Dropbox לעומת Tresorit בשנת 2020: שיחה קרובה

Tresorit הוא אחד משירותי האחסון בענן המאובטחים ביותר בחוץ ואילו Dropbox הוא אחד הפופולריים ביותר בזכות קלות השימוש הרבה. אנו ב- Cloudwards.net רוצים להקל עליך בבחירה בין שירותים מתחרים, אז אנחנו הולכים לבקר ב- Tresorit לעומת Dropbox כדי לראות אילו מגיעים למעלה..


מטרת הליבה של שירותי אחסון ענן היא לאחסן את הקבצים שלך בענן. למרות שכל השירותים מאפשרים לך לעשות זאת, הם נבדלים זה מזה באיזו מידה הם עושים זאת ובאילו תכונות אחרות הם מציעים. בנוסף, שירותים מסוימים, כמו Tresorit, עשויים להתמקד יותר באבטחה, בעוד שאחרים, כמו Dropbox, מתמקדים בנוחות השימוש בתכונות..

מה שיהיה מתאים לך תלוי במה שאתה רוצה לקבל מהשירות. עם זאת, אנו הולכים להשוות ביניהם בין גורמים כלליים לשירותי אחסון בענן. אם כבר החלטת, קרא את סקירת Dropbox נפרדת או את סקירת Tresorit כדי ללמוד עוד על השירות שאתה רוצה..

אם אינך מרוצה עם אחד מהם, עיין באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לקבלת עזרה. תוכל גם לקרוא את השוואת מיטב הענן שלנו לאחסון כדי לראות מה השירותים מציעים במבט חטוף.

במהלך חמישה סיבובים נבדוק כיצד השירותים משתווים כדי לעזור לכם להחליט ביניהם. נקרא מנצח אחרי כל סיבוב, ואחרי שהפעמון יצלצל, אנו ניתן לך סיכום התוצאה ונכריז על הזוכה הכללי.

1

אבטחה

אבטחת ענן חזקה חשובה מכיוון שלאינטרנט יש את חלקה בסכנות. אנשים זדוניים, כמו האקרים, מקווים לגנוב את האישורים שלך, ליירט את הנתונים שלך עם התקפות אדם באמצע, להחזיק את הנתונים שלך כבני ערובה באמצעות תוכנת ransomware או להפעיל נגדך תכנית אחרת חכמה אחרת..

שירותי ענן משתמשים בשיטות רבות כדי להבטיח אותך מפני איומים פוטנציאליים. לדוגמה, אימות דו-גורמי יעצור את האקרים שגנבו את הסיסמה שלך לגשת לחשבון שלך. עם זאת, אל תסתמכו רק על זה. פשוט סיסמא מלכתחילה.

פרוטוקול TLS / SSL מגן מפני התקפות אדם באמצע, בעוד שהצפנה מערבלת את הנתונים שלך בזמן מנוחה ובמעבר. הצפנה פרטית מקצה לקצה עוזרת לך לשמור על הקבצים שלך פרטיים רק על ידי מתן אפשרות לקרוא אותם.

זו קטגוריה עיקרית עבור שירותי ענן, בלשון המעטה. בואו נראה איך Tresorit ו Dropbox.

טרסורית

טרסורית מתמקדת באבטחה. הנשק העיקרי בארסנל שלו הוא הצפנה פרטית, המכונה גם קידוד ידע אפס. Tresorit הוא אחד השירותים הנדירים שמציעים אותו, שמרוויח אותה במקום ברשימת שירותי אחסון הענן הטובים ביותר באפס ידע..

tresorit-vs-dropbox-tresorit-security

שים לב שמכיוון ש- Tresorit משתמשת בהצפנה של ידע אפס כדי להגן על פרטיותך, היא לא תוכל לאפס את הסיסמה שלך אם תשכח אותה. השתמש במנהל סיסמאות מתוך המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא מנהלי סיסמאות כדי לוודא שזה לא קורה.

Tresorit משתמש בפרוטוקול TLS כדי למנוע התקפות הממקדות לקבצים במהלך העברה והצפנה AES 256-ביט כדי לטרוף קבצים בזמן מנוחה. בנוסף, אם מישהו יצליח לפצח את הסיסמה שלך אימות דו-גורמי ימנע גישה לחשבונך.

Tresorit שומרת על שרתיה במרכזי נתונים מאובטחים של מיקרוסופט באירלנד ובהולנד. הם מפעילים מעקב, אבטחה 24/7 וסריקה ביומטרית. הם גם עומדים בתקני ISO העדכניים ביותר. קרא את סקירת Microsoft Azure שלנו למידע נוסף.

