הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור NAS 2020

אתה אחד מאותם משתמשי כוח שאוהבים להתעסק ולשפר את החומרה והתוכנה שלך. אתה מרוצה מהגיבוי הביתי שלך, אבל אתה רוצה להוסיף מכשיר NAS אחד או יותר אליו. בחירה בגיבוי מקוון יכולה להיות קשה, אך יש לנו את הגב שלך. במאמר זה אנו הולכים לתת לך רשימה של הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור NAS, כך שתוכל להשלים את ההתקנה שלך.

אחסון מחובר לרשת הוא שרת מיני עם רשת שמכשירים אחרים יכולים לגשת אליהם בתנאי שיש להם את האישורים. זוהי דרך נהדרת ליצור מערכת מדיה אישית מבוססת ענן או לגבות את הכונן הקשיח. אם אתה רוצה ללמוד יותר, קרא את המאמר שלנו בנושא NAS.

אם מעדת לגיבוי מקוון ותוהה מדוע עליך לעשות זאת, התשובה היא קלה: להגן על הנתונים שלך. אינך יכול להיות בטוח כמה זמן הכונן הקשיח יימשך לפני שהוא קורס או תקלה. כונני מצב מוצק הם בעלי כישלון נמוך מאחוז אחד, אך חווים שגיאות נתונים רבות יותר. קל לגנוב את המחשב הנייד שלך או את Western Digital My Passport.

עדיף להסתמך על הענן, כמו גם על גיבוי מקומי. זה הכלל 3-2-1, בכל מקרה. אתה יכול לגשת לנתונים שלך מרחוק, להגדיר גיבוי אוטומטי ולעשות זאת במרווחים כדי להאיץ את התהליך.

במאמר זה, אנו הולכים לבחון גיבוי בענן התומך ב- NAS. אם אתה מחפש אחסון ואינך יודע מה ההבדל בינה לבין גיבוי בענן, קרא את ההסבר כאן. לפני שנתחיל את דירוג הגיבוי המקוון שלנו, הבה נבחן את הקריטריונים שהשתמשנו בהם כדי לבחור.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור NAS 2020

מה הופך את הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור NAS

כולנו רוצים לגבות יותר ולשלם פחות, כך זה מה שחיפשנו מהשירותים האלה. נוסף על כך, ככל שתוכניות השירות טובות יותר מכיוון שהוא נותן לך סיכוי טוב יותר למצוא אחת שמתאימה לך. זה טוב אם לשירות יש גם תוכנית או ניסיון ללא תשלום. ישנם גם שירותים המציעים תכניות עם שטח גיבוי בלתי מוגבל.

כשאתה שולח את הנתונים שלך לענן, אתה רוצה שהם יהיו בטוחים, ולכן האבטחה היא הקריטריון הבא שלנו. זה צריך להיות בהצפנה במעבר ובמנוחה, אימות דו-גורמי, פרוטוקול TLS / SSL כדי להגן על הנתונים שלך במהלך ההעברה, מרכזי נתונים חזקים עם ארכיטקטורת שרת מיותרת והצפנת ידע אפס.

חוויית המשתמש צריכה להיות פשוטה. ככל שהוא טוב יותר אתה יכול להתמקד בעבודה שלך ולא לדאוג לנתונים שלך. כדי להבטיח זאת, לקוח שולחן העבודה צריך לעבוד על רוב מערכות ההפעלה והממשקים שלהם, יחד עם אלה של אפליקציות האינטרנט והנייד, צריכים להיות נעימים ואינטואיטיביים לשימוש.

לבסוף, גיבויים ראשוניים לוקח זמן רב להשלים, אך הם לא צריכים לקחת יותר זמן מהנדרש. החיבור לא אמור להיתקע, לגרור או להיכשל. זה תלוי בתשתית של שירות הגיבוי, כמו גם בספק שירותי האינטרנט שלך וכמה אתה קרוב לשרתים.

