Backblaze vs Carbonite: למי יש שירות טוב יותר בשנת 2020?

חשוב לגבות את הנתונים שלך, אך קשה לבחור את השירות המתאים ביותר עבורך. לכן ריכזנו רשימה של פתרונות הגיבוי המקוונים הטובים ביותר שיעזרו לכם לבחור. אם אתה מנסה להחליט בין Backblaze לקרבוניט, אנו הולכים להקל עליך בהשוואה זו של Backblaze לעומת Carbonite..


Carbonite נמצא ברשימת הפתרונות הטובים ביותר לגיבוי מקוון שלנו. הוא מציע אחסון בלתי מוגבל במחיר הגון ובהתאם לתוכנית שתבחר מאפשר לך לגבות מחשבים או שרתים מרובים.

Backblaze פופולרי בגלל המחירים הזולים והאחסון הבלתי מוגבל שלו. זה השני ברשימה שלנו עם שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר, בעוד שקרבוניט נמצא למטה. נבדוק אם ההזמנה הזו חוזרת.

אם אתה רוצה לדעת יותר על המתחרים, קרא את סקירת ה- Backblaze שלנו ואת סקירת Carbonite. אם אתה מבולבל לגבי ההבדל בין אחסון בענן לגיבוי, קרא את ההסבר שלנו.

זה נכון להשתמש בגיבוי בענן מכיוון שאתה לא יכול להיות בטוח כמה זמן הכונן הקשיח יימשך ויכול לאבד את הנתונים שלך בגלל תקלות או קריסות.

אתה יכול להשתמש בתוכנת שחזור נתונים כדי לנסות לשחזר את הקבצים שלך, אך זו לא שיטה אמינה. גם כונני מצב מוצק אינם מהימנים מכיוון שהם חווים שגיאות נתונים רבות יותר, למרות ששיעור הכישלון שלהם הוא פחות מאחוז.

במהלך ארבעה מחזורים, נבדוק כיצד ה- Backblaze וה- Carbonite משתווים כדי לעזור לך לבחור אחד. בסוף כל סיבוב נקרא זוכה. לאחר מכן, בסיום, נעשה סיכום חוזר ונכריז על הזוכה הכללי. נתחיל.

1

ערך

עדיף אם לשירות יש תכניות רבות מכיוון שזה נותן לך סיכוי טוב יותר למצוא אחד שמתאים לצרכים שלך. התוכניות גדלות בערך כאשר ספקים מציעים יותר עבור פחות. אם אתה מחפש תוכניות בחינם, קרא את היצירה הטובה ביותר לגיבוי בענן שלנו בחינם.

למי שזקוק לגיבוי ללא הגבלה ורוצה לראות אפשרויות רבות יותר מ- Backblaze ו- Carbonite, עיין ברשימת הגיבוי המקוון הטובה ביותר ללא הגבלה שלנו..

ל- Backblaze יש תוכנית תמחור פשוטה עם תוכנית אחת בלבד. תמורת 5 דולר לחודש אתה מקבל שטח גיבוי בלתי מוגבל למחשב אחד. מכיוון שזו תוכנית חודשית, אתה יכול לבטל בכל עת, וזו אפשרות נוחה שרוב השירותים אינם מציעים.

אם אתה משלם במשך שנה מראש, המחיר יורד ל 50 $. אם אתה משלם עבור שניים, המחיר יהיה 95 $. אתה יכול לבדוק את השירות באמצעות ניסיון חינם למשך 15 יום.

קרבוניט מציעה שלוש תוכניות ללא הגבלה: Basic, Plus ו- Prime. בסיסי עולה 71.99 דולר לשנה ומספק גיבוי בלתי מוגבל בעצמות חשופות. פלוס היא התוכנית הפופולרית ביותר והיא מוסיפה גיבוי כונן חיצוני וגיבוי וידאו אוטומטי תמורת 111.99 דולר לשנה. תמורת 149.99 דולר לשנה, פריים מעניקה לך שירות התאוששות בלדרות בנוסף לכל השאר.

