אחסון ענן הטוב ביותר לאייפון 2020

מחוץ לקופסה, האייפון מסוגל לצלם תמונות, לצלם סרטונים וליצור מסמכים. עם זאת, לא לוקח זמן רב למלא את החלל הפנימי של המכשיר, המדגיש את הצורך באחסון ענן נוסף. עם זאת, הוספת אחסון אינה מספיקה. גם הקבצים שנשמרו צריכים להיות נגישים ומאובטחים בקלות.

לעתים קרובות מבולבל עם גיבוי מקוון, אחסון בענן אינו יוצר כפילות של כל מה שמאוחסן באייפון אלא מוסיף יותר למה שכבר קיים. במקום לקחת שטח מוגבל יקר ב- iPhone, אחסון בענן שוכן בשרתים של הספק. למידע נוסף על הבדלים ביניהם, עיין בהשוואת האחסון המקוון שלנו לעומת השוואה בגיבוי מקוון.

בדקנו חמש מספקי אחסון הענן הטובים ביותר לאייפון ודירגנו אותם לפי ביצועים טובים לפי הקריטריונים שלנו. הבחירה המובילה שלנו היא Sync.com, שעובדת היטב עם iOS ומציעה אבטחה חזקה ללא טעינה של אגורה.

אחסון הענן שהכי טוב תלוי במה אתה משתמש בו. נרקומני תמונות לא צריכים להסתכל רחוק יותר מהאחסון המקוון הטוב ביותר לתמונות. כמו כן, גרפי וידיאו ימצאו את אחסון הענן הטוב ביותר לווידאו שימושי. יש לנו אפילו משתמשים חסכוניים המכוסים במאמר האחסון הטוב ביותר שלנו בנושא אחסון בענן.

אחסון ענן הטוב ביותר לאייפון 2020

מה מייצר את אחסון הענן הטוב ביותר עבור אייפון

התחום הראשון שנכסה הוא כמה טוב כל ספק משתלב עם iOS. ככל שאפליקציה מנצלת את התכונות המובנות של אייפון, כך יהיה קל וקל יותר לבצע משימות, כמו שיתוף קבצים עם אחרים.  

בשלב הבא, נתונים שנשמרו באחסון ענן צריכים להישאר בסנכרון, ללא קשר למכשירים שהמשתמשים מבצעים מהם שינויים. כאשר משתמש מגלה שתמונות באייפון שלו אינן מופיעות באחסון הענן שלו, הוא מאלץ אותו לחקור כמה רחוק הבעיה התחילה. עדכונים המתקיימים בתמונות, קטעי וידאו או מסמכים צריכים לשקף אוטומטית בזמן אמת בין מכשירים מחוברים.

שיתוף הוא עוד אמת מידה חשובה בה נבחן מכיוון שמשתמשים ירצו להיות מסוגלים לשלוח נתונים שלא נשמרים ישירות במכשירי האייפון שלהם. זה צריך להיות קל, לא מסובך ולספק קבוצה של אפשרויות בהתאמה אישית לכל נסיבה ומקבל. לדוגמה, ייתכן שתרצה להציג תצוגת מסמך בלבד לפני שתשתף אותו כדי למנוע מאחרים לערוך אותו.

כאשר משתמשים מעלים לאחסון ענן, הם מפקידים לחברה אחרת את הנתונים האישיים שלהם. לכן גם המיקום הפיזי של השרתים שלו ואמצעי האבטחה שהיא מציעה הם שיקולים. למידע נוסף על כיצד שירותי אחסון מגנים על הנתונים שלך באמצעות סקירה כללית בנושא אבטחת ענן.

לבסוף, כמות שטח האחסון ששירות מציע יכולה לקבל או לשבור את ההחלטה של ​​האדם לגבי איזה שירות ללכת. נבדוק כמה שטח כל שירות מציע בחינם ומה כולל למשתמשים שמשלמים תוספת.

1. אחסון ענן הטוב ביותר לאייפון: Sync.com

Image-3-Sync.com-camera-upload-2

מוצרי אפל הם פשוטים, קלים ללימודים ובעלי מוניטין של ביטחון. Sync.com משתף את התכונות הללו והופך אותה לבחירה טבעית לצרכי אחסון הענן של משתמשי iPhone.

