אחסון ענן הטוב ביותר לקבצים גדולים 2020

בתחילת האלף כוננים קשיחים יכלו לאחסן רק עשרות ג’יגה-בייט. עכשיו, יש להם טרה-בייט של שטח. גם כונני פלאש וכוננים קשיחים חיצוניים גדולים יותר. הדרישה לשטח אחסון רב יותר אינה נגמרת וחברות מספקות. שירותי אחסון בענן עושים את אותו הדבר, ולכן יצרנו רשימה של אחסון הענן הטוב ביותר עבור קבצים גדולים.


Sync.com הוא הבחירה המובילה שלנו, אך יש עוד כמה אפשרויות טובות שיש לקחת בחשבון. לא משנה כמה מקום יש לכונן שלך, העברת חלק מהקבצים הגדולים שלך לענן תשפר את הביצועים שלו. בנוסף, הקבצים שלך יהיו בטוחים במקרה והכונן הקשיח שלך יתרסק או תקלה. לא בטוח שתוכנת שחזור נתונים תעזור לך.

בחרנו את הבחירות שלנו משירותי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו. אם אתה מחפש גיבוי, קרא את רשימת מיטב שירותי הגיבוי בענן. אתה יכול לחנך את עצמך על ההבדל בין אחסון בענן לגיבוי כאן. לפני שנגיע לדירוג, בואו לעבור על הקריטריונים שלנו לאחסון הענן הטוב ביותר עבור קבצים גדולים.

אחסון ענן הטוב ביותר עבור קבצים גדולים 2020

מה הופך את אחסון ענן למיטב עבור קבצים גדולים

ראשית, נסתכל על התוכניות – כמה שטח אחסון הם מציעים ובאיזו מחיר. אין טעם להעלות קבצים גדולים אם שטח האחסון שלך הוא כמו כונן קשיח משנות השמונים. זה לא בסדר אם השירות עולה גם זרוע ורגל. ביצוע טוב בשני הגורמים מציע את התמורה הטובה ביותר ואנחנו הולכים להדגיש זאת. אם יש לו תוכנית או ניסיון בחינם, גם זה ישנה את ההבדל.

באופן כללי, שטח האחסון אינו הבעיה, אלא מגבלת גודל הקובץ והעלאת תנועה. שירותים מסוימים אינם מציבים גבולות, בעוד שאחרים מאפשרים רק גודל קבצים בעשרות ג’יגה-בייט או מציבים כובע בהעלאות יומיות. ספקים ללא הגבלות הם הטובים ביותר.

כמה מהר אתה יכול להעביר את הקבצים שלך יהיה תלוי בשירות אחסון הענן, כמו גם ספק שירותי האינטרנט והמחשב שלך. ככל שאתה קרוב יותר לשירות, כך מהירות החיבור שלך תהיה טובה יותר. העברת קבצים גדולים עשויה לאמץ את המחשב שלך, כך שזה טוב גם אם שירות יכול להגביל את השימוש במשאבי המערכת. הדבר נכון גם לתנועת העלאה בתוכנית מוגבלת.

ברגע שהקבצים שלך בענן, אתה, מן הסתם, תרצה לשתף אותם. זה צריך להיות מהיר, קל ומסוגל לשלוח ישירות ליחידים או קבוצות של אנשים. זה אמור גם לספק לך בקרות תוכן ראויות להגבלת גישה לא מורשית, כגון תאריכי תפוגה של קישורים, הרשאות והגנה באמצעות סיסמה..

ביצוע כל מה שלא אמור להיות מייגע, ולכן חווית משתמש טובה היא חובה. האפליקציות – שולחן עבודה, אינטרנט ונייד – צריכות להיות אטרקטיביות, קלות לניווט ולעבודה ברוב מערכות ההפעלה.

1. אחסון ענן הטוב ביותר לקבצים גדולים: Sync.com

Sync.com הוקמה בטורונטו בשנת 2011 ומתגאה במוניטין של אבטחה חזקה ופרטיות המשתמשים, מה שהופך אותו לשירות אחסון הענן המאובטח ביותר. מלבד היותו בראש הרשימה הזו, הוא החביב גם בהשוואה לאחסון ענן שלנו.

