גיבוי ענן של Zoolz לביקורת עסקית – עודכן בשנת 2020

גיבוי ענן של זולץ לביקורת עסקית

Zoolz Cloud Backup for Business הוא פיתרון גיבויים רב עוצמה המכוון לעסקים ולשרתים שלהם. אמנם אין בו את הגמישות של אחיו BigMIND, אך יש לו ביטחון מעט טוב יותר, כפי שתוכל לקרוא בסקירתנו המלאה של Zoolz.


גיבוי עסקי

קוראים ארוכי שנים יכירו את זולץ כחברה העומדת מאחורי BigMIND Home ו- BigMIND for Business. ההבדל בין Zoolz Cloud Backup ל- BigMIND הוא ש Zoolz Cloud Backup for Business יכול להגן רק על שרתים שונים ובסיסי נתונים של SQL, יחד עם מחשבים רגילים..

עם זאת, BigMIND Business יכולה גם לגבות את הנתונים שלך משירותי אחסון ענן שונים, כמו גם פייסבוק ואינסטגרם. נוסף על כך יש לו תכונות לזיהוי תמונות, חיפוש מתקדם, זיהוי תווים אופטי, אימות דו-גורמי ועוד. אם זה נשמע יותר כמו כוס התה שלך, קרא את הסקירה העסקית של BigMIND.

עם זאת, BigMIND אינו מספק הצפנה פרטית, אך Zoolz Business כן. הצפנה פרטית היא השיטה הטובה ביותר להבטיח שרק אתה יכול לקרוא את הקבצים שלך. אתה יכול לקרוא עליו יותר בקטע “אבטחה”.

אם שירותים אלה אינם מתאימים לך, עיין בגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו לקבלת מדריך לעסקים קטנים לקבלת רעיונות אחרים. אחרת, שמור איתנו כשאנחנו הולכים מתחת למכסה המנוע כדי לראות מה Zoolz Cloud Backup אורז. נתחיל עם תכונות, להלן.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לגיבוי Zoolz Cloud לעסקים

תכונות

גיבוי ענן Zoolz לעסקים אולי אינו תחנת הכוח של BigMIND, אך עדיין יש לה כמה טריקים בשרוול. אלה כוללות את כל התכונות הסטנדרטיות שהיינו מצפים שיהיה לגיבוי עסקי.

גיבוי ענן של Zoolz לתכונות סטנדרטיות עסקיות

תכונות רגילות עוזרות לך לשחזר את הקבצים העסקיים החשובים שלך במקרה של התקלה במכשירים שלך. החשוד העיקרי לכישלון הוא הכונן הקשיח שלך, ותוכל לקרוא את המאמר שלנו לגבי משך הכונן הקשיח שלך להערכה. אתה יכול גם לאבד נתונים בכונן הקשיח שלך ממעשי טבע או אם מישהו גונב אותם.

אם אתה משתמש ב- Zoolz Cloud Backup לעסקים, עם זאת, תוכל לגבות את כל הכוננים שלך לענן. למעשה, אין הגבלה למספר המחשבים, השרתים, הכוננים החיצוניים והתקני ה- NAS שאתה יכול לגבות. אם האפשרות האחרונה התבלבלת, קרא את המדריך שלנו בנושא NAS לחינוך עצמך.

עם זאת, אינך יכול לגבות את המכשיר הנייד שלך. אם אתה צריך לעשות זאת, קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למעקב אחר הנייד. באופן דומה, אין תמיכה בלינוקס, כך שאם תרצה, התייעץ עם הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור לינוקס (אך הוא מפרט פתרונות גיבוי ביתיים).

Zoolz Cloud יכול לגבות באופן טבעי את שרת Windows, אך אם ברצונך לגבות שרתים ומסדי נתונים אחרים, עליך להשתמש באפשרויות ברירת המחדל שלהם כדי ליצור קבצים שגיבית באמצעות Zoolz.. 

זה נדרש עבור שרת Microsoft Exchange, שרת SQL של ​​מיקרוסופט (ל- BigMIND Business יש תכונה ייעודית לכך), מסד נתונים MySQL, Microsoft Outlook, מסד נתונים של Microsoft Access, Act! מסד נתונים וקטלוג Adobe Lightroom.

