אחסון ענן הידע הטוב ביותר באפס ידע בשנת 2020: תחילה בטיחות

חוקים, פרויקטים ותקנות ברחבי העולם הופכים את הפרטיות למותרות. בין המדינות המיישמות חוקים כאלו הוא הדוד האמריקני בעל פרויקט PRISM, חוק הפטריוט של ארה”ב וחוק CLOUD. סוכנות הביטחון הלאומית האמריקאית לא מפריעה לעשות שימוש בחוקים אלה, ולכן יש לך אחסון ענן עם מיטב ידע באפס כדי להגן על הקבצים שלך..

עם זאת, מדינות אחרות אינן הרחק מאחור. חלק ממדינות האיחוד האירופי פועלות לפעמים ללא התחשבות בפרטיותך. לצרפתים יש פרויקט ריגול משלהם ובריטניה העבירה את חוק סמכויות החקירה, שהוא מפחיד אפילו יותר ממקביליו בארה”ב..

אתה יכול לקרוא מידע נוסף על חוקי פרטיות לפי מדינה במדינות שלנו באילו מדינות יש את המדריך הטוב ביותר לחוקי פרטיות בענן. קנדה אינה נמצאת ברשימה הזו מכיוון שעשינו מאמר נפרד על חוקי הפרטיות החזקים במדינת המייפל.

כאשר חוקי פרטיות טובים קיימים והגנה מספקת על ידי אפס ידע, שירותי אחסון בענן יסייעו לכם לפנות מקום בכונן הקשיח על ידי העברת הקבצים לענן. בנוסף, הקבצים שלך יהיו בטוחים מפני קריסות של כונן קשיח ותקלות. זה חשוב מכיוון שלא תוכנה לשחזור נתונים מסוימת תוכל לאחזר את הקבצים שלך.

אחסון ענן הידע הטוב ביותר באפס ידע בשנת 2020

מהי ידע אפס?

ידע אפס הוא שם אלטרנטיבי להצפנה פרטית מקצה לקצה. פרטי אומר שאף אחד מלבדך אינך יכול לקרוא את הקבצים שלך. הסיבה לכך היא שההצפנה מתבצעת במכשיר המקומי שלך לפני העברת הקבצים לענן. מכיוון שאתה משתמש בסיסמה שרק אתה יודע להצפנה, לא ניתן לפענח את הקבצים לאחר ההעברה. זה החלק “מקצה לקצה”. 

זה מבטיח את פרטיותך מכיוון ששירות אחסון בענן המספק ידע אפס לא יכול לספק את הקבצים הלא מוצפנים שלך לרשויות. עם זאת, אם תשכח את הסיסמה שלך, שירות אחסון הענן לא יוכל לאפס אותה עבורך ותאבד גישה לקבצים שלך. כדי להימנע מכך, עליך להשתמש באחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר כדי לאחסן את הסיסמה שלך.

בחרנו את המתמודדים שלנו משירותי אחסון הענן הטובים ביותר שלנו. אם אתה מחפש גיבוי במקום זאת, קרא את רשימת מיטב שירותי הגיבוי המקוון שלנו. תוכלו ללמוד יותר על ההבדל בין אחסון בענן לגיבוי בענן כאן. 

לפני שנגיע לרשימה שלנו עם מיטב שירותי אחסון הענן עם ידע באפס, בואו נגדיר את הקריטריונים שהשתמשנו בהם בכדי להפוך אותו.

מה מייצר את מיטב אחסון ענן הידע באפס

ברור ששירות אחסון הענן צריך להציע הגנה על אפס ידע. אנו נדאג שהוא יהיה חזק ושאין לנו פרצות בהן החברה עשויה להשתמש כדי לפלוש לפרטיות שלך. 

אבטחת ענן חזקה היא גם חובה. הוא כולל תכונות כמו פרוטוקול SSL / TLS, המגנים על הקבצים שלך במעבר, הגנה על תוכנות ransomware ועוד. אימות דו-גורמי, שמגן על חשבונך, חשוב גם הוא.

