pCloud לעומת Dropbox: אבטחה לעומת נוחות בשנת 2020

pCloud הוא אחד מספקי אחסון הענן האהובים עלינו, ומופיע באופן קבוע בראש חלק גדול מהשוואות אחסון הענן שלנו. Dropbox היה המוצר שהפך פופולרי לאחסון ענן באמת, עם התחלה של חמש שנים ב- pCloud בבניית תכונות ולקוחות. כשמסתכלים על pCloud לעומת Dropbox, לשניהם יתרונות וחסרונות שהופכים אותם לאופציות חזקות לאחסון ענן.


אם אתה רוצה גישה נוחה לקבצים שלך בענן, תשמח עם אחד מפתרונות אחסון הענן האלה. pCloud היא אלטרנטיבה מאובטחת ל- Dropbox מכיוון שהיא מציעה קידוד של אפס ידע כהרחבה, בעוד ש- Dropbox טוב יותר לשיתוף פעולה, בזכות האינטגרציה המצוינת שלו עם מסמכי Microsoft Office ו- Google.

ההחלטה ביניהם אינה דבר קל, אז בואו נלך לך את היתרונות והחסרונות של שניהם בסקירת השוואה זו. אם ברצונך לקבל מידע נוסף מראש, עיין בסקירת pCloud ובסקירת Dropbox למידע נוסף.

הגדרת קרב: Dropbox vs pCloud

השוואה בין ספקי אחסון בענן אינה קלה, עם ספקים המציעים תכונות ייחודיות שלעיתים עלולות להפוך את ההשוואה בין דומים לאתגרים. כדי לנסות לאפשר השוואה הוגנת אנו משתמשים במערכת המתפרסת על פני שבעה סבבים. בכל סיבוב נשווה היבט מרכזי של pCloud לעומת Dropbox, החל מתמחור לתכונות.

בסוף כל סיבוב נעניק את הזוכה לנקודה. אם לא נוכל להחליט ביניהם, נקרא לזה תיק ושני הספקים יקבלו נקודה כל אחד. בתום הקרב שלנו, נסכם את הנקודות ונכריז כמנצח הכללי.

1

תמחור

שתי הספקים מציעים אחסון בחינם, אם כי הדרך בה הם שונים זה מזה. לדוגמה, Dropbox מעניק לך שטח אחסון בחינם של 2 ג’יגה-בייט ללא חוטים. אם תרצה עוד, תצטרך להירשם לחשבון בתשלום. אם אתה מעוניין רק באחסון בחינם, עיין במדריך שלנו לאחסון הענן הטוב ביותר בחינם.

pCloud מציע שטח אחסון רב יותר, וכלול עד 10 ג’יגה-בתים בחינם, אך אם ברצונך לגשת ל -10 ג’יגה-בייט המלא, תצטרך לפתוח אותו. אתה מקבל את אותו 2 ג’יגה-בתים ש- Dropbox מציעה מראש, עם תוספת של 5 ג’יגה-בתים אם אתה מאמת את הדוא”ל שלך, מעלה קובץ, מוריד את אפליקציות שולחן העבודה והסמארטפון ומפעיל העלאת תמונות אוטומטית.. 

אתה מקבל את 3GB הסופי של שטח אחסון בחינם רק כשאתה מתחיל להזמין אנשים להצטרף ולקבל אותם בהצלחה להירשם באמצעות pCloud. זה קצת טרחה (וגם גימיק, לצורך העניין), אבל זה לא כל כך גרוע כמו חלק מהספקים, כמו MEGA, שמציע אחסון בחינם נדיב שייעלם לאחר 30 יום. עיין בסקירת ה- MEGA שלנו וקטע ה- pCloud לעומת MEGA שלנו למידע נוסף.

pCloud מציע שתי תוכניות בתשלום לשימוש אישי, עם תוכניות חודשיות ושנתיות, וכן אפשרות תשלום חריגה חד פעמית לכל החיים. pCloud Premium מגיע עם נפח אחסון של 500 ג’יגה-בייט ועולה 4.99 $ לחודש, או 3.99 $ לחודש אם אתה משלם מדי שנה. עבור מנוי לכל החיים, תשלם עמלה חד-פעמית של 175 $. 

