הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור Linux 2020

למצוא את הפיתרון המקוון הטוב ביותר עבורך זה קשה, וזה אפילו קשה יותר אם אתה אוהב תוכנת קוד פתוח ותעבוד תחת דגל הפינגווין. הסיבה לכך היא שלא רבים ברשימת מיטב שירותי הגיבוי המקוון תומכים בלינוקס. ובכל זאת מצאנו די והותר כדי לעזור לך לבחור את השירות המתאים לך ולגבות את הנתונים החשובים שלך.


העבודה על לינוקס היא בעלת יתרונותיה. אתה לא צריך לשלם על זה כמו שהיית עושה עם Windows או macOS, אתה יכול להיכנס לקוד ולהתמודד איתו ולא תצטרך להתמודד עם המסך הכחול המפורסם של קריסות המוות של Windows.

חכם להשתמש בגיבוי בענן מכיוון שהכונן הקשיח שלך עשוי להתרסק, מישהו יכול לגנוב את המחשב הנייד שלך או שתאונה אחרת עלולה לגרום לך לאבד את הנתונים שלך.

אתה יכול להשתמש בבחירה שלנו בתוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים כדי לנסות לשחזר את הקבצים שלך, אך זו לא שיטה אמינה. גם אינך יכול להיות תלוי בכוננים במצב מוצק מכיוון שהם חווים שגיאות נתונים רבות יותר, למרות ששיעור הכישלון שלהם הוא פחות מאחוז.

עדיף להסתמך על הענן בנוסף לגיבוי מקומי. זה הכלל 3-2-1, בכל מקרה. באמצעות שירות גיבוי בענן, אתה יכול לגשת לנתונים שלך מרחוק, להגדיר גיבויים אוטומטיים ולעשות אותם במרווחים כדי להאיץ את התהליך.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור Linux 2020

מה הופך את הגיבוי המקוון לטוב ביותר עבור לינוקס

התמיכה בלינוקס היא החשובה ביותר. אנו מעוניינים בשירות התומך בו באמצעות אפליקציית שולחן עבודה הפועלת על ממשק אטרקטיבי, קל לשימוש ואינטואיטיבי. לקוחות האינטרנט והנייד צריכים להיות בעלי אותן תכונות.

אבטחה חזקה תשמור על הקבצים שלך בטוחים. חוזקו תלוי בהצפנה בה משתמש השירות, מתי הוא משתמש בו, עד כמה בטוחים מרכזי הנתונים שלו ועוד. הכי טוב אם השירות הוא ידע אפס, מה שמאפשר למישהו אחר ממך לקרוא את הקבצים שלך. אימות דו-גורמי יעזור גם אם מישהו יגנוב את הסיסמה שלך.

שטח גיבוי רב יותר בפחות כסף עדיף על ריקון הארנק לגיבוי הקבצים שלך. מלבד הערך, השירותים נבדלים זה מזה בכמה תוכניות המנויים שהם מציעים. ככל שתוכניות בהרכב רבות יותר, כך גדל הסיכוי שלכם למצוא תכנית שמתאימה לצרכים שלכם. שטח הגיבוי ללא הגבלה הוא הטוב ביותר. עם זאת, אם אתה מחפש גיבוי בחינם, קרא את המדריך שלנו לגיבוי הענן החינמי הטוב ביותר.

אחסון זול בהרבה זה טוב, אבל זה לא יהיה שמיש אם ייקח לנצח להעברת קבצים. כל ההעלאות הראשוניות אורכות זמן רב, אך הן לא צריכות להימשך זמן רב יותר מהנדרש. מהירות החיבור שלך תהיה תלויה בתשתית השירות, עד כמה אתה קרוב לשרתים ולספק שירותי האינטרנט שלך. העברה ברמת חסימת תעזור בהעלאות הבאות.

אחסון זול בהרבה זה טוב, אבל זה לא יהיה שמיש אם ייקח לנצח להעברת קבצים. כל ההעלאות הראשוניות אורכות זמן רב, אך הן לא צריכות להימשך זמן רב יותר מהנדרש. מהירות החיבור שלך תהיה תלויה בתשתית השירות, עד כמה אתה קרוב לשרתים ולספק שירותי האינטרנט שלך. העברה ברמת חסימת תעזור בהעלאות הבאות.

