים מנהלי סיסמאות כלולים, למעט אלה של קספרסקי. בבדיקה שערכנו, הם נפלו בהשוואה למנהלי הסיסמאות הטובים ביותר. Dashlane היא אפשרות טובה בהרבה והראשונה עליה אנו ממליצים (קרא את סקירת Dashlane שלנו).

אזורים אלה גוברים על כל האחרים, אך אנו שוקלים גם מחיר, שימושיות כוללת ותכונות במדריך זה. אם אנטי-וירוס מתרשם בהם, אך יש לו הגנה מצוינת, הוא עדיין ייכלל במדריך זה.

נעבור תחילה על האבטחה עבור כל אנטי-וירוס, ואז נדבר על סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את זה. עם זה בדרך, בואו ניגש לרשימת התוכנות האנטי-וירוס המאובטחות ביותר שלנו.

1. האנטי-וירוס המאובטח ביותר: Bitdefender

Bitdefender נמצא ברציפות בראש תוצאות המעבדה. זה היה אחד מארבעה אנטי-ווירוסים בלבד כדי לקבל אישור ברמה 1 בניתוח הספקטרום המלא של MRG Effitas Q1 2018, שבדק 337 דוגמאות של תוכנות זדוניות על 18 ספקים..

גם מעבדות אחרות דיווחו על מספרים מרשימים. Bitdefender חסם 100 אחוז מהתוכנה הזדונית הנפוצה באפס יום ונפוצה בניתוח AV-Test באפריל. באותה עת היה הממוצע בתעשייה 99.5 אחוזים.

ממשק Bitdefender

בהשוואה ל- AV נמצאו תוצאות דומות. Bitdefender הוענק ל- Advanced +, הרמה הגבוהה ביותר האפשרית, בביצועים, איתור קבצים והסרת תוכנות זדוניות. במהלך בדיקותיו ביוני, ביטדפנדר חסם 99.8 אחוז מהתוכנות הזדוניות שזרקו את דרכה.

תוצאות הבדיקה המפותחות שלנו מראות תוצאות אלה. Bitdefender הצליח במאה אחוז בחסימה של הדגימות של Amtso ו- Wicar. הבדיקות נעו בין קובץ הבדיקה Eicar הרגיל למכרה ב- cryptocurrency.

ל- Bitdefender אמצעי הגנה אחרים, כולל הגנה מפני תוכנות רנסומיות ודפדפן מאובטח. היא מכנה את הדפדפן המאובטח שלה “Safepay” המשמש לעסקאות מקוונות. זוהי גרסה נפרדת של שולחן העבודה שלך שתחתוך את כל החיבורים מלבד זה הפעיל.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים ביטדפנדר

ציוני ההגנה של Bitdefender נוצצים, אך כך גם התכונות האחרות שלה. יש לו את אחד מממשקי האנטי-וירוס הטובים ביותר שראינו, תוך שימוש בשטח הזמין בלי להרגיש עמוס. יש רשת במסך הראשי שתוכל להתאים אישית באמצעות “פעולות מהירות.” האריחים פותחים אזורים אחרים ביישום, כמו הרשת הפרטית הווירטואלית, מהמסך הראשי.

ישנם גם פרופילים שאתה יכול להתאים בלקוח. Bitdefender מגיע עם כמה מוגדרים מהקופסה, שתוכל להתאים אותם בהמשך. פרופילים יגדילו או יבטלו הגנה בדרכים מסוימות בהתאם למשימה שביצעת. לדוגמה, פרופיל עבודה יגן יותר מפני תוכניות דיוג. פרופילים הם אופציונליים אם אינך רוצה להשתמש בהם.

Bitdefender- פרופיל הגדרות

החיסרון היחיד של Bitdefender הוא מחירו. אתה יכול לקבל תוכנית לזול יחסית, או אפילו בחינם, אם אתה רק רוצה סריקה בסיסית. בתוכניות זולות חסרות תכונות הגנת ליבה כמו חומת אש, ותומכות רק ב- Windows. זה יקר, אך אנו ממליצים על Total Security מתוך האפשרויות.