אם אתה זקוק לאחסון רב יותר, Premium Plus מעניק לך אחסון של 2 טרה-בתים ומחירו 9.99 דולר לחודש, שווה ערך ל -7.99 דולר לחודש למנוי שנתי, או 350 דולר לכל החיים..

Dropbox מציעה גם שתי תוכניות אישיות בתשלום. Dropbox Plus מגיע עם נפח אחסון של 2 TB עבור $ 11.99 לחודש, או 9.99 $ לחודש אם הוא משולם מדי שנה. Dropbox Professional מעניק לך אחסון של 3 טרה-בתים במחיר של 19.99 דולר לחודש, או 16.38 דולר לחודש אם אתה משולם מדי שנה. 

Dropbox לעומת תמחור עסקי pCloud 

Dropbox ו- pCloud מציעים שניהם תוכניות אחסון עסקיות. pCloud עולה 9.99 דולר לחודש עבור שטח אחסון של 1TB למשתמש, עם מינימום של שלושה משתמשים. אם אתה משלם מדי שנה, העמלה מופחתת לסביבות 7.99 דולר לחודש למשתמש. מנויים אלה מגיעים עם הצפנת krypto pCloud בחינם, אשר נסקור בהרחבה יותר בהמשך. 

אין אפשרות אחסון בלתי מוגבלת זמינה למשתמשים עסקיים ב- pCloud. אם אתה רוצה שטח בלתי מוגבל, תצטרך להסתכל על Dropbox. אתה יכול גם לבדוק את הסקירה שלנו לגבי אחסון ענן הטוב ביותר ללא הגבלה עבור חלופות כמו Box.

Dropbox Business Standard מעניק לך שטח שטח משותף של 5 טרה-בתים עבור $ 15 לחודש למשתמש, וכמו pCloud, יש מינימום של שלושה משתמשים. במבט ראשון, זה אולי נראה שאתה מקבל יותר שטח עם Dropbox. עם זאת, ה- 5TB משותף, כך שאם יש לך יותר מחמישה משתמשים, למעשה תמצאי עם פחות מקום למשתמש מאשר pCloud. קרא את הסקירה של Dropbox Business שלנו למידע נוסף.

Dropbox Business Advanced עולה 25 $ לחודש למשתמש, כולל אחסון ללא הגבלה. בפועל, תתחיל עם 3TB, ואם תזדקק ליותר, תצטרך לבקש זאת ידנית מ- Dropbox. 

יש גם Dropbox Enterprise לעסקים גדולים. Dropbox מתמחר את התוכנית על בסיס חשבון, כך שתצטרך לבקש מ- Dropbox הצעת מחיר. בהחלט כדאי לבדוק זאת – Dropbox Business אינו נמצא באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לרשימת הקצרים הארגוניים לחינם.

pCloud מציע אחסון בחינם הרבה יותר מ- Dropbox, גם אם אתה צריך לקפוץ דרך חישוקים כדי לפתוח אותו. אחסון 2TB זול גם עם pCloud, למרות שאין אפשרות בלתי מוגבלת. כל הדברים הנחשבים, הסיבוב הזה הוא ניצחון עבור pCloud לעומת Dropbox – פשוט.

סיבוב: נקודת תמחור עבור pCloud

לוגו של pCloud
לוגו של Dropbox

2

אבטחה

אחת התכונות החשובות ביותר לחפש אם אתה רוצה אחסון ענן מאובטח ביותר היא קידוד ידע אפס. משמעות סוג הצפנה זו היא שהספק שלך לא שומר עותק של מפתח ההצפנה שלך, כך שהוא לא יכול לפענח את הקבצים שלך. אם השירות מופר, או אם אכיפת החוק דורשת גישה לתיקים שלך, הקבצים שלך נותרו בטוחים.

