כיצד לשחזר נתונים מטלפון שבור בשנת 2020

כולנו מכירים מישהו שהטלפון שלו מעולם לא נראה מתפקד במלואו. דפיקה כאן, טיפה שם וחס וחלילה להשאיר את זה בכיס תוך ביצוע העסק החיוני של היום. אם זה קורה לך, או שאתה רק רוצה לעזור לחבר הזקוק, תצטרך לדעת כיצד לשחזר נתונים מטלפון שבור.


אם קורה אסון, יש כמה דברים שכדאי לנסות לפני שנבהלים. בתור התחלה, אלא אם כן השארת את הטלפון שלך בתנור או בשירותים, ככל הנראה כרטיס ה- sim עדיין שלם. במקרה כזה, אתה יכול להסיר אותו, לתקוע אותו בקורא כרטיסי ה- sim ולהוריד ממנו את הנתונים. אם לא, בדוק כיצד לשחזר מדריך לכרטיסי SD לקבלת טיפים.

בעולם אידיאלי, הנתונים שלך יאובטחו באמצעות גיבוי מקוון. זה עשוי להיות בצורה של נתונים המאוחסנים על ידי ספק הטלפון שלך או על ידי שירות צד שלישי. ניתן לאחזר נתונים המאוחסנים בשירותי הגיבוי הטובים ביותר בענן על ידי התקנה מחדש של היישומים בטלפון הבא שלך.

אולם בהנחה שעדיין יש לך את הסיסמאות. אם אתה מתקשה לזכור את כל פרטי הכניסה המסורבלים האלה, עיין במדריך למנהלי הסיסמאות הטוב ביותר שלנו.

אם גיבית מראש, אז יש לך מזל שכן כל שעליך לעשות הוא להחזיר את נתוני הגיבוי לטלפון שלך.

להלן מדריך צעד אחר צעד כיצד לעשות.

שלב ראשון: שחזור מגיבוי

אם חזקת מראש להשתמש בשירות גיבוי נייד, ברור לך. אתה יכול להשתמש בשירות הגיבוי כדי להחזיר את הנתונים לאחר תיקון הטלפון או החלפתו.

אם לא עשית זאת, עכשיו יכול להיות זמן טוב לחשוב על הגדרת מערכת גיבוי. אם אתה משתמש באנדרואיד, עיין במדריך זה כיצד לגבות טלפונים של אנדרואיד.

ישנם הרבה שירותי אחסון בענן. עיין במדריך לאחסון ענן הטוב ביותר שלנו לקבלת פרטים, כמו גם הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו לנייד, לקבלת טיפים לגיבוי הטלפון שלך. הבחירה הראשונה שלנו למשימה זו, ולגיבוי מקוון באופן כללי, היא IDrive, עליה תוכלו ללמוד עוד בסקירת IDrive שלנו..

נתונים מסוימים עשויים להיות משויכים לחשבון המקוון שלך. אם אתה משתמש בחשבון Google באנדרואיד, למשל, נתוני אנשי הקשר והודעות הדוא”ל שלך יהיו מקוונים. אתה אמור להיות מסוגל להחזיר נתונים אלה באמצעות סיסמתך בלבד.

גיבוי מקוון הוא רעיון טוב מסיבות רבות אחרות. במקרה שמשהו ישתבש, אפילו טלפון שנהרס, אתה יכול לשחזר את הנתונים שלך באמצעות ספק הגיבוי. אם לא היה לך חזון מראש לגבות את הנתונים שלך, המשך לשלב שני.

שלב שני: בדוק את הכרטיס

אם לא גיבית, או שהתרחקת מאז הגיבוי האחרון שלך (וודא שאתה עושה זאת עם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסנאפצ’אט), אל תיבהל. יתכן שהנתונים בכרטיס ה- SD שלך יהיו שלמים. יש להזהיר כי חילוץ ותיקון כרטיס ה- SD שלך נעשה על אחריותך בלבד. קיימת אפשרות להחמיר את המצב אם אתה מטעה בכרטיס שכבר סדוק או פגום.

אולם כאשר הכרטיס שלם, יש כמה דרכים להחזיר את הנתונים ממנו. יהיה עליך לחבר את הטלפון למחשב שלך או להוציא את הכרטיס ולהשתמש בקורא כרטיסים.

אם הטלפון שלך לא פגום מדי, ייתכן שתוכל לחבר אותו למחשב שלך באמצעות כבל USB. ברגע שהטלפון שלך מחובר באמצעות USB הוא לרוב יוסיף את עצמו ככונן, שתוכל לדפדף בו באמצעות מערכת הקבצים הרגילה שלך. עם זאת, הקפד לעשות זאת מכיוון ששינויים עשויים לשבור את הטלפון שלך.

אם אינך יכול לחבר את הטלפון שלך ל- USB, תצטרך להשיג קורא כרטיסים. הם לא יקרים מדי, אך הקפד לקנות אחד התואם לכרטיס ה- SD של הטלפון שלך.

הגיבוי המקוון הוא ההגנה הטובה ביותר, אך העברת קבצים מכרטיס ה- SD יכולה גם להגיע אליכם. אם לא גיבית וכרטיס ה- SD שלך פגום קבצים, המשך לשלב שלוש.

