כיצד להאיץ את חיבור האינטרנט שלך: 10 טיפים למהירות טובה יותר

כולם יודעים כמה יכול להיות חיבור אינטרנט איטי מתסכל. מהירויות הורדה איטיות, אי היכולת לצפות במשחקי הכס או בחיות החיים בהפרדה גבוהה, וקשרים מפוזרים בזמן שאתה משחק משחקי וידאו הם סוגיות שיכולות להרוס את החוויה המקוונת..


לרוע המזל, לא כולם יכולים להחליף ספקי שירותי אינטרנט. ליותר מ- 46 מיליון משקי בית אמריקאים יש גישה לספקית שירות אחת בלבד עם מהירויות של 25 מגה-ביט לשנייה ומעלה, וזה לא כל כך מהיר.

אם אתה נמצא באחד ממשקי הבית האלה, אתה צריך להפיק את המרב ממה שיש לך, וזה אומר להגדיל את מהירות האינטרנט שלך. למרבה המזל, יש דברים שאתה יכול לעשות לפני שאתה משדרג לתכנית שכבה גבוהה יותר עם ספק שירותי האינטרנט שלך, או ספק שירותי האינטרנט.

במדריך זה, אנו נותנים לך 10 טיפים להגדלת מהירות חיבור האינטרנט שלך. מרבית ההצעות שלנו הן בחינם, והמעט המועמדות בתשלום זולות בהרבה משדרוג חבילת האינטרנט שלך. לפני שניגש לטיפים שלנו, בוא נראה אם ​​אתה אפילו צריך לעבור את הבעיה.

האם אתה צריך להאיץ את חיבור האינטרנט שלך?

עליך לוודא שאתה יכול לשפר את המצב לפני שתתחיל לנסות להאיץ חיבור לאינטרנט. אם אתה חושב שיש לך אינטרנט איטי, אחת הדרכים הטובות ביותר לאשר את החשדות שלך היא לבצע בדיקת מהירות מקוונת.

Speedtest.net הוא משאב נהדר לבדיקת מהירותך בלחיצת כפתור, ואנחנו משתמשים בה בכל הסקירות VPN שלנו מסיבה כלשהי. ברגע שיש לך את תוצאות בדיקת המהירות, השווה אותן להורדות שהובטח והעלה מהירויות כדי לבדוק אם שלך איטי כמו שאתה חושב שהם.

אם מבחן המהירות באינטרנט מאשר את החשדות שלך, הגיע הזמן להתחיל לנסות את הדברים ברשימה שלנו.

הפעל מחדש את הנתב שלך

הפעל מחדש את הנתב שלך

כיבוי מכשירים שוב ושוב הוא נקודת ההתחלה הנפוצה לייעוץ טכני מכיוון שלעתים זה פותר את הבעיה. אתה יכול לעשות זאת על ידי ניתוק ידני של הנתב וחיבורו לחזרה, לחיצה על לחצן ההפעלה (בדרך כלל נמצא בחלק האחורי של היחידה) או כניסה לנתב דרך הדפדפן שלך וכיבויו..

אנו ממליצים להמתין לפחות 10 שניות לפני חיבור הנתב לחזרה. עם זאת, פרק הזמן שנדרש לאיפוס חומרה משתנה בהתאם ליצרן. ברוב המקרים, דקה צריכה לעשות את העבודה.

התקן תוכנת אנטי-וירוס

הגנת מחשב אנטי-וירוס

ייתכן שהורדת משהו שלא היית צריך וסיימת עם תוכנות זדוניות במחשב שלך. בדרך כלל תוכנות זדוניות חוטפות את רוחב הפס שלך, מה שמאט את מהירות האינטרנט שלך.

אם אינך משתמש כבר בתוכנת אנטי-וירוס, אתה סכן מידע מאובטח – כגון הסיסמאות ופרטי חשבון הבנק שלך – בנוסף להאטת האינטרנט שלך. תוכנה זדונית יכולה גם לגנוב משאבי מחשוב קריטיים, כגון מעבד ה- CPU שלך.

עיין במאמר שלנו על תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר כדי למצוא ספק שירות שמתאים לך ביותר. אנו מכסים גם נושאים כמו שימושיות ותכונות. אם אתם מודאגים רק מאבטחה, תוכלו לקרוא גם את המדריך שלנו לתוכנת האנטי-וירוס המאובטחת ביותר.

