כיצד לשלוח קבצים גדולים דרך האינטרנט: מדריך מעשי לשנת 2020

כולנו נתקלנו באותה בעיה בזמן זה או אחר: צורך לשלוח קובץ גדול למישהו. יהיה זה סרטון וידאו, אלבום תמונות או מסמך בפורמט PDF. להביא אותו למקום שהוא צריך לעבור דרך האינטרנט זו בעיה הרבה יותר גדולה ממה שהחשדת לראשונה. במאמר זה אנו נראה לך כמה דרכים לשלוח קבצים גדולים ולהימנע מתסכול כלשהו.

הדרך הקלה ביותר היא להשתמש בספק אחסון בענן. כדי לקפוץ לאותו חלק במאמר, לחצו כאן.

אתה יכול לצפות שתוכל לשלוח כל קובץ באמצעות דואר אלקטרוני, אבל זה פשוט לא המקרה. אפילו שירותי הדואר האלקטרוני הטובים ביותר, כמו Gmail וטוטנוטה, מכסים את גודל הקובץ שלך על 25MB, ואילו ה- iCloud Email של Apple ו- Outlook של מיקרוסופט מגדירים את זה אפילו יותר נמוך, על 20MB. עם סרטונים קצרים אפילו שמגיעים במהירות של 100MB, זו פשוט לא אפשרות, גם אם אתה משתמש בדחיסת קבצים, כמו תוכנית zip.

הדרך הבטוחה ביותר לשתף קבצים היא ככל הנראה להניח אותם על גבי USB ואז למסור אותם פיזית לאדם הזקוק לכך, אך זו לא תמיד אפשרות. יכול להיות שהם זקוקים לזה מהר ככל האפשר ולא תפגשו איתם במשך ימים. יכול להיות שהם נמצאים במדינה אחרת והרעיון לשלוח USB באמצעות דואר חילזון הוא פשוט המאה ה -20 מכדי לשאת.

עם זאת, הענן מציע פתרונות מהירים, פשוטים ולעיתים אפילו בחינם לבעיה זו. נעבור על כל ארבע האפשרויות להעברת קבצים במאמר זה, אך הנה סיכום מהיר.

כיצד אוכל לשלוח קבצים גדולים מ 25MB?

 1. שלח קבצים גדולים באמצעות אחסון בענן
 2. שלח קבצים גדולים באמצעות דוא”ל (טוב, די)
 3. שלח קבצים גדולים באמצעות שירותי העברה
 4. שלח קבצים גדולים באמצעות לקוחות להעברת קבצים

כיצד לשלוח קבצים גדולים באמצעות אחסון בענן

הדרך הקלה ביותר – ובמקרים רבים, הדרך הטובה ביותר – לשלוח קבצים גדולים היא באמצעות פתרון אחסון בענן. 

לרוב שירותי אחסון הענן הטובים ביותר יש תוכנית חופשית נדיבה, שהיא מהווה הפוך נוסף, כך ששליחת הקלטת שמע של פגישה עסקית לתמלול לא צריכה להוות בעיה גדולה מדי (אם כי באמצעות תוכנת דיבור לטקסט) זה כנראה רעיון טוב יותר בתרחיש הספציפי הזה).

לדוגמה, Sync.com מאפשר לך שטח אחסון בנפח של 5 ג’יגה-בתים בחינם ממש מחוץ למחבט, והוא מאפשר לך לשתף עם כל מי שיש לו גם חשבון עם השירות.. 

אם החוכמה הטכנולוגית של הנמען שלך עומדת בתקרה רק כאשר אתה משתמש בדוא”ל, pCloud היא בחירה טובה יותר, מכיוון שאתה יכול פשוט לשלוח קישור חד פעמי באמצעות דואר אלקטרוני שיאפשר להם להוריד את הקובץ. ל- pCloud יש גם תוכנית בחינם, אם כי בהתחלה זה 2GB בלבד.

שלח -Large-Files-pCloud

אפשרות נהדרת נוספת היא Tresorit, אם כי היא לא מציעה שכבה בחינם. עם זאת, תשלום עבורו מעניק לך כמה אפשרויות אבטחה נהדרות, כולל הצפנת ידע אפס, כמו גם כמה אפשרויות שיתוף מתקדמות ושיתוף קל בתוך צוות אנשים.

שלושתם מקלים על מילוי השיתוף בכך שהם מאפשרים להעלות קובץ באמצעות גרירה ושחרור של שטח האחסון, בחירתו ואז בחירת שיטת שיתוף. אין כמעט דרך קלה יותר להעביר קבצים לאנשים, וזה מגיע עם היתרון של אבטחה נוספת, לאתחל.

