אחסון ענן הטוב ביותר: בחירת השירות הנכון בשנת 2020

העבודה שלנו נתמכת לחלוטין על ידי הקוראים, ולכן אנו עשויים להרוויח עמלה אם אתה קונה תוכנית אחסון על סמך הביקורות שלנו. אנו לא נותנים חסות על ידי אף ספק והדעות הן שלנו.


ברוך הבא למדריך המעודכן שלנו לשנת 2020 לשירותי אחסון הענן הטובים ביותר. Cloudwards.net עורכת ביקורות על אחסון בענן כבר כמה שנים, ובאותה תקופה הרבה השתנה.

התחרות בין שחקנים גדולים של חברות כמו Dropbox, Google Drive ו- OneDrive, והופעתן של ספקים מוכווני פרטיות כמו Sync.com, pCloud ו- MEGA, היו לטובת הצרכנים. כדי לחסוך לך קצת זמן אצרנו רשימה של מה שאנחנו השחקנים המובילים בכסף שלך.

להלן 5 ספקי אחסון הענן המובילים:

האם אתה רוצה להסתכל על הרשימה המלאה? כיסינו ממש להלן .

נתחיל את המדריך שלנו עם הסבר מהיר על ההבדל הבסיסי בין אחסון בענן לגיבוי מקוון, לפני שנדון ביתרונות השימוש באחסון בענן. לאחר מכן, נציג את בחירות האחסון המובילות בענן לפי קטגוריות, עם ערכים כמו סנכרון קבצים, שיתוף קבצים ואבטחת ענן. גישה זו נועדה לעזור לך לחדד את השירות הגיוני ביותר שיש לך את הצורך.

אם אתה עדיין מבין כיצד לבחור בצורה הטובה ביותר את השירות המתאים לך, יש לנו מדריך וידאו שימושי להלן.

אחסון בענן לעומת גיבוי מקוון

לפני שתתחיל לרכוש אחסון בענן ברצינות, זה עוזר להבנה טובה של משמעות “אחסון ענן”. ככה אתה לא בסופו של דבר עם תוכנה שלא באמת עומדת בציפיות שלך.

המכשול הראשון להתגבר עליו הוא לדעת את ההבדל בין אחסון בענן לגיבוי מקוון. קל לראות מדוע ניתן לבלבל בין מונחים אלה: אחסון בענן וגם גיבוי מקוון משמשים לשמירה על קבצים במרכזי נתונים מרוחקים. שניהם מאפשרים לך לגשת לקבצים המאוחסנים במרכזי נתונים אלה ממכשירים שונים. גיבוי מקוון נקרא לעיתים אפילו באופן מבלבל “גיבוי בענן”.

ההבדל בין השניים הוא שהמטרה הסופית של גיבוי מקוון היא התאוששות מאסון, ואילו אחסון בענן בדרך כלל מתאים ביותר לגישה מהירה לקבצים ושיתוף פעולה. בדרך כלל אנו אוהבים לחשוב על אחסון בענן ככלי לפרודוקטיביות כאן ב- Cloudwards.net, אם כי אנשים רבים משתמשים בפתרונות כאלה לדברים כמו הזרמת מוזיקה, צפייה בסרטונים ושיתוף תמונות, מדי.

גיבוי מקוון מגן על כוננים קשיחים טוב יותר מאחסון בענן בזכות מתזמיני גיבוי, אפשרויות שחזור נתונים טובות ועוד כמה דברים שתוכלו לקרוא עליהם במדריך שלנו לגיבוי המקוון הטוב ביותר..

מלבד האחסון, ישנן שתי תכונות הנפוצות בדרך כלל לאחסון ענן: שיתוף קבצים וסנכרון קבצים. נוסף על כך, לקומץ כלים לאחסון ענן יש יישומים משולבים כמו מעבדי תמלילים ומנהלי משימות המסייעים להקל על הפרודוקטיביות.

יש לנו מאמר שלם המוקדש להבדלים בין גיבוי לעומת אחסון אם תרצה ללמוד עוד על נושא זה. כמו כן, חשוב לציין שיש קומץ פתרונות ענן המטשטשים את הקווים בין אחסון לגיבוי. IDrive ו- SpiderOak ONE הם שניים מהטובים ביותר.

מדוע אנו משתמשים באחסון ענן

אנשים משתמשים באחסון בענן מסיבות רבות ושונות, החל מאחסון. בעוד ששירותים כמו Dropbox ו- Sync.com עשויים שלא להיות נהדרים להתאוששות מאסון, הם עובדים טוב מאוד לאחסון לטווח קצר של קבצים שאליהם אתה ניגש לעתים קרובות..

למען האמת, זה בדיוק מה שדרו יוסטון חשבה כשחלם את דגם התיקיות “סינכרון” המשמש בדרך כלל שירותי אחסון בענן כבר בשנת 2007. הוא נסע מניו יורק לבוסטון באוטובוס בצ’יינה טאון והבין שהוא עזב את שלו כונן USB מאחור. הוא החליט שהוא רוצה אמצעי לאחסון וגישה של קבצים באופן מקוון באופן שדורש מאמץ מועט מצידו.

תיקיות סינכרון מקלות על סינכרון התקנים, שאנו מכנים אותו “סנכרון” בקיצור. כל קובץ שגורר ושחרר לתיקיית סינכרון נשלח אוטומטית לענן ואז נשלח לכל מכשיר אחר עם התקנת לקוח סינכרון. ככה, לעולם אינך צריך לדאוג להתעסק עם אחסון נשלף. שינויים בקבצים מסתנכרנים גם בין מכשירים, וזה מה שהופך אחסון בענן לאידיאלי לביצוע עבודה, אפילו מרחוק.  

