התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים משנת 2020: שחזור קבצים במהירות

חלק גדול ממשימת Cloudwards.net נסוב על קידום כלי ענן כאמצעי למניעת אובדן נתונים. פתרונות גיבוי בענן במיוחד הם אידיאליים להבטיח שתמיד יש לך עותק של התוכן היקר ביותר שלך. עם זאת, אנו מבינים גם את החשיבות של נקיטת צעדים כאלה לא ממש מתגלה עד שננשכת על ידי באג אובדן הנתונים. הסיכום שלנו עם התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים מראה לך על הספקים שאתה יכול לסמוך עליהם.

החדשות הטובות הן שאם אתה מוצא את עצמך קורע את שיערך כי מחקת בטעות קובץ או מתמודד עם מחיצה פגומה, מחיקה או מעוצב, יתכן שיש דרך לצאת גם אם הזנחת הגדרת תוכנית גיבוי. במהלך הסיכום הנוכחי, אנו נציג בפני קוראינו כמה מתוכנות שחזור הנתונים המועדפות עלינו.

בראש תחום זה עומדים שלושה מותגים שתרצה לשים לב אליהם: Stellar, Prosoft Engineering ו- EaseUS. כל אחת מהחברות הללו מייצרת מגוון מוצרים המיועדים לניהול נתונים, אבחון מחשבים ופעילויות IT אחרות. כלי הצלת הקבצים של כל אחד מהספקים בנוי כדי לפנות לטכנולוגיות אך פשוט דיו לשימוש לכל אחד.

Cleverfiles נמצאת סמוך מאחורי הספקים הללו, אך ללא מגוון המוצרים הנלווים לכך. פיתרון שחזור הנתונים שלה, Drill Drill, הוא פיתרון תקציבי כמעט מושלם עבור משתמשי מחשב Windows (גרסת ה- Mac עולה יותר).

לכלים אחרים שאליו התמקדנו יש חולשות בולטות יותר, אם מבחינת השימושיות, האמינות, התמיכה או שילוב של שלושתם. ובכל זאת, הם הצליחו לשים עין מסיבה זו או אחרת, ודירגו אותם לפני שלושים השירותים שקצת בדקנו אותם לקראת הכנת הסיכום הזה..

Contents

ביקורות תוכנה לשחזור נתונים הטובות ביותר

מה תוכנת שחזור נתונים יכולה לעשות

ישנן דרכים רבות לאבד נתונים וכלים הטובים ביותר לשחזור נתונים יכולים להתמודד עם כולם.

הגורמים השכיחים לאובדן נתונים כוללים:

 • מחיקה בשוגג: מחקת קובץ מפח המיחזור או מהאשפה
 • מחיקת תוכנית: תוכנית או וירוס מחקו את הקובץ שלך
 • מחיצה שנמחקה: מחקת נפח נתונים
 • מחיצה מעוצבת: אתחל מחדש את נפח הנתונים
 • מחיצת RAW: נפח נתונים איבד את מערכת הקבצים שלו מסיבה כלשהי
 • מחיצות שאינן מורכבות: מערכת קבצי נפח הנתונים שלמה, אך עדיין אינך יכול לגשת אליה
 • מחשב שאינו מאתחל: כאשר מחיצת האתחול שלך נפגמת

חלק מהבעיות הללו נוצרות על ידי משתמשים וחלקן הן תוצאה של בלאי רגיל; אחרים יכולים להיגרם כתוצאה מדלקות וירוסים או בעיות חומרה חמורות יותר.

ישנם תסמינים שונים של כוננים פגומים שעלולים להיתקל בהם. אלה כוללים הודעות שגיאה כמו:

 • הדיסק לא מעוצב. האם ברצונך לעצב עכשיו?
 • כונן קריאה לא תקף מסוג מדיה ג. הפסק, נסה שוב, נכשל?
 • המגזר לא נמצא

ייתכן שתראה תווים מוזרים בשמות קבצים אם במחיצה שלך יש בעיות. לחלופין, מערכת הקבצים של המחיצה עשויה פשוט להופיע כ- “RAW.”

למרות שלעתים קרובות כלים לשחזור נתונים יכולים לבצע את העבודה, אל תטעה לחשוב שהם חסרי כדורים. לעתים קרובות מאוד לא ניתן לשחזר נתונים שנמחקו אם הם כבר הוחלפו על ידי קבצים אחרים. כמו כן, לפעמים מחיצות נפגעות עד כדי כך שלא ניתן לשמור את הנתונים שלך.

הסתמכות על כלי לשחזור נתונים כדי לחייב אותך מאובדן נתונים אינה דרך הפעולה הטובה ביותר. זה נכון במיוחד כשאתה מחשיב שהכלים האמינים יותר עולים 75 דולר ומעלה. פתרונות ענן לגיבוי בענן מציעים התאוששות מובטחת כמעט. נוסף על כך, רבים משירותי הגיבוי בענן הטובים ביותר עולים רק כ -5 דולר לחודש.

תהליך בדיקת תוכנה לשחזור נתונים

מספר כלים לשחזור נתונים המספרים הזמינים בעשרות. חלקם הם כלי עזר רב עוצמה המכוונים לאנשי IT ומשתמשי כוח אחרים, ואילו אחרים הם כלי תקציב פשוטים שעשויים לשחזר קובץ שנמחק בצביטה..

