15 אפליקציות ארגון הטובות ביותר עם תכונות אחסון בענן מדהימות

כמו אנשים רבים המתפתלים ליצירתיות, גם אי-התארגנות כרונית הייתה נגע לכל החיים שלי. הבעיה עם העייפות היא הבלתי נמנע של להיתקל בבעיות קטנות כמו ימי הולדת שהוחמצו, גרביים לא תואמים, ורעיונות נשכחים הרבה יותר.


לפני ינואר 2010 החלום שלי היה להיות עוזר אישי שיטפל עבורי בדברים הקטנים. אתה יודע, רק מישהו שעוקב אחרי עם מחברת, רושם את המחשבות שלי, מזכיר לי להמשיך לחות – כזה סוג של דבר.

ואז הגיע המכשיר הקטן הזה שנקרא Nexus One (aka, הטלפון של גוגל), הסמארטפון החכם הראשון שלי.

הימים הראשונים שלי עם ה- Nexus ביליתי בלמידה להימנע מקירות, מכיוון שלא יכולתי לקרוע את עיניי מהתצוגה המסנוורת הזו של AMOLED בגודל 3.7 אינץ ‘. וכשמדובר בהתארגנות; הפיתרון שלי לדיגיטל היה אפליקציה שהשאירה תזכורות פתקיות בדף הבית של הסמארטפון.

אך הדברים משתנים במהירות, שש שנים לאחר מכן, לצרכן הממוצע יש:

מחשב

טלפון

טאבלט

שירות אחסון ענן

ביזור חיינו הדיגיטליים מחייב סינכרון בכדי להקל על היכולת לקפץ בצורה חלקה ממכשיר למכשיר.

לאחר נבואתו הרחוקה של סטיב ג’ובס המנוח, כבר בשנת 1997, התפתחות אחסון העננים התחלפה באוברדרייב ושינתה את הדרך בה אנו ניגשים לארגון.

הרעיון של סיווג פונקציונלי מתחיל להתכוון פחות ופחות, שכן יישומים מתוחכמים יותר ויותר רחבים ביכולותיהם. די בקרוב יהיה לי העוזרת הווירטואלית המיוחלת והמבוקשת שלי, והיא תגיע לתכנית מנוי חודשית.

אבל בינתיים, הנה 15 אפליקציות שיעזרו לכם לארגן את חייכם.

קצת על רשימת אפליקציות

על הנייר, הרכבת רשימה תמיד נראית כמו עצות טובות לביצוע הדברים. עצם הרעיון של היכולת לדמיין את המטרות שלך הוא מפתה.

גוגל לעבודה
מוצרי Google for Work

למעשה, מחקרים מצביעים על מי שרושם את מה שהם רוצים להשיג, הם מוצלחים יותר מאלו שלא.

כמובן שיש כמה אזהרות. כאילו, אל תארוך את הרשימה שלך יותר מדי זמן. בטח, טוב להיות שאפתניים, אך רשימת מטלות לא שלמה יכולה לפגוע בפריון שלך על ידי הגברת הלחץ. בפסיכולוגיה יש מונח לסטרס הנפשי הנגרם על ידי משימה לא שלמה – אפקט זייגרניק.

דרך מצוינת להבטיח שרשימות מטלות לא יפעלו נגדך היא לקטלג אותן בזהירות. כמו כן, נסה למצוא אפליקציית רשימת מטלות שהיא מינימליסטית במראה שלה, וחפה מהסחות דעת.

אפליקציות רשימת המשימות המועילות ביותר כוללות עיצובים פשוטים להפליא ומציעים כמה קטגוריות בסיסיות שתתחיל.

# 1 בכל

Any.do מציע את סוג הגמישות שאתה יכול לצפות מאפליקציה מבוססת ענן, כולל יכולות חוצות פלטפורמות וסנכרון אוטומטי בין מכשירים.

אפליקציות זמינות עבור:

אנדרואיד

iOS

מק

Any.do נגיש מרוב דפדפני האינטרנט, יש לו אפילו תוסף ייחודי רק עבור Chrome. האפליקציה מעודדת משתמשים לקבץ משימות לקטגוריות, ואף מציעה כמה הצעות שתתחילו, כמו:

שליחויות אישיות

פרויקטים בעבודה

רשימת מכולת

ספרים לקריאה

משימות שנוצרו ממוינות תחת קטגוריית הרשימה לארבע עמודות: היום, מחר, צפוי ויום אחד. למרות שזה אולי נראה קצת פשטני מדי, אני חושב שגישה זו מקטינה את הלחץ ועוזרת לשמור על מיקוד.

האפליקציה יכולה גם להגדיר משימות חוזרות ולהציע תזכורות על בסיס זמן ומיקום כאחד. ניתן גם להרחיב על פריטים רשומים עם הערות, להוסיף משימות משנה ולהוסיף קבצים מצורפים.

מחפש לתת למישהו אחר לכתף כמה מהעומסים שלך? שתף והקצה משימות על ידי הזנת דוא”ל של מישהו; דרך נוחה במיוחד לגרום לשותפים לדירה לבצע את מטלותיהם.  

Any.do כולל גם תכונה בשם “רגע”, שנועדה לתת תמונת מצב חזותית נעימה של משימות היום שלך.

לבסוף, Any.do משתלב עם אפליקציית לוח שנה שימושית שפותחה על ידי אותו צוות, בשם Cal. אבל אם אתה מעדיף להשתמש ביומן Google, אל תדאג, עם סיומת Chrome של Any.do, תוכל להשתלב בקלות גם בזה..  

עם זאת, ישנם כמה הבדלים גדולים בין המודלים החינמיים לתשלום של האפליקציה. הגרסאות החינמיות מכילות קבצים מצורפים במהירות 1.5 מגה בייט, מגבילות את השיתוף למכשיר נוכחי אחד ורגעים לחמישה מקרים בחודש.

הגרסאות החינמיות מכילות קבצים מצורפים במהירות 1.5 מגה בייט, מגבילות את השיתוף למכשיר נוכחי אחד ורגעים לחמישה מקרים בחודש.