תוכל ללמוד עוד אודות Bitdefender בסקירת Bitdefender שלנו או להירשם עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

2. F-Secure

F-Secure הוא צוואר וצוואר עם Bitdefender בתוצאות מעבדה. זה זכה בתעודת רמה 1 בניתוח הספקטרום המלא של MRG Effitas ברבעון הראשון של 2018 ואישור ברמה 2 בניתוח ה- Q2. זה צנח בבדיקת ה- Q2 בגלל ביצועים ירודים עם יישומים שעלולים להיות בלתי רצויים, אבל השכל הישר צריך לחסום את רוב זה בכל מקרה.

זה עשה טוב גם עם מעבדות אחרות. מבחן AV מצא כי הוא יעיל במאה אחוז כנגד תוכנות זדוניות נפוצות ואפס יום בהערכותיו במאי וביוני, שהוא מעל הממוצע של 99.6 אחוזים בתעשייה. הביצועים היו טובים גם עם האטה של ​​12 אחוזים בלבד בהשקת אתרים פופולריים.

ממשק F-Secure

F-Secure ביצעה ביצועים טובים יותר מ- Bitdefender בתוצאות AV-Comparatives. זה חסם 100 אחוז מהדגימות והרוויח דירוג מתקדם. AV-Comparatives העניקו לה רק שניים מתוך שלושה כוכבים אפשריים.

המעבדות הסכימו כי F-Secure החזירה רמה גבוהה של חיוביות שגויות. בבדיקת AV-Comparatives March, ל- F-Secure היו 30 חיוביות כוזבות מתוך 216 הדגימות ששימשו. Trend Micro היה השני בגובהו בתשע בלבד (קרא את סקירת Trend Micro Antivirus + שלנו).

עם זאת, הבדיקות המומלצות שלנו היו טובות. F-Secure חסמה את הדגימות של וויקר וחמישה מתוך שש מדגמי אמצו. זה נכשל בקטגוריית ההורדות של הכונן, אך הקובץ הוסר מהמחשב שלנו לפני שהוא יכול להזיק.

אתר ה- F-Secure Antivirus חסום

F-Secure כוללת גם חומת אש, ניטור בזמן אמת והגנה על תוכנות ransomware גם עם התוכניות שלה. אם אתה רוכש את צרור ה- Total היקר, תקבל גם את ה- VPN של חופש. זה טוב לשירות ארוז, מתאים למדיניות ללא יומנים וממוקם בפינלנד, שיש לו דיני פרטיות קפדניים.

זה לא טוב כמו הבחירות שלנו ל- VPN הטוב ביותר, במיוחד ExpressVPN (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו).

באופן מוזר, F-Secure אינה כוללת את מנהל הסיסמאות שלה בשום תוכנית. זה יהיה חריג לכלל “אין מנהלי סיסמאות” שלנו. נתנו לו דירוג גבוה בסקירת ה- F-Secure Key שלנו וחושבים שזו תהיה תוספת נהדרת בעתיד.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים F-Secure

ל- F-Secure מתקין קל, בגודל 1MB בלבד, המסיים את ההתקנה תוך דקה. גישה קלה זו עוברת לממשק, שהוא אחד החלקים האהובים עלינו ב- F-Secure.

ללקוח אין שום דבר מיוחד, כמו פעולות או פרופילים מהירים. במקום זאת, F-Secure מפלגת את כוחו כך שמשתמשים יוכלו לגשת רק לתכונות שהם רוצים. לעולם לא תצטרך להיכנס להגדרות, אבל אתה יכול למצוא שם הרבה התאמה אישית.

כלים F-Secure

ל- F-Secure יש גם מנהל מקוון לכל המכשירים שלך. מכיוון שההתמקדות היא בתוכניות מרובות משתמשים, ממשק הדפדפן רק הגיוני. אתה יכול להציג את הסטטוס של המכשירים שלך, לא משנה באיזו מכונה אתה נמצא, ולהגדיר שם הגדרות הורים.

נקודת המכירה של F-Secure היא האבטחה שלה. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת אנטי-וירוס F-Secure שלנו או להירשם עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום.

