האחסון המקוון הטוב ביותר לצילומים בשנת 2020: אחסון תצלומים מאובטח

המצלמה הטובה ביותר היא ככל הנראה זו שבכיסכם. הטלפונים החכמים שולטים ביום, עם תכונות הולכות וגדלות ודירוגי מגה-פיקסל המסוגלים לצלם קטעי וידאו ותמונות ברזולוציה גבוהה 4K. ככל שהאיכות טובה יותר, הקבצים גדולים יותר, מה שאומר למצוא את המקום הנכון לאחסן את אוסף התמונות החובבני שלך.


יש פיתרון פשוט: אחסון בענן. העלאת התמונות והסרטונים האחרונים שלך לספקי ענן משחררת מקום במכשירים הניידים שלך, ומאפשרת גישה אליהם בקלות בכל מקום שאתה נמצא ובכל הפלטפורמות. זוהי גם הדרך המושלמת לשחרר את הכונן הקשיח מחיים שלמים של תמונות, כמו גם להגן עליהם מפני אובדן בגלל כשל בחומרה..

יש לנו לא פחות מ 13 מתמודדים שונים לשקול כחלק מהאחסון הטוב ביותר בענן לתמונות, לכל אחד מהם תכונות שונות, מגבלות אחסון ותוכניות תמחור שיש לקחת בחשבון.

מה האחסון המקוון הטוב ביותר לתמונות?

 1. צילומי אמזון
 2. צילומי גוגל
 3. pCloud
 4. Sync.com
 5. פליקר
 6. 500 פיקסלים
 7. מגה
 8. Dropbox
 9. OneDrive
 10. SmugMug
 11. iCloud
 12. Shutterfly
 13. אני נוסע

לדעתנו, אחסון הענן הטוב ביותר לצילומים הוא תמונות אמזון. הוא מציע אחסון תמונות ללא הגבלה ותוכלו לשתף את חשבונכם עם עד חמישה אנשים אחרים. אתה מקבל גם את כל ההטבות האחרות של חברות פריים, כולל משלוח חינם באמזון ווידאו פריים וידיאו. 

כל ספק מציע אחסון לתמונות, למרות שרק ספקים מסוימים מאפשרים לך להעלות תוכן וידאו. הרוב מציעים כמות טובה של אחסון בחינם לניסיון שירות, אך התוכניות בתשלום הן די נוחות. בואו נסתכל מקרוב על כל ספק.

1. צילומי אמזון

לקוחות אמזון יכולים לאחסן את התמונות שלהם באחת משתי דרכים. הראשון הוא להשתמש באמזון צילומים, שירות המוקדש לאחסון תמונות ווידאו. אתה יכול גם לאחסן את תוכן המדיה שלך באמצעות אמזון דרייב, אך חסר לו הרבה מהתכונות שהופכות את צילומי אמזון לאופציה כל כך מושכת.

אנו נתמקד כאן בתמונות אמזון, אבל אם אתם מחפשים לאחסן יותר מסתם תמונות וסרטונים, אז הסתכל בסקירת Amazon Drive שלנו.

אמזון דרייב דרייב

כל מי שיש לו חשבון אמזון מקבל שטח אחסון בחינם של 5 ג’יגה-בתים לתמונות וסרטונים בתמונות של פריים פריים. עם חברות אמזון פריים במחיר של 12.99 דולר לחודש, אתה מקבל אחסון תמונות מקוון ללא הגבלה. 

אחסון הווידאו שלך עדיין מוגבל ל -5 ג’יגה-בייט, לכן תצטרך לשלם עבור שטח אחסון נוסף אם הגבלה זו מהווה בעיה. עלות אחסון נוספת נעה בין $ 19.99 לשנה עבור 100GB ל- 59.99 $ לשנה עבור 1 TB. אחסון נוסף עולה 59.99 $ נוספים לשנה עבור כל אחסון נוסף של TB.

העלאת התמונות שלך לתמונות אמזון היא די פשוטה. במחשב שולחני או מחשב נייד תוכלו להיכנס לדף האינטרנט של Amazon Prime Photos ופשוט לגרור ושחרר את הקבצים שלכם או להתקין את אפליקציית שולחן העבודה הייעודית, המאפשרת לכם להעתיק את התמונות לתיקיית סינכרון במחשב.. 

העלאת תמונות מהטלפון שלך קלה אפילו יותר: פשוט התקן את אפליקציית iOS או Android ואז תוכלו להגדיר אותה כך שתעלה אוטומטית את כל התמונות שתצלמו..