להקל על הדברים קצת, הנה מדריך מהיר-אחר-צעד לשיתוף קבצים באמצעות pCloud. הוראות אלה יעבדו פחות או יותר עם כל שירות אחר, כולל Dropbox.

כיצד לשתף קבצים גדולים באמצעות

 1. עבור לאתר pCloud ופתח חשבון באמצעות כתובת הדוא”ל שלך
 2. פתח את לקוח האינטרנט
 3. העלה את הקבצים שברצונך לשתף על ידי גרירה ושחרור שלהם מהמחשב שלך ללקוח
 4. בחר את הקבצים ולחץ על “שתף”
 5. בחר אם ברצונך לשתף קישור או להזמין אנשים לתיקיה
 6. כעת עליהם לקבל גישה ולהיות מסוגלים להוריד

כיצד לשלוח קבצים גדולים באמצעות דואר אלקטרוני (פחות או יותר)

כמובן שיש אפשרויות נוספות מלבד השימוש בשירות אחסון ענן מלא. האלטרנטיבה הקלה ביותר היא להשתמש בשירותי דוא”ל קיימים שמשולבים בהם אחסון בענן, כמו Gmail ו- Google Drive – מכאן הקטע “פחות או יותר” בכותרת הקטע. דוגמה נהדרת נוספת היא פונקציית ה- Drop Drop של אפל, שמגיעה עם iCloud Email.

בשני המקרים, אתה יכול לצרף את הקובץ המדובר באמצעות כפתור שונה מהקליפס הרגיל. במקרה של Gmail, זהו כפתור בסרגל הכלים שבתחתית הדוא”ל שלך, רק כמה דלתות למטה מכפתור הצירוף הרגיל. זה נקרא “הכנס קבצים באמצעות Drive.”

קבצים מצורפים לג'ימייל של Gmail

לחיצה עליו פותחת את כונן Google שלך ​​במסך נפרד. העלה את הקובץ שברצונך לשתף אל Google Drive, פשוט לחץ על מה שאתה רוצה לצרף, ויצאת למירוצים.

קבצים גדולים ב- GDrive

זרוק הדואר של אפל קל אפילו יותר לתפעול. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור הקובץ המצורף הרגיל, אם הקובץ גדול מדי, תשאל אם אתה רוצה להשתמש ב- Drop Drop. עם זאת, ישנם כמה בעיות עם Mail Drop, כפי שאתה יכול לקרוא בדף התמיכה של אפל, ולכן אנו מעדיפים את Gmail. להלן, נסקור את ההוראות לשימוש בשירות זה.

כיצד לשלוח קבצים גדולים באמצעות

 1. העלה את הקובץ שברצונך לשתף אל Google Drive
 2. לחבר הודעה חדשה או להיכנס לשיחה קיימת
 3. לחץ על סמל הכונן בסרגל הכלים התחתון
 4. בחר את הקובץ שהעלית קודם
 5. לחץ על “הכנס”

כיצד לשלוח קבצים גדולים באמצעות שירותי העברת קבצים

אם אתה מסיבה כלשהי להשתמש בג’ימייל או באפל מייל – אנחנו לא מאשימים אותך – ואינך רוצה להירשם לשירות אחסון בענן, יש אפשרות אחרת. זה אנשים שאנשים המשתמשים באינטרנט מאז לפני כ -15 שנה יזהו: העברת קבצים. 

יישומי האינטרנט הישנים והמגושמים האלה עדיין דופקים, והם בדרך כלל מבצעים עבודה הגונה, אם כי הם יכולים להיות מעט איטיים ואבטחה היא בעיה. למרות שאפשרויות רבות שופעות, בעבר השגנו את התוצאות הטובות ביותר עם WeTransfer, אז אנו נשתמש בהן למטרות מדריך זה.

WeTransfer ניתן להשתמש בחינם לקבצים בגודל של עד 2 ג’יגה-בייט והוא מהיר למדי. השימוש בו פשוט: עבור לאתר WeTransfer ולחץ על “אני מסכים” בחלון שכבת-העל הלבנה.

WeTransfer-Large-Files

לאחר מכן לחץ על “+” כדי להוסיף את הקבצים שלך, את כתובת הדוא”ל של הנמען, כמו גם את שלך, בתוספת כל הודעה שתרצה לקבל. ברגע שזה נעשה, לחץ על ‘העברה’.

