אחסון ענן הטוב ביותר למשפחות בשנת 2020: אחסון, הילדים ואתם

השימוש באחסון ענן הפך למקובל אצל רוב האנשים. עם זאת, ניסיון לנהל משפחה בענן יכול להיות קשה יותר. מציאת אחסון הענן הטוב ביותר למשפחתך אינה כל כך פשוטה כאשר אתה מחפש אחסון לחמישה אנשים. למרבה המזל, חברות כמו מיקרוסופט וגוגל מקלות על ניהול אחסון ענן לכולם.


יש הרבה אפשרויות שונות לאחסון ענן בחוץ, לכן רצינו לספק כמה הנחיות בעת יצירת אחסון ענן טוב ביותר עבור מדריך המשפחות..

מה מייצר את מיטב אחסון הענן המשפחתי

 1. OneDrive
 2. גוגל דרייב
 3. pCloud
 4. Sync.com
 5. iCloud

כשמוסיפים משהו חדש לדינמיקה המשפחתית שלך, זה נחמד כשהוא לא גורם לבעיות. אחסון בענן אינו שונה. המשפחה שלך תאחסן תמונות, קטעי וידאו וקבצים אחרים, ולכן אנו חושבים שאחסון הענן שלך אמור להיות מאובטח, מהיר, קל לשימוש ולתת לך אחסון רב במחיר.

למען האבטחה, בחנו הצפנת אימות דו-גורמי (2FA) והצפנת ידע אפס. אימות דו-גורמי הוא תכונה המחייבת אותך לאמת את זהותך על ידי הזנת קוד שנשלח אליך. 

הצפנת ידע אפס מבטיחה שאפילו ספק אחסון הענן שלך לא יוכל לגשת לקבצים שלך, כך שאתה יודע שהמידע שלך לא ניגש על ידי גורם שלישי כלשהו..

שתי תכונות האבטחה הללו פועלות ברובן – או לחלוטין – ברקע ואין להן כמעט עקומת למידה, כך שהקבצים שלך יישארו מאובטחים ללא קשר לאופן ההשקעה הטכנולוגית במשפחתך ואולי לא. 

למידע נוסף על ידע אפס ושירותי אחסון הענן המובילים המספקים אותו, עיין ברשימה שלנו עם אחסון הענן הטוב ביותר עם ידע באפס..

לבסוף, בדקנו תכונות נוספות, כמו כלים משרדים כמו Word או Google Docs, שמקלות על עריכה ויצירת מסמכים בענן..

זכור שתמיד יהיה פיתרון כשמסתכלים על אבטחה מול פונקציונליות. ספקי אחסון בענן המתמקדים יותר באבטחה נוטים לא להיות בעלי הרבה תכונות או תמיכה ביישומי צד שלישי. בגלל אופי אבטחת הענן, יש לבטל במידה רבה את התוכנה כדי להעניק לך את ההגנה הטובה ביותר.

1. Microsoft OneDrive

OneDrive הוא פתרון האחסון בענן של מיקרוסופט, וגם האפשרות היחידה ברשימה זו הכוללת תוכנית אחסון לא יקרה שנבנתה למשפחות גדולות. זה, בתוספת הכללת חבילת Microsoft Office, הופך את OneDrive להתאמה מושלמת לתלמידים במכללות ובתיכון, אנשי עסקים וכל מי שביניהם..

מנהל הקבצים onedrive

ניתן לגשת אל OneDrive דרך האתר, תיקיית הסנכרון בשולחן העבודה או הנייד, או כל מכשיר אנדרואיד או iOS. ממשק המשתמש משתמש במערכת תיקיות, כך שהוא יהיה מוכר לרוב האנשים. ניתן לשתף קבצים ותיקיות עם אחרים גם באמצעות קישור שניתן לשתף. OneDrive מאפשר לך גם להגן על הסיסמה על הקישורים שלך כך שהם בטוחים גם אם הם נופלים לידיים הלא נכונות.