pcloud-crypto

אף אחד מהספקים שלנו לא מציע הצפנת ידע אפס מחוץ לתיבה. אם ברצונך להצפין אפס ידע כמשתמש Dropbox, האפשרות היחידה היא להשתמש בשירות של צד שלישי, כגון Boxcryptor, לפני העלאת הקבצים שלך. עיין בסקירת Boxcryptor שלנו למידע נוסף.

pCloud אכן מציע הצפנת ידע אפס, אך עליכם לשלם על כך תוספת בתכניות אישיות. pCloud Crypto עולה 4.99 דולר לחודש על גבי מנוי האחסון בענן שלך, או 3.99 דולר לחודש עבור מנויים שנתיים. אתה יכול גם לשלם תשלום חד פעמי של 125 $ עבור גישה לכל החיים.

אתה עלול להרהר ברעיון לשלם תוספת תמורת הצפנת אפס-ידע כאשר ספקים אחרים כמו Sync.com מציעים זאת ללא עלות נוספת, כפי שמראה סקירת Sync.com. אם אתה מוכן לשלם את המחיר, pCloud Crypto ישמור על הקבצים שלך מאובטחים.

למרות העלות, pCloud עדיין יוצא במקום השני ברשימת שירותי הענן הטובים ביותר עם ידע בענף. pCloud אפילו הציעה תגמול של 100,000 דולר לכל מי שהצליח לפצח את ההצפנה שלו; איש לא יכול היה, אז ההצפנה די מוצקה.

“החיסרון” היחיד (אם אתה יכול לקרוא לזה כך) להצפנת אפס ידע מותנה בך: אם אתה מאבד את מפתח הפענוח ושוכח את הסיסמה שלך, אין דרך לאפס אותו, כלומר הקבצים שלך אבודים לנצח.. 

אנו ממליצים בחום להשתמש במנהל סיסמאות כמו דשליין כדי למזער את הסיכון לאבד גישה לחשבונך. עיין במדריך שלנו למנהל הסיסמאות הטוב ביותר אם אתה זקוק להצעות נוספות.

אמצעי אבטחה לאחסון ענן

גם Dropbox וגם pCloud משתמשים בהצפנת AES 256 סיביות עבור נתונים במנוחה, שזה הסטנדרט בתעשייה. עבור נתונים במעבר, שתי הספקיות משתמשות בפרוטוקול TLS כדי למנוע התקפות של איש באמצע.

אותנטי

שתי הספקיות מציעות גם את האפשרות להפעיל אימות דו-גורמי. כשאתה נכנס, שני השירותים יבקשו ממך לאשר שאתה משתמש אמיתי על ידי בקשת קוד אימות מוגבל בזמן. בדרך כלל זה מועבר אליך באמצעות SMS או באמצעות אפליקציית אימות כמו המאמת של גוגל. 

גם אם חשבונך מופר, אימות דו-גורמי חוסם כל מי שאין לו גישה פיזית למכשיר שלך, ולכן גישה לקודים המוגבלים בזמן שלך.

גם Dropbox וגם pCloud הופכים את זה לתהליך קל, אם כי זה קצת יותר מסובך עבור pCloud. אם אתה משתמש בחשבון פייסבוק או גוגל, תצטרך ליצור סיסמא חדשה באמצעות pCloud לפני שהיא תאפשר לך להפעיל אימות דו-גורמי..

אף אחד מהספקים אינו מציע הצפנת ידע אפס מחוץ לתיבה, אך pCloud אכן נותן לך את האפשרות להשתמש בו אם אתה מוכן לשלם תוספת כסף עבור pCloud Crypto. כספק הידע היחיד של אפס השניים, pCloud לוקח את הסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת אבטחה ל- pCloud

לוגו של pCloud
לוגו של Dropbox

3

פרטיות

pCloud מבוסס בשוויץ, שיש בה כמה מחוקי הפרטיות בענן הטובים ביותר בעולם. עם זאת, השרתים מבוססים בארה”ב, כך שאתה עשוי להיות כפוף לחוקים בארה”ב המציעים הרבה פחות פרטיות. אם אתה משתמש בקריפטו של pCloud, לא pCloud ואף ממשלה לא יוכלו לגשת לקבצים שלך מכיוון שהנתונים שלך מוצפנים, מה שמקטין את הסיכון הזה.