מנוי פרמיום ל- Any.do, שעולה כיום 5 $ לחודש או 45 $ לשנה, יכול לצרף קבצי 100MB ומגיע עם מניות ורגעים ללא הגבלה. משתמשי פרימיום מקבלים גם גישה ל:

משימות חוזרות ומתקדמות

תזכורות מבוססות מיקום

תמיכה טובה יותר בלקוחות

# 2 Wunderlist

יכולות השטח הפלטפורמות של Wunderlist מקדימות את העקומה.  

זה זמין ב:

אנדרואיד

iOS

חלונות

מק

לינוקס

וכמובן, יש גם אפליקציית אינטרנט, רק כדי לכסות את כל הבסיסים.

מה שמלהיב אותי מהפתרון של רשימת המשימות הזו הוא התמהיל המושלם של פשטות ופונקציונליות אינטואיטיבית, שגורם לחשוב על כל העבודות שאני צריך לעשות קצת יותר כיף ממה שהיא אמורה להיות (בקפדנות).

קטגוריות המשימות רשומות בקפידה בשוליים השמאלי ביישומי האינטרנט והשולחן העבודה, ואילו האפליקציות לנייד מפרטות אותן באמצע.

הוספת פריטים לרשימה היא עניין של לחיצה או הקשה עליה, והוספת “מטלה” לתיבת טקסט. ניתן לגרור פריטי רשימה כדי לסדר מחדש, וניתן ללחוץ על כוכב מימין לפריט כדי לסמן אותו בראש סדר העדיפויות.

אם אתה רוצה לקבל קצת יותר פרט, פתח את פריט הרשימה ותוכל לקבוע תאריך & תזכורות זמן למשימות, הוסף מטלת משנה, הערות וקבצים מצורפים. השיתוף נעשה ברמת הרשימה באמצעות דואר אלקטרוני. משתמשים מוזמנים יכולים להציג פריטים, לסמן אותם כשלמים ולהשאיר תגובות.  

עם הגרסה החינמית של Wunderlist, באפשרותך להקצות עד 25 משימות ברשימה משותפת, ליצור 25 משימות משנה לכל משימה ולהעלות קבצים מצורפים עד 5MB. ברמות המקצוענים והעסקים אין מגבלות על הגדרת הקצאה, תת משימה או קובץ.

בנוסף, יש להם מבחר גדול של תמונות רקע איתן להתאים אישית את המראה של מנהל המשימות, אם סוג כזה חשוב לך. באופן אישי, אני כולי על הרקע הלבן.

מנוי מקצוען מתומחר כרגע ב -4.99 דולר לחודש או 49.99 דולר לשנה. מנוי עסקי הוא אותו מחיר, אך למשתמש.

יישומי אוטומציה של זרימת עבודה 

שתו מעט קפה, הפכו יותר פרודוקטיביים. שתו יותר מדי קפה ותתחילו להקפיץ מהקירות. סיבה ותוצאה, כך הדברים עובדים.


אוטומציה עם Kloudless

או לא, אם אתה מהסוג שרושם דברים, אך אף פעם לא עושה זאת. עובדה מהנה, 41% מכל מה שמכניס לרשימת מטלות לעולם לא מושג, על פי מחקר של iDoneThis.

תאר לעצמך אם הייתה דרך לקחת את ניהול המשימות צעד קדימה, ולהאציל פריטי רשימה ארציים לאלגוריתם? אוטומציה של זרימת עבודה עושה זאת בדיוק על ידי שילוב של שירותים מקוונים שונים תוך שימוש בלוגיקה של סיבה ותוצאה.

לדוגמה, נניח שתפרסם סרטון YouTube חדש. לאחר מכן, מבלי להרים אצבע, תהליך רקע שומר את הווידיאו באופן אוטומטי לפתרונות האחסון והגיבוי בענן שלך.

זה גם יפרסם את הסרטון בדפי וורדפרס, פייסבוק וטוויטר שלך, ישלח אותו באמצעות דואר אלקטרוני למעריצים ותגדיר הודעת לוח שנה לסקירת משוב במועד מאוחר יותר..

קסום למדי, נכון?

# 3 IFTTT


IFTTT, קיצור של “אם זה אז זה”, הוא אוטומציה של זרימת עבודה עבור כל אדם – ולא רק בגלל שהוא בחינם לחלוטין. IFTTT מציע למשתמשים שורה של “מתכונים” קלים לשילוב, שהם נוסחאות המורה לאפליקציה משולבת לנקוט בפעולה מסוימת כשמשהו קורה.

למעשה, רבים מהמתכונים הנפוצים ביותר נוצרו כבר על ידי משתמשים אחרים, והם זמינים באמצעות אפשרות הגלישה של IFTTT. מצד שני, החיסרון הגדול ביותר של IFTTT הוא אולי שזה מעט פשוט מדי עבור חלק מהמשתמשים.

אמנם זה יכול לנקוט בפעולות שימושיות עם אפליקציה מסוימת, אך מספר הפעולות האמורות מוגבלות – לפחות בהשוואה לפתרון אוטומציה זרימת עבודה אחר פופולרי – הנקרא זאפייר (למעלה הבא).

עם זאת, זה משתלב עם רבים משירותי האינטרנט הפופולריים ביותר, כולל:

אתרי מדיה חברתית

לוחות שנה

רשימות מטלות

העברת הודעות

שירותי דוא”ל

אחסון בענן

שירותי גיבוי

מחברות דיגיטליות

כלים לבלוגים

המשתמשים יכולים גם להגדיר מתכונים המפעילים מכשירים מחוברים כמו תנורים חכמים, מדיחי כלים, מקררים ומכונות קפה. שלא לדבר על נגני מוזיקה, לבישות ומכוניות מחוברות. נכון לכתיבת שורות אלה, למעשה, IFTTT עובד עם 357 שירותים שונים (aka, ערוצים).

אפליקציות סלולריות זמינות הן לאנדרואיד והן ל- iOS.

# 4 זאפייר

בעוד ש- IFTTT מיועד לרוב עם מחשבים על משתמשים רגילים, לזפייר יש את הספקטרום העסקי על כוונתו. אמנם מורכב יותר להגדרה מאשר IFTTT, אך זאפייר מאפשר למשתמשים ליצור פקודות מורכבות יותר.

זה כולל את היכולת ליצור מספר גורמים מותנים שנועדו לעורר אירועים. לדוגמה, זמן ומיקום, או פעילות סימולטנית בשירות אינטרנט אחר.

