10 טיפים כיצד הענן יכול להפוך את החברה שלך ליותר פרודוקטיבית בשנת 2015

כשמדברים על הענן, מרבית הצרכנים חושבים אוטומטית על אחסון. למרות היכולת לארכוב ולגבות מערכת היא חשובה, זה לא הדבר היחיד שהופך את הטכנולוגיה הזו למושכת כל כך.


ישנן דרכים רבות ושונות בהן הענן יכול לשפר את הפרודוקטיביות במקום העבודה. להלן 10 דרכים שזה יכול לעזור להפוך את העסקים לפרודוקטיביים יותר.

1. גישה לכל מקום

היכולת לגשת לקבצים מכל מקום הוא יתרון אמיתי לעסקים. מאגר הכישרונות כבר לא מוגבל לאזור מקומי. הם יכולים להעסיק כל מי שיש לו גישה לאינטרנט. בנוסף, אם אזור פגע במזג אוויר סגרירי, והעובדים אינם מצליחים להכניס אותו למשרד, תקשורת טלוויזיונית יכולה להמשיך ולפעול בחברה מבלי לפספס פעימה..  

פרודוקטיביות
© סטיב רוד

אחד הנכסים הגדולים ביותר של הענן הוא הזמינות שלו מכל מקום שהוא. ניתן למשוך מסדי נתונים במכשירים ניידים בהתראה ברגע. ניתן לשתף אותם עם אנשי צוות נבחרים במידת הצורך.

2. שיתוף פעולה בזמן אמת

יותר ויותר חברות כמו Box Business מתחילות להציע כלים לעסקים שיאפשרו למשתמשים לא רק לגשת לקבצים בכל מקום, אלא לעבוד עם אחרים על פרויקטים לא משנה היכן הם נמצאים. המשמעות היא ששותפים עסקיים מכל העולם יכולים להישאר מעודכנים לגבי המיזם גם אם הם נמצאים במיקומים שונים.

פרודוקטיביות
© Venessa Miemis

זה עוזר להגביר את היעילות של העובדים ולהאיץ את התהליך על ידי הסרת הצורך באימיילים אינסופיים עם קבצים מצורפים המכילים תיקונים.

כלים לשיתוף פעולה אלה מאפשרים לרוב לא רק למשתמשים רבים לפתוח ולערוך מסמך בו זמנית, אלא יש להם גם תכונת צ’ט המאפשרת לשותפים לפרויקט לתקשר בזמן אמת. זה מקל על שיחות טלפון והודעות דוא”ל קדימה ואחורה ומזרז את התהליך.

3. עלייה בפריון

היכולת לגשת לקבצים ומסדי נתונים בכל מקום ולשתף פעולה עם עובדים אחרים מאפשרת לאנשים לעבוד מהר יותר וחכם. במקום לצאת מפגישה ולחזור למשרד כדי לסיים פרויקט, עובדים יכולים פשוט לגשת למסמכים במכשיר הנייד שלהם. 


© קן טגרדין

זה חותך שיחות טלפון ארוכות, מיילים ומחכה לאחרים שישלחו למשתמשים את מה שהם צריכים כדי לסיים בפרויקט. ככל שמתבזבז זמן פחות זמן, החברה הופכת להיות פרודוקטיבית יותר.

4. טכנולוגיה משתלמת ואמינה

חברות כמו שירות האינטרנט של אמזון, Azure של מיקרוסופט ו- VMware מאפשרות לחברות להשתמש בענן לצורך ביצוע מחשוב וניתוח כבד. חומרה זו מתוחזקת לא על ידי המשתמש אלא על ידי חברת האם, מה שהופך אותה עדכנית ואמינה לשימוש.

פרודוקטיביות
© pitbull2013

עלויות עבור מוצרים אלה נוחים כדי להבטיח שתאגידים יוכלו לנצל את שירותיהם. לעתים קרובות, הסכום הכולל מבוסס על הסכום בו נעשה שימוש בפרק זמן נתון, עם חיוב מינימלי.

על ידי השכרת שטח בשרת ענן, לחברות תהיה גישה לטכנולוגיה מתוחזקת ואולי אמינה יותר ממה שיש להם בבית..

5. עלויות נמוכות

יקר לרכוש ולתחזק ציוד מקומי. לא רק שצריך לעדכן את החומרה על בסיס קבוע כדי להפוך אותה לגירסה המעודכנת ביותר שיש, אלא שיש להעסיק צוות בכדי להבטיח שהיא פועלת כראוי..

השימוש בכלי ענן יכול לקצץ בחלק מהעלות הזו.


© Pixabay

השכרת שטח, או שרת שלם היא פחות יקרה מרכישת הציוד לשימוש מקומי. החברה שבבעלותה החומרה תבטיח שהיא מעודכנת ומתוחזקת לשימוש. דרוש צוות IT קטן יותר כדי להבטיח שמטפלים במקום עובדים.