Dropbox מבוססת בארה”ב, מה שאומר שניתן להשתמש בחקיקה כמו חוק PATRIOT כדי לקבל גישה לנתונים שלך. מכיוון ש- Dropbox אינו מספק הצפנה מובנית של אפס-ידע, לסוכני ממשל ואכיפת החוק יש את הכוח לגשת לתיקים שלך ולתפוס אותם. כלומר, כמובן, אם לא מקודדים אותם קודם עם Boxcryptor.

Dropbox גם מצהירה כי היא יכולה לגשת לנתונים שלך כדי להבטיח שאינך מפר את התנאים וההגבלות שלהם, והיא עשויה לשתף את הנתונים שלך עם צדדים שלישיים, כמו גוגל, אמזון וזנדסק.. 

למרות שזה היה שוב ב -2012, Dropbox היה גם נושא לפריצה משמעותית שחשפה את הסיסמאות של כ -68 מיליון משתמשים. מאז לא דווח על הפרות נתונים של Dropbox, אך עדיין אין זו היסטוריה אידיאלית עבור ספק אחסון בענן.. 

מכיוון ש- pCloud מציע את היכולת להשתמש בהצפנת ידע אפס ומבוססת באחת המדינות הידידותיות לפרטיות על פני כדור הארץ, pCloud הוא המנצח.

סבב: נקודת פרטיות ל- pCloud

לוגו של pCloud
לוגו של Dropbox

4

מהירות

אם יש לך הרבה נתונים לאחסן, מהירויות העלאה והורדה יהיו חשובות עבורך. אין הרבה מה לבחור בין שני הספקים בכל מה שקשור למהירות העלאה. שניהם העלו קובץ של 1 ג’יגה-בייט בסביבות 20 דקות, נותנים או אורכים מספר דקות, למרות ש- pCloud היה קצת יותר מהיר.

עם זאת, הורדות מראות הבדל ברור. אותו קובץ של 1 ג’יגה-בייט ארך דקה 48 שניות להורדה באמצעות pCloud. דרופבוקס ארך יותר מפעמיים ונדרש כ -3 דקות 44 שניות כדי להוריד את אותו הקובץ. 

הנתונים למטה די ברורים: מהירויות העלאה והורדה היו טובות יותר עבור pCloud לעומת Dropbox בסך הכל.

pCloudDropbox
העלה19:1122:45
הורד1:483:44

אם אתה מבצע שינויים בקבצים גדולים, ייתכן שתבחין בשיפור גדול בציונים המוצגים כאן. Dropbox משתמש בסנכרון ברמת חסימת כדי להאיץ העלאות קבצים גדולים. הקבצים מפוצלים לחלקים קטנים, ואם יבוצע שינוי בקובץ, רק חלקי הקבצים שהשתנו יועלו, יחסוך זמן אדיר ורוחב פס.

pCloud עושה שימוש גם בסנכרון ברמת הבלוק, כך שהוא מיומן באותה מידה לשמור את הכל בסנכרון במהירות הבזק. זו הסיבה ששתי הספקים נכנסים לרשימת האחסון הטוב ביותר בענן עבור קבצים גדולים. 

מכיוון ש- pCloud היה מהיר יותר במהלך ההורדה וההעלאה ושתי הספקים מציעים סנכרון ברמת החסימה, סבב זה הוא ניצחון נוסף עבור pCloud.

סיבוב: נקודת מהירות ל- pCloud

לוגו של pCloud
לוגו של Dropbox

5

קלות שימוש

כמו רבים מהספקים הגדולים, pCloud ו- Dropbox משתמשים בשילוב המוכר מאוד של סנכרון תיקיות בשולחן העבודה. Dropbox היה המחדש הקודם כאן, ותמצא תפריט אפשרויות מגש מערכת דומה לכלול רוב ספקי האחסון בענן במחשבים שולחניים..

