תוכנת השרטוט הטובה ביותר של 2020: Adobe CC, Corel & More

להיות אמן נהג להתכוון לסחוב קנבס, עפרונות וצבעים לאן שרצית לצייר. כיום, זה פשוט דורש מחשב ותוכנית האמנות הטובה ביותר לסוג האמנות שתרצו ליצור.


ישנן עשרות תוכנות לבחירה, החל מכלי תוכנת רישום בחינם לסוויטות בתשלום המאפשרות גם לך לעשות יותר עם האמנות שלך ברגע שיצרת אותה. לתוכניות אלה יש גם רמות שונות של מורכבות ותכונות נוספות, כגון גיבויים.

אם אתה סקרן לגבי הבחירה הכוללת הטובה ביותר שלנו, בחרנו ב- Cloud Cloud של Adobe מכיוון שאתה מקבל גישה לפוטושופ ואילוסטרייטור, כמו גם לשאר חבילות התוכניות של אדובי. המשך לקרוא למטה כדי ללמוד יותר על Adobe CC ועל שאר הבחירות שלנו.

מה הופך את חתיכת תוכנת הרישום לטובה ביותר?

בבחירת תוכנת השרטוט הטובה ביותר, בדקנו אפשרויות שלא היו בעלות עקומת למידה תלולה מדי ונתמכו היטב, כלומר יש קהילות סביבן. בדקנו גם את תכונות ההתאמה האישית הייחודיות, כמו כלי מיזוג צבע והברשה משופרת ב- GPU.

שמנו גם דגש כבד על מברשות. מברשות ברירת המחדל בכל תוכנית אמנות לא תמיד מתאימות לכל אחד, ולכן רצינו לוודא שיש לך מבחר מברשות עצום או את היכולת ליצור או להוסיף מברשות נוספות.

לבסוף, רצינו לוודא שהמחיר סביר לתוכנה. למרות שלא כל אפשרות ברשימה שלנו היא בחינם, הן אפשרויות פופולריות בקרב אמנים מקצוענים והן נועדו להיות חלק מזרימת עבודה מקצועית..

תוכנת הרישום הטובה ביותר: Cloud Cloud של אדובי

חבילת הכלים של אדובי הייתה תקן למניפולציה של תמונות, רישום וציור מזה זמן רב, עד כדי כך שהמונח להעברת תמונה מזויפת כאמיתית מכונה “פוטושופינג”. תוכניות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור משמשות אמנים מקצועיים, סטודנטים וחובבים כאחד ליצירת הכל, החל מציורים ועד גלויות..

Creative Cloud הוא שירות מנוי שתוכלו לרכוש תמורת 52.99 דולר לחודש עבור התוכנית השנתית או 79.49 דולר אם תרצו לעבור חודש לחודש. אתה יכול גם לערבב ולהתאים אפליקציות או לשלם עבור אחד בלבד בכל פעם אם אינך זקוק לכולם. כל חבילה מגיעה עם אחסון בענן, מ- 20GB ל- 100GB.

אם לא תמיד יש לך גישה לאינטרנט או שאתה מעדיף לשמור את הקבצים שלך במקומות מרובים, עיין במדריך שלנו לכונן קשיח חיצוני מהימן.. 

כלי האיור והציור של אדובי כוללים פוטושופ ואילוסטרייטור, כמו גם תיק עבודות ופיתוח, המשמשים להצגת עבודותיך ולגלות עבודות של אמנים אחרים. Adobe מקל על השימוש בתוכנה שלה לכל התהליך, מיצירה ועד הצגת חלון ראווה.

פוטושופ-עיקרי

פוטושופ עצמו יכול להרתיע בהתחלה אם אתה בא מתוכנית עם פחות תכונות, כגון Autodesk SketchBook. למרבה המזל, לפוטושופ יש מעקב אדיר, ויש אינספור הדרכות ביוטיוב הן מצד משתמשי אדובי והן מצד משתמשי פוטושופ.