בכלי אחסון בענן יש בדרך כלל גם אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS המאפשרות גישה לקבצים המאוחסנים בענן. רבים מאפשרים גם להעלות קבצים באופן ידני ואוטומטי. זה הופך אותם לנוחים לשמירה על תמונות שצולמו במצלמת הטלפון החכם שלך ושמירת זיכרון בו זמנית.

קומץ כלים לאחסון ענן אינם מסנכרנים מכשירים. אנו לא יכולים לחשוב על שום כלי שהוא לא מאפשר לך לשתף קבצים. ניתן להשתמש בשיתוף קבצים הן לשיתוף פעולה והן לחברתיות. רוב כלי האחסון בענן מאפשרים לך להזמין משתמשים ספציפיים לגשת לקבצים על סמך כתובת הדוא”ל שלהם ולייצר קישורים לקבצים בהם ניתן להשתמש באופן נרחב יותר. כלי אחסון ענן רבים מאפשרים לך גם לשתף גישה לתיקיות, אפילו להעניק לאחרים הרשאות עריכה והעלאה.  

פתרונות אחסון בענן מסוימים משתלבים גם בכלי פרודוקטיביות כמו Office Online, Google Docs, Trello, DocuHub ו- DocuSign. לרוע המזל עבור משתמשים ביתיים, שילובים כאלה נפוצים יותר עם כלי EFSS, שהם בעצם שירותי אחסון ענן לעסקים.

הבחירות הטובות ביותר לאחסון ענן לפי קטגוריה

בשארית הסיכום הנוכחי, אנו נחשוף את הבחירות של Cloudwards.net לפתרונות אחסון עננים מובילים בקטגוריות הבאות:

 • שיתוף קבצים
 • סנכרון קבצים
 • אפליקציות משולבות
 • תמחור
 • אבטחה

עבור כל קטגוריה, נדון במהירות במרכיבי המפתח שנחשבים לקריטיים לכל אחת, אשר יתפקדו כמו מדריך לרכישת אחסון בענן כדי לעזור לך להבין אילו תכונות אתה רוצה בפתרון האחסון בענן שלך. לאחר מכן, אנו נכיר לך את הבחירות המובילות שלנו לקטגוריה זו.

אנו בטוחים שהמבחרים הללו עשויים לגרום לערבוב קטן עם כמה, בהתחשב בכך שלמשתמשים שונים יש צרכים שונים. כמו כן, אנו הטכנופילים נוטים להתקשר מעט למותגים שאנחנו אוהבים (מסתכלים עליכם, מעריצי מק). אנו תמיד מוזמנים למשוב שתוכלו לספק בתגובות שלהלן.

עם זאת, בחירות אלה נעשו על סמך בדיקות תכונות נרחבות, ויכוח פנימי ומשוב שנאסף במהלך השנים האחרונות מהקוראים שלנו. אמנם לא כל בחירה תשביע את רצונו של כל משתמש, אך אנו די בטוחים שיש משהו לכולם. אם אתה עדיין מבין כיצד לבחור בצורה הטובה ביותר את השירות המתאים לך, יש לנו מדריך וידאו שימושי להלן.

הבחירות הטובות ביותר לשיתוף קבצים לאחסון ענן

כמעט כל כלי האחסון בענן מאפשרים לך לשתף קבצים, אך חלקם עושים זאת טוב יותר מאחרים. כלים טובים מאפשרים לך לשתף תוכן הן ברמת התיקיה והן ברמת הקובץ, הן באמצעות הדוא”ל והן באמצעות קישור הקובץ. כלים נהדרים מאפשרים לך לשמור על שליטה מדויקת על המניות שלך.

ישנן דרכים שונות לניהול שליטה. אחד הנפוצים ביותר הוא פשוט הגדרת הרשאות משתמש כמו צפייה ועריכה בגישה לתיקייה.

שתי יכולות מפתח נוספות כוללות את היכולת להגן על שיתופי קישורים עם סיסמאות ותאריכי תפוגה. ללא הגנה באמצעות סיסמה, כל מי שמשיג את הקישור יוכל לגשת אליו בקלות. תאריכי תפוגה, בינתיים, אומר שאתה לא צריך לזכור לבטל את הקישור בעצמך.

הנדירות יותר, אך בעלות ערך לא פחות, הן היכולות לקבוע מגבלות הורדה על קישורים ולקבל הודעה בכל פעם שמשתמשים בקישור. תכונות אלה יכולות להגביל מאוד שימוש לרעה.

לבסוף, אנו אוהבים גם את היכולת לבקר במהירות אילו תיקיות וקבצים שותפו. זה בדרך כלל מקבל צורה של כרטיסייה מיוחדת “משותפת”. ללא תצוגה זו, היית צריך לסרוק את כל התוכן שלך כדי לראות איזו שיתוף אפשרת, מה שעלול להוביל למקפי צפייה.  

מקום ראשון: Sync.com

Sync.com ממוקמת במקום הראשון בקטגוריה זו, הודות לפגיעה כמעט בכל מרכיב מפתח שצוין לעיל ואז חלק מהם. עם זאת, מרבית הפיצ’רים האלה דורשים מנוי בתשלום; השירות מציע תכנית חופשית מרופדת אשר מעניקה לך 5 ג’יגה-בייט, ללא שאלות. בקר ב- Sync.com אם תרצה לדעת יותר.

ניתן לשתף תיקיות עם אנשים ספציפיים באמצעות כתובת דוא”ל. בעת מתן גישה, באפשרותך להקצות הרשאות תצוגה, עריכה, הזמנה וניראות למשתמש.

