IDrive לביקורת עסקית – One Stop Shop – עדכון 2020

IDrive לביקורת עסקית

IDrive for Business מגיע עמוס בתכונות, מהירויות העלאה הגונות והרבה יותר טוב. בדוק אם זה מתאים לעסק שלך בביקורת IDrive לעסקים מקיפה זו.


גיבוי עסקי

ניהול עסק יכול להיות עוטף עצבים, כך שאינך זקוק לבעיות נוספות אם אתה יכול לעזור לו. יצירת גיבוי למכשירים העסקיים שלך מבטיחה שכשלים או מעשי טבע בכונן הקשיח לא יהפכו לבעיות כה גדולות. הודות לתכונות גיבוי שונות וגמישות, מעט מאוד אפשרויות גיבוי מקוונות יכולות להתחרות ב- IDrive for Business.

IDrive אינה מספקת גיבויים ללא הגבלה, כמו שעושה המתחרה הקרוב שלה CrashPlan לעסקים קטנים, אך היא מאפשרת לך לגבות מכשירים ללא הגבלה. זה לא כולל רק גיבויים ממוחשבים, אלא גם סמארטפון, כונן קשיח חיצוני, NAS וגיבוי שרתים. 

זה, יחד עם מספר תכונות מצוינות, עוזר להפוך את IDrive לאחד הגיבויים המקוונים הטובים ביותר לאפשרויות עסקיות קטנות הקיימות כיום.

בסקירה זו של IDrive for Business, נדבר על הפרטים של IDrive for Business כדי שתוכל לראות אם זה מתאים לגיבוי של החברה שלך. נתחיל בבחינת התכונות שהוא מספק.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור IDrive לעסקים

תכונות

IDrive נמצא בראש שירותי הגיבוי המקוון הטובים ביותר שלנו, אך רשימה זו מתמקדת בפתרונות גיבוי פרטיים. כאן, נסתכל על IDrive for Business הכולל את כל התכונות הקיימות בתוכניות פרטיות עם כמה מנות נוספות..

כמו כל שירותי הגיבוי האחרים, IDrive for Business עוזר לך להגן על הנתונים שלך במקרה של התרסקות של הכונן הקשיח, גניבה או מעשה אופי. אם אירוע כזה יתרחש, תוכל לדעת כי הנתונים שלך מאוחסנים בענן. 

אין גיבוי בלתי מוגבל, ואם אתה רוצה זאת, אתה יכול לקרוא את רשימת הגיבוי המקוון הטובה ביותר ללא הגבלה עבור רעיונות. אתה יכול לגבות מכשירים ללא הגבלה.

תכונות idrive-business

מנוי IDrive לעסקים יחיד מאפשר לך לגבות מחשבים ללא הגבלה. בנוסף, תוכל לגבות כמה שיותר כוננים קשיחים חיצוניים והתקני אחסון של NAS (עיין במדריך שלנו בנושא NAS אם אינך מכיר אותם). למעשה, אנו מדרגים אותו כאחד הגיבויים המקוונים הטובים ביותר עבור אפשרויות ה- NAS הזמינות.

אתה יכול גם לגבות כונני רשת. זה נוגע לשרתים הכוללים:

 • שרת Windows
 • שרת לינוקס
 • שרת SQL של ​​מיקרוסופט
 • שרת Exchange של מיקרוסופט
 • שרת Microsoft SharePoint
 • שרת אורקל
 • Hyper-V
 • VMWare

אתה יכול גם להשתמש ב- IDrive לגיבוי למכשירים מקומיים, מה שמוסיף שכבת הגנה נוספת לנתונים שלך ומאפשר לך לשחזר את הגיבויים שלך מהר הרבה יותר מאשר אם היית עושה זאת דרך האינטרנט. גישה זו מכונה גיבוי היברידי, שמתאים היטב לכלל הגיבוי 3-2-1. אם אתה מעוניין, קרא כיצד להגדיר גיבוי היברידי למדריכים קטנים ובינוניים.

IDrive יכול ליצור תמונת דיסק המאפשרת לך ליצור עותק מדויק של הכונן הקשיח שלך. אתה יכול להשתמש בתמונה זו כדי לשחזר את מערכת ההפעלה שלך במחשב ממנו היא נוצרה, אך אינך יכול להשתמש בה כדי לשכפל את הכונן הקשיח שלך לחומרה חדשה. אם אתה רוצה את זה, קרא את המלצות הגיבוי המקוונות שלנו עבור תוכנת ההדמיה הטובה ביותר לשולחן העבודה.