אבטח את הדפדפן שלך

וירוסים בדרך כלל מגיעים דרך הדפדפן שלך, ולכן חשוב להגן על אזור זה. הצעד הראשון שלך צריך להיות להוריד תוכנת אנטי-וירוס, אך אתה יכול להקל על עבודתו באמצעות דפדפן מאובטח.

אם אינך בטוח שאתה משתמש בדפדפן מאובטח, עליך להסתכל במדריך שלנו לדפדפנים מאובטחים. אתה יכול גם לקבל דפדפנים מאובטחים במיוחד עבור עסקאות בנקאיות או רגישות אחרות באמצעות Bitdefender או AVG. קרא את סקירת ה- Bitdefender אנטי-וירוס שלנו ואת סקירת AVG למידע נוסף על שירותים אלה.

השתמש בחוסמי מודעות

חסום פרסומות

מודעות מעצבנות ויכולות להכפיל את חוויית הגלישה שלך, במיוחד אם יש לך חיבור איטי מלכתחילה. אם אינך צריך לטעון מודעות, אסור לך, מכיוון שהוא שולף נתונים רבים משרתים מרובים ודורש המתנה ארוכה יותר לפני שדף האינטרנט נטען..

אנו ממליצים שתבדוק את מבחר החוסמים המוקפצים הטובים ביותר שלנו. קיצוץ בכמות הנתונים שנשלחים למחשב על ידי חסימת מודעות יכול להגביר את מהירויות הגלישה שלך מכיוון שמודעות נטענות לעתים קרובות לפני תוכן אחר בדף האינטרנט. בנוסף, זה הופך את השימוש באינטרנט לנסבל יותר.

שטף את רשומות ה- DNS שלך

המחשב שלך רושם מידע על כתובות ה- IP שאתה מבקר בזמן הגלישה באינטרנט, כך שיוכל להאיץ ביקורים עתידיים באותו אתר. מידע זה הוא רשומת DNS. כשאתר מעביר שרתים ויש להפנותך מחדש, רשומות ה- DNS שלך יכולות להיות מכשול מהירות ולא שיפור.

אתה יכול לנקות את המטמון כדי לקבל מהירויות מהירות יותר. במעגלי טק זה נקרא “שטיפת ה- DNS שלך” וזה קל להפליא.

אם אתה נמצא ב- Windows 10, בצע את הפעולות הבאות:

 • לחץ על תפריט התחל וחפש “שורת הפקודה.”
 • לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על זה ובחר “הפעל כמנהל.” רק מנהלי מערכת יכולים לשטוף את ה- DNS.
 • כאשר נפתח שורת הפקודה, הקלד:
 • ipconfig / flushdns
 • ואז לחץ על “Enter”.

לאחר כשנייה תקבל הודעה שמערכת Windows הצליחה לנקות את המטמון. סיימת ויכולת לסגור את שורת הפקודה.

Windows-Flush-DNS

מחק את היסטוריית האינטרנט שלך

היסטוריית הדפדפן החלה

אולי תרצה גם לנקות את היסטוריית האינטרנט שלך. היסטוריה נרחבת, הורדות שנשמרו, קובצי cookie ותמונות במטמון יכולים כולם לתרום לחיבור איטי יותר.

השלבים לעשות זאת ישתנו על בסיס הדפדפן בו אתה משתמש, אך השלבים עבור Chrome מתוארים להלן.

לחץ על שלוש הנקודות בעמודה אנכית בפינה השמאלית העליונה של Chrome. בחר “הגדרות” מהתפריט הנפתח שמופיע, שיפתח כרטיסייה חדשה.

גלול לתחתית הדף ולחץ על “מתקדם”.

לחץ על “נקה נתוני גלישה.” חלון מוקפץ ייפתח עם ארבע אפשרויות שבטוחות לנקות: “היסטוריית גלישה”, “היסטוריית הורדות”, “קובצי Cookie ונתוני אתרים אחרים” ו”תמונות וקבצים במטמון “. כולם נבחרים כברירת מחדל.

יש לך גם אפשרות למחוק את הסיסמאות שלך, נתוני מילוי אוטומטי ועוד. ניקוי שלהם לא יעשה הרבה, אם בכלל, כדי להאיץ את הגלישה באינטרנט ויאלץ אותך לזכור את כל הסיסמאות ששמרת ומאז שכחת.

אחסון הסיסמאות בדפדפן שלך אינו מאובטח. אנו ממליצים לנקות אותם לאחר שנרשמים עם אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו.

