אחסון ענן הטוב ביותר עבור לינוקס 2020: שמח את הפינגווין

לינוקס עשויה להיות רק על 2.6 אחוזים מהמחשבים ברחבי העולם, אך הפינגווין פופולרי בקרב משתמשי חשמל. עם זאת, משתמשים אלה מתקשים להחליט על שירות אחסון בענן. לא מכיוון שיש יותר מדי לבחירה, אלא מכיוון שהרבה שירותים אינם תומכים בלינוקס. זו הסיבה שהחלטנו לבחור את אחסון הענן הטוב ביותר עבור לינוקס מבין אלה שכן.


אמנם לינוקס עשויה להתרסק בתדירות נמוכה יותר ממערכות הפעלה מסוימות, אך הכונן הקשיח שלך עלול עדיין להתקלקל ולגרום לאובדן הקבצים שלך. שיטפונות, שריפות ומעשי טבע אחרים עלולים לפגוע גם בחומרה שלך. גם כונני מצב מוצק אינם אמינים לחלוטין מכיוון שהם חווים יותר שגיאות נתונים, גם אם יש להם כישלון של פחות מאחוז..

העברת הקבצים שלך לענן לא תהפוך אותם לחסינים מפני תקלות, אך שירותי אחסון בענן בונים את מרכזי הנתונים שלהם כדי להגן עליהם. הם משתמשים בשרתים מרובים במיקומים נפרדים כדי לשמור על הקבצים שלך מה שהופך את הנתונים שלך למיותרים. זה דומה לאופן שבו RAID עובד. מרכזי נתונים מגנים גם מפני פולשים, אסונות טבע ועובדים סוררים.

אם אתה נמכר בערך של אחסון בענן נוכל לעבור לרשימה, אך לפני שנעשה זאת, בוא נדבר על הקריטריונים שהשתמשנו בהם בכדי להפוך אותה.

אחסון ענן הטוב ביותר עבור Linux 2020

מה הופך את אחסון ענן לטוב ביותר עבור לינוקס

תמיכת לינוקס היא הקריטריון העיקרי שלנו. כל השירותים ברשימה זו תומכים בלינוקס, אך אנו גם נבדוק עד כמה חוויית המשתמש שלהם טובה. למרות שרוב משתמשי לינוקס אוהבים לעבוד עם ממשק שורת הפקודה, לקוח גרפי קל לשימוש לא יזיק. בנוסף, לקוחות צריכים לעבוד באינטרנט ובנייד.

לאחר מכן, נסקור את תוכניות המנויים. עדיף שהם יתנו אחסון רב בזול. ככל ששירות רב מתכנן יותר ייטב כי זה מקל על מציאת התאמה מתאימה להתקנה שלך. עם זאת, אם הצרכים שלך גדלים, קרא את מדריך ספקי האחסון המקוון הטוב ביותר ללא הגבלה.

הקבצים שלך צריכים ליהנות מאבטחה חזקה בזמן שהם בענן. כמה חזק זה יהיה תלוי ברמת הצפנת הקבצים, אילו פרוטוקולים מגנים על הקבצים שלך במעבר, עד כמה מאובטחים מרכזי הנתונים ועוד. עדיף שיהיה לך הצפנת ידע אפס מכיוון שהוא מבטיח את פרטיות הקבצים שלך. אימות דו-גורמי יעזור אם מישהו גונב את הסיסמה שלך.

לבסוף, מהירות ההעברה, שקובעת כמה מהר אתה יכול להעביר את הקבצים שלך לענן, חשובה גם היא. ככל שהוא מהיר יותר זה טוב יותר מכיוון שאף אחד לא אוהב לחכות שההעלאה שלהם תסתיים. מהירויות ההעברה שלך תלויות עד כמה אתה קרוב לשרת ולספק שירותי האינטרנט שלך.

כעת, לאחר שהגדרנו את הקריטריונים שלנו, נתחיל עם pCloud הבחירה המובחר שלנו, שהוא מועדף זמן רב במדריך אחסון הענן הטוב ביותר שלנו. אם תרצה רשימת שירותים מהירה, עיין בביקורות האחסון הטובות ביותר בענן שלנו.

