התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים בחינם 2020: הנתונים שלך בחזרה ללא עלות

מחיקת קבצים בשוגג או פגמים בקבצים יכולים להיות כאב ראש, במיוחד אם אינך עושה שימוש באחסון בענן או בגיבוי מקוון. שניהם תומכים בדרך כלל בשחזור קבצים וגרסאות שנמחקו כדי לעזור לך לצאת מהפקמות כאלה. במקרה שלא תשתמש בענן, לעתים קרובות הסיכוי היחיד שלך להחזיר נתונים אבודים או פגומים הוא לגלגל את הקוביות באמצעות תוכנת שחזור נתונים..


יש שתי בעיות בגישה זו. הראשון הוא שתוכנת שחזור נתונים לא תמיד עובדת. השנייה היא שתוכנות לשחזור נתונים יכולות להיות יקרות, כאשר הכלים המובילים עולים בסביבות 100 $ ומעלה לרישיון.

במדריך זה, אנו מתארים כמה מהאפשרויות הטובות ביותר לשחזור נתונים בחינם. במקום בחירות מהדרגה השנייה, רבים מהכלים שהוזכרו הם גרסאות ניסיון של כלים מקצועיים כמו שחזור נתונים מהממים ו- Prosoft Engineering Rescue Data: שמות שתמצאו מודגשים במדריך הטוב ביותר לתוכנת שחזור נתונים..

לפני שנגיע לרשימה, בואו נדבר עוד על כמה תכונות ותכונות שחיפשנו בהרכב אותה.

מה הופך את התוכנה לשחזור נתונים בחינם לטובה ביותר

ישנם דברים רבים שצריך לחפש בכלי לשחזור נתונים ורק מכיוון שאתה מחפש אפשרות בחינם אין פירוש הדבר שתצטרך להסתפק בתוכנות באגיות או מסורבלות..

רבות מהאפשרויות הטובות ביותר מאפשרות לך לשחזר כמות מסוימת של נתונים לפני שתצטרך לעבור לגרסה בתשלום. עם זאת, לרוב אנשים מחפשים פתרונות לשחזור נתונים בחינם מכיוון שזה לא כלי שהם צריכים באופן שגרתי.

עם זאת, בחרנו לכלול תוכנה לשחזור מוגבל בכדי להיות מסוגלים להציע אפשרויות שלא רק קלות יותר לשימוש, אלא מסוגלות יותר מרוב הפתרונות החינמיים תמיד..

בנימה זו, שמנו משקל רב על הביצועים, הן מבחינת זמן ההחלמה והן מההצלחה בהחלמה. בדקנו גם אילו סוגי קבצים ניתן לשחזר, כולל מסמכים, קטעי וידאו, תמונות וקבצי שמע.

לבסוף שקלנו את חווית המשתמש. בדקנו מספר כלים לשחזור נתונים, ונתקלנו בהרבה מדי כלים מרושלים וקשים לניווט. רק מכיוון שתוכנה נועדה להיות כלי עזר, אין פירושה שהיא צריכה להיראות כאילו היא פותחה בשנת 1990.

אשף שחזור נתונים של EaseUS

אנו כינינו את אשף שחזור הנתונים של EaseUS כאופציה העליונה למאמר מסוים זה. הסיבה לכך היא שבעוד שרישיון EaseUS עולה בערך כמו מנהיג התעשייה סטלר, אתה יכול לשחזר נתונים כפליים בחינם לפני שתצטרך לשלם עבור זה.

שחזור נתונים של 2 ג’יגה-בתים יכול להוציא אותך מהרבה חסימות. EaseUS תומך גם בשחזור של רוב סוגי הקבצים, כולל מסמכים, מוסיקה, תמונות ווידאו. למרות שאינו מסוגל לשחזר נתונים ממדיה אופטית, אשף שחזור הנתונים אכן תומך בשחזור כונן חיצוני, כרטיס SD וכונן הבזק בנוסף לעבודה עם הכונן הקשיח של המחשב..

עם זאת, עם EaseUS אינך יכול להגביל סריקות לסוגי קבצים ספציפיים והיא יכולה לסרוק רק לפי מחיצה ולא את הכונן הקשיח כולו בבת אחת. עם זאת, אתה יכול למיין תוצאות לפי סוג קובץ ולהציג אותן בתצוגה מקדימה לפני השחזור. זה יעזור לך להפיק את המרב מההחלמה החופשית של 2GB.