לפני שתירשם כמנוי, עליך להשתמש בניסיון של 15 יום לבדיקת השירות. אם תחליט שמדובר בכושר טוב, אתה יכול לקבל הנחה של 5 אחוזים בתשלום לשנתיים או 10 אחוז לשלוש. אם אינך זקוק לגיבוי בלתי מוגבל וברצונך לגבות מחשבים ללא הגבלה במקום זאת, IDrive מציעה כעת הנחה. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת IDrive שלנו.

זה מאפשר לך גם לגבות מחשבים מרובים. גיבוי Pro Carbonite Safe מתחיל במחיר של 287.99 דולר לשנה ומאפשר לך לגבות עד 25 מחשבים ומספק שטח גיבוי של 250 ג’יגה-בייט..

למרות שקרבוניט מאפשר לך לגבות מחשבים נוספים, Backblaze הוא זול יותר וההפרש גדול יותר אם אתה משלם מראש. Backblaze מנצח את הסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת ערך לחשיפה חוזרת

לוגו Backblaze
לוגו קרבוניט

2

אבטחה

אבטחה חזקה תשמור על הגיבוי שלך. חוזקו תלוי בהצפנה המשמשת במעבר ובמנוחה, איזה פרוטוקול מגן על הקבצים שלכם בזמן העברה וגורמים אחרים.

הכי טוב אם השירות הוא ידע אפס, כלומר רק אתה יכול לקרוא את הקבצים שלך. אימות דו-גורמי הוא גם חשוב מכיוון שהוא מסייע במניעת גישה לחשבונך אם מישהו גונב את הסיסמה שלך.

Backblaze vs Carbonite

ל- Backblaze תכונות אבטחה רבות, כולל הצפנה פרטית. אם תשבית אותו, Backblaze ישמור על מפתח ההצפנה שלך. אחרת זה נשאר איתך.

בלי קשר לשחזור קבצים מוצפנים דורש שתשלח את ביטוי הסיסמה שלך ל- Backblaze לצורך פענוח. הסיבה לכך היא ש- Backblaze משחזר קבצים באינטרנט ולא באמצעות לקוח שולחן העבודה. עם זאת, החברה טוענת שהיא מוחקת את משפט הביטוי שלך לאחר מכן. לקבלת שירות הבנוי סביב הצפנה פרטית מהיסוד, קרא את סקירת SpiderOak שלנו.

על גבי הצפנה פרטית, Backblaze מצפין את הקבצים שלך במנוחה באמצעות AES 128-bit. זה לא חזק כמו AES 256-bit, אבל זה עושה את העבודה. פרוטוקול TLS מגן על קבצים במעבר.

לא יהיו לך בעיות אם מישהו גונב את הסיסמה שלך מכיוון ש- Backblaze מספק אימות דו-גורמי, הדורש קוד אבטחה בכל פעם שאתה מתחבר, ומקשה על מישהו מלבדך לגשת לחשבון שלך..

מרכזי נתונים של Backblaze שומרים עותקים של הקבצים שלך בשרתים מרובים לצורך יתירות באמצעות הגדרת RAID. מרכזים יכולים לעמוד באסונות טבע ופולשים פיזיים.

Backblaze vs Carbonite

Carbonite מצפין קבצי משתמשים עם קידוד 128 סיביות של Blowfish לפני העברתם לענן באמצעות פרוטוקול TLS.

לאחר מכן השירות מאבטח נתונים בשרתים שלו באמצעות AES 128 סיביות ומאחסן את המפתח שלך במרכז נתונים מוגן, כך שעובדיו לא יכולים לקרוא את הנתונים שלך. אתה יכול גם לאפשר הצפנה פרטית אם אתה משתמש ב- Windows ומנהל את המפתח בעצמך. במקרה זה, השירות יעבור ל- AES 256-bit, אך הוא לא יוכל לאפס את הסיסמה שלך אם תאבד אותה..