מי שצריך להגן על המכשירים הניידים שלו ישמח לדעת ש- IDrive מאפשרת לך לגבות נתוני סמארטפון גם לאנדרואיד וגם ל- iOS. 

רוב כלי הגיבוי המקוונים האחרים מאפשרים לך לגשת לקבצי הגיבוי שלך דרך המכשיר הנייד שלך, ופחות כלים תומכים בגיבוי תמונות. IDrive, עם זאת, מאפשר לך לגבות אנשי קשר, אירועי מדיה ולוח שנה גם ב- Android וגם ב- iOS, כמו גם טקסטים, יומני שיחות, מוסיקה ונתוני אפליקציות ב- Android..

IDrive יכולה גם לגבות חשבונות פייסבוק ואינסטגרם, וזה מועיל אם העסק שלך כרוך בקמפיינים של מדיה חברתית.

כשמדובר ביכולות גיבוי אחרות, IDrive בודק את כל התיבות. זה כולל גיבוי רציף, יכולות תזמון מתקדמות, העתקת קבצים ברמת חסימת והודעות גיבוי. נדבר יותר על היבטים אלה כאשר אנו מכסים את תהליך הגיבוי הבסיסי, להלן.

גרסת IDrive

יכולת גרסת הקבצים של IDrive מאפשרת לך לשחזר מתוך 30 הגרסאות הקודמות של כל קובץ נתון. זה עוזר לך להגן על הנתונים העסקיים שלך מפני עריכות לא רצויות וגם פגמים בקבצים. בנוסף, IDrive משתמש בתצלומי תמונות המספקים תצוגה היסטורית של הקבצים שלך המאפשרים לך לבצע שחזור נקודת זמן בקלות.

כדי להגן עוד יותר על אובדן נתונים, באפשרותך להשתמש בשחזור אסון חשמלי של IDrive או BMR בקיצור. זה מאפשר לך לגבות כונן קשיח שלם – כולל מערכת ההפעלה ותצורות היישום – לשרת באתר. העברות משתמשות בטכנולוגיית ה- CTB של IDrive לצורך גיבויים מצטברים כדי לצמצם את הזמן שלוקח להעלאת הקבצים החדשים והמשונים שלך.

אם אי פעם תרצה להעתיק את גיבוי ה- BMR לחשבון הענן שלך, תוכל לעשות זאת על ידי שימוש בשכפול ענן. IDrive גם שומר קבצים שנמחקו ללא הגבלת זמן, כך שתוכלו רק לנקות אותם ידנית מפח האשפה או להריץ ניקוי ארכיב אוטומטי..

נוסף על כך, IDrive, בניגוד לשירותי גיבוי רבים אחרים, לא מוחקת נתונים מהגיבוי שלך, גם אם אתה מוחק אותם מהמכשיר שלך. זה אומר שהוא תומך בארכיון אמיתי. זה שימושי אם אתה צריך לפנות מקום במכשירים שלך.

אם יש לך עסק שאינו יכול להרשות לעצמו לחכות זמן רב ליצירת גיבוי ראשוני או לשחזור קבצים, תפיק תועלת מ- IDrive Express. IDrive Express הוא שירות הגיבוי והשחזור של שליחויות של IDrive.

איתו IDrive תשלח אליך כונן חיצוני להעמסת הנתונים שלך. לאחר שתשלח אותם בחזרה, הטכנאים של IDrive יטענו את הנתונים שלך לענן עבורך, בדרך כלל תוך יומיים עד חמישה ימים. אתה יכול גם להשתמש בשירות כדי לשחזר קבצים, שייקח, שוב, בערך יומיים עד חמישה ימים. שירות השליחויות הוא בחינם עד שלוש פעמים בשנה למשתמשים עסקיים.

לקוח השולחן של IDrive עשיר בתכונות, מה שהופך אותו לבחירה טובה לעסקים הדורשים יכולות גיבוי רבות להתאמה אישית. נעבור על זה בקטע “קלות שימוש” להלן.

מלבד תכונות הגיבוי, ל- IDrive יש כמה יכולות אחסון בענן, כולל שיתוף קבצים וסנכרון קבצים. זה עוזר להיות כלי מסוגל לקידום פריון העבודה. עם זאת, אם אתה רוצה שירות יעודי לפרודוקטיביות בענן, אתה צריך לבחון את האוסף הטוב ביותר של EFSS. יש גם תכונה של ציר זמן שמציג תצוגה מקדימה של תמונות המגובות מהמכשיר הנייד שלך.