כעת, לאחר שהגדרנו את הקריטריונים שלנו, בואו נסתכל על גיבוי CloudBerry עם Wasabi, הבחירה המובילה ביותר שלנו עבור Linux.

1. הגיבוי הטוב ביותר לענן עבור לינוקס: גיבוי CloudBerry

גיבוי CloudBerry אינו שירות גיבוי מקוון רגיל. במקום זאת, זהו מרכז בקרה שעוזר לך לנהל תוכניות גיבוי בשירותי אחסון ענן אחרים. בשיחות טכנולוגיות זהו פיתרון של תשתית כשירות שאינו מציע שטח גיבוי.

מסיבה זו, הוא זקוק לשירות של שותפים שיספק לך שטח לשימוש בגיבוי. עבור לינוקס, זה Wasabi מכיוון שיש לו תמחור ותשתיות שרת מעולים. השירות זול וניתן להרחבה, כלומר תוכלו לקבוע את גודל האחסון הרצוי לכם ולהכתיב כמה אתם משלמים. תוכל למצוא מידע נוסף על כך בסקירת Wasabi שלנו.

CloudBerry-Back-Plans-Slider1

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2

CloudBerry-Mode-Slider3

CloudBerry-Back-Source-Slider4

CloudBerry-Backup-Schedule-Slider5

קודם

הבא

CloudBerry Backup תומך בשיטות אבטחה סטנדרטיות רבות לפתרונות ענן, אך זמינותם תלויה גם בשירות השותף. עם השותף הנכון, CloudBerry Backup יכול להשתמש עד AES 256-bit בצד הלקוח.

שירותים רבים תומכים רק בהצפנה בצד השרת. אם יש לך את זה בצד הלקוח, רק אתה יכול לשלוט במפתח ההצפנה ולקרוא את הנתונים שלך. אם תבחר להשתמש בהצפנה בצד הלקוח, הקפד לשנן את הסיסמה שלך מכיוון ש- CloudBerry Backup לא יוכל לאפס אותה.

במהלך ההעברה השירות משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על הקבצים שלך. הוא מציע גם גרסאות, מה שעוזר אם אתה נפגע על ידי תוכנת ransomware.

ווסאבי תומך בהצפנה במנוחה ומעניק לך אימות דו-גורמי. למרות שאין לו הצפנה פרטית מקורית, זה יעבוד עם היישום של CloudBerry Backup.

מרכזי הנתונים של ווסאבי הם שכבה 4, שהיא הדירוג הגבוה ביותר שמעניק Uptime המכון, עם ערבות של 99.9 אחוז uptime. יש להם סיורים, מעקב טלוויזיה במעגל סגור וסורקים ביומטריים כדי להרחיק את הפולשים. קרא את זה למידע נוסף עליהם.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים גיבוי של CloudBerry

הגדרת גיבוי CloudBerry איננה נועזת בלב. עליכם להוסיף את חשבונכם לשירות השותפים בו אתם משתמשים באופן ידני וליצור את תוכנית הגיבוי, המחייבת אתכם לבחור מבין אפשרויות רבות. אם אתה רוצה להתעסק עם הגדרות, אתה תאהב את זה, אבל משתמשים במיינסטרים ירצו להתרחק.

אם אתה אחד מאותם משתמשים, עליך לקרוא כיצד להשתמש בגיבוי CloudBerry עם מדריך S3 של אמזון כדי לקבל תחושה של מה שאתה צריך לעשות כדי להפעיל אותו..

גם לא קל לשחזר קבצים, אך הוא מאפשר לך ליצור תוכנית גיבוי מורכבת המתאימה לצרכים שלך.

ללקוח לשולחן העבודה יש ​​ממשק ברור הדומה לזה של מיקרוסופט אופיס, אך הוא לא הכי אטרקטיבי שראינו. גיבוי ברמת חסימת זמין כעת למשתמשי לינוקס וגיבוי מבוסס תמונה בדרך.

