אחסון ענן הטוב ביותר עבור אנדרואיד 2020: אחסון בדרכים

ניהול שטח האחסון בסמארטפון או בטאבלט אנדרואיד שלך יכול להיות מייגע. אפליקציות נלחמות עם תמונות, סרטונים ומסמכים אחרים על שטח ומשחקים גוזלים שטח אחסון רב יותר ככל שהם הופכים להיות מעורבים יותר ונראים יותר טוב. הפעלת החדר בטלפון או בטאבלט שלך היא עניין נפוץ, ומציאת אחסון הענן הטוב ביותר עבור אנדרואיד יכולה להיות קשה.


יש המון אפשרויות לאחסון ענן אנדרואיד ואנחנו דורגנו את הטובים ביותר למטה. לפני שנצלול פנימה, אנו רוצים לסקור במהירות כיצד החלטנו על אחסון הענן הטוב ביותר עבור אנדרואיד. אנחנו גם אוהבים ספוילרים כאן ב- Cloudwards, ולכן בחרנו ב- Google Drive כאפליקציית האחסון בענן הטובה ביותר שלנו לאנדרואיד. גלה מדוע לאחר ההפסקה.

מהו אחסון הענן הטוב ביותר עבור אנדרואיד?

 1. גוגל דרייב
 2. Sync.com
 3. pCloud
 4. OneDrive של מיקרוסופט
 5. מגה
 6. טרסורית
 7. Dropbox
 8. Icedrive

התכונה החשובה ביותר שחיפשנו כשהחלטנו על אחסון הענן הטוב ביותר עבור אנדרואיד הייתה האבטחה. בין אם אתם מאחסנים תמונות וסרטונים משפחתיים, תעודות לידה או אפילו סתם ספריית meme שלכם, חשוב שתדעו שמשהו עומד בין משתמשים לא מורשים לתוכן האישי שלכם..

מלבד האבטחה, רצינו לוודא שלכל אפשרויות האחסון בענן שלנו היו תכונות כמו שיתוף קישורים וארגון התיקיות כך שיהיה קל למצוא את המסמכים שלך והתמונות שלך הן רוח שתוכל לשתף עם חברים ואהובים. היישום היה צריך להיות פשוט לשימוש כדי שכל אחד יוכל להרים אותו ויהיה לו מושג די טוב כיצד הוא עובד.

נתנו נקודות בונוס עבור תכונות נוספות, כמו שילוב של Google Drive עם Google Docs או שילוב של OneDrive עם Office 365. התחשבנו גם במחיר של שכבות האחסון של כל אחת מהאפשרויות מכיוון שכשמדובר בכך, יותר עבור פחות תמיד אידיאלי..

1. גוגל דרייב

כשמדובר בהעברת חווית אחסון ענן נוזלית למשתמשים באנדרואיד, קשה לנצח את Google Drive, אחת מאפשרויות האחסון הפופולריות ביותר בענן. לכל מי שיש לו חשבון חינמי גישה ל- 15 ג’יגה-בתים של שטח אחסון ב- Google Drive וגיבוי תמונות בלתי מוגבל דרך אלבומי Google, כל עוד אתה בסדר שהצילומים שלך יצטמצמו ל- 16MP.

תיקיית כונן

חשבון Google החינמי שלך כולל גם Google Docs כך שתוכל ליצור, לערוך ולשתף מסמכים ישירות מכונן Google. שיתוף קבצים עם משפחה וחברים זה קל כמו לשלוח להם קישור. אתה יכול גם להגדיר פרמטרים לקישורים שלך כדי לשלוט בכמה גישה לאחרים לקבצים שלך.

לגוגל יש אימות דו-גורמי (2FA), שמגן על חשבונך אם למישהו יש גישה לסיסמה שלך בכך שהיא דורשת ממך להזין קוד שגוגל שולחת לך. 