ובכל זאת, מדובר בתהליך פשוט למדי.

אופיו הרב-ממדי של זאפייר הופך אותו להתאים לאוטומציה של פעילויות ניהוליות רגילות כך שעסקים יוכלו למקד את המוג’ו הקוגניטיבי שלהם במשימות הזקוקות לו.  

עם זאת, אם תרצה לראות מה זאפייר יכול לעשות באופן אישי, הוא אכן מציע גרסה חינמית. המשתמשים הניתנים בחינם יכולים להגדיר רק חמישה Zaps בבת אחת, והם מוגבלים לאירועי טריגר בודדים. מי שמחפש ליצור סביבת אוטומציה חזקה יותר של עבודה יכול לבחור בשירות בתשלום, החל מ 20 $ לחודש, שיוצר 20 Zaps או יותר, כל אחד עם שלבים מרובים.

תוכניות צוות, המאפשרות עמיתים לעבודה לשתף Zaps, ליצור Zaps אישיים וצוותים ולנהל אותם ברמות שונות של הרשאות מנהל, זמינות החל מ- $ 100 לחודש..

מנוי בתשלום נדרש לשילוב עם כל 500 שירותי האינטרנט פלוס שיש לזפייר כיום. יתר על כן, בעוד שזאפייר מציע קישוריות ליישומים משרדים רבים יותר, זה לא תואם את יכולות האינטרנט של הדברים של IFTTT.    

אם אתם מחפשים פיתרון עסקי אמיתי, בהחלט תנו לזפיר מראה רציני.

אמנם זה לא בחינם, אבל יכולות האוטומציה כה חזקות עד כי משך הזמן שיכול לחסוך, אם ייושם כראוי, אמור לעלות במהירות רבה יותר מהעלות.

יישומי מנהל סיסמאות

שלושה מתוך ארבעה משתמשים נאלצים להשתמש באותה סיסמה, או קבוצה קטנה של סיסמאות, לתמיד, מתוך משימת הצורך ליצור שמות משתמש וסיסמאות מאובטחים יותר..

בעוד אתרים רבים מציעים אבטחה מצוינת מפני מתקפות סייבר וגניבת סיסמאות, לא כל אתר אליו אתה נכנס משיג באותה רמת תחכום או אפילו אכפת ממנו. התוצאה? 40% משלושת מארבעת המשתמשים מדווחים כי היו יעד להפרת אבטחה במהלך 12 החודשים האחרונים.

רוב אנשי האבטחה ממליצים בחום על סיסמאות ייחודיות לכל אתר הדורש אתר כזה.

יתרה מזאת, הם ממליצים כי סיסמאות צריכות להיות מורכבות מספיק באופיין כדי לסכל פיגועי כוח סוערים. אבל זה המון סיסמאות שכדאי לזכור.

הפיתרון הטוב ביותר? קמרון מקוון מאובטח – מנהל סיסמאות. פיתרון כזה יכול להגביר את האבטחה המקוונת שלך בקלות יחסית ולהעניק שקט נפשי. באופן אידיאלי, זה אמור להיות פיתרון בענן, כלומר הסיסמה שלך מאוחסנת בערכה של שרתים מרוחקים הממוקמים במרכזי נתונים.

כמובן שתרצה לוודא שהסיסמה מציעה הצפנה מתקדמת מספיק.

מס ‘5 דשלאן 4

Dashlane, שנוסדה בשנת 2011, עלתה על 5 מיליון משתמשים רק בכמה שנים קצרות, למרות היותה הגעה די לאחרונה לזירת ניהול הסיסמאות. גורמים מובילים האחראים לפופולריות העולה עלייה, כוללים קלות שימוש במגוון פלטפורמות, כגון:

אנדרואיד

iOS

מק

חלונות

תכונות הערה כוללות את היכולת להקליד סיסמאות אוטומטיות, ליצור סיסמאות באופן אקראי ולשנות סיסמאות מרובות בלחיצה אחת.

ניתן לשתף סיסמאות עם עמיתים או בני משפחה. אתה יכול גם להגדיר פיתרון ליצירת קשר חירום המאפשר למישהו מהימן לגשת לחשבונות שלך, למקרה שיש צורך לעשות זאת. דשליין מצפינה נתונים באמצעות טכנולוגיית AES-256 ביט, סטנדרט הצפנה מוביל, כך שאפילו עובדי דשלאן לא יכולים לראות את הסיסמאות שלך.

כל סיסמה שנשלחה לשרתי של דשלאן מקושלשת למחרוזת בלתי ניתן לפענוח, שניתן לבטל אותה רק באמצעות סיסמת אב שאינה מאוחסנת על ידי דשליין כלל..

המשמעות היא שגם אם השרתים של דשלאן ייפרצו, המבצעים לא יוכלו להשתמש באחד מהנתונים הגנובים. כמובן, אם תשכח את סיסמת האב, תצטרך להתחיל הכל מחדש, מכיוון שדשליין לא שומר עותק של אותה.

וכנראה, אותן סוגיות של כוח הזרוע שצוינו לעיל חלות כאן. תרצה לוודא שסיסמה חזקה מספיק בכדי לסכל האקרים. עבור גישה לכל התכונות הללו, השירות כרגע מחייב 39.99 דולר לשנה.

Dashlane אכן מציעה גרסה חינמית, המאפשרת לך לנסות את תכונות הפרימיום למשך 30 יום, אך מעבר לכך, הגרסה החינמית מאפשרת גישה רק לנתונים ממכשיר אחד, אינה גיבוי לענן, ולכן אינה מסתנכרנת בין מספר מכשירים.

מס ‘6 LastPass 4.0

על פי המספרים האחרונים, LastPass מוציאה את דשליין כמנהל סיסמאות, ביחס למשתמשים, בסך הכל 7 מיליון.

LastPass משתמש בסיסמת אב שרק משתמש צריך לדעת. סיסמה זו משמשת להצפנה ופענוח מקומי של נתונים, שמרופסים, ואז מאוחסנים בשרתים מרוחקים ומוגנים באמצעות קידוד AES-256 ביט.  

