הגיבוי המקוון הטוב ביותר ללא הגבלה 2020

גיבוי ענן ללא הגבלה נשמע טוב, אך שירותים רבים טוענים שהם מציעים גיבוי בלתי מוגבל ואז אוכפים אותך עם הגבלות. הקפדנו למצוא לפחות זוג, שלא מגבילים את כמות השטח שאתה משתמש בגיבוי או מצערת רוחב הפס שלך. הנה, אנו נדרוש את מיטב שירותי הגיבוי המקוון ללא הגבלה.


המוסיקה שלך, דוחות כספיים, סרטי HD ותמונות כולם מונחים על הכונן הקשיח. הכוננים הולכים וגדלים מתמיד. לדיסקיות מחשב נייד ממוצעות יש יותר מ- 250 ג’יגה-בייט, בעוד אלה במחשבים שולחניים יכולים לנוע בטרה-בייט, אך אין בכך נפח אחסון בלתי מוגבל. זה יתמלא מוקדם יותר מאוחר.

דיסקים יכולים גם להישבר או לקרוס והנתונים שלך יאבדו. לאחר מכן תיאלץ להשתמש בתוכנה לשחזור נתונים. זה אולי יאחזר את הנתונים שלך, אבל זה לא צילום בטוח. אולי אתה משתמש ב- SSD. בטח, יש להם שיעור כישלון שמתחת לאחוז אחד, אך הם חווים שגיאות נתונים רבות יותר.

עדיף לגבות את הנתונים שלך במספר מקומות. זה מה שממליץ “כלל 3-2-1”. אחד מאותם מקומות צריך להיות הענן. אם אתה מחפש אחסון ללא הגבלה (חנך את עצמך על ההבדל כאן), קרא את ספקי האחסון הטובים ביותר שלנו ללא הגבלה. אחרת, בואו לעבור על הקריטריונים בהם השתמשנו כדי לבחור את הבחירות שלנו לשירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר ללא הגבלה 2020

מה הופך את הגיבוי המקוון הטוב ביותר ללא הגבלה

אנו נדאג שמדובר בגיבוי ללא הגבלה באמת, ללא הגבלות נסתרות, כגון גודל קובץ, מצערת, כובעים וכדומה..

ערך זה יהיה הדאגה העיקרית שלנו, מכיוון שאיננו רוצים לשלם סכום כסף בלתי מוגבל בגיבוי מקוון בלתי מוגבל. נראה כמה תוכניות השירותים מציעים ומה התוכניות הללו מספקות למחיר. תמיד לספק תוכנית או ניסיון בחינם. אם אתה מחפש גיבוי בחינם, קרא את היצירה הטובה ביותר לגיבוי בענן שלנו.

חוויית המשתמש היא קריטית, מכיוון שאתה מתכוון לגבות נתונים רבים. עדיף אם זה פשוט ואינטואיטיבי, ולא מטריד. זה בולט ביותר באופן שבו הלקוח (שולחן העבודה והאינטרנט) מתנהג והאם הוא מציע גיבוי לפי סוג קובץ.

ברגע שהנתונים שלך בענן, האבטחה צריכה להיות הדוקה. אינך רוצה את הנתונים שלך במצמד ההאקרים. נוסף על כך, הצפנה פרטית תמיד רצויה, מכיוון שהיא תשאיר את הנתונים שלך גלויים רק עבורך. אנו מרגישים באותה צורה לגבי אימות דו-גורמי ומרכזי נתונים מאובטחים.

גיבוי לוקח זמן רב ומכיוון שאתה זקוק לגיבוי בלתי מוגבל, תזדקק לכל המהירות שתוכל להשיג. גיבוי ברמת החסימה הוא המפתח, יחד עם תשתית טובה. שים לב שהמהירות תלויה גם עד כמה אתה קרוב לשרתי השירות.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר ללא הגבלה 1. Backblaze

Backblaze הושק בשנת 2007 וזה אחד השירותים הפופולריים ביותר כיום. עם היסטוריה כה ארוכה, אין זה מפתיע שהיא נמצאת בראש רשימת הגיבוי המקוון הטובה ביותר שלנו.