יתרונות צילומי אמזון

צילומי אמזון מציעה גם תכונה בשם “כספת משפחתית”, המאפשרת לך להזמין עד חמישה אנשים לחלוק את האחסון הבלתי מוגבל שלך. אתה יכול להציג את התמונות של כולם יחד או למיין אותן בנפרד. לפרטיות נוספת, אתה יכול להגביל תמונות מסוימות ממשתמשים אחרים, גם אם אתה חולק את אותו האחסון.

כפי שציינו קודם, חברות Prime מציעות יותר מאשר אחסון תמונות בלבד, כולל משלוח חינם וגישה ל- Amazon Prime Video ו- Prime Music כלול. חברי אמזון פריים אינם צריכים לחשוב על מנוי נוסף לאוסף התמונות שלכם מכיוון שתזכו לאחסון תמונות ללא הגבלה ללא עלות נוספת. 

אמזון מציינת שאינך יכול להשתמש בתמונות אמזון פריים לאחסון שאינו מסחרי, כך שאם אתה מעוניין לאחסן תמונות לעסק הקטן שלך, תצטרך לשקול במקום זאת את אחסון הענן הטוב ביותר לעסק..

2. צילומי גוגל

כמו אמזון, יש כמה דרכים לאחסן את התמונות שלך בגוגל. צילומי Google מיועדים לארכיון תמונות וסרטונים, בעוד כונן Google יכול לאחסן גם את רוב סוגי הקבצים האחרים. אנו נתמקד כאן באחסון תמונות Google, אך בדוק את סקירת Google Drive אם אתה סקרן לדעת יותר.

תמונות Google מציעות אחסון תמונות ללא הגבלה בחינם – בחינם לחלוטין, ללא תשלום. בניגוד לתמונות באמזון, תוכלו גם לאחסן מספר בלתי מוגבל של סרטונים. 

הטרייד-אפ היחיד הוא שבאחסון ללא הגבלה בחינם, יש להוריד את התמונות שלך לרזולוציה של 16 מגה-פיקסל, כאשר איכות הווידיאו לא גבוהה מ- 1080p HD. אם הם חורגים ממגבלות אלה, הם דחוסים אוטומטית. 

למעשה, כל התמונות ברובד “איכותי” בחינם דחוסות כדי לחסוך מקום, גם אם הן קטנות מ- 16MP. אף על פי שהדחיסה מצוינת, זה מצמצם את האיכות של התמונות שלך, שניתן לשנות את הגודל שלהן בכדי לגרום להם “להתאים” לדרישות..

אם אתה רוצה לאחסן את התמונות והסרטונים שלך ללא דחיסה, תצטרך לבחור ברובד “האיכות המקורית”. תקבלו כאן שטח אחסון בחינם של 15 ג’יגה-בתים בלבד, אך אם תרצו עוד, תוכלו לשלם עבור עד 30 טרה-בתים של אחסון ב- Google Drive, כאשר התוכנית הבסיסית של 2TB תעלה 9.99 דולר לחודש.

תכונות של תמונות Google

אפליקציית הגיבוי והסנכרון של גוגל למחשבים שולחניים מאפשרת לך להעלות קבצים אוטומטית מכל תיקיה בכונן הקשיח או מהאחסון המצורף. לנייד, אפליקציית תמונות Google ב- iOS או אנדרואיד תגבה אוטומטית את כל הצילומים שתצלמו בטלפון, וכן תסיר את כל התמונות שהועלו בעבר כדי לחסוך מקום.

באמצעות מערכת תיוג המופעלת על ידי AI, אתה יכול להקליד ביטויים כמו “כלב” או “חתונה” בחיפוש תמונות Google כדי למצוא תמונות תואמות. לצילומי אמזון יש תכונה דומה, אך התוצאות פחות מדויקות. 

בעיה אחת עם תמונות Google היא הרקורד הגרוע של החברה בכל הנוגע לפרטיות. כדי להשתמש במערכת התיוג, עליכם לאפשר ל- Google לנתח את אוסף התמונות שלכם, לוותר על פרטיותכם בתהליך.

בדומה למוצרי גוגל רבים, אתה מקבל שירות בחינם במחיר של גוגל להשתמש בנתונים שלך לשיווק, וזו סיבה גדולה לכך שהוא לא נמצא בראש רשימת האחסונים הטובה ביותר לאחסון ענן שלנו..

3. pCloud

זהו השירות הראשון ברשימה שלנו שאינו שירות אחסון תמונות ייעודי. אנו אוהדים גדולים של pCloud כספק אחסון בכל מקום, וזה שירות שאנחנו ממליצים לעיתים קרובות לשימוש באחסון ענן טיפוסי. אנו נתמקד בשימוש ב- pCloud לאחסון תמונות מקוון כאן, אך תוכלו ללמוד עוד על התכונות הנהדרות האחרות בסקירת pCloud שלנו.