שלא כמו ספקי אחסון ענן רבים, תוכלו למצוא יישומים שולחניים עבור Windows, macOS ו- Linux הזמינים גם מ- Dropbox וגם מ- pCloud. למעשה, שני השירותים מגיעים לרשימה שלנו של אחסון הענן הטוב ביותר עבור לינוקס, יחד עם Tresorit ו- MEGA.

pcloud-web-app

הזכרנו זאת בביקורות קודמות, אך ממשק ה- Dropbox ב- Mac קצת יותר קשה לשימוש. במקום להציג תחילה את התיקיות שלך, ממשק האינטרנט של Dropbox מערבב תיקיות משנה וקבצים, וניסיון להזמין לפי “סוג” לא עובד,.

זה יכול להפוך את מציאת הקובץ או התיקיה הרצויה לאוסף גדול של קבצים ותיקיות אחרים די קשה ב- Dropbox. תיקיית Dropbox ב- Finder מעט טובה יותר, כאשר תיקיות מופרדות מקבצים אם תעבור לסדר על ידי מצב “סוג”, אך בדרך כלל זה לא מצב ברירת המחדל של תצוגת Finder ב- macOS.

עם זה בחשבון, בדרך כלל אנו לא ממליצים על Dropbox עבור משתמשי macOS. לעומת זאת, pCloud הופך את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לרשימת המקצרים של Mac, לצד Sync.com. 

עם זאת, נציין שמדובר בנושא של Mac בלבד, ולא תמצא אותו עם Windows ו- Linux. Dropbox אפילו מצליח להגיע לאחסון הענן הטוב ביותר שלנו לרשימת הקצרים של Windows.

עם זאת, ממשק האינטרנט של pCloud אינו ללא בעיות משלו. אם ברצונך לגרור ושחרר קובץ ליישום האינטרנט של Dropbox, אתה יכול לגרור ושחרר קובץ לתיקיית משנה ולהניח אותו שם. לעומת זאת, pCloud מאפשר לך רק לגרור ולשחרר לתיקיות פתוחות.

אפליקציות Dropbox לעומת pCloud Mobile

כצפוי, שתי הספקיות מציעות אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד. אלה מאפשרים לך לגשת לאחסון שלך מהטלפון שלך, עם הגדרות לגיבוי אוטומטי של התמונות והסרטונים שלך. גם Dropbox וגם pCloud מציעים כמה מאחסוני הענן הטובים ביותר למכשירי אנדרואיד.

Dropbox-mobile-app

עם זאת, באפליקציית pCloud יש כמה בעיות: העברת קבצים באפליקציית pCloud קשה יותר ממה שהיא יכולה להיות. באפליקציית Dropbox אתה יכול ללחוץ על קובץ כדי לגרור ולשחרר אותו לתיקיה אחרת. אותה מערכת פשוטה לא פועלת באפליקציית pCloud, שכן לחיצה על קובץ פשוט פותחת תפריט המספק את האפשרויות להעברת הקובץ.. 

זה קצת יותר זמן, אבל לא סוף העולם. בעיה גדולה יותר היא של Dropbox מכיוון שבדומה לאפליקציית macOS וממשק האינטרנט, אפליקציית iOS של Dropbox אינה מאפשרת לך להפריד בקלות בין הקבצים והתיקיות שלך, אלא במקום זאת לערבב אותם אלפביתית. עם זאת, עדיין מדובר באחסון הענן הטוב ביותר עבור אפשרויות אייפון.

