כיצד לגשת לאחסון ענן כמו כונן מקומי: מדריך לשנת 2020

בהתחשב בכך שהאינטרנט הוא ככל הנראה הסיבה שאתה משתמש במחשב, סביר להניח שלא תהסס להשתמש בו כדי לגשת לאחסון הענן שלך. עם זאת, אם אתה משתמש באפליקציות לא מקוונות המחייבות אותך לגשת לקבצי אחסון בענן, אתה מוזמן לטפל מכיוון שאנו נגיד לך כיצד לגשת לאחסון ענן כמו כונן מקומי במאמר זה. כמו כן, ההגדרה שלנו “לטפל” עשויה להיות שונה משלך.


אחסון בענן מאפשר לך לשתף פעולה עם אחרים על ידי שמירת הקבצים שלך בענן. ככה, תוכלו לשתף אותם בקלות. בנוסף, אם הכונן הקשיח שלך תקלה או שמישהו גונב את המחשב הנייד שלך, הקבצים החשובים שלך לא יאבדו.

עם זאת, השימוש באחסון ענן ככונן מקומי שונה מאשר השימוש בו ככונן רשת ענן. זה לא יחסוך לך שטח דיסק אבל יאפשר לך לגשת לתוכן שלך מהר יותר. הסיבה לכך היא שתכולת אחסון הענן שלך תסנכרן, או תוריד, למחשב שלך. אם אתה משתמש ב- OneDrive, קרא כיצד למפות את OneDrive כמאמר של כונן רשת כדי ללמוד כיצד להגדיר את זה.

Sync מאפשר לך לערוך קבצים באמצעות תוכניות לא מקוונות ואז לשלוח את הקבצים שהשתנו לענן. שליחת הקובץ כולו היא בזבוז זמן מכיוון שעדיף רק לשלוח את החלק שהשתנה. בשביל זה מיועד אלגוריתם הסנכרון ברמת החסימה. כמה מהשירותים הטובים ביותר שיש להם הם באחסון הענן הטוב ביותר שלנו עם סינכרון.

אם מעדת כאן בחיפוש אחר גיבוי, עליך להתייחס לרשימה שלנו עם שירותי הגיבוי הטובים ביותר בענן ולקרוא את ההבדל בין אחסון בענן לגיבוי. אחרת, בשאר המאמר, נדבר כאן על שירותים, אך השוואת אחסון הענן הטובה ביותר שלנו יכולה לתת לך רשימה מהירה אם אתה מעדיף.

pCloud

pCloud הושק בשנת 2013 והוא מבוסס בארה”ב. הוא ממוקם בסמוך לראש רשימת אחסון הענן הטובה ביותר שלנו בזכות הערך המצוין, קלות השימוש והתכונות הטובות שלו. כמו שירותים רבים אחרים, הוא משתמש במודל הסנכרון הנפוץ המורכב מסמל מגש המערכת ותיקיית סינכרון. עקוב אחר השלבים שלהלן כדי להתקין ולגשת אליו.

pcloud-step1-download

היכנס לחשבון pCloud שלך באמצעות אפליקציית האינטרנט pCloud ולחץ על קישור ההורדה בראש הדף.

pcloud-step2-os-version

משם, בחר את מערכת ההפעלה שלך. השתמשנו ב- Windows 10. pCloud עובד גם על macOS ו- Linux. אם אתה רוצה שירות חלופי למערכת ההפעלה של אפל, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור מק. pCloud הוא בראש אחסון הענן הטוב ביותר עבור לינוקס שלנו, אך ישנם שירותים אחרים שעשויים להתאים לך יותר.

לאחר שתוריד והתקין את הלקוח, הפעל אותו והתחבר עם אישורי האישור שלך. תראה את אפליקציית pCloud ואת הכונן המקומי של pCloud.

pcloud-step3-pcloud-drive

כונן ה- pCloud מסנכרן את הקבצים מהענן למחשב וכל קובץ שתכניס אליו יסונכרן לענן. אתה יכול גם להגדיר אותו לסנכרון צילומי מסך. לרוע המזל, pCloud אינו מציע סנכרון ברמת חסימת כדי להאיץ את שיתוף הפעולה.

העדפות pcloud-sync

pCloud מאפשר לך לבחור תיקיות נוספות לסנכרון גם לענן. אתה יכול גם לשתף קבצים ותיקיות מכונן ה- pCloud שלך על ידי לחיצה ימנית על אותם וניווט לתפריט “שתף”.

pcloud-share-tab

pCloud מצוין בתצוגה מקדימה של מדיה, וזו הסיבה שהיא בראש רשימת האחסון בענן הטובה ביותר עבור תמונות וסרטונים. אם ברצונך ללמוד עוד אודות התכונות ותכניות התמחור שלה, קרא את סקירת ה- pCloud שלנו.

גוגל דרייב

עם 800 מיליון משתמשים, Google Drive הוא שירות האחסון בענן הפופולרי ביותר. זה לא מפתיע בהתחשב בכך שיש לו קלות שימוש רבה, תכונות שיתוף פעולה חזקות, כולל Google Docs ורשת שרתים גלובלית המאפשרת להגיע למהירויות סינכרון טובות..