בעת השבתת שיתופי תיקיות, Sync.com גם מאפשר לך למחוק מרחוק תוכן שאחרים הורידו. זוהי תכונה שנמצאת בדרך כלל רק עם פתרונות EFSS מתקדמים יותר, ואז רק לעיתים רחוקות.

Sync.com מאפשר לך גם ליצור קישורים הניתנים לשיתוף המפנים לתיקיות ולקבצים כאחד, אותם ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני או להעתיק ולהפיץ באופן ידני..  

בין אם אתה משתמש חינם או משלם Sync.com, אתה יכול ליצור סיסמאות קישור. משתמשים משלמים יכולים גם:

 • קבע תאריכי תפוגה בקישורים
 • הגדר מגבלות הורדה על קישורים
 • הצג ספירת הורדות קישור
 • אפשר לאחרים להעלות לקישורים
 • קבל התראות על פעילות קישור

כל זה מעבר לאפשרויות של בקרת התוכן שאתה מקבל עם רוב שירותי אחסון הענן האחרים. עם זאת, Sync.com עוברת צעד נוסף קדימה בכך שהיא מאפשרת להוסיף את מה שהחברה מכנה “פרטיות משופרת” לכל קישור.

כשמאפיין זה מופעל, קישורים מפוענחים רק לצד הלקוח דרך הדפדפן. זה גורם להם לאפס ידע: לא Sync.com ולא אף אחד אחר שאינך משתף איתו ישירות את התוכן שלך לעולם לא יוכלו לפענח את הקבצים שלך.  

לבסוף, Sync.com מאפשר לבדוק את הקישורים וגם את שיתופי התיקיות באמצעות שתי תצוגות נפרדות.  

בסך הכל, Sync.com עושה כמעט כל מה שאנחנו יכולים לחשוב עליו כשמדובר בשיתוף קבצים. לרשימה מלאה של תכונות, עיין בסקירת Sync.com שלנו או בדוק מדוע אנו חושבים שזה האחסון הטוב ביותר בענן לתמונות וסרטונים..

מקום שני: pCloud

ל- pCloud אין הרבה תכונות שיתוף כמו Sync.com, אך עדיין עושה עבודה מצוינת בהשוואה לשאר התחומים. לבדוק את זה זה עניין של ביקור ב- pCloud והרשמה לאחסון חינם בנפח של 10 ג’יגה-בייט; אחרי הכל, יש סיבה לכך ש- pCloud הוא האפשרות המובילה שלנו לאחסון ענן בחינם.

ניתן להפנות את שיתופי התיקיות לאנשים ספציפיים על סמך כתובת דוא”ל, או ליצור קישורי גישה נפרדים להורדה ולהעלאת קבצים.

כשאתה מזמין באמצעות כתובת דוא”ל, אתה יכול להעניק הרשאות להציג או לערוך.

ניתן גם ליצור קישורים לקבצים בודדים. בין אם יצירת קישור להורדה לתיקיות או קבצים, האפשרויות זהות. אתה יכול להעתיק קישור לשיתוף ידני, או להפיץ אותו באמצעות דואר אלקטרוני, פייסבוק, טוויטר או גוגל פלוס.

אם אתה מנוי ל- pCloud, אתה יכול גם להגדיר סיסמאות ותאריכי תפוגה.

אתה יכול אפילו להציג סטטיסטיקות הורדה שבועיות עבור כל קישור שאתה יוצר.

בדומה ל- Sync.com, pCloud מאפשר לך לבדוק את השיתופים שהגדרת כדי שלא תאבד אותם. יש גם נוף לראות איזה תוכן שותף איתך.

בעוד ש- pCloud מציע יכולות של ידע אפס באמצעות תוסף הקריפטו שלו, אתה לא יכול להרחיב את זה לשיתופי קבצים כמו שאתה יכול עם Sync.com. למעשה, לא ניתן לשתף קבצים כלשהם המוגנים באמצעות קריפטו. אנו רוצים לראות את כתובת pCloud המגבלה הזו לפני שנשקול אותה כמקום הראשון בסבב העתיד; עם זאת, יש המון דברים טובים אחרים להסתובב, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת pCloud שלנו.

מקום שלישי: MEGA

כמו Sync.com, MEGA מאפשר לך לשתף קבצים באמצעות קישור ולשמור על שליטה מלאה במפתח ההצפנה שלך. זה מונע ממישהו מ- MEGA לסרוק את התוכן המשותף שלך. מסיבה זו, יחד עם האחסון והמיקום החינמי הנרחב שלה בניו זילנד הידידותית לפרטיות, MEGA נותרה פופולרית להעלאה ושיתוף של וידאו, מוסיקה ותמונות פיראטיות..  

אמנם MEGA לא מאפשרת לך להגדיר סיסמה מותאמת אישית לשיתופי קישורים, בכל פעם שאתה יוצר קישור, היא אכן מייצרת (בצד הלקוח) מפתח פענוח עבור קישור זה. אתה יכול לבחור לשתף את הקישור עם מפתח הפענוח המצורף, או פשוט להפיץ את מפתח הפענוח בנפרד, כמו שאתה סיסמא.

הסיבה שדירגנו את MEGA מאחורי pCloud היא שמלבד היתרון בהיותי ידע אפס, השיתוף של MEGA לא תוכנן במיוחד (יש לנו מאמר השוואה של pCloud לעומת MEGA אם תרצו לדעת יותר). אנו אוהבים שתוכלו לשתף תיקיות ולהעניק גישה לקריאה, עריכה וגישה מלאה (admin) אליהם.