על ג’וזף גילדרד

העבודה עם נתונים וניתוח תוכנה הייתה פרנסתי במשך שנים. כמו אנליסט נתונים לשעבר, ביצעתי, שיפרתי ועיצבתי תהליכי ניהול נתונים ופעולות לשחזור נתונים הן עבור VLDBs (מסדי נתונים גדולים מאוד) והן עבור מערכות קטנות יותר. כמנתח אבטחת איכות, אני מעריך כלים הן לחוויית המשתמש והן ליעילות כללית.

במהלך עבודתי אני מרבה להשתמש בכלי לשחזור נתונים בכדי לשלוף נתונים מאחסון כושל ופגום. ככאלה, אני מכיר את דרכי בכלים לשחזור נתונים. אני תמיד מחפש את הכלים והפתרונות הטובים ביותר לכל סיטואציה נתונה ובמהלך הסיכום הזה, אני אשתף אתכם בכמה מהממצאים שלי.

על מנת למצוא את אפשרויות השחזור הטובות ביותר המסוגלות לטפל כמעט בכל תרחיש של אובדן נתונים, בדקנו תכונות ותוכניות מחירים תוך ביצוע בדיקות מקדימות. רק אז הסתפקנו בקומץ שירותים שחשנו שהצדיקו אותנו לעומקם בכדי לתת את ההמלצות הטובות ביותר לקוראינו.

הסקירה העמוקה יותר כללה הפעלת סוללת סריקות למדידת השימושיות והיעילות של כל כלי לשחזור נתונים. באופן ספציפי, הסתכלנו על:

 • האם הכלי יכול לשחזר קבצי בדיקה שיצרנו ומחקנו?
 • האם הכלי יכול לשחזר מחיצה שיצרנו ומחקנו?
 • כמה זמן לוקח סריקות מהירות ועמוקות?
 • כמה ניתן להתאים את התהליך (כמו סריקה אחר סוגי קבצים ספציפיים)?
 • כמה קל למיין את התוכן המשוחזר?
 • עד כמה ידידותי למשתמש הוא מכשיר הכלי באופן כללי?

מעבר לשאלות הללו, עייננו מקרוב גם במערכות תכונות עם תשומת לב ספציפית לדברים כמו:

 • התאוששות כונן קשיח חיצוני
 • כונן פלאש ושחזור כרטיס SD
 • התאוששות RAID
 • שיבוט והתאוששות מתמונות כונן
 • דיסקי הפעלה של מערכת

לא מרוצה, אנו שוקעים גם ביכולות התמיכה בלקוחות של שירות שחזור נתונים. אנו קוראים את המדריכים למשתמש, שאלות נפוצות, מדריכי פתרון בעיות וקפצנו לפורומי משתמשים, אם הם קיימים. בדקנו גם בערוצי תמיכה ישירים כמו דואר אלקטרוני, טלפון וצ’אט חי והצגנו שאלות מבחן שונות כדי לאמוד את זמן התגובה והדיוק.

התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים עבור Windows

במהלך פלח זה, נסקור התאוששות נתונים של Windows PC כדי לאתר את הבחירות הטובות ביותר. שלושת הבחירות המובילות שלנו בקטע זה הם כלים מתקדמים למדי המתאימים למדי. עם זאת, ישנם כמה הבדלי מפתח שרוצים לדעת עליהם לפני שתבחר.

שלושת הטובים ביותר

אלה שלושת המועדפים שלנו, אתה לא יכול להשתבש עם אף אחד מהם.

מקצועי לשחזור נתונים

החל מ- $ 50 לחודש. קרא את סקירת שחזור הנתונים הכוכבים שלנו לקבלת התמונה המלאה.

קודם

הבא

תג המחיר לשחזור נתונים מהממים הולך לפני הכלים האחרים לשחזור חלונות, אך הוא תואם את שאר השלושת המובילים שלנו. עם זאת, בהתבסס על הניסיון שלנו איתו, אף כלי אחר לא מצדיק את העלות שלו באותה מידה.

דירגנו את הכלי הזה מספר אחד בגלל לא רק האשף היפה שלו והביצועים יוצאי הדופן שלו, אלא מכיוון שרשימת התכונות שלו עולה בהרבה על התחרות.

אתה מקבל את כל האפשרויות הבסיסיות שעליך לצפות מכל כלי שחזור, כולל מצבי סריקה מהירים ועמוקים לשחזור קבצים שנמחקו ומחיצות אבודות או בלתי נגישות.

בבדיקות שלנו, כוכב הצליח לשחזר בהצלחה את כל הקבצים שנמחקו “בטעות” ושחזר מחיצה שנמחקה. סריקה מהירה החזירה את הקבצים שלנו ונמשכה תוך מספר דקות. סריקות עמוקות של מחיצה של 518 ג’יגה-בייט והכונן הקשיח 1TB שלנו רצו קצת בצד הארוך לעומת אנלוגים למחשבים שהוצגו על ידי EaseUS ו- Cleverfiles, אך עברו על מרבית שאר התחומים בקלות.

בנוסף לשחזור נתונים מהכונן הקשיח של המחשב, Stellar עושה את אותו הדבר עבור כוננים קשיחים חיצוניים, כונני הבזק מסוג USB, כרטיסי SD ואפילו פתרונות אחסון אופטיים..