כשאתה מעלה נתונים ל- Tresorit, הוא משוכפל במספר שרתים במרכז נתונים, הדומה להגדרת RAID. זה מקטין את הסיכון לאובדן נתונים ומגדיל את הזמינות של הקבצים שלך.

אם תוכנות כופר משחיתות את הקבצים שלך אינך צריך לשלם כדי להחזיר אותם. אתה יכול להשתמש בגרסת קבצים כדי לאחזר אותם. התוכנית הזולה ביותר מוגבלת לעשר גרסאות קודמות, אך האחרות כוללות גרסאות בלתי מוגבלות. Tresorit מאפשרת לך גם למחוק נתונים מהמכשיר שלך מרחוק, וזה עוזר אם מישהו גונב אותם.

תוכניות יקרות יותר מספקות לך תכונות אבטחה מתקדמות, כמו הגדרת מדיניות אבטחה, פיקוח על מנהל מערכת וביטול הגישה ממכשירים.

טרסורית ערכה אתגר פריצה גלוי שהזמין האקרים לנסות לפרוץ לתוכו אך איש לא הצליח בתקופה שנמשכה שנה וחצי. אם ברצונך ללמוד עוד אודות האבטחה של Tresorit, קרא את נייר הלשכה שלה.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-security

Dropbox

ברור ש- Dropbox לא שם את אותו דגש על אבטחה. למעשה, לשירות יש היסטוריה משובצת. החברה הייתה באור הזרקורים במהלך הפרה ב -2012 בה נגנבו 68 מיליון סיסמאות, והאירוע לא דווח רק לאחר שנים אחר כך.

בנוסף, דרופבוקס הייתה מחוברת לפרויקט PRISM בשנת 2013. עם זאת, החברה נקטה בצעדים להגברת האבטחה לאחר מכן.

Dropbox משתמש ב- AES 256-ביט כדי לטרוף את הקבצים שלך במנוחה ובפרוטוקול TLS עם AES 128-bit כדי להגן על הקבצים שלך במהלך ההעברה. זה נוהג טוב, אבל זה מאפשר ל- Dropbox לפענח את הקבצים שלך כדי לחלץ מטא נתונים לאינדקס כשהם נוחתים על השרתים שלה ולהצפין אותם אחר כך.

יתר על כן, המטא נתונים שלך נותרו בפשטות בשרת נפרד. ברור כי Dropbox אינה מציעה הצפנה פרטית. זה לא השיטה הטובה ביותר להגן על פרטיותך, לכן שקול להשתמש ב Boxcryptor, תוסף הצפנה פרטי. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת Boxcryptor שלנו.

Dropbox משתמש באימות דו-גורמי, כך שתוכל להיות סמוך ובטוח שאיש לא יזכה בגישה לחשבונך מבלי שיהיה לך את הטלפון החכם.

אתה יכול להשתמש בגרסאות כדי לשחזר גרסאות ישנות יותר של קבצים בני עד 120 יום כדי להילחם בהשפעה של תוכנת ransomware. אם זה לא מספיק בשבילך, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו למאגר גרסאות לחלופות.

דף האבטחה של חשבונך מאפשר לך לעקוב אחר מכשירים מקושרים, פעילויות אינטרנט פעילות ואפליקציות צד ג ‘עם גישה לחשבונך. אם משהו נראה חשוד, אתה יכול להשבית את הגישה לחשבון שלך.

ל- Dropbox יש עמוד ב- HackerOne שמתגמל את ההאקרים אם הם יכולים לפצח את האבטחה של Dropbox. עד כה שילמה Dropbox כמעט 300,000 דולר בתגובה.

המידע אודות אבטחת מרכז הנתונים של Dropbox הוא נדיר, אך בחברה אומרים שהם “התקשו לשפר את האבטחה ולהגן מפני התקפות.”

מחשבות סביב סיבוב אחד

ל- Dropbox אין אבטחה רפה אך היא לא מספקת את הרמה הגבוהה שלה ש- Tresorit עושה. זה בזכות ההצפנה הפרטית של Tresorit, גרסאות בלתי מוגבלות ואתגר האקרים שלא היו לו טענות.