6. צמצם את תחזוקת ה- IT

עם שרתי במקום, ה- IT מבלה חלק ניכר מזמנם בעדכון ותחזוקה של הציוד. על ידי שימוש בשירותי ענן, הם יכולים להקדיש את זמנם לעבודה בנושאי IT אמיתיים. הם יבזבזו פחות זמן על הפצת טלאים לאבטחה במכשירים מקומיים ויעבדו על פרויקטים שיכולים לייעל את החברה.

פרודוקטיביות
© נתנאל איבי

הם יכולים לעזור לעצב ולהפיץ יישומים למקום העבודה ולתחזק מסדי נתונים לשימוש ארגוני. כל תחזוקת השרת תהיה תלויה בספק הענן, ותפנה את ה- IT לעשות את הדבר שלהם.

7. הפוך את הבאת המכשירים שלך למציאות

חברות נוספות מחפשות להפחית עלויות בכך שהיא מאפשרת לעובדים להשתמש במכשירים האישיים שלהם במקום הטכנולוגיה המסופקת על ידי הארגון. זה עוזר להבטיח כי לעובדים עומדת לרשותם הטכנולוגיה המעודכנת ביותר, תוך קיצוץ בעלויות התקורה.

פרודוקטיביות
© NEC Corporation of America

טכנולוגיית הענן אינה מסתמכת על מערכת או סוג מכשיר אחד שיעבדו. ניתן לגשת אליו בכל מקום באמצעות מכשיר, נייד או שולחן עבודה. הדבר היחיד הנדרש הוא גישה לאינטרנט, ואולי תוכנה לגישה לסוגי קבצים ספציפיים כמו מסמכי מילים או מסמכי PDF.

בכך שהיא מאפשרת לעובדים להביא מכשירים משלהם, חברות מאפשרות להם להשתמש במה שהכי מתאים להם. זה מגביר את הפרודוקטיביות ואת היעילות.

8. שפר את התקשורת

אימיילים אינסופיים ושיחות טלפון שלא נענו עלולים להפוך את העבודה לפרויקט למתסכלת. שיתוף פעולה בענן חוסך את הצורך לשלוח דוא”ל של חלקים מפרויקט קדימה ואחורה. במקום לחכות לזה שיגיע לתיבת הדואר הנכנס, עובדים יכולים לשתף פעולה בזמן אמת, עם יכולות העברת הודעות המאפשרים להם “לדבר” על הפרויקט..

פרודוקטיביות
© ג’יימי וולש

רבים מספקי ענן אלה מציעים גם דרך למנהלי מערכת לשמור על קשר עם פרויקטים. זה מאפשר לעובדים להעניק להם עדכונים שוטפים ולמפקחים דרך לתת פידבק באופן מיידי, תוך פתיחת קו התקשורת לרמת הביצוע.

9. מעודד עובדים לצמוח בעבודתם

עם כל התקשורת המשופרת והעלייה בפריון, מעודדים צמיחת עובדים.

עובדים יהיו בעלי מוטיבציה להשלים את עבודתם במהירות ובאופן טבעי הם יסתגלו לאחריות רבה יותר ככל שהחברה תגדל.

10. אבטחה מוגברת

אבטחה היא עניין חשוב ותקף מאוד בקרב חברות. למרות שזה יכול להיראות שמנהלי מערכת יעבירו את רווחת המידע הקנייני שלהם לצד שלישי, הנתונים הם למעשה בטוחים יותר.

בניגוד לאמונה הרווחת, האקרים אינם הסיכון הגדול ביותר לעסק, עובדיהם מאבדים מכשירים המכילים מידע רגיש.


© Cloudwards.net

שירותי ענן לא רק מאפשרים לגבות מידע רגיש בשרתיהם, אלא שלרבים מהם יש כלים שמאפשרים למנהלי IT למחוק כוננים מרחוק. המשמעות היא שהנתונים נשמרים, אך ניתן להסירם בקלות ממכשירים נפגעים אף שהם אינם בהישג יד, מה שמסייע לשמור על האבטחה ברמה הארגונית.

סיכום

מחשוב ענן יכול להפוך את החברה לפורה יותר. בעזרת תקשורת מוגברת, טכנולוגיה אמינה ופחות תחזוקה, עובדים יכולים לבלות את זמנם בעבודה במקום לחכות לחלקים שהם צריכים כדי להשלים פרויקט..

רעיון נהדר לטלוויזיה ושימוש במכשירים אישיים הוא רעיון נהדר, לעזור לעסקים לחסוך כסף ולהשתמש במאגר כישרונות פוטנציאלי שלא היה נגיש בעבר.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map