עם הקריטריונים שלנו, בואו נסתכל על הבחירה העליונה שלנו לגיבוי כונן חיצוני.

1. הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור NAS: IDrive

IDrive מבוסס בעמק סן פרננדו בקליפורניה. החברה הושקה בשנת 1995, מה שהופך אותה לותיקה אמיתית. הגיל שלה לא מראה רק את החוויה העשירה שלו. למעשה, הוא ממוקם בראש רשימת הגיבוי המקוונת הטובה ביותר שלנו.

IDrive אינו מציע גיבוי בלתי מוגבל, אך הוא מאפשר לך לגבות מכשירים ללא הגבלה, כולל NAS. ישנן שתי תוכניות אישיות שנתיות לבחירה: 2TB ו- 5TB. תוכנית 2TB תחזיר לך קצת יותר מ 50 $, ואילו תוכנית 5TB עולה בערך 75 $.

על גבי שטח אחסון זה, אתה מקבל שטח סינכרון של 2 טרה-בתים או 5 טרה-בתים, תלוי בתוכנית, שמסתכמת בשטח של 4 טרה-בתים או 10 טרה-בתים. אם אתה משלם במשך שנתיים מראש, אתה מקבל הנחה נוספת. שתי התוכניות מיועדות למשתמש יחיד ולמכשירים ללא הגבלה. כדי לבדוק את השירות, IDrive מציעה תוכנית בחינם עם שטח גיבוי של 5 ג’יגה-בייט.

IDrive-Client-Backup-Slider1
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Restore-Slider2
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Scheduler-Slider3
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Sync-Slider4
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

משתמשים עסקיים יכולים לבחור מבין מספר תוכניות שאינן מגבילות את מספר המשתמשים או המחשבים שהם יכולים לגבות. התוכניות מתחילות ב -250 ג’יגה-בייט במחיר של 99.50 דולר ועולות ל- 12.5 טרה-בתים עבור 2,999.50 דולר. התוכניות העסקיות מקבלות הנחות זהות לזו שהן הפרטיות. אתה יכול לשלם לחודש עבור תוכניות המציעות נפח אחסון של 2.5 טרה-בתים או יותר, אך פעולה זו יקרה יותר.

IDrive משתמש באלגוריתם AES 256 סיביות כדי להצפין את הנתונים שלך בזמן מנוחה ובמעבר. הוא שומר על המפתח לפענוח הנתונים שלך, אך אתה יכול לשמור אותם אם ברצונך להבטיח שיהיה לך הצפנה פרטית. עליך להצטרף אליו לפני שתפעיל את הגיבוי הראשון שלך.

מפתיע שאין אימות של שני גורמים בנוסף לאמצעי האבטחה החזקים. מכיוון שהוא אינו זמין להגנה על האישורים שלך, עליך לוודא שהסיסמה שלך חזקה. למידע נוסף על מאפייני אבטחה אלה בסקירת IDrive שלנו.

IDrive שומר על השרתים שלה במרכזי נתונים מאובטחים בארה”ב. הם יכולים לעמוד באסונות, כמו רעידות אדמה, שיטפונות ושריפות. גם אזעקות, מעקב וחיישני תנועה מגנים על הנתונים שלך מפני פולשים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות IDrive

מסובך יותר לעבוד עם IDrive מכיוון שהוא אינו מציע גיבוי בלתי מוגבל. עליכם לבחור ולבחור את הקבצים שברצונכם לגבות. אתה יכול לעשות זאת על סמך מיקום, אך לא לפי סוג קובץ. בנוסף, ל- IDrive אפשרויות רבות להגדרות, ולכן עליכם להתרגל לזה. עדיין, זה לא אמור להוות בעיה עבור רוב האנשים.

אתה יכול להשתמש ב- IDrive ב- Windows, macOS ו- Linux. יש גם אפליקציות לסמארטפון לאנדרואיד או iOS.