תכונות סטנדרט שאינן מוצעות בדרך כלל כוללות את היכולת לסרוק לפי סוג קובץ ולמיין לפי סוג קובץ בסיום הסריקה. בעוד שרוב סוגי הקבצים נתמכים, אתה יכול אפילו להגדיר חדשים על ידי מתן כלי לכמה דוגמאות ללמוד ממנו.

פספוס גדול שכדאי לציין: שחזור אחסון RAID דורש רישיון “טכנאים” יקר.

Prosoft Engineering Rescue PC4

מתחיל ב -99 $ עבור רישיון לכל החיים. קרא את סקירת הצלת הנתונים ההנדסית של Prosoft לקבלת התמונה המלאה.

קודם

הבא

הצלת נתונים הנדסית של Prosoft לא ממש מסתכמת בסטלאר בכל הקשור לאפשרויות התאוששות. אינך יכול לסרוק לפי סוגי קבצים ספציפיים או ללמד את הכלי לשחזר סוגי קבצים חדשים. כמו כן, שלא כמו ב- Stellar, אתה צריך לחכות עד שהסריקה תסתיים כדי להציג תצוגה מקדימה ושחזור קבצים.

עם זאת, הרשומה הזו עדיין רחוקה קילומטרים מרוב תוכנות שחזור הנתונים האחרות והיא עושה כמה דברים שסטאר לא עושה.

אלה כוללים את היכולת לשחזר נתונים ממכשירי אחסון RAID. מטבעם, התקני אחסון RAID לא צריכים לדרוש שחזור נתונים לעיתים קרובות. הם “מיותרים” כדי להגן עליך מפני אובדן נתונים; תאונות, לעומת זאת, תמיד יכולות לקרות ותמיד בזמנים הגרועים ביותר.

מאפיין נוסף שאינו נתמך על ידי Stellar שאנו אוהבים ב- Data Rescue הוא שהכלי מאפשר לך ליצור כונן USB לאתחול. ניתן להשתמש בזה כדי לגשת לנתונים במחשב כאשר מחיצת האתחול שלה פגומה.

אחרת, Data Rescue נמדד די דומה ל- Stellar, כמו גם האפשרות המועדפת הבאה שלנו, EaseUS.

הכלי מאפשר לך לבצע סריקות מהירות ועמוקות בהתאם לצרכים שלך. ניתן להשתמש בסריקות אלה כדי לשחזר נתונים שנמחקו או לגשת למחיצות פגומות, מחוקות או מעוצבות. בנוסף לכונן הקשיח במחשב, באפשרותך לשחזר נתונים מכוננים חיצוניים, כרטיסי SD ומדיה נשלפת. עם זאת, התאוששות מדיה אופטית אינה אפשרות.

שחזור נתונים PC4 הוכיח אלגוריתם סריקה יסודי מאוד בבדיקה שלנו, מסוגל לשחזר את כל קבצי הבדיקה שלנו ואת מחיצת הבדיקה שלנו. לאחר שנמצא, אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של הכל לפני השחזור הסופי כדי לוודא שזה מה שאתה רוצה.

זה נמשך קצת יותר זמן מסטלאר, אבל לא הרבה. עם זאת, היו לנו כמה בעיות עם זמני סריקה ארוכים משמעותית מבלי לאתחל את מחשב הבדיקה שלנו תחילה, וזו בעיה שלא נתקלנו בה עם שירותי שחזור נתונים אחרים..

EaseUS Pro + WinPE

מתחיל ב -99.90 דולר עבור רישיון לכל החיים. קרא את סקירת אשף שחזור הנתונים של EaseUS לקבלת התמונה המלאה.

קודם

הבא

מיקדנו את רישיון ה- EaseUS Pro + WinPE מכיוון שהוא כולל מדיה ניתנת לאתחול לשחזור נתונים ממחשבים שלא יופעלו. עם זאת, אם אתה בסדר לעשות בלי אפשרות זו, קניית אשף שחזור נתונים פשוט של EaseUS תחסוך לך 30 $. הפחתת מחירים זו עשויה להיות סיבה מספקת לחלקם לפתור פתרון זה בשני המובילים שלנו.

הסיבה שדירגנו אותה במקום השלישי הייתה בעיקר בגלל ש- EaseUS Pro לא יכול לבצע סריקה של כונן קשיח מלא. אתה יכול לסרוק רק מחיצות. ברוב המקרים זה כל מה שאתה צריך. עם זאת, לעיתים יתכן ש- EaseUS לא תוכל לאתר מחיצה אבודה. כאשר זה קורה, סריקת כונן מלאה היא דרך הפעולה הטובה ביותר.

שלוש תכונות נוספות שמצאנו חסרות היו חוסר היכולת לסרוק לפי סוג קובץ, להוסיף סוגי קבצים חדשים וללא התאוששות אחסון אופטית. התוכנה עצמה גם אינה תומכת בשיבוט, אך EaseUS מוציא כלי להעתקת דיסק בחינם לשם כך.

מעבר לכך, חוויית המשתמש נחמדה מאוד, עם ממשק חכם שנראה ומרגיש מקצועי. דבר שבלט הוא ש- EaseUS תפס את המחיצה שנמחקה שלנו מייד, אפילו לפני שביצענו סריקה.

התהליך עם EaseUS שונה במקצת בכך שהוא מבצע סריקה מהירה תחילה, ואז מבצע סריקה עמוקה. פתרונות אחרים מאפשרים לך לבחור להריץ אחד או אחר. בהתחשב בכך שהסריקה המהירה פועלת תוך שתי שניות ותוכל לדפדף ולהציג תצוגה מקדימה של קבצים ששוחזרו בזמן הסריקה העמוקה פועלת, המילה הזו אינה בעיה.