1. אחסון ענן הטוב ביותר עבור לינוקס: pCloud

PCloud מבוסס שוויץ הושק בשנת 2013. מלבד היותה המובילה המובילה ברשימה זו היא מדרגת את ראש ההשוואה הטובה ביותר לאחסון ענן שלנו. בנוסף, לקוח שולחן העבודה שלה עובד על לינוקס.

זה מהנה וקל לשימוש. אתה יכול לגשת אליו דרך סמל מגש המערכת. הממשק עמום אך ברור ואינטואיטיבי. אתה יכול גם להשתמש בכונן pCloud במנהל קבצי המערכת שלך כדי לגשת לקבצים שלך. 

שלא כמו מסלול תיקיית הסנכרון, כונן רשת מאפשר לך לגשת לקבצים שלך מבלי להוריד אותם קודם, מה שחוסך מקום בכונן הקשיח. החיסרון הוא שהקבצים שלך אינם זמינים כשאתה במצב לא מקוון.

קבצי ממשק אינטרנט pCloud

תיקיית סינכרון pCloud

קישור קובץ לשתף של pCloud

קישורי הורדה של pCloud

לקוח כונן pCloud

קודם

הבא

אם אתה נמצא במחשב אחר ואתה רוצה לגשת לקבצים שלך תוכל להשתמש בלקוח האינטרנט. אין לו מראה אטרקטיבי או מודרני, אך הוא לא יאכזב מכיוון שהוא ברור, קל לשימוש, מהיר ומציע חוויה נוזלית. זכור כי לא מועיל להעביר קבצים גדולים. עליך להשתמש בלקוח השולחן העבודה לשם כך.

גם האפליקציה לנייד היא פשוטה וישירה לשימוש. הסמלים בתפריט ההמבורגר מאפשרים לך לסנן את הקבצים שלך לתמונות, קטעי וידאו, מסמכים ומוזיקה. אתה יכול להשתמש בו גם כדי להעלות תמונות וסרטונים באופן אוטומטי ולהפעלת קבצי שמע ווידאו. זה זמין עבור אנדרואיד ו- iOS.

ל- pCloud יש רק שתי תוכניות אישיות: Premium 500GB ו- Premium Plus 2TB. הראשון הוא 4.99 דולר לחודש והאחרון 9.99 דולר לחודש. אם אתה נרשם לשנה מראש, המחירים יורדים ל 47.88 $ ו 95.88 $ לשנה, בהתאמה.

אם אתה שוקל להשתמש ב- pCloud לטווח הארוך, עליך לשקול רישיון לכל החיים מכיוון שהוא יחסוך לך כסף רב בטווח הרחוק. נכון לעכשיו המחירים מוזלים, כך שרישיון ה- Premium 500GB הוא 175 $ ורישיון Premium Plus 2TB הוא 375 $.

עם זאת, לפני שתחליט לשלם, אתה יכול להשתמש בתוכנית החינמית, שמעניקה לך 2 ג’יגה-בתים לאחר רישום חשבון ועד 10 ג’יגה-שטח אחסון בחינם אם תשלים תהליך של מספר שלבים. בנוסף, כל חבר שאתה מפנה מקבל לך שטח בנפח של 1 ג’יגה-בייט עד 20 ג’יגה-בייט.

סיבות אחרות שאנו אוהבים pCloud

pCloud משתמש בהצפנת AES 256-ביט כדי להגן על קבצים במנוחה ובפרוטוקול TLS / SSL כדי להגן עליהם במהלך העברה מפני איומים כמו התקפות איש-אמצע.. 

השירות מספק הצפנת ידע אפס בצורה של CCloud Crypto, שהוא תוספת בתשלום שעולה 3.99 דולר לחודש. אנו ממליצים להשיג אותו מכיוון ש- pCloud שומר על הקבצים שלך בארה”ב, מה שהופך אותם כפופים לחוקים ותקנות בארה”ב. בנוסף, הקוראים אומרים לנו ש- pCloud יסיר קבצים המפרים את תנאיו אם לא תשתמש בקריפטו.