עם זאת, אינך יכול ליצור קישורים לגישה לתיקיות, אין תצוגה כלשהי לביקורת על תוכן ששיתפת (יש תוכן לתוכן המשותף איתך), אין דרך להציב מגבלות על הורדות ואין דרך לעקוב אחר הפעילות. לקבלת סקירה מלאה של סימוני ‘אהבתי’ ולא אהבתי ‘שלנו, עיין בביקורת MEGA שלנו; לחלופין, אתה יכול להירשם ל- 50 GB בחינם של MEGA ב- MEGA.

הבחירות הטובות ביותר לסנכרון קבצים לאחסון ענן

כיום, מרבית פתרונות האחסון בענן נוקטים באותה גישה כשמדובר בסנכרון. זה כולל תיקיות סינכרון למחשבים, אפליקציות סמארטפון וממשקי דפדפן. למרות שהדמיון אינו מוטל בספק, עם זאת, ישנם עדיין תכונות המפרידות בין פתרונות הסינכרון הנהדרים לבין אלה שבסך הכל.

תכונה אחת כזו היא תמיכה בפלטפורמה. לרוב פתרונות האחסון בענן יש לקוחות Windows, Mac, Android ו- iOS. מעטים תומכים גם בלינוקס וב- Windows Phone.

תכונה נוספת היא “סנכרון סלקטיבי.” בעזרת סנכרון סלקטיבי, אתה יכול לכבות את הסנכרון עבור תיקיות מסוימות כך שהם לא יישמרו עוד במכשיר שלך. גדלי הכונן הקשיח של המחשב הנייד התכוונו בשנים האחרונות מכיוון שמחשבים ניידים דקים במיוחד עם כונני מצב מוצק (SSD) הפכו נפוצים יותר, כך שהיכולת לשלוט באילו קבצים מסתנכרנים הפכה חשובה יותר.

“מצמצם סינכרון” הוא תכונה נוספת שעליך לחפש אחריה וכזו שרוב פתרונות האחסון בענן הוסיפו. תכונה זו מאפשרת לך להגביל את רוחב הפס הנצרך על ידי תהליכי העלאה והורדה כך שסינכרון לא ישפיע ככל האפשר על משאבי המערכת שלך.

שניהם סנכרון סלקטיבי ומצערת סינכרון מנוהלים בדרך כלל מסמל שורת המשימות של לקוח האחסון, אם הם זמינים.    

תכונת סינכרון הרבה פחות נפוצה היא העתקת קבצים ברמת הבלוק, וזו דרך להאיץ את תהליך הסנכרון. בדרך כלל כאשר מתרחש שינוי קובץ, כל הקובץ מועתק מחדש לענן ולכל מכשיר מסונכרן. בהעתקת קבצים ברמת הבלוק, רק החלק שהשתנה בקובץ מסתנכרן. התוצאה נטו היא שסינכרון מתקרב יותר קרוב בזמן אמת.

מקום ראשון: Dropbox

מרבית פתרונות האחסון בענן מעתיקים את דגם תיקיית הסנכרון שדרו יוסטון חלם בנסיעת האוטובוס שלו בצ’יינה טאון לפני למעלה מעשור, אך אף אחד מהם לא עושה זאת ממש כמו גם את Dropbox עצמה, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Dropbox המעודכנת שלנו..

ל- Dropbox לקוחות שולחן עבודה עבור Windows, Mac ו- Linux, ויישומי סמארטפון עבור iOS, Android ו- Windows Phone. זה מאפשר לך לסנכרן מגוון רחב של מכשירים.

היתרון הגדול ביותר של Dropbox לעומת התחרות הוא השימוש בהעתקת קבצים ברמת הבלוק. בעוד שרוב פתרונות הגיבוי המקוונים ההוגנים מעבדים העברת קבצים בבלוקים, רק כמה פתרונות אחסון ענן אחרים שאנו מכירים עושים זאת. זה אחד הגורמים שהטילו את הכף לטובת Dropbox בהשוואה שלנו ל- OneDrive ו- Google Drive.

ל- Dropbox יש גם את הגישה הידידותית ביותר לסנכרון סלקטיבי של כל פתרונות אחסון הענן שבדקנו, והיא מכנה בצדק “סנכרון חכם”. ההבדל בין אופן השימוש של Dropbox וכמעט כל שירות אחר הוא שכשאתה מכבה את הסנכרון לתיקיות המאוחסנות בענן Dropbox, אתה עדיין יכול לראות אותם בתיקיית הסנכרון שלך..

לבסוף, Dropbox מאפשרת לך לשלוט ברוחב הפס המשמש להעלאות וגם להורדות.

אחת ההערות השכיחות יותר ששמענו על Dropbox היא כמה טוב הסנכרון עובד בהשוואה לשירותים אחרים, ויש סיבה טובה לכך. ל- Dropbox הבעיות: סינכרון אינו אחד מהם. Dropbox מציעה 2GB בחינם ואנחנו ממליצים עליה לכל צורך בהיקף קטן.

מקום שני: אמזון דרייב

עד לא מזמן אמזון דרייב לא אפשרה למשתמשים לסנכרן מכשירים. החמצה זו מנעה ממנה להתחרות באמת עם טיפוסים כמו Dropbox על תשומת לב המשתמשים, למרות שהמחירים היו טובים מאוד. אמזון דרייב תיקן מאז את הבעיה, וכעת ניתן לסנכרן מכשירים עם מערכת הפעלה Windows, MacOS, iOS ואנדרואיד, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת Amazon Drive שלנו..

מרשים יותר, היא הצטרפה ל- Dropbox בהצעה להעתקת קבצים ברמת חסימת, וקפיצה מעל הרבה אפשרויות סינכרון טובות אחרות. אמזון תומכת גם בסנכרון סלקטיבי, שתוכלו להגדיר באמצעות סמל שורת המשימות של אמזון.

