pCloud לעומת Google Drive: הגנה נגד שיתוף פעולה

יש הרבה שירותי אחסון בענן לבחירה ואנחנו ב- Cloudwards.net שואפים להקל עליכם לעשות זאת. זה מעצבן במיוחד כשאתה לא יכול להחליט בין שני שירותים. במאמר זה, אנו הולכים לעשות pCloud לעומת Google Drive ראש בראש כדי לעזור לך לבחור אחד כזה. pCloud הוא קרוב לראש ההשוואה הטובה ביותר לאחסון ענן שלנו, בעוד שב- Google Drive יש 800 מיליון משתמשים.

שירותי אחסון בענן מתמקדים בגורמים שונים, כגון פרודוקטיביות, אבטחה ושילובים של צד שלישי. pCloud ו- Google Drive אינם מכוונים לאותו שוק, אך אנו יכולים להשוות ביניהם באותה קטגוריות. זה תלוי בך לקבוע מי הוא החשוב ביותר.

אנו עומדים לספק זוכה כולל בסוף כדי להקל.

קבצי ממשק אינטרנט pCloud

תוכל גם לעיין בסקירת ה- pCloud הנפרדת שלנו ולסקירת Google Drive למידע נוסף על השירותים. אם אתה עדיין לא יכול להחליט מה הכי טוב עבורך, מדריך האחסון בענן הטוב ביותר שלנו יעזור. גם pCloud וגם Google Drive נמצאים בו.

ממשק האינטרנט של כונן Google

במהלך חמשת הסבבים הבאים, אנו נשווה בין שני השירותים ולעזור לך להחליט אילו מתאים לצרכים שלך. בסוף כל סיבוב, אנו מתכוונים לנקוב בשם המנצח ונסיים את השם הכללי של הבחירה הראשונה שלנו.

1

עלות אחסון

עלות האחסון נקבעת על פי מחיר המנויים. ככל שתציע יותר תוכניות, כך האפשרויות שלך יהיו טובות יותר. כמה מקום הוא מספק לכסף קובע את ערכו. אם אתה מחפש מציאה, קרא את המבצעים הטובים ביותר שלנו באחסון ענן. זה נהדר אם שירות מציע תכנית או ניסיון בחינם, מכיוון שאפשר לבדוק אותו לפני הקנייה.

גם pCloud וגם Google Drive מציעים תוכנית בחינם. התוכנית החינמית של pCloud מספקת נפח אחסון של 10 ג’יגה-בתים, אליו תוכלו להוסיף 4 ג’יגה-בתים על ידי השלמת תהליך רב-שלבי לאחר ההרשמה. בנוסף, עבור כל חבר שאתה מפנה, אתה מקבל שטח בנפח של 1 ג’יגה-בייט נוסף עד 20 ג’יגה-בייט.

התוכנית החינמית של Google Drive מעניקה לך אחסון נדיב של 15 ג’יגה-בייט ואותן תכונות שמשתמשים פרמיום מקבלים. אלה כוללים את חבילת האפליקציות המשרדיות שלה, תמונות Google ושירותים אחרים שמשתלבים עם גוגל.

תמחור pcloud לעומת google-pcloud

ל- pCloud ישנן שתי תוכניות בתשלום בלבד: Premium 500GB ו- Premium Plus 2TB. התוכנית הראשונה עולה 4.99 דולר לחודש ואילו השנייה תחזיר לך 9.99 דולר לחודש. אם אתה משלם עבור השנה המחירים יורדים ל 47.88 $ ו 95.88 $ בהתאמה.

אם אתה אוהב את השירות ומתכנן להשתמש בו לטווח הארוך, אתה יכול לקנות תכנית לכל החיים עבור התמורה הטובה ביותר. מנוי לכל החיים ל- Premium 500GB עולה 175 דולר ו- Premium Plus 2TB 350 דולר.

תמחור pcloud לעומת גוגל גוגל

Google Drive מציע גמישות רבה עם שש התוכניות בתשלום שלה. אתה יכול להשיג 100GB עבור $ 2 לחודש או $ 19.99 לשנה. אם אתה זקוק ליותר, תוכנית ה- 1TB עולה 9.99 $ לחודש או 99.99 $ לשנה. תוכניות שכבה גבוהה יותר אינן מציעות הנחה שנתית. הם מתחילים ב- 2TB במחיר של 19.99 $ לחודש ומסתיימים עם 30TB עבור 299.99 $ לחודש, ואף אחד מהם אינו מהערכים הטובים ביותר באחסון ענן..