קבצי ממשק אינטרנט pCloud

תוכניות התמחור ב- pCloud הן סבירות, כאשר שטח האחסון בין 10GB ל- 2TB עולה בין $ 5.99 ל- $ 9.99 לחודש. ישנן גם אפשרויות אחסון לכל החיים, עם 500GB “לכל החיים” זמינים עבור $ 175 או 2TB עבור $ 350. אם אתה חושב שאתה עומד לדבוק ב- pCloud יותר משלוש שנים, זה יכול לחסוך לך סכום כסף משמעותי.

ישנם לקוחות pCloud עבור Windows, macOS ו- Linux, המאפשרים לך להשתמש בכונן וירטואלי לגיבוי הקבצים שלך. אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד דואגות לתמונות שלך, ומאפשרות לך לגבות כל מה שאתה מצלם באופן אוטומטי.

שימוש ב- pCloud לתמונות

אם אתה נאבק לאסוף את אוסף התמונות שלך אך אינך רוצה לשמור את הדברים בכונן מקומי, pCloud יעזור. לא זו בלבד שהיא מציעה אפליקציות למובייל ולמחשבים שולחניים, אלא היא גם מאפשרת לך לגבות קבצים משירותי מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם. זה יעשה זאת כל שלושה ימים, כך שהצמדים החברתיים האחרונים שלך תמיד יישארו בטוחים.

זהו ספק לכל אורכו, ולמרות שהוא מציע כמה תכונות עבור משתמשי תמונות רציניים, אין לו זאת בחשבון בלבד. זו הסיבה שזה לא הספק המוביל שלנו לאחסון תמונות, אבל עם אחסון טוב זמין לתוכן וידאו, זו המלצה ראשונה על אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור רשימת וידאו קצרה..

4. Sync.com

Sync.com היא הבחירה מספר אחת שלנו אם אתה מחפש ספק אחסון בענן שיכול לעשות את הכל. לא זו בלבד שהיא מציעה מגבלות אחסון טובות, אלא היא גם מביאה ציון גבוה מאוד לאבטחה ופרטיות, בזכות השימוש בה בהצפנת ידע אפס. תוכלו לקרוא על כך לעומק יותר בסקירת Sync.com שלנו.

sync.com-security

מוקד פרטיות זה הסיבה ש- Sync.com היא אחת ההמלצות שלנו לאחסון תמונות מקוון, מכיוון שהיא אחת מספקיות האחסון בענן המאובטחות ביותר שקיימות. זה מרחיב קידוד של אפס ידע לאוסף התמונות שלך, גם כשאתה משתף תמונות עם משתמשים אחרים, משהו שרוב הספקים האחרים אינם יכולים להתאים.

הוא מציע אפליקציות שולחן עבודה עבור Windows ו- macOS, מגבה את התמונות והווידיאו המקומיים (כמו גם קבצים אחרים). כמו ספקים אחרים, כמו pCloud, Sync.com מציעה גם העלאת תמונות אוטומטית דרך אפליקציות ה- Android וה- iOS שלה. תוכל גם להציג את הקבצים שלך באופן מקוון, אם כי אינך יכול להציג תצוגה מקדימה של תמונות דרך הדפדפן שלך.

תמחור של Sync.com

התוכנית החינמית של Sync.com מציעה שטח אחסון של 5 ג’יגה-בתים, אך אתה יכול להוסיף לזה על ידי הזמנת משתמשים אחרים לשירות, והשיג 1 ג’יגה-בייט עבור כל הרשמה. אין תוכניות חודשיות, כך שתצטרך לשלם מראש על שנה עבור אחסון נוסף.

המחירים אכן מסתדרים כמתחרים מאוד. אתה יכול להשיג שטח אחסון של 2 טרה-בתים בשווי של 8 $ לחודש, מה שהופך אותו לאחד ההיצע הזול יותר ברשימה שלנו אם אתה זקוק לכמות אחסון סבירה. 

5. פליקר

אם אתה רוצה לשתף את התמונות שלך עם העולם, פליקר הוא כנראה שירות ששמעת עליו ושקלת עליו. זה אחד מספקי אחסון התמונות העננים העתיקים ביותר בחוץ, אבל הוא החליף ידיים כמה פעמים, עם כמה שינויים גרועים שמתגנבים לאורך הדרך.

flickr-photostream

כחלק מההשתלטות האחרונה על ידי SmugMug בשנת 2018, הוחלף ה- 1TB האחסון המקוון הנדיב של Flickr בחינם באלף תמונות וסרטונים למשתמשים חינמיים, עם תמונות המוגבלות ל- 200MB וסרטונים של עד 1GB. הזרמת תוכן וידאו מוגבלת גם לשלוש דקות.