משתמשי לינוקס שאינם משתמשים בממשק משתמש גרפי יכולים לגשת לממשק האינטרנט מהאפליקציה לשולחן העבודה. יש גם ממשק אינטרנט אליו תוכלו להגיע דרך אתר CloudBerry, אך זה עובד רק עם אמזון S3. תוכל ללמוד עוד על קלות השימוש ב- CloudBerry בגיבוי CloudBerry שלנו.

מרבית ספקי הגיבוי בענן גובים ממך את מספר המחשבים וג’יגה-בייט של שטח שאתה משתמש בהם, אך CloudBerry Backup דורש רק רישיון חד פעמי. במחיר של 49.99 $, שולחן העבודה הוא האפשרות הזולה ביותר. היקר ביותר, Ultimate, עולה 299.99 דולר. אתה יכול לבדוק את הגיבוי לשולחן העבודה באמצעות תקופת ניסיון בחינם למשך 15 יום לפני שתחליט להירשם.

לאחר שזה ייעשה, אתה צריך לקבל שירות גיבוי המספק שטח גיבוי. ווסאבי גובה 0.0049 סנט לכל ג’יגה-אחסון. המשמעות היא ש- 1BB עולה רק 5 $ לחודש. בניגוד לשירותי IaaS אחרים, גם Wasabi לא מחייב הורדה.

גיבוי CloudBerry אינו משפיע על המהירות שלך, אך יתכן ששירות צד ג ‘. בווסאבי מרכזי נתונים באורגון ובצפון וירג’יניה. אחר ייפתח בהולנד בינואר 2019.

בדקנו אותה מדרום-מזרח אסיה וקיבלנו מהירות ממוצעת של 19 דקות עבור תיקיה של 1 ג’יגה-בייט. זו תוצאה נהדרת בהתחשב בעובדה שהקבצים הוצפנו באמצעות ההצפנה בצד הלקוח של CloudBerry לפני שנשלחו. בנוסף, המהירויות ישתפרו ככל שתקרבו לשרתים של ווסאבי.

לגיבוי של CloudBerry יש אבטחה טובה, מהירויות מהירות ומחיר נמוך כששותפות עם Wasabi. עם זאת, זה לא קל לשימוש ומחייב שירות של צד שלישי להפעלת. עם זאת, בהתחשב בכך שמשתמשי לינוקס אינם ג’ואים ממוצעים, הם ירגישו שהם משתמשים בהם. כל מה שמאפשר את המשולבת להיות הבחירה המובילה שלנו עבור לינוקס.

2. CrashPlan לעסקים קטנים

CrashPlan הושק בשנת 2007, אך נסוג משוק הצרכנים בשנת 2017. עם זאת, יש לו תוכנית זולה, מציעה תכונות טובות ויכולות לשמש את צרכני הבית..

קל להתקין את לקוח שולחן העבודה והתהליך נמשך רק מספר דקות. השימוש בו אינו קשה, אך יצירת הגיבוי הראשון אינה פעולה אחת בלחיצה אחת. הסיבה לכך היא שאין דרך לגבות לפי סוג קובץ. תצטרך לבנות את תוכנית הגיבוי שלך באופן ידני, למרות שהיא בלתי מוגבלת.

הלקוח אינטואיטיבי וקל לניווט. כרטיסיות ניווט לגיבוי, שחזור, הגדרות, היסטוריה ויעד מסודרות אנכית לאורך הצד השמאלי.

אם אתה צריך לפקח על הגיבוי שלך, ממשק האינטרנט צריך לעשות את העבודה. אתה יכול להשתמש בו כדי לבדוק נתונים סטטיסטיים של משתמשים, ליצור דוחות ולעקוב אחר שחזור הקבצים. הייתה גם אפליקציה לסמארטפונים, אך היא הופסקה.

