כלי אחסון ענן DIY הטובים ביותר: אחסון ענן אישי לשנת 2020

אם המחשבה על בניית אחסון ענן משלך אינה מפחידה אותך, אתה במקום הנכון. בניית פיתרון משלך תעניק לך שליטה רבה יותר בענן שלך ותגן על פרטיותך טוב יותר. בסקירה זו אנו הולכים לדון בבחירות שלנו לכלי אחסון הענן הטובים ביותר בעיצוב DIY.


אין להתבלבל עם התקני אחסון ענן אישיים, אלה הם כלי תוכנה שיעזרו לך להגדיר אחסון ענן אישי משלך.

יהיה עליכם לטפל בחומרה על ידי רכישת ציוד או השקעה במארח וירטואלי. אם אתה לא מתלהב מכלי אחסון ענן של עשה זאת בעצמך לאחר שקרא את זה, עיין במדריך הטוב ביותר לאחסון ענן שלנו לקבלת פתרון פשוט יותר..

מהי אחסון ענן אישי?

אחסון ענן DIY הוא בדרך כלל תוכנת שרת לקוח, קוד פתוח או בתשלום, המסייע לך להקים ולתחזק את הענן שלך. אתה יכול להגדיר אותו בשרת פיזי שאתה מתחזק להשתמש בו בשירות אירוח בענן, כגון DigitalOcean. זו חברת אירוח הענן השלישית בגודלה בעולם, מאחורי עליבאבא במקום השני והמובילה אמזון (קרא את סקירת Amazon S3 שלנו).

אתה יכול להגדיר כמה פתרונות אחסון בענן עשה זאת בעצמך במכשירי אחסון המחוברים לרשת או להשתמש באפשרויות המוצעות על ידי ספקי האירוח הטובים ביותר שלנו.

ההתקנה יכולה להיות קשה, אך בחרנו אפליקציות שמקלות על התהליך, גם אם אתה משתמש במיינסטרים. זה כרוך בהתקנת תוכנת שרת והורדת תוכנת לקוח למחשבים שלך ויישומים ניידים לסמארטפונים שלך.

תוכנת לקוח עובדת באופן דומה ל- Google Drive או ל- pCloud. המשמעות היא שהיא תיצור תיקיית סינכרון בכונן הקשיח. תיקיות או קבצים שתפיל לתיקיה זו יסונכרנו עם שטח האחסון בענן שלך ואז להתקנים אחרים עם התקנת לקוחות.

לכלים רבים לאחסון ענן עשה זאת בעצמך יש ממשקי רשת, כך שתוכל לגשת לתוכן שלך באמצעות דפדפן. זה חוסך לך את הבעיה בהתקנת תוכנת לקוח במחשבים שאינם שלך. קל יותר לשתף קבצים באמצעות תוכנה מבוססת דפדפן ואפליקציות סלולריות.

כעת, לאחר שבדקנו מהם כלים לאחסון ענן DIY, בואו נסתכל על האפשרויות המובילות.

1. Nextcloud

Nextcloud התפצל מהערך השני במאמר זה, ownCloud, בשנת 2016. פרנק קארליצ’ק, מייסד ownCloud וצוות מהנדסים החליטו לעשות “מזלג”, בעצם העתק של מאגר הקוד שהולך לכיוון אחר.

nextcloud-home

קארליצ’ק נתקל ב”חוויות והחלטות קשות “שהניעו אותו לעזוב את החברה. הסיבות לפיצול נובעות סביב כסף ויצירת איזון נאה בין האינטרסים של הקהילה לחברה. ההחלטה עשתה השפעה ו- Nextcloud מקבל היום יותר באז. TU ברלין עברה ל- Nextcloud וחצלה את זמן טעינת בסיס הנתונים שלה.

המהדורה הארגונית של Nextcloud יכולה להכיל בין 50 משתמשים ל -10 מיליון. משתמשים ביתיים וקטנים יכולים להשתמש במהדורות Nextcloud Standard או בקוד פתוח. האחרון לא עולה אגורה.