Flickr Pro עולה 5.99 דולר לחודש, מה שמאפשר אחסון בלתי מוגבל לתמונות וסרטונים ברזולוציה מלאה. אורך הסרטונים יכול להימשך עד 10 דקות, ואין מודעות שיושמעו בתוכן הווידיאו שלך. אם תבחר לקבל מנוי שנתי, תקבל הנחות על שירותי מנויים אחרים, כגון Adobe Creative Cloud.

שיתוף תוכן עם פליקר 

אם אתה גאה בתמונות ובסרטונים שלך, טבעי לרצות להציג אותם. ספקים אחרים מאפשרים לך לשתף תמונות עם אנשים או קבוצות, אך פליקר נועד להפוך את התוכן שלך לגלוי לעולם. אם אתה מעדיף להשאיר את התמונות שלך פרטיות, תוכל לשנות זאת, אך הגדרת ברירת המחדל הופכת את התוכן שלך לציבורי. 

לפליקר היו יותר מ -15 שנה להקים קהילה של אנשים בעלי דעות דומות. זה מקום נהדר לפגוש צלמים אחרים, לשתף טיפים ולקבל עצות, אבל היעדר גרסה חינמית נדיבה נכה את אחת הסיבות הגדולות ביותר להצטרפות לאתר..

6. 500 פיקסלים

בדומה לפליקר, 500 פיקסלים הם אתר נוסף לשיתוף תמונות עם הקהל בחשבון, אם כי אתר זה מתמקד יותר בצלמים רציניים ולא בחובבנים. איכות הצילומים שתמצאו ב- 500 פיקסלים היא בעיקר מצוינת, אך תוכלו להעלות רק תמונות.

500 תמונות לכל התמונות

חלק מהאסטרטגיה לשמירה על איכות 500 פיקסלים הוא הגבלת העלאות. על פי התוכנית החינמית, תוכלו להעלות רק שבע תמונות בחודש, במאמץ לעודד משתמשים “לשתף את מיטבם ולהתמקד באיכות על פני כמות.” 

זה ככל הנראה יותר גימיק כדי להבדיל את עצמו מאתרי שיתוף תמונות אחרים מאשר מסיבה אמיתית, יש לומר, שכן זה יעלה לך 2.99 דולר לחודש כדי להעלות מספר בלתי מוגבל של תמונות.

מרוויח עם 500 פיקסלים

כאתר לצלמים רציניים, 500 פיקסלים מאפשרים לך להגיש רישיון לתמונות שלך לאחרים לקנות ולהשתמש בהם. אלה חייבים להיות מאושרים על ידי האתר תחילה, אך אם יאושרו תוכלו להשיג עד 60 אחוז תמלוגים על כל מכירות שתבצעו..

בדומה לפליקר, 500 פיקסלים בעלי תחושה קהילתית חזקה, ומאפשרים לך להצביע ולהגיב לתמונות של משתמשים אחרים, כמו גם לעקוב אחר הצלמים האהובים עליך..

7. מגה

MEGA הוא פרי המוח של קים דוטקום, איש העסקים הידוע לשמצה שיצר גם את Megaupload שנסגר מאז. מכיוון שקים דוטקום כבר לא משחקת חלק בפעולותיה של MEGA, היא מציעה אפשרות טובה לאחסון התמונות שלך, עם שטח אחסון בחינם של 50 ג’יגה-בתים. תוכל לדעת יותר בסקירת MEGA שלנו.

מגה-לעומת-טרסורית-מגה-שיתוף

עם זאת, יש כמה אזהרות לאחסון החינמי הזה. מבין 50 ג’יגה-בייט החינמיים, 35 ג’יגה-בייט זה הוא בונוס לרישום חשבון אשר יפוג לאחר 30 יום. 

אתה יכול להרוויח חלק ממנו בחזרה באמצעות “הישגים”, כגון התקנת האפליקציה לנייד או הזמנת חבר, אך גם תגמולים אלה מוגבלים למקסימום של 365 יום. התמחור הוא מגוון, החל מסביבות $ 11 לחודש עבור שטח אחסון של 2TB.

יש אפליקציה לשולחן עבודה זמינה עבור Windows, macOS ו- Linux, או שתוכל להעלות את התמונות שלך באופן ידני באמצעות ממשק האינטרנט. כפי שראינו עם ספקים אחרים, אפליקציות ה- Android ו- iOS של MEGA מגבות באופן אוטומטי את התמונות שלך. אפליקציות אלה מציעות גם צ’אט בזמן אמת עם משתמשי MEGA אחרים, וזה לא שגרתי ולא תכונה שאנו רואים בדרך כלל.