IDrive יכול לגרור העלאות ראשוניות. למרבה הצער, אין שום הגדרה לפתוח גיבוי מרובה הליכי כדי להאיץ אותו. עם זאת, ל- IDrive יש שירות גיבוי באמצעות שליח בחינם, הנקרא IDrive Express, שיכול לעזור. זה חינם פעם בשנה למשתמשים אישיים ושלוש פעמים בשנה למשתמשים עסקיים. אתה יכול להשתמש בו גם להורדות.

נוסף על כך, יש העתקת קבצים ברמת החסימה, שמעלה רק את חלקי הקבצים ששונו מאז הגיבוי האחרון, כדי להאיץ את ההעברה..

ל- IDrive ערך רב וביטחון חזק, עם הצפנות במנוחה ובמעבר והצפנה פרטית אופציונלית לשמירה על פרטיותך. זה לא מהיר בזק, אבל יש לו IDrive Express והעתקה ברמת חסימת כדי לפצות. זה מספיק כדי להפוך את הבחירה המובילה שלנו לרשימה זו.

2. תמונה אמיתית של Acronis

Acronis נמצאת בעסקי הגיבוי מאז 2003 והניסיון העשיר שלה ניכר במהדורה האחרונה שלה, Acronis True Image 2018.

אתה יכול לקבל רישיון לכל החיים עבור Acronis True Image. זה לא מאפשר לך לגבות את הנתונים לענן, אך רק לאחסון מקומי. לכן אנו ממליצים לקבל תוכנית שנתית. יש שני אפשרויות לבחירה: מתקדם ופרמיום.

מתקדם עולה 4.16 דולר לחודש, או 49.99 דולר לשנה, עבור 250 ג’יגה-בייט. זה כולל גיבוי תמונות מלא, שיבוט דיסק פעיל, שחזור אוניברסלי וגיבוי מדיה חברתית. פרימיום עולה 8.33 דולר לחודש, 99.99 דולר לשנה, עבור 1 טרה-בתים. זה מוסיף אישור blockchain לקבצים וחתימות אלקטרוניות לרשימת התכונות.

Acronis-True-Image-Backup-Set-Slider1
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

אם אתה משלם כדי להגדיל את גודל האחסון, תקבל אותו במחיר מוזל. זה נכון גם למספר המחשבים הכלולים בתוכנית.

Acronis True Image משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות ובפרוטוקול TLS / SSL כדי להגן על הנתונים שלך במהלך ההעברה. ניתן להצפין קבצים לפני שתשלח אותם לשרתים של Acronis. זה מחייב אותך להזין את הסיסמה שלך, שרק אתה יודע. הקבצים יישארו מוצפנים בענן עד שתפענח אותם. זה הופך את Acronis True Image לאי-ידיעה.

יש גם תכונה חדשה בשם Acronis Active Protection, המסייעת נגד התקפות של תוכנות רנסום. אם זה נכשל, אתה יכול לסמוך על גרסאות כדי לאחזר את הקבצים שלך. למרבה הצער, אין אימות דו-גורמי.

מרכזי הנתונים של Acronis משתמשים בסריקה ביומטרית, כרטיסי מפתח, סיורים ומעקב כדי להבטיח שאין הפרות. הנתונים שלך מאוחסנים גם במספר שרתים המוגנים מפני אסונות טבע ושריפות.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים תמונה אמיתית של Acronis

לקוח שולחן העבודה הוא אינטואיטיבי וקל לניווט, אך הטקסט שלו צריך להיות גדול יותר. בצד שמאל יש תפריט לניווט באפליקציה.

אתה יכול להשתמש בזה כדי לגבות את הכל, במקום צורך לבחור קבצים ספציפיים. זה לוקח יותר מקום, אבל זה מקל על יצירת תוכנית גיבוי. אם תבחר לעשות זאת ככה, תוכל לכלול קבצים שאינך רוצה לגבות. בנוסף, ההודעות שלו מועילות ויעודכן לעדכן אותך.