תחום אחד בו EaseUS בולט בשני השירותים המובילים שלנו (במיוחד Data Rescue) הוא עד כמה קל למיין נתונים ששוחזרו. אתה יכול לדפדף בקבצים על בסיס מבנה הקבצים שלך או לצמצם דברים על סמך סוג הקובץ.

מבחינת אפשרויות שחזור נוספות, EaseUS תומך בכונן חיצוני, מדיה נשלפת ושחזור RAID, אך לא בשחזור מדיה אופטית.

בסך הכל מצאנו ש- EaseUS המהיר מבין שלושת השירותים המובילים, תוך ביצוע סריקה לא פחות טוב.

עליות ראנר

אף שהכלים שהוצבו על ידי Stellar, Prosoft Engineering ו- EaseUS הם אלה שיושבו את רוב האנשים, לא היינו עושים צדק עם הקוראים שלנו בלי להזכיר כמה שירותים אחרים שעשויים להעדיף משתמשים מסוימים מסיבות טובות..

תרגיל דיסק CleverFiles

מתחיל ב -49 $ לרישיון לשנה ו -68 $ לרישיון לכל החיים. קרא את סקירת תרגיל הדיסק CleverFiles שלנו לקבלת התמונה המלאה.

קודם

הבא

תרגיל דיסק CleverFiles ככל הנראה הפתיע אותנו יותר מכל כלי לשחזור נתונים אחר שבדקנו. CleverFiles ככל הנראה אינו ידוע במעגלי IT כמו שלושת המתמודדים המובילים שלנו מכיוון שהוא אינו מציע רישיונות מסחריים. עם זאת, עבור מרבית הצרכנים זה עשוי להיות טוב באותה מידה.

שתי תכונות החסרות משירות זה הן שחזור דיסק הפעלה עבור מכונות שאינן מאתחלות, תצוגה מקדימה של תמונות ממוזערות והיכולת להגדיר סוגי קבצים חדשים לסריקות. כמו כן, אינך יכול לבחור תיקיות קבצים ספציפיות לסריקה כמו שאתה יכול באמצעות Stellar .

עם זאת, דבר אחד שאהבנו הוא ש- CleverFiles לא רק נתנו לנו אפשרויות לסרוק מחיצות קיימות, היא זיהתה אוטומטית ונתנה לנו לסרוק את המחיצה שנמחקה..

מעבר לכך, CleverFiles מציגה מערך חזק של הטבות הכולל כונן חיצוני, מדיה נשלפת, כרטיס SD ושחזור כונן אופטי..

שחזור נתונים של Wondershare

מתחיל במחיר של 39.95 $ עבור רישיון לכל החיים. קרא את סקירת שחזור הנתונים של Wondershare לקבלת התמונה המלאה.

קודם

הבא

אשף שחזור הנתונים של Wondershare הוא פשוט אך מציע כמה תכונות נהדרות להתאמה אישית של סריקות כמו יכולת סריקה לפי סוג קובץ וסריקת תיקיות ספציפיות. אתה יכול גם לבחור לסרוק מחיצה שכותרתה או לשלוף נתונים מטבלת המחיצות כדי לאתר מחיצות אבודות.

ישנן כמה תכונות חסרות שאולי לא אכפת לך כמו שיבוט, התאוששות RAID ושחזור אחסון אופטי. הסיבה הגדולה יותר ש- Wondershare לא תמצא חן בעיני משתמשים מנוסים בתחום הטכנולוגיה, היא שלא ניתן להשתמש בה כדי לשחזר נתונים ממכונות שאינן מאתחלות וסריקות לוקח זמן רב באמת (13 שעות לטרטה אחת).

כמו כן, Wondershare לא מקל על קבלת תמיכה בדלפק העזרה ללא צ’אט חי וזמני תגובה דוא”ל איטית (שבועיים במקרה שלנו).

Ontrack EasyRecovery

מתחיל ב -79 דולר עבור רישיון לשנה. קרא את סקירת EasyRecovery Ontrack שלנו לקבלת התמונה המלאה.

קודם

הבא

Ontrack EasyRecovery מציע חווית התאוששות פשוטה עם כמה תכונות של אשף נחמד. אחד המועדפים עלינו היה עד כמה קל להעביר תוכן משוחזר באמצעות מיון מסוג קובץ ומצב תצוגה מקדימה של תמונה ממוזערת..

התוכנה נופלת מכמה דרכים גדולות, אולם מונעת ממנה להבטיח מקום גבוה יותר בדירוג שלנו.

ראשית, הסריקה העמוקה שלנו ארכה פי שניים מהאפשרויות שקדמו לה. יחד עם הבעיה, EasyRecovery לא נותן לך אפשרות לסרוק לפי סוג קובץ. בנוסף, אינך יכול לשמור את תוצאות הסריקה שלך למועד מאוחר יותר אם תחליט לדחות את ההתאוששות. לבסוף, EasyRecovery לא מגיע עם תקליטורי שחזור או תכונות שיבוט.

שחזר את הקבצים שלי

מתחיל ב -69 דולר עבור רישיון לשנה. קרא את סקירת GetData שחזור הקבצים שלנו לקבלת התמונה המלאה.