בסך הכל מדובר בסיבוב קשה להתקשר אליו. Dropbox היא ככל הנראה הקלה יותר של שתי הספקיות להשתמש בפלטפורמות מרובות, גם אם ארגון קבצים לפי סוג זה קצת יותר קשה עבור משתמשי אפל. עם זאת, עדיין מדובר בסוגיה מינורית, כך ש- Dropbox לוקח את הסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור Dropbox

לוגו של pCloud
לוגו של Dropbox

6

סנכרון ושיתוף קבצים

סנכרון ושיתוף קבצים הוא אחד הסיבובים החשובים ביותר שנכסה בביקורות האחסון בענן שלנו. אם ספק נכשל כאן, לא כדאי לשקול זאת. החדשות הטובות הן ששני pCloud וגם Dropbox מגיעים לרשימת האחסון הטוב ביותר בענן עם סינכרון, ולא בכדי, כפי שנסביר.

dropbox-sync-online-files

Dropbox מציע שלוש דרכים שונות לסנכרן את הקבצים שלך. השיטה הסטנדרטית מסנכרנת את כל התיקיות של Dropbox שלך, מאחסנת את הקבצים באופן מקומי במחשב האישי שלך, וכן מגבה אותם לשרתי Dropbox.. 

אם זה תופס יותר מדי מקום, אתה יכול לעבור לסנכרון סלקטיבי, שיאפשר לך לבחור אילו תיקיות מסונכרנות לשולחן העבודה שלך ואלו נשארות בענן בלבד.

האפשרות הסופית, סנכרון חכם, מאפשרת לראות כל קובץ ותיקיה בשולחן העבודה, אך הגדר קבצים ותיקיות מסוימים כקוונים בלבד. אתה עדיין יכול לראות אותם במבנה הקבצים שלך, אך הם לא תופסים מקום בכונן הקשיח שלך. 

אם אתה רוצה לפתוח קובץ, פשוט לחץ לחיצה כפולה ו- Dropbox יוריד אותו, כך שהוא מוכן לגישה שלך. תכונה זו מסייעת להפוך את Dropbox Business לאחת מספקי הסינכרון והשיתוף של קבצי הארגון הטובים ביותר.

הבעיה היחידה בסינכרון חכם היא שקשה להחזיר קבצים למצב “מקוון בלבד” לאחר הורדתם. ל- pCloud אין בעיה זו מכיוון שהיא מתייחסת במקום זאת לתיקיית הסנכרון שלך ככונן וירטואלי. קבצים ניגשים באמצעות כונן pCloud מאוחסנים בענן, כך שהכונן הווירטואלי לא תופס את שטח הדיסק הקשיח שלך.

כשאתה פותח קובץ, הוא לא מוריד לכונן הקשיח שלך אלא נשאר בענן. אם אתה מעדיף, אתה יכול לסנכרן תיקיות מקומיות ל- pCloud Drive, ולתת לעצמך עותק מקומי המגבה ללא הרף לשרתי pCloud.

pCloud מציע זאת בחינם, אך תצטרך לשלם כדי להשתמש בסנכרון החכם של Dropbox. זה גם לא זמין למשתמשי לינוקס.

שיתוף קבצים של pCloud לעומת Dropbox

כמו גוגל דרייב וספקים אחרים, גם Dropbox ו- pCloud מאפשרים לך ליצור קישורים לשיתוף קבצים ונותנים לך אפשרות להזמין אנשים ישירות לקבצים ותיקיות באמצעות דואר אלקטרוני. pCloud מאפשר גם לך להגדיר סיסמא ותאריך תפוגה, או לשנות את הקישור לסיסמא מעט יותר קצרה.

אינך יכול לשתף קבצי קריפטו מוצפנים עם תוכנת pCloud אישית, אם כי הם מוצעים למשתמשים עסקיים..

pcloud-web-share-link

pCloud מציע סטטיסטיקות שימוש מפורטות לקבצים משותפים, ומציע מידע על תנועת הורדות דרך תפריט השיתוף. pCloud מגביל את כמות רוחב הפס ההורדה בחודש עבור קישורים משותפים, כאשר חשבונות בחינם מקבלים 50 ג’יגה-בייט, וחשבונות פרמיום בעלי חשבונות של 500 ג’יגה-בייט ו- Premium Plus מקבלים 2TB.