כדי להירשם לתכנית הבסיסית, התומכת בעד 50 משתמשים, תצטרך לפרוש 2,180 דולר לשנה. למשתמשים נוספים תוכלו להירשם לתכנית הרגילה תמורת 3,902 $ לשנה. שניהם מציעים הנחה אם אתה משלם עבור משתמשים רבים יותר. התוכנית האחרונה, Premium, יכולה להכיל 50 משתמשים ומעלה והיא מציעה תכונות מתקדמות תמורת 5,623 דולר לשנה.

nextcloud-desktop

כדי להשתמש ב- Nextcloud, עליך להגדיר שרת Nextcloud על ידי הורדתו לשרת והתקנתו. בשלב הבא עליכם להוריד את לקוח שולחן העבודה של Nextcloud אשר יתקשר עם השרת. זה פועל במערכת Windows, macOS ולינוקס, ואפליקציות הסמארטפון שלה פועלות ב- iOS ואנדרואיד. אתה יכול גם לגשת לקבצים שלך מכל דפדפן תואם.

אם אינך רוצה להכניס את העבודה אתה יכול לקנות חומרה שהוגדרה מראש, כגון Nextcloud Box, Spreedbox או Syncloud.

כמו שירותי ענן קנייניים, Nextcloud מאפשר לך לשתף קבצים עם אחרים. יש לו את כל התכונות הסטנדרטיות, כולל שיתוף באמצעות משתמש, דוא”ל, קישור או מדיה חברתית, הגנת סיסמא ותאריכי תפוגה. אתה יכול לראות מה שיתפת עם אחרים או מה אחרים שיתפת איתך. משתמשים ללא חשבון יכולים גם לערוך מסמך.

תכונה מעניינת נוספת היא “ירידה מאובטחת”, המאפשרת לאחרים להעלות קבצים לשרת שלך. תוכנת Nextcloud גם מאפשרת לך לשחזר גרסאות קודמות של קבצים ומאפשרת הערת קבצים. כמו כן, ניתן למצוא חיפוש בטקסט מלא.

למתחרות של Nextcloud יש תכונות דומות, אך התוספים שלה עוזרים לה להתבלט. יש 162 אפליקציות בחנות האפליקציות של Nextcloud. אתה יכול, למשל, לשפר את זרימת העבודה שלך על ידי שימוש ב- Collabora Online, יריבת קוד פתוח לסוויטת המשרדים של גוגל. אפליקציות מולטימדיה כוללות נגני שמע ווידאו, יחד עם Talk, המאפשרת לך להגדיר ועידות וידיאו.

Nextcloud אבטחה

גם לא נדרשת אבטחה. Nextcloud תומך ב- LDAP, Active Directory וכניסה יחידה. אימות דו-גורמי יסייע בהגנה על אישוריך. היישום משתמש באסימוני חומרה פקטור יוניברסל ובסיסמה חד פעמית מבוססת זמן. תמיכה בגורם שני כוללת NFC ו- Gateway, אות, טלגרם או SMS.

Nextcloud משתמש בפרוטוקול SSL / TLS כדי להגן על הקבצים שלך במהלך ההעברה. בנוסף, הוא יכול להצפין את הנתונים שלך בזמן מנוחה באמצעות הצפנת AES 256 סיביות באמצעות ניהול מקשים מבוסס שרת או ניהול מפתחות מותאם אישית.

יש גם אפשרות לאפשר קידוד מקצה לקצה עבור תיקיות ספציפיות, בעוד השרת מסייע בשיתוף וניהול מקשים באמצעות מודל של אפס ידע. אם אינך בטוח ביישום Nextcloud, קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא שירותי ידע אפס כדי ללמוד על שירותי אחסון ענן מסורתיים המציעים הצפנה פרטית..

עם זאת, הכל לא ורוד מכיוון שנקסטקלוד העסיקה חברות ביקורת אבטחה של צד שלישי כדי לבצע סריקות אבטחה על שרתי המשתמשים שלה. נציג שופך יותר אור על הנושא בנושא reddit. לטענתם, סריקת צד ג ‘היא אחת האסטרטגיות המשמשות להגנה על משתמשים, אך רבים רואים בה עסק מוצל.