Amazon Drive מאפשר לך גם מהירויות סינכרון מצערת למקרה שתמצא שתהליך העברת הקבצים מפריע לפעילות אינטרנטית אחרת.

כשבדקנו את אמזון דרייב לפני שנה, לא היה הרבה מה שהותיר אותנו מתרשמים. למרות שיש לו עדיין כמה בעיות כמו היעדר הצפנה וגרסאות במנוחה, ניתן להבחין בעבודה שמפתחים ביצעו על יכולות הסנכרון שלה. בקר בכונן הענן של אמזון כדי לקבל 5GB בחינם ובדוק את השירות בעצמך.

מקום שלישי: Microsoft OneDrive

OneDrive משתמש גם בהעתקת קבצים ברמת הבלוק, אך רק עבור קבצי Microsoft Office. תכונה זו הייתה על מפת הדרכים של OneDrive ברבעון השני של 217 לפני זמן לא רב, אך היא הוסרה באופן מופרז מהתכניות מוקדם יותר השנה.

עם זאת, הכללת העתקה ברמת חסימת עבור מסמכי Office היא יותר ממה שמקבלים ברוב שירותי אחסון הענן, ומשתמשים ב- Office Online או Office 365 ימצאו שזה מאיץ מאוד את מאמצי שיתוף הפעולה..

OneDrive תומך גם במצערת סינכרון לשליטה ברוחב הפס המשמש, ובסנכרון סלקטיבי כדי לשלוט על הקבצים המאוחסנים בכונן הקשיח. בסך הכל זהו פיתרון הגון, כפי שתוכל לקרוא בסקירת OneDrive שלנו, אך סביר להניח שלא יכה אף אחד במאבק הוגן. עם זאת, הוא אכן מציע 5 ג’יגה בחינם אם תרצה לבדוק את זה ב- OneDrive.

הבחירות הטובות ביותר לאפליקציות משולבות לאחסון בענן

אפליקציות לפריון עבודה הקשורות לאחסון ענן מאפשרות לך לפתוח ולערוך מסמכים מתוך הדפדפן שלך. האפשרויות עשויות לכלול אפליקציות לרישום הערות, מעבדי תמלילים, גיליונות אלקטרוניים, בוני טפסים ועורכי תמונות.

לרוע המזל, אמנם אפליקציות כאלה משפרות מאוד את חווית אחסון הענן, אך שותפויות טכנולוגיות בין אחסון ענן למפתחי אפליקציות עד כה די דלילות, לפחות בכל מה שקשור לאחסון ענן לצרכנים. ישנם כמה שירותים שמשלבים אותם, אלה המועדפים עלינו.

מקום ראשון: גוגל דרייב

באמת אין תחרות: אם אתה רוצה כלי אחסון בענן עם הרבה אפשרויות אפליקציה משולבות, Google Drive הוא הכלי עבורך. גוגל עשתה שותפות מעולה בבניית עבודות עם מפתחים כדי לבנות ספריית אפליקציות הכוללת יותר אפשרויות ממה שיכולנו בקלות לספור (כך, הרבה יותר מעשר).

גם גוגל לא גורמת לך לחפש אפליקציות. ניתן לחפש בספריית האפליקציות המלאה מתוך Google Drive. ברגע שתמצאו אפשרות שתרצו, האינטגרציה לוקחת לחיצה אחת.

הרבה מהאפליקציות שתמצאו הן בחינם לחלוטין. דוגמאות מכילות:

 • CloudConvert: המרת סוגי קבצים
 • עורך Pixlr: שיבוט פוטושופ
 • WeVideo: עורך וידיאו
 • DocuHub: עורך PDF

עם זאת, האינטגרציה המובילה של גוגל הגיעה כבר: Google Docs. Google Docs מתייחס לחבילת המשרדים החינמית של גוגל, הכוללת באופן קצת מבלבל מעבד תמלילים המכונה גם Docs. זה כולל גם גיליונות, שקופיות, טפסים וציורים.

Google Docs מתחרה ישירות ב- Microsoft Office Online, וידידותי למשתמש באותה מידה. בעזרת יכולות שיתוף הקבצים והסנכרון של קבצי Google Drive מאפשרות לך לשתף פעולה עם אחרים בזמן אמת בזמן אמת על מסמכים. לאמיתו של דבר אנו משתמשים כאן ב- Cloudwards.net כדי לייצר תוכן.

ישנן סיבות רבות לאחסון קבצים בפלטפורמות אחסון בענן אחרות בכונן Google, כולל אבטחה. עם זאת, זה לא אומר שאתה לא יכול גם להירשם לאחסון ענן בחינם של 15 ג’יגה-בייט באמצעות Google Drive כדי לנצל את אפליקציות הפרודוקטיביות שלו..

מקום שני: OneDrive

כשמדובר ב- OneDrive לעומת גוגל דרייב, OneDrive מפסיד בעיקר מכיוון שאין לו שילובים של צד שלישי העומדים לרשות הצרכנים האישיים. לפחות המפתחים לא כללו ספריה של צד שלישי הניתנת לחיפוש כמו שיש ל- Google Drive.

מיקרוסופט אכן פתחה את מפתח ה- API של OneDrive כבר בשנת 2015; זה נראה כמו עד כה שהביא רק לאינטגרציות ללקוחות עסקיים.

OneDrive, עם זאת, משולב עם Office Online. הגרסה החינמית המבוססת על דפדפן של מיקרוסופט של מיקרוסופט אינה חופשית כמו גרסת שולחן העבודה, Office 365, אך עושה את העבודה. אפליקציות הזמינות באמצעות Office Online כוללות Word, Excel ו- PowerPoint. משולב גם הוא OneNote של מיקרוסופט, אחת האפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות שהערכתנו.