לעומת זאת, Dropbox מאפשרת 200GB של הורדות ליום עבור כל החשבונות בתשלום, או 20GB ליום עבור חשבונות בחינם. המשמעות היא שמשתמש Dropbox בחינם מקבל רוחב פס יותר להורדה בחודש יותר ממישהו ברמת ה- pCloud Premium ושלוש פעמים רוחב הפס בחודש עבור חשבון 2TB..

עם זאת, שני הספקים מגיעים לרשימת האחסון הענן הטובה ביותר לשיתוף, בזכות הקלות שבה תוכלו לעשות זאת. בדומה ל- pCloud, גם Dropbox מאפשר לך להגדיר סיסמה או תאריך תפוגה של הקישורים שלך, אך זה זמין רק כאופציה לחשבונות Dropbox Professional ועסקיים..

סינכרון חכם מבדיל את Dropbox מרבים ממתחרותיה, אך מערכת הכונן הווירטואלית של pCloud היא פשוטה יותר לשימוש ותחסוך את שטח האחסון המקומי שלך. למרות של- pCloud יש גבולות נמוכים יותר לשיתוף קבצים, הוא עדיין לוקח את הסיבוב הזה מכיוון שסביר להניח שזו בעיה רק ​​למספר המשתמשים הקטן ביותר..

סיבוב: נקודת סנכרון ושיתוף קבצים עבור pCloud

לוגו של pCloud
לוגו של Dropbox

ז

תכונות

גם Dropbox וגם pCloud עוסקים בתכונות גדולות, אך Dropbox מציעה יותר, כפי שנסביר כעת.

pCloud כולל נגן מוסיקה ייעודי המאפשר לך להפעיל קבצי מוזיקה באפליקציית האינטרנט או באפליקציית הסלולר, ולהפוך אותם לנגן מוזיקת ​​ענן פרטי משלך. אתה יכול ליצור רשימות השמעה ולחפש לפי שירים, אלבומים או אמנים, כולם עוזרים ל- pCloud להפוך את זה לרשימת האחסון הטוב ביותר לענן למוסיקה.. 

זוהי תכונה ממש שימושית אם ברצונך לאחסן את אוסף המוסיקה שלך בענן, אך פחות מכך אם אתה כבר משתמש ב- Spotify או Apple Music.

נגן שמע pcloud

אחת התכונות הנוספות השימושיות ביותר ש- pCloud מציעה היא היכולת לגבות קבצים משירותי ענן אחרים, כולל Dropbox, Google Drive ו- OneDrive, כמו גם פייסבוק ואינסטגרם. כל שעליך לעשות הוא לקשר את חשבונך ו- pCloud יעביר לך את הכל. עם זאת, הדבר אינו אפשרי עבור חשבונות עסקיים של Dropbox או OneDrive.

Dropbox מכיל כמה תכונות הרוצח משלה. לדוגמה, נייר Dropbox הוא כלי לשיתוף פעולה עם הערות המאפשר לך להוריד טקסט, תמונות, קטעי וידאו ועוד למסמך בודד. זה רעיון טוב, אם זה מעט בהיקפו, כפי שמראה סקירת נייר Dropbox.

מעניין יותר – במיוחד מבחינה עסקית – הוא Dropbox Showcase. זה מאפשר לך לשתף את העבודה הטובה ביותר שלך באמצעות דף תיק עבודות הניתן להתאמה אישית. חלון ראווה שימושי למדי אם ברצונך לשתף קבצים עסקיים, אך אנו מודים שזו תכונת נישה שלא מתאימה לכולם.

pCloud מציע גם גרסה פחות מרשימה של אותו רעיון, ומאפשרת לך להתאים אישית את הכותרת לדף הקבצים המשותפים שלך, אבל זה לא מוקד עיקרי.

התכונה הגדולה ביותר של Dropbox היא שיתוף הפעולה שלה. אתה יכול לשתף פעולה הן במסמכי Microsoft Office והן ב- Google בזמן אמת ישירות מתוך הממשק של Dropbox. פתח קובץ והוא יפעיל את האפליקציה המתאימה, וכל שינוי שתבצע נשמר היישר ל- Dropbox. 