לפני ההרשמה אתה יכול להירשם ל- Sync Starter, תוכנית בחינם עם נפח אחסון של 5 ג’יגה-בתים, כדי לקבל תחושה של השירות. ישנן שתי תוכניות למשתמשים אישיים: Personal Pro 500GB במחיר של 49 $ לשנה ו- Personal Pro 2TB עבור 96 $ לשנה. האחרון הוא אחת העסקאות הטובות ביותר בתחום אחסון ענן.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1
© Cloudwards.net

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2
© Cloudwards.net

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3
© Cloudwards.net

Sync.com-Speed-Slider-4
© Cloudwards.net

Sync.com-אימות דו-גורמי-מחוון -5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

אם אתה זקוק לשטח נוסף, תוכל להירשם לתכנית Business Solo 4TB תמורת 180 דולר לשנה. זה מסתכם ב -15 דולר לחודש, וזה עדיין הרבה מאוד. עבור משתמשים מרובים, אתה יכול לקבל את תוכנית ה- Business Pro, שעולה בין $ 60 ל- $ 180, תלוי בכמות השטח ומספר המשתמשים. אתה צריך להיות מינימום של שני משתמשים כדי להירשם אליו.

Sync.com אינו מגביל את גודל הקובץ. נציג אמר בהודעת דוא”ל שהם גם לא מגבילים את העברת הנתונים.

מהירויות העלאה והורדה דומות לשירותים אחרים ו- Sync.com לא מכסה את רוחב הפס שלך כברירת מחדל. העלאת תיקיה של 1 ג’יגה-בייט ארכה כ -15 דקות בממוצע. ההורדה ארכה כשש דקות לסיום. הבדיקות נערכו ברשת במקסיקו.

אם תהליך הסנכרון משתמש יותר מדי במשאבי המערכת שלך, קיימת אפשרות להצער אותו באמצעות סמל שורת המשימות של לקוח שולחן העבודה. אתה יכול גם להגביל את התנועה החודשית אם אתה בתוכנית מוגבלת.

עם זאת, סינכרון ברמת חסימת, שמזרז את העברת הקבצים שכבר הועלה, אינו זמין.

סיבות אחרות שאנו אוהבים Sync.com

אתה יכול לשתף את הקבצים ששלחת לענן באמצעות לחצן “שתף” בממשק האינטרנט. אם אתה משתף קובץ, אתה יכול רק ליצור קישור ולשלוח אותו באמצעות דואר אלקטרוני או להעתיק ולהדביק אותו. אם זו תיקיה, אתה יכול להזמין משתמשים או ליצור קישור. לאלו שתשתף איתם תיקיה תהיה אפשרות להוריד אותה כתיקיה עם רוכסן, במקום להוריד קבצים בנפרד.

אתה יכול גם לשתף קישורי העלאה המאפשרים לאחרים לשלוח תוכן ישירות לאחסון שלך.

אתה יכול להגדיר הרשאות, לצרף תאריכי תפוגה וסיסמא להגן על הקישורים שלך. שני האחרונים דורשים מנוי Pro, עם זאת. אתה יכול גם לקבוע מגבלות הורדה ולראות את סטטיסטיקת ההורדות שלך. דף “שיתוף” מאפשר לך לראות אילו תיקיות שיתפת ועם מי.

לקוח שולחן העבודה של Sync.com קל לשימוש. אתה מגיע אליו דרך סמל מגש המערכת או תיקיית הסנכרון במנהל קבצי המערכת שלך. זה גם מאפשר לך להשתמש בסנכרון סלקטיבי, שמאפשר לסנכרן את קבצי הענן למחשב שלך כך שהם לא ייקחו מקום בכונן הקשיח שלך.

הממשק ברור ואינטואיטיבי, אך כהה. זה זמין ב- Windows ו- macOS אך לא בלינוקס. אתה מקבל את אותן התכונות גם באמצעות לקוח האינטרנט, פלוס אחרות המשפרות את החוויה הכוללת.

אפליקציות סמארטפון זמינות עבור אנדרואיד ו- iOS. אתה יכול להשתמש בהם כדי לגשת לקבצים שלך במצב לא מקוון ולהעלות אוטומטית תמונות וסרטונים לענן.

תוכניות Sync.com הן ערך מצויין עם אפשרויות שיתוף בעלות יכולת וללא הגבלת גודל קובץ או העברת נתונים להכביד עלייך. החסרונות היחידים הם היעדר תוכניות חודשיות וסנכרון ברמת חסימת. לפרטים נוספים על השירות, קרא את סקירת Sync.com.

2. pCloud

pCloud היא חברה מבוססת ארה”ב המדורגת בראש הרשימה הטובה ביותר לאחסון ענן שלנו.