כדי לגשת לתיקיית הסנכרון, תחילה עליך להיכנס לחשבון Google שלך ​​ולנווט לדף Google Drive. לאחר מכן לחץ על סמל גלגל השיניים הקטן בסמוך לפינה השמאלית העליונה.

סמל gdrive-step1-gear

לחץ על “קבל גיבוי וסנכרון עבור Windows” והורד את הלקוח.

gdrive-step2-download

gdrive-step3-system-מגש-אייקון

בחר “גיבוי וסנכרון”, הורד את הלקוח והתקן אותו. לאחר ההתקנה, האפליקציה תתחיל אוטומטית אך תוכלו להשתמש בסמל מגש המערכת כדי להפעיל אותה.

gdrive-step4-backup-to-gdrive

לאחר מכן תוכל לבחור איזו תיקיה תרצה לגבות ברציפות לכונן Google ואילו קבצים ותיקיות ברצונך לסנכרן למחשב שלך. לאחר שתסיים להגדיר את הסנכרון, תיקיית הסנכרון של Google Drive תוצג במנהל דפדפן הקבצים שלך (ב- Windows 10, היא תהיה ב”גישה מהירה “).

תיקיית gdrive-sync

אם הסנכרון גוזל יותר מדי ממשאבי המערכת או רוחב הפס של הרשת, אתה יכול להשהות אותו על ידי לחיצה ימנית על סמל מגש המערכת, לחיצה על לחצן ההגדרות ובחירה ב’השהה ‘.

gdrive-sync-pause

מאותו תפריט, תוכלו לנווט להעדפות, ואז להגדיר כדי לשנות את הגדרות הרשת כדי להגביל את רוחב הפס שברצונכם להקצות לסנכרון. הלקוח גם מאפשר לשמור תמונות מסך ישירות לענן שלך.

למרות שמהירות ההעברה של Google Drive היא הגונה, היא יכולה לשפר את תכונות שיתוף הפעולה שלה אף יותר בעזרת סינכרון ברמת החסימה. כדי לראות אילו תכונות שיתוף פעולה היא מציעה יחד עם פרטי התמחור קרא את סקירת Google Drive שלנו.

Dropbox

Dropbox, המונה 500 מיליון משתמשים, הוא שירות פופולרי נוסף. הוא המציא את המודל הנפוץ לסנכרון ואלגוריתם הסנכרון ברמת החסימה. יש לו מהירויות מהירות ומציעה אחת מחוויות המשתמש הטובות ביותר בשוק. למעשה, זהו אחסון הענן הטוב ביותר לסנכרון.

כדי לגשת אליו כמו כונן מקומי, התחבר לחשבון Dropbox שלך באמצעות לקוח האינטרנט ואז מצא את פני החשבון הקטן בצד ימין למעלה..

dropbox-step-1

לחץ על הקישור “התקן” בתפריט.

dropbox-step-2-install

הורד והתקן את לקוח שולחן העבודה. לאחר סיום ההתקנה תוכלו להריץ את הלקוח מסמל מגש המערכת. הוא יבקש ממך לבחור כיצד ברצונך לסנכרן את הקבצים שלך. בחר באפשרות שהופכת קבצים למקומיים.

dropbox-step-3-select

אתה יכול לפתוח את תיקיית הסנכרון של Dropbox על ידי לחיצה על סמל מגש המערכת, ואז על סמל התיקיה בתפריט שבראש.

תיקיית dropbox-step-4-tray-folder

אפשרות נוספת היא לפתוח את מנהל הקבצים ולבחור “Dropbox.”

תיקיית dropbox-sync

לקוח שולחן העבודה מאפשר לך לגבות את צילומי המסך באופן אוטומטי, להגביל את רוחב הפס ולהשתמש בסנכרון סלקטיבי כדי לבחור אילו תיקיות ברצונך לסנכרן למחשב שלך. אם אתה נרשם ל- Dropbox Professional, תקבל גם סינכרון חכם, שתוכל להשתמש בו כדי לראות ולגשת לקבצים והתיקיות שלך מבלי שהם יתפנו מקום בכונן הקשיח שלך..

למידע נוסף על Dropbox Professional ותכונות אחרות שהשירות מציע, קרא את סקירת Dropbox שלנו.

מחשבות אחרונות

השימוש באחסון ענן כתיקייה מקומית הוא חזק מכיוון שהוא עוזר לך להאיץ את זרימת העבודה שלך באמצעות אפליקציות לא מקוונות. זה דורש מקום רב יותר, אך לחלק מהשירותים, כמו למשל Dropbox, יש דרך לעקוף זאת גם אם הגישה שלך עשויה להיות איטית יותר. pCloud הוא בחירה מצוינת אם אתה עובד עם קבצי מדיה ו- Google Drive הוא נהדר לשיתוף פעולה על מסמכים.

מה אתה חושב על סינכרון לכונן מקומי? האם זה שווה את שטח הכונן הקשיח? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map