MEGA אבטחה 

כפי שאתה יכול לצפות, בהתחשב בלידה סלעית, MEGA עוסק בביטחון. זה לא רק שומר על הקבצים שלך בטוחים עם הצפנת ידע אפס, אלא זה שומר על הקבצים שלך בטוחים, גם אם אתה משתף אותם עם אחרים. 

אף אחד לא יכול לפתוח את הקישורים שלך, מלבד המקבל המיועד. אם אחסון תמונות באופן פרטי הוא אחד מהדאגות העיקריות שלך, עליך לקחת בחשבון את MEGA, בהתחשב בכך שהוא אחד משירותי אחסון הענן הטובים ביותר באפס ידע..

שום מפתח הצפנה לא אומר שליטה, כך שאם אתה מאבד את הסיסמה ל- MEGA, אתה מאבד את הקבצים שלך. הצפנת ידע אפס היא בדיוק זה, כך MEGA לא תוכל לאפס את הגישה שלך אם זה יקרה. אתה יכול לשמור מפתח שחזור לא מקוון, אך אנו ממליצים לשמור על סיסמתך בבטחה באמצעות אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שקיימים, כמו 1Password, כדי להגביל את הסיכונים.

8. Dropbox

כשאתה מזכיר אחסון בענן, רוב האנשים חושבים על Dropbox. זה היה אחד מספקי אחסון הענן הראשונים, עם שפע של תכונות שימושיות שהופכות אותו נהדר לשיתוף פעולה. זוהי בחירה סולידית – אם לא מרהיבה – לאחסון תמונות, כפי שמסבירה סקירת Dropbox שלנו. 

במחיר של 9.99 דולר לחודש (מחויב שנתי) עבור שטח אחסון של 2 TB, הוא גם יקר יותר מכמה מהאפשרויות האחרות. אם אתם מחפשים את אחסון הענן החינמי הטוב ביותר לתמונות, ובכן, תוכלו לנסות Dropbox בחינם עם שטח אחסון בחינם של 2 ג’יגה-בתים, אך סביר להניח שתצטרכו לשדרג לאוספי תמונות גדולים יותר..

dropbox-sync-online-files

Dropbox אכן עובד טוב יותר מכמה מתחרותיה כשמדובר בקבצי RAW. Dropbox אינו דוחס את הקבצים שלך, ולכן כל תמונות RAW או תמונות ברזולוציה גבוהה יועלו בגודל המקורי ובאיכותן, ללא הגבלה על גודל הקבצים. אפליקציות ה- desktop והמחשבים הניידים של Dropbox מאפשרים גם להציג תצוגה מקדימה של קבצי RAW לצד סוגי קבצי תמונה אחרים.

בזכות Dropbox for Business, אתה יכול גם להעלות תמונות לשימוש עסקי, שלא כמו תמונות של אמזון.

פרטיות Dropbox

Dropbox אינו מציע הצפנת ידע אפס, כך שהוא לא מאובטח כמו חלק מהספקים האחרים ברשימה זו. עם זאת, זה משתלב עם Boxcryptor, שהיא אפליקציה של צד שלישי המאפשרת לך להצפין את הקבצים שלך לפני שהם מעלים אותם. תוכל לקרוא מידע נוסף על אופן פעולתו בסקירת Boxcryptor שלנו.

גם ב- Dropbox היו בעיות בעבר עם הפרות אבטחה, בהן מיליוני חשבונות הושפעו. עברו כמה שנים שזה קרה, אבל כדאי לזכור זאת, במיוחד מכיוון ש- Dropbox לא מציע הצפנת ידע אפס.

אם אתה חושש לשמור על פרטיות התמונות והסרטונים שלך, שקול אפשרויות אחרות במקום, כמו Sync.com.

9. OneDrive

OneDrive של מיקרוסופט אינו רק ספק אחסון, הוא גם כלי שיתוף פעולה רב עוצמה המציע אינטגרציה מלאה עם אפליקציות אחרות של Office, מה שהופך את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לשיתוף פעולה בתהליך..

תוכל ללמוד עוד על שילוב Office בסקירת OneDrive שלנו, אך אנו נתמקד באופן בו OneDrive מטפל בתמונות כאן.

קבצי ממשק אינטרנט של OneDrive

OneDrive מתחיל בתכנית בחינם הכוללת נפח אחסון של 5 ג’יגה-בייט, כך שסביר להניח שתרצה לשקול לשדרג לאוספי תמונות גדולים יותר. אחסון בנפח של 1 TB עולה 9.99 $ לחודש, אם כי אתה יכול לחסוך אם אתה משלם מדי שנה. בינתיים, 2TB יעלה לך 19.99 $ לחודש, דבר שאנחנו מודים שהוא גבוה משמעותית מכמה מהספקים האחרים ברשימה זו.. 