נגיש קבצים מכל מכשיר אפל בזכות לוח אינטרנט למחשבי מק ואפליקציה שעובדת עבור אייפון, אייפד ו- iPod Touch. מה שגורם ל- Sync.com להתבלט הוא תכונות האבטחה שלה שמבטיחות כי נתוני המשתמשים נותרו מוגנים ופרטיים, וזו הסיבה שהיא תופס את המקום הראשון שלנו. עיין בסקירת Sync.com שלנו לקבלת סקירה מלאה של מה שיש לשירות להציע.

הסנכרון משתקף באייפון באופן מיידי ולהפך ממק. אפליקציית האייפון פועלת באופן שונה מפאנל האינטרנט על ידי הפיכת קבצים לזמינים לפי דרישה. פירוש הדבר שייקח מספר שניות לטעון תמונה או וידאו מאפליקציית ה- iPhone וזה לא ייקח מקום בתהליך.

עם הבהוב של מתג בהגדרות, משתמשים יכולים גם להעלות את התמונות שלהם אוטומטית לחשבון Sync.com שלהם, כך שדבר אחד פחות צריך לדאוג לו.

ניתן לשתף קבצים עם משתמשי Sync.com אחרים או עם אחרים מחוץ לרשת עם קישורים לצפייה בלבד.

העדפות מותאמות אישית יותר זמינות בין משתמשי Sync.com, כמו תיקיות צוות הניתנות לשיתוף עם היכולת להוסיף או להסיר אחרים בכל עת, להגביל את זכויות העריכה שלהם ולהפוך את הקבצים לתצוגה מקדימה כדי למנוע מהם להוריד אותם..

Sync.com הוא שירות אחסון העננים המועדף עלינו כאן ב- Cloudwards בגלל האבטחה שלו. שרתי הנתונים שלה שוכנים באונטריו, שם הם כפופים לחוק ההגנה על מידע אישי ומסמכים אלקטרוניים בקנדה. אם אינך יודע מה זה או איך זה עובד, אנו מכסים אותו במאמר שלנו בנושא אחסון ענן בקנדה.

Sync.com משתמש בהצפנת ידע אפס, כך שרק למשתמש יש גישה לנתונים שלו, מה שהופך אותם לדייל הבלעדי של המפתח הפרטי שלהם. לפרטים נוספים על אופן ההצפנה ההוא, עיין בקישור שלעיל בנושא אבטחת ענן.  

התוכנית הבסיסית של Sync Starter מעניקה למשתמשים נפח אחסון של 5GB בחינם. המעלה הבא, המכונה Personal Pro, מתחיל ב -49 דולר לשנה עבור 500 ג’יגה-בייט. הסובלים מחרטה של ​​הקונה יכולים לנצל החזר של 30 יום לתכניות בתשלום.

סיבות אחרות שאנו אוהבים Sync.com

לא רק Sync.com מקל על שיתוף קבצים, אלא שהוא גם מציע דרכים לשלוט על הגישה של אחרים אליהם. התוכניות ברמה הגבוהה יותר, הנקראות Sync Pro ו- Business, אפילו מאפשרות למשתמשים לשלוח קישורים עם תאריכי תפוגה כאמצעי אבטחה נוסף.

2. pCloud

Image-9-pCloud-Crypto

לא רק ש- pCloud מגיע לדירוג גבוה כאן ב- Cloudwards.net, אלא שהאפליקציה שלו עובדת בצורה חלקה גם עם תכונות iOS. בין אם זה שיתוף קבצים באמצעות AirDrop או הדפסה באמצעות AirPrint, pCloud מתייחס לתכונות של iPhone. זה, בשילוב עם תכונות האבטחה שלו, מציב את ה- pCloud במקום השני. אם רק מאפייני האבטחה שלה לא עלו תוספת, הוא יהיה קרוב יותר אם לא שווה ל- Sync.com.

קרא את סקירת ה- pCloud שלנו למידע נוסף על הסיבה שהיא אחד משירותי אחסון הענן המועדפים עלינו.