בעוד שגוגל דרייב מציע גמישות רבה יותר עם מספר התוכניות שלה, ל- pCloud יש זוג שמונה. פרימיום 500 ג’יגה-בייט הוא יותר מפי שניים ממחיר תוכנית ה- 100 ג’יגה-בייט של גוגל, אך מציע אחסון גדול פי חמישה. Premium Plus 2TB זול ב -50 אחוז לעומת המקבילה של גוגל כשאתה משלם מדי חודש, והפער עוד יותר גדול אם אתה משלם עבור השנה.

ל- pCloud אין תוכניות המציעות יותר שטח אחסון, אך נציג אמר לנו בדוא”ל שהוא יכול לספק יותר מקום במידת הצורך. למרות שכונן Google אכן מספק לתוכניות שטח אחסון רב יותר, הן יקרות יותר, ולכן אנו נותנים את הסבב הזה ל- pCloud.

עגול: נקודת עלות אחסון עבור pCloud

לוגו של pCloud
לוגו של כונן גוגל

2

בטיחות ופרטיות

ניתן לחלוק על כמה אחסון ענן שימושי ללא אבטחה טובה. במהלך ההעברה, הנתונים שלך עשויים להיות נתונים להתקפות איש באמצע, וברגע שהנתונים שלך בענן, האקרים לא יהססו למקד אותם.

כדי להילחם בכך, אבטחת ענן משתמשת בפרוטוקולים המגנים על הנתונים שלך במהלך העברה והצפנה העובדים במעבר ובמנוחה. אלגוריתמי ההצפנה יכולים להיות AES 128 או 256 סיביות, בעוד TLS מגן על הנתונים שלך במהלך ההעברה. הצפנה פרטית מבטיחה שרק אתה יכול לקרוא את הנתונים שלך.

אימות דו-גורמי שימושי אם מישהו גונב את הסיסמה שלך.

Google Drive משתמש בהצפנה של 128 סיביות AES כדי לטרוף את הקבצים שלך בזמן שהם מאוחסנים בשרתים שלה. זה לא AES 256 סיביות, אבל הוא עושה את העבודה. במהלך המעבר, פרוטוקול TLS מגן עליהם. אימות דו-גורמי זמין גם כן.

pcloud-vs-google-drive-google-security

פרטיות הייתה בעיה עבור Google מאז שהיא הייתה מחוברת לפרויקט PRISM ושיתוף נתונים עם סוכנות הביטחון הלאומית האמריקאית. החברה גם סורקת את הדוא”ל והקבצים האישיים שלך בכדי לתת לך מודעות מחוייטות, תוצאות חיפוש בהתאמה אישית ועוד. אם אתה רוצה להימנע מכך ולחזק את פרטיותך, אתה יכול להשתמש ב Boxcryptor, תוסף הצפנה פרטי.

pCloud אינו זקוק ל- Boxcryptor מכיוון שיש לו תוסף משלו הנקרא pCloud Crypto, שתוכלו להשיג תמורת 3.99 $ לחודש. אולם פירוש הדבר שהחברה לא כוללת הצפנה פרטית בתוכניות שלה. אם אתה משתמש ב- pCloud, הנתונים שלך ייפלו תחת חוקים ותקנות ענן בארה”ב, כך שקריפטו עשוי להיות השקעה טובה.

pcloud-vs-google-drive-pcloud-security

pCloud משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על נתונים העוברים לשרתים. ברגע שהנתונים שלך מגיעים לאחד ממרכזי הנתונים שלה, הם משוכפלים על פני חמישה שרתים לפחות. עליהם, הקבצים שלך מוצפנים באמצעות קידוד AES 256 סיביות. יש לו אימות של שני גורמים גם כן.

כונן Google אינו מהמם ביחס לפרטיות ואינו תואם את רמת ההצפנה של pCloud, כך ש- pCloud זוכה בסיבוב הזה.

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור pCloud

לוגו של pCloud
לוגו של כונן גוגל

3

חוויית משתמש

חווית המשתמש משקפת כמה מהנה להשתמש בשירות. עדיף אם זה פשוט ולא מגושם או מורכב. השירות צריך לעבוד על שולחן עבודה, אינטרנט ונייד, והאפליקציות צריכות להיות בעלות ממשקים אטרקטיביים.

ממשק האינטרנט של כונן Google דומה לאפליקציות אחרות של גוגל. זה אינטואיטיבי, נעים וקל לניווט, כך שסביר להניח שתשתמש בו יותר מלקוח שולחן העבודה. למרות שיש לו תכונות רבות, הם ממוקמים בזהירות כדי לא להציף אותך.

סנכרון Google-Drive-Selective

אפליקציית שולחן העבודה מורכבת מתיקיית סנכרון וסמל מגש המערכת. לא תהיה לך שום בעיה להשתמש בה כבהירה ופשוטה לניווט. זה זמין עבור Windows ו- macOS.