גוגל לא משתמשת בהצפנת ידע אפס, וזה מצער, אם כי זה לא פורץ דרך מכיוון שאתה יכול להשתמש ב Boxcryptor כדי להוסיף הגנה על אפס ידע לכונן שלך. אתה יכול לבדוק את סקירת Boxcryptor שלנו כדי להתחיל.

יחד עם תוכנית אחסון הענן בחינם של 15 ג’יגה-בתים, גוגל מציעה שלוש תוכניות סטנדרטיות אחרות, עם אחסון של 100 ג’יגה-בתים, 200 ג’יגה-בייט ו -2 טרה-בתים. כל תוכנית עולה פחות מ 10 $ לחודש כך שכל אפשרות אחסון נגישה כמעט לכל תקציב. 

בפירוט זה, Google Drive הוא גם אחסון הענן החינמי הטוב ביותר עבור אנדרואיד בגלל הכמות הגדולה של שטח אחסון בחינם וגיבוי התמונות ללא הגבלה.

כונן-שקופיות

אפליקציית Google Drive כוללת הרבה תכונות, אשר כלולות הן בחלק התחתון של המסך והן בתפריט השקופית שמשמאל לאפליקציה. השימוש באפליקציה הוא קל מכיוון שהוא דומה להרבה אפליקציות לניהול קבצים, אם כי מציאת כל התכונות וההגדרות יכולה לקחת מעט זמן.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את גוגל דרייב

יחד עם כל התכונות שגוגל דרייב מביא לאנדרואיד, גוגל הפכה אותה כך שתוכל להדליק כמעט כל מכשיר – אנדרואיד או אחרת – ולקבל גישה לכל דבר, החל מהתמונות והקבצים שלך לסימניות ותווים רק על ידי כניסה ל- החשבון שלך.

אם יש לכם חשבון גוגל וטאבלט או סמארטפון אנדרואיד, Google Drive בהחלט שווה לבדוק. תוכל לקרוא עוד על Google Drive והיתרונות של חשבון Google בסקירת Google Drive שלנו.

2. Sync.com

Sync.com נערך כספק אחסון העננים בכל רחבי ענן בענף בסקירת Sync.com שלנו, ולא בכדי. Sync.com מציעה כמה מתוכניות האחסון הטובות ביותר הזמינות, החל מ- $ 5 עבור 1 TB עבור התוכנית העסקית הרגילה, ויש לה תוכנית ללא תשלום של 5 ג’יגה-בתים שתוכל לבדוק.. 

יחד עם אפשרויות אחסון מקוונות נהדרות, Sync.com מגן על המסמכים שלך באמצעות הצפנת ידע אפס ו- 2FA.

תיקיית סינכרום

Sync.com הוא פשוט באנדרואיד. הממשק פשוט לניווט, ואחסון וגישה למסמכים שלך הוא משב רוח. בגלל ההתמקדות באבטחה, Sync.com לא מציע תאימות לאפליקציות של צד שלישי, וזה שווה להקריב אם אתה צריך לאחסן קבצים רגישים.

סינכרום-שקופיות

Sync.com מקל גם על שיתוף וניהול קישורים כך שתוכלו לקבוע למי יש גישה לקבצים שלכם. אתה יכול אפילו למחוק קישורים אם אינך מעוניין עוד לשתף קבצים. ניתן ליצור ולשתף קישורים לכל קובץ או תיקיה המאוחסנים ב- Sync.com. אתה יכול גם להגדיר סיסמאות בקישורים כדי לוודא שאנשים עם הסיסמה ניגשים רק לקבצים שלך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים Sync.com

Sync.com הוא תענוג להשתמש באנדרואיד. הממשק הפשוט וקלות השימוש בו הופכים אותו לנגיש לכל אחד. בנוסף, התוכניות הזולות שלה מאפשרות לך להתמקד בכמות האחסון שאתה רוצה לעומת מה שאתה יכול להרשות לעצמך.