נקודת המכירה העיקרית של Microsoft OneDrive היא שאתה מקבל גם את Office למחשב או Mac הכלולים בתוכנית זו, אבל זה לא מתומחר בתחרות אם אתה מעוניין רק לאחסן תמונות.

תכונות OneDrive

OneDrive ישמור באופן אוטומטי תמונות וסרטונים מכל מכשיר שתחבר למחשב נייד או למחשב שולחני בו הוא מותקן. זה יעבוד עם מצלמות וטלפונים, כמו גם זיכרון פלאש נייד כמו כרטיסי SD וכונני USB. אתה יכול גם לקבל OneDrive באופן אוטומטי כל צילומי מסך שצילמת במכשירים שלך.

אפליקציות אנדרואיד ו- iOS מאפשרות גם גיבוי אוטומטי של תמונות הטלפון שלכם, כאשר OneDrive הופך אותן לרשימת האחסון הענן הטובה ביותר עבור אנדרואיד. זה נכון גם למשתמשים באייפון, למרות ש- OneDrive לא יכולה להעלות תמונות שעברו אופטימיזציה ל- iCloud. 

OneDrive כלל לא דוחס את התמונות או הסרטונים שלך. אם אתה מחפש לאחסן תמונות RAW או וידאו 4K, OneDrive הוא בחירה טובה, אם כי יש גודל קובץ מקסימלי של 100 ג’יגה-בתים.

10. SmugMug

קוראים זהירים ישימו לב שכבר הזכרנו את SmugMug – זה השירות שבבעלותו של פליקר מאז 2018. למרות שפליקר קצת יותר רחב בערעור, SmugMug מכוון יותר לכיוון צלמים מקצועיים המתחרים בשירותים כמו 500 פיקסלים. עם זאת, זה עדיין שימושי לחובבים שרוצים רק איפה לאחסן ולהציג את התמונות שלהם. 

עמוד-צילום-ספוג

כדי לעזור לך להעביר אוספי תמונות עצומים, SmugMug מאפשר לך לסנכרן תיקיות ותיקיות משנה שלמות. המשמעות היא שתמונות שאורגנת לתיקיות שונות במחשב האישי או ב- Mac ישמרו על המבנה הזה.

צלמים מקצועיים מסוגלים להקים תיקים ציבוריים כדי להשוויץ על עבודתם, עם תכונות מסחר אלקטרוני מובנות המאפשרות לך למכור את התמונות שלך לאחרים באופן מקוון. אתה יכול להוסיף גם תמונות מים מותאמות אישית לתמונות שלך כדי להבטיח שאיש לא יגנוב אותן.

תמחור סמוג

אין תוכניות חינמיות עם SmugMug, אך אתה יכול לנסות את השירות במשך 14 יום. לאחר שתוקף התוקף פג תצטרך להירשם לאחת מהתכניות בתשלום שלה. הרמה הבסיסית היא 5.99 $ לחודש, או 48 $ לשנה אם אתה משלם מדי שנה.

עם זאת, אין הבדל בגבולות האחסון בין התוכניות. אחסון תמונות ווידאו ללא הגבלה מיושם דרך טווח SmugMug, אם כי לסרטונים יש גודל קובץ מקסימלי של 3GB ומגבלה של 20 דקות לכל סרטון..

החיסרון הוא התמיכה בסוגי קבצים שונים, מכיוון שאתה יכול להעלות רק קבצי JPEG, GIF, PNG או HEIC בגודל קובץ של קצת יותר מ- 500MB. אם התמונות שלך גדולות מזה, הן ידחסו. אם אתה מחפש לגבות את קבצי ה- RAW שלך, אתה לא יכול, אז חפש במקום אחר.

11. iCloud

לעתים רחוקות, משתמשי מקינטוש צריכים להסתכל רחוק יותר מהשירותים שאפל מציעה, ועם iCloud שמציע אפשרות סולידית לאחסון תמונות ווידאו, אין זה פלא. כפי שהזכרנו בסקירת כונן ה- iCloud שלנו, iCloud משולב במכשירי ה- macOS ו- iOS שלך, ומציע אחסון ענן מהיר וקל עבור הקבצים והתמונות שלך..

iCloud-Windows-Photos-Integration

פירוש הדבר שמשתמשי Windows ו- Android אינם מוקד תשומת הלב של iCloud, אם כי אתה יכול לגשת לשירות באמצעות האתר ולקוח שולחן עבודה בסיסי. שתיהן די גרועות לשימוש, אבל זה סיפור אחר עבור משתמשי אפל.

iCloud מגיע עם שטח אחסון של 5 ג’יגה-בתים בחינם. תוספת של 50 ג’יגה-בייט עולה פחות מ- $ 1 לחודש, או שתוכל לשדרג ל- 2TB עבור $ 9.99 לחודש. זה הופך אותו ליותר יקר מכמה מהאפשרויות האחרות ברשימה שלנו אם יש לך הרבה תמונות וסרטונים לאחסן. 