לחברה יש כעת סורק אבטחה משלה, הבודק עד כמה השרת מעודכן ומודיע לך אם אתה צריך לנקוט בפעולה. נקסטקלוד מחויבת למצוא באגים, ולכן היא מתחזקת עמוד HackerOne שמזמין אנשים להגיש דוחות על באגים ופריצות שהם מוצאים. הפרות החמורות ביותר של שרתי Nextcloud יכולות להניב עד 5,000 דולר.

נקסטקלוד תואמת גם את HIPAA ואת התקנה הכללית להגנת נתונים. תוכל לגלות יותר אודות ה- GDPR בתיאור שלנו.

הצבנו את Nextcloud בראש הודות לספריה הרחבה שלה של אפליקציות צד ג ‘ואבטחה חזקה.

2. ownCloud

המתחרה הקרוב ביותר ל- Nextcloud הוא קודמו, OwnCloud. בהתחשב בכך שהם חולקים הרבה קוד, אין זה פלא שהיישום שלהם דומה. ownCloud הוא גם קוד פתוח ומגובה על ידי קהילה חזקה. יש לו גם מהדורה ארגונית הפופולרית בקרב עסקים. אולם ישנם הבדלים בהם ניגע בהמשך.

מפעל עצמו

בדומה ל- Nextcloud, תחילה עליך להוריד ולהתקין את התוכנה בצד השרת של ownCloud. אתה יכול לעשות זאת בשרת הבית שלך או לשכור אחד. ל- ownCloud יש גם מספר ספקים ציבוריים שתוכלו לבחור מהם.

לקוחות שולחן עבודה זמינים עבור Windows, macOS ו- Linux. לקוחות ניידים זמינים עבור אנדרואיד ו- iOS. כפי שהם עושים עבור פתרונות אחסון ענן רבים, אפליקציות הסמארטפון מספקות חווית משתמש פשוטה וידידותית, יחד עם תכונות שימושיות, כמו העלאת תמונות אוטומטית. ownCloud מאפשר לך לגשת לקבצים שלך גם דרך ממשק דפדפן.

כמו הבחירה המובילה שלנו, ownCloud מרוויחה כסף באמצעות תוכניות המנויים הפרמיות שלה. עם זאת, הם יקרים יותר מזו של נקסטקלוד, ומחירם 3,600 דולר למנוי רגיל. Enterprise מתחיל ב -9,000 דולר וכולל אפליקציות למכשירי סמארטפון, יישומים ארגוניים וזמן תגובה מהיר יותר לתמיכה.

המינוי המותאם אישית מוסיף תמיכה למשתמשים רבים יותר ומוריד את זמן התגובה עוד יותר, אך מחייב אותך ליצור קשר עם ownCloud לקבלת הצעת מחיר.

ל- ownCloud תכונות רבות, כולל סנכרון קבצים, שיתוף, עריכה שיתופית וחיפוש טקסט מלא.

אתה יכול לשתף קבצים ותיקיות ללא דאגה מכיוון ownCloud נוקטת גישה בטוחה לשיתוף קבצים הכוללת קישורים מוגנים באמצעות סיסמה, תפוגה אוטומטית של קישורים והודעות על שיתוף נייד. הערות קבצים, תגי קבצים, עריכת קבצים ויכולות ועידת וידיאו עוזרים לתמיכה בשיתוף פעולה.

בדומה ל- Nextcloud, התכונה Drop Files מאפשרת למשתמשים אנונימיים לגרור קובץ ולהעלות אותו ישירות ל-Cloud משלך.

יש יותר מ- 70 אפליקציות בספריית האפליקציות של ownCloud. הם כוללים כאלה פופולריים, כמו Collabora Online, Connector OnlyOffice, אפליקציית זרימת עבודה, מציג PDF, לוח שנה, אנשי קשר ועוד.

בחזית האבטחה ,Cloud eigen אינו מפגר. יש לו הגנה על תוכנות רנסומיות, הצפנה מקצה לקצה ומדיניות סיסמא המאפשרת למנהלי מערכת להגדיר דרישות בסיסמה.

ל- ownCloud יש הצפנה מקצה לקצה, כך שמשתמשים יכולים ליצור תיקיות עבור החלפת נתונים פנימית או חיצונית מוצפנת בצד הלקוח. לא מנהל מערכת ה-Cloud וגם צדדים שלישיים לא יוכלו לקרוא את תוכן התיקיה, רק היוצר יכול.

