SugarSync לעומת Dropbox: קרב אולד-סקול בשנת 2020

כאן ב- Cloudwards.net, אנו רוצים להפוך אתכם פשוטים לנווט בשוק אחסון העננים. זה מייגע במיוחד כשאתה לא יכול להחליט בין שני שירותים אז אנחנו הולכים לעשות את זה בשבילך. בהשוואה זו של SugarSync לעומת Dropbox, אנו הולכים לראות מי יוצא בראש.


Dropbox מדורגת גבוהה יותר מ- SugarSync ברשימת שירותי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו, אבל זה לא אומר שהיא מנצחת כברירת מחדל בכל הקטגוריות שעברנו לעבור. שירותי אחסון בענן יכולים להתמקד בדברים שונים, כמו אבטחה, מהירות או חווית משתמש. תלוי במה שאתה מחפש, ספק אחד עשוי להשתלב טוב יותר מהשני, ולכן אנו נשווה אותם לגורמים כלליים.

אם אתה מעוניין במבט מעמיק על השירותים, עיין בסקירת נפרד של SugarSync ובסקירת Dropbox.

במהלך חמשת הסבבים הבאים, נראה כיצד השירותים עוברים בהשוואה ראש בראש. בסוף כל סיבוב נקרא זוכה. לאחר מכן, לאחר שהאבק התיישב, נסיים בסיכום התוצאות ונכריז על הזוכה הכללי.

1

עלות אחסון

עלות אחסון טובה נקבעת על פי כמה תוכניות המנויים מציעות לכסף. ככל שיש לשירות תוכניות רבות יותר, כך האפשרויות שלכם יהיו טובות יותר. זה נהדר אם השירות מציע גם תוכנית או ניסיון ללא תשלום, כך שתוכל לבדוק אותו לפני שאתה מתחיל. אם אתה עוסק רק בערך טוב, קרא את המבצעים הטובים ביותר שלנו במדריך לאחסון ענן.

התוכנית הראשונה של Dropbox נקראת Basic. זה בחינם ומעניק לך שטח אחסון של 2 ג’יגה-בתים, שתוכל להוסיף לו במרווחים של 500MB עם הפניות. עם זאת, יש תוכניות חינמיות עם אחסון רב יותר, כפי שתוכל לראות בקטע הטוב ביותר בחינם לאחסון ענן שלנו.

פלוס הוא 10 דולר לחודש עבור 1TB שזה עסקה הגונה, אך לא בין הערכים הטובים ביותר בשוק. אם אתה משלם עבור השנה אתה יכול להוריד את המחיר ל 99 $. זה מגיע עם גישה לא מקוונת, מחיקת מכשירים מרוחקים ותמיכה בדוא”ל עדיפות.

בעל מקצוע עולה 20 $ לחודש ומספק אחסון של 2 טרה-בתים. יש בו כל מה שיש ל- Plus, כמו גם חיפוש בטקסט מלא, היסטוריית גרסאות של 120 יום, תמיכה בצ’אט עדיפות, סנכרון חכם ועוד. עם זאת, ישנם מחירים טובים יותר לכמות האחסון הזו.

SugarSync הרבה יותר יקר. ישנן שלוש תוכניות למשתמשים אישיים. תכנית 100 ג’יגה-בייט היא 7.49 דולר לחודש, וזה קרוב למה ששירותים מסוימים גובים עבור 1TB. התוכנית הבאה מעניקה לך 250 ג’יגה-בייט במחיר של 9.99 דולר. תמורת 500 ג’יגה-בייט תצטרך לשלם 18.95 $ מגוחכים בחודש. תוכנית 1TB עולה 55.00 $ לחודש.

במחיר זהה לתוכנית של 250GB של SugarSync, אתה יכול לקבל 2TB מ- pCloud. קרא את סקירת ה- pCloud שלנו למידע נוסף על עסקה זו.

למרות שלשני השירותים יש גמישות תכנית, ל- SugarSync יש כמה מתוכניות התמחור הגרועות ביותר בשוק. זה אחד השירותים הנדירים ש- Dropbox מצליח לנצח במחלקת התמחור.