OneDrive כן משתלב עם Office 365. למעשה, תוכנית 1TB OneDrive מעניקה לך את Office 365, הכוללת את Microsoft Access.

מקום שלישי: קופסה

Box מכוונת יותר למשתמשים עסקיים, אך לחברה יש גם תוכניות אישיות בחינם ושילמו. כמשתמש אישי, תהיה לך גישה ליישומים מקומיים וגם של צד שלישי; לקבלת סקירה מלאה, עיין בסקירת התיבות שלנו.

אפליקציות מקומיות כוללות תיבות תיבות ועריכת תיבות. הראשונה, כפי שאפשר לנחש, היא אפליקציה לרישום הערות, ואחת מההגינות בה. עריכת תיבות משמשת בינתיים לעריכת תוכן מאוחסן. זה דורש שימוש באפליקציות מקוריות במחשב שלך, אך עדיין מאפשר לך לערוך אותם ישירות מהדפדפן שלך.

לפי Box, כל סוג קובץ שניתן לפתוח במחשב שלך יכול להיפתח על ידי Box Edit, כולל: .docx, .xlsx, .pdf, .pptx ו- .txt.  

ל- Box יש גם ספרייה נהדרת של אפליקציות של צד שלישי המאפשרת לך לחפש אפליקציות ולעיין לפי קטגוריות כמו שיתוף פעולה, ניהול פרויקטים, עריכה ואבטחה. ישנן אפשרויות רבות לבחירה, כולל טרלו, Office Online, Google Docs ו- DocuSign.

למישהו שמחפש להשתמש בענן כדי לבצע קצת עבודה, ל- Box Personal יש הרבה מה להציע; השירות מציע ניסיון די הגון, אז בקרו ב Box והירשמו כדי לטעום.

הבחירות הטובות ביותר לתמחור אחסון בענן

שניים מהדברים הראשונים שאנשים מסתכלים עליהם כשמנסים למצוא פיתרון לאחסון בענן הוא כמה שטח הם מקבלים וכמה האחסון הזה יעלה. עבור אנשים רבים זה כל מה שחשוב.

למעשה, לעתים קרובות רבים דבקים באחסון ענן בחינם. אין שום דבר רע בזה אם אינך זקוק ליותר מכמה ג’יגה-בייט; ואולם הבעיה היא שאתה עלול לפספס תכונות וגמישות נוספות.

הגמישות במקרה זה נוגעת למגוון תוכניות המחירים המוצעות. תכניות רבות לאחסון ענן מציעות תוכנית 1TB או 2TB וזהו. למרות שזה עשוי להתאים לחלק מהמשתמשים בצורה בסדר גמור, אחרים עשויים לדרוש רק תוכנית של 100 ג’יגה-בתים, או אפילו רק 10 ג’יגה-בייט. השירותים שלהלן יציעו משהו לכולם, תוך שמירה על עלויות כוללות נמוכות.

מקום ראשון: אמזון דרייב

אמזון דרייב הייתה בעבר עם תוכנית אחסון בלתי מוגבלת תמורת 60 דולר בלבד לשנה. עם זאת, תוכנית זו הופסקה ביוני 2017. כעת, אמזון דרייב מעניק לך 1TB באותו מחיר.

בעוד שהסרת התוכנית הבלתי מוגבלת מאכזבת, אמזון עדיין מציעה ערך מצוין בהשוואה לתחרות. Dropbox ו- Google Drive למשל, שניהם עולים 40 דולר יותר בשנה עבור אותה כמות אחסון.   

אם אינך זקוק לאחסון שווה של כמה כוננים קשיחים, ל- Amazon Drive יש תוכנית של 100 ג’יגה-בייט שתאפשר לך להחזיר 12 דולר שלם לשנה. גם כונן Google עושה זאת, אבל זה 20 $. נוסף על כך, אמזון דרייב כוללת 11 תוכניות מחירים אחרות, שנעות בין שניים ל -30 טרה-בתים.

הערה צדדית, אם אתה חבר באמזון פריי, אתה יכול לאחסן תמונות ללא הגבלה בחינם באמצעות צילומי אמזון, המחוברים לכונן לגישה נוחה.

מקום שני: OneDrive

אתה יכול לטעון מקרה משכנע מאוד ש- OneDrive ראוי למקום הראשון בקטגוריה זו וכנראה שלא נתווכח חזק מדי. לאמיתו של דבר, אולי עדיף לקחת בחשבון את אמזון דרייב ואת OneDrive כקברניטי הערך הכולל.

ל- OneDrive אין כמעט תוכניות אחסון כמו אמזון ותוכנית ה- 1TB שלה עולה 9 דולר יותר בשנה. עם זאת, אתה מקבל גם את Office 365 שמביא גרסאות להורדה של Microsoft Word, Excel, PowerPoint ו- Access.

ל- OneDrive יש גם תוכנית משפחתית בשם Office 365 Home, שהיא אחת העסקאות הטובות יותר בכל אחסון ענן. במחיר של Google Drive ו- Dropbox שגובים בשנה עבור אחסון בענן של 1 טרה-בתים, אתה מקבל חמש תוכניות 1TB לחמישה משתמשים שונים, כל אחד עם Office 365.

מקום שלישי: Sync.com

האחרון של Sync.com רק מראה את כוחם של עסקים גדולים: אמזון ומיקרוסופט פשוט התמחרו אותו מהשוק. לשירות אין כמעט אפשרויות תכניות אישיות רבות כמו אמזון דרייב או OneDrive. למעשה, יש לו רק שניים: תכנית 500 ג’יגה-בייט ותכנית 2TB.

