כיצד לערוך PDF ב- 2020 במהירות וביעילות

עריכת PDF. יכולה להיות קשה. למרות שזו דרך נהדרת להרכיב ולפרסם מידע במהירות, זה לא פורמט קובץ שאתה יכול לערוך מחוץ לקופסה. שלא כמו מסמך של Microsoft Office, PDF אינו מיועד לעריכה, וזו הסיבה שאתה צריך את הכלים הנכונים כדי לצבוט את התוכן..


חיפוש מהיר באינטרנט יציג בפניכם אפשרויות עריכה רבות למסמכי PDF. חלקם יקרים למדי, אך העורכים הזולים או החינמיים מציעים רק תכונות בסיסיות ואינם ממירים קבצים במדויק. רבים אינם יכולים לערוך את הטקסט או הגרפיקה ב- .pdf, אך הם מאפשרים להוסיף הערות באמצעות תווים בסגנון פתק דביק או תיבות טקסט ושורות מעל לתוכן הקובץ..

עורכים מסוימים עובדים בדפדפן שלך, אך אין להם תכונות רבות כמו עמיתיהם לשולחן העבודה. בנוסף, הם חושפים את הקבצים שלך לאינטרנט, דבר שעשוי להוות דאגה, במיוחד אם הם מכילים תוכן סודי או רגיש. אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי להצפין את החיבור שלך לצורך אבטחה נוספת.

עורך PDF טוב יאפשר לך להעביר, לשנות, למחוק ולהוסיף תוכן למסמך. זה גם ישמור על העריכות שלך על כנה כך שאף אחד אחר לא יוכל לשנות אותן אלא אם כן יש להם כלי טוב לא פחות.

הטכניקות הבסיסיות דומות בכל עורכי ה- PDF, אך הממשקים שלהם שונים. עם זאת, אתה יכול לעבד את אותו מסמך pdf ביותר מכלי אחד. לדוגמה, אתה יכול להשתמש באחד לעריכת הטקסט ובאחד אחר לעריכת טפסים, עדכון תמונות או הסרת דפים. 

כיצד לערוך PDF

כברירת מחדל, מסמכי pdf נפתחים ב- Adobe Acrobat. אם ברצונך לערוך את הקובץ ישירות מתוכנית Acrobat, כך תעשה זאת:

 1. פתח את Adobe Acrobat
 2. בחר “קובץ” ואז “פתח …”
 3. בחר את קובץ ה- PDF שלך מחלון המסמך ולחץ על “פתח”.
 4. בסרגל הכלים הימני, לחץ על “ערוך PDF.” באמצעות Acrobat, באפשרותך לערוך, להחליף או להוסיף טקסט, לתקן הקלדות, להתאים יישור, לשנות גופנים וגדלי גופן, להוסיף תסריטים גדולים או תסריטים ולשנות את גודל פסקאות או טקסט
 5. מצא את הטקסט שברצונך לערוך והניח עליו את הסמן
 6. בחלקו העליון של סרגל הכלים הימני, לחץ על “פורמט” כדי לערוך את הטקסט. לתמונות, מקם את הסמן על התמונה שברצונך לערוך ולחץ על האפשרות “אובייקטים” בסרגל הכלים הימני

פתק: שלבים אלה חלים על Acrobat X ו- XI. מוצרים ישנים יותר של Acrobat מחייבים להשתמש באפשרות ‘כלים’ בפינה השמאלית העליונה של סרגל הניווט שלך, ובחר ‘ערוך טקסט’ & תמונות. “

עורך PDF הטוב ביותר

אנו עומדים לתת לך שלוש אפשרויות לשימוש בעריכת מסמכי PDF כשאתה צריך לבצע שינויים חשובים, ונעבור עליהן אחת אחת, החל מ- Adobe Acrobat.

Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC הוא עורך PDF. אתה יכול להוסיף פסקה בלחיצה או הקש, לתקן שגיאות הקלדה, לסדר מחדש דפים או אפילו לחתוך או להחליף תמונות.

יש לו כלי עריכה של עמוד מלא שמתאימים פסקאות באופן אוטומטי כשאתה מוסיף טקסט לדף ומתאים את הפורמט כשאתה מוסיף שורות לרשימות עם תבליטים. בדיקת האיות האוטומטית שלו מוודאת שהעריכות שלך צודקות, בעוד הכלי “מצא והחלף” מתקן כל מופע של ביטוי או תאריך שאתה צריך לעדכן..

פיצ’ר נוסף וחדשני שאף אפליקציה אחרת לא מציעה הוא היכולת להתאים גופנים בתמונות סרוקות. זה עושה זאת באמצעות זיהוי תווים אופטי ובונה גופן מהתווים שהוא מוצא. ככה, תוכלו לערוך את הטקסט בתמונות סרוקות באותו גופן, ללא קשר לגילתו של הגופן.

בזכות אפליקציית הסלולר של Acrobat Reader, תוכלו לערוך את ה- pdf מ- iPad וליהנות מהיתרונות של עבודה מרחוק. ניסיון חינם בן שבעה ימים זמין אם ברצונך לנסות את התכונות החזקות של Acrobat DC, אך הקפד לבטל לפני שהוא מסתיים מכיוון שתחויב בגין כך אחרת.

למרות שזה יקר, קשה מאוד לנצח את התכונות של Acrobat DC. Adobe מחזיקה בשוק של עריכת תמונות, ואם זה מעניין אתכם, מדריך התוכנה הטוב ביותר שלנו לעריכת תמונות מדרג את האפשרויות הטובות ביותר. ובכל זאת, אתה יכול להשיג תוצאות טובות מאפשרויות זולות יותר מכיוון שהטכניקות הבסיסיות דומות בכל עורכי ה- PDF.