זו קבוצה משובחת של תכונות גיבוי, אך אנו מעוניינים לראות תמיכה בשרתי לינוקס, שרתי Oracle, Hyper-V ו- VMware. אם אתה זקוק לפיתרון כזה, קרא את סקירת ה- IDrive לעסקים שלנו.

גיבוי היברידי זמין הודות לטכנולוגיית Hybrid + של Zoolz. זה מאפשר לך לגבות את הנתונים שלך לכונן מקומי, בנוסף לענן. זה מאפשר לך שכבת הגנה שנייה על הנתונים שלך. זה גם אומר שתוכל לשחזר קבצים במהירות, מכיוון שזה מהיר יותר לשחזר להם מכשיר מקומי מאשר הענן.

בנוסף, אם אתה משתמש בגיבוי היברידי, אתה יכול ליישם את כלל הגיבוי 3-2-1. למידע נוסף על היתרונות של גיבוי היברידי וכיצד להגדיר אותו, קרא את המדריך שלנו לגיבוי היברידי עבור SMBs. 

אין גיבוי רציף, אך קיימים תכונות אחרות, כולל מתזמן גיבוי, מדיניות גיבוי, דוחות, גרסאות בלתי מוגבלות ושמירת קבצים שנמחקו ללא הגבלה. נדבר על הפרטים של התכונות האלה למטה בקטגוריות “קלות שימוש” ו”גיבוי ושחזור “. עבור כל הגיבויים לדברים, בקר בספריית הגיבוי העסקית שלנו.

גיבוי ענן של Zoolz לתכונות מיוחדות לעסקים

zoolz-שיתוף קבצים עסקיים

לאחר הגיבוי שלך בענן, תוכל לשתף קבצים ותיקיות מתוכו. ללא קשר לאילו מהם תרצו לשתף, תוכלו לעשות זאת על ידי יצירת קישור, ציון משתמשים שישתפו איתם או ישלח דוא”ל. בשלושת המקרים, באפשרותך לקבוע את שם השיתוף, הסיסמה ותאריך התפוגה.

אם אתה משתף באמצעות דואר אלקטרוני, אתה יכול לצרף הודעה. כשאתה מציין משתמשים אתה יכול לתת להם הרשאה “להציג ולהוריד” או “גישה מלאה.” יש גם עמוד “משותף איתי”, שמקל לראות את מה שאחרים שיתפו איתך.

עסקים שצריכים לגבות תמונות יפיקו תועלת מכך שהם יכולים לראות תצוגה מקדימה של תמונה ממוזערת של תמונות RAW. אפשר גם להציג תצוגה מקדימה של תמונות רגילות.

בסך הכל, ל- Zoolz Cloud Backup for Business יש תכונות שיספקו את מרבית העסקים, אך הוא חסר גיבוי רציף וגיבוי נייד, שאינם פספוסים קטנים..

גיבוי ענן של Zoolz לעסקים סקירה כללית

גיבוי של ענן Zoolz לוגו עסקיwww.zoolz.com

החל מ- 666 דולר לחודש עבור 2000 GBA כל התוכניות

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

שחזור מתכת חשופה

ניהול משתמשים

הגדר תפקידי משתמש

הגדר כללי גיבוי עסקי

דיווח הניתן להתאמה אישית

גש לגיבוי משתמש

צג התקנים מחוברים

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם

תמחור

גיבוי ענן של Zoolz לעסקים מספק מידה גמישה אחידה מכיוון שיש לו שבע תוכניות בהן תוכלו לבחור. אם אתה זקוק לשטח גיבוי רב יותר ממה שהם מספקים, אתה יכול ליצור קשר עם Zoolz כדי לקבל הערכה לצרכי הנתונים הגדולים שלך.

זכור שתוכניות אלה כוללות אחסון קר, כלומר, למרות שאתה יכול לגבות את הנתונים שלך כמו שאתה עושה בדרך כלל, לא תוכל לשחזר אותם באופן מיידי. הסיבה לכך היא שאחסון קור דורש שלוש עד 12 שעות כדי להתחיל בתהליך השחזור. הודות לכך, אחסון קר מתאים ביותר לארכיב קבצים שאינך צריך לשחזר לעיתים קרובות.