קודם

הבא

GetData Recover My Files נראה כמו כלי שחזור נתונים רב עוצמה ומלוטש המיועד למומחים. לכן, אנו מאוכזבים מובן מאליו שלקח 17 שעות לסריקה מלאה של הכונן הקשיח הטרה-בייט שלנו. זה איטי יותר מכל שירות אחר שבדקנו.

עם זאת, הסריקה עשתה את העבודה. אפשרויות כמו יכולת סריקה לפי סוג קובץ יכולות לקצץ גם את הזמן, אך עשויות להיות לא מספיק טובות עבור משתמשים מסוימים.

ניתן לשחזר את הקבצים שלי כדי לשחזר נתונים מכוננים חיצוניים, כונני הבזק מסוג USB וכרטיסי SD. עם זאת, אינך יכול להשתמש בו כדי לשחזר נתונים ממחשבים שאינם מתחילים. התאוששות אחסון RAID דורשת רישיון “מקצועי” יקר יותר.

GetDataBack פשוט

מתחיל ב -79 $ עבור רישיון לכל החיים. קרא את הסקירה GetDataBack Simple שלנו לקבלת התמונה המלאה.

קודם

הבא

אם כי לא מרושע כמו שלושת הבחירות המובילות שלנו, GetDataBack Simple מריץ סריקה מהירה למדי והצליח לשחזר את כל הקבצים שלנו. הסיבה שהיא מדורגת נמוך ברשימה שלנו היא מכיוון שחווית המשתמש נופלת בהשוואה לרוב פתרונות השחזור.

אפשרויות מפתח כמו היכולת לסרוק לפי סוג קובץ, למיין תוצאות לפי סוג קובץ ולשמור תוצאות סריקה חסרות. פשוט לא יכול גם לבצע סריקה של כונן קשיח מלא: אתה מוגבל לסרוק אמצעי אחסון בודדים.

כמו כן, עיצוב הממשק אינו אינטואיטיבי במיוחד, בעיה שמורכבת מהסחות דעת ומסיחוק צבעים. תמורת העלות, אנו מצפים שמשהו קצת יותר מלוטש.

Piriform Recuva Pro

מתחיל ב -19.99 דולר עבור רישיון לשנה. קרא את סקירת Piriform Recuva Pro שלנו לקבלת התמונה המלאה.

קודם

הבא

Piriform Recuva Pro זוכה לתשומת לב רבה בזכות התמחור התקציבי שלה. אמנם תצטרך לשלם את מחיר ה -19.99 $ עבור תמיכה, אך גם גרסת Recuva זמינה בחינם. עם זאת, למרות שהתמחור הוא כמובן אטרקטיבי, אתה נוטה לקבל את מה שאתה משלם עליו באמצעות כלי התאוששות זה.

חסרים מספר תכונות שנמצאו עם כלים מתקדמים יותר. לא ניתן למיין תוצאות סריקה לפי סוג קובץ או לשמור סריקות לשחזור מאוחר יותר. שיבוט והתאוששות ממכונות שאינן מאתחלות אינן אפשרויות. כמו כן, גם כשאתה משלם עבור Recuva, רשת התמיכה שלה די רדודה ואינה מציעה עזרה חיה.

עם זאת, הבעיה העיקרית עם Recuva Pro היא שהיא לא יכולה לשחזר מחיצות שאבדו או שנמחקו. בהתחשב בכך שההתאוששות מהמחיצה היא סיבה חשובה מאוד להוציא כסף על כלי התאוששות, מדובר בשביתה משמעותית נגד רקובה, אם כי זה מסביר את המחיר הנמוך.

אם אתה רק לאחר שחזור קבצים שנמחקו, Recuva עושה עבודה טובה. הסריקות מהירות והאשף נראה נהדר. הצלחנו לשחזר את כל קבצי הבדיקה שלנו ולהציג אותם בתצוגה מקדימה לפני השחזור.

שחזור נתונים הטוב ביותר עבור Mac

מרבית כלי השחזור הטובים ביותר שסקרנו כלל גם גרסאות מק. ניתן להשתמש בכלים אלה לשחזור נתונים ומחיצות שנמחקו במחשבי iMac, MacBook Pro, Air, Mac Mini ו- Mac Pro.

במקרים מסוימים התכונות והעלויות שונות עבור אנלוגים מק אלה, ולכן החלטנו לתת למשתמשים ב- Mac מערך דירוגים אחר להפניה. עם זאת, לא נשקיע זמן רב בדיבורים על תוכנת המק, מכיוון שהמראה הכללי של הכלים הללו ותפעולם דומים לגירסאות מחשב.

הצלת נתונים מהנדסת Prosoft 4

מתחיל ב -99 $ עבור רישיון לכל החיים.

Data Rescue 4 הוא הבחירה הטובה ביותר עבור מערכת ההפעלה של Mac, למרות הדירוג השני ברשימות ה- PC שלנו. הסיבה לכך היא שתוכנת ה- Mac מגיעה עם כמה תכונות נוספות. הרשימה כוללת FileIQ, המאפשרת לכלי ללמוד סוגי קבצים חדשים, ו- Bootwell, המאפשר לך ליצור כונן הפעלה משני..

שחזור נתונים מהממים מהמם

החל מ- $ 50 לחודש.