זה עובד ב- Windows ו- macOS. אם אתה משתמש לינוקס, עיין במאמר הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו ללינוקס כדי למצוא שירות מתאים.

אתה יכול להשתמש בלוח המחוונים המקוון כדי לבצע גיבויים ידניים ולשחזור קבצים. זה עושה את זה שימושי לניהול מרחוק. הממשק המקוון ברור ולא יבלבל אתכם.

השירות לא נאבק בהעלאות ראשוניות. למעשה, זה הפתיע אותנו במהירות שלו מכיוון שלקח 15 דקות לגיבוי ושחזור של תיקיה של 1GB. השתמשנו בהגדרה “האופטימאלית” להורדה, אך יש גם הגדרה “מקסימאלית” שהיא, ככל הנראה, אפילו מהירה יותר. תוכל למצוא את הטבלה עם תוצאות הבדיקה בסקירת Acronis True Image שלנו.

Acronis True Image הוא מהיר, הוא בעל אבטחה טובה ומציע חווית משתמש טובה יותר מ- IDrive, אך הוא אינו יכול להתאים לערכו או לגיבוי מכשיר ללא הגבלה. זה הופך אותו למקום השני ברשימה שלנו.

3. בית BigMIND

BigMIND Home הוא שירות גיבוי מקוון של החברה שיצרה את Zoolz Home Backup. זה לא מפתיע שהם דומים, אבל ל- BigMIND Home יש תכונות חדשות ש- Zoolz Home לא עושה.

התוכנית האישית של BigMIND Home עולה 2.99 דולר לחודש, אך היא משולמת מדי שנה ומעניקה שטח גיבוי דל של 100 ג’יגה-בתים למשתמש אחד ושלושה מחשבים..

התוכנית המשפחתית עולה 6.99 דולר לחודש ומעניקה לך שטח אחסון של 500 ג’יגה-בתים לשלושה משתמשים, תשעה מחשבים ושישה מכשירים ניידים. זו עסקה טובה יותר, אבל כנראה שזה לא מספיק מקום למשתמשים רבים אלה.

לוח מחוונים לשולחן העבודה BigMIND

אפשרויות חיבור BigMIND

BigMIND בחירה חכמה

לוח הזמנים לגיבוי של BigMIND

BigMIND חקר קבצים מקוונים

קודם

הבא

אתה יכול לקבל שטח אחסון בענן בגודל של 1 טרה-בתים ב -12.99 דולר על ידי הרשמה לתכנית Family Plus. זו כמות מכובדת של שטח, אבל זו לא העסקה הטובה ביותר עבורו. התוכנית מאפשרת לך לשתף עם ארבעה משתמשים נוספים על פני 15 מחשבים ומכשירים ניידים בלתי מוגבלים.

אתה יכול לבדוק את השירות באמצעות התוכנית החינמית שמאפשרת לך שטח גיבוי של 5 ג’יגה-בתים למשתמש אחד. זה מאפשר לך לגבות מחשב אחד, כונן חיצוני אחד ושני מכשירים ניידים.

BigMIND Home מצפין קבצים בשרתים באמצעות האלגוריתם AES 256-bit. השירות מנהל את מפתח ההצפנה שלך כברירת מחדל. כדי להימנע מכך, אתה יכול לבחור להצפנה פרטית בעת הגדרת תוכנית הגיבוי שלך, אך לא תוכל לעשות זאת אחר כך. החילוף הוא ש- BigMIND Home לא יוכל לאחזר את הסיסמה שלך אם כן.

קבצים מוגנים על ידי פרוטוקול SSL במעבר, אך באופן מוזר, עליך לאפשר זאת. BigMIND מספק אימות דו-גורמי כדי להגן על האישורים שלך.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את BigMIND Home

לקוח שולחן העבודה שימושי מכיוון שהוא מציג את מצב הגיבוי שלך, מתי היה הגיבוי האחרון, כמה קבצים מגובים וכמה ממתינים. מידע זה מועיל והממשק אטרקטיבי וברור.