בנוסף, ניתן להשיג ניהול מפתחות פרטני או מרכזי, יחד עם יישום שירות Key המאפשר ניהול מפתחות מקצועי עם אפשרות להשתמש באסימוני USB, HSM או כרטיסים חכמים והתקנים אחרים כדי לפענח נתונים..

סנכרון דלתא משלו

מאפיין מעניין נוסף בעבודות הוא סנכרון דלתא המקטין את הזמן בעת ​​העברת קבצים שכבר הועלו. זה עושה זאת רק על ידי העברת החלק שהשתנה של הקובץ. ההודעה הגיעה עם חדשות על תכונה בשם “מערכת קבצים וירטואלית.” זה מאפשר למשתמשים לסנכרן ישירות קבצים ותיקיות בדפדפן הקבצים שלהם.

ownCloud סורק את הקבצים שהעלית באמצעות ClamAV כדי למנוע הפצה אוטומטית של קבצים נגועים. זה יכול לאתר וירוסים, תוכנות זדוניות, סוסים טרויאניים ואיומים אחרים. אפשרויות ההתאמה האישית הקלות מאפשרות לך להרחיב את ההגנה מפני האנטי-וירוס באמצעות סורקי וירוסים חיצוניים שיכולים לסרוק קבצים בשרת שבחרת.

כדי להתחבר לשרתים שלך, אתה יכול להשתמש ב- Active Directory, LDAP או OpenLDAP. ניתן לשלב תכונות משתמש אחרות, כגון מכסתם, דוא”ל, אווטר, ב-Cloud own גם מתוך ספרייה חיצונית..

תוכל להגן עוד יותר על אישורי המשתמשים באמצעות אימות דו-גורמי. אתה יכול להשתמש בסיסמת הפעם הסטנדרטית המבוססת על זמן רגיל או להרחיב את התכונה כך שתתמוך במכשירי אימות נוספים באמצעות היישום privacyIDEA ownCloud. ל- ownCloud יש עמוד ב- HackerOne, אך הוא לא לוקח הגשות.

אם אתה עוסק במידע על מטופלים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח ש-Cloud שלך לא ימנע ממך לבצע את עבודתך מכיוון שהוא תואם ל- HIPAA. אם אתה מעריך את פרטיותך, תשמח לדעת ש-Cloud own תואם את ה- GDPR.

למרות ש- eigenCloud הוא שירות חזק, שמנו אותו מאחורי Nextcloud מכיוון שיש בו פחות תוספות, אינו מטפל טוב כמו אבטחה ויש לו תוכניות פרימיום יקרות יותר..

3. Seafile

בדומה לשני הפתרונות הקודמים, Seafile הוא פיתרון לאחסון ענן בקוד פתוח שיש בו מהדורת קהילה חינמית ופתרון ארגוני שמזין את רווחיה. כפתרון עסקי, זה יכול ללכת בין אצבעות הרגל עם כל אחד מהספקים הטובים ביותר לסנכרון קבצים ארגוניים ולשיתופי שיתוף שלנו, גם אם עם הרבה יותר מהומה.

בית ים

Seafile מאפשרת לך לארגן את הקבצים שלך בספריות נפרדות, שאותן תוכל לסנכרן ולשתף באופן אישי. אם כי זה מספק התאמה אישית בשפע, זה יכול להיות מבלבל בהתחלה.

לקוחות הסנכרון של שולחן העבודה זמינים עבור Windows, macOS ו- Linux, ואילו אפליקציות סמארטפונים פועלות על אנדרואיד ו- iOS. לפני שתוכל להתחיל להשתמש ב- Seafile, עליך להוריד ולהתקין את מהדורת השרת בשרת שלך.

ל- Seafile תכונות רבות, אך שומרת יותר מהן מאשר פתרונות אחרים למהדורת הארגון בתשלום שלה. מהדורת הארגון זולה יותר בהשוואה ל- Nextcloud ו- OwnCloud. למעשה, זה בחינם אם יש לך שלושה משתמשים או פחות. עבור תשעה משתמשים אתה צריך לשלם 100 דולר למשתמש. בין 10 ל 249 משתמשים זה עולה 44 דולר למשתמש.