סיבוב: נקודת עלות אחסון עבור Dropbox

לוגו SugarSync
לוגו של Dropbox

2

אבטחה & פרטיות

לא חסרים סכנות באינטרנט, לכן ביטחון טוב זה חובה. האקרים לא יהססו למקד את הנתונים שלכם באמצעות תוכנות כופר או התקפות איש-באמצע. יתכן שהם ינסו לגנוב את אישורי ההתחברות שלך.

שירותי ענן משתמשים בשיטות רבות כדי לאבטח את הנתונים שלך מפני איומים פוטנציאליים. לדוגמה, אימות דו-גורמי יעצור את האקרים שגנבו את הסיסמה שלך לגשת לחשבון שלך. עדיין, עליך לוודא שיש לך סיסמא חזקה מלכתחילה.

פרוטוקול TLS מונע את ההצלחה של התקפות איש באמצע, תוך הצפנה מאבטחת את הנתונים במעבר ובמנוחה. הצפנה פרטית מקצה לקצה מונעת מאנשים אחרים מלבדך לקרוא את הקבצים שלך.

אבטחה sugarsync-vs-dropbox-sugarsync

ל- SugarSync אבטחה איתנה. הוא משתמש AES 256 סיביות כדי להצפין את הקבצים שלך במנוחה ובפרוטוקול TLS כדי להגן עליהם במעבר. למרבה הצער, זה לא ספק עם אפס ידע. זה אומר שעובדי החברה יוכלו לקרוא את הקבצים שלך. כדי להימנע מכך, תוכלו לנסות Sync.com, שירות אחסון הענן המדורג המדורג שלנו. קרא את סקירת Sync.com שלנו למידע נוסף.

SugarSync תומך גם בגרסאות, תוך שמירה על 12 הגרסאות האחרונות של הקבצים שלך. אתה יכול להשתמש בו כדי לחזור לגירסה קודמת אם אתה נפגע על ידי תוכנת ransomware.

ל- Dropbox היסטוריה משובצת עם אבטחה מכיוון שהיא נפרצה ב -2012 והתחברה לפרויקט PRISM בשנת 2013. החברה נקטה באמצעים לאחר ההפרה, ושיפרה.

הוא משתמש AES 256 סיביות במנוחה ובפרוטוקול TLS עם AES 128 סיביות כדי להגן על הקבצים שלך במעבר. רמת ההצפנה טובה, אך Dropbox מפענח את הקבצים שלך כדי לחלץ מטא נתונים לאינדקס כשהם מגיעים למרכז הנתונים שלה ואז מצפין אותם מחדש.

המטא נתונים שלך יישארו בטקסט רגיל בשרת נפרד. זה לא התרחיש הטוב ביותר לפרטיותך, לכן שקול להשתמש ב Boxcryptor, תוסף הצפנה פרטי. עם זאת, Dropbox אכן מציע אימות דו-גורמי.

יש גרסאות שיעזרו לך להתאושש מהתקפות של תוכנות רנסומיות. משתמשי Basic ו- Plus יכולים לשחזר גרסאות בנות עד 30 יום, בעוד שמשתמשים מקצועיים מקבלים 120 יום.

לא SugarSync ולא Dropbox מסווגים כידע אפס, אך שניהם משתמשים ב- AES 256 סיביות כדי להצפין את הקבצים שלך. Dropbox מציע אימות דו-גורמי לאבטחת האישורים שלך, אך גם מפענח את הקבצים שלך כדי לחלץ מטא נתונים, שעשויים להוות דאגה עבור חלקם. SugarSync לא עושה זאת כך שהיא מנצחת בסיבוב הזה.

סיבוב: ביטחון & נקודת פרטיות עבור SugarSync

לוגו SugarSync
לוגו של Dropbox

3

חוויית משתמש

חווית משתמש ישירה טובה יותר מחוויה מורכבת, מיושנת ודורשת עזרה מחובב המחשב התושב. שירותי אחסון ענן צריכים לעבוד על מרבית מערכות ההפעלה, כמו גם להיות בעלי ממשקים אטרקטיביים ואינטואיטיביים.

sugarsync-vs-dropbox-sugarsync-web

אפליקציית האינטרנט של SugarSync היא פונקציונלית, אך היא מרגישה מתוארכת מכיוון שהיא דורשת יותר צעדים להשלמת פעולות קבצים פשוטות משירותים רבים. לדוגמה, אם אתה נמצא בתיקיית השורש ואתה רוצה להעלות קובץ, עליך להחליף את אזור הגרירה והשחרור במקום שזה יופיע רק כשאתה גורר מעל קובץ. בנוסף, אינך יכול להעלות תיקיות באמצעות גרירה ושחרור.