מתגאה במה ש- pCloud מכנה “סנכרון קבצים מיידיים”, קבצים תואמים בזמן אמת על פני מחשבי מק, אייפונים ו- iPad. המשתמשים מקבלים שתי דרכים להעלות קבצים לאחסון המקוון שלהם מהאפליקציה: ידנית או על ידי הפעלת העלאה אוטומטית. תכונה זו חוסכת למשתמשים זמן וטרחה על ידי שליחת תמונות וסרטונים לאחסון ברגע שהם נוקטים.

מבוסס בשוויץ, שם ישנם חוקי פרטיות מחמירים, משתמשים יכולים למצוא שקט נפשי באחסון הנתונים שלהם בשרתים שלה. קרא את היצירה שלנו על מיטב חוקי הפרטיות בענן כדי ללמוד עוד על המורכבויות של חוקי שוויץ.  

בין נקודות המכירה של pCloud לאבטחה, השירות מייצר חמישה עותקים של קבצים בשרתים שלו. תמורת תשלום חודשי נוסף הוא מציע קריפטו pCloud. לאפליקציה לנייד יש קטע מובנה לאפשרות ההצפנה החזקה יותר, מה שהופך את נתוני המשתמשים לפרטיים ונגישים רק על ידם. זה עובד עם תכונות אבטחה לאייפון, כגון TouchID ו- FaceID לבטיחות אישית.

התוכנית החינמית של pCloud מציעה נפח אחסון של 2 ג’יגה-בייט בלבד ועד לתעבורת קישור להורדה של עד 50 ג’יגה-בתים בחודש. התוכנית הבאה, פרימיום, מגיעה עם נפח אחסון של 500 ג’יגה-בייט במחיר של 4.99 דולר לחודש. מעבר לזה Premium Premium, המספקת שטח אחסון של 2TB במחיר של 9.99 דולר לחודש. אפשרות נוספת בסך 39 $ לכל אחת מהתוכניות מציעה שנה של גרסת קבצים והיסטוריית זבל.

תעריפים מוזלים זמינים בהתחייבות שנתית.

סיבות אחרות שאנו אוהבים pCloud

עם שטח אחסון מוגבל, ה- iPhone מאלץ את המשתמשים לנקות כל הזמן נתונים. התכונה “פנוי לאחסון מכשירים” מעביר אוטומטית קבצים לפח ברגע שהם נשמרים בשרתים של pCloud. משתמשים יכולים להפעיל אותו כל עוד הם מאפשרים אפשרות העלאה אוטומטית לתמונות וסרטונים.

pCloud מציע כמה תוכניות תשלום גמישות ואפשרות לכל החיים המאפשרת למשתמשים לשלם עמלה חד פעמית ולעולם לא צריכים לדאוג לבצע שוב תשלומים רגילים.

3. טרסורית

תמונה-20-טרזורית-פעילות-תכונה

הבא הוא Tresorit, שהיא ספק הידוע בתכונות האינטואיטיביות שלו ואפשרויות האבטחה שלה. תיקיות האפליקציה, שאותן היא מכנה “טרזורים”, פועלות באופן דומה לזה של Dropbox, אך אין אינטגרציה כל כך עמוקה עם iOS. למרות שמאפייני האבטחה טובים יותר משל Dropbox, הם עולים תוספת, מה שמנחת את Tresorit במקום הרביעי.

קרא כיצד הספקים גדלים זה בזה בכל הקטגוריות בהשוואה בין Dropbox לעומת Tresorit.

Tresorit תומך באפליקציית קבצי iOS, ומאפשרת למשתמשים לנהל קבצים ממרכז הקובץ של ה- iPhone. כל קובצי iWork – עבור דפים, מספרים ומפתח Keynote – ישמרו ב- tresors כל עוד הם אינם גדולים מ- 500MB.

יש הבדל בימי טעינת הקבצים, כאשר מסמכים נמשכים זמן רב יותר מתמונות. אייקון שנראה כמו התקן עם חץ למטה בפנים מקל על הורדת קבצים לשימוש לא מקוון. זה שימושי כאשר משתמשים רוצים לעבוד ללא חיבור לאינטרנט, וזה מושלם לטיסה אווירית. Tresorit כלל כרטיסייה בסרגל הכלים התחתון כדי לארגן גם פריטים לא מקוונים במקום אחד.

