SpiderOak לעומת Dropbox: מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

זה יכול להיות קשה לבחור בשירות אחסון בענן מכיוון שיש כל כך הרבה כאלה בשוק. זה מייגע במיוחד כשאתה לא יכול להחליט בין שני שירותים. עם זאת, אנו ב- Cloudwards.net שואפים להקל עליכם לעשות זאת. במאמר זה, אנו הולכים לעשות SpiderOak ONE לעומת Dropbox ראש בראש כדי לעזור לך לבחור אחד.


Dropbox הוא אחד משירותי אחסון הענן הוותיקים ביותר והוא נמצא בעשרת המובילים בהשוואה הטובה ביותר שלנו לאחסון ענן. SpiderOak ONE אינו שירות אחסון ענן ראוי, אלא שירות גיבוי בענן עם שטח אחסון סינכרון ואפשרויות שיתוף. זהו למעשה אחד משירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר. עם זאת, הוא מהאחסון בענן המאובטח ביותר, ובצדק. קרא על ספק מאובטח אחר בסקירת Sync.com שלנו.

אם אתה מעוניין במבט מעמיק על השירותים, עיין בסקירת SpiderOak ONE הנפרדת שלנו ובסקירת Dropbox.

במהלך חמשת הסבבים הבאים, אנו נשווה בין השירותים ולעזור לכם להחליט איזה מתאים יותר עבורכם. בסוף כל סיבוב, אנו נכריז על מנצח ונסיים על ידי כך שנבחר את הבחירה שלנו לשירות הכולל הטוב יותר.

1

עלות אחסון

עלות אחסון טובה נקבעת על פי כמה תוכניות המנויים מציעות לכסף. אם שירות מציע תוכניות נוספות, יש סיכוי גבוה יותר שתמצא אחד שמתאים לצרכים שלך. זה נהדר אם שירות מציע גם תוכנית או ניסיון בחינם, כך שתוכל לבדוק אותו לפני שתירשם כמנוי. אם אתה מחפש מציאה, קרא את המבצעים הטובים ביותר שלנו במדריך לאחסון ענן.

ל- SpiderOak ONE יש ארבע תוכניות פרימיום. התוכנית של 150 ג’יגה-בייט עולה 5 דולר לחודש או 59 $ לשנה. תוכנית 400GB היא 9 דולר לחודש או 99 דולר לשנה. לתוכנית השלישית יש את התמורה הטובה ביותר מכיוון שהיא מציעה 2TB במחיר של 12 דולר לחודש או 129 דולר לשנה. התוכנית הרביעית נותנת לך 5 טרה-בתים עבור 25 $ לחודש או 279 $ אם אתה משלם עבור השנה מראש. כולם מאפשרים לך לגבות מכשירים ללא הגבלה.

ל- SpiderOak ONE יש ניסיון חינם למשך 21 יום, וזה מספיק זמן כדי לבדוק את השירות, אך הוא אינו מציע איתו שטח אחסון.

Dropbox מתחיל ב- Basic, תוכנית חינמית שמעניקה לך שטח אחסון של 2 ג’יגה-בייט. עם זאת, אתה יכול להוסיף אותו במרווחים של 500MB עם הפניות. עם זאת, יש תוכניות חינמיות עם אחסון רב יותר, כפי שתוכל לראות בקטע הטוב ביותר בחינם לאחסון ענן שלנו.


ל- Dropbox שתי תוכניות למשתמשים בודדים: פלוס ומקצועי. פלוס עולה 10 דולר לחודש עבור 1TB שזה עסקה הגונה, אבל לא אחד הערכים הטובים ביותר בשוק. אם אתה משלם עבור השנה המחיר מגיע ל 99 $. זה נותן לך גישה לא מקוונת, מחיקת מכשירים מרוחקים ותמיכה בדוא”ל בעדיפות.

בעל מקצוע עולה 20 $ לחודש ומספק אחסון של 2 טרה-בתים. יש בו כל מה שיש ל- Plus, כמו גם חיפוש בטקסט מלא, היסטוריית גרסאות של 120 יום, תמיכה בצ’אט עדיפות, סנכרון חכם ועוד. ישנם מחירים טובים יותר לכמות האחסון הזו.

