גיבוי של CloudBerry לעומת Acronis תמונה אמיתית: גמישות לעומת מהירות

קשה לנווט בשוק העצום של פתרונות גיבוי מקוונים. לכן ריכזנו רשימה של פתרונות הגיבוי המקוונים הטובים ביותר שיעזרו לכם לבחור. עם זאת, אם אתה עדיין לא מצליח להחליט ואתה שוקל את גיבוי CloudBerry לעומת Image True Acronis, אתה במקום הנכון. אנו הולכים להשוות ביניהם במאמר זה כדי לראות איזה שירות עדיף.


Acronis True Image הוא שירות גיבוי מקוון רגיל, אך CloudBerry Backup זקוק לשירות של שותפים מכיוון שהוא לא. במקום זאת, מדובר בפתרון של תשתית כשירות שאינו מציע שטח גיבוי ועובד כמו מרכז בקרה שעוזר לך לנהל תוכניות גיבוי בשירותי אחסון ענן אחרים..

במאבק זה אנו משווים את גיבוי CloudBerry עם Wasabi מכיוון שיש לו תמחור ותשתית שרתים מעולים. השירות זול וניתן להרחבה, כלומר תוכלו לקבוע את גודל האחסון הרצוי לכם ולהכתיב כמה אתם משלמים. תוכל למצוא מידע נוסף על כך בסקירת Wasabi שלנו.

אם אתה רוצה לדעת יותר על המתחרים, קרא את סקירת הגיבוי של CloudBerry וסקירת Acronis True Image. אם אתה קורא זאת ויש לך אחסון בענן, קרא את ההסבר שלנו להבדל בין אחסון בענן לגיבוי.

זה נבון להשתמש בגיבוי בענן מכיוון שהכונן הקשיח שלך עלול להתרסק, מישהו יכול לגנוב את המחשב הנייד שלך או שתאונה אחרת עלולה לגרום לך לאבד את הנתונים שלך.

אתה יכול להשתמש בתוכנת שחזור נתונים כדי לנסות לשחזר את הקבצים שלך, אך זו לא שיטה אמינה. גם כונני מצב מוצק אינם מהימנים מכיוון שהם חווים שגיאות נתונים רבות יותר, למרות ששיעור הכישלון שלהם הוא פחות מאחוז.

במהלך חמישה סיבובים, נראה כיצד השירותים משתווים זה לזה. בסוף כל אחד, נקרא זוכה. לאחר מכן, בסיום, נעשה סיכום חוזר ונכריז על הזוכה הכללי.

1

ערך

עדיף אם לשירות יש תוכניות המציעות ערך טוב, כלומר הם מספקים יותר שטח גיבוי בפחות כסף. זה אפילו טוב יותר אם יש מבחר רחב של תוכניות, כך שתוכלו למצוא תכניות שמתאימות לצרכים שלכם. זה נהדר אם הספק מציע גם תוכנית או ניסיון בחינם, כך שתוכל לבדוק את השירות. אם אתה מחפש גיבוי ללא הגבלה, עיין ברשימת הגיבוי המקוון הטובה ביותר ללא הגבלה.

תמחור של דובדבן לעומת אקרוניס

בשונה מרוב ספקי הגיבוי בענן המחייבים אותך לפי מספר מחשבים וגיגה-בייט של שטח, CloudBerry Backup דורש ממך לקנות רישיון חד פעמי. במחיר של 49.99 $, שולחן העבודה הוא האפשרות הזולה ביותר. היקר ביותר, Ultimate, מגלגל 299.99 דולר. אתה יכול לבדוק את הגיבוי לשולחן העבודה באמצעות תקופת ניסיון בחינם למשך 15 יום לפני שתחליט להירשם.

עם זה בדרך, אתה צריך לקבל שירות גיבוי המספק שטח גיבוי. ווסאבי גובה $ 0.0049 לג’יגה-אחסון. תמורת 1000 ג’יגה-בייט תצטרך לאסוף רק 5 דולר לחודש. גם הורדה לא תעלה לך אגורה, שלא כמו בשירותי IaaS אחרים.

