תיקון MP4: כיצד לתקן קבצי וידאו פגומים בשנת 2020

אחד הרגעים המתסכלים ביותר בייבוא ​​קובץ וידיאו לעורך הוא להבין שהוא איכשהו נפגם. לפעמים חסר חלק מהמסגרת, קווים מעלימים את הקטעים או שהם עשויים לא להיפתח כלל (אם כי חלק מתוכנות עריכת הווידאו הטובות ביותר יפחיתו את הנזק).


בכל מקרה, כל העבודה הקשה שעברה לכידת הצילומים נראית כנראה מבוזבזת. אם הקטעים האלה היו מיועדים לעבודה, ייתכן שאתה במים חמים. אם זה היה סרטון של חופשה משפחתית או צעדים ראשונים של פעוט, אתה כנראה שבור לב.

אמנם אינך יכול לתקן כל קובץ פגום, החדשות הטובות הן שיש כמה דברים שאתה יכול לנסות לפני שתקרא אותו ייגמר. אנו נעבור כמה מהאפשרויות הטובות ביותר לשחזור וידיאו לשחזור הווידאו הזמינות, בחינם ובתשלום, כדי להראות לך כיצד לשחזר קבצי וידאו פגומים. לקבלת סקירה מלאה של תוכנת השחזור המובילה (לכל סוגי הקבצים), קרא את המדריך הטוב ביותר לתוכנה לשחזור נתונים.

כדי להימנע מבעיות שחיתות בעתיד, נקח גם רגע להמליץ ​​לגבות את קבצי הווידאו שלך, הן מקומית והן בענן. שירותי גיבוי מקוונים מספקים יכולות גרסה המאפשרות לך להתגלגל לעותקים ללא הפרעה של הקבצים שלך.

Backblaze יעניק לך גיבוי ללא הגבלה תמורת כמה דולרים בלבד בחודש, והופך אותו למושלם לאוספי וידיאו גדולים (קרא את סקירת ה- Backblaze שלנו). כמו כן, אל תשכח לבדוק כמה מהמועדפים האחרים שלנו גם במערך שירותי הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו.

תיקון וידאו מהממים (בתשלום)

שחזור נתונים מהממים

האפשרות הראשונה היא תיקון כוכבים עבור וידאו. זה זמין למחשבים אישיים וגם למחשבי Mac ויכול לתקן מגוון פורמטי וידאו, כולל .mov, .mp4, .wmv ו- .asf. החיסרון האמיתי היחיד הוא שזה לא בחינם. רישיון לכל החיים של התוכנה עולה 69.99 $ עבור הגרסה הסטנדרטית או 99.99 $ עבור גרסת פרימיום שיכולה גם לתקן תמונות.

עם זאת, עלות זו אינה נותרת. כוכב יכול לתקן גם וידאו וגם שמע מקובץ, להפריד את הנתונים עבור כל זרם ואז להרכיב אותו מחדש.

כדי להשתמש בה, פתח את התוכנה למעלה וגרור ושחרר את הקובץ שלך בחלונית החלון או לחץ על “הוסף קובץ” כדי לאתר אותו במערכת הקבצים שלך..

בשלב הבא תצטרך להוסיף קבצים. פשוט לחץ על הכפתור “הוסף” בפינה השמאלית התחתונה ומצא את מה שאתה צריך.

תוכל לסקור את הצילומים כדי לוודא שמצאת את הקובץ הנכון על ידי לחיצה על כפתור התצוגה המקדימה בפינה השמאלית התחתונה. לאחר שעשית את זה, סמן את התיבות עבור הקבצים שאתה רוצה ולחץ על “תיקון”.

לאחר השלמתך, תנחת על גבי מסך עם כל הקבצים שתוקנו. כדי להבטיח שהתהליך עבד, בחר קובץ ולחץ על “תצוגה מקדימה.”

לאחר שאתה מרוצה, לחץ על “שמור” בפינה השמאלית התחתונה, והקבצים ייצאו ליעד שבחרת.

תהליך התיקון והייצוא יכול להימשך זמן מה, אז וודאו שאתם סבלנים אליו. אמנם התוכנה תעלה קצת כסף, אך היא מוצדקת על ידי קלות השימוש והביצועים שלה. אם אתה עובד עם קבצי וידאו רבים, תיקון וידאו מדהים הוא כלי שסביר להניח שתרצה בערכת הכלים שלך.

Stellar גם מכינה חבילת שחזור נתונים מלאה עליה תוכלו לקרוא בסקירת שחזור הנתונים Stellar שלנו.

תיקון וידאו דיגיטלי (חינם)

תיקון וידאו דיגיטלי הוא אלטרנטיבה חינמית לסטלאר. זה יכול לתקן קבצי .avi, .mov ו- .mp4 פגומים שקודדו עם codecs Xvid, DivX, MPEG4, 3ivx או Angel Potion. האזהרות הן שהתוכנה מיועדת רק לחלונות וניתן לתקן רק קובץ אחד בכל פעם.