משתמשים מקבלים שתי דרכים לשתף קבצים. השיטה הראשונה עובדת בצורה הטובה ביותר אם ישנם מספר קבצים המאוחסנים ב- tresor. אתה יכול להזמין אחרים ולהגדיר אם הם מנהל, עורך או צופה. הצופים יכולים לקרוא קבצים בלבד, העורכים יכולים לבצע בהם שינויים ולמנהלים יש את כל הזכויות כולל שיתוף.

הדרך השנייה לשתף שהכי מתאימה לקבצים בודדים היא יצירת קישור. כמו בכרטיסייה הלא מקוונת, יש כרטיסיית קישורים שימושית המספקת קיצור דרך לקישורים פעילים שנשלחו. אם הגישות לשיתוף אינן חותכות אותו, עיין באחסון הענן הטוב ביותר לשיתוף כדי לראות אם שירות אחר עובד.

Tresorit מציעה הצפנת אפס-ידע אך היא זמינה רק בתכניות בתשלום. לכל קובץ מפתחות הצפנה ייחודיים, ומפתחות אלה משתנים כאשר מתרחשות עריכות. שליחת קישור מעניקה למשתמשים אפשרות להוסיף תאריך תפוגה, סיסמא ומספר מוגדר של פעמים שאחרים יכולים לפתוח קובץ. משתמשים יכולים לשנות הגדרות אלה בכל עת.

יש אפשרות קוד סיסמה כדי למנוע מאחרים להיכנס לחשבון Tresorit שלך ולאימות דו-גורמי לתכניות בתשלום..

התוכנית החינמית מספקת 5GB של אחסון והצפנה מקצה לקצה. פרימיום מציעה 200 ג’יגה-בייט במחיר של 12.50 דולר לחודש, עם הצפנת ידע אפס, עד חמישה מכשירים, שחזור נתונים מוגבל ועוד. תוכנית סולו מציעה 2TB במחיר של 30 דולר לחודש, עד 10 מכשירים, שחזור נתונים ללא הגבלה, תמיכה טלפונית ועוד. התחייבות שנתית ל- Premium או Solo מקטינה את התעריפים החודשיים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים טרסורית

תחת התפריט, ישנה תכונת פעילות העוקבת אחר כל פעולה באפליקציה. אנו אוהבים לקבל תיעוד של מה שעשינו ומתי עשינו זאת לצורך ההפניה. יש אפילו דרך לייצא את היומן לקובץ .csv בגירסת שולחן העבודה.

Tresorit הוסיפה גם תכונה של סורק מסמכים העובדת בד בבד עם ההצפנה שלה מקצה לקצה כדי לוודא שתמונות רגישות נשמרות כראוי..

4. Dropbox

Image-12-Dropbox-Link-Ready-to-Share

Dropbox, שהושקה בספטמבר 2008, היא אחת מספקיות האחסון בענן הפועלות ביותר. הסטטוס הוותיק שלו לא הופך אותה לאופציה הטובה ביותר, אם כי במיוחד כשמדובר באבטחה. למרות חסרונותיו, קל לשימוש ועובד נהדר ב- iOS. זו הסיבה שזה נוחת באמצע. עיין בסקירת Dropbox שלנו לקבלת פרטים נוספים.

משתמשים יכולים להעלות קבצים מהאייפון שלהם אל Dropbox באופן ידני או לשלוח תמונות וסרטונים באופן אוטומטי באמצעות התכונה “העלאת מצלמה”. עם זאת מועדים לעיכובים וטיפות, לכן תמיכה ב- Dropbox ממליצה להפעיל שירותי מיקום בעת הפעלת התכונה.

שיתוף קבצים נמצא במרחק נגיעה מהירה בזכות אייקון שרשרת המייצר קישורים באופן אוטומטי. Dropbox תומך גם בשיטות אחרות, כגון דואר אלקטרוני ו- iMessage.

Dropbox עובד עם מספר תכונות iOS מובנות, כגון AirPrint ו- TouchID. זה עובד גם עם אפליקציית הקבצים, שם המשתמשים יכולים לגשת לקבצים עם הרבה מאותן פונקציות שהם קיבלו מהתיקיה Dropbox. Dropbox משתלב עם אפליקציות של צד שלישי שעובדות היטב גם באייפון, כגון 1Password, שתוכלו ללמוד עליהן יותר בסבב המנהלים הטוב ביותר של מנהל הסיסמאות שלנו..