ל- SpiderOak ONE יש גמישות תכנית טובה והתוכניות שלה הן ערכים טובים יותר משל Dropbox. היא מנצחת בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת עלות אחסון עבור SpiderOak ONE

2

בטיחות ופרטיות

לא חסרים סכנות באינטרנט, לכן ביטחון טוב זה חובה. האקרים לא יהססו למקד את הנתונים שלכם באמצעות תוכנות כופר או התקפות איש-באמצע. יתכן שהם ינסו לגנוב את אישורי ההתחברות שלך.

שירותי ענן משתמשים בשיטות רבות כדי לאבטח את הנתונים שלך מפני איומים כאלה. הם כוללים פרוטוקולים המגנים על הנתונים שלך במהלך העברה והצפנות העובדות במעבר ובמנוחה. אלגוריתמי ההצפנה יכולים להיות AES 128 או 256 סיביות.

הצפנה פרטית מבטיחה שרק אתה יכול לקרוא את הנתונים שלך ופרוטוקול TLS מגן על הנתונים שלך במהלך ההעברה. אימות דו-גורמי שימושי אם מישהו גונב את הסיסמה שלך.

ל- SpiderOak ONE קידוד פרטי מקצה לקצה. זה עוזר בהגנה על פרטיותך, אך הוא גם מונע מהשירות אפשרות לאפס את הסיסמה שלך אם תאבד אותה. SpiderOak ONE משתמש ב- AES 256 סיביות כדי להצפין קבצים לפני שהם עוזבים את המחשב שלך ו- TLS / SSL כדי להגן עליהם במהלך המעבר.

כדי להגן עוד יותר על פרטיותך, השירות אינו מחזיק בסיס נתונים מרכזי של מטא נתונים של הקבצים שלך. במקום זאת, הוא יוצר בסיס נתונים מקומי במחשב שלך. מטא נתונים מוצפנים כאשר היא משותפת בין מכשירים, שהם גישה בין עמיתים המספקים הגנה רבה יותר על פרטיות.

אף על פי שכל פורץ דרך שיכול לגנוב מוצפן באמצעות סייפים חזקים, מאמצי האבטחה של SpiderOak ONE לא מסתיימים בכך. יש לו מרכזי נתונים שיכולים לעמוד בהתקפות וירטואליות ופיזיות, רעידות אדמה, שיטפונות ושריפות. הם תואמים SAS 70 Type II ומסווגים כ- Tier 3 על ידי מכון Uptime.

למרבה הצער, היא אינה מציעה אימות דו-גורמי למשתמשים חדשים, למרות שחלק מהמשתמשים מדור קודם יש להם זאת.

עכביש-נגד-Dropbox-Dropbox-אבטחה

ל- Dropbox היסטוריה גרועה עם אבטחה מכיוון שהיא נפרצה ב -2012 והתחברה לפרויקט PRISM בשנת 2013. החברה נקטה צעדים לאחר ההפרה, ויש לה ביטחון טוב בהרבה..

הוא משתמש במנוחה AES 256 סיביות ובפרוטוקול TLS עם 128 סיביות AES כדי להגן על הקבצים שלך בזמן מעבר. רמת ההצפנה טובה, אך Dropbox מפענח את הקבצים שלך כשהם מגיעים למרכז הנתונים שלה כדי לחלץ מטא נתונים לאינדקס ואז להצפין אותם מחדש. המטא נתונים שלך יישארו בטקסט רגיל בשרת נפרד. זה לא התרחיש הטוב ביותר לפרטיותך, שקול להשתמש ב- Boxcryptor, תוסף הצפנה פרטי. עם זאת, Dropbox אכן מציע אימות דו-גורמי.

ברור כי SpiderOak ONE דואג הרבה יותר טוב לפרטיותך באמצעות הצפנה פרטית מקורית, מדיניות שנמנעת מאחסון המטא-נתונים שלך בשרתים וגישה עמית לעמית לסנכרון. היא מנצחת בסיבוב הזה.