WeTransfer-Transfer

הקובץ שלך יהיה זמין במשך שבעה ימים, שאחריו הוא אבוד בתחום הסייבר. עם זאת, שימו לב שקבצים גדולים יותר מזו ששלחנו יכולים לקחת זמן רב מאוד להעלאה. פרט לכך, WeTransfer עובד מספיק טוב אם כל מה שאתה עושה זה לשלוח קובץ אחד בפעם אחת. להלן נסקור מחדש את הצעדים שאתה צריך לנקוט.

כיצד לשלוח קבצים גדולים באמצעות

 1. פתח את אתר WeTransfer והסכים לתנאים
 2. לחץ על “+” ובחר את הקבצים שברצונך לשלוח
 3. הזן את כתובת הדוא”ל שלך כמו גם את הנמען שלך
 4. לחץ על “העבר” וסיימת

כיצד לשלוח קבצים גדולים באמצעות לקוחות העברת קבצים

אם כל האפשרויות שלעיל פשוט קלות מדי ומיינסטרים עבורך, יש עוד אחת לשליחת קבצים גדולים, כלומר באמצעות לקוחות להעברת קבצים. עם זאת, שיטה זו של העברת קבצים מקוונים דורשת מיומנויות מסוימות מצידך כמו גם של הנמען, לכן אנו ממליצים עליה רק ​​למי שרוצה להיכנס לבטן של התהליך.

החיסרון בשימוש בשיטה זו הוא התאמה אישית, כמובן, בנוסף להבטיח שלא תאבדו איכות קבצים באמצעות דחיסה וכדומה. יש לנו סיכום של לקוחות העברת הקבצים הטובים ביותר שתוכלו להסתכל עליהם, כולל CyberDuck החביב עלינו. אתה יכול גם להתעסק עם WebDAV, אם תרצה.

לא משנה מה האפשרות שתבחר, תצטרך יותר מהסבירות להירשם לשירות אחסון בענן או לאחד מספקי ה- IaaS הטובים ביותר שיספק לך את שטח האחסון הדרוש לך. עבור מרבית המשתמשים, שרק צריכים לשלוח את הווידיאו הזה של 10 דקות לאמא שלהם, זה די פשוט להוסיף מתווך מיותר, אז נשאיר את זה כרגע לעת עתה.

מחשבות אחרונות

הנה לכם, ארבע דרכים בהן תוכלו לשלוח קבצים גדולים בכל רחבי העולם מבלי שתצטרכו לפנות למקלות USB או נייר פיזי. אנו מעדיפים אחסון בענן – כולל כונן גוגל – על פני כל האפשרויות האחרות, פשוט מכיוון שהוא זול ובטוח, אם כי גם לשיטות האחרות יש יתרון.

אם תרצה לחוות בעצמך כיצד השירותים הללו עובדים, ל- Sync.com ו- pCloud יש תוכניות חינמיות, בעוד ש Tresorit מגיעה עם ניסיון חינם. הודע לנו כיצד אתה מסתדר עם השירותים המעולים האלה בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא העברת קבצים

 • כיצד לשלוח קבצים גדולים בחינם?

  הדרך הקלה ביותר היא להשתמש ב- WeTransfer, אם כי אנו ממליצים להירשם לשירות אחסון ענן בחינם, כמו pCloud או Sync.com, כך שתוכלו להשתמש במהירויות ובאבטחה מעולה שלהם..

 • כיצד לשלוח קבצי וידאו גדולים מאנדרואיד?

  אתה יכול להשתמש ב- Google Drive, המובנה במערכת ההפעלה שלך ויש לו אפליקציה נהדרת, או שאתה יכול להירשם כמנוי ל- pCloud, Sync.com או Tresorit, שיש בהם גם אפליקציות סלולריות קלות לשימוש. ל- pCloud ראוי אזכור מיוחד מכיוון שהוא מאפשר הפעלת מדיה באפליקציה, שהיא שימושית.

 • כיצד אוכל לשלוח קבצים גדולים מהאייפון שלי?

  אנו ממליצים להשתמש ב- Drop Drop מתוך Apple Mail או להירשם ל- pCloud או Sync.com, ששניהם עובדים היטב במכשירי אייפון.

 • כיצד אוכל לשלוח קובץ PDF גדול?

  האפשרות הטובה ביותר שלך היא להשתמש ב- Gmail או באחסון ענן. Google Docs יאפשר לך לקרוא את קובץ ה- PDF בדפדפן שלך, וזה קל מאוד להעביר קבצים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me