הוא מציע תוכניות למשתמשים אישיים ועסקיים. משתמשים אישיים יכולים לבחור בין פרימיום שמספק 500 ג’יגה-בייט במחיר של 4.99 דולר לחודש, לבין פרמיום פלוס שמעניק לך 2 טרה-בתים עבור 9.99 דולר לחודש. יש הנחה אם אתה משלם עבור השנה מראש, או שאתה יכול לחסוך אפילו יותר ירוק אם אתה קונה רישיון לכל החיים.

לפני ההרשמה תוכלו להשתמש בתוכנית החינמית של 10 ג’יגה-בתים. זה לא מספיק כדי לבדוק את השירות עבור קבצים גדולים, אבל זה מספיק כדי לראות איך הוא נראה.

קבצי ממשק אינטרנט pCloud

תיקיית סינכרון pCloud

קישור קובץ לשתף של pCloud

קישורי הורדה של pCloud

לקוח כונן pCloud

קודם

הבא

pCloud מאפשר לך להעלות קבצים בגודל “בלתי מוגבל”, אך יש לו מגבלת העברה של 500 ג’יגה-בתים לחודש עבור משתמשי הפרימיום ו -2 טרה-בתים לחודש עבור משתמשי Premium Plus. ובכל זאת, אלה אינם כובעים קטנים והם ככל הנראה לא יפריעו לעבודה שלך.

השירות כולל גם מהירויות טובות. בדיקות שנערכו מחוץ לבוסטון, מסצ’וסטס הראו כי לוקח כשבע דקות להעלות וכדקה כדי להוריד תיקיה של 1 ג’יגה-בייט.

סיבות אחרות שאנו אוהבים pCloud

עליך להוסיף רק שם משתמש או דוא”ל אחר כדי לשתף איתם קובץ או תיקיה. אם הם רוצים לשתף אתכם, הם יכולים לעשות זאת באמצעות קישורי העלאה. אתה יכול לקבוע סיסמאות ותאריכי תפוגה להגנה על קישורי שיתוף, אך שניהם דורשים הרשמה לתכנית פרמיה. טבלה שימושית המציגה נתונים סטטיסטיים עבור השיתופים שלך תעזור לך לשמור עליהם כרטיסיות.

שים לב שאם אתה משתמש בתוסף ידע של pCloud כדי להצפין קבצים, לא תוכל לשתף אותם.

לקוח שולחן העבודה זמין עבור Windows, Mac ו- Linux. למעשה, pCloud הוא אחסון הענן הטוב ביותר עבור לינוקס. אתה משתמש בלקוח שולחן העבודה על ידי גישה לסמל מגש המערכת או לכונן pCloud במערכת הקבצים שלך. סנכרון סלקטיבי מאפשר לך לבטל את סינכרון הקבצים והתיקיות שאינך זקוק להם. הממשק אינטואיטיבי ונוח לשימוש, אך כהה.

אם אתה נמצא במחשב אחר, אתה יכול להשתמש בממשק האינטרנט כדי לגשת לתוכן שלך. זה נותן לך את כל הכלים של pCloud במקום אחד, בנוסף קל יותר לנווט ומהנה יותר. האפליקציה לנייד היא פשוטה וזמינה עבור אנדרואיד או iOS. זה מאפשר לך לגשת לקבצים שלך, לשתף אותם ולהעלות קבצים חדשים.

ל- pCloud יש כמה תוכניות מנוי במחיר סביר ואינן מציבות מגבלות על גודל הקובץ, אך קיימת מכסה על התעבורה החודשית. זו הסוגיה בה בחרנו בין pCloud ל- Sync.com והסיבה שהיא נוחתת במקום השני. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על התכונות שלו, קרא את סקירת ה- pCloud שלנו.

3. Google Drive

כונן גוגל הוא שירות אחסון בענן עם רשת גלובלית של מרכזי נתונים, מה שהופך אותו לכושר מתאים להעברת קבצים גדולים.

השירות עדכן לאחרונה את התוכניות שלו וכעת הם ערך טוב בהרבה. מינויים בתשלום מתחילים ב- 100GB ומסתיימים ב- 30TB. התוכנית עם יחס המחיר לאחסון הטוב ביותר מציעה 2TB במחיר של 9.99 דולר לחודש. אם אתה משלם עבור השנה מראש אתה מקבל הנחה. יש גם תוכנית חינמית שמאפשרת לך שטח אחסון נדיב של 15 ג’יגה-בתים.

ממשק האינטרנט של כונן Google

תיקיית הסנכרון של Google Drive

Google Drive Google Docs

יצירת קישור של כונן Google

הגדרות רשת Google Drive

קודם

הבא

מגבלות גודל הקובץ מוגדרות כ- 5TB עבור סוגי קבצים שאינם מסמכים. עם זאת, לא תוכל להעלות כל כך הרבה יום, מכיוון שיש מגבלת העברה של 750 ג’יגה-בייט. עם זאת, לא אמורה להיות לך בעיה להעלות את הקבצים שלך.