מכיוון שפוטושופ מיועדת לרישום ולציור, בנוסף לעריכת תמונות, תוכלו לחבר טאבלט לציור ועט לעיצוב רגישות גבוהה יותר וללחץ. ניתן גם להשתמש בתאוצה של GPU על מנת להפחית את הפיגור במשיכות מכחול גדולות.

illustrator3d

אילוסטרייטור הוא כלי לעיצוב וקטורי שניתן להשתמש בו ליצירת תמונות יפות, גלויות, גבולות מורכבים, אותיות ועוד. המאייר נראה דומה מאוד לפוטושופ בכך שהמברשות וכלים אחרים נמצאים משמאל והשכבות בצד ימין. סרגל התפריט כולל הגדרות לתמרון תמונות שיצרת, כולל הפיכתן לתלת ממד או עיוותן.

אינטגרציה ברחבי Adobe Creative Cloud

יתרון מרכזי נוסף של חבילת Creative Cloud הוא שהיישומים שלה עובדים זה עם זה, ומאפשרים לך לעבוד על פרויקטים על פני מספר תוכניות שונות. זה פותח את זרימת העבודה שלך כך שלא תצטרך להשתמש בתוכניות שעלולות להיות בלתי תואמות או שקשה להגיע לעבודה יחד..

בסך הכל, CC של אדובי הוא חבילת אפליקציות עוצמתית המאפשרת לך לעשות הכל, החל בעריכת קבצי וידאו גדולים וכלה ביצירת כרטיסי חג לחברים ובני משפחתך. היכולת לעבוד בצורה חלקה על פרויקט בין אפליקציות מרובות היא ייחודית בגלל המבחר העצום של אדובי של תוכניות.

למרות ש- Adobe CC הוא נהדר עבור יוצרים, ישנם שני חסרונות שעליכם לקחת בחשבון. ראשית, יש עקומת למידה לתוכניות כמו פוטושופ מכיוון שיש המון תכונות. ישנם גם הרבה שירותים ותוכניות נוספות המגיעים כמעט עם כל חבילת Creative Cloud.

אם תרצה ללמוד קצת יותר על Creative Cloud ועריכת וידיאו, עיין בסקירת Adobe Premiere Pro CC שלנו.

תוכנת הציור הטובה ביותר: צייר קורל

הצביעה על קורל עשויה להיראות במבט ראשון כתוכנת האומנות הממוצעת, אך זהו מקום מפלט עבור מי שמחפש להוסיף תכונות ציור משופרות לזרימת העבודה שלהם. למרות שהעלות של 429 דולר היא תלולה, ל- Corel Painter תכונות רבות עוצמה שלא תמצאו בשום מקום אחר.

קורל-עיקרי

בניגוד לתוכנות אמנות אחרות, Corel מאפשרת לך להתאים אישית כמעט כל היבט של הקנבס או הצבע שלך כך שהוא יתנהג כמו הדבר האמיתי. בין אם אתה משתמש בשמן, אקריליק או משהו שביניהם, תוכל לצייר בצורה שתחקה את אופן ההתנהגות של המדיום הנבחר שלך על הבד שלך.

Corel מעניקה לך גם את היכולת לבחור את המרקם וההתנהגות של הבד כך שיתאימו למדיום בו אתה משתמש, כך שאם אתה רוצה להשתמש בצבעי מים, למשל, אתה יכול להשתמש באותו סוג נייר שאתה משתמש בו בפועל צבעי מים מסורתיים. ניתן גם להרטיב ולייבש את הקנבס, צבע מפוזר ועוד.

המסך הראשי שאליו קיבלת את פניך לאחר בחירת הגדרות הבד שלך נראה לתוכניות אמנות אחרות, אם כי בסרגל התפריט יש אפשרויות ספציפיות לציור. יש כמה תכונות ייחודיות בתפריט המאפשרות להוסיף סוגים מסוימים של שכבות, כמו שכבת צבע עבה או שכבת צבעי מים. אלה מאפשרים לך שליטה מציאותית יותר על המברשות.

שימוש במברשות הצביעה של קורל

המברשות עצמן מופרדות לפי סוג הצבע בו הן משתמשות. לדוגמה, שמנים, אקריליקים ובלנדרים מקובצים זה בזה בנוחות בכדי להקל על הגישה למה שאתה צריך. באפשרותך להוסיף בקלות מברשות מתפריט המברשות ולהשתמש ברגישות ללחץ בעזרת לוח הציור שלך.