התחום היחיד בו Sync.com אינו מבצע הוא אינטגרציה של צד שלישי. האבטחה של Sync.com אינה משחקת טוב עם שירותים אחרים, אם כי היא מקבלת את היותה מתמודדת איתנה בכל תחום אחר.

3. pCloud

ל- pCloud אולי אין את כל התכונות של Google Drive, אך זהו ספק מאובטח ופרטי מאוד, כפי שתוכל לקרוא בסקירת ה- pCloud שלנו. 

האבטחה של pCloud חזקה יותר עם חבילת הקריפטו האופציונלית. תשלום עבור Crypto pCloud מעניק לך גישה לתיקיית “Crypto”, הדומה מאוד לכספת האישית של OneDrive, אך עם הצפנה נוספת עם ידע אפס.

תיקיית pcloud

מלבד תיקיית הקריפטו, החשבון שלך יכול להיות מוגן על ידי 2FA אם תאפשר את ההגדרה. יחד עם אבטחה מעולה, ל- pCloud יש אפשרות להפעיל קבצי שמע ווידאו, כמו גם ליצור ולנהל רשימות השמעה, הכל מתוך האפליקציה..

ל- pCloud יש תוכנית חינמית שמאפשרת לך לנסות עד 10 ג’יגה-בתים, או שתוכל לשדרג אותה לאחסון ענן של 500 ג’יגה-בתים או 2 טרה-בתים. למרות שאתה יכול לשלם חודשי או שנתי, pCloud הוא ייחודי בכך שאתה יכול גם לשלם פעם אחת עבור אחסון לכל החיים.

pcloud-slidemenu

אפליקציית ה- Android של pCloud נראית כמו כל מנהל קבצים אחר, וטוב שכך. בתפריט השקופית יש קיצורי דרך נוחים כמו גם קיצור דרך לקישורים משותפים. בתפריט השקופית נמצא גם תיקיית הקריפטו, אם בחרת לחבילת הקריפטו.

סיבות אחרות שאנו אוהבים pCloud

pCloud הוא שירות אחסון ענן פשוט ומאובטח שעובד היטב עבור מי שרוצה לאחסן ולהשמיע מדיה בענן מכל יישום אחד. משתמשי Kodi יכולים גם להגדיר תוסף לא רשמי להזרמת סרטונים מ- pCloud. קרא עוד אודות התוסף Kodi באחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור מדריך Kodi.

היכולת לרכוש עד 2 TB שטח אחסון בתשלום חד פעמי מחזקת עוד יותר את השימוש של pCloud כשירות אחסון והפעלה של מדיה. רכישת תכנית לכל החיים משרה שקט נפשי שתוכל לשמור את התמונות, הסרטונים, הסרטים, המוסיקה והרגעים המשפחתיים שלך לנצח בענן בלי לדאוג להתעדכן במנוי חודשי..

4. Microsoft OneDrive

OneDrive היא התשובה של מיקרוסופט לאחסון ענן ומגיעה במקום הרביעי ברשימה. OneDrive עובד יפה עם מוצרי מיקרוסופט אופיס, והתוכניות בתשלום שלה כלולות ב- Office 365. בדומה ל- Google Drive, אתה יכול לגבות את התמונות שלך באופן אוטומטי, אם כי כל תמונה נחשבת לאחסון שלך..

תיקיית onedrive

אתה מקבל שטח אחסון בענן בחינם של 5 ג’יגה-בתים, אותם ניתן לשדרג ל -100 ג’יגה-בייט או ל- 1TB. תוכנית 1TB נקראת Office 365 Personal והיא כוללת גישה ל- Microsoft Word, PowerPoint ו- Excel בטלפון או בטאבלט אנדרואיד שלכם, כמו גם למכשירים אחרים.. 

למיקרוסופט תוכנית אחרת בשם Office 365 Home הכוללת את כל התכונות של Personal, אך יכולה לשמש אותה עד שישה אנשים.