שים לב ש- pCloud לא יוכל לאפס את סיסמת תיקיית הקריפטו שלך אם תשכח אותה. אתה יכול להשתמש בכמה ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר כדי למנוע זאת.

pCloud משתמש באימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונך אם מישהו גונב את הסיסמה שלך. זה לא אומר שאתה צריך להיות עצלן וליצור סיסמא חלשה. אתה עדיין צריך לעשות אחד חזק.

ל- pCloud אין רשת שרתים עולמית. זה שומר אותם בארה”ב. זה לא השפיע על מהירויות ההעברה שלנו, מכיוון שהבדיקות שלנו הראו מהירויות הדומות לשירותים אחרים. בנוסף, העברה ברמת חסימת תעזור בהעלאות הבאות. אם העברות גוזלות יותר מדי מרוחב הפס שלך אתה יכול להגביל אותן בהגדרות שולחן העבודה.

הצבנו את pCloud בראש רשימה זו מכיוון שיש לה מחירים תחרותיים, אבטחה חזקה, לקוחות מהנים וקלים לשימוש ומהירויות מהירות. אם ברצונך ללמוד את הפרטים אודות השירות, קרא את סקירת ה- pCloud שלנו.

2. טרסורית

Tresorit הוא בין שירותי אחסון הענן המאובטחים ביותר הודות להצפנת האפס-ידע ותכונות אבטחה אחרות. אבל זה יקר יותר.

לקוח שולחן העבודה שלה עובד על לינוקס, והוא ברור וקל לשימוש. זה גם אחד המפתים ביותר בשוק. עם זאת, חוויית המשתמש מורכבת יותר מכיוון שאתה צריך ליצור תיקיות סינכרון נפרדות הנקראות “tresors” כדי לסנכרן קבצים. 

Tresorit-homepage-2019

אתה יכול גם להשתמש באפליקציית האינטרנט Tresorit כדי לגשת לאחסון הענן שלך. יש לו עיצוב אטרקטיבי ומינימלי שקל לניווט בו.

אפליקציית הסמארטפון של Tresorit עובדת על אנדרואיד ו- iOS. אתה יכול להשתמש בו כדי לגשת לאחסון הענן שלך, להפוך קבצים לזמינים לשימוש במצב לא מקוון ולהעלות תמונות וסרטונים מהטלפון שלך. בנוסף, באפשרותך להוסיף נעילת קוד סיסמה כדי להפוך אותה לאבטחה יותר.

התוכנית הזולה ביותר מ- Tresorit היא פרימיום, שתחזיר לך 10.42 דולר לחודש ותאפשר לך רק שטח אחסון של 200 ג’יגה-בתים. התוכנית האישית האחרת, סולו, מספקת שטח שטח של 2 טרה-בתים עבור 24 דולר לחודש.

אם אתה זקוק לאחסון לעסק שלך, תוכל להשתמש באחת מהתכניות העסקיות של Tresorit. עסק קטן הוא 20 $ למשתמש לחודש עבור שטח אחסון של 1 TB לכל משתמש. עסקים מוזלים כיום 50 אחוז, מה שהופך אותו ל 12 $ למשתמש לחודש. אם אתה צריך להכיל 100 משתמשים ומעלה, אתה זקוק לתוכנית הארגון, שהיא 24 דולר למשתמש לחודש. 

אין תוכנית חינמית, אבל אתה יכול להשתמש בניסיון ניסיון בחינם כדי לבדוק את השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים טרסורית

Tresorit משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות כדי להגן על קבצים במנוחה, הצפנת אפס ידע כדי להבטיח את פרטיותך ופרוטוקול TLS כדי למנוע התקפות שממקדות על קבצים במהלך ההעברה. בנוסף, אימות דו-גורמי זמין כדי להגן על חשבונך במקרה שמישהו יגנוב את האישורים שלך.

ל- Tresorit שרתים במרכזי הנתונים של מיקרוסופט Azure באירלנד ובהולנד. למרכזי נתונים אלה יש אבטחה 24 שעות ביממה, סריקה ביומטרית ומעקב. הם גם עומדים בתקני ISO העדכניים ביותר. אם ברצונך ללמוד עוד אודות Azure, קרא את סקירת Microsoft Azure שלנו.