הוא אכן מטפל בקבצי RAW, שמירה על הקובץ המקורי בענן ומציגה JPEG משובץ עבורך לתצוגה מקדימה במכשירים שלך כדי לחסוך מקום.

דאגות פרטיות של iCloud

אפל אינה חסינה מפני בעיות פרטיות, מכמה מפורסמים שגילו תמונות אינטימיות שלהם נגנב מ- iCloud בשנת 2014. למרבה המזל, אפל לא ממש אשמה כאן, מכיוון שתקיפות הדיוג על הידוענים היו הגורם לכך. אפל הביאה מאז את אבטחת החשבון שלה באמצעות אימות דו-גורמי שיושם כעת על חשבונות כברירת מחדל.

iCloud אכן משתמש בהצפנת ידע אפס עבור נתונים מסוימים, כגון הסיסמאות המאוחסנות ופרטי התשלום שלך. עם זאת, הדבר אינו מתייחס לתמונות וסרטונים. הוא משתמש בהצפנה AES של 128 סיביות לפחות עבור נתונים במנוחה ובפרוטוקול TLS 1.2 כשאתה ניגש ל- iCloud.com.

הנתונים שלך די מאובטחים, אך ספקים אחרים עשויים להציע הגנה טובה יותר על אוסף התמונות שלך.

יתרונות:

 • משתלב היטב עם מוצרי אפל
 • יכול להתמודד עם תמונות RAW
 • אפליקציית Windows זמינה

חסרונות:

 • אחסון מינימלי בחינם
 • אין הצפנת ידע אפס
 • תמחור iCloud יקר יותר מכמה אפשרויות

12. Shutterfly

תמונות דיגיטליות הן נהדרות, אך יש להן פגם אחד גדול – הרוב המוחלט שלהן לעולם לא נראה. חלקם עשויים להתפרסם במדיה החברתית, אך רק ספרי תמונות, הדפסים וכרטיסי תמונות מאפשרים לך להוריד את התמונות מהמסך ולעולם האמיתי. כאן נכנס Shutterfly.

Shutterfly

ל- Shutterfly מגוון עצום של מוצרים שתוכלו ליצור באמצעות התמונות שלכם, כולל ספרי תמונות, כרטיסים, נייר מכתבים, לוחות שנה, ציורי קיר ועוד. כדי לפתות אתכם לרכוש את מוצריה, Shutterfly מציעה גם אחסון ענן ללא הגבלה לתמונות, למרות שאין דרך לאחסן סרטונים. 

אין עלות לאחסן את התמונות שלך – אתה משלם רק כשאתה רוכש מוצרים דרך האתר.

העלאת תמונות ל- Shutterfly

למרות ש- Shutterfly מציע אחסון בלתי מוגבל, היא תקבל קבצים בפורמט JPEG בלבד. אם התמונות שלך הן בפורמט אחר, יהיה עליך להמיר אותן קודם. אין הגבלה על גודל הקובץ, אבל אם אתה מחפש דרך לאחסן את תמונות ה- RAW שלך, Shutterfly אינו זה.

ישנן שלוש דרכים בהן תוכלו להעלות תמונות לחשבונכם. אתה יכול לגרור ולשחרר אותם מהמחשב שלך לאתר, להשתמש באפליקציית Shutterfly כדי להוסיף צילומים מהטלפון שלך, או לייבא אוטומטית תמונות מפייסבוק, Instagram ו- SmugMug. אין אפשרות להגדיר העלאה אוטומטית, כך שתצטרך להוסיף תמונות ידנית. 

אם אתה חוטף חובב ששומר את כל התמונות שלהם בפורמט JPEG, זו דרך חכמה לאחסן תמונות ללא הגבלה בחינם לחלוטין ולהביא אותן לעולם “האמיתי”. עם זאת, הדבר דורש קצת יותר מאמץ כדי להעלות אותם מאשר לרוב הספקים האחרים ברשימה זו.