אתה יכול לסמוך על אימות דו-גורמי שיעזור לך גם להגן על חשבונך. ככל הנראה לא תצטרך לעשות זאת מכיוון שלקרבוניט יש דרישות סיסמא חזקות.

קרבוניט מאחסן את הקבצים שלך במרכזי נתונים מאובטחים. הם יכולים לסבול התקפות וירטואליות, כמו גם אסונות, כמו רעידות אדמה ושריפות. אמצעי האבטחה שלו כוללים גיוון ביחידות להפצת כוח מיותר, גיבוי סוללות, גנרטורים באתר, מערכות בקרת אקלים, סיורי שמירה 24/7, סורקים ביומטריים, כרטיסי מפתח אלקטרוניים ומעקב טלוויזיה במעגל סגור..

קרבוניט מטפל טוב יותר בפרטיותך מכיוון שהוא אינו מחייב אותך להזין את ביטוי הסיסמה שלך כמו שקורה ב- Backblaze. בנוסף, הוא משתמש ב- AES 256 סיביות במקום בגרסת 128 סיביות שמשתמשת ב- Backblaze. זה הופך אותו למנצח בקטגוריה זו.

סיבוב: נקודת אבטחה לקרבוניט

לוגו Backblaze
לוגו קרבוניט

3

מהירות

גיבוי ראשוני יכול לארוך זמן רב. כמה זמן ייקח תלוי ספק שירותי האינטרנט שלך וכמה אתה קרוב לשרת. הקשר שלך יהיה טוב יותר ככל שאתה קרוב יותר.

השירותים מקבלים יותר נקודות אם הם מאפשרים לך לצבוט הגדרות העברה, מהירויות מצערת ולהשתמש באלגוריתם העברה ברמת חסימת כדי לעזור לאחר הגיבוי הראשוני..

הבדיקות שלנו הראו ש- Backblaze מעלה 1.85 ג’יגה-בייט לשעה, שהם בערך 50 אחוז מהיכולת התיאורטית. עם זאת, למען ההגינות, ערכנו את המבחנים מצ’אנג מאי, תאילנד, עם מהירות העלאה של 8 מגה-ביט לשנייה.

Backblaze אינו מגביל את מהירויות ההעלאה או ההורדה, לכן הגורם העיקרי שמשפיע על המהירות שלך צריך להיות המרחק ממרכז הנתונים בקליפורניה. אם זה לא עובד לטובתך, אתה יכול להגדיל את מספר שרשורי הגיבוי שאתה מפעיל כדי להעלות את המהירות יותר.

הקרבוניט לא הצליח כמו שצריך בבדיקות שלנו, שנערכו מחוץ לבוסטון עם מהירות העלאה של 10 Mbps. העלה תיקיה של 1 ג’יגה-בייט יותר משלוש שעות. למרות שההעלאה הראשונית עשויה להיות איטית, ההעלאות לאחר מכן יהיו מהירות יותר בזכות ההעתקה ברמת החסימה. גם מהירויות ההורדה היו מהירות.

אם אתה זקוק לשירות שמעלה את הקבצים שלך כאילו אין מחר, אפילו בהעלאה ראשונית, עיין בטבלת בדיקות המהירות בסקירת Acronis True Image שלנו.

בהתחשב בפער במהירות ההעלאה, קל לראות איזה שירות הוא האפשרות הטובה יותר כאן. Backblaze מנצח את הסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת מהירות לסיבוב אחורי

לוגו Backblaze
לוגו קרבוניט

4

קלות שימוש

הגדרת הגיבוי, כמו גם הנתונים הבאים, ושחזור הנתונים אמור להיות פשוט. ככה, אתה יכול להתמקד בעבודה שלך במקום לדאוג לנתונים שלך. כדי להבטיח זאת, לקוח שולחן העבודה צריך לעבוד על רוב מערכות ההפעלה והממשק שלו, יחד עם אלה של אפליקציות האינטרנט והנייד, צריכים להיות נעימים ואינטואיטיביים לשימוש.