Office 365 Home מסתדר טוב עבור משפחות מכיוון שכל אחד מקבל שטח אחסון משלהם בענן – בתוספת גישה למשרד לבית הספר או לעבודה – והכל במחיר של 9.99 דולר לחודש. OneDrive הוא גם חוצה פלטפורמות, כך שגם אם יש לך משתמש אייפון בבית, הם עדיין יכולים לנצל את כל היתרונות של Office 365.

אפליקציית OneDrive היא מהירה ונוחה לשימוש, עם קיצורי דרך נוחים בחלק התחתון לקבצים, קבצים ותמונות משותפים. ממשק המשתמש משתמש בתיקיות ואינו שונה מדי ממנהל הקבצים המוגדר כברירת מחדל עבור אנדרואיד. האפשרות לאפשר העלאה אוטומטית של תמונות מהמכשיר שלך גם כן תלויה בתמונות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את OneDrive

ל- Microsoft OneDrive יש תכונה הנקראת “כספת אישית” המאפשרת לאחסן קבצים במרחב בתוך OneDrive שכולל אבטחה נוספת ודורשת 2FA. 

באמצעות התוכנית החינמית, אתה מוגבל לכמה קבצים שאתה יכול לאחסן בכספת האישית שלך, אם כי אתה יכול לאחסן קבצים ללא הגבלה, עד למגבלת האחסון שלך, באמצעות תוכנית Office 365. הכספת האישית עובדת ממש כמו תיקיה וניתן למצוא אותה עם שאר הקבצים שלך.

למרות ש- Google Drive ו- OneDrive מציעים תכונות דומות ברוב התחומים, OneDrive מציעה אפשרות אחסון מעולה בהרבה למשפחות וקבוצות מכיוון שכל משתמש מקבל טרה-בייט אחסון משלו. קרא עוד על OneDrive בסקירת OneDrive שלנו.

5. מגה

MEGA קיים כבר הרבה זמן. רוב הסיכויים שהורדת משהו מ- MEGA בעבר כשהיה אחד מאתרי שיתוף הקבצים הפופולאריים יותר. עם זאת, הוא עבר כמה שינויים וכעת הוא שירות אחסון בענן המתמקד באבטחה, והוא מיישם כמה תכונות ייחודיות.

תיקיית מגה

תכונה אחת בולטת היא צ’אט מוצפן, שהיא מערכת העברת הודעות מאובטחת בתוך MEGA המאפשרת צ’אט עם משתמשים אחרים. ל- MEGA יש גם אפשרות להגדיר סיסמאות בקישורים כך שכשאתה משתף את הקבצים שלך, אתה יכול להרגיש בטוח ביודעו שגם אם אדם לא מכוון יגמר עם הקישור שלך הוא לא יוכל לפתוח אותו ללא הסיסמה..

בהמשך לנושא האבטחה, MEGA מעסיקה 2FA כדי להגן על חשבונך בהתחברות ובצפנת ידע אפס כך שאפילו MEGA לא יוכל לגשת לקבצים שלך. הקפד לבדוק את המדריך שלנו למנהלי הסיסמאות הטובים ביותר מכיוון שאפס ידע מונע מ- MEGA לאפס את הסיסמה שלך אם תאבד אותה.

MEGA מתחיל אותך עם אחסון של 15 ג’יגה-בתים בחינם ויש לה מערכת הישגים שמאפשרת לך אחסון בונוס להשלמת משימות, כמו שיתוף MEGA עם חבריך. ל- MEGA יש גם מגוון תחרותי של תוכניות אחסון שמתחילות ב -400 ג’יגה-בייט ועוברות עד 16 טרה-בתים, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת למי שיש צרכי אחסון גדולים..

