תוכנת הגיבוי המקוונת הטובה ביותר 2020

אתה מוכן לגבות את הנתונים שלך, אך אינך בטוח להשתמש באחד מהפתרונות הטובים ביותר לגיבוי המקוון שלנו. אולי הענן אינו הדבר שלך או שאתה סתם בית ספר ישן. לא משנה, מכיוון שהרכבנו רשימה של אפליקציות הגיבוי הלא מקוונות הטובות ביותר.


אם אתה רוצה משהו שיכול לעבוד בצורה לא מקוונת, עליך לבדוק את סקירת הגיבוי של CloudBerry.

לא משנה את המסלול שתעברו, יצירת גיבוי היא רעיון טוב מכיוון שאינכם יכולים לדעת מתי הכונן הקשיח שלכם יסובב את המחזור האחרון שלו או יחווה קריסה או תקלה..

תוכנת שחזור נתונים עשויה לעזור לך במצב זה, אך אינך יכול להיות בטוח שהיא תאחזר את הנתונים שלך. גם אסור לסמוך על כונני מצב מוצק, מכיוון שלמרות שיעור הכישלון שלהם נמוך מאחוז אחד, הם חווים שגיאות רבות יותר.

אחסון הנתונים שלך במספר מיקומים, כגון כוננים ושרתים חיצוניים, היא שיטה טובה להבטיח את בטיחותם. זה כל כך שימושי שהוא מכונה הכלל 3-2-1.

אם עבדת רק עם אחסון בענן ואינך יודע מה ההבדל בינה לבין גיבוי, עליך לקרוא את ההסבר שלנו. לפני שנמשיך ברשימה, אנו הולכים להשוות באופן לא מקוון לפתרונות מקוונים.

לא מקוון לעומת מקוון

ההבדל העיקרי הוא שגיבוי לא מקוון לא שולח את הקבצים לשום מקום, וזה גם אחד היתרונות הגדולים ביותר בשימוש בהם. גיבוי ראשוני לוקח זמן רב להשלים עם שירותים מקוונים. שירותי לא מקוונים מהירים יותר מכיוון שהם לא צריכים להעביר את הנתונים שלך כדי ליצור גיבוי. עם זאת, מה שאתה משיג במהירות אתה מאבד באחסון מכיוון שאתה צריך לספק אותו.

מכיוון שהנתונים שלך אינם בענן, להגיע אליו יהיה קשה אם אתה לא קרוב פיזית למחשב, לכונן הקשיח החיצוני או למקל ה- USB. אם הנתונים שלך במצב לא מקוון, זה מצמצם את האיום של התקפות מקוונות לאפס, אך משאיר אותך פגיע אם מישהו גונב את המכשיר שלך מכיוון שחלק מהפתרונות הלא מקוונים אינם משתמשים בהצפנות מתקדמות.

רוב שירותי הגיבוי המקוונים משתמשים בכמה שיטות כדי לאבטח את הנתונים שלך, כולל הצפנת מנוחה ותעבורה, פרוטוקולי TLS / SSL כדי להגן על הקבצים שלך במהלך ההעברה, אימות דו-גורמי לשמירה על אישוריך ובטיחות הפרטיות, מקצה לקצה. הצפנה כדי להבטיח את פרטיותך.

מלבד כמה חריגים שמכוונים למשתמשים בחשמל, פתרונות מקוונים מספקים ממשקים יעילים שקל להשתמש בהם ודורשים כמה צעדים לגיבוי הכונן הקשיח או המחשב. רבים מציעים גם את הגיבוי לפי סוג קובץ או תיוג ידני.

פתרונות מקוונים מועילים כשאתה צריך לגבות מחשבים מרובים מכיוון שאתה יכול לפקח על כל גיבוי ממרכז רכזת אינטרנט. אם זה מעניין אותך, קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למאמר מחשבים מרובים. אתה יכול גם להשתמש בגיבוי מקוון לכוננים חיצוניים. למידע נוסף בנושא זה, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור חלק מכוננים חיצוניים.