המהירויות של Google Drive דומות לשירותים אחרים. לקח בערך 10 דקות להעלות תיקיה של 1 ג’יגה-בייט וכחמש דקות כדי להוריד אותה. עם זאת, אין העתקה ברמת חסימת.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את גוגל דרייב

אתה יכול לשתף את הקבצים שלך על ידי יצירת קישור והעתקה והדבקה או שליחה באמצעות דואר אלקטרוני. אנשים המשתמשים בו יכולים להציג, להגיב או לערוך את התוכן שלך בהתאם להרשאות שהגדרת. אתה יכול לשנות אותם בתפריט “הגדרות השיתוף”. זה גם מראה לך מי יש גישה לתוכן המשותף שלך ומאפשר לך לשתף אותו ברשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר.

עם זאת, ניתן היה לשפר את השיתוף עם תוספת של תכונות לבקרת תוכן כגון סיסמאות קישור או קישורי תפוגה. גם דף שמציג את כל התוכן המשותף שלך יתקבל בברכה.

יישום האינטרנט אטרקטיבי ויהיה לך מוכר אם השתמשת בעבר באפליקציית Google. קל לניווט בממשק ולא יציף אותך עם תכונות. למקרה שיש לנו מדריך למתחילים ל- Google Drive.

לקוח שולחן העבודה עוקב אחר דגם הסנכרון ומצויד בסנכרון סלקטיבי. יש לו ממשק מינימליסטי פשוט לשימוש. האפליקציה לנייד מותקנת מראש במכשירי אנדרואיד ומאפשרת לך לערוך את הקבצים שלך מבלי להוריד אותם. למידע נוסף על חווית המשתמש, קרא את סקירת Google Drive שלנו.

4. Dropbox

Dropbox הוא אחד משירותי אחסון הענן הוותיקים והמציא את המודל הנפוץ של סינכרון וסנכרון ברמת חסימת. יש בו יותר מ 500 מיליון משתמשים.

תוכנית הפלוס שלה מספקת שטח אחסון בנפח של 1TB עבור 10 דולר לחודש. אם אתה משלם עבור השנה המחיר יורד ל 99 $. זהו ערך הגון, אך בשום מקום קרוב לשירותים כמו Sync.com ו- pCloud. למען האמת, אתה צריך לשלם 20 $ – פי שניים מעלות התוכנית השוואה של pCloud – כדי להירשם למקצוען ולקבל שטח של 2 טרה בייט (קרא את הקטע שלנו ב- pCloud לעומת Dropbox).

קבצים מקוונים של Dropbox Slide1

מחוון התיקיות של סנכרון Dropbox

בקשת קובץ Dropbox Slide4

סנכרון שקופיות של Dropbox

קודם

הבא

אם אתה משתמש בלקוח האינטרנט כדי להעלות, העברת הנתונים שלך תוגדר במהירות של 20 ג’יגה-בתים, אך אין מגבלות רוחב פס עם לקוח שולחן העבודה. לתוכניות בתשלום יש מגבלת שיתוף יומית של 200 ג’יגה-בייט.

מרכזי הנתונים של Dropbox נמצאים בארה”ב כך שהמהירות שלך תהיה הכי מהירה שם. תוצאת הבדיקות הייתה נהדרת – העלה בממוצע 16 דקות לתיקיה של 1 ג’יגה-בייט, הורד בערך שש מאות זהה – בהתחשב בכך שניהלנו אותם מדרום-מזרח אסיה. אתה יכול להשתמש במצערת כדי להגביל את המהירות, אך אינך צריך לעשות זאת מכיוון שסנכרון משתמש במעט משאבי מערכת.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות Dropbox

כשאתה משתף קובץ או תיקיה, אתה יוצר קישור אליו. אתה יכול לשלוח אותו בדוא”ל או להעתיק ולשלוח אותו ידנית. אינך יכול לאבטח זאת אם אתה רשום כמנוי של Dropbox Plus, אך משתמשי Dropbox Professional יכולים להוסיף סיסמאות ותאריכי תפוגה לקישורים..

יש גם עמוד שמראה לך מה שיתפת. אתה יכול אפילו לשתף מלקוח שולחן העבודה על ידי לחיצה ימנית על הקובץ או התיקיה שלך ובחירת “שיתוף”. תכונה שימושית נוספת היא “בקשת קבצים”, המאפשרת לאחרים להעלות קבצים לתיקיה ספציפית בחשבונך.