אתה יכול לבחור לבצע גיבוי לפי סוג קובץ או מיקום. מתן בחירה הוא נגיעה נחמדה, בהתחשב בשירותים אחרים משתמשים רק בשיטה אחת.

ממשק האינטרנט, המציג קטגוריות ומכשירים של קבצים, צבעוני יותר ומאפשר לכם לגלוש בקלות בתוכן שלכם בענן. לוח המחוונים שלה מראה לך כמה מכשירים מחוברים ל- BigMIND Home וכמה מגבים. יש גם גרף המציג את פעילות הגיבוי שלך לאורך זמן ותרשים עוגה המציג סקירה כללית של סוגי הקבצים שלך.

BigMIND Home זמין עבור Windows, macOS, Android ו- iOS.

העלאה הראשונית שלך צריכה להיות מהירה וההורדות שלך איטיות מכיוון ש- BigMIND Home משתמש באמזון קרחון, אחסון קר המיועד לארכיב לטווח ארוך, לצורך גיבוי. אם זה נשמע כמו כוס התה שלך, קרא את סקירת קרחון אמזון שלנו. זמן ההעלאה הממוצע של 1GB של נתונים צריך להיות בערך 30 דקות. קרא עוד על השירות בסקירת BigMIND Home שלנו.

4. גיבוי Pro Carbonite בטוח

קרבוניט הוא אחד משירותי הגיבוי העתיקים ביותר. יש לו שני פתרונות: Safe Carbonite ו- Carbonite Safe Pro. הראשון מתאים למחשב יחיד, ואילו האחרון מציע גיבוי של NAS.

גיבוי Pro Carbonite מציע שלוש תוכניות לבחירה: Core, Power ו- Ultimate.

הליבה עולה 24 דולר לחודש, אך היא משולמת מדי שנה. אם אתה משלם שנתיים שלוש מראש, אתה מקבל הנחה של 20 או 30 אחוז. זה נותן לך שטח גיבוי של 250 ג’יגה-בייט עבור עד 25 מחשבים.

אתה מקבל גם כונן קשיח חיצוני וגיבוי וידאו אוטומטי, קונסולות ניהול חשבונות ומנהל מערכת ואפשרות לקבל כונן קשיח לשחזור בדואר..

תוכנית הכוח תחזיר לך 66.67 דולר לחודש, מחויבת מדי שנה (זה 50 דולר לזמן מוגבל,) עבור שטח גיבוי של 500 ג’יגה-בייט והיכולת לגבות עד 25 מחשבים ושרת אחד..

Ultimate מוסיף גיבוי של שרתים בלתי מוגבלים לתוכנית הקודמת תמורת 108.34 דולר. נכון לעכשיו, המחיר הוא 83.34 דולר לזמן מוגבל.

גיבוי Pro Carbonite משתמש בהצפנת 128 סיביות AES כדי לטרוף את הקבצים שלך. אתה יכול לעבור ל- AES 256 סיביות אם בחרת לאפשר הצפנה פרטית ולנהל את המפתח בעצמך. אם תעשה זאת, לא תוכל לגשת לנתונים שלך אם תאבד אותם.

אתה יכול להגן על המפתח באמצעות סיסמה, אך קרבוניט לא תוכל לאפס אותו אם תשכח אותו. הוא גם לא יוכל לאפס את סיסמת חשבונך. זה הופך את Carbonite Safe Backup Pro ללא ידע. הקפד לא לשכוח את הסיסמאות שלך ולהפוך אותן לחזקות. אתה יכול לשפר את אבטחת חשבונך על ידי הפעלת אימות דו-גורמי.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים גיבוי בטוח לקרבוניט

קל להתקנה של הלקוח השולחני של Carbonite Safe Backup Pro. לאחר שתעשה זאת, אתה צריך לבצע רק שלב אחד להשלמת תהליך הגיבוי מכיוון שרובו פועל באופן אוטומטי. עם זאת, הוא אינו כולל קבצים ותוספים מסוימים ואינו מגבה כברירת מחדל קבצים הגדולים מ- 4GB. עליך לתייג אותם ידנית אם ברצונך לכלול אותם.