עדיף שיהיו תוכניות שמספקות אחסון רב יותר בזול. ככל שתוכניות השירות מציעות יותר ייטב כי יהיה קל יותר למצוא אחת שמתאימה לצרכים שלך. אם אתם מחפשים מבצעים גדולים, עיינו בבחירות שלנו לקבלת הדילים הטובים ביותר באחסון ענן.

חווית משתמש מהנה ופשוטה היא נחמדה כיוון שהיא תעשה את האינטראקציה שלך עם שירות אחסון הענן להרבה יותר נעימה. ממשק אינטואיטיבי וקל לשימוש יעזור בכך. בנוסף, לקוחות צריכים לעבוד על מערכות ההפעלה הפופולריות ביותר ולהפעיל על שולחן העבודה, האינטרנט והנייד.

כמה מהר תוכל להעביר את הקבצים שלך יהיה תלוי בספק שירותי האינטרנט שלך, בשירות אחסון הענן וכמה אתה קרוב לשרת שלו. ככל שאתה קרוב יותר לשירות, כך מהירות החיבור שלך תהיה טובה יותר. העברת קבצים רבים עשויה למסים את המחשב שלך, ולכן טוב אם שירות יכול להגביל את השימוש במשאבי המערכת. גם אפשרות להצערת מהירות העלאה טובה.

1. אחסון ענן הידע הטוב ביותר באפס ידע: Sync.com

Sync.com הוקמה בטורונטו בשנת 2011, ומסירותה לאבטחת משתמשים חזקה ופרטיות סייעה לה לעמוד בראש רשימה זו והשוואת אחסון ענן שלנו. זה מבוסס בקנדה, כך שתוכל ליהנות מחוקי הפרטיות הקנדיים.

זה מערבל את הקבצים שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות ומשתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על קבצים העוברים לשרתיו מפני התקפות man-in-the-middle. השירות תואם ידע אפס. בנוסף, הוא מספק אימות דו-גורמי כדי לסייע בהגנה על הסיסמה שלך מפני האקרים, אך עליך ליצור סיסמה חזקה ללא קשר.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Slider-4

Sync.com-אימות דו-גורמי-מחוון -5

קודם

הבא

מרכזי הנתונים של Sync.com משתמשים בארכיטקטורת RAID כדי למנוע כשלים בשרתים להוביל לאובדן נתונים והם מאושרים על ידי SOC 1. בזכות תכונות אלה Sync.com נמצאת בראש רשימת אחסון הענן המאובטחת ביותר שלנו.

לפני שמחליטים להירשם, אתה יכול להשתמש ב- Sync Starter, תוכנית בחינם המספקת שטח אחסון של 5 ג’יגה-בתים. זה לא הרבה, אבל זה עוזר לו להפוך את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו בעזרת תוכניות שירות גדולות. עם זאת, מספיק לראות אם Sync.com עובד בשבילך. אם תשלים מספר שלבים, תוכל לקבל שטח אחסון נוסף של 1 ג’יגה-בתים. אתה יכול גם להוסיף 1GB לכל הפניה של עד 20GB.

יש שתי תוכניות אישיות: Personal Pro 500GB ו- Personal Pro 2TB. הראשון הוא 49 $ לשנה והאחרון 96 $ לשנה. עם זאת, אין תוכניות חודשיות. עם זאת, המחירים התחרותיים הופכים את התוכניות של Sync.com לכמה מהטובות בשוק.

משתמשים עסקיים יכולים להתחיל עם Business Solo המספק 2TB במחיר של 96 דולר לשנה. Business Pro מעניק לך 1TB למשתמש, תמורת 60 דולר לשנה. דרוש מינימום של שני משתמשים ויש מקסימום 50. אם אתה זקוק לשטח אחסון נוסף, אתה יכול להירשם לתכנית Business Pro Advanced, המציעה עד 10 טרה-בתים לאחסון למשתמש ב -180 דולר לשנה..