בנוסף לשחזור נתונים ממערכת ה- Mac שלך, שחזור נתונים של מק יכול לשלוף נתונים ממכונת זמן ומכונני דיסק מוצפנים. הכלי אטרקטיבי באותה מידה כמו מקבילו למחשבים ומתאים בדיוק לצרכנים ואנשי IT, כאחד.

אשף שחזור נתונים של EaseUS עבור Mac Pro

החל מ- 89.95 $ עבור רישיון לכל החיים.

המהדורה הזו של אשף שחזור הנתונים עבור Mac אינה מגיעה עם מדיה ניתנת לאתחול, שיכולה לשחזר נתונים ממקבצי Mac שאינם מאתחלים. אם אתה רוצה את זה, יש גרסה יקרה יותר של 129 $. האפליקציה נראית ועובדת מצוין אך מדורגת במקום השלישי מאותן סיבות כמו מקבילה למחשב.

אינך יכול לסרוק אחר סוגים מסוימים של קבצים ואינך יכול לסרוק את הכונן הקשיח המלא שלך, אלא רק מחיצות. כמו כן, אינך יכול ללמד את EaseUS לסרוק קבצים חדשים מסוגים חדשים. עם זאת, אלה לא תלויים ענקיים, ואם אינך זקוק לתקשורת ניתנת לאתחול, בחירת EaseUS מעל Stellar ו- Prosoft Engineering תחסוך לך עשרה דולרים, לפחות.

מקדח דיסק CleverFiles עבור Mac

מתחיל ב -89 דולר לרישיון לשנה, 118 דולר לרישיון לכל החיים.

מקדח דיסק למק מוגבל במידה מסוימת מהיכולת שלו “רק” לשחזר סוגי קבצים של 200 פלוס, ובניגוד לשתי האפשרויות המובילות, אינך יכול להוסיף סוגי קבצים חדשים. בנוסף, רישיון החיים עולה בערך 20 $.

עם זאת, גרסת ה- Mac של Drill Drill עושה זאת בכמה הטבות נחמדות בנוסף לתכונות השחזור הרגילות שלה. אלו כוללים:

 • בריאות הדיסק: ניטור SMART כדי להישאר מעודכן עם בעיות בכונן הקשיח
 • ניקוי מק: ניתוח וביצוע אופטימיזציה של שטח הדיסק
 • Finder כפול: מצא והסר קבצים כפולים
 • כונן התאוששות: צור כונן USB לאתחול לצורך שחזור נתונים
 • גיבוי נתונים: צור שכפול בייט-בייט של כל מחיצה

ערכות הכלים הטובות ביותר לשחזור נתונים עבור אנשי מקצוע בתחום ה- IT

אם אתה מקצוען בתחום ה- IT, חבילת שחזור נתונים היא השקעה חשובה בהצלחתך. רישיונות מקובצים מסחריים מאפשרים לך לשחזר נתונים במחשבים של אנשים אחרים, בין אם מדובר במחשבים אישיים או במחשבי מקינטוש.

מרבית הפתרונות לשחזור נתונים שסקרנו אינם מציעים פונקציונליות כזו. למעשה, רק הספקים שנחתו בשלושת המובילים שלנו, Stellar, Prosoft Engineering ו- EaseUS, עושים זאת. זה מדבר על מקומם שהוקם כבחירות מובילות עבור טכנאים מקצועיים.

ערכת כלים לשחזור נתונים מהממים

חבילהמחיר
ערכת כלים לשחזור נתונים לארוז-כוכבים499 דולר
טכנאי שחזור נתונים של Windows299 דולר
טכנאי שחזור נתונים מק349 דולר
טכנאי שחזור נתונים לינוקס199 דולר

לא רק שאתה מקבל רישיון לכל החיים, ערכת הכלים לשחזור נתונים Stellar כוללת תוכנה לשחזור לינוקס. אפילו ללא בונוס נוסף זה, ככל הנראה, ההצעה של סטלאר הייתה נופלת בתחנה העליונה שלנו על סמך האיכות המשולבת של תוכנת ה- PC וה- Mac שלה..

הכלים שהוציאה Stellar מציעים אפשרויות התאוששות רחבות יותר מכל מפתח אחר. רישיון ערכת הכלים מאפשר גם לשחזר נתונים מאחסון RAID, שתוכנת המחשב הרגילה אינה עושה.

Prosoft Engineering Drive גאון 4, Rescue Data 4 & נתונים הצלת PC3

חבילהמחיר
Data Rescue 4, Drive Genius 4, & מחשב להצלת נתונים 3499 דולר
כונן גאון 4 & הצלת נתונים 4399 דולר
הצלת נתונים 4 & גיבוי נתונים 3399 דולר
מחשב להצלת נתונים 3 & מחק MediaTools699 דולר
נתונים הצלה 4, מחשב נתונים 3 & מחק MediaTools899 דולר

צרור זה כולל את Drive Genius 4, כלי אבחון לאיתור ותיקון בעיות בכונן הקשיח. אתה יכול להשתמש בו כדי לשחזר נתונים משני PC ו- Mac, אך הרישיון טוב רק לשנה אחת, וזו סיבה גדולה לבחור את Stellar, במקום זאת.

Prosoft Eng. יש כמה חבילות רישיון מקצועיות אחרות זמינות, עם זאת, אשר עשוי למשוך כמה מהם. אלה כוללים הצעות באמצעות MediaTools Wipe, שהוא כלי שמנגב את הכוננים נקי לחלוטין מנתונים.