מגה שקופית

חווית האפליקציה די סטנדרטית עם MEGA, וזה טוב מכיוון שזה אומר שתוכלו לאסוף אותה ולאחסן את הקבצים שלכם בלי ללמוד הרבה דברים. החלק התחתון של האפליקציה מכיל קיצורי דרך לגישה נוחה לצ’אט מוצפן, תיקיות משותפות, כונן הענן שלך ותמונות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים MEGA

MEGA אולי לא מתאים לכל אחד, אבל זה מביא ביטחון רציני לשולחן. בעוד ש- Google Drive ו- OneDrive מתמקדים בשילוב אפליקציות ושירותים נוספים, MEGA מביא להצפנת אפס ידע לכל חשבונך ומוסיף סיסמאות צ’אט וקישור מאובטחות.. 

אם האבטחה היא המוקד הגדול ביותר שלך, MEGA הוא מתמודד נהדר. למבט מעמיק על MEGA, אנו ממליצים לבדוק את סקירת MEGA שלנו.

6. טרסורית

Tresorit הוא שירות אחסון ענן סופר-מאובטח נוסף שעובד היטב עם אנדרואיד. יש לו גם ממשק אפליקציות בסיסי מאוד שמסביר את עצמו ואינו דורש הרבה משחק איתו כדי ללמוד. Tresorit מאחסן את הקבצים שלך ב”טורסורס “, שהם תיקיות מוצפנות, ותוכלו להעלות ולנהל את המסמכים שלכם בדיוק כפי שהייתם מצפים.

Tresorit מקל על ניהול קישורים כך שתוכל לעקוב אחר הקבצים והתיקיות ששיתפת. אתה יכול לשנות את הגדרות הקישורים שלך כמו גם להרוג אותם בכל עת ישירות מכרטיסיית הקישורים באפליקציה.

מתחת למכסה המנוע, Tresorit שומרת על חשבונך מאובטח באמצעות הצפנת ידע אפס, כמו גם 2FA, והקבצים שלך מוצפנים במנוחה ובמעבר. החיסרון היחיד באבטחה הכבדה הוא שאין אינטגרציה חיצונית של אפליקציות, כמו עם Google Docs.

למרות ש- Tresorit היא פרפורמרית איתנה בכל הקשור לאבטחה, היא לא בדיוק תחרותית בכל הנוגע לתמחור אחסון. התוכנית החינמית מגיעה עם נפח אחסון של 3GB בלבד. עלייה בתכנית של 200 ג’יגה-בייט תביא לך יותר מ- 10 $ לחודש, אשר לשם השוואה, הוא יותר מחיובי גוגל עבור 2TB.

סיבות אחרות שאנו אוהבים טרסורית

Tresorit עשויה להיות ספקית אחסון ענן ללא סלסולים, אך מה שחסר בפריון מכיל אותה יותר מאבטחה. Tresorit נמצאת ממש בראש כשמדובר בהגנה על חשבונך, והיא תהיה גבוהה יותר ברשימה אם העלות לא הייתה כל כך אוסרת.

תמחור הצידה, אם אתה זקוק לביטחון הטוב ביותר ואתה מוכן לשלם עבורו, אתה לא יכול להשתבש עם טרסורית. למידע נוסף על תמחור וביטחון של Tresorit, תוכלו לבדוק את סקירת Tresorit המלאה שלנו.

7. Dropbox

Dropbox היא סבתא של שירותי אחסון בענן והיא קיימת מאז 2007. למרות של- Dropbox יש אבטחה בסדר, היא השתתפה ב- PRISM, תוכנית פיקוח סודית ממשלתית, והייתה נתונה להפרה בשנת 2012 כשגנבו מיליוני סיסמאות..

תיקיית Dropbox

Dropbox שיפרה את האבטחה שלה מאז, אך אנו ממליצים להשתמש ב- Boxcryptor עם Dropbox כדי לאבטח את הקבצים שלך מכיוון שהוא חסר קידוד ידע אפס, אם כי אתה יכול להפעיל 2FA. אם אתם סקרנים לגבי Dropbox ורוצים ללמוד עוד על האבטחה שלה, קראו את סקירת Dropbox המלאה שלנו לקבלת מבט מעמיק על היתרונות והחסרונות.