סיבות אחרות שאנו אוהבים Sync.com

לקוח שולחן העבודה של Sync.com קל לשימוש. אתה יכול לגשת אליו דרך סמל שורת המשימות. זה עובד על חלונות ו- macOS, אך לא על לינוקס. אם אתה רוצה תמיכה בלינוקס, קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו להשוואה בין לינוקס. 

מהירויות ההעברה של Sync.com איטיות מהממוצע. העובדה שהשרתים שלה נמצאים באונטריו, קנדה והיינו בבלגרד, סרביה, כאשר ביצענו בדיקות בסקירת Sync.com שלנו, הייתה משהו שקשור לזה. עליך לצפות שיהיו מהירויות מהירות יותר אם אתה קרוב יותר לשרתים שלה.

אם ההעברה משתמשת יותר מדי ממשאבי המערכת שלך, אתה יכול להצער את תהליך הסנכרון. יש אפשרות להגביל העלאות והורדות חודשיות אם יש לך גם תוכנית נתונים מוגבלת.

Sync.com אינו משתמש בסנכרון ברמת חסימת. עם זאת, זה נורמלי מכיוון שסנכרון ברמת חסימת והצפנת ידע אפס לא עובדים טוב יחד.

Sync.com עושה עבודה נהדרת להבטיח את פרטיותם ואבטחתם של המשתמשים, יש לה תכניות מנוי זולות וקלות לשימוש, וכל אלה עוזרים לה בראש רשימת זו..

2. pCloud

pCloud היא חברה שבסיסה בשוויץ אך היא שומרת את הנתונים שלך בשטח של הדוד סם. למרבה המזל, זה מספק הצפנת ידע אפס כדי לאזן את זה. מה שלא כל כך טוב בזה, זה שאתה צריך לשלם תוספת תשלום כדי להשיג את זה.

pCloud מכנה את ההצפנה הפרטית שלה “pCloud Crypto”, ועליך לשלם 3.99 דולר לחודש כדי להשתמש בה. אנו ממליצים שתקבל בחשבון את החוקים והתקנות של ארה”ב. בנוסף, שמענו מהקוראים ש- pCloud יעבור על הקבצים שלך כדי לוודא ששום דבר לא מפר את תנאי השימוש שלו אם לא תשתמש בקריפטו..

קבצי ממשק אינטרנט pCloud

תיקיית סינכרון pCloud

קישור קובץ לשתף של pCloud

קישורי הורדה של pCloud

לקוח כונן pCloud

קודם

הבא

כעדות לביטחונה, pCloud אירחה אתגר פריצת קריפטו של pCloud, אך איש לא הצליח להשלים אותו..

מלבד הצפנה פרטית, pCloud משתמש בפרוטוקול TLS / SSL כדי להגן על קבצים במהלך העברה ובצפנת AES 256-ביט כדי להגן עליהם במנוחה. כאשר קבצים מגיעים לאחד ממרכזי הנתונים שלה, נוצרים חמישה עותקים ומחולקים לשלושה שרתים לפחות. מרכזי הנתונים מאובטחים ומנוטרים 24/7.

pCloud משתמש באימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונך אם מישהו גונב את האישורים שלך.

לפני ההרשמה תוכלו להשתמש בתוכנית החינמית, אשר מעניקה לכם נפח אחסון נדיב של 10 ג’יגה-בתים. אתה יכול לבצע מספר שלבים לאחר ההרשמה לקבלת שטח אחסון נוסף של 4 ג’יגה-בתים. בנוסף, כל חבר שאתה מפנה מקבל לך שטח בנפח של 1 ג’יגה-בייט נוסף עד 20 ג’יגה-בייט. בזכות זה, זה בראש חברות הענן הטובות ביותר שלנו עם רשימת תוכניות בחינם.