טכנאי אשף שחזור נתונים של EaseUS

חבילהמחיר
טכנאי שחזור נתונים PC ו- Mac598 $
טכנאי שחזור נתונים499 דולר
טכנאי שחזור נתונים מק499 דולר

בדומה לסטארלאר, קניית צרור הטכנאים של EaseUS מעניקה לך רישיון לכל החיים למחשבים בלתי מוגבלים, כך שזו הוצאה שתצטרך רק פעם אחת. מצד שני, זה יקר יותר במאתיים דולר מסטלאר ואינו כלי טוב למדי.

אפשרויות אחרות עבור טכנאי מערכות מידע כוללות רישיונות מחשב ניידים ו- Mac נפרדים, אך הם יקרים.

כלי שחזור הנתונים הטובים ביותר עבור אנדרואיד

כלים לשחזור נתונים אנדרואיד מאפשרים לך לשחזר הודעות טקסט שנמחקו, פרטי קשר, תמונות ותכנים אחרים מהטלפון שלך. באופן כללי, הם פועלים על ידי חיבור הטלפון למחשב באמצעות USB. עם זאת, כלים מסוימים גם נותנים לך אפליקציה לשחזור נתונים ישירות מהטלפון.

Wondershare ד”ר פונה לאנדרואיד

עלות: 49.95 $

בראש הרשימה שלנו עומד ד”ר פונה לאנדרואיד. ד”ר פונה יכול לשחזר נתונים ונתונים שנמחקו בטעות מטלפונים עם מסכים ריקים או לא מגיבים.

לד”ר פונה יש כמה יכולות נוספות בנוסף לשחזור נתונים שעוזרים לדרג אותו לפני EaseUS MobiSaver למרות תג המחיר הגבוה שלו. אלה כוללים השתרשות, ביטול נעילת SIM, הסרת מסך נעילה ומחיקת נתונים. זה יכול לשמש גם לגיבוי נתוני טלפון למחשב שלך.

תהליכים עובדים באופן אוטומטי והממשק יפה ואינטואיטיבי.

הקפד להזין במדויק מידע על דגמי המכשיר בעת ביצוע שחזור, אולם מכיוון שאתה עושה זאת בצורה לא ראויה יכול לבנות את הטלפון שלך, ולהפוך אותו ללא תועלת לכל דבר פרט להתנהג כמשקולת נייר.

EaseUS MobiSaver ל- Android Pro

עלות: 39.95 $.

MobiSaver for Android Pro הוא כלי הכלי הטוב ביותר לשחזור נתונים אנדרואיד שבדקנו על חשבון יכולתו לסרוק במהירות לשחזר קבצים מרובים בו זמנית. התוכנה יכולה לשחזר גם נתונים שנמחקו בטעות וגם נתונים מטלפונים מושרשים. זה נותן לך מצב תצוגה מקדימה, כך שתוכל לבדוק קבצים כדי לוודא שהם מה שאתה רוצה לפני השחזור.

דירגנו אותו נמוך מ- Wondershare בחלקו מכיוון שהוא לא עושה כמה מהדברים האחרים כמו השתרשות או ביטול נעילת הטלפון שלך.

הנושא האחר הוא שהטלפון שלך צריך להיות מושרש לפני ההתאוששות, ואילו Wondershare אינה חולקת את המגבלה הזו. השיטוט של הטלפון בצורה לא נכונה עלול להוביל לכך שהוא ייברש, לכן וודא שאתה יודע מה אתה עושה.

שחזור נתונים של ג’יהיסופט אנדרואיד

עלות: 49.95 $.

שחזור נתונים של JihiSoft אנדרואיד מאפשר לך לשחזר נתונים מבלי לשרש לך טלפון ומספק תהליך התאוששות פשוט. הסריקות פועלות במהירות ותוכלו להציג תצוגה מקדימה של קבצים לפני התאוששות מלאה. דירגנו אותו נמוך במעט מ- EaseUS בגלל העלות ומכיוון שהאשף לא כל כך נחמד; עדיין, זה די קרוב.

כלי שחזור הנתונים התקציביים הטובים ביותר

אם אתה מחויב ותקציב, הכלים לשחזור נתונים אלה הם הדבר הטוב ביותר שלך. יתכן שהם לא יציעו את כל הפעמונים והשריקות של פתרונות מהשורה הראשונה, אך הם צריכים להיות מסוגלים לשחזר נתונים שנמחקו בטעות ולגשת למחיצות שאינן מורכבות לפחות.

תרגיל דיסק CleverFiles

מתחיל ב -49 $ עבור רישיון לשנה.

אם אינך זקוק לרישיון לטווח ארוך, CleverFiles 49 $ מציעים תכונות רבות כמו מותגים שעולים פי שניים. זה כולל את היכולת לסרוק לפי סוג קובץ ולשחזר נתונים מכוננים חיצוניים, מדיה נשלפת, כרטיסי SD ומדיה אופטית.

שחזור נתונים של WonderShare

מתחיל במחיר של 39.95 $ עבור רישיון לכל החיים.

WonderShare עולה 10 $ פחות מ- CleverFiles ומגיע עם כמעט כמה תכונות. ההחמצות הבולטות ביותר הן שיבוט ושחזור מדיה אופטית. אולם הסיבה העיקרית לכך שדירגנו אותה נמוכה יותר היא שסריקות CleverFiles רצות הרבה יותר מהר: סריקה של כונן קשיח מלא עם Cleverfiles ארכה שלוש שעות בלבד במהלך הבדיקה שלנו, ואילו WonderShare לקח 13.