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור SpiderOak ONE

3

חוויית משתמש

עדיף אם לשירות חווית משתמש מהנה ופשוטה המאפשרת לך להתמקד בעבודה שלך במקום לטפל באפליקציה. אינך צריך להזדקק לעזרת IT מכיוון שלספק יש ממשק מורכב או מיושן. בנוסף, שירותי אחסון בענן צריכים לעבוד על מרבית מערכות ההפעלה, כמו גם שיהיו להם ממשקים אטרקטיביים ואינטואיטיביים.

עכביש-נגד-Dropbox-עכביש-רשת

ממשק האינטרנט של SpiderOak ONE כולל את מרבית התכונות שללקוח שולחן העבודה. באופן מוזר, אין לשונית ביתית שתציג את פעילות חשבונך ואינך יכול לשנות את תוכנית הגיבוי שלך. אתה יכול לגשת לחלל הסנכרון של Hive, עם זאת, כמו גם לנהל ולשתף כרטיסיות. יש גם כרטיסיית חשבון, שם תוכל לערוך את פרטיך האישיים והחיוב.

עכביש-לעומת-Dropbox-עכביש-שולחן עבודה

אפליקציית שולחן העבודה של SpiderOak ONE זמינה עבור לינוקס, macOS ו- Windows. הממשק שלו מתוארך ומגושם, אך הודות לאופיו התועלתני ברור וברור לשימוש. עם זאת, עליך להבין כמה דברים בעצמך, כמו למשל, אתה יכול רק לסנכרן תיקיות שנוספו לתוכנית הגיבוי שלך..

חמש הכרטיסיות בראש האפליקציה עוזרות לך לנווט בה. הם “לוח מחוונים”, “גיבוי”, “ניהול”, “סנכרון” ו”שתף “.

“לוח המחוונים” הוא מרכז הבקרה, “גיבוי” מאפשר לך לבחור קבצים לגיבוי ו”ניהול “מאפשר לך להוריד או להסיר קבצים מגיבוי..

“סנכרון” מאפשר לך לגשת לחלל הסנכרון של Hive, שסביב התיקיה שלך ב- Hive. תיקיית Hive מבצעת סנכרון בין המכשירים שלך. אינך יכול להזיז אותה, אך אתה יכול לבחור תיקיה אחרת שתפעל כסנכרון. אנו מעדיפים שנוכל לסנכרן כל תיקיה, לא רק את אלה בגיבוי שלנו.

‘שתף’ מאפשר לך לשתף את הנתונים שלך, אך על כך נדבר בהמשך.

אפליקציית הסמארטפון קלה לשימוש, אך היא מוגבלת בפונקציונליות. אתה יכול לגשת לקבצים שלך ולהוריד אותם רק ממכשירים מגובים. אתה יכול גם להשתמש בו כדי להגיע לחלל הסנכרון של Hive ול- ShareRooms. זה זמין עבור אנדרואיד ו- iOS.

עכביש-נגד-dropbox-dropbox-web

חוויית המשתמש של Dropbox היא אלגנטית ומשקפת כי השירות היה בחזית הקטגוריה הזו מאז השקתו.

ללקוח האינטרנט יש ממשק אטרקטיבי, זה משב רוח לנווט והוא מראה לך מידע בצורה ברורה. גרירה ושחרור ותכונות אחרות הופכות אותו לנוזל ומהנה.

עכביש-נגד-Dropbox-Dropbox-Desktop

לקוח שולחן העבודה קל לשימוש גם והוא מורכב מסמל מגש המערכת ותיקיית סינכרון. זה פועל ב- Windows, macOS ו- Linux. סמל מגש המערכת מציג את ההתראות שלך, מאפשר לך להגיע במהירות לתיקיית הסנכרון שלך, מפעיל את לקוח האינטרנט וקובע את העדפותיך..