מברשות קורל

יתרון נוסף של Corel Painter הוא משיכות המכחול המשופרות ב- GPU. זה מונע – או מפחית מאוד – כל פיגור שנגרם כתוצאה ממכות רחבות עם מברשת גדולה, מה שהופך את הסימנים שלך ליותר מדויקים ומאפשרים לך לצבוע ללא הפרעות.

בסך הכל, אם אתה צייר מקצועי ומחפש לעבור למדיה דיגיטלית או לתוכנה אחרת, תרצה לנסות את Corel Painter. ההתאמה האישית של המברשת והקנבס בלבד הופכת את Corel Painter לשווה מבט. למידע נוסף על תוכנת Corel, עיין בסקירת Corel VideoStudio Ultimate שלנו.

תוכנת הרישום החינמית הטובה ביותר: Inkscape

inkscape-main

Inkscape הוא כלי וקטורי שמתחרה ב- Adobe Illustrator בתכונות והוא מתמודד רציני אם אינכם מחפשים את כל הכלים והשירותים הנוספים שמגיעים עם Creative Cloud. החלק הטוב ביותר הוא שזה לגמרי בחינם.

בעזרת Inkscape אתה יכול לבצע את כל אותן עבודות עיצוב, אותיות ושינוי שעשויות היה לצפות מכל כלי עיצוב וקטורי יקר. Inkscape תואם למספר פורמטים ותוכלו לשנות את העיצובים שלכם עם אפקטים תלת ממדיים, פילטרים, פיקסציה, טשטוש ועוד. בעיקרון, אתה יכול לעשות כמעט כל דבר עם Inkscape שאתה יכול לעשות עם Illustrator או כל כלי וקטורי אחר.

מסנני אינקסקייפ

מכיוון ש- Inkscape הוא בחינם, זה כלי נהדר עבור מישהו שמסקרן לגבי עיצוב וקטורי או מישהו שרוצה ליצור עיצובים למשהו כמו אתר להדפסה לפי דרישה. זה נהדר גם עבור מישהו חדש בעיצוב וקטורי שעשוי לרצות להיות בקיא לפני שהוא מבצע את הקפיצה לכלים כמו Illustrator בגלל כמה הם דומים.

ל- Inkscape יש קהילה פורחת, עם דפים ודפי הדרכות באתרים כמו YouTube ליצירת הכל, החל מגרפיקה ברקע ועד לוגו. לא תהיה לך בעיה להבין את התכונות של Inkscape.

תוכנת השרטוט הטובה ביותר עבור חלונות: Autodesk SketchBook

ספר רישומים

Autodesk SketchBook היא אחת מתוכניות הרישום הבסיסיות ביותר שקיימות. בראשך יש סרגל כלים צף לדברים כמו סרגלים, שיקוף ודלי הצבע. בפינה השמאלית התחתונה תוכלו למצוא את מה שאוטודסק מכנה “מזח לגונה”. זה מאפשר לך להחזיק את החרט שלך על אחד מהסמלים, ואז מתרחב לתפריט גדול יותר.

למרות שהרציפים שלעיל מופעלים כברירת מחדל, באפשרותך להסתיר אותם או אפילו לאפשר רציפים שונים. מזח הספרייה של Copic הוא אחד מהרציפים הנוספים, והוא מאפשר לך גישה מהירה למברשות Copic, למי שנהנה להשתמש בסימני Copic מסורתיים.

רשימות ספר

באמצעות Sketchbook, אתה יכול להוריד מברשות נוספות אם מברשות ברירת המחדל אינן מספיקות. ניתן גם להתאים אישית את המברשות בכבדות באמצעות כפתור מאפייני המברשת במעגן המברשות. זה מאפשר לך לשנות את רגישות הלחץ, אטימות ומרווח המברשות שלך, בין היתר.

בגלל הפשטות של Sketchbook, כל אחד יכול להרים אותו ולדעת עליו כמעט כל דבר תוך מספר דקות. זה מושלם עבור מישהו שרק נכנס לציור או מישהו שרוצה לחקות את הפשטות של המדיומים המסורתיים.