Backblaze לא מגביל קבצים בגיבוי ללא הגבלה. ניתן לגבות קבצים בכל גודל ללא בחירה ידנית. תוכנית התמחור היא פשוטה: יש רק תוכנית אחת. זה עולה 5 דולר לחודש או 50 דולר לשנה. התוכנית החודשית נוחה, בהתחשב בכך שרוב שירותי הגיבוי האחרים אינם מציעים אותה.

אם תחליט להשתמש ב- Backblaze לטווח הארוך, אתה יכול לבחור לשלם עבור שנה או שנתיים מראש, מה שיעניק לך הנחה של $ 10 או 25 $..

בדומה לתכנית התמחור, חווית המשתמש של Backblaze היא פשוטה וקלה. אין צורך לנהל כמה או מה אתה מגבה, מכיוון ש- Backblaze עושה זאת בשבילך (למעט קבצים מערכתיים וזמניים). אתה אפילו לא צריך ליצור תוכנית גיבוי, הכל אוטומטי.

אפליקציית Backblaze כוללת עיצוב מינימלי, ההולך טוב עם קלות השימוש הטובה שלה. גם ממשק האינטרנט לא יתן לך בעיות. תפריט הניווט שלו ידידותי. הכרטיסייה “סקירה כללית” תאפשר לך לבדוק את מצב חשבונך והכרטיסייה “תצוגה / שחזור” תאפשר לך לגשת לקבצים.

ל- Backblaze יש הרבה תכונות אבטחה שאנחנו מקווים לראות בשירות גיבוי, כולל הצפנה פרטית. אם תשבית אותו, Backblaze ישמור על מפתח ההצפנה שלך. אחרת, אתה שומר על המפתח. עדיין, תצטרך לשלוח את ביטוי הסיסמה שלך ל- Backblaze כדי לשחזר את הקבצים שלך. החברה טוענת כי היא מוחקת את הרשומה לאחר מכן.

כדי למנוע מהאקרים לגנוב את הסיסמה שלך (מכיוון שהיא חלשה), אתה יכול לאפשר אימות דו-גורמי. אתה יכול גם להגדיר אפשרות לדרוש קוד אבטחה בכל כניסה.

בענן, Backblaze מצפין את הקבצים שלך באמצעות AES 128 סיביות. איש לא פיצח זאת עד כמה שידוע לנו, אך אנו אוהבים את הגרסה הכבדה יותר שלה, AES 256-bit, יותר. SSL יגן על הקבצים שלך בזמן המעבר.

Backblaze ישמור מספר עותקים של הקבצים שלך בשרתים מרובים במרכזי נתונים כדי להשיג יתירות באמצעות הגדרת RAID. מרכזי נתונים יכולים לעמוד בפני אסונות טבע, שריפות ופולשים גופניים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות סיבוב אחורי

כל הגיבויים הראשוניים זקוקים לזמן רב להשלמתם, אך שירותים מסוימים מנהלים זאת טוב יותר מאחרים. Backblaze אינו מגביל את מהירות ההעלאה וההורדה שלך. בנוסף, אתה יכול להגדיל את מספר שרשורי הגיבוי שברשותך כדי להשיג מהירויות גבוהות יותר. הגורמים היחידים שנותרו צריכים להיות רחוק מהשרתים בקליפורניה, הצפנה ודחיסת קבצים.

סקירה על התכת

לאחר סיום הגיבוי הראשוני שלך, הגיבויים יעובדו במרווחים. אם תשנה חלק מהקובץ, גיבוי ברמת החסימה יעביר רק את החלק הזה.