בשאר מאמר זה, אנו מתארים את שירותי הגיבוי הלא מקוונים הטובים ביותר ונראה כיצד הם נערמים.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר: גיבוי קובני 11

גיבוי קוביאן נקרא על שם היוצר שלו, לואיס קוביאן. המוצר הושק בשנת 2000 ועודכן פעמים רבות מאז. הגרסה הנוכחית, 11, היא קוד בשם Gravity. זה עובד על כל הגרסאות העיקריות של Windows.

קובי-ui-start

הממשק מרגיש מיושן ואינו פשוט ככל שיהיה, אך הוא פונקציונלי. הצד השמאלי מציג רשימה של המשימות שלך (גיבויים) והימין מציג לך את יומן המאפיינים, ההיסטוריה או המשימות. בחלקו העליון תמצאו תפריטים וסמלים נפתחים המאפשרים לך להפעיל, להשהות או לבטל משימות, להוסיף משימה חדשה, לגשת לאפשרויות ולבדוק אם יש עדכונים..

משימה קובי-ui-new

האפליקציה מאפשרת לבחור קובץ, ספריה או שרת FTP כמקור הגיבוי. אתה יכול לבחור את אותו הדבר עבור היעד שלך. אם אינך יודע מה זה FTP, קרא את מדריך FTP שלנו. Cobian Backup מאפשר לך לבחור אחד מארבעת סוגי הגיבויים: “מלא”, “מצטבר”, “דיפרנציאלי” או “דמה”.

“מלא”, כפי שהשם מרמז, יוצר גיבוי מלא של הקבצים שלך. “מצטבר” עוזר להאיץ את הגיבויים הבאים שכן הוא מגבה את כל הקבצים ששונו מאז הגיבוי האחרון. “Differential” שומר את הקבצים ששונו מאז הגיבוי המלא האחרון. “דמה” לא יוצר גיבוי, אלא מאפשר לך להשתמש בתכונת המשימות כמתזמן לביצוע אירועים.

אתה יכול לתזמן משימות לרוץ מדי יום, שבועי, חודשי, שנתי, בהפעלה, טיימר או ידנית. גיבוי Cobian מאפשר לך לבחור גם ימים בשבוע. אתה יכול לשלב את כל האפשרויות הללו כדי ליצור לוח זמנים מותאם אישית שמתאים לצרכים שלך.

כדי לקבוע אירועים, אתה יכול לצרף אותם לפני הגיבוי או לאחר הגיבוי. הם יכולים לכלול הפעלה והשהייה של אפליקציה, פעולות בשורת הפקודה, סגירת תוכנית והפעלה או הפסקת שירות.

אפשרויות גיבוי קוביות

לגיבוי קובני יש שני סוגים של דחיסה: zip ו- 7zip. הם יגדילו את הגיבוי שלך, אך ייקח יותר זמן ליצור אותו. עם זאת, לקח לתוכנית רק פחות מדקה לגיבוי תיקיית הבדיקה של 2GB שלנו עם קבצים רבים. המהירות תשתנה תלוי עד כמה חזק המחשב שלך.

באותו תפריט, באפשרותך להגדיר את קובני הגיבוי להצפנת הקבצים שלך באמצעות AES 128 סיביות, 192 סיביות או 256 סיביות. האחרון הוא אחד ההצפנות החזקות ביותר שנמצאות בשימוש כיום, מכיוון שלפי ההערכה ייקח קרוב למיליארד שנים לפיצוחו באמצעות מחשב-על..

קובי-ui-filter

לפני הגיבוי, אתה יכול לכלול או לכלול נתונים באמצעות תכונת הסינון. אתה יכול לבחור קבצים או תיקיות או לסנן אותם. אפשרויות הסינון כוללות את גודל הקובץ, תאריך היצירה או סיומת הקובץ, שתצטרך להקליד באופן ידני.

גיבוי Cobian יכול לשפר את ממשק המשתמש שלו, אך הוא מהיר, יכול להצפין את הקבצים שלך באמצעות אלגוריתם AES ויש לו תכונות רבות עוצמה. נוסף על כך, זה לא יעלה לך אגורה. זה הופך את זה לנכון להיות הבחירה מספר אחת שלנו.