בצד האבטחה, יש ל- Dropbox כמה סיבות משכנעות לנסות זאת. Dropbox תואם את Office Online, כך שתוכלו ליצור ולערוך את המסמכים שלכם בענן, כמו גם לערוך מסמכים שהועלו בעבר. Dropbox מאפשר לך לשתף קבצים באמצעות קישורים. אתה יכול לנהל גם את הגדרות הקישור שלך, אם כי זה דורש שדרוג לתכנית בתשלום.

התמחור שלה הוא פחות מתחרותי, אם כי תוכניות Dropbox נעות בין 1 TB לאחסון בלתי מוגבל, וזה נחמד לעסקים ולמשתמשים עם דרישות אחסון גדולות. ל- Dropbox יש גם תוכנית חינמית שמאפשרת לך שטח אחסון של 2 ג’יגה-בייט, פחות מהרבה ספקי אחסון בענן אחרים ברשימה זו, אך די בכדי לבדוק את השירות לפני שאתה קונה.

dropbox-slidemenu

אפליקציית Dropbox עצמה דומה לשאר מהן. אתה יכול להעלות, לסרוק וליצור מסמכים. ממשק המשתמש קל לניווט, ותכונות קלות למצוא. דבר אחד שחסר בממשק המשתמש הוא כרטיסיית קישור, דבר שניתן למצוא בעזרת אפליקציית Sync.com, בין השאר ברשימה..

אם אתה אוהב Dropbox אך אינך יכול להביט בהיסטוריה של בעיות האבטחה, עליך להסתכל במדריך שלנו לחלופות הטובות ביותר של Dropbox. תגלו שרבים מהאפשרויות המפורטות נמצאות גם במדריך זה, כמו גם שירותים מעולים אחרים כמו אמזון דרייב ותיבה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות Dropbox

יחד עם תאימות של Office, Dropbox מציעה שירות בשם Paper, אליו ניתן לגשת בתפריט השקופית בצד שמאל של האפליקציה. הקשה עליו תבקש להוריד נייר. לאחר הורדתו, תוכלו ליצור מסמכי טקסט ורשימות מטלות. אתה יכול אפילו להעלות תמונות למסמכי הטקסט שיצרת היישר מ- Paper.

ל- Dropbox אין את האבטחה הטובה ביותר, אך היא מציעה שיתוף פעולה טוב באמצעות Office Online. נייר מאפשר ל- Dropbox להכפיל כאפליקציה רושמת הערות כמו גם אפליקציה למשימה. למרות של- Dropbox היו בעיות בעבר, זה עדיין שירות אחסון ענן אמין שכדאי להציץ בו.

8. Icedrive

Icedrive הושקה רק בשנת 2019, אך כבר כעת היא מיישמת כמה מאפייני אבטחה מעניינים, וזה בסדר, ורואים כיצד היא מיתגה את עצמה כשירות אחסון ענן מאובטח במיוחד. עיין בהסבר האתר על הצפנת Icedrive ותוכל לדעת שהם מתכוונים לעסקים.

תיקיית icedrive

מאפיין אבטחה בולט בתוך Icedrive הוא השימוש באלגוריתם ההצפנה של Twofish מעל AES. Twofish היה למעשה גמר בתחרות התקן הצפנה מתקדם ובסופו של דבר לא נבחר, אם כי Icedrive טוען כי Twofish מקובלת על ידי קריפטוגרפים בצורה בטוחה יותר מ- AES.

למרות ש- Icedrive מספקת הגנה רבה על הקבצים שלך, היא חסרה 2FA ורוב ההצפנה של Icedrive, כמו אפס ידע, נעולה מאחורי קיר שכר. עם זאת, התוכנית החינמית של Icedrive מתחילה אותך עם 10 ג’יגה-בתים, שקיימת שם כשאתה משווה אותה להרבה תוכניות אחסון בחינם אחרות.