תמחור של דובדבן לעומת אקרוניס

ל- Acronis True Image יש גם אפשרות לרישיון לכל החיים. אנו לא ממליצים להשיג אותו, מכיוון שהוא מאפשר לך רק לגבות לאחסון מקומי, ולא לענן. ישנן שתי תכניות מנוי לבחירה: מתקדם ופרמיום.

מתקדם עולה 4.16 דולר לחודש, או 49.99 דולר לשנה, עבור 250 ג’יגה-בייט. זה כולל גיבוי תמונות מלא, שיבוט דיסק פעיל, שחזור אוניברסלי וגיבוי מדיה חברתית.

הפרימיום הוא 8.33 דולר לחודש, או 99.99 דולר לשנה, עבור 1TB. זה מוסיף אישור blockchain לקבצים וחתימות אלקטרוניות לרשימת התכונות.

אם אתה משלם כדי להגדיל את גודל האחסון, תקבל אותו במחיר מוזל. זה נכון גם למספר המחשבים הכלולים בתוכנית.

לגיבוי של CloudBerry בשילוב עם Wasabi יש מחירים מעולים, ולמרות שהיא מחייבת אותך לרכוש רישיון ולשלם עבור שטח גיבוי, הוא פחות יקר ממתנגד. גיבוי של CloudBerry בשילוב עם Wasabi מנצח את הסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת ערך לגיבוי Cloudberry על ידי MSP360

2

אבטחה

עליכם לבחור שירות גיבוי עם אבטחה חזקה בכדי לשמור על בטיחות הנתונים. עוצמתו תלויה בהצפנה המשמשת במעבר ובמנוחה, אשר פרוטוקול מגן על הקבצים שלך במהלך העברה וגורמים אחרים.

עדיף שהשירות יעמוד בידע אפס, מה שאומר שרק אתה יכול לקרוא את הקבצים שלך. אימות דו-גורמי הוא גם חשוב מכיוון שהוא מסייע במניעת גישה לחשבונך אם מישהו גונב את הסיסמה שלך.

אבטחת cberry-vs-acronis-cberry

CloudBerry Backup תומך בשיטות אבטחה אלה, אך זמינותן תלויה גם בשירות השותף. עם השותף הנכון, CloudBerry Backup יכול להשתמש עד AES 256-bit בצד הלקוח.

שירותים רבים תומכים רק בהצפנה בצד השרת. אם יש לך את זה בצד הלקוח, רק אתה יכול לשלוט במפתח ההצפנה ולקרוא את הנתונים שלך. אם תבחר להשתמש בהצפנה בצד הלקוח, הקפד לשנן את הסיסמה שלך מכיוון ש- CloudBerry Backup לא יוכל לאפס אותה.

במהלך ההעברה CloudBerry משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על הקבצים שלך בזמן שגרסאות יעזרו אם חלקם ייפגעו על ידי תוכנות ransomware. ווסאבי תומך בהצפנה במנוחה ומעניק לך אימות דו-גורמי. למרות שאין לו הצפנה פרטית מקורית, זה יעבוד עם היישום של CloudBerry Backup.

מרכזי הנתונים של ווסאבי הם שכבה ארבע שהיא הדירוג הגבוה ביותר של מכון Uptime עם אחריות לשעה של 99.9 אחוזים. יש להם סיורים, מעקב אחר טלוויזיה במעגל סגור וסורק ביומטרי כדי להרחיק את הפולשים. קרא את זה למידע נוסף עליהם.

cberry-vs-acronis-acronis-security

גם מרכזי הנתונים של Acronis מאובטחים מכיוון שהם משתמשים בסריקה ביומטרית, כרטיסי מפתח, סיורים ומעקב כדי להבטיח שאין הפרות. הנתונים שלך מאוחסנים גם במספר שרתים המוגנים מפני אסונות טבע ושריפות.

