כיצד לבטל את Dropbox בדרך הקלה בשנת 2020

Dropbox הוא שירות אחסון בענן שמציע הרבה תכונות ותוכניות שימושיות, אך זה לא אומר שהוא מתאים לכולם. אם נרשמת ל- Dropbox ומצאת את עצמך לא עושה את השימוש הטוב ביותר בתוכנית שלך, או אם Dropbox אינה מתאימה לצרכים שלך, ייתכן שהגיע הזמן לבטל את השירות.


במאמר זה, אנו הולכים להוביל אותך בתהליך הצעד-אחר-שלב של ביטול תוכנית הפרט או הצוות שלך. אנו נעסוק גם בכדי לקבל החזר והאם אתה זכאי.

כיצד אוכל לבטל את המנוי של Dropbox שלי?

קל לבטל את תוכנית Dropbox האישית שלך. כדי להתחיל, לחץ על המעגל – או על תמונת הפרופיל שלך – בפינה השמאלית העליונה של דף הבית. לאחר מכן לחץ על “הגדרות” מהתפריט השלילי הנפתח. משם תועבר לכרטיסייה “הכללית” הראשית בתפריט ההגדרות.

הגדרות

לאחר הגדרות, לחץ על הכרטיסייה “תוכנית”. בתחתית הדף לחץ על “בטל תכנית”, שייקח אותך לדף השדרוג לאחור. גלול לתחתית עמוד השדרוג לאחור ולחץ על “אני עדיין רוצה לשדרג לאחור” כדי לעבור לשלב הבא.

בטל תכנית

העמוד הבא זה סקר שאי אפשר לדלג עליו. בחר את הסיבה שאתה משדרג את התוכנית שלך ולחץ על “המשך” כדי להמשיך. תועבר לדף הסופי שיגיד לך מה תחמיץ על ידי ביטול.

שדרוג לאחור - סקר

אם אתה בטוח שאתה רוצה לשדרג לאחור, גלול לתחתית ולחץ על “אני עדיין רוצה לשדרג לאחור.” אם הגעת לנקודה זו ואתה משדרג לאחור כי אינך בטוח מה אתה מקבל עם תוכנית בתשלום, עיין בסקירת Dropbox שלנו לקבלת פירוט מלא של מה שהיא מציעה והטבות שאולי אינך מודע לה.

כיצד אוכל לבטל את המנוי של Dropbox שלי?

 1. לחץ על המעגל בפינה השמאלית העליונה של מסך הבית של Dropbox
 2. לחץ על “הגדרות” מהתפריט הנפתח
 3. לחץ על “תוכנית”
 4. גלול לתחתית הדף ולחץ על “בטל תוכנית”
 5. גלול לתחתית הדף ולחץ על “אני עדיין רוצה לשדרג לאחור”.
 6. בחר סיבה לעזיבה
 7. לחץ על “המשך”
 8. גלול לתחתית הדף ולחץ על “אני עדיין רוצה לשדרג לאחור”.

כיצד לבטל עסק של Dropbox

לפני שנקפץ כיצד לבטל את חשבון העסק שלך ב- Dropbox, בדוק את סקירת העסק של Dropbox כדי לוודא כי ביטול התוכנית העסקית שלך הוא המהלך הנכון..

ביטול תוכנית עסקית של Dropbox שונה במקצת מביטול תוכנית פרטנית. ראשית, וודא שאתה מחובר לחשבון הניהול שלך. בדף הבית שלך, יש רשימה משמאל עם אפשרות “מסוף ניהול”. לחץ על זה כדי להתחיל.

dropboxbusiness-admin

במסוף הניהול, לחץ על “חיוב” מהתפריט השלילי שמשמאל למסך. פעם אחת בתפריט החיוב, גלול מטה לתחתית ולחץ על “בטל תוכנית.” אם אתה באמצע ניסיון חינם, אתה יכול לבטל את תקופת הניסיון שלך באותה צורה.

חיוב Dropboxbusiness

לאחר שתעמוד בדף הביטול, גלול לתחתית וסמן את התיבות שמאירות מה תאבד על ידי מעבר לתכנית צוות חינמית ולחץ על “השלם ביטול.” עכשיו כשתהיה בתוכנית חינמית, אתה יכול לחזור למסוף הניהול ולמחוק את הצוות שלך כדי לחזור לחשבון בודד, אם תרצה.

כיצד לבטל עסק של Dropbox

 1. היכנס ל- Dropbox כמנהל
 2. לחץ על “מסוף מנהל”
 3. לחץ על “חיוב”
 4. גלול לתחתית העמוד
 5. לחץ על “בטל תכנית”
 6. סמן את תיבות האישור
 7. לחץ על “השלם את הביטול”

כיצד אוכל לבטל את חשבון Dropbox שלי?

אם פשוט אין שדרוג לאחור לתכנית Dropbox Basic בחינם, והיית מעדיף לבטל את חשבונך לחלוטין, התהליך פשוט. לחץ על המעגל בפינה השמאלית העליונה של מסך הבית ונווט ל”הגדרות “מהתפריט השלילי. משם, גלול לתחתית הדף ולחץ על “מחק חשבון.

מחק חשבון

תתבקש להזין את הסיסמה שלך ולבחור סיבה לביטול. לאחר מכן, פשוט לחץ על “מחק לצמיתות” והחשבון שלך יימחק לנצח. הקפד לגבות קבצים שברצונך לשמור לפני שלב זה מכיוון שלא תהיה לך גישה אליהם לאחר שתמחק את חשבונך.

כיצד אוכל לבטל את חשבון Dropbox שלי?

 1. לחץ על המעגל בפינה השמאלית העליונה של מסך הבית של Dropbox
 2. לחץ על “הגדרות” מהתפריט הנפתח
 3. גלול לתחתית העמוד
 4. לחץ על “מחק חשבון”
 5. הזן את הסיסמה שלך ובחר סיבה לביטול

האם אני זכאי להחזר כספי?

אם שילמת עבור חשבון Dropbox ורצית לקבל החזר, עליך לבטל תוך 14 יום מרגע רכישת התוכנית שלך ועליך לחיות באיחוד האירופי או בטורקיה. אם אתה עומד בדרישות הללו, אתה יכול ליצור קשר עם Dropbox לקבלת החזר כספי.

אם רכשת את התוכנית שלך דרך אפליקציית iOS או Android, Dropbox מציע שתבקש החזר דרך חנות Google Play או חנות האפליקציות של אפל. למידע נוסף תוכל להציג את כל מדיניות ההחזר של Dropbox.

מחשבות אחרונות

למרות שיש הרבה שירותי אחסון בענן, לא כולם מיועדים לכולם. אם הורדת את Dropbox ומחפשת פיתרון אחסון בענן אחר, אנו ממליצים על Sync.com ו- pCloud כשירותי אחסון הענן הטובים ביותר שבדקנו. תוכל לבדוק את סקירת Sync.com ובסקירת pCloud שלנו למידע נוסף.

תוכלו גם להציץ במדריך שלנו לאחסון הענן הטוב ביותר, בו אנו מדרגים את כל 28 ספקי אחסון הענן שלנו. עכשיו נפנה את זה אליך. האם הצלחנו לעזור לך לבטל את חשבונך? ספרו לנו בתגובות למטה, ותודה שקראו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map