בחנו את מהירויות ההעברה של Tresorit במהלך סקירת Tresorit שלנו. מהירויות ההעלאה היו ממוצעות, אך מהירויות ההורדה היו איטיות מכפי שציפינו. אם אתה מגלה ש Tresorit מונע ממך לבצע את עבודתך או שאתה נמצא בתוכנית נתונים מוגבלת, אתה יכול להגביל את רוחב הפס של הרשת.

מיקמנו אותו במקום השני בגלל המחירים הגבוהים שלו, אבל זה שירות נהדר בזכות תכונות האבטחה החזקות שלו וחוויית המשתמש המהנה..

3. מגה

MEGA הושק בשנת 2013, ולעתים קרובות אנו מציגים אותו בסבב האבטחה שלנו בזכות הצפנת הידע שלו באפס, המשתרע על קישורי שיתוף. זה גם אחד השירותים הנדירים שמציעים תמיכה בלינוקס. לקוח שולחן העבודה של MEGA משחק נחמד עם הפינגווין והקל וקל לשימוש שלו. 

לקוח האינטרנט הוא פשוט וידידותי למשתמש. זה גם מהיר, מאפשר לך לגרור ולשחרר את הקבצים שלך לכל מקום כדי להעלות אותם ומאפשר לך גישה מהירה לתכונות השימושיות ביותר באמצעות תפריט לחיצה ימנית..

MEGA-Homepage-2018

האפליקציות לנייד פועלות כמו קסם, והן זמינות עבור אנדרואיד ו- iOS. התצוגה הראשית של המסך מאפשרת לך לעיין בקבצים שלך והתפריט בתחתית מאפשר לך לגשת לצ’אט, לקבצים לא מקוונים, למצלמה ולהעלות ולהציג תיקיות משותפות. אתה יכול גם לאפשר העלאה אוטומטית של התמונות והסרטונים שלך.

ל- MEGA ארבע תוכניות: PRO LITE, PRO I, PRO II ו- PRO III. אתה צריך לשלם 5.69 דולר לחודש עבור תוכנית PRO LITE, שמקנה לך שטח אחסון של 200 ג’יגה-בייט וסך העברה של 1 ג’יגה בלבד. PRO I הוא 11.20 $ לחודש ומעניק לך שטח אחסון של 1TB והעברה של 2 TB. זה יקר יותר מתוכנית ה- 2TB של pCloud.

ל- MEGA אין תוכנית שוות ערך לזה, אך תוכנית ה- PRO II מעניקה לך שטח אחסון של 4 טרה-בתים והעברה של 8 טרה-בתים תמורת 22.41 דולר לחודש. PRO III מציע שטח אחסון של 8 טרה-בתים והעברה של 16 טרה-בייט במחיר של 33.62 דולר לחודש. אם אתה משלם עבור שנה מראש עבור כל תוכנית, אתה מקבל חודשיים בחינם.

כדי להמתיק את העסקה, MEGA מציעה תוכנית בחינם המציעה תחילה שטח פנוי של 50 ג’יגה-בייט, אך היא יורדת ל -15 ג’יגה-בייט לאחר זמן מה..

סיבות אחרות שאנו אוהבים MEGA

MEGA מפרסמת את עצמה כחברת הפרטיות, ולכן אין זה מפתיע שהיא מציעה הצפנה פרטית מקצה לקצה למשתמשים שלה. הוא משתמש ב- AES 128 סיביות שאינן חזקות כמו AES 256 סיביות, אך איש לא הצליח לפצח אותה עד כמה שמישהו יודע. MEGA משתמשת גם בפרוטוקול TLS כדי להגן על נתונים במהלך העברה ומציע אימות דו-גורמי.

בנוסף, קוד המקור שלה הוא ציבורי, כך שכל מי שרוצה להסתכל פנימה על אבטחת MEGA יכול לעשות זאת.

ל- MEGA יש שרתים באירופה, קנדה וניו זילנד, אך זה לא עזר לנו להגיע למהירויות שציפינו. MEGA היה איטי מהממוצע וזה לא עוזר שהיא לא משתמשת בהעתקת קבצים ברמת הבלוק. נוסף על כך, משתמשים רבים מתלוננים על מהירויותיו האטיות בסקירת MEGA שלנו.