סריקות מהירות באמצעות EaseUS לקח כשעתיים בבדיקה שלנו למחיצה של 518 ג’יגה-בייט, בעוד סריקות עמוקות ארכו קרוב לשעתיים. כל הבדיקות שלנו הביאו לשחזור מוצלח של קבצי הבדיקה שלנו, כפי שתוכל לקרוא עליהן בסקירת אשף שחזור הנתונים EaseUS המלא שלנו..

סיבות אחרות שאנו אוהבים אשף שחזור נתונים של EaseUS

EaseUS חורג מתמיכה, עם כמה מהטכנאים המגיבים והמדויקים ביותר שנתקלנו בהם. דוא”ל וצ’אט חי מוצעים שניהם. לצורך עזרה עצמית יש לחברה בסיס ידע יסודי וניתן לחיפוש.

למשתמשים שמוכנים לרכוש רישיון, תומכים גם שחזור RAID לשרתים והתקני אחסון מחוברים לרשת (NAS).

שרירית פירפיר

אמנם לא מהודרות או ארוזות תכונות כמו פתרונות מהשורה הראשונה כמו Stellar ו- EaseUS, אבל Piriform Recuva הוא הרבה יותר ידידותי לתקציב. הערכה זו כוללת גרסת מאה אחוז בחינם של הכלי, שבניגוד לפתרונות אלה בשורה העליונה, לא מכסה כמה נתונים אתה יכול לשחזר לפני שתצטרך לקנות רישיון..

כפי שנאמר בסקירתנו המלאה של Piriform Recuva, לגרסת התוכנה החינמית אין תמיכה, כך שתצטרך להיות בנוח לבחון אותה לבד. הגרסה החינמית אינה כוללת עדכוני תוכנה אוטומטיים או התאוששות מדיה אופטית.

אם אלה תכונות שאתה צריך, החדשות הטובות הן שרשיון ל- Recuva Pro עולה 20 דולר לשנה בלבד. אמנם איננו ממליצים על תוכנה זו עבור אנשי IT, אך יש רישיון עסק גם תמורת $ 35 לשנה.

Piriform Recuva אינו זמין עבור משתמשי מקינטוש, אך גרסת Windows שלה ביצעה ביצועים טובים בבדיקות שלנו. ניתן לסרוק רק עבור סוגי קבצים ספציפיים ולהריץ סריקות מחיצות או כונן מלא. ניתן לשחזר קבצים בכוננים חיצוניים ומדיה נשלפת. כרטיסי SD אינם נתמכים ולא ניתן להשתמש בשחזור לשחזור מחיצות שנמחקו כמו שני הבחירות המובילות שלנו.

לסריקות מהירות נדרשות שניות ספורות בלבד, ואילו סריקות עמוקות של מחיצת 518 ג’יגה-בייט שלנו למעשה רצו פעמיים מהר יותר מאלו עם Stellar ו- EaseUS. גם כל קבצי הבדיקה שלנו נשלחו בהצלחה, כך שזה בהחלט עובד.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את השחזור של פירפורם

באמת אין עוד הרבה מה לומר על רקובה. זה עובד וחינמי לחלוטין, ועבור משתמשים רבים זה יספיק. עם זאת, הלקוח אינו מתוכנן במיוחד והתמיכה, גם אם אתה משלם עבור רישיון, נמצא מתחת לממוצע.

IOBit ביטול מחיקה

IOBit Undelete הוא כלי נוסף לשחזור נתונים פונקציונלי שלעולם לא יעלה לך אגורה. זה עובד עם וידאו, תמונות, מוסיקה ומסמכים, ויש לו את אחד הממשקים הפשוטים יותר של כל כלי ששיחקנו איתו..

פשטות זו הופכת אותה לבחירה טובה עבור משתמשים ביתיים שאינם זקוקים לכלי ארוז תכונות. ניתן לסרוק אחר סוגי קבצים ספציפיים ולעיתים קרובות ניתן לצפות בתצוגה מקדימה של קבצים סרוקים לפני השלמת ההתאוששות, וזה עצמו עניין של בדיקת תיבה ולחץ על כפתור.

הדפיקה הגדולה במחיקת IOBit היא שהיא אינה מסוגלת לבצע סריקות עמוקות, כלומר היא בדרך כלל תהיה פחות מוצלחת מאופציות אחרות. עם זאת, זה עובד מצוין למחיקות קבצים בשוגג ובדרך כלל עובד מצוין עבור עיצוב מחיצות ושחיתות קבצים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים למחוק את IOBit

אמנם בחינם לחלוטין, ל- IOBit Undelete יש עדיין רשת תמיכה הגונה בזכות העובדה שהחברה מרוויחה כסף ממוצרים אחרים, כולל Advanced SystemCare Pro ו- DriveBooster Pro. אפשרויות העזרה כוללות דוא”ל ובסיס ידע.