בדומה ל- Sync.com, ל- pCloud יש רק שתי תוכניות אישיות, אך הן תחרותיות. התוכנית Premium 500GB היא 4.99 דולר לחודש ותוכנית Premium Plus 2TB היא 9.99 דולר לחודש. אם אתה משלם עבור שנה מראש, המחירים יורדים ל 47.88 $ ו 95.88 $ לשנה, בהתאמה. 

אם אתה חושב ש- pCloud הוא נהדר ואתה רוצה להשתמש בו לאורך זמן, עליך לקנות רישיון לכל החיים מכיוון שהוא יחסוך לך כסף רב בטווח הרחוק.

סיבות אחרות שאנו אוהבים pCloud

השימוש בלקוח השולחן העבודה מהנה וקל. אתה יכול לגשת אליו באמצעות סמל מגש המערכת או עם כונן ה- pCloud במנהל קבצי המערכת שלך. הממשק מעט עגום, אך הוא ברור ואינטואיטיבי. זה זמין עבור Windows, macOS ו- Linux.

אם אתה נמצא במחשב אחר וצריך לגשת לקבצים שלך, אתה יכול להשתמש בממשק האינטרנט. זה מהיר, כולל תכונות נוספות ומציע חוויה זורמת. עם זאת, זה לא טוב להעברת קבצים גדולים, לכן עליך להשתמש בלקוח השולחני לשם כך.

גם האפליקציה לנייד קלה לשימוש. אתה יכול להשתמש בו כדי להעלות תמונות באופן אוטומטי ולהפעלת קבצי שמע ווידאו. זה זמין עבור אנדרואיד ו- iOS.

pCloud שומר על השרתים שלה בארה”ב, אך הוא ביצע הרבה יותר טוב במבחנים שלנו מאשר Sync.com. מהירויות ההעברה תואמות את מה שציפינו לנוכח מהירות החיבור שלנו. אתה יכול להגביל את המהירות באופן ידני אם pCloud גוזל יותר מדי מרוחב הפס שלך. קרא את סקירת ה- pCloud שלנו כדי ללמוד את הפרטים אודות בדיקות המהירות שלנו.

pCloud גובה תשלום נוסף עבור הצפנת ידע אפס, וזו הסיבה העיקרית שהצבנו אותו מאחורי Sync.com.

3. טרסורית

Tresorit הוא אחד הפתרונות המאובטחים ביותר בענן אחסון בענן בזכות הצפנת ידע אפס ותכונות אבטחה אחרות. זה דורש ממך לשלם יותר כדי ליהנות מהם.

השירות משתמש בהצפנת ידע אפס כדי להגן על פרטיותך, בפרוטוקול TLS כדי למנוע התקפות שמכוונות לקבצים במהלך העברה והצפנה AES 256 סיביות להגנה על קבצים במנוחה. בנוסף, אימות דו-גורמי זמין כדי להגן על חשבונך למקרה שמישהו יסדוק את הסיסמה שלך.

tresorit-vs-dropbox-tresorit-desktop

איש לא הצליח לפצח את טריסורית במהלך אתגר הפריצה הגלוי שלה. אם ברצונך ללמוד עוד אודות מאפייני האבטחה הנרחבים של Tresorit, קרא את נייר הלייזר שלה.

Tresorit מחזיקה בשרתים שלה במרכזי הנתונים של Microsoft Azure באירלנד ובהולנד, קרא את סקירת Microsoft Azure שלנו למידע נוסף.

Tresorit משכפל את הקבצים שלך במספר שרתים במרכז נתונים כדי להפחית את הסיכון לאובדן נתונים ולהגדיל את הזמינות של הקבצים שלך..

אין תוכנית חינמית, אבל אתה יכול להשתמש בניסיון ניסיון בחינם כדי לבדוק אותה. התוכנית הזולה ביותר היא פרימיום במחיר של 10.42 דולר לחודש עבור שטח אחסון של 200GB בלבד. סולו הוא התוכנית האישית האחרת והיא מספקת שטח שטח של 2 טרה-בתים עבור 24 דולר לחודש.