ל- OneDrive ארבע תוכניות אחסון הנעות בין 5 ג’יגה-בייט ל- 1TB. תוכנית Office 365 Home היא התוכנית המשפחתית של OneDrive ומציעה 1TB כל אחד לעד שישה משתמשים ובסך הכל 6TB. התוכנית היא 99 $ לשנה או 9.99 $ לחודש, תלוי איך תרצו לשלם.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את OneDrive

התוכנית המשפחתית כוללת את Office 365 Home, כך שיש לך גישה למשפחת מוצרי Office של מיקרוסופט בכל המחשבים האישיים שלך, מחשבי Mac, טאבלטים וסמארטפונים. Microsoft Office משמש באופן נרחב בכל בתי הספר ובעולם העסקי, כך שלא משנה אם אתה מנהל יומן, מכין שיעורי בית או מפרש נתונים לעבודה, מיקרוסופט כיסתה אותך.

יחד עם Microsoft Office, ל- OneDrive תכונה מסודרת נוספת למשתמשים עם מספר מחשבים אישיים. על ידי לחיצה על הכרטיסייה “מחשבים אישיים” ב- OneDrive בשולחן עבודה או מחשב נייד, אתה יכול לגשת לכל הקבצים בכל מחשב שאתה כבר מחובר אליו..

גישה onedrive למחשב

מיקרוסופט כללה גם 2FA ב- OneDrive, אם כי היא אינה משתמשת בהצפנת ידע אפס, מה שאומר שתצטרך להשתמש בתוכנת צד שלישי כמו Boxcryptor אם אתה רוצה את תכונת האבטחה הזו. תוכל לבדוק את סקירת Boxcryptor המלאה שלנו כדי ללמוד עוד כיצד לאבטח את OneDrive כמו גם תוכנות מקוונות אחרות.

ל- OneDrive תכונת אבטחה נוספת הנקראת הכספת האישית. בעזרת הכספת האישית, תוכלו לסרוק מסמכים חשובים – כמו תעודות לידה, רישומי מס וכל דבר אחר שתרצו לשמור עליהם – ישירות לתיקייה המאובטחת. ישנן גם תכונות אבטחה נוספות ששומרות אוטומטית על הקבצים שלך.

הכספת האישית שלך דורשת 2FA, ו -20 דקות של חוסר פעילות תינעל אוטומטית את התיקיה, כך שאתה מוגן אם אתה בטעות מסתלק עם משהו חשוב פתוח. אתה יכול לגשת לכספת האישית מכל המכשירים שלך, וניתן לבצע סריקת מסמכים מהאפליקציה לנייד.

2. Google Drive (Google One)

הבחירה של כלים ושירותים מקוונים של גוגל לא תמיד הייתה הכי פשוטה, במיוחד כשמדובר בגוגל דרייב והתוכניות השונות שלה. במאמץ לשנות זאת גיבשה גוגל את תוכניות האחסון שלה תחת המותג Google One, שמטרתו לספק אפשרויות אחסון ברורות למשתמשים ומשפחות, כמו גם יתרונות אחרים..

ניתן לגשת אל כונן Google דרך האתר, האפליקציה לנייד ותיקיית סנכרון של Windows או Mac. כונן Google מסודר גם באמצעות תיקיות, וקל לאחסן ולגשת לכל אחד מהקבצים שלך מתי שתרצה. ניתן לשתף קבצים בקלות גם עם אחרים באמצעות קישור.

גוגל-כונן-מנהל קבצים

ל- Google Drive ארבע תוכניות סטנדרטיות הנעות בין תוכנית 15GB בחינם, עד 2 TB. כל התוכניות בתשלום מפרסמות את היכולת להוסיף בני משפחה, מה שהופך את Google Drive לאופציה טובה למשפחות שרוצות לבדוק תוכנית לא יקרה או שיש להן דרישות אחסון נמוכות..