CrashPlan לעסקים קטנים משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות כדי לטרוף את הקבצים שלך לפני ההעברה ו- AES 128 סיביות כדי להגן עליהם במהלך המעבר. כברירת מחדל, השירות שומר על המפתח שלך, כך שהוא יכול לאפס את הסיסמה שלך אם תאבד אותה. התפיסה היא שהיא מאפשרת גם לעובד נוכל להסתכל על הנתונים שלך. אתה יכול לבחור לשמור על המפתח שלך כדי להימנע מכך.

כך או כך, עליכם להקפיד על סיסמה חזקה מכיוון ש- CrashPlan לעסקים קטנים לא מציעים אימות דו-גורמי..

האבטחה במרכזי הנתונים שלה היא חזקה, עם מעקב 24/7 ואמצעים אחרים שנועדו למנוע חדירה, והם יכולים לעמוד בפני תקלות חשמל, אסונות טבע ושריפות. השירות גם תואם HIPAA.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את CrashPlan לעסקים קטנים

תמורת 10 דולר לחודש אתה מקבל גיבוי בלתי מוגבל עבור מחשב אחד. זה לא הערך הטוב ביותר, אבל זה גם לא הגרוע ביותר. מכיוון שמדובר במינוי חודשי, אתה יכול לבטל בכל עת, וזה לא שגרתי עבור שירות גיבוי בענן. לפני שאתה קונה אותו, אתה יכול להשתמש בניסיון חינם של 30 יום כדי לראות אם השירות עובד בשבילך.

קשה לאהוב את המהירות של CrashPlan לעסקים קטנים כי זה לא מהיר. אתה יכול להשבית חלק מהתהליכים שלו תוך גיבוי הקבצים שלך, אך אנו לא ממליצים לעשות זאת. אם משאבי המערכת שלך נמוכים, אתה יכול להפעיל מצערת ולהגדיר את הלקוח להסיר את המגבלה ברגע שאתה לא נמצא. העתקה ברמת חסימת תאיץ את הגיבויים הבאים.

CrashPlan for Small Business אינו מגבה לפי סוג קובץ, חסר אימות דו-גורמי ויכול להיות מהיר יותר. עם זאת, יש לה תוכנית חודשית שהיא ערך הגון, גיבוי בלתי מוגבל, אבטחה חזקה וקלות שימוש טובה. זה שירות טוב בסך הכל וזו הסיבה שהוא השני ברשימה שלנו. למידע נוסף על זה בסקירת CrashPlan המעמיקה שלנו.

3. SpiderOak ONE

SpiderOak ONE אינו שירות גיבוי הענן הטיפוסי שלך מכיוון שכמו שירותי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו, הוא מספק מרחב סינכרון שבו אתה יכול להשתמש כדי לסנכרן קבצים במכשירים שלך..

ללקוח השולחני שלה אין ממשק אטרקטיבי. זה מרגיש מיושן, אבל בזכות אופיו התועלתני, ברור וברור לשימוש. חמש הכרטיסיות בראש הלקוח מאפשרות לנווט דרכה. הם “לוח מחוונים”, “גיבוי”, “ניהול”, “סנכרון” ו”שתף “.

SpiderOakONE-DesktopDashboard-Slider1

SpiderOakONE-Backup-Files-Slider2

SpiderOakONE-Download-File-Slider3

תיקיית סינכרון כוורת SpiderOak

כוורת ממשק רשת SpiderOakONE

קודם

הבא

מראות ממשק האינטרנט של SpiderOak ONE, בחלקן, את התכונות של לקוח שולחן העבודה. למרות זאת אין כרטיסייה ביתית שתראה לך את פעילות חשבונך, ואינך יכול לשנות את תוכנית הגיבוי שלך. עם זאת, אתה יכול לגשת למרחב הסנכרון שלך, כמו גם לנהל ולשתף כרטיסיות. יש גם כרטיסיית חשבון כדי להגיע למידע האישי והחיוב שלך ולשינויו.

אפליקציית הסמארטפון קלה לשימוש, אך היא מוגבלת בפונקציונליות. התפריט משמאל מאפשר לך לגשת ולהוריד קבצים שגיבו מהמכשירים שלך. אתה יכול גם ללכת לחלל הסנכרון של Hive ול- “ShareRooms”. זה זמין עבור אנדרואיד ו- iOS.