סיבוב: נקודת אבטחה לטרזורית

לוגו טרסורית
לוגו של Dropbox

2

עלות אחסון

ככל שתקבלו יותר מחיר, עלות האחסון תהיה טובה יותר. זה טוב גם אם לשירות יש תוכניות מרובות מכיוון שזה מגדיל את הסיכוי שלך למצוא התאמה טובה. תכנית או ניסיון בחינם הם גם יתרון מכיוון שאתה יכול להשתמש בו כדי לבדוק שירות לפני שאתה מתחיל. אם התקציב הוא הדאגה העיקרית שלך, קרא את המבצעים הטובים ביותר שלנו באחסון ענן לקבלת רשימה של שירותים ידידותיים לארנק.

תמחור tresorit לעומת dropbox-tresorit

טרסורית

האבטחה של טרסורית חזקה, אך היא לא באה בזול. היא אינה מציעה תוכנית בחינם, אך לתוכניות בתשלום יש תקופת ניסיון בחינם. הזול ביותר הוא פרימיום שהוא 10.42 דולר לחודש עבור שטח אחסון של 200GB בלבד. יש לו תכונות אחסון בענן נפוצות, יחד עם גישה לחמישה מכשירים, סנכרון, היסטוריית גרסאות של 90 יום והיכולת לשחזר 10 גרסאות קודמות של קבצים.

סולו הוא התוכנית האישית האחרת. הוא מספק שטח של 2 טרה-בתים עבור $ 24 לחודש. זה יותר מפי שניים מהמחיר ששירותים מסוימים גובים עבור תוכניות ה- 2TB שלהם. התוכנית מוסיפה בקרת הרשאה, שיתוף קבצים עם קישורים מוגנים באמצעות סיסמה, שילוב של Microsoft Outlook ועוד.

ל- Tresorit יש גם תוכניות עסקיות. עסקים קטנים הם 20 דולר למשתמש בחודש ומעניקים לך שטח אחסון של 1 TB לכל משתמש. העסקים מוזלים 50 אחוז בזמן כתיבת שורות אלה, מה שהופך אותם ל 12 $ למשתמש לחודש. זה מוסיף תאימות של HIPAA, מחיקה מרחוק, מיתוג בהתאמה אישית, בקרות קבצים מתקדמות ותמיכה.

Enterprise הוא 24 $ למשתמש לחודש ותומך ביותר ממאה משתמשים. זה גם מוסיף תכונות, כמו תזרימי דוא”ל מותאמים אישית, פריסה בהתאמה אישית, ממשק API, הכשרת צוותים ועוד.

תמחור tresorit-לעומת-dropbox-dropbox

Dropbox

התוכנית הזולה ביותר של Dropbox היא פלוס, שהיא 9.99 דולר לחודש או 99 דולר לשנה. זה מספק שטח אחסון של 1 TB. הוא כולל שילוב של Microsoft Office 365, היסטוריית גרסאות של 30 יום, תמיכה בדוא”ל עדיפות ותכונות אחסון בענן הרגילות.

התוכנית הבאה היא Professional, שמוסיפה בקרות קישור משותפות, כלי שיתוף פעולה מתקדמים, היסטוריית גרסאות מורחבות, כגון סינכרון חכם ו- Showcase, וגישה לתמיכה בצ’אט. זה 16.58 דולר לחודש או 198.96 דולר לשנה.

יש שתי תוכניות צוות: סטנדרט ומתקדם. Standard מספק שטח שטח משותף של 3 טרה-בתים עבור $ 12.50 למשתמש למשתמש בחודש או 150 $ למשתמש לשנה. יש לו תכונות כמו כלי להעברת חשבונות, תיקיית צוות, גישה בלתי מוגבלת לממשק API לשותפי פלטפורמת אבטחה, תאימות HIPAA, בקרות מנהלים וחיוב מרכזי.

מתקדם לא שם מכסה לאחסון שלך, אך הוא מעלה את המחיר ל 25 $ למשתמש לחודש או 240 $ למשתמש לשנה. זה ממתיק את העסקה עם אישורי מכשירים, היסטוריית הצופים ותכונות צוות מתקדמות, כגון כניסה יחידה, תפקידי ניהול שכבתי, ביקורת יומנים ותמיכה טלפונית בשעות העבודה.

התוכנית החינמית מציעה שטח אחסון דל של 2 ג’יגה-בייט, מה שלא הופך אותו מתאים לחפץ האחסון הטוב ביותר בענן שלנו בענן. עדיין, די בכדי לראות אם Dropbox עובד בשבילך.