האפליקציה לנייד מותקנת מראש ברוב הטלפונים של אנדרואיד ומאפשרת לך לגשת לקבצים שלך תוך כדי תנועה. אתה יכול אפילו לערוך אותם מבלי להוריד קודם, אותם זקוקים לשירותים רבים אחרים. האפליקציה זמינה גם ל- iOS. לתמונות Google שמשתף מקום עם Google Drive העלאה אוטומטית לתמונות והסרטונים שלך.

pCloud-Desktop-Client

לקוח שולחן העבודה של pCloud זמין עבור Windows, macOS ו- Linux. למעשה, מדובר באחסון הענן הטוב ביותר עבור לינוקס. אתה יכול לגשת אליו באמצעות סמל מגש המערכת או בכונן pCloud במנהל קבצי המערכת שלך. הממשק אפל, אך ברור ואינטואיטיבי.

ליישום האינטרנט תכונות רבות יותר מלקוח שולחן העבודה, נותן גישה לכל הכלים של pCloud במקום אחד ומציע חוויה מהירה ומייעלת..

גם האפליקציה לנייד לא מאכזבת מכיוון שהיא מאפשרת להגיע לקבצים שלך בתנועה ויכולה להעלות את התמונות והסרטונים שלך באופן אוטומטי. זה קל לשימוש וזמין עבור אנדרואיד ו- iOS.

חווית המשתמש היא סובייקטיבית יותר מקטגוריות אחרות ושני השירותים מציעים תכונות דומות, אך אין ספק שגוגל דרייב הוא חלק יותר. האפליקציה השולחנית שלה אינה זמינה עבור לינוקס כמו pCloud, אך היא מאפשרת לך לערוך קבצים מבלי להוריד אותם לטלפון שלך ויש לה את תמונות Google לניהול תמונות קל. Google Drive זוכה בקטגוריה זו.

סבב: נקודת חווית משתמש עבור גוגל דרייב

לוגו של pCloud
לוגו של כונן גוגל

4

שיתוף

לאחר שהעלית את הקבצים שלך, סביר להניח שתרצה לשתף אותם. פעולה זו צריכה להיות קלה, מהירה ומסוגלת לעבור ישירות לרשתות החברתיות הגדולות, אנשים וקבוצות יחידים. עליכם לקבל גם בקרות תוכן מתאימות, כך שתוכלו להגביל גישה לא מורשית עם הגנת סיסמא, תאריכי תפוגה והרשאות..

pCloud מטפל בשיתוף קבצים והתכונות המגניבות שלו מרוויחות אותו מקום באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לשיתוף.

ניתן לשתף קבצים ותיקיות באמצעות אפליקציית האינטרנט שלה. אחרים יכולים להיות מוזמנים לגשת לתיקיות או ליצור קישורי העלאה או הורדה באמצעות הדוא”ל או שם החשבון שלהם. קישור העלאה מאפשר להם להעלות את התוכן שלהם ישירות לתיקיה שלך, ואילו קישור להורדה מאפשר להם להציג ולהוריד את הקבצים והתיקיות שלך. אתה יכול לשתף גם לפייסבוק וטוויטר.

תצוגת “השיתופים שלי” ב- pCloud מראה לך מה שיתפת עם אחרים ומסכי “שיתפת איתי” מראים לך מה שאחרים שיתפת איתך. השירות מספק גם טבלה מועילה המציגה נתונים סטטיסטיים עבור המניות שלך.

כדי למנוע גישה לא מורשית, באפשרותך לקבוע סיסמאות ותאריכי תפוגה להגנה על קישורים. אתה יכול גם לקצר אותם, אך קח בחשבון שהם יהיו פחות בטוחים אם כן, כי יהיה קל יותר לנחש את הכתובת שלהם. אם אתה משתמש ב- pCloud Crypto, לא תוכל לשתף את הקבצים המוצפנים שלך.

שיתוף קבצים ותיקיות באמצעות Google Drive הוא קל. אתה יכול ליצור קישור ולהעתיק ולהדביק אותו או לשלוח אותו באמצעות הדוא”ל. אנשים המשתמשים בו יכולים להציג, להגיב או לערוך בהתאם להרשאות שקבעת. יש גם טבלה שמראה לך למי יש גישה אליו. אתה יכול גם לשתף את התוכן שלך לרשתות חברתיות.

אמנם קיימות הרשאות, אך תכונות אחרות לבקרת תוכן, כגון תאריכי תפוגה והגנה על סיסמאות, אינן קיימות. אתה יכול לדעת מה אחרים חלקו איתך על ידי מעבר לתיקייה “משותף איתי”, אך אין תיקיה כזו לתוכן ששיתפת.