SpiderOak ONE בנוי סביב פרטיות ומשתמש בהצפנה פרטית כברירת מחדל. זה עוזר להגן על פרטיותך, אך השירות לא יוכל לאפס את הסיסמה שלך בגלל זה. SpiderOak ONE משתמש ב- AES 256 סיביות כדי להצפין קבצים לפני שהם עוזבים את המחשב שלך ו- TLS / SSL כדי להגן עליהם במהלך המעבר.

זה לא שומר מסד נתונים מרכזי של מטא נתונים של הקבצים שלך, אבל הוא כן יוצר בסיס מקומי במחשב שלך. מטא נתונים מוצפנים כאשר הוא משותף בין מכשירים. גישה עמית לעמית זו שיטה טובה להגן על פרטיותך.

למרות שהנתונים שלך מוצפנים ואף אחד לא יוכל לקרוא אותם, SpiderOak מתאימה למרכזי הנתונים שלה כך שהם יוכלו לעמוד בהתקפות וירטואליות ופיזיות, רעידות אדמה, שיטפונות ושריפות. הם תואמים SAS 70 Type II ומסווגים כ- Tier 3 על ידי מכון Uptime.

SpiderOak ONE אינו מציע אימות דו-גורמי למשתמשים חדשים, אך לחלק מהמשתמשים מדור קודם יש את זה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את SpiderOak ONE

ל- SpiderOak ONE יש ארבע תוכניות. התוכנית של 150 ג’יגה-בייט עולה 5 דולר לחודש או 59 $ לשנה. תוכנית 400GB היא 9 דולר לחודש או 99 דולר לשנה. התוכנית השלישית היא הערך הטוב ביותר במחיר של 12 דולר לחודש, או 129 דולר לשנה, עבור 2 TB. התוכנית האחרונה נותנת לך 5 טרה-בתים עבור 25 $ לחודש או 279 $ לשנה. כולם מאפשרים לך לגבות מכשירים ללא הגבלה.

SpiderOak אומר שלוקח כשעה להעלות נתונים של 1GB והבדיקות שלנו מאשרות את הטענה הזו. זה אולי נראה איטי, אבל זה נכון לגיבוי מקוון. לאחר סיום, גיבוי ברמת החסימה יאיץ את העניינים.

SpiderOak ONE דואג מאוד להגן על פרטיותך ומציע מהירויות הגון, אך זה לא ממש תואם את שני השירותים המובילים שלנו מבחינת ערך. גם קלות השימוש בה אינה גדולה. אם ברצונך ללמוד עוד על כך, תוכל לקרוא את סקירת SpiderOak ONE שלנו.

4. שכפול

Duplicati הוא פיתרון לגיבוי קוד פתוח שבדומה לגיבוי CloudBerry מאפשר לך לבחור את שירות הענן שלך לגיבוי קבצים. בנוסף, תוכלו להשתמש בו לצורך גיבוי מקומי לכונן קשיח חיצוני, לשרת מקומי או למכשיר אחסון המחובר לרשת.

מכיוון ש- Duplicati אינו מספק שטח אחסון, עליך לבחור ספק אחסון. עם זאת, יש הרבה גמישות אם לא אכפת לך מהעבודה. ניתן להתאים אותו עם MEGA, Google Drive, OneDrive ואחרים. אתה יכול לראות טבלת תמחור בסקירת הדופליקטי שלנו.

העתק Slider גיבוי 1

Duplicati הוסף יעד Slider2

Duplicati הוסף הגדרות קרחון Slide3

העתק הוסף קבצים

Duplicati Slider 5

קודם

הבא

Duplicati דורש ממך להוריד לקוח לשולחן העבודה, אך אתה תשתמש בלקוח האינטרנט רוב הזמן. לממשק האינטרנט מראה נקי וקל לעקוף אותו באמצעות לשוניות הניווט בצד שמאל. למרות שהיא מציעה אפשרויות רבות, חוויית המשתמש נותרה פשוטה, אך היא לא כל כך פשוטה כמו פתרונות גיבוי עצמאיים.