יתרונות:

 • אחסון תמונות ללא הגבלה
 • לגמרי חופשי
 • מגוון טוב של מוצרי צילום זמין

חסרונות:

 • אתה יכול לאחסן רק קבצי JPEG
 • אין אחסון וידאו
 • אין העלאות אוטומטיות

13. IDrive (לאחסון חינם)

למרות ש- IDrive הוא פיתרון גיבוי, אתה יכול להגדיר תיקיות סינכרון שאינן נחשבות כנגד מגבלת אחסון הגיבוי שלך, ובכך למעשה נותן לך גיבוי ואחסון ענן טיפוסי באחד. 

אם יש לך רק אוסף תמונות די קטן שנשמר בפורמטים סטנדרטיים, 5GB של שטח אחסון בחינם שמציע IDrive עשוי להספיק כדי לענות על הצרכים שלך. זהו מוצר מעוגל למדי, כפי שתוכל לגלות בסקירת IDrive הקודמת שלנו. 

IDrive- ציר זמן

אם אתה מחפש אחסון נוסף ב- IDrive, תצטרך לשלם מראש כי IDrive אינו מציע תוכניות חודשיות. עם זאת, הוא משווה היטב לספקים אחרים מבחינת המחיר, עם 2TB של שטח אחסון המוצע במחיר של $ 69.50 בלבד לשנה, אם כי בדרך כלל יש הנחות המוצעות. עבור שטח אחסון של 5 טרה-בתים תשלם $ 99.50 לשנה.

תכונות IDrive

IDrive מציע לקוח שולחן עבודה עבור Windows ו- macOS, בשיטת תיקיית הסנכרון הרגילה שאנו רואים מספקים אחרים כמו Dropbox. ישנם גם אפליקציות לאנדרואיד ו- iOS אשר יגבו אוטומטית את התמונות שלכם וישמרו אותן כציר זמן באפליקציה. 

IDrive משתמש בדחיסה והצפנה ללא אובדן, כלומר אתה יכול לשמור את כל קבצי ה- RAW שלך מבלי לחשוש מאובדן רזולוציה. אתה יכול גם להעלות קבצי וידאו, אם כי יש מגבלה מקסימלית של 2GB לכל קובץ. 

למרות שתוכניות בתשלום של IDrives נהדרות, אחסון בחינם של 5 ג’יגה-בתים הוא אפשרות טובה לאוספי תמונות קטנים יותר, מה שמציב אותה בתחרות עם פתרונות אחרים כמו iCloud.

יתרונות:

 • אחסון חינם של 5 ג’יגה-בתים
 • אין דחיסה
 • תוכניות תמחור מוזלות

חסרונות:

 • אין תוכניות תמחור חודשיות

איך בחרנו את הספקים שלנו

מהסקירות האחרות שלנו בנושא אחסון בענן, תדע שאנחנו בוחנים כל ספק קר וקשה לגלות מה היתרונות והחסרונות שלו. אם ספק עושה עבודה נהדרת, נגיד זאת. אם זו אפשרות גרועה, אנו לא נפחד לומר לך.

זו הסיבה שאנו בוחנים תכונות, תמחור ואבטחה בסבב ההזמנות שלנו ולסקירה זו בדקנו עד כמה טוב כל שירות אחסון בענן מטפל באחסון תמונות. זו הסיבה ש- pCloud ו- Sync.com, שניים מהסבבים האהובים עלינו, הופכים כאן רק לאמצע החבילה.

מחשבות אחרונות

אם אתה רק מחפש לאחסן את אלפי JPEG שסתמת את הטלפון והכונן הקשיח שלך, סביר להניח שכל הספקים ברשימה זו יעשו עבודה נהדרת. עם זאת, הסתכל קצת יותר קרוב ותגלה שתמונות אמזון הן אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור מרבית המשתמשים, עם אחסון בלתי מוגבל שתוכלו לשתף, כמו גם גישה לשירותי אמזון אחרים..

כונן Google הוא שניה קרובה, עם אחסון בחינם ללא הגבלה, כל עוד לא אכפת לך שהקבצים שלך דחוסים. SmugMug היא בחירה טובה אם אתה צלם מקצועי, Sync.com מציע אבטחה מעולה ואפילו Shutterfly יכול לעשות עבודה נהדרת בחינם אם התמונות שלך בפורמט הנכון..

רשימה זו מוכיחה כי בין אם אתה חובב או מקצוען, ישנם שפע של אתרי אירוח תמונות וספקי אחסון בענן שיאפשרו לך לאחסן או להציג את אוסף התמונות שלך, מאמזון ועד IDrive (וכל מה שביניהם)..

אם יש לך ניסיון בשימוש באחד מהשירותים שלמעלה, או שאתה חושב שהחמצנו שחקן מרכזי, אנא הודע לנו בתגובות שלהלן. כמו תמיד, תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map