3. אנטי-וירוס קספרסקי

קספרסקי היא הכללה מעניינת לרשימה זו. יש לו תוצאות מעבדה מצוינות וגם הבדיקות המתקדמות שלנו היו מרשימות, אך ישנן טענות שהיא ריגשה על לקוחותיה ודיווחה לממשלת רוסיה הלא ידידותית לפרטיות.

זה יכול להיות מקרה של היסטריה הקשורה ברוסיה, בהתחשב בכך שהבעיה מתמקדת רק בארה”ב. עדיין רצינו לציין זאת, במיוחד אם אתה שוקל להרים עותק של קספרסקי.

אמנם הפרטיות שלה מוטלת בספק, אך ההגנה שלה איננה. קספרסקי זכתה בתעודה ברמה 1 בניתוחי הספקטרום המלא של MRG Effitas ברבעון הראשון והרבעון השני. אבירה הייתה התוכנה היחידה האחרת שזכתה בהסמכה פעמיים ברציפות.

ממשק אנטי-וירוס של קספרסקי

קספרסקי העבירה גם את הסימולציה הבנקאית הקשה שיש ל- MRG Effitas. שני שלישים מהאנטי-וירוסים שנבדקו למבחן זה נכשלו, כולל F-Secure.

הבדיקה המעשית שלנו הייתה טובה, אך לא הייתה טובה כמו F-Secure או Bitdefender. קספרסקי נכשל בשניים מתוך ששת המבחנים של אמצו ושלושה מתוך 13 מוויקר. עם זאת, לאחר הורדת הקבצים, קספרסקי זיהה אותם והסיר אותם.

ל- Kaspersky יש גם מגוון של תכונות הגנה. הוא כולל דפדפן מאובטח, ניטור בזמן אמת, חומת אש, הגנת דיוג, הגנת תוכנות רנסומיות, הגנת מצלמות רשת ועוד. המלצנו על כך במדריך שלנו כיצד לאבטח את מצלמת האינטרנט שלך.

חוסם הגשמים של קספרסקי

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים קספרסקי

קספרסקי נותן לך הרבה כסף. התוכניות אינן יקרות, מתחת ל 50 $ עבור הרמה הגבוהה ביותר בחמישה מכשירים, והיא מגיעה עם מנהל סיסמאות, VPN ו- Safe Money, דפדפן מאובטח הדומה ל- Safepay.

קספרסקי - כסף בטוח

מנהל הסיסמאות של קספרסקי היה אחד הבחירות שלנו למנהל הסיסמאות הטוב ביותר. זה מצטיין בידידות למשתמש ותכונות, ולתוכנה מצורפת אנו אוהבים את זה מאוד. תוכל ללמוד עוד בסקירת מנהל הסיסמאות של Kaspersky.

ה- VPN לא כל כך חם. חיבור מאובטח של קספרסקי הוא רק הכרה מחודשת של Hotspot Shield, ספק VPN שדירגנו כ”הוגן “בסקירת Hotspot Shield שלנו. קלות השימוש והתכונות שלו הגונות, אך מדיניות פרטיות מדאיגה הופכת אותה לבחירה גרועה עבור VPN.

עם זאת, זה לא חובה. ל- Kaspersky יש מספיק תכונות כדי להצדיק את המחיר בקלות, כולל מנקה לפרטיות ששוטף את הקבצים שלך לצורך זיהוי נתונים. זהו אנטי-וירוס מעולה סביבו עם מחיר נמוך, מערך תכונות מעולה וציוני הגנה עילאיים.

תוכל ללמוד עוד בסקירת אנטי-ווירוס המלאה של קספרסקי שלנו או להירשם עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום.

4. נורטון אבטחה

Norton Security ביצעה תוצאות של מעבדה כמו גם קספרסקי ו- F-Secure. MRG Effitas העניקה לה הסמכה ברמה 1 בניתוח הספקטרום המלא של הרבעון השני ואישור ברמה 2 בניתוח ה- Q1 שלה..

בעוד שרמה 2 היא הסמכה נמוכה יותר, כלומר אנטי-וירוס חסם לפחות 98 אחוז מהתוכנות הזדוניות, אך נורטון בקושי הצליח להגיע לבדיקת ה- Q1. כמות קטנה של חסימת התנהגות, בסביבות 2 אחוזים, היוותה טבילה של נורטון.