סיבות אחרות שאנו אוהבים את גוגל דרייב

לצד אחסון דרך Google Drive, Google One כוללת גם הטבות חברים עם כל התוכניות בתשלום שלה. נכון לרגע זה, תוכלו לקבל הנחות על מלונות נבחרים כשאתם מחפשים בגוגל. אתה יכול גם להחזיר עד 10 אחוז ברכישות של חנות גוגל, וגוגל מבטיחה שיותר יבוא.

לצד אחסון דרך כונן Google, יש לך גם גישה חופשית לחבילת האפליקציות המשרדית של גוגל עם כל תוכנית. אפליקציות אלה מאפשרות לך ליצור ולערוך מסמכים ישירות מכונן Google, לשתף פעולה עם משתמשי Drive אחרים ועוד. Google Docs הוא חבילת משרדים פופולרית נוספת לבתי ספר ומקומות עבודה, מה שמוסיף לשימושיות שלה.

גוגל מסמכים

כמו OneDrive, גוגל משתמשת ב- 2FA. כמו בדומה ל- OneDrive, גוגל אינה מספקת הצפנה של ידע אפס, כלומר תצטרך לחפש תמיכה מצד שלישי לצורך האבטחה הנוספת. Boxcryptor יעבוד גם עם Google Drive למי שצריך או רוצה הגנה על אפס ידע. 

אם תרצה להשוות OneDrive ו- Google Drive זה לצד זה, תוכל לבדוק את ההשוואה בין Dropbox לעומת Google Drive לעומת OneDrive. תוכל להשוות בין Google Drive ו- OneDrive, כמו גם את Dropbox, שירות אחסון ענן מוביל נוסף לשימוש כללי.

3. pCloud

pCloud הוא פתרון אחסון ענן מאובטח שמתמקד יותר בשמירה על חשבונך מכל דבר אחר. pCloud מציע גם את אחת התוכניות המשפחתיות המעניינות יותר. במקום לשלם מדי חודש, אתה משלם תשלום חד פעמי בסך 1,400 דולר, המסומן כרגע ל -500 דולר בעת הכתיבה.

ל- pCloud יש גם תוכנית חינמית מעניינת שמתחילה אתכם עם 2GB ומאפשרת לכם אחסון רב יותר להשלמת משימות פשוטות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים pCloud

כמו שאר האפשרויות ברשימה זו, ל- pCloud יש ממשק משתמש מודרני, מבוסס תיקיות, שמקל על אחסון ומציאת הקבצים שלך. ניתן לשתף גם מסמכים באמצעות קישורים, כך שלאחרים תהיה גישה נוחה לאלבומי תמונות, קטעי וידאו וקבצים לבחירתכם. אתה יכול גם לגשת ל- pCloud מהאפליקציה הסלולרית באנדרואיד ו- iOS, או מהאתר.

מנהל הקבצים pcloud

ל- pCloud יש גם דרך נוספת לשתף קבצים – העברת pCloud – שאינה דורשת מאף אחד שיהיה לו חשבון pCloud. פשוט גש ללקוח האינטרנט והוסף את הקובץ (עד 5 ג’יגה-בתים) שברצונך לשתף ולנמען, ואז לחץ על “שלח קבצים.” הנמען מקבל דוא”ל עם הקישור שמאפשר לו להוריד את הקובץ.

ניתן להצפין את הקבצים שאתה שולח באמצעות העברת pCloud באמצעות סיסמה, כך שרק אנשים עם הסיסמה יכולים לגשת לדברים שאתה שולח.. 

אפשרות זו נהדרת עבור הורים קשישים או סבים וסבתות שפחות מומחים בטכנולוגיה אך רוצים לראות תמונות וסרטונים משפחתיים ללא שום צעדים נוספים. בנוסף, ניתן להוסיף או להסיר את הסיסמה, בהתאם לצרכים שלך.