sugarsync-vs-dropbox-sugarsync-desktop

אפליקציית שולחן העבודה היא אטרקטיבית ואינטואיטיבית יותר. הניווט משמאל וצבעים שונים מייצרים ניגודים טובים, כך שקל לאתר את מה שאתה מחפש. לאחר התקנתה, תיקיית “ה- SugarSync” שלי, שהיא תיקיית הסנכרון המוגדרת כברירת מחדל, ממוקמת בתיקיית המסמכים הקיימת. זה עובד ב- Windows ו- macOS.

sugarsync-vs-dropbox-sugarsync-mobile

האפליקציה לנייד קלה לשימוש. זה נותן לך את האפשרות לגבות אוטומטית את התמונות והסרטונים שלך ומאפשר לך לשתף את הקבצים שלך ולשמור אותם לגישה לא מקוונת.

sugarsync-vs-dropbox-dropbox-desktop

חווית המשתמש של Dropbox מלוטשת. לקוח שולחן העבודה קל לשימוש ומורכב מסמל מגש המערכת ותיקיית סינכרון. זה עובד על Windows, macOS ו- Linux. סמל מגש המערכת מציג את ההתראות שלך, מאפשר לך להגיע במהירות לתיקיית הסנכרון שלך, מפעיל את לקוח האינטרנט וקובע את העדפותיך..

sugarsync-vs-dropbox-dropbox-web

ללקוח האינטרנט יש ממשק אטרקטיבי. זוהי רוח לנווט והיא מציגה מידע בצורה ברורה. גרירה ושחרור ותכונות מיינסטרים אחרות הופכות אותו לנוזל ומהנה לשימוש.

sugarsync-vs-dropbox-dropbox-mobile

האפליקציה לנייד עובדת על אנדרואיד ו- iOS. זה מאפשר לך להעלות תמונות וסרטונים מהטלפון שלך באופן אוטומטי. אתה יכול לערוך את פרטי הקבצים שלך רק בצעד אחד, וזה טוב יותר ממה שאתה יכול לעשות עם האפליקציה של SugarSync, וזה מאפשר לך גם לשתף קבצים ותיקיות.

למרות של- SugarSync קלות שימוש טובות, הוא לא נופל מהמתחרה שלה מכיוון ש- Dropbox זמין עבור לינוקס ומתפקד טוב יותר באינטרנט ובנייד..

סיבוב: נקודת חווית משתמש עבור Dropbox

לוגו SugarSync
לוגו של Dropbox

4

שיתוף

ברגע שהקבצים שלך יהיו מקוונים, תרצה לשתף אותם. פעולה זו לא אמורה להיות מייגעת, אלא קלה ומהירה. בנוסף, אתה אמור להיות מסוגל לשתף ישירות לרשתות החברתיות הגדולות, אנשים פרטיים וקבוצות. אתה אמור גם להיות מסוגל להגן על השיתופים שלך באמצעות בקרות תוכן, כגון הגנת סיסמא, תאריכי תפוגה והרשאות.

שיתוף sugarsync-vs-dropbox-dropbox

כאשר אתה רוצה לשתף קובץ באמצעות Dropbox, אתה יוצר קישור אליו. אתה יכול לשלוח בדוא”ל את הקישור או להעתיק אותו ולשלוח אותו ידנית. אתה יכול להגן עליו על ידי הוספת סיסמא או תאריך תפוגה או על ידי השבתת הורדות. עבור תיקיות, אתה יכול להזמין אחרים באמצעות דואר אלקטרוני ולהגדיר הרשאות ל”עריכה “או” תצוגה “. יש גם עמוד שמראה לך מה שיתפת.