עם זאת, אם עליך לשחזר במהירות את הקבצים שלך, אתה יכול להוסיף “אחסון מיידי” לחשבונך. המחירים הם מתחת:

אחסון מיידי 2TB66.67 דולר לחודש
800 $ לשנה
אחסון מיידי 3TB100 $ לחודש
1200 דולר לשנה
אחסון מיידי 4TB116.67 דולר לחודש
1400 $ לשנה

מחירי אחסון קר הם ערך טוב, במיוחד בהשוואה לשירות כמו Carbonite Safe Backup Pro. איתו, קבלת שטח אחסון של 500 ג’יגה-בייט תעלה לכם 799.99 דולר לשנה, לעומת 2TB של Zoolz תמורת 79.90 דולר לשנה. אכן, מדובר באחסון קר, אבל גם אם תוסיפו 1 טב אחסון מיידי, המחיר יגיע ל 479.90 דולר לשנה, וזה עדיין זול יותר.

זו התאמה קרובה יותר בהשוואה ל- IDrive for Business, שיש לה תכנית של 2.5 טרה-בתים עבור 1,199.25 $ לשנה ומספקת אחסון חם (גם כל התוכניות האחרות של IDrive). 

לא ניתן להשיג שטח אחסון חם של 2.5 טרה-בתים עם Zoolz, אבל אתה יכול לקבל 2 טרה-בייט במחיר של 800 דולר לשנה או 3 טרה-בייט ב -1,200 דולר. זה בנוסף לתוכנית התמחור של אחסון קר. אם ניקח את האפשרות הזולה יותר, אתה בסופו של דבר עם 2 TB עבור 879 $. אם אתה הולך עם זה היקר יותר, אתה מקבל 3TB עבור 1,279 דולר. הוסף לזה את 2TB הבסיסי של אחסון קר וקיבלתם לעצמכם הרבה מאוד.

עם זאת, אם אתה זקוק לאחסון חם בלבד ו -4 טרה-בתים ממנו אינם מספיקים (המקסימום שמציעה Zoolz), קרא את סקירת ה- IDrive לעסקים שלנו לקבלת פרטים נוספים עליו. כבונוס נוסף, IDrive מאפשר לך לגבות את המכשירים הניידים שלך.

קלות שימוש

zoolz-business-desktop-client

כדי לנהל את הגיבוי, תשתמש בלקוח השולחן של Zoolz, הזמין עבור Windows ו- macOS. החלון הראשי שלו מציג את מצב הגיבוי שלך, זמן הגיבוי האחרון, זמן עד הגיבוי הבא וכמה שטח הגיבוי נמצא בשימוש. 

הכפתורים הגדולים והברורים בתחתית מאפשרים לך לבחור נתונים לגיבוי, לשנות את ההגדרות ולהתחיל את תהליך השחזור. בסך הכל, לקוח שולחן העבודה הוא פשוט ומושך. 

בפינה השמאלית העליונה יש כפתור נוסף. זה מאפשר לך להתחיל גיבוי, לשחזר, לבצע חיפוש, לסנכרן את הלקוח, לבדוק עדכונים ולהפעיל את לקוח האינטרנט Zoolz Cloud Backup..

zoolz-business-web-client

תצוגת ברירת המחדל של לקוח האינטרנט היא לוח המחוונים. זה מציג את מספר המשתמשים שלך, השרתים, מצב חשבונך, כמות האחסון המיידי והקור בו השתמשת, קישורי פעולה מהירים, הפעילות שלך והתראות. אנחנו אוהבים איך זה מראה מידע רב תוך כדי להיות ברור ולא מכריע.