עכביש-נגד-Dropbox-Dropbox-Mobile

גם האפליקציה לנייד פשוטה לשימוש ועובדת על אנדרואיד ו- iOS. זה מאפשר לך להעלות תמונות וסרטונים מהטלפון שלך באופן אוטומטי ותוכל להקיש על “תמונות” כדי לקבל גישה מהירה יותר לצילומים המועדפים עליך. אתה יכול גם לאחסן קבצים לגישה לא מקוונת ולקבל התראות.

אפליקציית שולחן העבודה של SpiderOak ONE אינה קלה לשימוש או פשוט כמו Dropbox. שתי היישומים הניידים הם אינטואיטיביים, אך ל- Dropbox תכונות נוספות, כגון אחסון קבצים במצב לא מקוון, בחירת סוגי תמונות והעלאות אוטומטיות לתמונות וסרטונים. ההשוואה באפליקציות אינטרנט דומה – Dropbox הוא ידידותי יותר למשתמש, כולל יותר תכונות ואינו מרגיש מגושם.

סיבוב: נקודת חווית משתמש עבור Dropbox

4

שיתוף

ברגע שהקבצים שלך יהיו מקוונים, סביר להניח שתשתף אותם. פעולה זו אמורה להיות קלה ומהירה ועליך להיות מסוגל ללכת ישירות לרשתות החברתיות הגדולות, אנשים פרטיים וקבוצות. עליכם לקבל גם בקרות תוכן מתאימות, כך שתוכלו להגביל גישה לא מורשית עם הגנת סיסמא, תאריכי תפוגה והרשאות..

עכביש-לעומת-Dropbox-עכביש-שתף

SpiderOak ONE יכול לייצר כתובת URL המפנה לכל קובץ, אך יהיה קשה לעקוב אחריהם ולפקע אותו אוטומטית לאחר שלושה ימים. דרך טובה יותר לשתף היא להשתמש בתכונה “ShareRoom” שלה.

זה מאפשר לך לשתף תיקיות עם כל מי שאתה רוצה. לכל ShareRoom כתובת URL ייחודית שתוכל להגן עליה נוספת באמצעות סיסמה. בעלי גישה ל- ShareRoom יכולים להוריד קבצים בתיקיות המשויכות אליו. למרות שזו דרך בטוחה לשתף את הקבצים והתיקיות שלך, אנו רגילים לפתרונות הידידותיים יותר למשתמשים ששירותי אחסון ענן אחרים, כגון Dropbox, מספקים.

כאשר אתה רוצה לשתף קובץ או תיקיה עם Dropbox, אתה יוצר קישור אליו. אתה יכול לשלוח אותו בדוא”ל או להעתיק אותו ולשלוח אותו ידנית. כדי להגן על הקישור, אתה יכול להוסיף סיסמה, תאריך תפוגה או להשבית הורדות. עבור תיקיות, אתה יכול להגדיר הרשאות ל”עריכה “או” תצוגה. ” יש גם עמוד שמראה לך מה שיתפת.

אתה יכול לשתף גם מלקוח שולחן העבודה. תכונת בקשת הקבצים מאפשרת לך להזמין אנשים אחרים, אפילו כאלה שאינם משתמשים ב- Dropbox, להעלות קבצים לתיקיה שלך. “חלון ראווה” מאפשר לך לשתף את הקבצים שלך בדף בעל מראה מקצועי, וזה תוספת נחמדה. אין דרך לשתף ישירות ברשתות החברתיות.

Dropbox מאפשר לחלוק תוכן פשוט וקל ויש לו אפשרויות בקרת תוכן חזקות. זה מספיק כדי לנצח את SpiderOak ONE בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת שיתוף עבור Dropbox

5

תכונות נוספות

אנו נבחן גם תכונות החורגות מהסטנדרט שנקבע להשוואה זו. כמה דוגמאות הן תצוגה מקדימה והשמעה של מדיה, שילוב עם אפליקציות של צד שלישי וכלי פריון.