Acronis True Image משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות כדי לטרוף את הקבצים שלך ואת פרוטוקול TLS / SSL כדי להגן עליהם במהלך ההעברה. ניתן להצפין קבצים לפני שתשלח אותם לשרתים של Acronis. זה מחייב אותך להזין את הסיסמה שלך, שרק אתה יודע. הקבצים יישארו מוצפנים בענן עד שתפענח אותם. זה הופך את השירות לאפס ידע.

ישנה גם תכונה חדשה בשם Acronis Active Protection המסייעת בהתקפות של תוכנות רנסומטיות. אם זה נכשל, אתה יכול לסמוך על גרסאות כדי לאחזר את הקבצים שלך. למרבה הצער, אין אימות דו-גורמי.

שני השירותים מציעים תכונות אבטחה חזקות המגנות על הנתונים שלך, אך CloudBerry Backup מאפשר לך לשותף עם שירות שאתה רוצה ומאפשר להגדיל את תוכנית הגיבוי שלך. אנו מעניקים את הסיבוב הזה לגיבוי של CloudBerry ווסאבי.

סבב: נקודת אבטחה לגיבוי Cloudberry מאת MSP360

3

מהירות

גיבוי ראשוני יכול לארוך זמן רב. כמה זמן תלוי ספק שירותי האינטרנט שלך וכמה אתה קרוב לשרת. ככל שאתה קרוב יותר, כך הקשר שלך יהיה טוב יותר.

אם שירות הגיבוי מאפשר לך להגדיר הגדרות העברה מועדפות, הגדל את מספר האשכולות כדי להגביר את המהירות ולגרום להם במידת הצורך, זה אפילו טוב יותר. אלגוריתם העברה ברמת חסימת יעזור גם לאחר הגיבוי הראשוני.

גיבוי CloudBerry אינו הגורם הקובע למהירות, שירות צד ג ‘הוא. במקרה זה, זה Wasabi. יש לה מרכזי נתונים באורגון, צפון וירג’יניה ואחד שיופעל בהולנד בינואר 2019.

בדקנו אותו מדרום מזרח אסיה וקיבלנו מהירות ממוצעת של 19 דקות עבור תיקיה של 1 ג’יגה-בייט. זו תוצאה נהדרת בהתחשב בעובדה שהקבצים הוצפנו באמצעות ההצפנה בצד הלקוח של CloudBerry לפני שנשלחו. בנוסף, המהירות שלך תהיה טובה אפילו יותר אם אתה קרוב יותר לשרתים של ווסאבי.

תמונה אמיתית של Acronis אינה איטית. למעשה, זה הפתיע אותנו במהירות שלו מכיוון שלקח 15 דקות לגיבוי ושחזור של תיקיה של 1GB. השתמשנו בהגדרה “האופטימאלית” להורדה, אך יש גם הגדרה “מקסימאלית” שהיא, ככל הנראה, אפילו מהירה יותר.

בהתחשב בתוצאות המרשימות שהציגה Acronis True Image בבדיקות שלנו, ברור כי זה מהיר יותר משירותים רבים. לגיבוי של CloudBerry עם Wasabi יש מהירויות נהדרות, אבל זה לא ממש תואם.

סיבוב: נקודת מהירות לסקירת תמונה אמיתית של Acronis 2020

4

קלות שימוש

קלות השימוש צריכה להיות פשוטה. ככל שהוא טוב יותר, כך תוכלו להתמקד בעבודה שלכם במקום לדאוג לנתונים שלכם. כדי להבטיח זאת, לקוח שולחן העבודה צריך לעבוד על רוב מערכות ההפעלה והממשק שלו, יחד עם אלה של אפליקציות האינטרנט והנייד, צריכים להיות נעימים ואינטואיטיביים לשימוש.

הגדרת גיבוי CloudBerry קשה. עליכם להוסיף את חשבונכם לשירות השותפים בו אתם משתמשים באופן ידני וליצור את תוכנית הגיבוי, המחייבת אתכם לבחור מבין אפשרויות רבות. אם תרצו להתעסק בהגדרות, תאהבו את זה, אבל משתמשים במיינסטרים ירצו להימנע.