התפריט בחלקו העליון מאפשר לך לבדוק גיבויים מהמחשבים שלך, לנהל משתמשים ושרתים, להגדיר מדיניות, לשנות את ההגדרות ולהציג תצוגה מקדימה של דוחות שונים..

zoolz-business-users-servers

עמוד “משתמשים / שרתים” מאפשר לך להוסיף משתמשים באמצעות דואר אלקטרוני, לרשום אותם בעצמך או להזמין אותם בכמויות גדולות באמצעות קובץ CSV. הוספת שרתים היא גם פשוטה: צריך רק ללחוץ על כפתור “הוספת שרת”, לציין פרטי מנהל, ליצור אסימון שרת ואז להוריד את קובץ הגדרת השרת..

אתה יכול גם לבצע פריסה אוטומטית, המאפשרת לך להגדיר מספר משתמשי לקוחות Zoolz בו זמנית. אם יש לכם משתמשים רבים, תוכלו לחפש בהם באמצעות תוויות. לאחר שתמצאו משתמש או קבוצת משתמשים ספציפית, תוכלו לשנות את המדיניות שלהם, בתנאי שהקציתם מלכתחילה.

מדיניות zoolz-business

כדי להקצות מדיניות, תחילה עליך ליצור אותה, שתוכל לעשות בדף “מדיניות”. מדיניות מאפשרת לך לחייב כללים מסוימים שאתה רוצה שהמשתמשים שלהם יבצעו. 

אתה יכול להגדיר אילו נתונים נכנסים לאחסון מיידי לעומת אחסון קר. הסוגים הזמינים זהים ללקוח השולחני ותוכלו לבחור ידנית קבצים ותיקיות על ידי ציון נתיב.

אתה יכול גם להגדיר תוספים שונים, אשר מצמצמים את מה שאתה רוצה לכלול או לא לכלול. אם ברצונך לכלול קבצים ותיקיות ספציפיים, תוכל לציין את הנתיב שלהם.

הכרטיסייה “Hybrid +” מאפשרת להפעיל את Hybrid + ולהגדיר את הנתיב בו הוא שומר את הנתונים שלך. אתה יכול להוסיף נתיבי תיקיות ספציפיים המעודדים את הנתיב הגלובלי הזה.

Zoolz לתכונות עסקיות

באפשרותך לשנות את אפשרויות התכונה השונות מכרטיסיית ההגדרות, כולל מצערת רוחב פס, תזמון גיבוי, הגדרות אבטחה והגדרות כלליות. הגדרות כלליות כוללות עיבוד תמונות RAW, סמני גיבוי, הוספת Zoolz להפעלת המערכת ועוד.

הרשאות zoolz-business-client

הכרטיסייה האחרונה בדף “מדיניות” היא “הרשאות”, המאפשרת לך לציין מה המשתמשים שלך יכולים לעשות. אתה יכול לאפשר להם למחוק נתונים, לשתף, לשנות את הסיסמה ואת שם המשתמש שלהם ועוד. נוסף על כך, אתה יכול להגדיר קוד סיסמה בן ארבע ספרות שיידרש בכל פעם שהמשתמש פותח, מסיר התקנות או משחזר נתונים מהלקוח..

דוחות zoolz-business

בדף “דוחות” יש דוחות שונים שתוכלו להפיק, כולל התראות, שימוש ברוחב הפס, חיוב ומאתר הלקוחות של Orwellian, המציג את המשתמשים שלכם על מפת עולם..

תצטרך להסתפק בשימוש בלקוח אינטרנט לניהול הגיבויים שלך מכיוון של- Zoolz אין אפליקציה לנייד, מה שיעזור לך לגשת לגיבוי שלך תוך כדי תנועה. ניסינו להתחבר ל- BigMIND, אך הופנינו להתחבר ל- Zoolz Viewer, שלא ניתן להוריד אותו מחנות Google Play או מחנות Apple App..

גיבוי קבצים & שיקום

לקוח שולחן העבודה אינו פיתרון גיבוי בלחיצה אחת, אך הוא מאפשר לבחור בתיקיות ספציפיות במערכת הקבצים לגיבוי או לגיבוי אוטומטי של קבצים על סמך קטגוריות, כגון דואר, מסמכים, מוסיקה, קטעי וידאו, קבצי משרד, קבצים פיננסיים. ועוד. זה מקל על גיבוי קבצים רבים בבת אחת.

zoolz-business-backup-start

כשאתה בוחר נתונים לגיבוי, סרגל קרוב לתחתית יגיד לך כמה אחסון קר וחם אתה משתמש וכמה נותר לך. אם ברצונך לבצע גיבוי לאחסון קר, עליך לבחור בכרטיסייה “אחסון קר”, המאפשרת לך גם לגבות באמצעות אחת משתי השיטות שהוזכרו קודם..