אתה יכול לשתף גם מלקוח שולחן העבודה. תכונת בקשת הקבצים מאפשרת לך להזמין אנשים אחרים, אפילו כאלה שאינם משתמשים ב- Dropbox, להעלות קבצים לתיקיה שלך. “חלון ראווה” מאפשר לך לשתף את הקבצים שלך בדף בעל מראה מקצועי, וזה תוספת נחמדה. אין דרך לשתף ישירות ברשתות החברתיות.

sugarsync-vs-dropbox-sugarsync-share

SugarSync מאפשר לך לשתף קישורים ישירות לרשתות חברתיות, כמו טוויטר או פייסבוק, אך אינך יכול להגן עליהם באמצעות סיסמאות או תאריכי תפוגה. אתה יכול לשתף תיקיות באותו אופן או להזמין אנשים באמצעות דואר אלקטרוני לשתף פעולה איתם. כשאתה משתף תיקיות בהזמנה, אתה יכול לבחור לתת אישור ל”עריכה “או” תצוגה “.

אם אתה משתמש בלקוח שולחן העבודה, אתה יכול לשתף אותו על ידי לחיצה ימנית על הקובץ או התיקיה ובחירה ב”העתק קישור ציבורי “. יש גם עמוד “משותף על ידי” שמראה את מה ששיתפת. זה שימושי וזה לא משהו שכל השירותים מציעים.

ל- SugarSync יש את התכונות העצמות החשופות שאתה צריך כדי לשתף קבצים או תיקיות, אך חסר לה תכונות שיעזרו לך להגן על השיתופים שלך. יש ל- Dropbox את התכונות האלה ואת כל האחרים הדרושים לשיתוף, כך שהיא מנצחת בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת שיתוף עבור Dropbox

לוגו SugarSync
לוגו של Dropbox

5

תכונות נוספות

אנו נבחן תכונות החורגות מהסטנדרט שנקבע להשוואה זו. כמה דוגמאות הן תצוגה מקדימה והשמעה של מדיה, שילוב עם אפליקציות של צד שלישי וכלי פריון.

תכונות sugarsync-vs-dropbox-dropbox

Dropbox משתלב עם Office Online, ומאפשר לך לשתף פעולה במסמכים. זה גם נותן לך אפליקציה מכובדת לציון הערות בשם Dropbox Paper, עליה תוכלו לקרוא בסקירת Dropbox Paper שלנו. עם זאת, אם אתה זקוק למאמר חזק יותר, אנו ממליצים שתקרא את המאמר הטוב ביותר בנושא אפליקציות לרישום הערות.

סנכרון סלקטיבי זמין, אך אנו אוהבים יותר את הגרסה המשופרת הנקראת “סנכרון חכם”. זה מאפשר לך לכבות את הסנכרון עבור תיקיה, אך עדיין להציג אותה בתיקיית הסנכרון. זה נראה מינורי, אך זה מונע ממך את הצורך להשתמש ביישום האינטרנט כדי לגלות היכן הקבצים שלך נמצאים.

אתה יכול לנגן מוסיקה ווידאו עם Dropbox, גם כן. הנגן המקורי אינו נהדר, אך ישנם כמה טובים הטובים שמשתלבים עם השירות. בגלל זה, Dropbox נמצאת ברשימת האחסון הטוב ביותר בענן לווידאו שלנו.

SugarSync אינו מציע הרבה מעבר לתכונות הרגילות של אחסון ענן. מה שהיא מציעה מסתכם בתוסף Outlook והעלאת דוא”ל. הוספת תמיכה לאפליקציות ואינטגרציות מקוונות עם שירותי צד ג ‘תסייע לה להתבלט.

עם זאת, הדברים יכולים להיות כפי שהם, Dropbox מציע תכונות נוספות, כך שהיא מנצחת בסיבוב הזה.

סיבוב: תכונות נוספות נקודה עבור Dropbox

לוגו SugarSync
לוגו של Dropbox

6

פסק הדין

ל- SugarSync יש ניצחון אחד בלבד, אז המנצח הברור הוא Dropbox. עם זאת, ל- SugarSync יש אבטחה חזקה, קלות שימוש טובה ויכולות שיתוף סולידיות. זה מפריע בגלל המחיר הגבוה שלה והיעדר אפשרויות אבטחה לשיתוף.

Dropbox, להפתעתנו, מכיל תכניות מנוי בעלות ערך טוב יותר מזו של SugarSync, קלות השימוש והשיתוף המייעלות, שלא ישאירו אותך מעוניין באפשרויות נוספות לאבטחת קבצים ותיקיות..

מה אתה חושב על ההשוואה הזו? האם זה עזר לך להחליט? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map