שתי מחשבות עגולות

לאף אחד משירותים אין תכניות תחרותיות במיוחד. עם זאת, Dropbox הוא זול יותר, בעוד ש Tresorit נותנת לך יותר מכות עבור הדולר שלך, מה שגורם לנו לחשוב שקישור תקין. אם אתה מתעניין יותר בתוכניות הצוות של Dropbox, קרא את הסקירה של Dropbox Business שלנו כדי ללמוד את הפרטים עליהם.

סיבוב: עלות אחסון אין מנצח ברור, נקודות עבור שניהם

לוגו טרסורית
לוגו של Dropbox

3

חוויית משתמש

זה נהדר אם לשירות יש הרבה תכונות חזקות, אך זה לא יועיל אם הם לא עטופים בחוויית משתמש מהנה. משתמשים נוטים להימנע משירותים שלא.

טרסורית

Tresorit הוא בין השירותים המובילים מתוך ביקורות האחסון בענן שלנו, אך חווית המשתמש שלה מורכבת יותר מהשירות הממוצע מכיוון שאתה צריך ליצור טרזורים בודדים – “כספת” בגרמנית – כדי לסנכרן קבצים.

לקוח שולחן העבודה עובד על חלונות, macOS ולינוקס. תמיכה בלינוקס נדירה בקרב שירותי אחסון ענן. אם Tresorit לא עובד בשבילך, קרא את האוסף המקיף שלנו לאחסון הענן הטוב ביותר עבור Linux עבור אפשרויות אחרות.

tresorit-vs-dropbox-tresorit-desktop

מלבד הסנכרון המורכב, לקוח שולחן העבודה ברור וקל לשימוש. הטעם הוא סובייקטיבי, אך אנו חשים שלקוח שולחן העבודה של Tresorit הוא אחד האטרקטיביים ביותר בשוק.

tresorit-vs-dropbox-tresorit-web

אם אינך נמצא מהמכשיר שלך, אתה יכול להשתמש ביישום האינטרנט Tresorit כדי לגשת לאחסון הענן שלך. העיצוב המינימלי שלה מקל על איתור תיקיות וקישורי ניווט. עם זאת, סינכרון מורכב מסבך את העניין מכיוון שאתה לא יכול פשוט לגרור ושחרר תוכן לתיקיית השורש של לקוח האינטרנט. זה הגיוני מכיוון שזה לא טרזור, אבל הגישה לא רגילה.

ל- Tresorit יש גם אפליקציות סמארטפונים לאנדרואיד ו- iOS. אתה יכול להשתמש בהם כדי להעלות תמונות וסרטונים מהטלפון שלך. בנוסף, אתה יכול לגשת לאחסון הענן שלך, ליצור קישורים לתוכן שלך ולעבוד באופן לא מקוון. אם אתה רוצה לוודא שרק אתה יכול לגשת ליישום, אתה יכול להגדיר נעילת קוד סיסמה.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-desktop

Dropbox

Dropbox נמצאת בחזית חוויית המשתמש מאז שהחלה בשנת 2007, וזה נכון גם היום. למעשה, זה המקום בו הומצא המודל הסנכרון הנפוץ.

הדגם הנפוץ של סינכרון מורכב מסמל מגש המערכת ותיקיית סינכרון. כל דבר שתציב בתיקיית הסנכרון יסונכרן לענן. זה כזה פשוט. אולם לשם כך עליכם להתקין את לקוח שולחן העבודה הפועל ב- Windows, macOS ו- Linux.

הלקוח השולחני של Dropbox מסתובב סביב סמל מגש המערכת. בגלל זה, זה דק ואינך צריך לעבור שלבים רבים כדי למצוא את מבוקשך. הפעולות הנפוצות ביותר נמצאות בפינה השמאלית העליונה, בעוד שהחלונית הראשית מציגה את ההתראות או הקבצים האחרונים שלך. אתה יכול גם לחפש אותם הנוח.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-web-client

אתה יכול לגשת לאותן תכונות מלקוח האינטרנט. זה ברור ואינטואיטיבי, וכל שעליך לעשות הוא לגרור ולשחרר קובץ לכל מקום כדי להתחיל להעלות. גם מעבר בין דפים ותכונות מהיר.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-mobile

גם האפליקציות לנייד קלות לשימוש. הם מאפשרים לך לסרוק מסמכים, להפוך קבצים לזמינים במצב לא מקוון, לגשת לנייר Dropbox ולגבות באופן אוטומטי את התמונות והסרטונים שלך. בנוסף, אתה יכול לשתף את הקבצים שלך. אם אינך מכיר את Dropbox Paper, תוכל ללמוד עליו יותר בסקירת Dropbox Paper.