אנו אוהבים איך יש מבנה עץ שעוזר לך לבחור במהירות קבצים ותיקיות לגיבוי. כמה פתרונות מחייבים אותך לעבור את מערכת הקבצים שלך או לספק דפדפן קבצים משלהם, אשר נוטה להיות איטי יותר מזה המקורי למערכת ההפעלה שלך..

הגדרות zoolz-business-backup

לאחר שתבחר נתונים לגיבוי הראשוני שלך, הדף הבא יאפשר לך לשנות את הגדרות הגיבוי. הם כוללים תזמון גיבוי, מצערת רוחב פס, גיבוי היברידי ואפשרויות אבטחה המאפשרות לאפשר הצפנה פרטית (זמינה רק במהלך ההגדרה הראשונית).

זולז לתזמון עסקי

המתזמן מאפשר לך להריץ גיבוי לעתים קרובות כל חמש דקות, עם טווח של עד כל 24 שעות. אתה יכול גם לגרום לגיבויים שלך לפעול ולהסתיים בשעות מסוימות במהלך ימים ספציפיים. 

זוהי מערכת אופציה נאה, אך אין דרך לציין לוחות זמנים לגיבוי שבועיים או חודשיים. בנוסף, כמו שאמרנו קודם, הוא חסר גיבוי רציף. זה יעיל מכיוון שהוא עוקב אחר מערך הגיבוי שלך ומתייג אוטומטית קבצים חדשים ומשתנים לגיבוי, מה שמקטין את העבודה שלך.

לאחר שתסיים לצבוט את ההגדרות, הגיבוי יכול להתחיל. זה כל מה שיש ליצור את הגיבוי הראשון שלך. זה פשוט ומהיר.

zoolz-business-back-end

כדי להתחיל בתהליך השחזור, לחץ על כפתור ה”שחזור “הגדול.

zoolz- עסק-שחזור-התחל

בשלב הבא תראה חלון, המאפשר לבחור קבצים ותיקיות לגיבוי. לאחר שתעשה זאת, לחץ על “הבא”.

הגדרות zoolz-business-שחזור

בחלון הבא תוכלו לבחור לשחזר את הקבצים למיקום המקורי או החדש שלהם, לאפשר את Hybrid +, לשחזר קבצים רק מטווח נתונים ספציפי ולבחור מה יקרה לקבצים הקיימים בעת שחזורם למיקומם המקורי (תוכלו “להחליף, “” תמיד להחליף “או” אל תחליף “קבצים). לחץ על “הבא” והשחזור שלך יכול להתחיל.

תיארנו את תהליכי הגיבוי והשחזור הבסיסיים באמצעות מחשב של Windows. בהתאם להגדרה שלך, הגיבוי והשחזור שלך עשויים להיות מעט שונים.

משחזר עם זולץ

באפשרותך גם להשתמש בדף “משתמשים / שרתים” מלקוח האינטרנט כדי לבצע שחזור מרחוק. לשם כך, לחץ על כל משתמש ובחר את המכונה הרצויה המשויכת לאותו משתמש. לאחר מכן בחר את הקבצים והתיקיות שברצונך לשחזר. לאחר מכן, לחץ על כפתור “עוד”. פעולה זו תפתח חלון מוקפץ שבו תוכלו להשתמש בכדי לשנות את הגדרות השחזור ולהפעיל אותו.

Zoolz מציעה גם שירות גיבוי ושחזור של שליח בשם “Zoolz Import / Export”. הוא זמין באזורי צפון אמריקה ואירופה, ויש לו שני גרסאות: כדור שלג מכשיר ו”הביא דיסק קשיח משלך. ” Zoolz ממליץ לך להשתמש בכדור השלג של אמזון אם הגיבוי שלך גדול מ- 10TB, ולהשתמש בכונן הקשיח שלך אם הוא גדול מ- 2TB..