זה גם קל לשימוש, בזכות ממשק משתמש אינטואיטיבי, אם כי, לעניות דעתי, זה לא ממש בקנה אחד עם זה של דשלאן.

תכונות שימושיות כוללות כניסה אוטומטית, מילוי טפסים ושינויים בסיסיים אוטומטיים.

באשר לתמיכה חוצה פלטפורמות, LastPass זמין במערכות הפעלה רבות יותר מ- Dashlane.

נכון לעכשיו, האפליקציות הזמינות מיועדות ל:

מק

חלונות

לינוקס

אנדרואיד

iOS

טלפון של Windows

אוכמניות

עם זאת, עם הגרסה החינמית של LastPass, אינך יכול לסנכרן בין מכשירים מרובים, ונתוני הטלפון החכם שלך אינם מסתנכרנים לשולחן העבודה – או להפך. שדרוג לפרמיה (שבמחיר של $ 1 לחודש הוא די זול) מסיר את המגבלה הזו.

חשבונות פרימיום מקבלים גישה גם לאפשרויות שיתוף מורחבות, כגון תיקיות סיסמאות ותמיכה טכנולוגית עדיפות. מהדורה ארגונית במחיר של 2 $ לחודש למשתמש, מציעה בקרות ניהול לעסקים וכן תכונות שימושיות אחרות.

אפליקציות למעקב אחר הוצאות

סבתי היא אחת מאותם אנשים שחוסכת הכל. יש אנשים שיש להם ארגז נעליים מלא בקבלות; יש לה תא מטען.

עם זאת, לרוב האנשים, הוויכוח אם לשמור על קבלה או לא, נוגע לפריט יקר או מכוסה באחריות, שניתן להחזרו על ידי המעביד שלך, או לניכוי מס (כגון תרומות צדקה, או הוצאות עסקיות ורפואיות אישיות).

למרות זאת, זה יכול להיות סיוט ארגוני מלא בחיתוכי נייר כואבים; החדשות הטובות הן שיישומי ניהול הוצאות הופכים את קבלות הגשת למיזם נטול נייר.

יש אפליקציות שיכולות להצמיד תמונות של קבלות, תוכנה מתוחכמת ואז מנתחת את הנתונים לניהול חשבונות, ובכך להקל על יצירת דוחות הוצאות בהמשך..

# 7 תיבות נעליים

Shoeboxed הוא אחד מארגני הקבלות המוצלחים יותר בשוק; זה מכסה לא רק קבלות, אלא גם רווחי קילומטראז ‘, חשבוניות וכרטיסי ביקור. כדי להכניס את הנייר הקיים שלך לשרתים של Shoeboxed, בחר בפתרון הדואר הדו-כיווני בחינם, אם אתה מתכוון לסרוק את כל הנייר הזה באופן אישי.

ברגע שהניירת עוברת דיגיטציה, היא תוחזר.

לאחר מכן, הדרך הקלה ביותר להכניס את הניירת לחשבון Shoeboxed היא להשתמש באפליקציה הסלולרית שלה, הזמינה גם ל- iOS וגם לאנדרואיד, כדי להצמיד תמונה של הקבלה שלך.

טכנולוגיית ניתוח נתונים יכולה בדרך כלל לזהות באופן אוטומטי מידע על ספקים, תאריכים, עלויות וסוגי תשלום. לאלה שצריכים לעקוב אחר קילומטראז ‘, אותה אפליקציה יכולה לעקוב אחר המרחק עבורך, להעלות את הנתונים לחשבונך לצורך חיוב מאוחר יותר..

אם אתה משתמש ב- Gmail, אפשרות שימושית נוספת הזמינה היא הגשת לחיצה אחת על קבלות וחשבוניות אלקטרוניות. לחלופין, אתה יכול פשוט להעביר פריט דוא”ל לכתובת ספציפית למשתמש ספציפית.

בין אם אתה שולח בדואר אלקטרוני, מעלה באמצעות הנייד או מכבה דוא”ל, צוות Shoeboxed מפקח על תהליך הדיגיטציה באמצעות ביקורות ידניות כדי להבטיח דיוק נתונים. הם מחילים גם תגי סיווג כדי למטב את היכולת לחפש במסמכים שלך באופן מקוון.

אמנם קיימת גרסה חינמית, אך תהיה מוגבל להעלאת חמישה מסמכים דיגיטליים בלבד בחודש.

למשתמשים הזקוקים לתוכנה מסוג זה כדי לשמור על מסלול הנייר שלהם מסודר, “חמישה לחודש” לא מתכוון לקצץ אותה. שכבת השירות הבאה, חשבון לייט, מגדילה את מגבלת ההעלאה באופן משמעותי ל 50.

בעלי עסקים צריכים לקחת בחשבון את הגרסאות הקלאסיות או העסקיות, מה שמגדיל עוד יותר את המגבלה לעלות 150 ו -500 העלאת מסמכים, בהתאמה. לחלופין, אתה יכול ללכת למנהל, ולגבול את הגבול למקסימום -1,000 של Shoeboxed.

# 8 הוצאות

בעוד ש- Shoeboxed מושך צרכנים אישיים, Expensify מתאימה כמעט אך ורק למשתמשים עסקיים. אבל אם זה מה שאתה צריך, זה יבצע את העבודה כמו אלוף.

Expensify ניתן להצטרף למשתמשים פרטיים בחינם, ומציע מודל מנוי עסקי שגובה עובדים של $ 5 לחודש, אך רק אם הם משתמשים בו באופן פעיל. לחשבון החינמי יש כמה מגבלות.

לדוגמה, אתה יכול לסרוק קבלה בטלפון באמצעות Expensify ואז הוא ינתח אוטומטית את הקבלה לשדות כמו ספק ועלות, ולעיתים קרובות יסווג אותה עבורך, הודות ליכולות הסריקה OCR המושחזות היטב..

אך מספר ההעלאות המהירות מוגבל.

Expensify משתמשת בטכנולוגיית GPS, כדי לעקוב אחר קילומטרים שנסעו הן לדיווח עסקי והן לצורך הגשת ניכוי מס, ומאפשרת לכם לעקוב אחר זמן הקדיש לעבודה בפרויקט. לאחר מכן ניתן להשתמש בקבלות, מיילים וזמן כדי להפיק חשבוניות באופן אוטומטי, שהופכות לחשבוניות מפורטות עבור לקוחות.