נורטון-ממשק

עם זאת, ברור שההגנה מצוינת. מבחן AV מצא כי הוא יעיל במאה אחוז כנגד תוכנות זדוניות נפוצות של יום אפס ונפוצה באפריל, שהיה מעל הממוצע של 99.5 אחוזים בתעשייה. בין שני סוגי ההתקפות, AV-Test בדק מעל 5,600 דגימות.

AV-Comparatives הראה גם סתיו של 100 אחוז בבדיקותיו במאי. למרות הביצועים המצוינים, נורטון סבל מאותו סוגיה חיובית שגויה שעשתה F-Secure. עם זאת, זה לא היה נורא, להחזיר 11 חיובי שווא מתוך 80.

לנורטון יש גם את כל אמצעי ההגנה הפרואקטיביים שאנו רוצים לראות. הוא כולל הגנה על תוכנות רנסומיות, הגנת דיוג וחומת אש שמתאימה את עצמה לתוכניות בהן אתה משתמש לעתים קרובות המחברים לאינטרנט.

אם, מסיבה כלשהי, תוכנות זדוניות מפעילות אותו למחשב שלך, נורטון ינקה את המכשיר שלך ללא תשלום או ייתן לך החזר מלא. הערבות של 100 אחוז של נורטון היא אחת הנקודות החזקות ביותר שלה.  

סיבות אחרות שאנו אוהבים את נורטון אבטחה

סימנטק היא חברה גדולה וזה אומר שנורטון יכולה להציע שורה ארוכה של תוכניות. התמחור שלה הוא בקנה אחד עם ספקים אחרים, סביב $ 30 להגנה בסיסית וכ- $ 50 עבור מספר מכשירים וסוויטת פרימיום, אך הוא מציע חבילת אבטחה גבוהה יותר שיש למעט ספקים אחרים.

אתה יכול לארוז את LifeLock או את הנתב של נורטון ו- VPN עם Security Deluxe. תמורת 300 דולר לשנה תקבלו את כל התכונות של דלוקס, עם תמיכה בעד חמישה מכשירים, והחזר כספי גנוב של עד מיליון דולר..

התקנת נורטון - חובה

ל- LifeLock יש גם הגנה יזומה מפני גניבת זהות. אתה מקבל התראות לגבי מספר תעודת הזהות והאשראי שלך, פעילות בנקאית וכרטיסי אשראי חשודה, 401 (k) ופעילות השקעה, פשעים שבוצעו בשמך ודוח אשראי שנתי משלוש לשכות.

עם זאת, אפילו עם כל ההגנה הזו, כדאי לעקוב אחר ששת הטיפים שלנו למניעת גניבת זהות.

לנורטון יש כמה בעיות, כולל סרגל כלים מעצבן ותוסף דפדפן, אך בסך הכל חוויית המשתמש ורמת ההגנה עולים על אותם חסרונות. תוכלו ללמוד עוד בסקירת Norton Security שלנו או לנסות זאת עם ערבות נדיבה של 60 יום להחזר הכסף.

5. ESET NOD32

ל- ESET היו תוצאות מעורבות בבדיקות מעבדה. חלק מהבדיקות משבחות אותו בציוני הגנה מעולים, בעוד שהוא נופל שטוח אצל אחרים. עם זאת, הבדיקות המתרחשות שלנו היו מרשימות, ואפשרויות הסריקה המרובות של ESET וטיפול בתוכנות זדוניות מרוויחות אותה במקום ברשימה שלנו.

בדומה לנורטון, ESET הוענק לתעודת רמה 1 במבחן Q2 של MRG Effitas ותעודת רמה 2 במבחן Q1. שיעורי הגילוי הראשוניים בבדיקת ה- Q1 היו טובים, אך לא היו מצוינים. ESET החמיצה שתי דגימות מתוך 337 שנבדקו, חסמה שתיים נוספות תוך 24 שעות וחסמה התנהגותית התנהגותית.  

ממשק ESET NOD32

עם זאת, במעבדות אחרות היו כמה בעיות. מבחן AV מצא כי הוא יעיל במאה אחוז כנגד תוכנות זדוניות נפוצות, אך הוא מעד נגד התקפות של אפס יום. זה רק חסם 97.9 אחוזים בנובמבר 2017 ו 98.9 אחוזים בדצמבר, מתחת לממוצע הענף של 99.5 אחוזים.