ל- Icedrive שלוש תוכניות נוספות מלבד התוכנית החינמית, כולל תוכנית 1TB במחיר של 4.99 דולר בלבד לחודש. יש לציין כי שדרוג לכל תוכנית פרימיום גם פותח את כל תכונות האבטחה שמציע Icedrive, וזה לא נורא בהתחשב בתכנית הזולה ביותר הוא 1.99 $ לחודש, אך זה רק מאפשר לך אחסון של 150 ג’יגה-בייט..

icedrive-slidemenu

ל- Icedrive יש ממשק משתמש שניתן לניווט בקלות, כמו גם מצב כהה וחזק שמקל על האפליקציה בעיניים הרבה יותר קל. בצד כהה בצד, Icedrive יהיה מוכר מייד מכיוון שיש לו את המראה הכללי כמו רוב אפליקציות האחסון בענן האחרות ברשימה שלנו..

Icedrive מאפשרת לך לשתף ולנהל קישורים, אם כי מרבית תכונות השיתוף מחייבות שדרוג לחשבון פרמיום. ניהול קישורים גם אינו אינטואיטיבי כמו Sync.com, ומחייב אותך לאתר את הקובץ המשותף ואז לנהל את הקישור שלך מאפשרויות הקובץ..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את Icedrive

למרות של- Icedrive אין כרגע תכונות רבות ואפשרויות שיתוף הקבצים מעט מגושמות, אנו מזכירים בסקירת Icedrive המלאה שלנו שהתוכנה מציגה הבטחה. אפילו בשנה שחלפה מאז שוחררה, יש לה אפליקציה ניידת המתפקדת היטב עם כמה תכונות ייחודיות, אפשרויות אחסון טובות ואבטחה מעולה.

Icedrive הוא שירות שיתפתח ככל הנראה כשאתה משתמש בו, ואם אתה בסדר עם זה, זו אפשרות טובה לבעלי אופקים או לכל מי שרוצה שירות אחסון ענן קל לשימוש שמציע אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים..

מחשבות אחרונות

יש שם עשרות ספקי אחסון בענן שמסמנים את כל התיבות בכל הנוגע לאבטחה ותכונות, אם כי לא כולם שווים את זמנכם. כאן סקרנו כמה מספקי אחסון הענן הטובים ביותר שקיימים.

למרות ש- Google Drive ו- OneDrive מצטיינים בשיתוף פעולה ובאינטגרציה עם חבילות המשרד המתאימות להם, Sync.com, MEGA ו- Icedrive מתמקדים מאוד באבטחה. pCloud נוחת באמצע עם אבטחה טובה, אך גם כמה תכונות מדיה נהדרות. אם אתה מודאג בעיקר מהפרודוקטיביות, כיסינו את מיטב האחסון בענן לשיתוף פעולה.

Tresorit ו- Dropbox הן גם אפשרויות מצוינות, אך הקפידו להשתמש ב Boxcryptor כדי לאבטח את אחסון Dropbox שלכם. אם אתה על הגדר בין Dropbox, Google Drive או OneDrive, אנו ממליצים בחום לקרוא את מדריך ההשוואה שלנו ל- Google Drive לעומת Dropbox לעומת Microsoft OneDrive כדי לבדוק לעומק את שלושת השירותים..

כל אחסון בענן שתבחר עבור טלפון אנדרואיד או מכשיר טאבלט שלך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכל האפשרויות המפורטות כאן נבדקות וישמשו אותך היטב כשאתה מאחסן ומשתף את הקבצים שלך בענן.. 

אנו מעריכים את הזמן שלקח לך לקרוא את המדריך שלנו ואנחנו נשמח לשמוע את דעותיך, אז אל תהסס להוריד תגובה ולהודיע ​​לנו על מחשבותיך. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map