מייקרוסופט וורד

אם אינך יכול להרשות לעצמך Acrobat DC, אתה יכול להשתמש ב- Microsoft Word כדי לערוך את קובץ ה- PDF שלך. אם אתה הבעלים של Microsoft Word 2013, 2016 או 2019, אתה יכול לפתוח את ה- .pdf שלך בתוכנית ולהמיר אותו למסמך Word הניתן לעריכה. 

לאחר שתסיים לבצע שינויים, תוכל לשמור את המסמך כקובץ PDF שוב.

כיצד להשתמש בממיר PDF

ממיר .pdf מסייע לך להמיר קבצי .pdf לפורמטים שונים אך ניתנים לעריכה, כך שתוכל לערוך את תוכנם. המשמעות היא שהמסמך כבר לא יהיה .pdf, אך הוא ייפתח בתוכניות לעריכת מסמכים, כגון Microsoft Word.

בהשוואה לשימוש בעורך .pdf, ממיר נוח ומוכר יותר ויכול לחסוך לך שעות של זמן ומאמץ. הדרך הקלה ביותר לשנות או לחלץ טקסט או תמונות היא על ידי המרת ה- pdf למסמך Word, ואז פתיחתו עם תוכנת המשרד המועדפת עליכם..

מספר תוכניות יכולות לבצע את העבודה תוך שמירה על העיצוב המקורי. אבל הם לא כולם אותו דבר, מכיוון שיש כאלה שמציגים תוצאות מדויקות יותר מאחרות.

יתכן שלא תוכל להרשות לעצמך מנוי Acrobat DC וכנראה שלא תהיה לך Microsoft Word 2013, 2016 או 2019. עורכי PDF מקוונים תמיד זמינים, וחלקם חופשיים לשימוש. 

אחד ממירי ה- pdf החינמיים הטובים ביותר הוא Smallpdf. לא רק שהוא יכול להמיר את קובץ ה- PDF שלך לפורמט שונה וניתן לעריכה, אלא שהוא גם מאפשר לך להוסיף טקסט או תמונות למסמך שלך. להלן השלבים שאתה יכול לנקוט כדי להשתמש ב- Smallpdf לעריכת ה- pdf שלך.

ישנן שתי דרכים לערוך את מסמך ה- PDF שלך באמצעות Smallpdf: להמיר אותו למסמך Word שניתן לערוך ואז לבצע את השינויים בו או לערוך את הקובץ באופן מקוון.

כיצד להשתמש ב- Smallpdf להמרת PDF למסמך Word

עבור לאתר Smallpdf ובחר את סוג ההמרה שתרצה לבצע. במקרה זה, לחץ על “PDF ל- Word.”

smallpdf-edit-pdf-convert-pdf-word

העלה את מסמך ה- pdf שברצונך להמיר ל- Word.

smallpdf-edit-pdf-convert-pdf-word-upload

המתן לסיום תהליך ההמרה.

תקבל התראה על כך שהקובץ הומר למסמך Word. אתה יכול להוריד את מסמך הניתן לעריכה של Word, לשלוח אותו כקישור באמצעות Gmail אם אתה רוצה לשתף אותו עם אחרים או לשמור אותו ב- Dropbox או ב- Google Drive לעריכה מאוחר יותר..

לחץ על מסמך Word כדי לפתוח אותו ולבצע את השינויים שלך. 

לחץ על “קובץ” ואז על “שמור כ …” ובחר PDF להמיר את מסמך Word בחזרה ל- PDF.

כיצד להשתמש ב- Smallpdf לעריכת PDF

אתה יכול להשתמש ב- Smallpdf כעורך PDF מקוון אם אינך רוצה להמיר את ה- .pdf לפורמט הניתן לעריכה.. 

פתח את Smallpdf ובחר “ערוך PDF.”

smallpdf-edit-pdf-smallpdf

העלה את מסמך ה- pdf שאתה רוצה לערוך.

smallpdf-edit-pdf-editor

בראש המסך יופיע תפריט עם כלי עריכה שונים. 

smallpdf-edit-pdf-editor-menu

אתה יכול להוסיף טקסט, תמונות או צורות. זה גם מאפשר לך לצייר טפסים שונים במסמך .pdf.

smallpdf-edit-pdf-editor-add-text

לאחר שתסיים את השינויים שאתה רוצה, לחץ על כפתור “סיום” בפינה השמאלית התחתונה של המסך

smallpdf-edit-pdf-edit-finish

המסמך הערוך שלך מוכן כעת. אתה יכול להוריד אותו, לשתף אותו עם אחרים או לשמור אותו ב- Dropbox או ב- Google Drive

smallpdf-edit-pdf-editated

מחשבות אחרונות

עריכת קובץ PDF יכולה להיות מסובכת, אך זה לא בלתי אפשרי. עם הכלים הנכונים העומדים לרשותך, באפשרותך לערוך קבצי PDF בצורה קלה כמו מסמכי Word, בין אם עליך לבצע מספר עריכות מהירות או שינויים נוספים..

Adobe Acrobat DC הוא די יקר, אבל זה עושה את העבודה. עורך .pdf, כגון Smallpdf, יציע רק תכונות עריכה בסיסיות ולא בהכרח יספקו המרות קבצים מדויקות. מצד שני, Microsoft Word היא שיטה זולה ומהירה יותר שחוסכת לך את הטרחה האינסופית של שתי האפשרויות האחרות.

נשמח לשמוע את הטיפים וההמלצות שלך לעריכת .pdf. שתפו אותנו איתנו בתגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map