AV-Comparatives מצא שיעורי סתימה של 99.1 אחוזים בין פברואר ליוני 2018 כאשר פיקח על ESET. עם זאת, קיימות שונות בבדיקות, והציון הובא בחודש הגרוע ביותר, אפריל, עם שיעור הגנה של 98.2 אחוזים..

ESET חסם את כל הדגימות בהן השתמשנו בבדיקה המעשית שלנו – שש מאמצו ו -13 מויקר. אנו אוהבים ש- ESET מודיע לך שהוא עובד. אנטי-וירוסים אחרים פועלים ברקע ולא נותנים שום אינדיקציה לכך שנחסם איום.

זה מטפל ביישומים פוטנציאליים לא רצויים במיוחד. במהלך ההתקנה, אתה יכול לבחור אם ESET צריכה להודיע ​​לך על PUAs או לחסום אותם אוטומטית. כאשר הורדנו אחת, ESET הודיעה לנו ושאלה אם אנו רוצים להמשיך.

ESET NOD32 יישום פוטנציאלי לא רצוי

גם מצבי הסריקה מרשימים. ESET יכול לסרוק ברמת הקובץ, מרשים בהתחשב בכמה אנטי-וירוסים שאינם יכולים אפילו לגעת בתיקיות. יש לו גם סריקת UEFI מקיפה שתוכל לתפוס כל תוכנה זדונית שעבדה בדרך עמוקה מדי במערכת ההפעלה שלך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ESET

הממשק של ESET, במיוחד בסריקה, עובד טוב. ניתן לגרור ושחרר קובץ או תיקיה לממשק וסריקה תתחיל מייד. זוהי דרך אינטואיטיבית יותר להתמודד עם סריקות ממוקדות מאשר גלישה בהיררכיה של תיקיות.

הגדרות סריקה של ESET NOD32

אם תשדרג מעבר לחבילת ההגנה הבסיסית NOD32, תקבל תכונות נוספות. אבטחת אינטרנט כוללת דפדפן בנקאי מאובטח המפריד בין שולחן העבודה הרגיל לבין הדפדפן הבנקאי שלך. כמו Bitdefender, הוא מנתק את כל החיבורים מחוץ לפגישה הבנקאית שלך.

אתה יכול להוסיף שכבה נוספת של הגנה על תוכנות ransomware אם אתה מרים את האבטחה החכמה. זה כולל הצפנת קבצים, כלומר כל הגנה על תיקיה, קובץ או נשלף ניתנים להגנה אם תקבלו תוכנת ransomware והיא מנסה לתפוס אותם.

הגדרות התקנת ESET Smart Security

גם כל התוכניות זולות, כל עוד אתה רק צריך להגן על מכשיר יחיד. ל- ESET יש תמחור מוזר בהשוואה לאנטי-וירוסים מובילים אחרים, ומאפשרת לך לבחור את המספר המדויק של המכשירים הדרושים לך וגובה $ 10 לכל מחיר..

עם זאת, אתה מקבל הרבה עבור הכסף שלך, אך לא פחות מהם הוא ממשק אינטואיטיבי. זה לא נופל מ- AVG (קרא את סקירת ה- AVG שלנו) בהקשר זה, אך הוא עדיין טוב. תוכל ללמוד עוד בסקירת ESET NOD32 שלנו או לנסות זאת עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

מחשבות אחרונות

בסך הכל, Bitdefender, Kaspersky ו- F-Secure הם האנטי-וירוסים הכי מאובטחים שיש בשוק. גם ESET ונורטון טובים, אבל יש כמה חסרונות שמונעים מאיתנו להמליץ ​​עליהם לראש הרשימה הזו.

פשעי רשת הופכים להשתוללים יותר ואנטי-וירוס חזק הוא הצעד הראשון להגן עליו. מנהל סיסמאות מסייע רבות גם בהגנה עליכם מפני התקפות כוח סוטים ובלוגים.

באיזה אנטי-וירוס אתה משתמש? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map