בחלק הבא נדבר על התמחור של IDrive. עם זאת, אם ברצונך ללמוד עוד אודות גיבוי ענן עסקי ותכונות, קרא את ספריית האחסון בענן העסקי שלנו.

 IDrive לקבלת סקירה כללית של העסק

IDrive לוגו עסקיwww.idrive.com

מתחיל החל מ- 622 דולר לחודש עבור 250 GBA כל התוכניות

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

שחזור מתכת חשופה

ניהול משתמשים

הגדר תפקידי משתמש

הגדר כללי גיבוי עסקי

דיווח הניתן להתאמה אישית

גש לגיבוי משתמש

צג התקנים מחוברים

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם

תמחור

ל- IDrive Business יש כמה שכבות שנותנות דרגה של מדרגיות ובקרת עלויות לעסק שלך. שש התוכניות הראשונות מחייבות אותך לשלם עבור שנה או שנתיים מראש, מה שנותן לך הנחה של 25 אחוז. אתה יכול לשלם מדי חודש החל מתכנית 1.25TB ומעלה.

המדרגיות שתקבלו עם IDrive נהדרת לעסקים קטנים, אך היא לא ממש יכולה להשוות לכלי אירוח קבצי ענן המאפשר לכם לשלם עבור כמות האחסון המדויקת בה אתם משתמשים.. 

שירות אחד כזה הוא Backblaze B2, המתאים היטב לפיתרון מרכז בקרת הגיבוי כמו CloudBerry Backup. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת הגיבוי של CloudBerry ובסקירת ה- Backblaze B2 שלנו.

באופן דומה, עסקים הזקוקים לגיבוי בלתי מוגבל לא ימצאו את IDrive אטרקטיבי מכיוון שאין להם תוכנית בלתי מוגבלת. שטח הגיבוי ביותר שתוכלו לקבל עם מנוי עסקי IDrive יחיד הוא 12.5 טרה-בתים.

אם אתה רק צריך להגן על כמה מחשבים שיש להם הרבה נתונים לגיבוי, אתה עשוי לחסוך כסף על ידי מעבר עם Backblaze for Business או CrashPlan מכיוון ששניהם מציעים גיבוי בלתי מוגבל למחשב יחיד. אתה יכול לקרוא עליהם יותר בביקורות Backblaze for Business ו- CrashPlan הנפרדות שלנו.

עם זאת, אם תרצו להגן על מכשירים רבים, כולל שרתים ומכשירים ניידים, כנראה ש- IDrive יהיה ערך טוב יותר.

חשוב לציין כי IDrive מספקת מכסות אחסון שוות עבור גיבוי מקוון וסנכרון כאחד. פירוש הדבר שכשאתה נרשם לתוכנית של 1.25TB למשל, אתה מקבל גיבוי של 1.25 טרה-בתים וסכום זהה לסינכרון. אם אתה מתכוון להשתמש ביכולות סנכרון הענן של IDrive, זה יגדיל את ערכו בהפרש גדול.

קלות שימוש

עם IDrive for Business, לא תוכל לגבות קבצים בלחיצה אחת, כמו שאתה יכול עם Backblaze. עם זאת, תהיה לך גישה לתכונות נוספות.

idrive-bussines-desktop-client

לקוח השולחן של IDrive עובד ב- Windows ו- Mac, אך לא על Linux. אם אתה מעוניין בתמיכה של פינגווין, עליך לשקול את אחד השירותים בגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור Roundup Linux. 

הלקוח אינו האטרקטיבי ביותר בשוק, אך הוא ברור וקל לשימוש. זה דורש ממך לבחור קבצים ותיקיות לגיבוי, אבל לפחות אתה משתמש במבנה עץ כדי לעשות זאת. כמה פתרונות גיבוי אחרים אפילו לא עושים את זה, כך שבחירת הקבצים שלך הופכת להיות מטלה. IDrive בוחר באופן אוטומטי תיקיות נפוצות לגיבוי.

idrive-business-web-client

בראש הלקוח השולחני, IDrive מספק לוח מחוונים מבוסס דפדפן, וזה נוח אם אתה לא נמצא מהמחשב שלך. קל לנווט בו באמצעות התפריט משמאל. אתה יכול להשתמש בו כדי להציג תצוגה מקדימה של חללי הגיבוי והסנכרון שלך, לראות מה שיתפת עם אחרים, מה אחרים שיתפו איתך, את ציר הזמן של הצילום ולוח המחוונים..

idrive-business-לוח מחוונים

לוח המחוונים מאפשר לך ליצור קבוצות עבודה ומשתמשים, כמו גם להוסיף משתמשים לקבוצות עבודה. אתה יכול להוסיף אותם כמשתמשים רגילים או לתת להם הרשאות ניהול. לאחר שתעשה זאת, תוכל לגשת לקבצים המגובים שלך, כמו גם לקבצים של עמיתיך לעבודה. 