לאחר שתיצור תוכנית גיבוי, Duplicati תתן לך אפשרות להצפין קבצים לפני שתעבור אותם לענן. הוא משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות, שמעולם לא נסדקה עד כמה שמישהו יודע. Duplicati מאפשר לך גם להפעיל SSL. זה יגן על הנתונים שלך מפני צמצום, אבל זה גם יאט את הגיבויים שלך.

אם תצפין את הנתונים שלך, תצטרך ליצור סיסמה. Duplicati יגיד לך אם הוא חלש וייצור לך אחד חזק אם אתה צריך את זה כדי לעשות זאת.

זה כל מה שתלוי ב- Duplicati. השאר תלוי בשירותי השותפים. חלקם, כמו אמזון דרייב ו- OneDrive, אינם מצפינים את הנתונים שלך, אך זה לא אמור להיות בעיה מכיוון ש- Duplicati יכולה. אנו מציגים את Duplicati גם במאמר הגיבוי הטוב ביותר של מק. תוכלו לקרוא שם יותר על אפשרויותיה.

סיבות אחרות שאנו אוהבים כפילויות

Duplicati הוא קוד פתוח, כך שלא תצטרך לשלם עבורו. כל שעליכם לעשות הוא להוריד אותו מ- Duplicati.com. יהיה עליך להירשם לגיבוי מקוון תואם או לשירות אחסון בענן, וכנראה שזה יעלה לך.

כמה מהר ההעלאה הראשונית שלך תלויה יותר בשירות השותפים שאתה בוחר מאשר ב- Duplicati, אך הוא ממלא תפקיד. זה יכול במהירות לדחוס ולהצפין קבצים, שיש להם השפעה רבה על המהירויות. בדקנו אותה על ידי העברת תיקיה דחוסה של 1 ג’יגה-בתים לכונן Google ונדרשה רק 12 דקות לסיום.

שותפי אחסון בענן בר-קיימא עבור שטח אחסון של 1 טרה-בתים כוללים Dropbox במחיר של 99.99 דולר, אמזון דרייב ב -59.99 דולר ו- Backblaze B2 ב -60 דולר. Backblaze B2 גובה לכל ג’יגה-בייט, כך שתוכל לרדת או גבוה יותר, תלוי בצרכים שלך. אם אתה מעוניין, קרא את סקירת ה- Backblaze B2 שלנו למידע נוסף.

5. דיסק ג’ונגל

ג’ונגל דיסק הוא פיתרון גיבוי מקוון המכוון לעסקים. בגלל זה, עליך להיות לפחות שני משתמשים. זה לא אידיאלי, אך למשתמשי לינוקס אין אפשרויות רבות. בצד החיצוני, זה מהיר ומאפשר לך לבחור כמה מקום אתה צריך על ידי שותפות עם אמזון S3. למידע נוסף על Amazon S3, קרא את סקירת Amazon S3 שלנו.

הוא תומך גם בקבצי ענן Rackspace, שהוא ללא ספק ספק ה- IaaS היקר ביותר. אם אתה רוצה לראות את טבלת התמחור, קרא את סקירת הקבצים בענן של Rackspace.

לאחר ההרשמה ל- Jungle Disk, עליך ליצור דומיין מותאם אישית עבור חשבון האב שלך. לאחר שתעשה זאת, תוכל להוסיף משתמשים. כדי להקל על התהליך, השירות מציע תמיכה בצ’אט חי, שהוא נגיעה נחמדה.

אתה יכול להשתמש בפורטל האינטרנט כדי לנהל את המשתמשים שלך ולהעניק הרשאה לגישה לדוחות שימוש וגיבוי.

כל משתמש יצטרך להתקין את הלקוח בנפרד. אשף ינחה אותם בתהליך, אך זה עדיין מבלבל מכיוון שהם יצטרכו להתחבר לדיסק מקוון, להגדיר תיקיות סינכרון ועוד, שרובם מחוץ לטווח הרגיל של פתרונות גיבוי מקוונים..