העברת pcloud

התוכנית המשפחתית מעניקה לך שטח אחסון בנפח של 2 TB וניתן לגשת אליו עד חמישה משתמשים. התוכנית היא תוכנית לכל החיים, כך שלעולם לא תצטרך לדאוג לשלם מנויים או לאבד את הנתונים שלך בגלל החמצה של תשלום. אתה יכול גם לבחור כמה שטח אחסון יקבל כל אחד מהמשתמשים, כך לבן משפחה רעב האחסון יכול לקבל את המקום הדרוש לו.

pCloud משתמש ב- 2FA לצורך אבטחה, כמו גם בהצפנת ידע אפס, אם כי לתכונה זו נדרש תשלום נוסף של 3.99 $ לחודש. ברגע שאתה משלם עבור תיקיית הקריפטו, כל מה שאתה שומר שם יכול לגשת אליך רק.

למשפחות עם הרבה אחסון מדיה, pCloud מציע נגן וידאו מובנה ונגן שמע מובנה עם יצירת רשימת השמעה.

4. Sync.com

Sync.com הוא שירות אחסון ענן בסיסי שקל לשימוש ומאובטח מאוד. Sync.com תומך ב- 2FA, והצפנת ידע אפס מופעלת מחוץ לתיבה, מה שהופך את Sync.com לאפשרות אחסון הענן המאובטחת ביותר ברשימה..

למרות ש- Sync.com לא מציעה תכנית משפחתית, תוכנית ה- 4TB, למשתמש היחיד פלוס, במחיר סביר במחיר של 180 $ לשנה. אתה יכול גם לבחור בתוכנית הצוותים העסקיים שעולה 180 $ לשנה לשלושה משתמשים ואחסון של 1 TB. התוכניות העסקיות מגיעות 1TB, 4TB ו- 10TB, והן יכולות להכיל בין שניים ל 100 משתמשים, תלוי בתקציב שלך..

סיבות אחרות שאנו אוהבים Sync.com

קל לניווט ב- Sync.com וניתן לגשת אליו דרך תיקיית הסנכרון, Sync.com או האפליקציה. אתה יכול ליצור תיקיות הניתנות לשיתוף שתוכל להוסיף אנשים אליהן או להפוך תיקיות רגילות לתיקיות משותפות. ניתן לשתף קבצים גם דרך קישור, בנוסף לסרטונים בודדים או זיכרונות ומסמכים אחרים.

מנהל סינכרון קבצים

יחד עם שיתוף קישורים, תוכלו להתאים אישית בקלות את הקישורים שלכם באמצעות כפתור “ניהול קישור” כדי להיות מוגן באמצעות סיסמה, יש הגבלות הורדה, להיות לקריאה בלבד ועוד.

קישור לסנכרון

ל- Sync.com אולי אין הרבה תכונות נוספות בגלל הצפנת האפס-ידע שלה ו- 2FA, אך אם המשפחה שלך מעריכה את הפרטיות והביטחון מעל לכל דבר אחר, אינך יכול לנצח את Sync.com.

אם אתה מתקשה להחליט בין pCloud ל- Sync.com לאחסון משפחתי מאובטח, תוכל לבדוק את ההשוואה המלאה שלנו בראש בראש במאמר Sync.com לעומת pCloud..

5. iCloud

אם אתה משתמש ב- iPhone או Mac, רוב הסיכויים שאתה כבר משתמש ב- iCloud בתפקיד כלשהו. iCloud מעניקה כוח לגיבויים שלך ולאחסון תמונות, והיא מנהלת אותם בצורה חלקה בכל מכשירי Apple האחרים שלך.