Dropbox מציע חווית משתמש אלגנטית. לקוח שולחן העבודה פשוט, משתמש בסמל מגש המערכת ותיקיית סנכרון. גם סינכרון סלקטיבי זמין. זה פועל ב- Windows, Mac ו- Linux. לקוח האינטרנט הוא מרשים, קל לניווט ומציג מידע בצורה ברורה.

יש גם אפליקציה לנייד לאנדרואיד ול- iOS. זה מאפשר לך להעלות תמונות וסרטונים מהטלפון שלך באופן אוטומטי. אם אתה רוצה לדעת יותר, קרא את סקירת Dropbox שלנו.

5. OneDrive

לשירות אחסון הענן של מיקרוסופט יש כמה תוכניות לבחירה, אך רק זוג מתאים להתאים לקבצים גדולים: Office 365 Personal ו- Office 365 Home. הראשון מעניק לך שטח אחסון של 1 טרה-בתים במחיר של 6.99 דולר לחודש או 69.99 דולר אם אתה משלם עבור השנה. השני מספק לחמישה משתמשים 1TB כל אחד במחיר של 9.99 דולר לחודש או 99.99 דולר לשנה. ל- OneDrive כובע בגודל 20GB של קובץ.

קבצי ממשק אינטרנט של OneDrive

מחוון התיקיות של סינכרון OneDrive

מפעיל האפליקציות של OneDrive

יצירת שיתוף קבצי קישור

OneDrive Word Online

קודם

הבא

המהירויות של OneDrive הן מהירות ויציבות. לקח כשש דקות להעלות תיקיה של 1 ג’יגה-בייט ודקה אחת כדי להוריד אותה, מה שלא מפתיע בהתחשב בעובדה שמיקרוסופט מחזיקה ברשת גלובלית של מרכזי נתונים. העלינו רק קבצים עם סינכרון מכיוון שנתקלנו בשגיאות בהעלאה ידנית. לרוע המזל, העתקה ברמת חסימת זמינה רק עבור קבצי Office.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את OneDrive

השיתוף אינו שונה בהשוואה לשירותים אחרים. אתה יכול ליצור קישור לתוכן שלך ולשלוח אותו בדוא”ל, לשתף אותו במדיה החברתית או להטמיע אותו בדף אינטרנט. תוכניות פרימיום מאפשרות לך להוסיף תאריכי תפוגה, אך אין הגנה על סיסמאות.

גם אין דרך לבדוק מה שיתפת. קל לניווט באפליקציית האינטרנט באמצעות התפריט משמאל, כאשר התוכן שלכם במרכז. אפשרויות מיון שונות מאפשרות לך לארגן את זה כמו שאתה רוצה. בממשק יש הרבה חלל שלילי, קווים וצבעים ברורים המדגישים את מה שחשוב מה שהופך אותו לאטרקטיבי.

אפליקציית שולחן העבודה עוקבת אחר מודל הסנכרון, כך שיש לה תיקיית סנכרון וסמל מגש המערכת. תפריט מגש המערכת נותן לך רשימת קבצים, המאפשרת לך להגיע לקבצים שלך מהר יותר. זה גם מאפשר לך להשתמש בסנכרון סלקטיבי.

האפליקציה לנייד נעימה, קלה לשימוש וזמינה עבור אנדרואיד או iOS. לפרטים נוספים על השירות ותכונותיו, קרא את סקירת OneDrive שלנו.

מחשבות אחרונות

העלאת סרטי HD, טקסטורות, מוסיקה וקבצים גדולים אחרים שלך לא צריכה להיות מטלה ולא תהיה אם תבחר בשירות המתאים. גודל הקובץ ומגבלות רוחב הפס ממלאים תפקיד גדול יותר מאשר שטח האחסון. רוב השירותים אינם כופים אותם, מה שבא לידי ביטוי בכל השירותים ברשימה זו פרט לשירותים האחרונים.

הבחירה המובילה שלנו, Sync.com, כוללת מחירים זולים, אין מגבלות בהעלאת קבצים מלבד מכסת שטח האחסון שלך ותמיכה נהדרת. pCloud לא נמצא הרחק מאחור, בעוד ש- Dropbox ו- OneDrive יכולים להתפאר במהירויות ההעברה שלהם.

איזה שירות נראה כמו התאמה טובה לצרכים שלך? האם אתה משתמש בשירות שלא מופיע ברשימה? ספרו לכולנו על זה בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map