SpiderOak ONE הוא שירות גיבוי יותר מאשר אחסון, המהווה תכונה נוספת לצורך התאמה זו. אתה יכול להשתמש בו כדי לגבות מכשירים חיצוניים בלתי מוגבלים, וזה שימושי אם יש לך חבורה מהם. עם זאת, מפתיע שהוא לא מאפשר לך לגבות את הטלפון החכם שלך.

תכונה שימושית נוספת היא גרסאות, השומרת גרסאות קודמות של הקבצים שלך כשאתה מבצע שינוי. גרסאות קבצים חדשות מאחסנות רק את הנתונים שהשתנו מהגרסאות הקודמות כדי לחסוך מקום. אתה יכול למחוק גרסאות שאינך צריך כדי לצמצם את המרחב שהם לוקחים עוד יותר.

כשאתה מוחק קבצים, הם נשלחים לסל הפריטים שנמחקו של SpiderOak ONE. אתה יכול להגיע לשם באמצעות לקוח שולחן העבודה, שתצטרך לעשות כדי למחוק את הקבצים באמת. אחרת הם יישארו שם. בתחום הטכנולוגי, זה נקרא שמירת קבצים בלתי מוגבלת.

תכונות עכביש-לעומת-Dropbox-Dropbox

Dropbox משתלב עם Office Online, ומאפשר לך לשתף פעולה במסמכים. זה גם נותן לך אפליקציה מכובדת לציון הערות בשם Dropbox Paper, עליה תוכלו לקרוא בסקירת Dropbox Paper שלנו. אם אתה זקוק לאחד עם מעט יותר אגרוף, אנו ממליצים לך לקרוא את המאמר הטוב ביותר בנושא אפליקציות לרישום הערות.

אתה יכול לנגן מוסיקה ווידאו עם Dropbox, גם כן. הנגן המקורי אינו נהדר, אך ישנם כמה טובים הטובים שמשתלבים עם השירות. בגלל זה, Dropbox נמצאת ברשימת האחסון הטוב ביותר בענן לווידאו שלנו.

סנכרון סלקטיבי זמין, אך אנו אוהבים יותר את הגרסה המשופרת הנקראת “סנכרון חכם”. זה מאפשר לך לכבות את הסנכרון עבור תיקיה, אך עדיין לראות אותה בתיקיית הסנכרון שלך. זה נראה מינורי, אך איתו אינך צריך להשתמש ביישום האינטרנט כדי לגלות היכן הקבצים שלך נמצאים.

SpiderOak ONE ו- Dropbox כוללים תכונות המעשירות את חווית הענן שלך. SpiderOak ONE מאפשר לך לגבות את הקבצים שלך, להשתמש בגרסאות ושומר על הקבצים שנמחקו ללא הגבלת זמן. Dropbox משתלב עם Office Online, כולל השמעת מדיה ומאפשר לך לרשום הערות יחד עם קבצי מדיה עם אפליקציית ההערות שלה.

קטגוריה זו תלויה במה שאתה צריך יותר, אך Dropbox עושה עבודה טובה יותר בפרודוקטיביות ובעל הפעלת מדיה, אז אנו נותנים אותה בסיבוב זה.

סיבוב: תכונות נוספות נקודה עבור Dropbox

6

פסק הדין

המתמטיקה ברורה: דרופבוקס מנצחת שלושה ניצחונות, ואילו ל- SpiderOak ONE יש רק שניים. בעוד של SpiderOak ONE יש אבטחה חזקה יותר, דואגים טוב יותר לפרטיות שלך והתוכניות שלה מציעות ערך טוב בהרבה, Dropbox משתף ביתר קלות, יש לו תכונות יותר פרודוקטיביות וחווית משתמש אינטואיטיבית.

עם זאת, לא הכל פשוט. משתמשים הזקוקים לערך טוב ואבטחה צריכים ללכת עם SpiderOak ONE, במיוחד לאור הפרצות שדרופבוקס סבלה בעבר. מי שרוצה פיתרון היברידי המאפשר להם לנהל אחסון וגיבוי בענן במקביל, צריך לשקול גם את SpiderOak. 

מה אתה חושב על ההשוואה הזו? האם זה עזר לך להחליט? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map