ל- Tresorit יש גם תוכניות עסקיות. עסקים קטנים הם 20 דולר למשתמש בחודש ומעניקים לך שטח אחסון של 1 TB לכל משתמש. העסק נמצא בהנחה של 50 אחוז בזמן כתיבת שורות אלה, מה שהופך אותו ל- $ 12 למשתמש למשתמש בחודש. Enterprise הוא 24 $ למשתמש לחודש ותומך ביותר ממאה משתמשים.

סיבות אחרות שאנו אוהבים טרסורית

Tresorit היא בין מיטב שירותי אחסון הענן שלנו, אך חווית המשתמש שלה מורכבת מהממוצע. הסיבה לכך היא שאתה צריך ליצור טרזורים בודדים כדי לסנכרן קבצים. לקוח שולחן העבודה עובד על חלונות, macOS ולינוקס. הסנכרון מורכב, אך לקוח שולחן העבודה ברור וקל לשימוש. זה גם אחד האטרקטיביים ביותר בשוק.

אתה יכול להשתמש ביישום האינטרנט Tresorit כדי לגשת לאחסון הענן שלך. יש לו עיצוב מינימלי, כך שקל לנווט.

אפליקציית הסמארטפון של Tresorit עובדת על אנדרואיד ו- iOS. אתה יכול להשתמש בו כדי לגשת לאחסון שלך, לעבוד במצב לא מקוון ולהעלות תמונות וסרטונים מהטלפון שלך. בנוסף, תוכלו לאבטח אותו באמצעות נעילת קוד סיסמה.

מהירויות ההעלאה של Tresorit הן ממוצעות, אך מהירויות ההורדה איטיות ממה שהן צריכות להיות. אם אתה מגלה ש Tresorit מפריע לעבודה שלך או שאתה מתכנן תוכנית נתונים מוגבלת, אתה יכול להגביל את רוחב הפס של הרשת. אתה יכול לקרוא עוד על Tresorit בסקירת Tresorit שלנו.

4. מגה

MEGA הושק בשנת 2013 על ידי קים דוטקום, והיא אחת מחברות אחסון הענן השנויות במחלוקת ביותר. עם זאת, יש לו אבטחה חזקה הכוללת הצפנת ידע אפס.

רמת ההצפנה במנוחה היא AES 128 סיביות שאינה חזקה כמו AES 256 סיביות, אך איש לא הצליח לפצח אותה עד כמה שמישהו יודע. זה גם משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על נתונים במהלך ההעברה. הוא מציע גם אימות דו-גורמי.

MEGA-Homepage-2018

ל- MEGA ארבע תוכניות, אך אף אחת מהן אינה יכולה להתאים לערכים של שני השירותים המובילים ברשימה זו. PRO LITE הוא 5.69 $ לחודש ומעניק לך שטח אחסון של 200GB בלבד. עבור שטח אחסון של 2 טרה-בתים, עליך להירשם לתכנית PRO II, שהיא 11.38 דולר לחודש. אם אתה משלם במשך שנה מראש אתה מקבל חודשיים בחינם.

מה שהופך את MEGA לפיתוי יותר הוא התוכנית החינמית שלה שמציעה תחילה שטח פנוי של 50 ג’יגה-בייט, אך היא יורדת ל -15 ג’יגה-בייט מכיוון שתוקף של 35 ג’יגה-בתים פג לאחר זמן..

סיבות אחרות שאנו אוהבים MEGA

לקוח השולחן של MEGA מושך, ברור ולא יותיר אותך לשרוט את הראש. זה עובד על Windows, macOS ו- Linux. 

ממשק האינטרנט ידידותי למשתמש וברור גם כן. יש לו את אחת מהתכונות הטובות ביותר לגרירה ושחרור מכיוון שאתה יכול להוריד את הקבצים שלך כמעט בכל מקום.