שילוב עם מוסדות פיננסיים מאפשר לך לעקוב אחר רכישות, פיקדונות והעברות כספים אלקטרוניות מאפליקציה, כך שלא תצטרך להזין פרטים באופן ידני.

הוא גם מצויד בממיר מטבע למעקב מדויק אחר רכישות בינלאומיות. אחד החסרונות הבודדים בשימוש ב- Expensify הוא חוסר היכולת של האפליקציה לנייד לסנכרן עם גרסת יישום האינטרנט באופן אוטומטי.

במקום זאת, נדרשים כמה צעדים בכדי לגרום לזה לקרות. עם זאת, הדבר מאפשר לך לייצא נתונים גם ל- Excel וגם ל- Dropbox.

בנוסף, האפשרות לייצר קבצי CSV מאפשרת לך לטעון נתונים לתוכנות הנהלת חשבונות כמו ספרי QuickBooks, ויישומי שירות לשכר, כמו ADP.

אפליקציות למחשבים ניידים

מחקרים עדכניים מצאו כי האדם הממוצע יכול לשמור על טווח הקשב שלהם למשך כשמונה שניות. זה אולי לא נראה כל כך גרוע, עד שתשווה את זה למחקר דומה שנערך בשנת 2000, אז משך זמן הקשב האנושי ארך ארבע שניות.

או שדג זהב יכול להחזיק את תשומת ליבו במשך תשע שניות. 

הירידה בטווח הקשב במקביל למהפכה הסלולרית אינה צירוף מקרים.

עבור כל הדברים הגדולים שהגישה אלינו מיידית לעולם של גישה לאינטרנט הביאה לנו, יש לו גם את הכוח לשנות את הדרך בה המוח חושב ביסודו. זו הסיבה שבין כל האפליקציות הארגוניות שם, תשומת ליבי נתפסת בצורה המדהימה ביותר על ידי המחברת הדיגיטלית.

מחברת דיגיטלית מעוצבת היטב מתמזגת נהדר עם אורח החיים המחובר לאינטרנט, מתפקדת כהרחבות של הנפש ומאפשרת לכם להזין תיאבון למידע מבלי לאבד לחלוטין את יכולת המיקוד..

מס ‘9. Evernote

במהלך השנים האחרונות שלטה אברנוטה בכורה בשוק המחברות הדיגיטליים, עם למעלה מ -200 מיליון משתמשים רשומים החל מיולי 2016. עלייה של 150 מיליון לעומת השנה הקודמת, ו -101 מיליון בשנה שקדמה לה..

הפופולריות של Evernote קשורה לשלל תכונות עוצמתיות וראשונות לשוק.

Evernote עובד בכל הפלטפורמות העיקריות:

אנדרואיד

iOS

מק

טלפון של Windows

חלונות

אוכמניות

בנוסף קיימת אפליקציית אינטרנט לגישה מבוססת דפדפן לכל פלטפורמה.

תוסף דפדפן זמין עבור:

כרום

ספארי

קצה

פיירפוקס

אופרה

וזה מאפשר לך לשמור באופן מיידי קישורי אינטרנט, דפים מלאים, טקסטים של דפי אינטרנט וצילומי מסך – כהערות.

לרוע המזל, החל מיוני 2016, הגרסה החינמית של Evernote מתירה לשימוש רק משני מכשירים בו זמנית, בנוסף לאפליקציית האינטרנט שלה. משתמשים בחינם יכולים גם להעלות רק 60MB נתונים בכל חודש, כאשר כל פתק מוגדר במהירות 25MB (כולל קבצים מצורפים)..

ניתן להשיג שלוש שכבות בתשלום במחיר מנוי חודשי או שנתי:

פלוס ($ 3.99 לחודש; $ 34.99 לשנה)

פרימיום (7.99 $ לחודש; 69.99 $ לשנה)

עסק (12 דולר למשתמש; לחודש)

חשבון הפלוס פולט את שטח האחסון שהוקצה להעלאות חדשות ל- 1 ג’יגה-בייט, והמכסה המקסימלי של הערת הערך הוא 50MB, מה שכנראה יעבוד עבור רוב האנשים. בנוגע לארגון, הערות יכולות להיות מסווגות למחברות וערימות של מחברות (aka, תיקיות). בנוסף, אתה יכול לתייג ידנית או לתייג גיאוגרפי הערות להתייחסות מהירה יותר בהמשך.

העורך של Evernote מציע מגוון רחב של אפשרויות עיצוב וגופנים, ממש כמו שמצאת במעבד תמלילים, כולל אפשרות תיבת הסימון, ומזכיר לך להפוך הערות לרשימות לניהול משימות..

תוכל גם להקליט הערות קוליות ולשמור אותם כקבצים מצורפים, אם כי תרגום אוטומטי של דיבור לטקסט אינו תומך כרגע. השתמש באפליקציה המסוגלת לסרוק של Evernote כדי להפוך את הטלפון שלך למצלמה לסורק שיכול להעביר מסמכים פיזיים לחלל הדיגיטלי.

משם, יכולות מתקדמות מאפשרות למשתמשים לחפש טקסט בתמונות מצולמות, כולל מסמכים, דפי ספרים, ופתקים בכתב יד. במצב לא מקוון ניתן לגשת ולערוך הערות כאשר אינך מחובר לאינטרנט ואז לסנכרן מחדש אוטומטית כשאתה חוזר לרשת.

תכונה זו זמינה רק למשתמשים פלוס ומעלה. עם זאת, הדבר נכון גם ביכולות השיתוף של Evernote, שיכולות לפתוח מחברות לאחרים ולהשתמש בתיבת צ’אט בתוך האפליקציה כדי לשתף פעולה בזמן אמת..

מס ’10. פתק אחד

למי שמוכן להקריב קצת על תכונות, OneNote הוא פיתרון בולט; בבקשה אל תשתולל מהעובדה שמדובר במוצר של מיקרוסופט. לאחר שיצא לחופשי בשנת 2014, והפיץ גרסת מק, OneNote הפך למתמודד אמיתי במרחב המחשבים הדיגיטליים, וספורט נותן גישה מרעננת לכל גבר..