המחיר יורד ככל שמספר המשתמשים גדל עד שתגיע ל -1,000 משתמשים, לאחר מכן, עליך ליצור קשר עם Seafile כדי לקבל הערכה. אם אתה שייך למוסד חינוכי אתה מקבל הנחה למשתמש בשנה.

Seafile כולל גם סנכרון סלקטיבי, כך שתוכל לכבות את הסנכרון לתיקיות ספציפיות. אם אתה מעדיף לא להשתמש בלקוח סינכרון, Seafile מציע מיפוי של כונן וירטואלי באמצעות לקוח הכונן שלה. זה גם מאפשר לך לגשת לקבצים במצב לא מקוון. יש גם גישה מבוססת דפדפן אם אתה ניגש ממכונה ללא לקוח סינכרון. תמיכה ב- WebDAV זמינה גם כן.

Seafile Sync

כשאתה מסנכרן קבצים, Seafile חותך אותם לנתחים קטנים המאפשרים לו לבצע סינכרונים מהירים, במיוחד כשמדובר בהרבה קבצים קטנים. עם זאת, הגישה לקבצים בשרת מסובכת יותר.

אתה יכול לשתף ספריות ותיקיות למשתמשים או קבוצות, עם הרשאות קריאה בלבד או קריאת קריאה. משתמשים חיצוניים יכולים לגשת לקבצים באמצעות קישורי שיתוף. אתה יכול לשפר את ההגנה שלהם על ידי קביעת סיסמאות ותאריכי תפוגה.

ל- Seafile יש גם גרסאות, כך שמשתמשים יכולים להחזיר קובץ או תיקיה לגירסה קודמת בקלות. נעילת קבצים זמינה, גם כן, כדי למנוע עריכה מקבילה של קבצים וליצור קונפליקטים. משתמשים יכולים לנעול קבצים באמצעות ממשק האינטרנט או לקוחות שולחן העבודה. תכונות נוספות של הפתק כוללות חיפוש בטקסט מלא ושכפול שכפול של נתונים.

Seafile משתלב עם שרת Microsoft Office Online ושרת Collabora Online, כך שתוכלו לערוך קבצים באופן מקוון. ישנן גם תצוגה מקדימה מובנית לסרטונים, שמע, .pdfs, תמונות וקבצי טקסט. עם זאת, ל- Seafile אין את אפשרויות ספריית האפליקציות שיש ל- Nextcloud ו- OwnCloud.

Seafile משתמש באימות דו-גורמי כדי לאבטח את האישורים שלך, יוצר תמונות תמונות להגנה על תוכנות רנסומיות וסריקת וירוסים. זה יכול גם לבצע מגבונים מרוחקים ויומני ביקורת.

קידוד מקצה לקצה זמין, אך עליך לשים לב שהוא אינו מצפין מטא נתונים. משתמע שזה יהיה בעתיד, עם זאת.

ההצפנה בצד הלקוח אינה פועלת עם דפדפן האינטרנט או תכונת סייר הקבצים של לקוח שולחן העבודה.

אם הדאגה העיקרית שלך היא סינכרון קבצים מהיר מבלי שתצטרך לשלם הרבה עבור המהדורה הארגונית, Seafile הוא אפשרות נהדרת. עם זאת, המהדורות הקהילתיות של פתרונות אחרים אינן מוגבלות באותה מידה והביטחון שלהן חזק יותר.

4. פידיו

Pydio נקרא בעבר AjaxPlorer, והוא נוצר בשנת 2007 על ידי צ’ארלס דו ג’ו. כמו הפתרונות הקודמים, זו אפליקציית קוד פתוח לסנכרון ואחסון קבצים בשרת משלך.

pydio-web

Pydio מציעה אפשרות לפרוס על שרתי ענן ציבוריים, כמו Scaleway, Amazon AWS ו- Microsoft Azure. אם אתה מעוניין בתשתית הענן של מיקרוסופט, קרא את סקירת Microsoft Azure שלנו.