לא יהיו לך בעיות עם אפליקציות לנייד. זה זמין עבור אנדרואיד ו- iOS. החלק העיקרי של המסך מאפשר לך לגשת לקבצים שלך, ואילו התפריט התחתון מאפשר לך לגשת לצ’אט ולמצלמה, להעלות ולהציג תיקיות משותפות ולקבצים הלא מקוונים שלך. אתה יכול גם להגדיר את האפליקציה להעלות את התמונות והסרטונים שלך באופן אוטומטי.

MEGA שומרת על השרתים שלה באירופה, קנדה וניו זילנד. עם זאת, זה לא עזר לנו להשיג את המהירות שציפינו. MEGA היה איטי מהממוצע. בנוסף, יש הרבה תגובות על סקירת ה- MEGA שלנו שמתלוננות על מהירויות איטיות.

5. וולקלי

וולקלי מבוסס על נקסטקלוד, המסייע לך לבנות ולתחזק אחסון ענן משלך. אם זה מעניין אותך, קרא את המאמר הטוב ביותר בנושא כלי אחסון בענן DIY. וולקלי שומר את הקבצים שלך בשוויץ, כך שתוכל ליהנות מכמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם. 

לא תצטרך לסמוך על החוקים האלה, מכיוון שלוולקלי יש הצפנת ידע אפס. וולקלי לא יכול לשחזר את הסיסמה כברירת מחדל, אך אתה יכול לכבות את הידע באפס אם אתה חושב שאולי תשכח את הסיסמה שלך.

וולקלי-עמוד הבית -2019

וולקלי משתמש בפרוטוקול TLS ובקידוד AES 256 סיביות, שמערבל את הקבצים שלך במנוחה. כדי להגן על חשבונך, וולקלי משתמש גם באימות דו-גורמי. בנוסף, משתמשי Pro יכולים לסרוק את הקבצים שלהם באמצעות ClamAV כדי להגן על המכשירים שלהם מפני סוסים טרויאניים, וירוסים ועוד.

התוכנית החינמית של וולקלי מספקת שטח אחסון של 1 ג’יגה-בתים בלבד, אך זה מספיק כדי להרגיש כיצד השירות עובד.

התוכניות בתשלום של ווקלי הן מהיקרות ביותר בשוק. עבור שטח אחסון של 10 ג’יגה-בתים, אתה צריך לשלם 7.54 דולר לחודש. התוכנית הבאה, דרגה C2, מכפילה את המחיר ומגדילה את האחסון שלך חמש פעמים ל- 50 ג’יגה-בייט. התוכניות האחרות שלה לא משתפרות בהרבה.

התוכניות העסקיות שלה גם יקרות ואינן מציעות אחסון מספיק עבור מה שרוב העסקים צריכים. התוכנית הראשונה מתחילה ב -10 ג’יגה-בייט במחיר של 402.45 דולר לשנה, או 33.53 דולר לחודש, וזה עשוי להספיק למשתמש בודד. רמה C6 מספקת 100 ג’יגה-בייט, אבל זה 8 דולר לחודש יותר. התוכנית הגדולה ביותר מביאה לך 500 ג’יגה-בייט ועולה 83 $ לחודש. המחירים אינם כוללים מע”מ של 7.7 אחוזים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את וולקלי

השימוש בלקוח השולחן העבודה אינו פשוט מכיוון שוולקלי מבוסס על נקסטקלוד. זה מחייב אותך להתקין את Nextcloud ולהתחבר לוולקלי. 

עם זאת, לקוח האינטרנט הוא עניין אחר. זה מהיר, מושך, אינטואיטיבי וקל לשימוש. אפליקציית הסמארטפון קלה גם לשימוש מכיוון שהיא דומה לאפליקציות משירותי אחסון ענן אחרים. זה מאפשר לך להעלות קבצים, לצלם תמונה ולהעלות אותה ולהעלות תוכן מאפליקציות אחרות.