על פי מיקרוסופט, בסיס המשתמשים הפעיל היומי של OneNote הכפיל את עצמו בשני 2014, וגם בשנת 2015. פריסות נוספות, כולל תמיכה בזיהוי תווים אופטי לכל הפלטפורמות, עזרו לתמוך בצמיחה זו.

אך חשוב מכך, OneNote הוא מחברת מעוצבת להפעלה חלקה. למעשה, העיצוב כה מינימליסטי, שאם אתה לא נזהר, קל להתעלם מהיכולות של OneNote.

אתה יכול להוריד תיבות טקסט בכל מקום בפתק, ומאפשרות לך לסדר דפים בדרכים הגיוניות אישית. משתמשי טאבלט יכולים גם להשתמש במכשיר הצבעה, כגון עט או עט למחשב, כדי להוסיף רישומים ופתקים בכתב יד.

האפקט נטו הוא היכולת ליצור דפי רשימות, בדיוק כפי שאתה רוצה אותם, מבלי שתצטרך לבזבז המון זמן במחקר כיצד לעשות זאת. גם בגירסא החינמית אין מגבלות על התכונות.

כמה מהמועדפים שלי כוללים:

סנכרון הערות חינם

גישה לא מקוונת במספר מכשירים

הערה תגיות לעיון מהיר

קבצים מצורפים לאודיו ווידאו

גזרי דפדפן

OneNote משתמש בפתרון האחסון בענן של מיקרוסופט, OneDrive, לשמירת נתונים, המקנה למשתמשים שטח פנוי של 5 ג’יגה-בתים.

קיבולת נוספת תדרוש מינוי בסיסי ל- OneDrive, שיש לו אחסון של 50 ג’יגה-בייט במחיר של 1.99 דולר לחודש, או מנוי ל- Office 365, שמאפשר אחסון של 1 טרה-בתים במחיר של 6.99 דולר לחודש..

# 11 של Google Keep

לומר ש- Google Keep אינה חזקה כמעט כמו התחרות שלה היא אנדרסטייטמנט אדיר, אפילו אם נתעלם מהעובדה שהיא לא מציעה אפליקציה לשולחן העבודה. נכון לעכשיו, Keep כלל לא מצויד בפונקציונליות בסיסית כמו עיצוב טקסט או באפשרות לבטל שינויים.   

אבל אם אתה מסתכל על זה כדרך פשוטה להפליא להקליט רעיונות תוך כדי תנועה; תבינו במהירות מדוע הייתי צריך לכלול את זה ברשימה זו.

לאמיתו של דבר, תחום אחד שבו Keep שוכח מעל לרוב התחרות הוא ביכולתו לתרגם דיבור לכתיבה. Google Keep מציע יישומים עבור אנדרואיד ו- iOS, וגם אפליקציית אינטרנט, כך שתוכלו לגשת להערות כמעט מכל מקום.

זה שומר נתונים ישירות אל גוגל דרייב, שהיא אחת מאפשרויות האחסון בענן האהובות עלינו. באמצעות Google Drive אתה מקבל שטח אחסון בחינם של 15 ג’יגה-בתים. בשיתוף עם Gmail, Docs, Sheets, Photos ושירותי גוגל אחרים, שטח בנפח של 15 ג’יגה-בייט מספיק עבור המשתמש הממוצע.    

תכונות אחרות שיש להעריץ כוללות גישה לא מקוונת וסנכרון אוטומטי בין מכשירים, חיפוש מתקדם ויכולת לשתף ולהזמין אחרים לשתף פעולה בפתקים..

תוכל גם לייצא שמור הערות ישירות למסמכי Google כדי לגשת לאפשרויות עריכה חזקות יותר.

אפליקציות קריאה-מאוחר יותר

על פי נתונים שהצטברו על ידי גורו לניתוח התעבורה באינטרנט, Chartbeat, בדרך כלל למעלה משליש ממשתמשי האינטרנט לא מתחילים לקרוא דף בפועל לאחר שהם נוחתים עליו.. 

קצת יותר מחצי הופכים אותו באמצע התוכן, ורובם לעולם אינם מסתיימים בגימורו.

חלק גדול מהבעיה הוא עומס יתר של מידע. דפי אינטרנט מתמצאים לעתים קרובות בתמונות וסרטונים מעניינים, בנוסף לקישורים המרתקים. נוסף על כך, אנו מופגזים ללא הרף על ידי הסחת הודעות טקסט מחברים, ודחיפת התראות משירותים שאליהם אנו מנויים; כולם מתחרים על תשומת ליבנו.

מכאן, תשומת הלב של 8 השניות שלנו נפרשת. אנו נוטים לרפרף ולסרוק, כדי לכסות כמה שיותר קרקע.

ואז יש מאמרים בעלי עומק ואיכות כאלה, שאתה מעדיף לשמור אותם לתקופה בה אתה יכול לבעוט אחורה, להירגע ולהתמקד, שלעתים קרובות איננו יכולים לעשות זאת.

שירות קריאה-מאוחר יותר הוא דרך מצוינת לתייג מאמרים מעניינים שתרצו להקדיש יותר זמן לקליטה – אולי במועד מאוחר יותר כשאתם חפים מהסחות דעת.

הפתרונות הטובים יותר, כולל השניים שאני עומד להציג, מקלים גם על חוויות קריאה ללא הסחת דעת.

מספר 12. מכשיר

Instapaper הוא אחד האפליקציות הפופולריות יותר לקריאה-מאוחר יותר בשוק. זה משיג פונקציונליות חוצה פלטפורמות עם אפליקציות לאנדרואיד והן ל- iOS, המסנכרנות אוטומטית ומציעות סביבת קריאה לא מקוונת.

לרוע המזל, בשלב זה ל- Instapaper אין יישום נפרד עבור Windows או Mac. במקום זאת, אפליקציית האינטרנט דואגת לכל חובות היישומים השולחניים שעדיין לא יהיו. וזה לא עניין גדול עבורי, כמו שבדרך כלל אני קוראת בטאבלט.

Instapaper מגיע בגרסאות חינמיות ופרמיות. אחת מהאפשרויות מציעה שטח אחסון בלתי מוגבל למאמרים, דפי אינטרנט וסרטונים.