Backblaze כולל גיבויים זולים ללא הגבלה, מאפשרים לך לגבות כוננים חיצוניים בלתי מוגבלים, יש לך אבטחה טובה, חווית משתמש פשוטה ואינטואיטיבית וגיבוי מהיר. לכן אנו ממקמים אותו בראש הרשימה. למידע נוסף, קרא את סקירת ה- Backblaze שלנו.

2. CrashPlan

CrashPlan הפתיעה את המשתמשים ואת עולם הגיבוי המקוון כשנסוגה מתחום הגיבויים לצרכן באוגוסט. עם זאת, התוכנית העסקית שלה היא השקעה נכונה, אם אתה זקוק לגיבוי בלתי מוגבל.

תצטרך לשלם 10 דולר עבור כל מחשב שגיבית. CrashPlan לעסקים קטנים מאפשרת גם לגבות כוננים חיצוניים בלתי מוגבלים. שלא כמו IDrive, CrashPlan הוא מנוי חודשי, כך שתוכל לבטל בכל עת. זה מחיר כפול של Backblaze, אבל בהתחשב בשירותים אחרים, זה עדיין מחיר טוב. אם תרצה השוואה מעמיקה, עיין ב- CrashPlan לעומת Backblaze.

קל להתקנה של לקוח שולחן העבודה ונמשך מספר דקות בלבד. זה לא קשה לשימוש, אך פעולת הגיבוי יכולה להיות פשוטה יותר. זה לא מגבה על פי סוג קובץ, תצטרך לעשות זאת ידנית, מה שאומר שתצטרך לתייג תיקיות וקבצים שברצונך לגבות. הלקוח אינטואיטיבי וקל לניווט.

זה משלים היטב על ידי ממשק האינטרנט המאפשר לבדוק נתונים סטטיסטיים של משתמשים ולעקוב אחר שחזור הקבצים מלוח המחוונים. תצוגות מציגות משתמשים, מכשירים ונותנות לך אפשרות ליצור דוחות. האפליקציה הסלולרית נהגה לאפשר לך לגשת לקבצים שלך מכל מקום, אך CrashPlan הפסיקו.

AES 256-bit מצפין את הקבצים שלך לפני שהם עוזבים את המחשב שלך. בזמן שהם עוברים, AES 128 סיביות מגן עליהם. כברירת מחדל, CrashPlan ישמור על מפתח ההצפנה שלך. ככה, אם תשכח את הסיסמה שלך, CrashPlan תוכל לשחזר אותה. פירוש הדבר הוא שגם עובד שאינו מועיל יכול לקרוא את הנתונים שלך. אתה יכול לאפשר הצפנה פרטית כדי להימנע מכך.

לא משנה מה תחליטו, הקפידו להזין סיסמה חזקה, מכיוון ש- CrashPlan אינו מציע אימות דו-גורמי.

אבטחת מרכז הנתונים היא חזקה, שכן CrashPlan מקפידה על מעקב 24 שעות ביממה ואמצעים אחרים שמגנים מפני פריצה. הם נועדו גם להתנגד לכשל חשמל, שריפות ואסונות טבע.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את CrashPlan

קשה לאהוב את המהירות של CrashPlan, מכיוון שהיא לא מהירה. אתה יכול לשפר את זה על ידי השבתת תהליכים שעושים דחיסה, הצפנה ושכפול כפול. עם זאת אנו לא ממליצים. אם הגיבוי גוזל יותר מדי משאבי המערכת שלך, אתה יכול להצער אותו ולהגדיר את הלקוח להסיר את המגבלה ברגע שאתה לא נמצא.

למרות המהירות, CrashPlan מציע גיבוי ללא הגבלה במחיר יציב, אבטחה רבה והצפנה פרטית. אנו ממקמים אותו מאחורי Backblaze, מכיוון שהוא מורכב יותר לשימוש ואינו משיג מהירויות דומות. למידע נוסף על השירות, קרא את סקירת CrashPlan שלנו.

3. קרבוניט

קרבוניט מכוון למשתמשים ביתיים ועסקים קטנים. הוא פועל מאז 2005 והפך אותו לאחד השירותים הוותיקים ביותר.