חוויית המשתמש אינה פשוטה כמו בשירותי הגדרה ושכחה, ​​כמו Backblaze. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על תהליך ההגדרה שלו, קרא את סקירת ה- Backblaze שלנו.

ג’ונגל דיסק מצפין קבצים במנוחה ובמעבר באמצעות אלגוריתם ההצפנה של AES 256 סיביות. זה תומך גם בהצפנה פרטית מקצה לקצה אם ברצונך להחזיק את מפתח ההצפנה שלך. אתה יכול גם לתת לשירות להתמודד עם זה. עם זאת, אם תעשה זאת, היא לא תוכל לאפס את הסיסמה עבורך.

אבטחת מרכז הנתונים תהיה תלויה אם תבחר באמזון S3 או Rackspace Cloud Files כספק הענן שלך. שניהם נוקטים באמצעים הרגילים כדי להבטיח את מתקני השרת שלהם מפני פולשים פיזיים ווירטואליים ואסונות טבע.

אין אימות מקורי של שני גורמים, אך מנהלי חשבונות יכולים להשיג זאת באמצעות חשבונות Google כדי להיכנס ללוחות הבקרה של דיסק הג’ונגל שלהם..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים דיסק ג’ונגל

דיסק הג’ונגל דורש לפחות שני משתמשים ותומך בעד 250. מחירו 4 דולר לרישיון בגיבוי מחשב. רישיונות מעניקים לך 10GB של גיבוי בחינם, כך שהמינימום המוחלט שתשלם הוא 8 $ לחודש (שני משתמשים, 4 $ כל אחד).

זה מחיר הגון, אבל העלות יכולה לעלות מכיוון שאתה מחויב 15 סנט לגיגה-בייט מעבר ל -10 ג’יגה-בייט הראשון שלך. אתה צריך גם לקחת חלק בשירות השותפים. במקרה של אמזון S3 העלות היא 2.3 סנט לגיגה-בייט עד שתגיע ל- 50 טרה-בתים. קבצי ענן Rackspace יקרים יותר, עם זאת, ב 10 סנט לגיגה-בייט.

שימו לב שאמזון S3 גובה גם 9 סנט לגיגה-בייט שהורדו בדמי שימוש. ראה כאן את טבלת התמחור המלאה.

דיסק הג’ונגל אינו מהיר כמו חלק מהשירותים שבדקנו, כגון Acronis True Image (קרא את סקירת Acronis True Image שלנו), אך הוא לא ממש גרוע כמו אלה האיטיים.

בדקנו את השירות באמצעות חיבור WiFi בעל מהירות הורדה של 25 מגה-ביט לשנייה ומהירות העלאה של 10 מגה-ביט לשנייה. לקח כשעה וחצי בממוצע להעלות תיקיה של 1 ג’יגה-בייט וסביבות תשע דקות כדי להוריד אותה.

לשירות אין תוכנית טובה למשתמשים בודדים וזה מבלבל להשתמש. זו הסיבה שהצבנו אותה אחרונה ברשימה שלנו. אם אתה עדיין רוצה ללמוד יותר על זה, קרא את סקירת דיסק הג’ונגל שלנו.

מחשבות אחרונות

משתמשי לינוקס לא יכולים להיות בררנים מכיוון שאין הרבה שירותים איכותיים שעובדים במערכת ההפעלה. ישנן כמה וכמה איכותיות, כולל גיבוי של CloudBerry עם Wasabi ו- CrashPlan לעסקים קטנים. לשניהם יש ביטחון חזק ותמחור הגון. אם אף אחד מהם לא עובד עבורכם, תוכלו לבחור גם ב- Duplicati או SpiderOak ONE.

עם זאת, אנו לא ממליצים על ג’ונגל דיסק מכיוון שהוא אינו ידידותי למשתמש וממקד לעסקים.

מה אתה חושב על הרשימה שלנו? האם אתה מסכים שגיבוי CloudBerry עם Wasabi הוא האפשרות הטובה ביותר עבור לינוקס? האם ידוע לך על שירותים אחרים שיספקו את משתמשי לינוקס? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map