אם אתה הולך במסלול כדור השלג, אתה צריך לשלם 500 $ בתוספת דמי עיבוד. דמי העיבוד משתנים בהתאם לגודל הנתונים שלך, אך עמלת עיבוד של 10 טרה-בתים היא 100 $ ודמי עיבוד 50TB הם 300 $. אמזון AWS מספקת את המכשיר, ויש לך 10 ימים להעתיק את הנתונים אליו ולשלוח אותם בחזרה. כל יום נוסף שייקח כדי להחזיר הוא יעלה לך 15 $ ליום.

שליחת נתונים לגיבוי בכונן הקשיח תעלה לכם בהתאם לגודל הגיבוי. המחירים בטבלה:

גודל הנתונים שלך: מחיר:
1TB160 דולר
2TB225 דולר
4 TB380 דולר
8 TB740 דולר
16TB1,500 דולר

המחירים שפירטנו מיועדים לגיבוי בלבד. אם אתה צריך לשחזר נתונים מ- Zoolz באמצעות הכונן הקשיח שלך או עם כדור שלג המסופק מ- AWS, המחירים יחושבו על ידי Zoolz. שים לב שאתה יכול לשחזר רק מאחסון “מיידי”. שחזור מאחסון קר מותר רק אם אתה צריך לשחזר יותר מ- 50 טרה-בתים של נתונים.

קבלת שירות לשחזור שליחויות היא תמיד תוספת מבורכת, אך השירות של זולץ יקר לעומת IDrive אקספרס. בנוסף, כאשר משתמשים בגיבוי נתונים, IDrive Express ניתן בחינם עד שלוש פעמים בשנה למשתמשים עסקיים. שחזור נתונים מגיע גם למשלוח חינם בחינם ללקוחות ארה”ב.

עם זאת, אנו לא מוצאים ליקויים בתהליך הגיבוי מכיוון שהוא פשוט להתקנה וקל לצבוט אחר כך. תהליך השחזור הוא גם משב רוח.

מהירות

אמרנו שהגיבוי הראשוני יכול לארוך זמן רב, אבל זה לא אמור להיות המקרה עם זולץ. כמה זמן לוקח Zoolz תלוי בין גורמים אחרים בספק האינטרנט שלך וכמה קרובים אתם השרתים של אמזון. מכיוון שלאמזון יש רשת גלובלית, רוב הסיכויים שאתה לא רחוק מאחד כזה. ככל שאתה קרוב יותר, כך המהיר שלך יהיה טוב יותר. 

בדקנו את מהירות ההעברות של Zoolz על ידי ביצוע בדיקות גיבוי ושחזור באמצעות תיקיית הבדיקה המכוסה 1GB שלנו. ערכנו את הבדיקות שלנו מבלגרד, סרביה, באמצעות רשת WiFi עם מהירות העלאה של 9.74 מגהביט לשנייה ומהירות ההורדה של 43.72 מגהביט לשנייה. להלן התוצאות שלנו:

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה00:33:2300:37:5500:35:39
זמן הורדה00:03:5300:03:5700:03:55

ללא תקורה כלשהי, המהירות שלנו אמורה לאפשר לנו לגבות תיקיה של 1 ג’יגה-בייט תוך כ -14 דקות ו -41 שניות, ולשחזר אותה תוך כשלוש דקות ו -16 שניות. התוצאות, כפי שאתה יכול לראות מהטבלה, איטיות מזה.

עם זאת, תהליכי הצפנה ושכפול-כפול מייצגים תקורה ריאלית, שמאטה תמיד את תהליך הגיבוי. שירותים מסוימים איטית פי שלוש או ארבע ממה שציפינו, כך שזו תוצאה טובה. בנוסף, זמן ההורדה קרוב למה שציפינו, בתיאוריה.