למרות ש- Sketchbook עשוי להיות פשוט, אין הגבלה למספר השכבות שתוכלו ליצור ב- Windows. זוהי תכונה נהדרת עבור אמנים שרוצים תוכנית רישום פשוטה אך עדיין רוצים להיות מסוגלים ליצור אמנות מורכבת עם רבדים רבים.

ניתן להוריד את Sketchbook מחנות האפליקציות של Windows 10 או ישירות מהאתר. בניגוד לגרסאות קודמות, כעת תוכלו להשתמש בו כמה שתרצו בחינם.

תוכנת הרישום הטובה ביותר עבור מק: Krita

krita-main

Krita הוא כלי רישום בחינם אשר נועד להביא כלים מקצועיים לאמנות דיגיטלית לכולם. הפריסה נדרשת מעט להתרגל. עם זאת, יש הרבה תכונות עוצמתיות שהופכות את קריטה לא רק לבחירה נהדרת עבור מי שמחפש תוכנית אמנות חינמית עבור ה- Mac שלהם, אלא גם עבור כל מי שרוצה תוכנית אמנות סולידית בכלל..

כשאתה פותח את Krita, תבחין בכמה כלים וקטוריים בצד שמאל, כמו גם מברשות סטנדרטיות בצד ימין למטה. קריטה תומכת ברגישות ללחץ לציור טבליות, והופכת אותה לתוכנית האמנות המושלמת לכל דבר, החל ביצירת לוגו ועד אנימציה. YouTube מלא במדריכים המכסים כל היבט של קריטה, שמקל על חלק מעקומת הלמידה.

קריטה לא מגיעה עם הרבה מברשות מלכתחילה, אבל אתה יכול להתאים אישית את קביעות המברשת מראש ולהוסיף מברשות נוספות אם לא תמצא את מה שאתה צריך. קריטה כוללת גם כמה כלים נוחים המאפשרים לך להשתמש בכל מברשת כדי להבהיר, לשרוף ולהתאים בצורה אחרת את צבע עבודתך..

למרות שקריטה מיועדת להיות תוכנית רישום וציור, היכולת לגעת בצבע, ברוויה ובהירות הופכת אותה לעורכת תמונות הגונה בקמצוץ..

קריטה-אנימציה

Krita גם מאפשר לך להעביר אנימציות. זה הופך אותו לכלי אנימציה חינמי מעולה, ומכסה אותו כשקע בכל המקצועות עבור אמנים היוצרים סוגים רבים של תוכן.

בסך הכל, אם אתה אמן שמשתמש במחשבי מקינטוש – או אפילו במחשב אישי, לצורך העניין – קריטה היא אפשרות רצינית שיש לקחת בחשבון בבחירת תוכנית אמנות דיגיטלית..

מחשבות אחרונות

יש הרבה תוכניות אמנות שונות שמתאימות לכל מיני אמנים, בין אם אתה מתקציב או שאתה רוצה כל פיצ’ר אפשרי בתוכנית אמנות. עם זאת, אין זה אומר שכולם נהדרים.

האפשרויות ברשימה זו הן חלק מתוכנות האמנות הדיגיטלית הפופולריות ביותר בגלל הרבגוניות, התכונות והקהילות העצומות שלהם המספקות הדרכות, מברשות בהתאמה אישית ועצות בזמן שאתה שולט בכלי החדש שלך..

כשמדובר באפשרות המוחלטת ביותר, היינו צריכים לבחור את הענן של Creative של אדובי בגלל עדכוניו הרציפים, האינטגרציה, התמיכה והאחסון בענן. היכולת ליצור פרויקט בתוכנית אחת ולעבוד עליו על פני מוצרי אדובי מרובים היא תכונה שלא יסולא בפז שלא תמצא במקומות אחרים, מה שמקשה על היכו.

מה אתם חושבים על Adobe CC? האם השילוב שווה את העלות החודשית או השנתית עבורך, או שאתה מעדיף להשתמש בתוכנית שונה מהרשימה? נודיע בתגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map