DVR מת פשוט לשימוש. בחר את הקובץ הרצוי, בחר את ספריית הפלט ולחץ על תיקון. היכולות מוגבלות, אך התהליך פשוט. אם טעית ופשוט צריך לתקן קובץ וידיאו יחיד, תוכנה זו תחסוך לך קצת כסף על פני כלי יקר ומקצועי יותר.

עם זאת, בעוד ש- DVR עובד בצביטה, הוא חסר גמישות. בדרך כלל כדאי להשתמש בכלי שחזור כלשהו לכל סוגי הקבצים במחשב שלך, ולא רק לסרטונים, לכן כדאי לשקול לשדרג בשלב מסוים..

תרגיל דיסק CleverFiles (חינם & שולם)

מקדחת דיסק Cleverfiles יושבת בין DVR לסטלאר, עם וריאציות בחינם והן בתשלום. למרות שהתוכנה אינה מיועדת במיוחד לשחזור וידאו, היא עדיין יכולה לתקן .mp4s, .movs ועוד.

הגרסה החינמית מספקת את כל מה שגרסת ה- Pro עושה, אך רק משחזרת נתונים של עד 100MB. זה יותר כמו ניסיון ופחות כמו גרסה חינמית, אך עדיין יכיר את התוכנה וניתן להשתמש בה כדי לשחזר כמה קבצים, אם זה כל מה שאתה צריך.

גרסת ה- Pro מעלה את מגבלת הגודל במחיר של 89 $. תקבל חשבון למשתמש יחיד, עם תמיכה בעד שלושה מחשבים. אם אתה זקוק למשתמשים נוספים או להתקנות, ל- Drill Drill יש גם גרסה ארגונית תמורת 399 דולר.

בנוסף לפעולות השחזור, ל- Drill Drill יש כמה תכונות ייחודיות אחרות. האחד הוא דיסק בריאות, אשר יסרוק באופן שגרתי את הכוננים שלך ו ידווח על כל בעיה אפשרית. אחרת היא Mac Cleanup, הסורקת את הכונן שלך ומוצאת דרכים לפנות מקום. זה עשוי להציע להסיר קבצים שלא השתמשו בהם, חזירי שטח או קבצי תוכנה ישנים שהיו צריכים להימחק לאחר עדכון תוכנה.

עם זאת, הן דיסק בריאות והן ניקוי מק, יחד עם כמה תכונות אחרות של תרגיל דיסק, זמינות רק ל- MacOS. למרות שהתוכנה זמינה גם ל- Windows, היא לא מועילה באותה מערכת הפעלה.

עבור התוכניות והפלטפורמות הן התהליך זהה. לאחר הורדת הלקוח, פתח את Drill Drill לחלון הראשי.

לחץ על החץ הפונה כלפי מטה שמתאים לכונן עליו ברצונך לשחזר קבצים.

אתה יכול לבחור סריקה עמוקה או מהירה. הראשון יעבור וינסה לשחזר קבצים ישנים, עם פיסות נתונים שבורות בפיזור בעומק הכונן הקשיח שלך. סריקה מהירה תנסה לשחזר קבצים שנמחקו לאחרונה, או כאלה שאינם זקוקים לחפירה רבה.

מקדח דיסק יציג היררכיית תיקיות עם כל הקבצים הפגומים. ישנן כמה אפשרויות בצד לסינון למקרה שיש לך הרבה. סמן את התיבה לצד הקבצים או התיקיות שאתה צריך לשחזר.

לאחר מכן בחר בתיקיית היעד ולחץ על “התאושש”.

סריקה עמוקה יכולה להימשך זמן מה למדי, אז היו סבלניים. לאחד מהכוננים שלי עם כ- 300GB של נתונים לקח סריקה מלאה של 12 שעות. למרבה המזל, אתה יכול להשהות או לבטל את התהליך אם אתה מוצא את הקבצים הדרושים לך לפני שהוא מסתיים.

קרא את סקירת תרגילי הדיסק Cleverfiles שלנו למבט מקרוב על תוכנת שחזור נתונים זו במחיר סביר וכולל מקיף.

סיכום

קבצי וידיאו שהורדו באופן חלקי בלבד, יובאו בצורה לא נכונה או שהושחתו אחרת יכולים להיות מעצבנים וגם קורעי לב. למרבה המזל, לעתים קרובות ניתן לשחזר קבצי וידאו פגומים, וכל אחת מאפשרויות התוכנה שצוינו לעיל צריכה לעשות את העבודה.

אם תרצה אפשרויות נוספות, בדוק את מיטב ביקורות התוכנה לשחזור נתונים. תוכל גם לבדוק את הסקירה הכללית שלנו על ביקורות הגיבוי הטובות ביותר אם ברצונך לנקוט אמצעי מניעה כדי שלא תצטרך לקוות לפעולה מוצלחת לשחזור נתונים..

האם התמודד אי פעם עם קובץ וידאו פגום? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map