שים לב שהשתמשנו במצב “החכם” להעלאת קבצים, המאזן את השימוש של Zoolz ברוחב הפס של החיבור שלך כך שזה לא יפריע לעבודה שלך, אבל יש עוד אחד שנקרא “טורבו” שהוא כנראה אפילו מהיר יותר. באפשרותך גם לאפשר “העלאה מרובת חוטים” להגדיל את מהירות הגיבוי שלך.

אם הגדרות אלה משתלטות יותר מדי על משאבי המערכת שלך, אתה יכול להצער את רוחב הפס שלך או לאפשר מצב מצגת, שמשהה גיבויים בזמן שאתה מציג מצגות, משחק משחקי וידאו או צופה בסרטים.

אבטחה

Zoolz Cloud Backup for Business מגן על הנתונים שלך לפני שהם עוזבים את המחשב שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. זה מבטיח שאף אחד לא יוכל לקרוא את הקבצים שלך בזמן שהם יושבים בשרת. 

Zoolz מנהל את מפתח ההצפנה שלך כברירת מחדל, אך אתה יכול לנהל אותו בעצמך, אם תרצה. כמו שצייננו, עליך לעשות זאת במהלך ההגדרה הראשונית של הגיבוי שלך.

zoolz-business-enc-security

מכיוון שאתה יכול לנהל את מפתח ההצפנה שלך – בתוספת העובדה ש- Zoolz מצפין את הקבצים שלך לפני שהם עוזבים את המחשב שלך – ההצפנה של Zoolz מסווגת כהצפנה פרטית, מקצה לקצה, שתוכל ללמוד עליה יותר על מה שהוא אפס ידע. בהסבר הענן.

עם זאת, יש בכך חיסרון: זולץ לא תוכל לאפס את הסיסמה שלך אם תשכח אותה. אם אתה חושב שיש סיכוי גבוה שתעשה זאת, נסה את אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר.

בנוסף להצפנה פרטית, Zoolz מגן על הקבצים שלך במעבר באמצעות פרוטוקול SSL. אם אינך יודע על כך הרבה, קרא את השוואת ה- SSL לעומת TLS.

Zoolz שומר על כל הקבצים שלך באחסון AWS של אמזון. הנתונים שלך מועתקים למספר מתקנים כדי להבטיח שהם לא יושפעו מתקלות חומרה ואסונות אחרים. זה דומה לאופן שבו RAID עובד. 

בנוסף, מרכזי הנתונים של אמזון נבדקים לפחות פעם בשנה לצורך בקרת אבטחה מספקת. לרשותם אמצעי אבטחה 24 שעות ביממה, שומרים, מחסומי בקרת אבטחה ויומני גישה.

Zoolz אינו מספק אימות דו-גורמי. אם זה היה עושה, היית נהנה משכבת ​​הגנה נוספת עבור חשבונך על גבי הסיסמה שלך. בעזרתו, האקרים שאולי גנבו את הסיסמא שלך לא יוכלו לגשת לחשבונך ללא קוד אבטחה נוסף. עם זאת מכיוון שהתכונה חסרה, וודא שאתה יוצר סיסמה חזקה.

פרטיות

Zoolz Cloud Backup for Business מספק הצפנה פרטית, כך שהקבצים שלך יהיו בטוחים מעיניים סקרניות. 

ל- Genie9, חברת האם של זולץ, יש מטה בלונדון, וזה בר מזל מכיוון שחוקי הפרטיות שם חזקים יותר מהם בארה”ב, שיש לה היסטוריה שנויה במחלוקת, כולל פרויקט PRISM וחוקים כמו חוק CLOUD. 

בנוסף, בריטניה מצייתת לתקנה הכללית להגנת נתונים, המגנה על פרטיות הנתונים, אם כי נראה מה תהיה ההשפעה של Brexit על זה.

החוקים בבריטניה חזקים יותר מאשר בארה”ב, אך בגלל הרשת העולמית של AWS, הנתונים שלך עשויים להסתיים בארצות הברית, ולכן החלטנו לבדוק את מדיניות הפרטיות כדי לראות כיצד היא מטפלת בנתונים שעשויים לזהות אותך באופן אישי..