השתמש ב- Ethernet

כבל אתרנט

כולם משתמשים ב- WiFi בימינו, מה שאומר שרוחבי הפס בהם היא משתמשת בכדי לשלוח מידע באופן אלחוטי יכולים להיות מוצפים, במיוחד אם ישנם מכשירים ונתבים רבים זה ליד..

זו יכולה להיות בעיה גדולה במתחמי דירות או במעונות, שבהם כולם משתמשים במכשיר אלחוטי. כל התנועה יוצרת עומס שיכול להאט את המהירות שלך.

כדי לעקוף את הבעיה, עבור לשימוש בכבל אתרנט המחובר לנתב שלך. ל- Ethernet בדרך כלל מהירויות מקסימליות מהירות יותר, והיא אינה כפופה לאותה תנועה הסותמת רוחב פס WiFi.

זהו צעד נהדר, במיוחד אם אתה משתמש ב- WiFi ציבורי, שאולי לא בטוח כמו שאתה חושב.

עבור ל- 5GHz

מרבית התעבורה ב- WiFi מועברת דרך פס 2.4GHz. חברות נתבים הבינו שיש בעיית תנועה מתעוררת ופיתחו נתבים המסוגלים לשדר בפס 5GHz כדי לטפל בכך.

פס 5GHz לא מתפשט רחוק ועשוי להיות פחות חוזק איתות, אך הוא עדיין טוב יותר מכיוון שהוא נמנע מהפרעות ממכשירים, כגון מיקרוגלים ופתחי דלת המוסך..

זה גם מרחיק את המכשירים שלך מהלהקות שסביר להניח שישמשו את שכניך. בנוסף, זהו מהלך טוב לטווח הארוך מכיוון שלרצועת 5GHz יש 23 ערוצים, לעומת 11 בפס 2.4GHz. אתה יכול להתנסות בשינוי הערוץ בכמה נתבים וציוד, עד שתמצא את האפקטיבי ביותר עבור המכשירים שלך.

אם רכשת נתב עם חיבור “פס כפול”, יש לך גישה ל- 5GHz. בדרך כלל הנתב שלך ישדר רשת שנייה שנקראת משהו כמו “routname_5.”

השתמש ברשת פרטית וירטואלית

להאיץ עם VPN

לפעמים ספקי האינטרנט מצריכים רוחב פס כדי להוריד אסטרטגית את מהירויות האינטרנט שלך. לעתים קרובות הם עושים זאת מכיוון שפגעת בכובע נתונים מסוים. הם יכולים גם לעשות זאת על סמך התכנות שאתה צופה.

הם מכוונים לאתרי וידיאו, כמו יוטיוב, ושירותי סטרימינג, כמו נטפליקס או טוויץ ‘, מכיוון שהזרמת תוכן וידאו דורשת רוחב פס רב..

אם ספק שירותי האינטרנט שלך אינו יודע מאיפה התנועה שלך מגיעה, היא לא יכולה להצער אותה. עם זאת, אם אתה מתמודד עם מצערת, VPN יכול לעזור על ידי הפניית התנועה שלך כך שספק האינטרנט שלך לא יוכל לזהות אותה. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על קבלת כיסוי VPN למכשירים שלך, עיין במאמר שלנו בנושא ה- VPN המהיר ביותר.

מעבר ל- VPN לא יגדיל את מהירות החיבור שלך מעבר למקסימום שהטיל ספק האינטרנט שלך, אך במקרים רבים זה יכול לפתור את מצבי רוחב הפס.

השתמש בנתב מוכן VPN

אם אתה חושב ש- VPN יסייע לך להשיג מהירויות אינטרנט מהירות יותר, השקעה בנתב מוכן ל- VPN עשויה להגביר אותם עוד יותר. יש לנו מדריך שימושי לנתבי ה- VPN הטובים ביותר, שיכולים לעזור לכם ללמוד על כמה מהדגמים הטובים ביותר בשוק.

מחשבות אחרונות

קבלת ההגדרות האופטימליות עשויה לקחת ניסויים. וודא שאתה בודק את המהירות שלך במכשירים שלך בכל פעם שאתה משנה משהו כדי שתדע אם אתה משפר אותו או מחמיר אותו. כל אחד מהטריקים האלה יכול לעזור בפתרון הבעיה שלך, אך הפיתרון עשוי להיות בשילוב כלשהו של האמור לעיל, אז אל תפחד לנסות דברים.

אם יש לך שאלות נוספות כיצד להפוך את מהירויות האינטרנט שלך למהירות יותר, יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map