FBackup 7

FBackup 7 הוא מוצר של חברת Softland, חברה מבוססת רומניה שנוסדה בשנת 1999. היא משמשת כגרסת תוכנה חופשית לאפליקציית הגיבוי המובחרת של החברה, Backup4all.

מסך fbackup-Welcome

הממשק של FBackup מרגיש מודרני, מושך וידידותי למשתמש. מסך קבלת פנים מברך אותך כשאתה משיק את האפליקציה ועוזר לך להתחיל את הגיבוי. הכפתורים בראש בולטים ומתאימים לתפקידם, כך שקל למצוא את מבוקשכם. האפליקציה מכנה גיבויים “עבודות”, ובצד שמאל יש מסנן עבודות המאפשר להציג ולסנן את הגיבויים שלך.

החלק הימני של ממשק המשתמש מראה את הבחירה הנוכחית של משרות. בנוסף לראות את שמותיהם, תוכלו להפעיל אותם במהירות שוב, לבדוק אותם או לשחזר אותם.

FBackup עובד על כל גרסאות Windows העיקריות ומשפחת מערכות ההפעלה Windows Server.

אתה יכול להוסיף תיקיות או קבצים ספציפיים או לבחור תוסף בעת יצירת הגיבוי שלך. תוספים עובדים כמו רשימות מוגדרות מראש של קבצים שיכללו. תוספים קיימים יכולים לגבות את התיקיות “המסמכים שלי” או “התמונות שלי”, הדפדפנים העיקריים, תצורת Microsoft Outlook ו- FBackup.

אתה יכול לקבל אפשרויות נוספות על ידי הורדה מרשימה ארוכה של תוספים מרוחקים, הכוללת מסנני קבצים ותיקיות לקבצי Microsoft Office, Avast, Acronis True Image ו- AVG (קרא את סקירת Acronis True Image וסקירת AVG).

עבור היעד, אתה יכול לבחור דיסק מקומי או חיצוני, כונן אופטי, אחסון נשלף או רשת. אתה יכול אפילו לשמור את הגיבוי המקומי שלך ב- Google Drive או ב- Dropbox. אתה יכול להרחיב את זה כך שיכלול את אמזון S3, Microsoft Azure, OneDrive ו- Box אם אתה קונה את Backup4all. אם ברצונך ללמוד עוד על אלה, קרא את הסנכרון הטוב ביותר של קבצי הארגון ושיתוף תוצאות.

fbackup-create-backup

אתה יכול לבצע גיבוי “מלא” או “מראה”. “מראה” זהה ל”מלא “, אך אינו דוחס את הקבצים שלך לארכיון מיקוד ולא ניתן להגן עליהם באמצעות סיסמה. ניתן להשיג Backup4all “מצטבר”, “דיפרנציאלי” ו”גיבוי חכם “, המהווה שילוב של השיטות הקודמות..

FBackup מאפשר לך להתחיל את הגיבוי פעם אחת או להגדיר אותו בימים ספציפיים בשבוע, חודשים, במצב סרק או בכל פעם שמשתמש נכנס. אפשרויות מתקדמות מאפשרות לך להגדיר תאריך ושעה ספציפיים או דפוס חוזר.

תכונת המסנן מאפשרת לך להחריג או לכלול קבצים על ידי הקלדת סיומות קבצים או בחירה מתוך רשימה נפתחת. אם אתה משתמש במצב “פשוט” כדי ליצור את הגיבוי שלך, אתה יכול להחיל פילטרים פשוטים, הכוללים מסמכים, תמונות, מוסיקה ווידאו קבצי וידאו.

תזמון FBackup

לאחר שתגדיר את הגיבוי שלך, תוכל להרחיב אותו עם אירועים מתוזמנים. הם יכולים לרוץ לפני או אחרי הגיבוי, אם כי אתה יכול להשתמש רק בפעולת הגיבוי הברורה לפני כן. פעולות לאחר גיבוי יכולות להיות “בעמידה”, “התנתק”, “מצב שינה” או “כיבוי”.