4. Dropbox

Dropbox הוא שם משק בית במשך זמן רב. זה פופולרי בגלל חוויית המשתמש הנהדרת שלו, הכוללת תמיכה בלינוקס.

כדי להשתמש בו בלינוקס, עליכם להתקין את לקוח שולחן העבודה שלה, המורכב מסמל מגש המערכת ותיקיית סינכרון. זהו מודל הסנכרון הנפוץ, שאותו המציא Dropbox בשנת 2007. הלקוח רזה, כך שתמצאו את מה שאתם צריכים בלי טרחה..

קבצים מקוונים של Dropbox Slide1

מחוון התיקיות של סנכרון Dropbox

בקשת קובץ Dropbox Slide4

סנכרון שקופיות של Dropbox

קודם

הבא

ללקוח האינטרנט יש את אותן התכונות. זה ברור, קל לשימוש ומהיר. אתה יכול פשוט לגרור ולשחרר קבצים כדי להתחיל להעלות אותם.

האפליקציה לנייד, המיועדת לאנדרואיד ול- iOS, היא גם רוח לשימוש בה. זה מאפשר לך לגבות באופן אוטומטי את התמונות והסרטונים שלך, לסרוק מסמכים, להפוך קבצים לזמינים במצב לא מקוון ולגשת לנייר Dropbox. אם נייר Dropbox חדש עבורך, תוכל ללמוד עליו יותר בסקירת נייר Dropbox.

Dropbox שומר על תכנית התמחור שלה פשוטה, מכיוון שיש לה רק שתי תוכניות למשתמשים אישיים. הראשון, פלוס, הוא 11.99 דולר לחודש או 119.88 דולר לשנה. זה מספק שטח אחסון של 2 טרה-בתים. אם זה לא מספיק מקום עבורכם, התוכנית הבאה, Professional, מעניקה לכם 3 טרה-בתים במחיר של 19.99 $ לחודש או 199.00 $ לשנה.

לפני שמחליטים להירשם, תוכלו לבדוק את Dropbox באמצעות התוכנית החינמית שלה. הוא מציע שטח אחסון דל של 2 ג’יגה-בתים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות Dropbox

Dropbox משתמש בפרוטוקול TLS עם 128 סיביות AES כדי להגן על הקבצים שלך במהלך ההעברה וב- AES 256 סיביות כדי לטרוף את הקבצים שלך במנוחה. זוהי רמת אבטחה טובה, אך Dropbox מפענח את הקבצים שלך כדי לחלץ מטא נתונים לאינדקס כשהם מגיעים לשרתים שלהם ומצפינים אותם אחר כך. 

בנוסף, המטא נתונים שלך נותרו בפשטות בשרת נפרד. המשמעות היא שהצפנה פרטית אינה זמינה. כדי לעקוף זאת, אתה יכול להשתמש ב Boxcryptor, תוסף הצפנה פרטי, כדי לוודא שאף אחד ב- Dropbox לא יוכל לקרוא את הקבצים שלך. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת Boxcryptor שלנו.

למרות שאין בו הצפנה פרטית, Dropbox לא חסר אימות דו-גורמי. בנוסף, תוכל לפקח על מכשירים מקושרים, הפעלות אינטרנט פעילות ואפליקציות צד ג ‘עם גישה לחשבונך מדף האבטחה של חשבונך. אם אתה חושב שמשהו חשוד, אתה יכול להשבית את הגישה לחשבונך.

Dropbox שומר על השרתים שלה בארה”ב כך שמהירויות ההעברה שלך יהיו תלויות עד כמה אתה קרוב אליהם. עם זאת, Dropbox היה מהיר במבחני ההעברה שלנו, והוא מתפקד אפילו טוב יותר בעת העברת קבצים שכבר הועלו בזכות סינכרון ברמת החסימה. Dropbox המציא את זה כך שלא פלא שהוא עובד כל כך טוב. אתה יכול לראות את תוצאות בדיקת המהירות בסקירת Dropbox שלנו. 