עם זאת, אתה מקבל רישיון לכל החיים באמצעות WonderShare, כך שיש לך יותר זמן לחכות.

בית מהממים

החל מ- $ 50 לחודש.

Stellar Home שונה מ- Stellar Professional בעיקר בכך שהוא לא יכול לשחזר נתונים מכוננים קשיחים RAW. עם זאת, עדיין ניתן להשתמש בו כדי לשחזר נתונים ונתונים שנמחקו על מחיצות בלתי נגישות. אז זה עדיין מכסה את מרבית תרחישי השחזור ויחסוך לך 40 דולר.

שאלות נפוצות בנושא שחזור נתונים

האם אתה זקוק לשירות לשחזור נתונים או שמספיק תוכנה?
תוכנת שחזור נתונים יכולה לשחזר נתונים בצורה יעילה כמו שירות שחזור נתונים. זה כולל שחזור מנתונים ממכונות שאינן מאתחלות בגלל בעיה במחיצת האתחול שלהם. הפעם היחידה שאתה באמת צריך להשתמש בשירות היא אם יש לך כונן שנכשל פיזית.

האם ניתן לשחזר את כל הנתונים?
לא. כשאתה מוחק קבצים מהמחשב שלך או מחיצה של מחיצה, קיים סיכוי להחליף נתונים על ידי קבצים חדשים. אם זה יקרה, לא תוכל להחזיר אותו.

מה אם אני מעצב את הכונן הקשיח שלי, האם אוכל עדיין להשתמש בתוכנת שחזור נתונים?
תוכנת ההתאוששות הטובה ביותר, כמו Stellar, יכולה לשחזר נתונים גם אם הכונן הקשיח שלך פורמט. עם זאת, שוב אם החלפת את הנתונים שלך בנתונים חדשים, יתכן וזה לא יהיה המצב.

מה גובה חברת שירות לשחזור נתונים?
שירותי התאוששות נתונים בדרך כלל מתמחרים על פי חומרת ההנפקה. זה יכול להיות די יקר. רשת האלקטרוניקה האמריקאית Best Buy, למשל, גובה בין 200 ל 1500 דולר עבור התאוששות מקצועית.

מה עולה שחזור נתונים?
הכלים הטובים ביותר שסקרנו – Stellar, Prosoft Engineering ו- EaseUS – עולים בסביבות 100 $ עבור תוכנת הדגל שלהם. ישנן כמה אפשרויות זולות יותר כמו Cleverfiles ו- Wondershare, אם כי הן לא כל כך טובות.

האם אני צריך אני עדיין זקוק לגיבוי בענן אם יש לי תוכנת התאוששות?
כן! שחזור נתונים הוא אף פעם לא דבר בטוח, בעוד שחזרת הנתונים מהענן היא. כמו כן, שחזור גיבוי בענן מהיר הרבה יותר וניתן לעשות זאת ממחשב אחר. אם יש לך תוכנית גיבוי טובה, לעולם לא תצטרך לבזבז כסף על תוכנת שחזור.

סיכום ביקורות התוכנה הטובות ביותר על שחזור נתונים

במהלך סקר Cloudwards.net הראשוני שלנו עם כלי התאוששות הנתונים הטובים ביותר שקיימים, התרשמנו שנינו מכמות הכלים הטובים הזמינים וכמה טובים היו הכלים הגדולים יותר מאשר הרמה הבאה.

בראש הדירוג שלנו הוא Stellar Data Recovery Pro, המספק את התערובת הטובה ביותר של שימושיות, תכונות וביצועים של כל כלי שבדקנו. אמנם יקר יותר מאופציות פחותות, אך היכולות שלה שוות את העלות, גם אם אינך לוקח בחשבון את העובדה שהוא מגיע עם רישיון לכל החיים. אנו רק מאחלים שלא נצטרך לשלם תוספת כסף עבור תקליטור שחזור.

פרוסופט הנדסה קרוב על עקביו. אמנם Data Rescue PC4 אינו מציע כמעט כמה אפשרויות התאמה אישית להתאמת הסריקה שלך, אך הוא מגיע עם שחזור RAID – משהו שתצטרך לקנות את המהדורה ה”ארגון “היקר של Stellar כדי לעשות.

גמר השלוש הראשונות הוא EaseUS. הפער בין EaseUS לשני המותגים האהובים עלינו קיים כמעט אך ורק בגלל חוסר יכולתו לסרוק את הכונן הקשיח המלא שלך בבת אחת. אם לא בעובדה זו, יתכן שדורגנו אותה במקום הראשון.

נבקש להזכיר פעם אחרונה שהדרך הטובה ביותר להבטיח שהקבצים שלך יהיו זמינים תמיד היא להשקיע בכלי לגיבוי בענן. כלים כאלה הם לא יקרים ובאופן כללי אפשרויות לשחזור תוכן שנמחק בפרק זמן נתון. עם זאת, אם אתה נמצא בכריכה ולא מגובה, כלי שחזור הנתונים בסבב זה הם הטובים ביותר להציל את הנתונים שלך.

כמובן, נשמח לשמוע מכם את החוויות שלכם עם כל אחד מהכלים הללו. אז אנא הודע לנו מה אתה חושב בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me