הם פשוטים ולא חזקים כמו האפשרויות שקוביאן גיבוי מציע.

אתה יכול להשתמש רק בהצפנת Zip2.0, שלא יכולה להגן עליך מפני אנשים עם גישה לכלי שחזור סיסמאות מיוחדים. היתרון היחיד שיש לה על פני AES הוא שהוא תואם לאפליקציות של צד שלישי.

fbackup-backup-in-progress

Backup4all מספק AES, לעומת זאת, בנוסף ליכולת להעלות את הגיבוי שלך לספקי ענן רבים. זה גם משתמש בגיבוי ברמת חסימת, שמזרז העברות על ידי העלאת רק חלקי הקבצים שהשתנו ועוקב אחר גרסאות הקבצים שלך. אתה יכול להשיג תכונות כאלה ואחרות על ידי רכישת הגרסה המקצועית במחיר של $ 49.99.

Backup4all Standard יחזיר לך 39.99 דולר, אך משמיט גיבוי והצפנה בענן מרשימת התכונות.

בדקנו את פעולות הגיבוי שלה על ידי גיבוי תיקיה של 2GB. זה היה מהיר, אבל איטי ב -50 אחוז מגיבוי קובני.

FBackup 7 מציע חווית משתמש נהדרת, תכונות הגון ותוספים שימושיים שעוזרים לך ליצור את הגיבוי שלך. עם זאת, מדובר יותר על חלון ראווה להצעת הפרמיום של החברה, Backup4all, מכיוון שרבות מהאופציות החזקות מסתתרות מאחורי קיר שכר. Cobian Backup מספק תכונות אלה בחינם וזה מהיר יותר, וזו הסיבה ש- FBackup תופס את המקום השני.

מבט לאחור

מבט לאחור אינו מציע גרסה חינמית, אלא ניסיון בלבד. זה התחיל לגבות נתונים בשנת 1989, כך שלא חסר ניסיון, אבל יש דברים שאפשר לשפר. הדוגמא הברורה ביותר היא ממשק המשתמש שנראה כמו משהו מתחילת המאה וגורם לחברה להיראות כאילו היא תקועה בעבר.

ממשק המשתמש מרגיש מגושם מכיוון שהוא מחייב אותך לבצע מספר שלבים לבחירת תיקיות ספציפיות שברצונך לגבות. זה בניגוד מוחלט לאפליקציות מודרניות שמרגישות אינטואיטיביות ונוחות לשימוש. הסמלים בראש החלון הראשי הם קטנים ועליכם לנחש מהן הפונקציות שלהם.

התפריט משמאל מאפשר לבצע גיבוי, שחזור או בחירה באפשרויות אחרות. יש צג פעילות שמראה את פעולת הגיבוי שלך כשאתה ניגש אליו. עם זאת, הדבר יעיל יותר בחלון הראשי.

מבט לאחור עובד ב- Windows ו- macOS.

באמצעות רטרוספקטיבה

רטרוספקטיבה-קבלת פנים-מסך

בעת יצירת הגיבוי שלך, אתה יכול לבחור אמצעי אחסון שלם או להשתמש בלחיצה אחת על מנת לאפשר ל- Retrospect ליצור עבורך גיבוי באופן אוטומטי. אתה יכול גם לבחור קבצים או תיקיות ספציפיים, אך עליך לעבור כמה חלונות לפני שתוכל לבחור את הקבצים הדרושים לך..

אשף אחורי-גיבוי

מצב לאחור-גיבוי-מתקדם

אתה יכול לשמור את הגיבוי שלך לקלטת, שימושי אם אתה גר בשנות ה -70, כוננים אופטיים או נשלפים, כוננים קשיחים במחשבים או רשתות מקומיות ואחסון בענן. אפשרויות הענן כוללות אמזון S3, Backblaze B2, Dropbox או אחסון מקומי. זה יכול גם לגבות לספקי ענן רבים אחרים.

למידע נוסף, קרא את סקירת ה- Backblaze B2 שלנו ואת סקירת Dropbox.