מה ש- Genie9 אוספת

כשאתה נרשם לחשבון ב- Genie9, אתה מספק מידע שיכול לכלול את שמך, שם החברה, מספר העובדים, התעשייה, מספר הטלפון, הכותרת שלך, עיר, מדינה, מדינה, מיקוד, שם משתמש וכתובת דוא”ל מאושרת. אתה גם מספק מידע על מערכת הקבצים, כולל שמות של קבצים וספריות, הנחוץ לגיבוי.

החברה עשויה גם לשמור את כתובת ה- IP שלך, ותוכל לאפשר לה לאסוף ממך העדפות ומידע דמוגרפי.

לשם מה משתמש Genie9 נתונים שנאספו

Genie9 טוענת כי המידע משמש רק להפעלה ושיפור השירותים שלו ומתן תמיכה למשתמשים. היא עשויה להשתמש במידע שסופק כדי ליצור איתך קשר ולשלוח אליך פרסומות למוצרים, מבצעים ועוד.

עם זאת, Genie9 מתחייבת לא למסור את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים אלא אם כן זה כדי לעזור לספק שירותים ספציפיים. על צדדים שלישיים לדבוק בעקרונות הפרטיות של נמל בטוח או לוודא שהם פועלים בהתאם להגנת הפרטיות השווה לזו של Genie9. אם זה לא מתאים לך, אתה יכול לבטל את העברת המידע האישי שלך לצדדים שלישיים כאלה.

תוכל גם לבחור להסיר את המידע האישי שלך על ידי יצירת קשר עם Genie9 וביטול חשבונך. אתה יכול לעשות זאת על ידי כניסה לחשבונך.

בסך הכל, לא מצאנו מה לדאוג במדיניות הפרטיות, והקבצים שלך מוגנים על ידי הצפנה פרטית.

תמיכה

zoolz-business-wiki

Zoolz שומר על בסיס ידע, המחולק למספר קטגוריות כדי לעזור לך למצוא במהירות תשובה לשאלתך. אם לא, אתה תמיד יכול להשתמש בסרגל החיפוש כדי למצוא תשובה.

קל לקרוא את המאמרים ותמונות מסך עוזרות לך. חלקם נותנים פיתרון לסוגיה מסוימת בצורה של “כיצד” בעוד שאחרים הם הסברים.

אם בסיס הידע אינו עוזר, אתה יכול לפנות לתמיכה טכנית באמצעות טופס הבקשה. שלחנו כמה שאלות וקיבלנו תגובה תוך שעתיים וחצי. זה זמן תגובה נהדר. למדנו מסוכן שתמיכה בדוא”ל שואפת לפעול 20 שעות ביום, שבעה ימים בשבוע.

אין תמיכה טלפונית, ובריטניה ומספרי הטלפון הבינלאומיים הזמינים באתר מיועדים למכירות בלבד. אין גם תמיכה טכנית באמצעות צ’אט, אבל אתה יכול לקבל מידע כללי על זולץ מסוכני מכירות, אדיבים ומסייעים.

פסק הדין

בסך הכל, Zoolz Cloud Backup for Business הוא שירות מסוגל. זה מהיר ומאפשר לך לגבות מחשבים, שרתים ומכשירים חיצוניים ללא הגבלה. בנוסף, הוא תומך במשתמשים ללא הגבלה. תוכלו ליהנות גם מתכונות כמו גיבוי היברידי, תצוגה מקדימה של תמונות ושיתוף קבצים. גם גרסאות בלתי מוגבלות ושמירת קבצים בלתי מוגבלות מקלות על העבודה עם Zoolz.

זה פשוט לנהל משתמשים ושרתים, ותכונת יצירת המדיניות מאפשרת לך להגדיר כללים שונים למשתמשים וליישם אותם במהירות.

החסרונות האמיתיים היחידים הם היעדר אימות דו-גורמי ואפליקציה לנייד. אלה תכונות מהדק, והיעדרן מוזר, בלשון המעטה. אם זה ישפיע לרעה על העסק שלך, עיין בביקורות הגיבוי העסקי שלנו לגבי שירותים חלופיים.

מה אתם חושבים על Zoolz Cloud Backup לעסקים? האם השתמשת בו? אם יש לך משהו לשתף, יידע אותנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map