שלב שלישי: שחזור נתונים

אם אינך יכול לגלוש בקבצים שלך באמצעות קורא כרטיסים, תוכל לנסות להשתמש בתוכנת שחזור נתונים. לעתים קרובות הוא יכול למצוא קבצים שמערכת ההפעלה שלך חושבת שנמחקו, מכיוון שהנתונים עדיין נמצאים בכרטיס.

ישנם כמה כלים לעשות זאת, כמפורט במדריך הטוב ביותר לתוכנת שחזור נתונים שלנו. אם הארנק שלך קל, תוכלו לבדוק גם את תוכנת שחזור הנתונים הטובה ביותר שלנו.

משתמשי Windows עשויים לרצות להתחיל בכלי השירות המובנה של chkdsk. ב- Windows 10 אתה יכול להפעיל אותו על ידי לחיצה על מקש Windows עם “R” כדי להעלות את שורת ההפעלה. הקלד “cmd” בתיבת הטקסט כדי לפתוח את שורת הפקודה..

ראה איזה מכתב הוקצה לכרטיס ה- SD שלך על ידי בדיקת סייר הקבצים של Windows. אם אינך רואה אותו שם, הוא עלול להינזק מדי, כך שהסיכוי שהוא יעבוד אינו גדול, גם אם אתה משתמש בכלי אחר.

אולם כל עוד יש בכרטיס מכתב, אתה יכול להריץ chkdsk על ידי הקלדת “chkdsk / f E:” אם אות הכרטיס היא “E.” אם לא, החלף אותו באות הכונן הנכונה.

זה הזמן לעבור לכלי אחר אם chkdsk נכשל. יש הרבה תוכנות התאוששות ייעודיות ובחירה נכונה יכולה להיות מסובכת. קרא על המועדפים שלנו בסקירת הצלת הנתונים של הנדסת Prosoft הנדסה וסקירת אשף שחזור נתונים של EaseUS עבור Windows ו- CleverFiles תרגיל דיסק עבור Mac.

כלי השחזור של הנתונים המדורגים המובילים שלנו הוא שחזור נתונים מהממים, אם כי, אז אנו נבדוק כיצד להשתמש בו.

באמצעות כוכב

שחזור נתונים מהממים קל להורדה והתקנה. הדבר הראשון שתראה בהפעלתו הוא מסך “מה לשחזר”. אתה יכול לבחור אם לנסות לשחזר הכל או לחפש סוגים מסוימים של מסמכים.

ג'יימס-סטאר-פיניקס-מה-להחלים

השלב הבא הוא למצוא את כרטיס ה- SD שלך במסך המיקום הנבחר. ייתכן שמערכת Windows לא תייג את המכשיר שלך ככרטיס SD, אך תוכל לראות אילו מחוברים באמצעות USB וגודלם, כך שתוכל להבין זאת. אם אינך בטוח, פשוט נתק אותו וראה איזה מכשיר נעלם.

ג'יימס-כוכב-פניקס-בחר-מיקום

בחר באפשרות “סריקה עמוקה” אם אתה מעוניין בחיפוש יסודי יותר, אך איטי יותר. המחשב שלך יכול לקחת שעות בסריקה עמוקה, במיוחד בכרטיסים גדולים יותר. היו מוכנים לקחת הפסקה.

התקדמות כוכבים-פיניקס-סריקה

במהלך הסריקה, כוכב מציג כמה רחוק לאורך זה, כמו גם הערכה של הזמן שנותר. אתה יכול גם לראות את הקבצים שהוא כבר מצא.

אתה יכול לדפדף ברשימה של קבצים שניתן לשחזר לאחר סיום הסריקה. לפעמים שמות הקבצים יאבדו למרות שהקבצים עצמם שלמים, ייתכן שתצטרך לפתוח אותם כדי לראות מה הם.

לאחר מכן מנסה Stellar לשחזר כמה שיותר נתונים.

כוכב עולה 99 דולר עבור המהדורה הסטנדרטית שלו, שהיא יקרה. יש לה גרסה חינמית, אך נתקלנו במגבלות נתונים בעת השימוש בהן. עיין בסקירת שחזור נתונים מהממים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

מחשבות אחרונות

הנתונים שלך לא נעלמו רק בגלל שהטלפון שלך לא עובד בצורה מושלמת. כפי שראינו, ישנן דרכים רבות להחזיר את הנתונים שלך ממכשיר שנראה בלתי שמיש. ישנם גם דברים הגיוניים שאפשר לעשות מראש כדי לוודא שאובדן קל יותר להתאושש מהם.

השימוש באחסון בענן ובגיבוי הנתונים שלך זהיר ויש שפע של תוכנות שיעזרו להקל עליו. עם זאת, אם הטלפון שלך ישבר, זה יהיה מאוחר מדי, כך שאם אתה רוצה לתת לעצמך פתיחה בהגנה על הנתונים שלך, אין זמן כמו ההווה.

אם שחזרת את הנתונים מהטלפון שלך לאחר שהם נשברו, יידע אותנו כיצד עשית זאת. ספר לנו אם טיפים אלה עזרו לך לשחזר את הנתונים שלך או לא. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map