המהדורה האחרונה של Pydio נקראת Pydio Cells והיא מתהדרת באפשרויות שיתוף פעולה ושיתוף מוגברות. אתה יכול לשתף את הקבצים שלך בקלות עם אחרים על ידי הכנסת אותם לתא שלך.

pydio-share

תא עובד כמו תיקיה משותפת בה ניתן להוסיף משתמשים נוספים תוך מתן הרשאות ספציפיות, כגון קריאה וכתיבה. אתה יכול להשוות את זה לפתרונות הענן הציבוריים במאמר האחסון הטוב ביותר שלנו לענן שיתוף.

המהדורה של תאים הבית עובדת על Linux ו- macOS. עבור Windows, תצטרך להשתמש בתמונת dock. מהדורת Enterprise מגלה כי תוך כדי הרחבת רשימת הגרסאות עם חבילת OVF למכונות וירטואליות וגירסה ישנה יותר של Pydio בשם Pydio Enterprise 8. כדי לגשת לקבצים שלך תוך כדי תנועה, אתה יכול להשתמש ביישומי אנדרואיד או iOS..

אפליקציות הסמארטפון מאפשרות לך לצלם תמונות ולהעלות אותן, להכניס קבצים למטמון ולסנכרן קבצים באופן מקומי כדי לגשת אליהם במצב לא מקוון.

גרסת הקוד הפתוח נמצאת תחת רישיון AGPL v3 ואינה מציעה תמיכה. תכונותיו מוגבלות לשיתוף ואימות בסיסיים. למהדורת הארגון תכונות שיתוף וניהול מתקדמות, יחד עם אבטחת ניהול ומדיניות מבוססת תפקידים ואבטחה.

Pydio Enterprise

אתה צריך ליצור קשר עם Pydio כדי לקבל הצעת מחיר עבור מהדורת Enterprise, אבל יש לך ניסיון חינם של 30 יום שמאפשר לך לבדוק את השירות.

Pydio מאפשר לך להגן על הקבצים המשותפים שלך באמצעות סיסמאות, תאריכי תפוגה של קישורים ומגבלות הורדה. אתה יכול להגיב על קבצים ולקבל התראות כאשר קורה גם משהו חדש. אם אתה מגלה שהשארת תגובות ושליחת דוא”ל איטית, אתה יכול להשתמש בתקשורת צ’אט ישירה. זמינים גם חדרי צ’ט עבור אנשים רבים יותר.

אתה יכול להזמין משתמשים לשוחח בצ’אט או ליצור חדרים סביב קבצים ספציפיים. אם אתה או אחד מחברי הצוות שלך טועים, גרסת הגרסאות תעזור לך לשחזר גרסה קודמת של קובץ.

כשאתה מתמודד עם משתמשים אתה יכול לשלוט על ההרשאות שלהם באמצעות משתנים רבים, כך שהם יכולים לראות, לשתף ולערוך רק את מה שאתה מאפשר. אתה יכול לשתף פעולה עם חברי הצוות שלך על מסמכים באמצעות Collabora Online. Pydio מאפשר גם להציג בתצוגה מקדימה ולערוך קבצי תמונות, כמו גם לשחק קבצי שמע ווידאו באמצעות נגנים משולבים.

מנויי ארגונים יכולים להתאים אישית את ממשק Pydio על ידי הוספת הלוגו שלהם, שינוי צבעים, הוספת כפתורים חדשים ועוד.

Pydio משתמש ב- AES 256 סיביות כדי להצפין קבצים במנוחה וב- SSL כדי להגן עליהם במהלך ההעברה. אם משהו משתבש, קל לנתח ולבחון יומנים. כדי לעזור למשתמשים להתחבר, אתה יכול להשתמש ב- LDAP. גם פידיו עומד בתקן ה- GDPR.

5. Resilio

Resilio לא עובד באותו אופן כמו הפתרונות הקודמים. במקום זאת, הוא רק מסנכרן את התוכן שלך בין מכשירים ולא שומר אותו בשרת. זו אפילו לא אפשרות. זה גם לא בחינם.