שלוש מחשבות עגולות

ל- Tresorit חווית משתמש סולידית, אך היא מורכבת יותר מזו של Dropbox בזכות הצורך ליצור טרזורים. Dropbox הוא גם אינטואיטיבי ונוח יותר לשימוש.

סיבוב: נקודת חווית משתמש עבור Dropbox

לוגו טרסורית
לוגו של Dropbox

4

שיתוף

שיתוף הוא חלק גדול מחוויית אחסון הענן, ולכן הוא אמור להיות קל, מהיר ומסוגל להגיע ישירות לרשתות החברתיות הגדולות, אנשים פרטיים וקבוצות. להשלמת החוויה, עליכם להיות מסוגלים להגן על השיתופים שלכם באמצעות בקרות תוכן, כגון הגנת סיסמא, תאריכי תפוגה והרשאות..

טרסורית

ל- Tresorit בקרות ויכולות שיתוף חזקות, המסייעות לה להפוך את רשימת מיטב שירותי אחסון הענן לשיתוף שלנו. אותן תכונות זמינות בין אם אתה משתמש ביישום האינטרנט או בשולחן העבודה.

tresorit-vs-dropbox-tresorit-share

אם ברצונך לשתף תיקיה, עליך ליצור קישור או להזמין משתמשים באמצעות דואר אלקטרוני. אם אתה עובר במסלול הדוא”ל, הנמענים יצטרכו להירשם לחשבון Tresorit. לקבצים אין דרישה זו, אך ניתן לשתף אותם רק עם קישור.

אתה יכול להגן על קישורים באמצעות תאריך תפוגה, סיסמא או מגבלת גישה. לתיקיות יכולות להיות שלוש דרגות הרשאות. הם מאפשרים לך לקרוא, לקרוא ולשנות או לערוך.

כדי לעזור לך לעקוב אחר הקישורים שיצרת, Tresorit מספקת תצוגת “קישורים”. תצוגה נוספת, “אנשי קשר”, מאפשרת לדעת עם האנשים שאיתם שיתפת גישה.

טרסורית חסרה כמה דברים. אינך יכול ליצור קישורי העלאה או לשתף ברשתות החברתיות.

Dropbox

Dropbox מאפשר לך לשתף תוכן המאוחסן בו באמצעות לקוח שולחן העבודה שלך, אפליקציית הסמארטפון או לקוח הדפדפן.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-share

ניתן לשתף קישורים באמצעות לקוח האינטרנט על ידי העתקה והדבקה או שליחתם באמצעות דואר אלקטרוני, אך אינך יכול לשתף ישירות לרשתות חברתיות. Dropbox מאפשר לך להגן על קישורים באמצעות סיסמה או תאריך תפוגה, השבתת הורדות או בחירה של אנשים ספציפיים שיכולים לגשת אליה. אם ברצונך להפסיק את השיתוף, עליך למחוק את הקישור

המנויים לתוכנית הזולה ביותר, פלוס, אינם מקבלים את התכונות האלו. אם תרצו להשתמש בהם, עליכם להירשם לתכנית המקצועית שהיא מחיר כפול מהמחיר.

אתה יכול לשתף תיקיות ולהגדיר את הרשאתן ל”עריכה “או” תצוגה “. יש גם דף שמראה את מה ששיתפת עם אחרים. אם אתה רוצה להזמין אחרים לשתף אותך, אתה יכול להשתמש בתכונה “בקשת קבצים”.

סיבוב ארבע מחשבות

לשני השירותים תכונות שיתוף מסוגלות. ל- Tresorit אבטחה טובה יותר לשיתופים ו Dropbox מאפשרת לך ליצור בקשות קבצים. ההבדל באבטחה אינו גדול אך Dropbox שומרת על שיתוף תכונות לתוכניות היקרות יותר שלה בזמן ש- Tresorit יש את אלה בזול ביותר, ולכן Tresorit מנצחת בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת שיתוף לטרזורית

לוגו טרסורית
לוגו של Dropbox

5

תכונות

קטגוריה זו עוסקת בתכונות החורגות מאלו המוצעות על ידי מרבית שירותי אחסון הענן. כמה דוגמאות הן אפליקציות לפרודוקטיביות, הפעלת מדיה, גרסאות מתקדמות, ניתוח תמונות ואינטגרציה עם אפליקציות של צד שלישי.