התמחור של אפל די פשוט עם ארבע תוכניות, שתיים מהן כוללות שיתוף משפחתי: 200GB ותוכניות 2TB.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים iCloud

יחד עם אחסון iCloud Drive, Apple כללה מספר תכונות שימושיות עבור משתמשי אפל. בעזרת iCloud תוכלו לשמור על כל גיבוי מכשירי ה- Apple שלכם, להשתמש בתכונות כמו מצא את ה- iPhone שלי ולשתף תמונות בקלות עם משתמשי מק ו- iOS אחרים, בין אם הם נמצאים בתוכנית המשפחתית שלכם ובין אם לא..

כונן icloud

כונן iCloud עצמו פשוט לשימוש במכשיר Mac או iOS, והחיסרון היחיד הוא לקוח Windows שלו. לקוח iCloud עבור Windows מתסכל במקרה הטוב ומספק גישה מועטה מאוד לתוכן שלך.

חלונות כונן icloud

מאפיין נוסף החוסך כסף ב- iCloud הוא היכולת לשתף את האפליקציות, המוזיקה ותוכן אחר שלך עם כל מי שהתכנית המשפחתית שלך. זה מאפשר לכל אחד לשחק משחקים ולהשתמש באפליקציות פרימיום מבלי שיהיה צורך לרכוש אותם בנפרד עבור כל אדם במשק הבית.

מחשבות אחרונות

אחסון בענן הוא משהו שרוב האנשים לא חושבים עליו. למרות שחלקם בהחלט טובים מאחרים, כל תוכנות האחסון בענן משרתות למעשה את אותה מטרה. עם זאת, כאשר אתם מחפשים אפשרות אחסון ענן טובה למשפחתכם, ישנם מעטים המציעים אחסון במחיר משתלם עבור מספר משתמשים, יחד עם אבטחה ותכונות טובות..

OneDrive עומד מעל השאר כאחסון הענן הטוב ביותר למשפחות, עם תוכנית סבירה המציעה 1TB למשתמש לכל אחד עד שישה משתמשים, גישה מלאה לסוויטת הליבה של Microsoft Office ואבטחה הגונה. גוגל עוקבת אחריהם מקרוב מכיוון שאם התמחור של Google One ומשולב Google Docs.

עבור משפחות מרוכזות באבטחה, pCloud ו- Sync.com הן אפשרויות נהדרות, כאשר ל- Sync.com יש אבטחה טובה יותר מחוץ לקופסה. סוף סוף יש את iCloud, וזה כמעט הכרח אם אתה קשור לאפל, אבל זו גם אפשרות די טובה אם אתה רוצה לאחסן קבצים או לשתף את האפליקציות שלך ואת התוכן של Apple עם המשפחה שלך..

אם אתם סקרנים לגבי אפשרות אחרת לגיבוי תמונות משפחתיות, Amazon Drive – לשעבר אמזון דרייב דרייב – מציע אחסון תמונות ללא הגבלה וזכה במקום הראשון באחסון המקוון הטוב ביותר שלנו לדירוג תמונות. אחסון ענן ללא הגבלה מכל סוג הוא נדיר, וההצעה של אמזון לאחסון תמונות מקוון ללא הגבלה זמינה עם חברות ראשונה. תוכלו גם לבדוק את סקירת Amazon Drive המלאה שלנו כאן. 

לכל אפשרויות האחסון בענן ברשימה זו יש כמות קטנה של אחסון בחינם, כך שתוכל לנסות אותן לפני שתציג אחת לכל המשפחה שלך. אם אתם מחפשים אפשרויות אחסון בענן אחרות בחינם, אז רשימת האחסון הטובה ביותר בענן עבור 2020 מציעה 12 הצעות נהדרות.

לבסוף, אם אחסון ענן לכל המשפחה שלך לא בדיוק מה שאתה מחפש, אבל אתה עדיין רוצה לשתף קבצים עם המשפחה והחברים שלך, מדריך זה ידריך אותך כיצד לשתף קבצים באופן מקוון בדרך הקלה.

ספר לנו את המחשבות שלך לגבי הבחירות המובילות שלנו לאחסון הענן הטוב ביותר למשפחות בהערות שלהלן. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map