אם אתה מחשיב את עצמך כחלק מהזרם המרכזי, עליך לקרוא כיצד להשתמש ב- CloudBerry Backup עם מדריך S3 של אמזון כדי לקבל תחושה של מה שאתה צריך לעשות כדי לגרום לו לרוץ עם Wasabi..

גם לא קל לשחזר קבצים, אך הוא מאפשר לך ליצור תוכנית גיבוי מורכבת המתאימה לצרכים שלך.

ממשק cberry-vs-acronis-cberry

ללקוח השולחני של חלונות יש ממשק ברור הדומה לזה של מיקרוסופט אופיס, אך הוא לא הכי אטרקטיבי שראינו. עם זאת, הוא מופיע ברשימת הגיבויים הטובים ביותר לענן עבור Windows. ישנם גם לקוחות עבור macOS ו- Linux. עם זאת, אין להם את כל התכונות שיש לגירסת Windows.

cberry-vs-acronis-cberry-web-web

אם יש לך הפצה לינוקס ללא ממשק משתמש גרפי, אתה יכול לגשת לממשק האינטרנט מאפליקציית שולחן העבודה. יש לו עיצוב מודרני ומושך שהוא ברור ומאפשר לך למצוא את מה שאתה צריך במהירות.

יש ממשק אינטרנט שאליו אתה יכול לגשת דרך אתר CloudBerry, אבל זה עובד רק עם אמזון S3.

Acronis True Image עובד ב- Windows ו- macOS. אם אתה משתמש לינוקס, עיין במאמר הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו ללינוקס כדי למצוא שירות מתאים.

לקוח שולחן העבודה הוא אינטואיטיבי וקל לניווט, אך הטקסט שלו צריך להיות גדול יותר. בצד שמאל יש תפריט לניווט באפליקציה.

אתה יכול להשתמש בזה כדי לגבות את הכל, במקום צורך לבחור קבצים ספציפיים. זה לוקח יותר מקום, אבל זה מקל על יצירת תוכנית גיבוי. אם תבחר לעשות זאת ככה, תוכל לכלול קבצים שאינך רוצה לגבות. בנוסף, ההודעות שלו מועילות כדי לעדכן אותך.

אם אתה בתנועה, תוכל להשתמש במרכז השליטה המקוון כדי לבצע גיבויים ידניים ולשחזור קבצים. זה עושה את זה שימושי לניהול מרחוק. הממשק המקוון ברור ולא יבלבל אתכם.

גיבוי CloudBerry הוא נהדר עבור משתמשי כוח, אך Acronis True Image הוא קל לשימוש ולא יבלבל משתמשים, כך שהסבב הזה עובר אליו.

סבב: נקודת קלות שימוש לסקירת תמונה אמיתית של Acronis 2020

5

פסק הדין

גיבוי CloudBerry ו- Acronis True Image הם השלישי והרביעי ברשימת שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר, בהתאמה, ומוכיחים את העניבה במאמר זה. עם זאת, בזכות הערך המעט טוב יותר, הגמישות הגדולה יותר והביטחון הטוב יותר, אנו נסקור מעט יותר קרוב לגיבוי של CloudBerry כאן ולהכריז עליו כמנצח, גם אם רק על ידי שיער.

הזוכה: גיבוי CloudBerry

עם זאת, Acronis True Image היא עדיין בחירה מצוינת מכיוון ש- CloudBerry Backup אינו מרביץ לה בהפרש גדול. זה הולך לפנות למשתמשים שאוהבים שחווית המשתמש שלהם תהיה פשוטה, מכיוון שהיא קלה לשימוש. זה ואפשרויות האבטחה החזקות שלו הופכות אותו למתאים היטב למי שלא רוצה לדאוג או לחשוב על הגיבוי שלו.

מה אתה חושב על ההשוואה הזו? האם אתה מסכים שגיבוי CloudBerry טוב יותר? איזה שירות אתה מעדיף לגיבוי הקבצים שלך? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map