5. קופר

Koofr הוא שירות אחסון ענן מבוסס סלובניה המחזק את שורות השירותים התומכים בלינוקס. לקוח שולחן העבודה עוקב אחר מודל הסנכרון הנפוץ, ולא תהיה לך שום בעיה להשתמש בו כיוון שהוא ברור ואינטואיטיבי. 

אם אתה בתנועה אתה יכול לסמוך על לקוח האינטרנט. זה גם ידידותי למשתמש. יש בו מרחב שלילי רב, שמבהיר את זה ומאפשר לך למצוא במהירות את מה שאתה מחפש. זה עובד מספיק מהר כדי שתרגיש שאתה עובד עם אפליקציה לשולחן העבודה.

Koofr-homepage-2018

אפליקציית הסמארטפון זמינה ל- iOS ולאנדרואיד. זה פשוט לשימוש והממשק ברור ומושך. יש לו את אותם תכונות כמו אפליקציית האינטרנט, אך היא גם מאפשרת להשתמש בקבצים במצב לא מקוון. אתה יכול להעלות קבצי מדיה קיימים, כמו גם תמונות וסרטונים ברגע שאתה מצלם אותם.

לקופר יש גמישות תכנית טובה בזכות חמש התוכניות בתשלום, אך הערך שלהן אינו דבר שיש להתפאר בו. 

התוכנית הראשונה, S, עומדת על 57 סנט בחודש והיא מספקת לך שטח אחסון של 10 ג’יגה-בתים. M עולה 1.14 דולר לחודש עבור 25 ג’יגה-בייט. L תקבל 100GB עבור 2.28 דולר לחודש. XL הוא 4.55 דולר לחודש עבור 250 ג’יגה-בייט ולבסוף, XXL הוא 11.38 דולר לחודש עבור שטח של 1 טרה-בתים.

התוכנית החינמית, Starter, מציעה לך שטח אחסון של 2 ג’יגה-בייט שהוא כמות זעירה אך מספיק כדי לבדוק את השירות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את קופר

Koofr משתמש ב- AES 256 סיביות כדי לטרוף את הקבצים שלך במנוחה ובפרוטוקול TLS / SSL כדי להגן עליהם בדרכם לשרתים שלה. למרבה הצער, אין קידוד פרטי שמבטיח את פרטיותך.

כמה אתה קרוב לשרתי Koofr ישחק תפקיד גדול במהירויות המהירות שלך יהיו. היינו קרובים יחסית כאשר ביצענו את בדיקות המהירות שלנו, כך שהמהירות שלנו הייתה מהירה. עם זאת, קופר אינו משתמש בסנכרון ברמת חסימת כדי להאיץ העלאות לאחר מכן. תוכלו ללמוד עוד על המהירויות של Koofr ועל התכונות האחרות שלו בסקירת Koofr שלנו.

מחשבות אחרונות

אמנם אין הרבה שירותים התומכים בלינוקס, אך ישנם שירותים מעולים בקרב אלה שכן. מהם בחרנו ב- pCloud להיות השירות המוביל בזכות האבטחה החזקה, המחירים התחרותיים, חווית המשתמש הטובה והמהירויות המהירות שלה..

pCloud הוא הבחירה המובילה שלנו, אך אין פירוש הדבר שהאחרים ברשימה זו אינם אפשרויות קיימא, לפחות במקרי שימוש ספציפיים. אם אתה מעריך את הביטחון שלך, אתה עשוי להיות מוכן לפדות יותר כסף ולהירשם ל Tresorit היקר יותר. לחלופין, אתה יכול להירשם ל- MEGA שהוא זול יותר ויש לו תוכנית בחינם של 15 ג’יגה-בתים, אך אין לו מהירויות העברה מהירות ויציבות.

ל- Dropbox מהירויות מהירות ומשתמש באלגוריתם סנכרון ברמת חסימת, יחד עם חווית משתמש העומדת בחזית שירותי אחסון הענן, אך היא לא אורזת כמה תכונות אבטחה כמו שתי הבחירות המובילות שלנו והיא לא זולה. לבסוף, אתה יכול ללכת עם Koofr אם אינך זקוק לשטח אחסון רב ולא אכפת לך מחוסר ההצפנה הפרטית.

מה אתם חושבים על הבחירות שלנו? יש לך מועדף? האם יש שירות שפספסנו? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map