מהירויות ההעברה שלך תלויות עד כמה אתה קרוב לשוויץ. הבדיקות שלנו הראו שלוולקלי יש מהירויות שיכולות להשוות לשירותים אחרים. כברירת מחדל, וולקלי לא מגביל את רוחב הפס, אך אתה יכול לעשות זאת אם תרצה.

מיקמנו את וולקלי אחרון מכיוון שזה יקר ולא פשוט לשימוש. אולם אם ברצונך ללמוד עוד על כך, קרא את סקירת וולקלי שלנו.

אזכורים מכובדים: ספקי הגיבוי הטובים ביותר לאפס ידע

אם אתה מעדיף לגבות את הקבצים שלך וזקוק לשירות שיעזור לך לעשות זאת, אתה צריך להסתכל לא רחוק יותר מ- IDrive, Acronis True Image ו- BigMIND Home. הם בראש רשימת השוואת הגיבוי המקוונת הטובה ביותר שלנו.

IDrive היא הבחירה המובילה שלנו, אולם בזכות התמחור התחרותי שלה, האבטחה החזקה והיכולת לגבות התקנים חיצוניים בלתי מוגבלים. התכונות שלו כוללות גיבוי מדיה חברתית, גיבוי אחסון המצורף לרשת ואפשרויות תזמון ושחזור גיבוי מתקדמות. בנוסף, כמו שירותי אחסון בענן, הוא יכול לסנכרן ולשתף קבצים. למידע נוסף על IDrive בסקירת IDrive שלנו.

ל- Acronis True Image תכונות אבטחה חזקות הכוללות הגנה אקטיבית מפני תוכנות כופר. זה גם מספק כלים רבים בלקוח השולחן העבודה שלו שעוזרים לך לנהל את הגיבוי שלך. ניתן להתקין גם כלים של צד שלישי, גיבוי פייסבוק ואינסטגרם וקבצי סנכרון. קרא עוד על זה בסקירת Acronis True Image שלנו.

BigMIND Home מאפשר לך להציג בתצוגה מקדימה את קבצי המולטימדיה שלך, להשתמש בתכונות ה- AI שלה כדי לנהל תמונות, ליהנות מתוכנית הגיבוי החינמית שלה משירותי ענן אחרים, כולל פייסבוק, אינסטגרם, Google Drive, Microsoft OneDrive ו- Dropbox. BigMIND Home מאפשר גם לשתף ולסנכרן קבצים. תוכלו לקרוא יותר על רבים בסקירת BigMIND הבית שלנו.

מחשבות אחרונות

כשמדובר בהגנה על פרטיותך, הצפנת ידע אפס היא בעלת הברית שלך החזקה ביותר. לכל השירותים ברשימה שלנו יש את זה, אך הם נבדלים בקטגוריות אחרות. עם זאת, לכולם יש ביטחון חזק ולכן עליכם להסתמך על גורמים אחרים כדי לקבל את ההחלטה שלכם, ובמיוחד המחיר. 

למרות ששני השירותים הראשונים, Sync.com ו- pCloud, הם תחרותיים, אחרים נופלים מאחור. זה גם קשור למהירות מכיוון ש- Sync.com ו- MEGA איטיות מהממוצע. עם זאת, Sync.com היא הבחירה המובילה שלנו בזכות תכונות האבטחה החזקות שלה, קלות השימוש הטובה, תוכניות זולות וחוקי הפרטיות בקנדה.

וולקלי מסתמך על חוקי פרטיות שוויצריים חזקים, אך זה לא עוזר לה לנצח את השירותים האחרים. 

אם אף אחד מהשירותים ברשימה זו לא עובד עבורך, קרא את ביקורות הביקורות שלנו בנושא אחסון ענן לקבלת רעיונות חלופיים.

מה אתם חושבים על הבחירות שלנו? האם פספסנו שירות? באיזה שירות ענן שמגן על פרטיותך אתה משתמש? השאר את תגובתך בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me