רזיה בית

לקוח שולחן העבודה שלה עובד על חלונות, macOS ולינוקס, בעוד שהיישומים הניידים עובדים על אנדרואיד או iOS. ניתן להתקין אותו גם במכשירי NAS (קרא את המדריך שלנו בנושא הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור NAS)..

אפשרות לסנכרון סלקטיבי. אתה יכול להשתמש בו כדי לבחור את התוכן שנשאר במכשיר ה- NAS שלך ואת התוכן המאוחסן גם במחשב שלך. כמו Dropbox, Resilio משתמשת במצבי מיקום סנכרוניים סלקטיביים, המאפשרים לך לראות קבצים במחשב שלך מבלי שתצטרך לאחסן אותם שם. כדי לראות כיצד Dropbox עושה זאת, קרא את סקירת Dropbox שלנו.

תוכניות רזיה

Sync Home הוא התוכנית של Resilio לשימוש אישי. זה דורש ממך לשלם אגרה חד פעמית של 59.99 $. יש לו את התכונות הסטנדרטיות, כולל סינכרון בין מכשירים, הרשאות, סנכרון סלקטיבי ובקרות לשימוש ברוחב הפס.

משפחת סינכרון יכולה להכיל עד חמישה חברים והיא כוללת את כל התכונות בתוכנית הבית לסינכרון. העמלה החד פעמית שלה היא 99.99 $. התוכנית העסקית מתחילה מ- 29 $ לחודש וכוללת תמיכה מרובת משתמשים ופרמיה.

Resilio טוען כי הוא מסוגל לסנכרן קבצים במהירות רבה יותר משירותי ענן מסורתיים מכיוון שהוא לא צריך לנתב תוכן דרך שרת מרוחק. במקום זאת, היא משתמשת בגישה עמית לעמית.

ניתן גם לשתף קבצים או תיקיות באמצעות Resilio. לתיקיות יכולות להיות הרשאות, המאפשרות לך להקצות בעלות למשתמש אחר, לבטל גישה או לשנות זכויות קריאה וכתיבה. AES 128 סיביות מגן על הקבצים והתיקיות שלך בזמן מנוחה.

Resilio יכול גם לעזור לך לגבות את הקבצים שלך באופן אוטומטי למכשיר אחר. לדוגמה, אתה יכול להגדיר את זה כגיבוי תמונות למחשב הנייד שלך או למכשיר NAS.

למרות ש- Resilio לא יכול לשמש כתחליף ראוי לשירותי אחסון ענן מסורתיים, זה כלי מעניין שיכול לעזור לך לסנכרן קבצים תוך שימוש בקישוריות בין עמיתים לעמית..

מחשבות אחרונות

לא קל להתמודד עם כלים לאחסון ענן DIY, מכיוון שבניגוד לשירותי אחסון הענן המסורתיים, הם יכולים לדרוש עבודה רבה בהתאם להגדרה שלך. עם זאת, אין זה לגופו. על ידי ביצוע העבודה בעצמך ואירוח השרת האישי שלך, אתה משתלט על פרטיותך ויכול לצבוט הכל לטעמך.

נקסטקלוד הוא הכלב הבכיר בגלל הספריה הנרחבת שלו וביטחון חזק. אבות הגרעין שלו ,Cloud, אינו נמצא הרחק מאחור, אך אין לו כמה יישומים בספרייה והוא אינו מאובטח כל כך. עם זאת, היא מבטיחה להוסיף תמיכה בסנכרון ברמת חסימת, אז זה נכון.

Seafile הוא האפשרות הטובה יותר למי שזקוק לסנכרון מהיר ומהדורה ארגונית זולה. Pydio יהיה נהדר למי שזקוק ליכולות שיתוף חזקות וממשק אינטואיטיבי ואטרקטיבי.

למי שמעוניין לעקוף שרתים ולהשתמש בגישה עמית לעמית המתמקדת במכשירי NAS, Resilio היא אפשרות טובה, אך היא אינה יכולה להשוות עם אחרים ככל שהחלפת שירותי אחסון ענן מסורתיים עוברת..

מה אתם חושבים על כלי אחסון DIY? האם הם מורכבים מדי או שווה את המאמץ? האם אתה משתמש בשירות אחר שפספסנו? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map