גרסת הפרימיום, שעולה $ 2.99 לחודש, או 29.99 $ לשנה, כוללת:

חיפוש טקסט מלא

הערות במאמר ללא הגבלה

יכולות טקסט לדיבור

שולח מאמרים לקינדל

חווית אינטרנט ללא מודעות   

אני מוצא שהדרך הקלה ביותר לשלוח מאמרים ל- Instapaper היא באמצעות השימוש בתוסף האינטרנט שלהם, הזמין הן ל- Chrome והן לספארי. הרחבה זו מאפשרת לך לשמור דף אינטרנט בלחיצה אחת.

במקום לשמור את העמוד המלא, אתה יכול גם לשמור גרסת טקסט פשוטה יותר. אני מוצא את האפשרות הזו עדיפה, מכיוון שהיא מקצצת בסוגי ההסחות הדעת שנאפים לרוב העמודים בימינו.  

לחלופין, באפשרותך גם לשלוח כתבות בדוא”ל לחשבון Instapaper, באמצעות כתובת הדוא”ל הייחודית של Instapaper שהוקצתה לך.

ברגע שנשמרים פריטים ב- Instapaper, היישום מציג אותם יפהפיים ללא הסחות דעת, אפילו כשקוראים בדפדפן.

Instapaper מציע גם ארבעה צבעי רקע שונים, ארבעה סוגי גופנים שונים ויכולת לשנות את גודל הגופן, למקרה שתרצו לעשות את ההבדל, בדרכים שלא חשובות. כבונוס, Instapaper יכולה אפילו למצוא תוכן חדש.

באמצעות דף “עיון”, אתה יכול להציג תוכן שנבחר על ידי צוות העורכים של Instapaper, משותף על ידי חברים, או שנבחר עבורך על סמך אלגוריתמים שמתאימים תוכן אינטרנט לסוגי המאמרים שאתה קורא לרוב..

בנוסף, תוך שילובם של מעל 140 אפליקציות של צד שלישי מאפשרת למשתמש לשמור מאמרים ותכנים אחרים ישירות ל- Instapaper, בלחיצת כפתור.

כולל קוראי עדכונים כמו;

רידר

קו ליין

דופק

לצד אפליקציות של סוכנויות חדשות מובילות כמו Slate Magazine, The Guardian ואפליקציות למדיה חברתית.  

לבסוף, Instapaper מציע תכונה מעניינת של קריאת מהירות.

זה עובד באמצעות כפתור קריאת מהירות. שאחרי הלחיצה משנה דף לרקע לבן והיצירה מוצגת ביטוי אחד בכל פעם, ברצף מהיר. זה לא בשבילי, אבל אני בטוח שחלק מהקוראים ימצאו בו ערך.

מספר 13. כיס

בדומה ל- Instapaper, Pocket מספק יכולות סנכרון וקריאה לא מקוונת גם עבור אפליקציות ה- Android וה- iOS שלה.

מה שמבדיל אותה מהעדר, היא אפליקציית שולחן העבודה של ה- Mac שלה. עובדה שמשחררת ממשתמשי אפל את הצורך לגשת לתוכן שלהם דרך יישום האינטרנט בקפדנות, ומספקת אפשרויות קריאה לא מקוונות נוספות.

מצב הקריאה המופשט מציג גישה מינימליסטית לתוכן מרתק, עם אפשרויות לשנות את צבע הרקע מלבן לספיגה, או כהה. הוא מציע גם שתי אפשרויות שונות של סוג גופן, ויכולת לשנות את גודל הגופן.

דף “מומלץ” מאפשר לך לעיין בתוכן המוצע. חיפוש ותיוג זמינים בחינם, אך כל היכולות עובדות טוב יותר עם שדרוג ל- Pocket Premium.

עלות גרסת הפרימיום ההיא היא 4.99 $ לחודש או 44.99 $ לשנה.

בדומה ל- Instapaper, השדרוג לפרימיום מבטל תוכן ממומן. אך הסיבה האמיתית שכדאי לשקול לשלם קצת יותר עבור Pocket היא שהיא גם חוסכת גיבוי אישי קבוע של כל המאמרים ודפי האינטרנט..

עבור משתמשים חינמיים, רק כתובות URL מאוחסנות לצמיתות, כאשר קריאה לא מקוונת מתאפשרת באמצעות מטמון. עם זאת, עבור משתמשי פרימיום, תוכן האינטרנט נשמר בשרתי הענן של Pocket.

המשמעות היא שגם אם דפי האינטרנט יוסרו או ישונו, עדיין תוכל לגשת לגרסאות המקוריות.

אפליקציות לניהול משפחה  

אפליקציות לניהול משפחות הן עדיין משהו המתחדש. הם אפליקציות פשוטות בסגנון לוח שנה שמכוונות למשפחות – דרך להחליף את לוח השעם במטבח בפתרון יעיל ומודרני יותר..

הרעיון הבסיסי הוא לאסוף נתונים על אירועים כמו פגישות, פעילויות בבית הספר או פסק זמן. מטלות נפוצות כוללות גם פתרונות לניהול משימות, כדי לעזור לרכז את הדברים כמו קניות ומטלות בית.

הזדמנויות אחרות שהוחמצו לעתים קרובות כוללות את היכולת להוסיף הערות ספציפיות לכל בן משפחה, כמו אלרגיות.

למרבה הצער, אף פיתרון אינו עושה זאת בצורה מושלמת עדיין, לכן התחום מוגבל. אבל הנה כמה אפשרויות טובות שגיליתי.

Famjama מאפשרת לבני משפחה, לטפלות ולחברים משפחתיים להתארגן ולהתחבר באמצעות אפליקציות האינטרנט שלה, אנדרואיד ו- iOS. מרכזי ביכולות הארגוניות שלו הם יכולות לוח השנה והרשימה.

בני משפחה מקודדים בצבע, כדי להקל על קריאה מהירה. לכל חבר יש גישה לרשימת המטלות והוא יכול לשלוח בקשות לרשימות המטלות של אנשים אחרים.

# 14. פמג’מהFamjama היא דרך נהדרת לילדים לתקשר את צרכיהם להורים, או להורים להוסיף מטלות לרשימת המטלות של ילדיהם..

ניתן גם לסווג רשימות לחובות קניות נפרדות כמו מצרכים או תרופות. כבונוס, רשימות קניות יכולות ליצור אוטומטית קופונים לפריטים רשומים, אם הם זמינים.