אחד החסרונות שלה אינו יכול לערוך סוגי קבצים מסוימים בתיקיית Dropbox. לדוגמה, אם נשמר מסמך Word שאתה רוצה לבצע בו שינויים, הקשה על הכפתור שנראה כמו עיפרון ונייר כדי לערוך אותו תבקש מהמשתמשים לפתוח אותו באפליקציית Microsoft Office. עם זאת, ברגע שהם יבצעו את השינויים, קל לשמור אותו שוב ב- Dropbox.

אבטחה אולי אינה הנקודה החזקה של Dropbox, אך היא מוסיפה הגנה באמצעות הצפנה במעבר ומנוחה. צא להשוואה שלנו בין Dropbox לעומת Google Drive לעומת OneDrive להסבר מעמיק.

התוכנית הבסיסית של Dropbox מגיעה עם שטח אחסון בחינם של 2 ג’יגה-בתים. משתמשים יכולים להפנות אחרים כדי להשיג 500MB נוספים, עם פוטנציאל להגיע ליותר מ- 16 GB.

תוכנית הפלוס היא התוכנית הראשונה בתשלום ומחירה 9.99 דולר לחודש תמורת 1 TB. העלייה הבאה היא Professional, שהיא 19.99 דולר לחודש עבור 2TB. יש הנחה להתחייבויות לשנה, ומשתמשים בתשלום מקבלים שטח אחסון נוסף של 1 ג’יגה-בייט עבור כל הפניה, עם פוטנציאל של עד 32 ג’יגה-בתים נוספים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות Dropbox

יש תכונה מעשית באפליקציית iOS שממירה תמונה המכילה טקסט למסמך. נקרא בכינוי “סריקת מסמכים”, זה יכול לחסוך למשתמשים זמן יקר מהקלדת טקסט ידנית. זה אפילו בגירסה החינמית.

אנו אוהבים את האופן שבו Dropbox קיימת באזורים באייפון שלנו בהם שירותים אחרים אינם נמצאים. לדף ה”ווידג’טים “, אליו יכולים המשתמשים להגיע באמצעות החלקה ימינה על מסך הבית שלהם, יש תוסף הסורק ומעלה קבצים. יש גם כפתור גישה מהיר ל- Dropbox ב- iMessage, כך שקבצים הניתנים לשיתוף הם רק במרחק נגיעה במהלך צ’אטים.

5. גוגל דרייב

Image-22-Google-Drive-Options

כאחת המתחרות העיקריות של אפל, Google Drive עשוי להיראות כמו תמונה ארוכה עבור נאמני אייפון. זוהי אפשרות מוצקה שאפל למות קשה להילקח בה, למרות בעיות האבטחה שלה. בנוסף, זה עובד עם אפליקציות שיתופיות ב- G Suite, כמו Gmail ו- Google Docs, מה שהופך אותה לחבילה מושכת. עדיין, די בחוסר אפשרויות האבטחה והפרטיות שלה בכדי לנחות אותה במקום החמישי.

קרא את סקירת Google Drive שלנו כדי לראות כיצד דירגנו אותה בכל הקטגוריות.

כסטנדרט, האפליקציה ב- iOS מאפשרת למשתמשים לערוך ולהציג קבצים. אם משתמשים מעלים קבצים לתיקיה של מישהו אחר, זה עדיין מוציא מקום מהאחסון שלהם. למרבה המזל, הגרסה החינמית מעניקה למשתמשים 15 ג’יגה בייט לשחק איתם, אם כי יש לזכור כי שטח משותף לכל היישומים של גוגל. מהאייפון המשתמשים יכולים לשמור קבצים ידנית או לאפשר העלאה אוטומטית לתמונות שלהם.

אפשרות השיתוף המוגדרת כברירת מחדל פותחת חלון טיוטה בו המשתמשים יכולים לבחור את הנמענים שלהם ואת פרמטרי הקבצים שלהם. ישנן שלוש דרכים לבחור כיצד אחרים משתמשים בקובץ: “תצוגה”, “עריכה” או “תגובה”. “תצוגה” מאפשרת לאחרים לראות את זה, “עריכה” מעניקה להם שינויים ושיתוף הרשאות ו”הערה “היא לצפייה בלבד אך יוצרת חוט לאחרים לפרסום הודעות.