ברור ש- pCloud מציע תכונות נוספות לשיתוף ובעלות בקרות תוכן חזקות בהרבה כדי להגן על השיתופים שלך, כך שהסבב הזה עובר ל- pCloud.

סיבוב: נקודת שיתוף ל- pCloud

לוגו של pCloud
לוגו של כונן גוגל

5

תכונות נוספות

בשלב הבא, אנו נבחן תכונות שאינן סטנדרטיות לשירותי אחסון בענן, כגון תצוגה מקדימה של מדיה, שילוב עם אפליקציות של צד שלישי וכלי פריון..

גוגל מאירה בקטגוריה זו בגלל ארסנל הפיצ’רים העצום שלה. הם כוללים, בעיקר, את חבילת המשרדים של גוגל וספריה גדולה של כלים של צד שלישי. למעשה, Google Drive מופיעה ברשימת אחסון הענן הטוב ביותר לשיתוף פעולה.

חבילת המשרדים של גוגל כוללת Google Docs, Sheets and Slides. Docs מאפשר לך ליצור ולשתף פעולה עם אחרים על מסמכי טקסט, Sheets מאפשר לך לעבוד עם גיליונות אלקטרוניים ושקופיות מאפשרות לך ליצור מצגות..

גוגל-דרייב-מסמך חדש

מכיוון שאפליקציות אלה תואמות ל- Microsoft Word, Excel ו- PowerPoint, ל- Google יש סיומת של Chrome המאפשרת להציג, לערוך ולהמיר בין קבצי המשרד שלה לבין קבצי מיקרוסופט. אם אתה עובד בעיקר עם מסמכים וכונן Google אינו מתאים לך, עיין ברשימת המסמכים הטובה ביותר שלנו בנושא אחסון בענן לקבלת אפשרויות אחרות.

ספריית Google-Drive-App

מלבד חבילת המשרדים, ל- Google Drive יש ספריית צד ג ‘עם מאות כלים שהיא יכולה להשתלב בהם ורבים מהם הם בחינם. זה יכול להציג תצוגה מקדימה של תמונות ולהפעיל קבצי וידאו ומוזיקה. ניסינו להפעיל קובצי מדיה וזה היה מסורבל. סרטונים עשויים להזדקק להמרה, אך האפליקציה לא קיבלה הודעה על דרישה כזו.

אלבומי Google, אפליקציית ניהול תמונות, זמינה גם היא. זה מקל על ניהול התמונות שלך ומאפשר לך להעלות מספר בלתי מוגבל אם תבחר לעשות זאת ב”איכות גבוהה “במקום” מקורי. “

pcloud-vs-google-pcloud-audio

pCloud מאפשר גם להציג בתצוגה מקדימה את התמונות שלך ולהפעיל קבצי מדיה, אך יש לה גם כמה תכונות אחרות. לא ניתן לשנות את גודל התמונות שלך כשאתה מעלה אותן, אך אתה יכול להוריד אותן ברזולוציה אחרת אם תרצה. אתה יכול ליצור רשימות השמעה של קבצי האודיו שלך וזה נהדר לחובבי המוסיקה. נגני האודיו והווידיאו מושכים ועובדים טוב.

pCloud-Cloud-Backup

מאפיין מעניין נוסף הוא היכולת להעביר קבצים מענן לענן. אתה יכול להשתמש בגיבוי מענן-עד-ענן עבור Google Drive, Dropbox ו- OneDrive. pCloud יכול גם לגבות מפייסבוק ואינסטגרם.

לשני השירותים יש מה להציע, אך ל- Google Drive יש יותר יכולות שילוב ושיתוף פעולה, כך שהיא מנצחת בסיבוב הזה.

סבב: נקודת תכונות נוספות עבור Google Drive

לוגו של pCloud
לוגו של כונן גוגל

6

פסק הדין

גם pCloud וגם Google Drive הם בין שירותי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו. אבל יכול להיות כאן רק מנצח אחד וזה pCloud. לתכניות שלה יש ערך טוב יותר והשירות מספק אבטחה ופרטיות חזקים בהרבה. יש לו גם בקרות תוכן טובות יותר עבור השיתופים שלך.

אף על פי ש- pCloud הוא המנצח הכולל, גם Google Drive מביא ציונים. בהתאם לצרכים שלך, זו עשויה להיות בחירה טובה יותר עבורך, במיוחד אם אתה צריך לעבוד עם מסמכים ולשתף פעולה עם אחרים. ספריית האינטגרציות הענקית שלה גם מפתה.

מה אתם חושבים על שני השירותים הללו? איזה אתה מעדיף? ספרו לנו בתגובות למטה, וקראו כיצד המנצח שלנו משתווה גם ל- Dropbox. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me