ניתן לשלוט על הרשאות, כמו היכולת לנהל משימות, באמצעות החשבון הראשי. ככה, ילדים חכמים לא יכולים למחוק את המטלות שלהם (או להגניב עוגיות לרשימת הקניות שלך).  

תזכורות יכולות להתקבע למשלוח באמצעות מידע סלולרי, פייסבוק או דוא”ל.

הערות ומסמכים מותאמים אישית הם כלי שימושי נוסף ומשהו שרוב מארגני המשפחה אינם מציעים (כולל קוזי, שעומד הבא). משתמשים יכולים גם להוסיף מידע קריטי כמו קשר חירום ודאגות רפואיות, או כללי משק בית, כמו השינה.

בתמורה, מטפלות יכולות להשאיר פתקים, כמו למשל האם הושלמו שיעורי בית או לא, אילו שיחות טלפון התקבלו, או אם התרחשה לוחמת אחים או אחים.

Famjama מגיע גם עם כמה תכונות חברתיות פנימיות.

לדוגמה, אתה יכול לכתוב פוסטים שכל המשתמשים יוכלו לראות, שיכולים לכלול תמונות וקישורים. בקיצור, Famjama היא דרך נחמדה להפגיש בין משפחות, וקשורה בתכונות כמו:

מדיה חברתית

לוחות שנה משותפים

הודעת טקסט

לשלוח דוא”ל

תוך ביטול הסיכון שתפספס תקשורת מכיוון שערוצי המשפחה שלך פרושים מדי.  

מס ’15. קוזי

Cozi היא אפליקציה ארגונית מבוססת ענן המיועדת במיוחד למשפחות.

זה עובד על:

חלונות

אנדרואיד

iOS

בלקברי 10

ומציעה אפליקציית אינטרנט. לרוע המזל, אפליקציית ה- Mac אינה זמינה עדיין.

בסך הכל, חוויית המשתמש מלוטשת היטב ומאוד מכוונת לסייע למשתמשים חדשים להתחיל לעבוד במהירות.

לדוגמה, תוכלו למצוא פריטי רשימה מוצעים המאורגנים בספרייה הבונים רשימות מטלות במהירות. Cozi מציע יכולות קידוד צבע, כך שיומנים, בני משפחה ורשימות נשמרים בצורה ברורה מבחינה חזותית.

כתובות דוא”ל אוטומטיות של סדר יום הן גם דרך מצוינת לקבל מבט מהיר על הימים הבאים. קוזי יכולה לייבא ולייצא לוחות שנה משירותים אחרים, כגון:

לוח שנה של גוגל

לוח השנה של אפל

Outlook

בדרך זו, אם בני משפחה מעדיפים להשתמש באפליקציית לוח שנה אחרת, הם יכולים; קוזי קושר את הכל יחד לכולם, כמו משפחה. לחלופין, אם בית ספר או קהילה מקומית משתמשים ביומנים ציבוריים, אתה יכול להזין את היומנים האלה לאפליקציה, כך שלא יהיה עליהם לעקוב אחר אותם בנפרד..

בעוד שקוזי מגיע עם גרסה חינמית, המנוי בתשלום מסיר מודעות, מציע התראות שינוי, מגיע עם יותר צפיות בלוח השנה ותזכורות בדוא”ל / טקסט (עד שלוש לכל אירוע), ומוסיף כמה נושאים להתאמה אישית של כל החוויה.

הגרסה בתשלום יכולה לעקוב אחר פרטי קשר ולשתף אותם כך שלכל אחד במשפחתך תהיה גישה לנתונים האחרונים. אמנם זה כרגע עולה 19.99 דולר לשנה, אך מנוי אחד חל על כל המשפחה.

גם הגרסאות החינמיות וגם בתשלום מגיעות עם קופסת מתכונים, אשר נועדה להקל על תכנון הארוחות ולבנות רשימת קניות (תוכלו לגרור ולשחרר מרכיבים לרשימה).

מערכת העברת הודעות משפחתית יוצרת מידע עלון לכולם שניתן לראות בדף הבית של קוזי, אם כי היא מוגבלת ל 15 הודעות בחודש בגירסה החינמית (הגרסה בתשלום מעניקה לך יכולות העברת הודעות ללא הגבלה).

יומן משפחתי מאפשר לך גם לעקוב ולאחסן זיכרונות, כמו בלוג, עם האפשרות לשתף רשומות בפייסבוק.  

היכן שקוזי נופל מעט, הוא חוסר היכולת שלה ליצור מסמכים מותאמים אישית, כגון מידע רפואי. זאת, והיא משתמשת באותה סיסמה עבור כל בן משפחה (למרות ששמות המשתמש שונים זה מזה).

מה שמקטין את יכולתו של הורה לפעול כמנהל ומציג את האפשרות לכאוס אקראי להיכנס פנימה, שלא לדבר על חששות ביטחוניים אחרים.

לסיכום…

אחרי חמש עשרה אפליקציות, בשבע קטגוריות, אני מקווה שנהנתם מהסיכום הזה של אפליקציות הארגון הטובות ביותר שמגיעות עם תכונות בענן.

סקרנו:

רשימת אפליקציות

יישומי אוטומציה של זרימת עבודה

אפליקציות לניהול סיסמאות

אפליקציות למעקב אחר הוצאות

אפליקציות למחשבים ניידים

אפליקציות קריאה-מאוחר יותר

אפליקציות לניהול משפחה

אני מאמין שהאופציות שהוזכרו היום יעשו עבודה מצוינת בכל רחבי לוח, והן יציעו גם את התמיכה הרחבה ביותר בפלטפורמה.

כמובן שיש אפשרויות אחרות, ולבדוק אותן זה בכלל לא רעיון רע. עם זאת, התמקדנו באפליקציות ארגוניות עם יכולות אחסון ענן טובות.

תכונה שעשויה להיות או לא קיימת באפליקציות חלופיות. עד אז, אל תהסס לשתף את החוויות שלך עם כל אחד מהאפליקציות של היום, ובהחלט יידע אותנו מה אתה חושב עליהן, בפרק התגובות למטה..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map