כיצד למחוק את חשבון Dropbox שלך בשנת 2020

Dropbox הוא שירות פופולרי המאפשר לך לאחסן ולנהל את הקבצים שלך בענן. הוא מציע תוכניות צוות ותאימות ל- Office Online. Dropbox הוא לא שירות אחסון הענן היחיד שם בחוץ, ואולי תרצה לקחת את הקבצים שלך למקום אחר לאחר שתראה את המדריך הטוב ביותר לאחסון ענן שלנו..


למרבה המזל, מחיקת חשבון Dropbox שלך והסרת ההתקנה של לקוח Dropbox זה תהליך פשוט שאנו נעסוק במדריך צעד אחר צעד זה. זכור, אם תמחק את חשבונך, תאבד את הגישה לקבצים שלך המאוחסנים ב- Dropbox. הקפד להוריד קבצים שאתה רוצה לשמור לפני שתתחיל בתהליך זה.

עם זאת, אם ברצונך למחוק את חשבון Dropbox שלך מכיוון שאינך רואה את החלק החיצוני של השירות, עיין בסקירת Dropbox שלנו; אתה יכול להיות מופתע מכמה מהיתרונות שייתכן שלא ידעת עליהם.

כיצד אוכל למחוק את חשבון ה Dropbox שלי?

לפני שתמחק את חשבון Dropbox שלך, תחילה עליך לבטל את הרישום לתוכנית בתשלום שלך. אם אתה כבר משתמש בתוכנית Dropbox Basic החינמית, אתה יכול לדלג לפסקה האחרונה בסעיף זה. אחרת, המשך לקרוא כדי להתחיל.

התחל על ידי מעבר ל- Dropbox.com והתחבר לחשבונך. לחץ על הפרופיל שלך או על המעגל בפינה השמאלית העליונה של הדף. מהתפריט השלילי הנפתח, לחץ על “הגדרות” ונווט אל הכרטיסייה “תוכנית”. כאשר שם, גלול לתחתית הדף ולחץ על “בטל תוכנית.”

הגדרות

לחיצה על כפתור “בטל תוכנית” תעביר אותך לדף השדרוג לאחור. גלול לתחתית שם יש לך אפשרויות לפנות לתמיכה של Dropbox, שנה את התוכנית שלך או שדרג לאחור. כפתור השדרוג לאחור נראה אפור, אך קדימה לחץ על “אני עדיין רוצה לשדרג לאחור.”

בטל תכנית

דף זה יבקש ממך לבחור סיבה מדוע ברצונך לבטל את התוכנית שלך. אינך יכול לדלג על שלב זה, לכן בחר את הסיבה שבגללה אתה מבטל ולחץ על “המשך” כדי להמשיך.

שדרוג לאחור - סקר

הדף הבא הוא סיכום של כל מה שתפסיד על ידי ביטול תוכנית Dropbox שלך. גלול לתחתית ולחץ על “אני עדיין רוצה לשדרג לאחור.” לאחר מכן תועבר לדף הבית שלך.

באמת הפעם

עכשיו לאחר שביטלת את התוכנית שלך, תוכל למחוק את חשבונך. נווט בחזרה להגדרות וגלול לתחתית העמוד ולחץ על כפתור “מחק חשבון”. יהיה עליך להזין את הסיסמה שלך ולתת סיבה לעזיבה לפני שתלחץ על “מחק לצמיתות.” תצא מלקוח Dropbox ותועבר מייד לדף ההרשמה.

כיצד אוכל למחוק את חשבון ה Dropbox שלי?

 1. לחץ על תמונת הפרופיל שלך או על העיגול האפור בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 2. לחץ על “הגדרות” בתפריט הנפתח (אם יש לך חשבון בחינם, דלג לשלב 10)
 3. לחץ על הכרטיסייה “תוכנית”
 4. לחץ על “בטל תכנית”
 5. לחץ על “אני רוצה לשדרג לאחור”
 6. בחר סיבה לשדרוג לאחור
 7. לחץ על “המשך”
 8. לחץ על “אני עדיין רוצה לשדרג לאחור”
 9. נווט בחזרה לכרטיסיית ההגדרות הכלליות
 10. גלול לתחתית העמוד
 11. לחץ על “מחק חשבון”
 12. הזן את הסיסמה שלך ובחר סיבה לעזיבה
 13. לחץ על “מחק לצמיתות”

כיצד אוכל להסיר את ההתקנה של Dropbox מהמחשב שלי?

הסרת התקנת לקוח Dropbox ממחשב Windows שלך היא משימה מהירה בהרבה. מתפריט ההתחלה של המחשב או מכפתור Windows, לחץ על סמל גלגל השיניים. פעולה זו תעביר אותך לתפריט ההגדרות.

הגדרות חלונות

לאחר ההגדרה, לחץ על “יישומים” ואז גלול אל Dropbox. לחץ על “הסר התקנה” ואז לחץ על “הסר התקנה” בחלון הקופץ.

הסר התקנה

מכאן, אשף ההתקנה של Dropbox יופיע ותוכל ללחוץ על “הסר התקנה” כדי להסיר את הלקוח מהמחשב האישי שלך. תיקיית Dropbox עדיין תהיה במחשב שלך, אז כצעד אחרון, וודא שאתה מסיר את התיקיה ואת כל הקבצים שאינך רוצה.

כיצד אוכל להסיר את ההתקנה של Dropbox מהמחשב שלי?

 1. לחץ על כפתור התחל או על Windows במחשב שלך
 2. לחץ על לחצן גלגל השיניים או הגדרות
 3. לחץ על “אפליקציות”
 4. אתר את Dropbox
 5. לחץ על “הסר התקנה”
 6. לחץ על כפתור ההסרה השני
 7. לחץ על “הסר התקנה” באשף ההתקנה של Dropbox

מחשבות אחרונות

עכשיו לאחר שמחקת את חשבונך, אתה חופשי לנסות משהו חדש. אנו ממליצים על Sync.com ו- pCloud כשני שירותי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו. שניהם מאובטחים, קלים לשימוש ויש להם תכניות נהדרות. תוכל לבדוק את סקירת ה- pCloud שלנו ואת סקירת Sync.com כדי לגלות עוד.

אנו אוהבים לשמוע ממך, אז הודע לנו בתגובות אם התקשתה למחוק את חשבון ה- Dropbox שלך או להסיר את הלקוח מהמחשב האישי שלך. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map