אתה יכול אפילו לערוך קבצי Office באפליקציות גוגל ולשמור אותם בפורמטים המקוריים שלהם, כל זאת מבלי לעזוב את אפליקציית האינטרנט Dropbox. זו הסיבה ש- Dropbox Business מופיע בראש הרשימה שלנו עם אחסון הענן הטוב ביותר לשיתוף פעולה. למרבה הצער, pCloud אינו משתלב עם מסמכי אופיס או גוגל, כך שהוא לא יכול להתחרות כאן.

גרסת קבצים

גרסת קבצים היא משהו ששני pCloud וגם Dropbox מציעים עם Rewind – כן, שתי הספקיות שמו את התכונה הזו באותו שם בדיוק. שתי הגרסאות של Rewind מאפשרות לך לנסוע אחורה בזמן ולשחזר גרסה קודמת יותר של הקובץ שלך. 

pCloud מאפשר לך לעשות זאת במשך 15 יום עבור חשבונות בחינם או 30 יום עבור חשבונות בתשלום. אתה יכול להאריך את זה בשנה בתשלום נוסף של 39 $.

dropbox-web-app

אחורה לא זמין בחשבונות Dropbox בחינם, למרבה הצער. חשבונות Dropbox Plus יכולים לחזור 30 יום אחורה, בעוד שחשבונות מקצועיים ועסקיים יכולים להיחלש עד 180 יום. Dropbox נהג להציע היסטוריית גרסאות מורחבות, אך זו כבר לא אפשרות.

תכונות לאחור אחורה הן שימושיות להפליא, וזו הסיבה ששניהם נמנים עם אחסון הענן הטוב ביותר לגרסאות, לצד Sync.com ו- Tresorit. טוב לראות את זה משני הספקים, אם כי Dropbox מציעה תקופת גרסת קבצים קצת יותר ארוכה מאשר pCloud. 

אין מספיק בשר על העצמות מ- pCloud, אפילו עם קריפטו של pCloud שיש לקחת בחשבון. עם גרסת קבצים ארוכה יותר ותכונות שיתוף פעולה נהדרות, Dropbox לוקח את הסיבוב האחרון הזה.

עגול: נקודת תכונות עבור Dropbox

לוגו של pCloud
לוגו של Dropbox

8

פסק הדין

אם התבוננת בקפידה, תשים לב ש- pCloud לקח את ארבעת הסיבובים הראשונים ברציפות. Dropbox התקיימה כדי לקחת שניים משלושת הסיבובים האחרונים, אבל זה עדיין ניצחון ברור עבור pCloud לעומת Dropbox, בחמישה מחזורים לשניים.

הזוכה: pCloud

אבטחה ופרטיות היו ניצחונות קלים עבור pCloud, בזכות זה שהציע הצפנת אפס ידע באמצעות pCloud Crypto. למרות שמדובר בתוסף בתשלום, אין דרך להשיג רמת הצפנה זו באמצעות Dropbox מבלי להשתמש באפליקציה של צד שלישי. pCloud היה גם מהיר יותר מ- Dropbox, הציע סנכרון ושיתוף טוב יותר, וגם זה מסתדר זול יותר.

עם זאת, דרופבוקס קיבלה את הזכייה בגלל קלות השימוש, אפילו בנושאים הקטנים של אפל. הזכייה הגדולה ביותר עבור Dropbox הייתה בשילוב שיתופי הפעולה המצוינים באמת עם מסמכי Microsoft Office וגם של Google, בסערה לניצחון בסבב התכונות. 

אם אתה צריך לשתף פעולה במסמכים, Dropbox הוא עדיין אפשרות חזקה, אך הקפד לבדוק את ביקורות האחסון בענן שלנו לגבי חלופות..

אנו תמיד ששים לשמוע על החוויות שלך, לכן הקפד להשאיר תגובה למטה עם המחשבות, הדעות והמחלוקות שלך. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map