PhotoRec

אל תתנו לשם להטעות אתכם: PhotoRec לא נועד רק לשחזור תמונות, אם כי זה עובד ממש טוב למטרה זו. התוכנה למעשה תומכת במאות סוגים שונים של קבצים, כולל מסמכים, שמע ווידאו.

אולם מה שגורם לאנשים מסוימים הוא שהתוכנה מבוססת על שורת פקודה. אין ממשק מפואר או לא כל כך מפואר (מסתכל עליך, רמו) כדי להקל על החיים.

עם זאת, ממשק שורת הפקודה אינו כה קשה עד שרוב המשתמשים אינם יכולים להבין זאת. חשוב מכך, PhotoRec מגובה על ידי קבוצה עוצמתית של אלגוריתמים שיכולים לתפור אפילו קבצים פגומים מאוד יחד.

PhotoRec הוא גם קוד פתוח וחופשי לחלוטין. אתה יכול לשחזר נתונים רבים ככל שתרצה בלי שתצטרך לשלם אגורה. החיסרון בלהיות כלי חופשי עם קוד פתוח, עם זאת, הוא שהתמיכה דקה למדי.

סיבות אחרות שאנו אוהבים

PhotoRec עובד עם מגוון רחב של מכשירים, לא רק עם מחשבים. זה כולל מצלמות דיגיטליות, סמארטפונים, טאבלטים, כרטיסי זיכרון ו- CD-ROM. אמנם שחזור מחיצה אינו מוצע, אך תוכנת לוויה בשם TestDisk יכולה לעזור שם.

בדומה ל- PhotoRec, TestDisk אולי נראה קצת מאיים בגלל גישת שורת הפקודה, אבל זה בחינם, וחשוב מכך, עובד ממש טוב.

ציון לשבח: Wondershare

בדומה לשחזור Piriform Recuva, Wondershare הוא פיתרון נוסף לשחזור נתונים ידידותי לתקציב שאנחנו ממש אוהבים עבור משתמשים ביתיים, אם כי לא אנשי IT. בניגוד לשחזור Piriform Recuva, אתה מוגדר במהירות של 100MB לשחזור נתונים לפני שאתה צריך לקנות את התוכנה.

רישיון לכל החיים עולה 40 דולר למחשב אחד, וזה לא עניין רע עבור התכונות שאתה מקבל. אלה כוללים סריקה מהירה ועמוקה, סריקה לפי סוג קובץ, תכונות מיון נהדרות ואפילו שיבוט. Wondershare עובד גם עבור כוננים חיצוניים ומרבית המדיה הנשלפת, אם כי לא כרטיסי SD.

החיסרון הגדול ביותר של התוכנה הוא שסריקות עמוקות לוקח זמן רב למדי. בבדיקות שלנו, שפורטו בסקירת שחזור הנתונים של Wondershare שלנו, סריקה של 518 ג’יגה-בייט ארכה שבע שעות.

מחשבות אחרונות

לאלו שאין להם הרבה נתונים לשחזר או כאלה שלא אכפת להם לעבוד עם תוכנה לא מפותחת, יש מגוון שלם של אפשרויות שחזור נתונים בחינם שתוכלו לנסות. הדגשנו חמישה מהמועדפים שלנו, ובראשם מה שאנחנו מחשיבים שתי אפשרויות בכיתה הטובות ביותר, בחינם או לא: שחזור נתונים מהממים וחילוץ נתונים הנדסי Prosoft Engineering.

עם זאת, ישנן אפשרויות רבות נוספות מלבד אלה שנחתנו עליהן. הטריק הוא למצוא כלי שיש בו אלגוריתמי סריקה עוצמתיים, אחרת, סביר להניח שתבזבז את זמנך, ועבור חלקנו זמן זה כסף.

כמובן שההימור הטוב ביותר הוא מניעה, ולשם כך אנו ממליצים להציץ במדריך הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו, שם תוכלו למצוא פתרונות מכובדים כמו Backblaze, IDrive ו- CrashPlan. אל תהסס לצלצל עם הבחירות שלך לשחזור נתונים בחינם למטה ותודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map