הלקוח גם מציין את הקבצים שלך בצבעים, כך שתוכל לראות בקלות את מצבם במהלך הגיבוי, אך עליך להפעיל את התכונה הזו מכיוון שהיא אינה מופעלת כברירת מחדל..

יש גם ממשק אינטרנט אטרקטיבי בו תוכלו להשתמש כדי לבדוק את מצב הגיבוי, לגשת לקבצים ולנהל את חשבונכם.

לאפליקציה לנייד יש את אותן תכונות ארוזות בממשק ברור ומינימליסטי. מלבד אחסון קבצים, אתה יכול להשתמש באפליקציה לצורך גיבוי אוטומטי של תמונות בטלפון שלך. אתה לא יכול לעשות זאת עם סוגי קבצים אחרים, אך גיבוי תמונות בלתי מוגבל הוא עדיין עניין רב. למידע נוסף קרא את סקירת הקרבוניט שלנו.

תהליך הגיבוי הראשוני של Carbonite Safe Pro הוא איטי ואינו מתקרב לאלה של מתחרותיה. הגיבויים הבאים יהיו מהירים הרבה יותר, אם כי בזכות אלגוריתם ההעברה ברמת החסימה.

5. MozyPro

MozyPro הוא שירות גיבוי רב תכליתי שטוב לעסקים המעוניינים לגבות מחשבים מרובים.

התוכניות שלה מספקות שטח גיבוי שתוכלו לשתף בין מחשבים לשרתים. אתה יכול לשלם על בסיס לחודש, שנתי או דו שנתי. התוכניות מתחילות ב -10 ג’יגה-בייט ועולות ל- 4TB, אך מוזי מצטט רק מחירים של עד 250 ג’יגה-בתים באתר שלה. אם אתה זקוק ליותר מזה, עליך לבקש תמחור. יש גם תוכניות ללא שרתים שהם זולים יותר מאשר למקביליהם.

נחמד שיש גמישות, אבל הבעיה היא MozyPro מתחיל ב- 10GB. זה לא מספיק לגיבוי מחשב, קל וחומר לשרת. אם יש לך מספר שרתים, 4TB עלול אפילו לא להספיק. אולם הנושא הגדול ביותר הוא כמה יקר. MozyPro גובה מחיר מגוחך של 850 דולר לשנה עבור גיבוי של 250 ג’יגה-בייט. שירותים אחרים מספקים ערך טוב בהרבה.

MozyPro דואג היטב לביטחון שלה. היא מזמינה ביקורת של צד שלישי כדי להבטיח שמרכזי הנתונים שלה עומדים במשימה לשמור על בטיחות הנתונים שלך. המתקנים יכולים לעמוד בפני אסונות טבע, התקפות וירוסים ואירועים לא רצויים אחרים העלולים לסכן את הנתונים שלך. צוות האבטחה נמצא באתר 24/7 ומרכזי נתונים מוגנים על ידי מצלמות טלוויזיה במעגל סגור, שערים וגישה למפתחות אלקטרוניים.

הקבצים שלך מוצפנים על שרתי Mozy. למעשה הם מוצפנים לפני שהם עוזבים את המחשב שלכם ומוגנים במעבר באמצעות חיבור TLS. MozyPro שומר על המפתח שלך כברירת מחדל ומשתמש בהצפנת Blowfish 448 סיביות.

עם זאת, אתה יכול לבחור להצפנה פרטית, שמעבירה את אלגוריתם ההצפנה ל- AES 256-bit.