תוכנית 50GB של Sync.com עולה יותר מתוכנית 50GB של OneDrive. שניהם עולים יותר מתוכנית 100GB של אמזון דרייב. בקיצור, Sync.com נכשל במבחן הגמישות. עם זאת, תוכנית ה- 2TB של Sync.com מסתכמת ב -8 דולר בלבד לחודש וזה מה שזיכה אותה במקום השלישי הזה.

זה רק דולר יותר מתוכנית ה- 1TB של OneDrive וכ- 25 $ פחות מתוכנית ה- 2TB של אמזון דרייב. אם אתה זקוק ליותר שטח אחסון בענן של 1 TB ופחות מ- 2TB, לא ניתן למצוא מציאה טובה יותר מ- Sync.com.

בחירות האבטחה הטובות ביותר בענן

הקטגוריה האחרונה שנדורג היא אבטחת ענן. אנשים רבים גולשים על היבטי האבטחה של אחסון בענן, הקסומים מחוויית המשתמש או הערך שלהם, למרות הכותרות שמגיעות לחדשות באופן קבוע. אם תרצה ללמוד עוד על אילו סוגים של איומים מקוונים אתה צריך לחפש, כתבנו מדריך מהיר לפשעי רשת לקוראינו..  

יש קומץ תכונות קריטיות שאנו מחפשים כאשר אנו מעריכים עד כמה שירות אחסון בענן מגן על נתוני משתמשים. הראשונה בתכונות אלה היא הצפנה, שהיא אמצעי לטרוף קבצים כך שהם לא נמצאים בטקסט רגיל.

על לקוח האחסון להצפין את הקבצים שלך לפני שישלח אותם לענן כך שהם מוגנים בזמן מעבר לאינטרנט. כאשר הם מגיעים לשרת היעד, עליהם להישאר מוצפנים כשמנוחה עליהם. שירותי אחסון בענן, אך לא כולם, עוקבים אחר שני הצעדים הללו. ההבדל הוא שחלק מחברות אחסון בענן שומרות על המפתחות לפענוח הקבצים שלך, ואילו אחרות נותנות לך בעלות מלאה.

ספקי אחסון בענן המציעים הצפנה פרטית מקצה לקצה נקראים ספקי ידע אפס. כל אחת מהבחירות המובילות בתחום האחסון בענן לאבטחה נמצאות גם ברשימת שירותי הענן הטובים ביותר עם ידע בענף, ומראות עד כמה חשוב סוג ההצפנה הזה..

אנו שוקלים גם את האבטחה של מרכז הנתונים ככל שנוכל לבסס את המידע המסופק על מתקנים אלה. כתבנו מאמר על המאפיינים של אבטחה טובה במרכזי נתונים אם תרצה ללמוד יותר.  

אימות דו-גורמי הוא תכונה נוספת שאנו ממליצים מאד לנצל אותה, אם זמינים. אימות דו-גורמי מגן עליך מפני פריצות סיסמאות על ידי דרישת קוד אבטחה מיוחד בכניסה לחשבון האחסון בענן שלך ממכונה לא מוכרת. בדרך כלל קוד זה נשלח למכשיר הנייד שלך.

ישנן תכונות אבטחה אחרות, פחות נפוצות, שלא נעסוק בהן כאן, אך יעלו אם הן רלוונטיות בעת הדיון בבחירות שלנו, להלן.

מקום ראשון: Sync.com

Sync.com בחרה בפתרון אחסון הענן המאובטח ביותר כמעט מאז שהתחלנו לבדוק אותו. למעשה, העברנו לה 100 מתוך 100 מושלמים לקטגוריית “מדיניות האבטחה והפרטיות” בסקירה האחרונה שלנו ואנחנו ממליצים מאוד לכל מי שחשש בנושא אבטחה לבקר ב- Sync.com ולהירשם; אין שירות מאובטח יותר.

כברירת מחדל, Sync.com הוא אפס ידע. אינך צריך לשלם תוספת תשלום לטובת ההצפנה הפרטית או לנקוט בצעדים מיוחדים כדי להפעיל אותו. הגנה זו מורחבת גם לתוכן קבצים וגם למטא נתונים. לא רק זאת, גם שיתופי קבצים הם אפס ידע. זה אומר שהחברה לעולם לא תוכל לסרוק ולקרוא את הקבצים שלך למטרות שיווק או כל נושא אחר.

פרוטוקול ההצפנה המשמש Sync.com לטיפוס הנתונים שלך הוא AES 256 סיביות. AES הפרוטוקול הנפוץ ביותר כיום, אף ששירותים רבים דבקים ל- 128 סיביות AES. כך או כך, אין דרך מעשית לפצח את AES. ההערכה היא כי סדק של כוח ברוט של מפתח הצפנה AES (128 סיביות או 256 סיביות) ייקח מיליארדי שנים.

סיסמאות הן עניין אחר. כדי להגן מפני האפשרות של מישהו לפצח את הסיסמה שלך ולגשת לנתונים שלך, Sync.com מאפשר לך להפעיל אימות דו-גורמי..

שידורי נתונים מוגנים גם באמצעות מנהרות TLS ומפתחות ההצפנה מוגנים באמצעות RSA עם 2048 סיביות. Sync.com מאחסנת נתונים במרכזי נתונים מאושרים ומוקשים של SOC-1 המיועדים לעמוד באסונות טבע ופריצות פיזיות ווירטואליות..