Google נמצאת בארה”ב, שם חוקים אינם מעדיפים פרטיות של אחסון בענן. למבט מעמיק על כך קרא את המאמר שלנו בנושא אחסון ענן מחוץ לארה”ב.

ל- Google Drive אין הצפנה בעלת אפס ידע, אך Boxcryptor פועל כאלטרנטיבה, כפי שאנו ממליצים על אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור מדריך אנדרואיד. למידע נוסף על הצפנת קבצים מחוץ ליישומי אחסון בענן, קרא את סקירת Boxcryptor שלנו.

מבלי לשלם כלום, המשתמשים מקבלים שטח אחסון בחינם של 15 ג’יגה-בתים. משתמשים יכולים לשדרג ל -100 ג’יגה-בייט במחיר של 1.99 דולר לחודש, 1TB ב -9.99 דולר לחודש או 2TB ב -19.99 דולר לחודש. יש גם תוכניות אחסון גדולות יותר מעבר לכך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את גוגל דרייב

התכונות הטובות ביותר של Google Drive קשורות פחות לאחסון ענן ויותר לפרודוקטיביות. אם אתה כבר משתמש ב- Gmail ו- Google Docs באייפון, הוספת Google Drive לתערובת הגיונית בגלל מידת ההצלחה שהם עובדים יחד.

התמיכה הטכנית של Google Drive היא גם משאב טוב שאפשר להישען עליו כשאתה מחובר. מרכז העזרה של Google Drive מקל על מציאת פתרונות ומציע מסד נתונים מקיף עם הוראות שלב אחר שלב.

התייחסות מכובדת

נעזור לנו שלא להזכיר את iCloud Drive, אחסון הענן המובנה של אייפון. בעקבות ההאקינג של iCloud Drive שפגע בנתונים של ידוענים בפרופיל, האמונה בביטחון האייפון ובאחסון הענן הייתה בשטח רעוע. ואז, דיווחים עלו כי הענן והביטחון של אפל נותרו על כנם ושהאירוע היה תוצאה של דיוג ולא הפרת נתונים.

עם זאת, למרות אבטחתה האמינה ושירות הלקוחות המהמם של אפל, iCloud Drive מציע פחות מהספקים שלמעלה. קרא את סקירת iCloud Drive למידע נוסף.

מיקרוסופט זורקת גם את הכובע לטבעת האחסון בענן באמצעות OneDrive, הזמינה ב- iOS. בדומה לכונן Google, זה לא הופך את עדיפות לפרטיות המשתמשים, אך הוא כולל תכונות טעונות לחלוטין, כמו סריקת מסמכים. קרא את הסקירה שלנו על Microsoft OneDrive כדי לראות היכן היא מצליחה ומפרגנת.

מחשבות אחרונות

חמשת הספקים אותם סקרנו שונים זה מזה זה מזה. לכל ספק מומחיות משלו, מה שמאלץ משתמשים להיכנס בשירות אחסון בענן המותאם ביותר לצרכים שלהם.

דירגנו את Sync.com תחילה בזכות שיטות האבטחה וזמני ההעלאה המהירים יותר.

אלה שמשתלבים בצורה הטובה ביותר עם iPhone הם pCloud ו- Dropbox, המציעים גם תכונות נוחות כמו סריקת מסמכים. Tresorit מציעה הרבה מהם, אך רק בתוכניות המשולמות שלה, אחרת היא תדרג גבוהה יותר. כונן Google לא יעניק למשתמשים שקט נפשי עם האבטחה המוחלטת שלו, אך הוא מציע אפליקציות פרודוקטיביות נהדרות, כגון Google Docs.

הקפד לחקור כיצד תוכל להוסיף הגנה רבה יותר על ידי קריאת שירותי ה- VPN הטובים ביותר עבור iPhone. עיין בסכום האחסון הטוב ביותר לאחסון ענן כדי לראות אילו שירותים אנו הכי אוהבים בסך הכל ושאר ביקורות האחסון בענן שלנו לקבלת מידע נוסף.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me