החיסרון הוא ש- MozyPro לא תוכל לאפס את הסיסמה ותצוגה מקדימה של קבצים ותמונות ממוזערות של תמונות לא יופיעו באינטרנט. גם לא תוכל להעלות קבצים מדפדפן האינטרנט.

לרוע המזל, MozyPro אינה מספקת אימות דו-גורמי.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את MozyPro

MozyPro דורש עבודה רבה יותר מגיבויים מקוונים אחרים לפני שתוכל להתחיל לגבות את הנתונים שלך. עם זאת, ברגע שתגדיר את זה, יש לו תכונות מעניינות שמקלות על התהליך קדימה. להסבר על הצעדים שאתה צריך לבצע, קרא את סקירת MozyPro שלנו.

זה פשוט להוריד את לקוח שולחן העבודה וההתקנה לא אורכת זמן רב. אינך צריך לעשות הרבה כדי להגדיר את הגיבוי שלך מכיוון MozyPro סורק את מערכת הקבצים שלך ובוחר את סוגי הקבצים הנפוצים ביותר לגיבוי. אין לו את הממשק היעיל ביותר שראינו אי פעם, אבל האשף עוזר לבצע את העבודה. זה עובד על Windows, macOS ו- Linux.

לממשק האינטרנט יש מסוף ניהול עם תכונות שימושיות שמקלות על ניהול ניהול חשבונות. אתה יכול לחפש בחיבורים לחשבונך על ידי משתמש או מכשיר ולראות כמה נתונים מגובים ומתי הגיבוי האחרון הופעל. החלק “גרפים ודוחות” מציג היסטוריית גיבוי ובריאות ומאפשר לך להגדיר התראות דוא”ל.

אפליקציות הסמארטפון של MozyPro לא יכולות לגבות את הנתונים שלך, אך הן מאפשרות לך לגשת אליהן. הם זמינים עבור אנדרואיד ו- iOS.

הבדיקות שלנו הראו כי MozyPro זקוקה כשעה לגיבוי תיקיה דחוסה של 1 ג’יגה-בתים לענן. ערכנו את הבדיקות שלנו מבנגקוק, תאילנד דרך חיבור WiFi עם הורדות של 55 מגה-ביט לשנייה ומהירות העלאה של 22 מגה-ביט לשנייה. ובכל זאת, שעה עבור 1GB ארוכה מדי. הבעיה עשויה להיות ש- MozyPro לא דוחס נתונים.

גיבויים שלאחר מכן יפעלו הרבה יותר מהר בעזרת אלגוריתם להעתקת קבצים ברמת הבלוק.

מחשבות אחרונות

ה- NAS שלך עשוי להיות הגיבוי של הכונן הקשיח שלך, אך אתה צריך גם להגן עליו. התייחסנו לכך במאמר זה על ידי הצגתנו את רשימת הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור NAS.

IDrive הוא הבחירה המובילה שלנו מכיוון שיש לה ערך רב, אבטחה חזקה, מאפשרת לך לגבות מכשירים ללא הגבלה ומאפשרת לך להשתמש ב- IDrive Express בחינם פעם בשנה..

איננו יכולים להמליץ ​​על MozyPro מכיוון שהוא יקר ואינו מציע אחסון רב נוסף על היותו איטי ואינו מספק אימות דו-גורמי. BigMIND Home מקל על יצירת תוכנית גיבוי ומעלה את הקבצים שלך במהירות. עם זאת, התאוששות הקבצים איטית והיא יכולה להציע עסקאות טובות יותר.

Acronis True Image 2018 מספק גם חווית משתמש טובה, אך סובל מתג מחיר גבוה. בנוסף, מספר המכשירים שתוכלו לגבות איתם מוגבל. גיבוי Pro Carbonite מציע אחסון בלתי מוגבל, אך הוא איטי ואינו מציע מנויים חודשיים.

האם אתה משתמש בשירות אחר לצורך גיבוי מכשירי ה- NAS שלך? מה אתה חושב על הבחירות שלנו? ספר לנו על כך בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me