גיבוי ללקוח השולחני של Backblaze הוא פשוט. למעשה, זה הקל ביותר מבין כל השירותים שבדקנו. הסיבה לכך היא שהיא אינה מחייבת אותך לנהל כמה או מה אתה מגבה. במקום זאת, זה מגבה את הכל, למעט קבצים מערכתיים וזמניים.

עם זאת, שים לב שהנוחות גורמת לגיבוי להיות איטי יותר, לכן עליך לכלול את מה שאתה לא רוצה לגבות בתפריט “הגדרות”. זה עובד ב- Windows ו- macOS.

ממשק האינטרנט עובד גם טוב. זה אינטואיטיבי וניווט ידידותי למשתמש. הכרטיסייה “סקירה כללית” תציג את מצב חשבונך, ואילו הכרטיסייה “תצוגה / שחזור” תאפשר לך גישה לקבצים.

האפליקציה לנייד מאפשרת לך לגלוש בקבצים שלך ולהוריד אותם למכשיר שלך. זה זמין עבור אנדרואיד ו- iOS.

אפליקציית שולחן העבודה של קרבוניט היא פשוטה ואינה מציפה אותך באפשרויות. רוב התהליך הוא אוטומטי, כך שתצטרך לבצע רק שלב אחד כדי להתחיל גיבוי. זה זמין עבור Windows ו- macOS.

Backblaze vs Carbonite

צבע השירות מקודד את הקבצים שלך, כך שתוכל לבדוק את מצבם בקלות. זה לא כולל קבצים ותוספים מסוימים ואינו מגבה כברירת מחדל קבצים גדולים מ -4 ג’יגה-בתים, כך שתצטרך לבחור אותם ידנית כדי לכלול אותם..

אם תלחץ על הקישור “הצג את הגיבוי שלי”, תועבר לממשק האינטרנט. אף על פי שהוא מושקע, זה פונקציונלי ומאפשר לך לבדוק את מצב הגיבוי שלך, לגשת לקבצים ולנהל את חשבונך.

Backblaze vs Carbonite

אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם האפליקציה לנייד של Carbonite עבור אנדרואיד ו- iOS. הממשק שלו ברור ומינימלי כך שהוא לא יבלבל אתכם.

Backblaze ו- Carbonite מציעים חוויות משתמש איכותיות, ולכן נאלצנו לפצל שערות בקטגוריה זו. לקוח השולחן של קרבוניט מושך יותר ואינו מרגיש מוגבל כמו של Backblaze, אז אנו נותנים לו את הסיבוב הזה.

עגול: נקודת קלות שימוש לקרבוניט

לוגו Backblaze
לוגו קרבוניט

5

פסק הדין

זה שוויון במספר הזכיות, אבל קרבונית בקושי מנצח בקלות השימוש, ולכן אנו מכריזים על Backblaze המנצח הכללי. זה פשוט לשימוש, יש מהירויות טובות וביטחון חזק. הישג הכותרת שלו הוא הערך המצוין של התוכנית הבלתי מוגבלת היחידה שלה, עליה תוכלו להירשם תמורת 5 דולר לחודש בלבד.

הפחמן אינו נמצא הרחק מאחור. התוכנית הבסיסית הבלתי מוגבלת שלה עולה רק דולר יותר. יש לו ביטחון חזק שמוכיח כי הוא טוב יותר מזה של Backblaze מכיוון שהוא משתמש ב- AES 256-bit. עם זאת, עם זמני העלאה איטית בהרבה, זה לא יכול להתאים למהירויות של Backblaze.

הזוכה: אחורי גב

מה אתה חושב על המשחק הקרוב הזה? האם Backblaze מתאים לך יותר, או שאתה מעדיף קרבוניט? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map