טרסורית

Tresorit אינה משתלבת עם אפליקציות של צד שלישי, כגון Microsoft Office Online או Trello, מכיוון שידע אפס מונע זאת. ידע אפס מונע גם השמעת מוסיקה או קטעי וידאו. אם אתה זקוק לשירותים שיש להם תכונות כאלה, קרא את המאמר הטוב ביותר בנושא אחסון בענן לשיתוף פעולה.

סנכרון סלקטיבי של Tresorit

ל- Tresorit יש תכונה של כונן רשת הנקראת Tresorit Drive. Tresorit Drive מאפשר לך לאחסן קבצים רק בענן ולהמשיך לגשת אליהם משולחן העבודה שלך. זו דרך טובה לחסוך מקום בכונן הקשיח.

השירות מספק גם תוסף ל- Microsoft Outlook, שנותן לך דרך לשתף קבצים בטוחים יותר מאשר קבצים מצורפים לדוא”ל רגילים. משתמשי לינוקס ישמחו לשמוע כי Tresorit מציע ממשק שורת פקודה פשוט הפועל בתחנות עבודה או בשרתים של לינוקס. זה מאפשר לך להפוך אוטומטית משימות כמו סנכרון ודיווח.

ל- Tresorit יש גם יכולות גרסה חזקות, והיא מרוויחה אותה במקום באחסון הענן הטוב ביותר שלנו לרשימת גרסאות.

Dropbox

Dropbox משתלב עם Office Online, המאפשר לך ליצור קבצי Word, PowerPoint או Excel בתיקיות Dropbox שלך. תוכל גם לערוך מסמכים לאחר שתעלה אותם.

tresorit-vs-dropbox-dropbox-paper

ל- Dropbox יש גם אפליקציה לרישום הערות קנייניות בשם Paper. זה מאפשר לך לרשום הערות, להטביע קבצי מדיה ולשתף פעולה עם אחרים. אבל זה לא יכול לעשות הרבה יותר. לקבלת חלופה טובה יותר, קרא את המאמר הטוב ביותר בנושא אפליקציות לרישום הערות.

ל- Dropbox אפליקציה נוספת בשם Showcase המאפשרת לך לשתף קבצים בעמוד אטרקטיבי.

אתה יכול לבצע חיפוש בטקסט מלא לסריקת תוכן הקבצים שלך. זה כולל מסמכים שנסרקו באמצעות האפליקציה לנייד. כשאתה סורק מסמך, אתה יכול לצבוט אותו ולהעלות אותו כקובץ .pdf או .jpeg לענן.

גרסאות מאפשרות לך לשחזר קבצים שנמחקו או גרסאות ישנות יותר משלושים הימים האחרונים. אתה יכול גם להפעיל את קבצי המדיה שלך ולצפות בתצוגה מקדימה. עם זאת, זה לא עשה את הקיצוץ עבור אחסון ענן הטוב ביותר לרשימת המוסיקה שלנו.

אחת התכונות השימושיות ביותר היא סינכרון חכם המאפשר לך לגשת לקבצים והתיקיות בחשבון Dropbox שלך מהמחשב שלך מבלי לסנכרן קודם. זה חוסך מקום בכונן הקשיח. זה עובד כמו תכונת הכונן של Tresorit.

מחשבות סיבוב חמש

למרות של- Tresorit יש סיבה טובה לחסר אותם, יש ל- Dropbox יותר אפליקציות ואינטגרציות, כך שהיא מנצחת בסיבוב הזה.

עגול: נקודת תכונות עבור Dropbox

לוגו טרסורית
לוגו של Dropbox

6

מחשבות אחרונות

Dropbox ו- Tresorit הם בין מיטב שירותי אחסון הענן שלנו. יש לנו שני סיבובים לטובת כל אחד, עם שוויון אחד. עם זאת, הדירגנו את Tresorit בדירוג הכללי שלנו, לכן ניתן לתת התאמה למתמודד השוויצרי.

הזוכה: טרסורית 

Tresorit מחייבת אותך לשלם דולרים גדולים עבור אבטחה מהשורה הראשונה וחלק מהמשתמשים עשויים לחשוב שזה יותר מדי. מצד שני, Dropbox תספק פרודוקטיביות טובה, שילובים של צד שלישי ותכונות שיתוף נחמדות. התוכניות שלה גם מאפשרות לך אחסון רב יותר.

מה אתה חושב על ההשוואה הזו? איזה שירות אתה מעדיף? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map