בניגוד לשירותים אחרים, היא מציעה שלוש תוכניות שנתיות בלתי מוגבלות: Basic, Plus ו- Prime. בייסיק יעלה לך 71.99 דולר. פלוס מוסיף גיבוי כונן חיצוני וגיבוי וידאו אוטומטי במחיר של 111.99 דולר. פריים עולה 149.99 $ ומביא שירות התאוששות של שליחים לשולחן. אם תחליט לרכוש שנתיים מראש, תקבל הנחה של 5 אחוז. במשך שלוש שנים תקבל 10 אחוז.

שים לב שתוכניות Carbonite Safe אינן מגבות כברירת מחדל קבצים שהם 4GB ומעלה. יהיה עליך לתייג אותם לגיבוי ידנית.

קל להתקנת לקוח שולחן העבודה של קרבוניט. לאחר מכן, יש צעד אחד בלבד בעת ביצוע גיבוי, מכיוון שרוב התהליך פועל אוטומטית (יש רשימה של קבצים ותוספים ש- Carbonite לא כולל באתר האינטרנט שלה). קרבוניט יצבע את קוד הקבצים שלך (אם תאפשר את התכונה), כך שתוכל לראות את מצבם ביתר קלות במהלך הגיבוי.

אפליקציית הנייד Carbonite, הזמינה עבור אנדרואיד ו- iOS, תאפשר לכם לעשות זאת. הממשק מינימלי, כך שהוא לא עמוס ולא מסודר. בנוסף לגישה לקבצים המאוחסנים, באפשרותך להשתמש באפליקציה לגיבוי אוטומטי של כל תמונות המאוחסנות בטלפון שלך. אפשרות לגיבוי קבצים אחרים תהיה נחמדה, אך מקום ללא הגבלה לצילומים שלך עדיין טוב.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים קרבוניט

תהליך הגיבוי איטי בהרבה מהמתחרים (קרא עוד את ההשוואה שלנו ל- CrashPlan). הלהט האחורי ו- IDrive משאירים אותו גם באבק. עדיין, לאחר ההעברה הראשונית, גיבוי ברמת החסימה יאיץ את התהליך. אם אתה רוצה לדעת יותר על המהירות שלו ותכונות אחרות, קרא את סקירת הקרבוניט שלנו.

4. Livedrive

Livedrive עברה טרנספורמציות רבות מאז שהחלה בשנת 2008, אך זה שהביא את השינוי הגדול ביותר באיכות קרה לאחר שהשירות עבר לבריטניה.

תוכנית הגיבוי מציעה אחסון בלתי מוגבל למחשב אחד במחיר של 8 $ לחודש (80 $ לשנה). זה לא כולל אמצעי אחסון אחרים כגון USB, CD או DVD. תוכנית Pro Suite תעניק לך שטח אחסון לסנכרון של 5 טרה-בתים בין מכשירים מרובים, ובנוסף שטח גיבוי בלתי מוגבל לעד חמישה מחשבים. זה עולה 25 $ לחודש (250 $ לשנה).

ממשק האינטרנט פועל דרך המפעל, מכיוון שהוא קרוב לתקן אחסון הענן. דבר יוצא דופן הוא שהוא מכנה את התיקיות שלו “תיקים”, בהן תשתמש בכדי להעלות את הקבצים שלך.

חוויית שולחן העבודה לא הייתה חלקה מכיוון שהלקוח ניסה להוריד בעצמו ספריות מוקדמות ונכשל. ה- Pro Suite הוא התוכנית היחידה שמציעה את כל מה שיש בחבילת שולחן העבודה, אך תוכלו לשפר את החבילה הבסיסית באמצעות תוספות בתשלום. הממשק אטרקטיבי ומספק גישה נוחה דרך שורת התפריטים.