לאחור-שותפים לענן

Retrospect מאחסן גיבויים ב”ערכת גיבוי “, המורכבת מכונן קשיח אחד או יותר. אתה יכול לשמור במספר קבוצות גיבוי כדי להגדיל את רמת ההגנה שלך. כדי להאיץ את הגיבויים הבאים, הוא משתמש בגיבוי מצטבר.

ניתן לתזמן מתי הגיבויים הללו פועלים באמצעות המתזמן. באמצעותו תוכלו לקבוע תאריך ושעה ספציפיים, לגרום לגיבויים שלכם לפעול בימים מסוימים בשבוע או להגדיר מרווח חוזר..

לאחר שתעשה זאת, תוכל לבחור לדחוס את הגיבוי באמצעות אלגוריתם ה- zip ולהצפין אותו. מבט לאחור משתמש בשיטות הצפנה מרובות. SimpleCrypt הוא מהיר, אך לא מאובטח כמו DES. AES 128 סיביות ו 256 סיביות הם בטוחים יותר מ- DES, אך יאטו את הגיבוי שלך.

רטרוספקטיבה לקחה דקה, 12 שניות כדי ליצור גיבוי של תיקיית בדיקה של 2 ג’יגה-בייט ללא דחיסה והצפנה.

זה הממוצע בהשוואה לשירותים אחרים.

אתה יכול לבחור סוגים רבים של קבצים כולל מוסיקה, מסמכי Office, יישומים ותמונות. מלבד אלה אתה יכול לתייג ידנית תיקיות וקבצים שברצונך לגבות.

מבט לאחור לא יכול לקבוע אירועים לפני גיבוי או לאחר גיבוי ככאלה, אך אתה יכול ליצור ולקבוע סקריפטים לביצוע פעולות גיבוי, שכפול, ארכיב, שחזור ופעולות אחרות..

לאפליקציה יש הגדרה מעניינת הנקראת “מדיניות ניהול דיסק גיבוי.” בעזרתו אפשרות Retrospect מבקשת דיסק חדש אם דיסק היעד מתמלא, שומר רק על הגיבויים האחרונים או שומר על גיבויים בהתאם למדיניות המוגדרת של Retrospect..

כדי להגן על עצמך עוד יותר מפני אובדן שטח דיסק, אתה יכול להשתמש בגיבוי יזום, שיכול להתאים את לוח הזמנים של הגיבוי שלך על סמך פרמטרים שאתה מגדיר.

מבט לאחור על רטרוספקטיבה

תוכלו ליהנות מהתכונות של Retrospect מבלי לשלם כלום במשך 45 יום, שזה משך המשפט. לאחר תפוגה, תצטרך לרכוש אחד מהרישיונות. הרישיון האישי, המהווה אפשרות טובה למחשבים ביתיים, נקרא סולו ועולה 67.05 דולר.

לרטרוספקטיבה תכונות רבות, כולל גיבוי לענן, אלגוריתמים להצפנה שונים, מערכות גיבוי פרואקטיביות וגיבוי. ובכל זאת, זה לא זול וחווית המשתמש היא תת חלק, בלשון המעטה.

Bvckup 2

כמו הבחירה המובילה שלנו, Bvckup היא אפליקציית Windows שפותחה על ידי מחבר יחיד. בניגוד לגיבוי קובני, הוא אינו בחינם ואינו מציע הרבה.

bvckup2-Welcome-screen

כשאתה מפעיל את Bvckup, תראה את מסך הפתיחה. יש לו עיצוב מינימליסטי ומסתיר אפשרויות, כך שהוא לא מציפה את המשתמש. זה ברור וקל לשימוש, אך אדיש. אתה יכול לבחור תיקיה או כונן למקור הגיבוי ויעדו.

bvckup2-new-backup

באפשרותך להעתיק קבצים במלואם או להשתמש בהעתקת דלתא, מה שיוצר גיבויים מצטברים. העתקת דלתא מהירה יותר מכיוון שקבצים נסרקים לצורך שינויים ורק החלקים ששונו מועתקים. אחרת, באפשרותך להעתיק את הקבצים במלואם, מה שמקטין את הסיכון לאובדן נתונים.