Sync.com עושה שני דברים אחרים שנדירים מאוד לכלי אחסון בענן של צרכנים, ואף לא נפוצים במיוחד עבור כלים בדרגה ארגונית. ראשית, זה מאפשר לך לצאת מרחוק מההפעלות מדפדפן האינטרנט שלך. שנית, זה מאפשר לך למחוק תיקיות מרחוק ששיתפו עם משתמשים אחרים, אותם הזכרנו קודם כשדיבר על שיתוף קבצים.

אין ספק ש- Sync.com הוא מלך הגבעה בכל הקשור לאבטחת ענן. עם זאת, הבחירה במקום השני עשויה להתאים לאתגר לתואר זה.

מקום שני: SpiderOak ONE

SpiderOak הפכה את אבטחת המשתמש והפרטיות לחלק מה- DNA שלה מאז שהפרטיות הייתה מגניבה (כלומר, לפני שלפני אדוארד סנודן שאלנו את כולנו בשאלה האם ה- NSA מחלף את הקבצים האישיים שלנו או לא). כמו Sync.com, קידוד ידע אפס הוא ברירת המחדל. לחברה אין שום עניין להיאחז במפתחות ההצפנה שלך ואפילו לא רושמים מטא נתונים של קבצים.

מרכזי הנתונים של SpiderOak ONE הם תואמי SAS 70 Type II ומאוישים באבטחה מסביב לשעון. מרכזי הנתונים נחשבים לרובד III על ידי מכון Uptime, כלומר הוא מציע זמינות של 99.8 אחוזים. החברה גם עוקבת אחר דרישות HIPAA להעברת נתונים, אם כי הם אינם מאושרים על ידי קצין ציות של HIPAA.

הסיבה העיקרית שדירגנו את SpiderOak ONE מתחת ל- Sync.com היא שהיא עדיין לא מציעה אימות דו-גורמי לכל הלקוחות. עם זאת, תכונה זו נמצאת בבטא ובלקוחות רבים ותיקים כבר יש גישה אליה. אין עדיין מילה מתי התכונה תיושם לכולם.

SpiderOak ONE מאפשר גם לטהר נתונים ממכשירים מסונכרנים. זה שימושי במקרה של מכשירים שאבדו או נגנבו. לקבלת רשימה מלאה של סיבות לכך שאנחנו אוהבים את זה, עיין בסקירת SpiderOak שלנו.

מקום שלישי: pCloud

ל- pCloud יש הצפנת ידע אפס כחלק ממודל האבטחה שלה, אך לא כברירת מחדל. זה מוצע כתוסף בשם pCloud Crypto, שעולה 4.99 דולר (אתה יכול לחסוך 20 אחוז על ידי תשלום לשנה מראש).

היתרון של קידוד אופציונלי לאפס ידע הוא שאתה יכול לשלוט אילו תיקיות מוצפנות באמצעות המפתח הפרטי שלך ואיזה לא. על ידי אי שימוש בהצפנת ידע אפס, שרתי pCloud מסוגלים לאינדקס קבצים ולספק יכולות מתקדמות יותר לעבודה איתם, כולל תצוגה מקדימה של תמונות ממוזערות ויכולת הפעלת מדיה בענן.

pCloud מצפין קבצים עם AES 256 סיביות ומפתחות הצפנה עם RSA 4096 סיביות. מרכזי נתונים מאושרים על ידי SOC-1, אם כי הם ממוקמים במיקור חוץ ולא מנוהלים על ידי pCloud עצמו.

כמו SpiderOak ONE, pCloud ONE באופן מפתיע למדי עדיין לא תומך באימות דו-גורמי. צוות התמיכה של החברה הומלץ לנו שעובדים עליו, על כל מה ששווה. עם זאת, הכללת אבטחת ידע אפס מציבה אותה לפני שירותים כמו Dropbox, המציעים אבטחה דו-גורמית, אך לא נותנים לך אפשרות להצפנה פרטית.

כל ספקי אחסון בענן דורגים

סיכום

הקטגוריות שלעיל מדרגות אחסון בענן על סמך התכונות שמצאנו נוטות להיות החשובות ביותר לקוראים שלנו והשימוש שלנו באחסון ענן. עם זאת, ישנם היבטים אחרים של אחסון בענן שעשויים למלא תפקיד גדול יותר בקביעת הפיתרון עבורכם. הרגשנו שכלילת כולם במאמר אחד עשויה להוביל ליותר מדי כאוס ובלבול.

עם זאת, כתבנו על רבים מהיבטים אלה לפני כן ומתעדכנים ומוסיפים לרשימה כל הזמן. עם זאת, יחד עם זאת, אנו מרגישים ש- Sync.com הוא השירות הטוב ביותר בכל הסיבובים שם ופשוט אינך יכול להשתבש על ידי בחירתו.

ברוח לעזור לכולם למצוא את מה שהם מחפשים, הנה כמה מאמרים שיעזרו בחיפוש שלך:

 • אחסון ענן הטוב ביותר לשיתוף פעולה
 • אחסון ענן הטוב ביותר עבור לינוקס
 • אחסון ענן הטוב ביותר לכוננים קשיחים חיצוניים
 • אחסון ענן הטוב ביותר לשיתוף
 • אחסון ענן הטוב ביותר מאירופה
 • האחסון המקוון הטוב ביותר לתמונות
 • האחסון המקוון הטוב ביותר לסרטונים
 • החלופות הטובות ביותר של Dropbox

אנו מקווים שנהניתם לקרוא את הסקירה הכללית שלנו אודות מה שמאפשר אחסון ענן טוב ואילו בחירות אנו ממליצים. זכור כי אחסון בענן משתנה לעיתים קרובות, לכן אנו מצפים שהדירוג שלנו ישתנה לא מעט. אם יש לך שאלות או הצעות לאופציות שפספסנו, אל תהסס ליידע אותנו בתגובות שלהלן. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map