Livedrive משתמשת בהצפנה AES-256 (היא מכנה אותה “ציון צבאי”). השירות אינו ידע אפס ומכיוון שיש לו תנאים ותנאים מפוקפקים זה לא מרגיע. היא טוענת שהיא תסתכל על הקבצים שלך ותמחק כל דבר שהוא ימצא חשוד. השירות יפנה באופן יזום לרשויות אכיפת החוק. וודא שאתה מכיר את מדיניות הפרטיות.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את Livedrive

די אמרנו את הכל לעיל. הקפד להירשם לתקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום לפני הקנייה.

5. Jottacloud

Jottacloud נמצא בנורווגיה, שיש בה כמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם. החברה מעריכה את פרטיותך ומבטיחה שהיא לא תפקח על הנתונים שאתה מאחסן.

התוכנית ללא הגבלה תעניק לכם, ובכן, אחסון בלתי מוגבל תמורת 10 דולר לחודש (99 דולר לשנה). התוכנית תספק לך גם סנכרון מכשירים (גם Backblaze וגם CrashPlan חסרים את זה). יש תוכנית חינמית שמאפשרת לך שטח אחסון של 5 ג’יגה-בתים. זה לא הרבה, אבל מספיק כדי לראות את ביצועי השירות.

קל לשימוש Jottacloud. כשאתה נרשם, אתה מקבל מנוי חינם באופן אוטומטי, שתוכל לשדרג בהמשך. תגדיר תוכנית גיבוי באמצעות אפליקציית שולחן העבודה. ממשק האינטרנט יפרט את הקבצים שלך, אך לא תוכל להעלות קבצים באמצעותם. שחזור קבצים הוא גמיש, שכן אתה יכול לעשות זאת בשני היישומים.

יש גם אפליקציה לנייד עבור iOS ואנדרואיד. הוא כולל אותן אפשרויות כמו ממשק האינטרנט. אין הרבה מה לעשות עם זה, אבל משתמשים במיינסטרים יעריכו את חוסר המורכבות באפליקציות של Jottacloud.

בעוד התוכן שלך נמצא במנוחה על שרתי Jottacloud, השירות מגן עליהם באמצעות קידוד AES 256 סיביות. תוך כדי מעבר, SSL עושה את העבודה. Jottacloud שומר על המפתח שלך, כך שהשירות אינו ידע אפס. עם זאת, יש אימות דו-גורמי.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את ג’וטקבקול רם

Jottacloud הוא לא האקדח המהיר ביותר במערב. נדרשו כעשר דקות יותר משירותים אחרים לגיבוי גיגה-בייט של תוכן. אתה יכול לשלוט על שימוש ברוחב הפס במהלך העלאה וההורדה, אם אתה צריך לשמור על משאבים. רוחב הפס מוגדר כברירת מחדל ללא הגבלה, אך אתה יכול להצער אותו בחזרה עד 65 קיטביט / שניה.

זמינה תוכנית ללא תשלום של 5 ג’יגה-בתים. אנו ממליצים להשתמש בו כדי לוודא שג’וטאקלוד יעבור את בדיקת הרחרח שלך לפני שאתה מתחיל.

מחשבות אחרונות

אמנם רשומים חמישה שירותים, אך אנו יכולים לעמוד רק מאחורי שלוש הראשונות כאופציות נהדרות לגיבוי ללא הגבלה. במיוחד Backblaze ו- CrashPlan שווה מבט ארוך. ל- Backblaze יש ניסיון של 15 יום שתוכל להשתמש בו כדי לנסות אותו, בעוד ש- CrashPlan נותן לך 30 יום.

בהתחשב בכך שתפקידו הרבה מהנתונים שלכם לשירות, בחירה נכונה היא בעלת חשיבות עליונה. שלא לדבר על כך שתהיה לך חוויית משתמש טובה ואבטחה, תוך לא תרוקן את הארנק.

מה אתה חושב על הבחירות שלנו לגיבוי ענן בלתי מוגבל? האם ניסית אחד מהשירותים האלה? מה מחשבותיך? שתף את הידע שלך בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map