Bvckup מספק מתזמן, כך שלא תצטרך להפעיל גיבויים ידנית. ניתן לתזמן את התאריך והשעה ולהגדיר את המרווח שאחריו משימות הגיבוי יפעלו שוב. לדוגמה, אתה יכול להגדיר את זה לכל שש שעות, ימים, שבועות או חודשים.

אתה יכול גם להגדיר אותו להפעלת גיבוי כאשר קבצים או תיקיות ישתנו. מכיוון שזה יכול לגרום לגיבויים לרוץ כל הזמן, אתה יכול להגדיר את המרווח המינימלי בין הגיבויים להיות בשעות, דקות או שניות.

bvckup2-backup-list

דחיסה והצפנה אינם זמינים או מתוכננים. אתה יכול להגדיר אירועים, עם זאת, באמצעות פקודות גיבוי מראש ואחרי הגיבוי. עם זאת, אתה יכול להגדיר אותם רק באופן ידני, מה שאומר שאתה צריך להקליד אותם. תוכל למצוא את רשימת הפקודות בהן תוכל להשתמש באתר התמיכה..

Bvckup 2 לקח רק 30 שניות ליצור גיבוי באמצעות תיקיית הבדיקה שלנו, וזה הופך אותו למהיר ביותר ברשימה זו.

משפט Bvckup 2

אין גרסה חינמית, אבל יש ניסיון של 14 יום. לאחר סיוםו, עליכם לרכוש רישיון. יש לך שתי אפשרויות: אישי או מקצועי.

אישי עולה 19.95 $ ומספק תמיכה בסיסית בדוא”ל, עדכוני תחזוקה ותמחור מוזלים מהרישיון השני והלאה.

צמרות מקצועיות עם תמיכה טכנית עדיפה, תמיכה בהפעלה במצב שירות ותמיכה במשפחת מערכות ההפעלה Windows Server. זה עולה 39.95 $. אם אתה מקבל רישיונות של שתי חבילות או חמש חבילות, אתה מקבל הנחה.

האפליקציה היא קלת משקל ובחירה סולידית למי שצריך ליצור גיבויים מהירים ללא הרבה אפשרויות. אין אלגוריתמי דחיסה או אבטחה, לכן עליך ללכת עם תוכנית אחרת אם אתה זקוק להם. למרות שהמחיר לא תלול, Bvckup הוא גם לא הערך הטוב ביותר כשאתה לוקח בחשבון את מה שהוא מציע.

מחשבות אחרונות

לאפליקציות לא מקוונות יש קצב העל שלהם בשירותי ענן, כולל יצירת גיבוי מהירה יותר ודמי רישיון חד פעמיים. עם זאת, השימוש בענן מציע רמות הגנה רבות יותר שכן ספקי ענן שומרים את הנתונים שלך במספר מיקומים לצורך יתירות ומאפשרים לך לגשת אליהם ממספר אפליקציות..

חלק מהיישומים הלא מקוונים משתמשים באחסון ענן למטרה זו ומציגים שילוב מעניין. בכל מקרה תצטרך לשלם עבור שני שירותים.

עשינו את Cobian Backup 11 הבחירה המובילה שלנו מכיוון שהיא בחינם, עוצמתית ובטוחה. FBackup הוא בחירה טובה גם אם אתה זקוק לפיתרון בחינם ידידותי למשתמש יותר. Retrospect ו- Bvckup 2 דורשים מכם לקנות רישיון. הראשונה יקרה יותר, אך מציעה יותר פיצ’רים, אם כי עם ממשק לקוי. האחרון אינו חזק או יקר באותה מידה, אך ידידותי יותר למשתמש.

אם אתה זקוק לחלופה ואתה מפעיל את Windows XP או Linux, בדוק את Areca. לקבלת פיתרון חזק שאיננו מציע ניסוי או גרסה בחינם ופועל בכל מערכת הפעלה מרכזית של Windows, שקול CyberLink PowerBackup.

מה אתם חושבים על שירותי גיבוי לא מקוון? יש לך מועדף? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map