הגדרות idrive-business-dashboard

נוסף על כך, אתה יכול לנהל מרחוק את כל המחשבים המגובים, הכוללים אפשרויות כגון אימות ושינוי גיבויים, קביעת לוח זמנים והפעלת התראות והתראות. אתה יכול גם לנעול או להפיץ כל אחת מההגדרות הללו לכל קבוצה.

רשימת האפשרויות המלאה היא רחבה מכדי להיכנס לכאן, אך די אם נאמר כי לא חסרים לך בקרות מנהל.

יש גם לקוח שולחן עבודה חדש ורזה שמתוכנן לשימוש לצד לקוח האינטרנט. זה מציג רק את פרטי הגיבוי של העצמות החשופות, אך זו בחירה טובה אם אינך רוצה להשתמש בלקוח הרגיל.

אתה יכול גם לגשת ולשחזר את הגיבוי שלך באמצעות האפליקציות של IDrive עבור Android ו- iOS. נוסף על כך, האפליקציות לנייד של IDrive מאפשרות לך לגבות את אנשי הקשר, התמונות, הסרטונים, ה- SMS ועוד. זה עזר לו להגיע למקום הראשון בגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו לגיבוי נייד. בנוסף, באפשרותך להשתמש באפליקציה לגיבוי תמונות וסרטונים מהטלפון שלך באופן אוטומטי.

ברגע שתוכלו לעשות זאת, תוכלו לתצוגה מקדימה של התמונות שלכם בתכונה “ציר הזמן” וגם לזהות פרצופים בתוכן. ניתן גם לתייג קבצים לגישה לא מקוונת. האפליקציה פשוטה ולא תעניק לך בעיות.

גיבוי קבצים & שיקום

idrive-select-select-files

עבור פרק זה השתמשנו ב- Windows כדי להמחיש את תהליכי הגיבוי והשחזור. תלוי באיזו פלטפורמה אתה עובד, הגישה עשויה להיות מעט שונה.

כאמור, לקוח שולחן העבודה דורש ממך לבחור ידנית קבצים ותיקיות לגיבוי. זו עשויה להיות בעיה אם אינך מסודר, אך IDrive מקל על העומס על ידי בחירה אוטומטית של תיקיות תמונות, מסמכים, מוסיקה, שולחן עבודה ווידאו לגיבוי.. 

idrive-business-exclude-files

אם ברצונך לבחור תיקיות, אך לא לכלול קבצים ותיקיות משנה מסוימות, עליך לשנות את הבחירה בתפריט ההגדרות..

idrive- לוח זמנים עסקי

בשלב הבא תוכלו להתחיל מייד את הגיבוי על ידי לחיצה על כפתור “גיבוי עכשיו”, או שתוכלו לתזמן אותו. אתה יכול להגיד לו לרוץ בימים ספציפיים בזמן מוגדר או לעבור ללוח זמנים לפי שעה. אם תגדיר לוח זמנים לשעה, תוכל לציין את השעה שבה הגיבוי צריך להפסיק. אתה יכול גם להפעיל התראות דוא”ל ושולחן העבודה.

למרות שלמתזמן יש מספיק אפשרויות, אנו מעוניינים לקבל את היכולת להגדיר שעות ספציפיות לגיבוי, כמו גם אפשרויות שבועיות וחודשיות. גיבוי Acronis מספק את כולם ותוכלו לקרוא יותר על אופן הטיפול בפעולות הגיבוי בסקירת הגיבוי של Acronis..

בכל מקרה, אנו ממליצים לכם להפעיל הגנה על נתונים רציפה מתפריט ההגדרות. זה מגבה אוטומטית את הקבצים שהשתנו או הוספו בפחות מ- 500MB. 

פתרונות גיבוי אחרים אינם מטילים מגבלות גודל כאלה על גיבוי רציף, ולכן זהו פספוס עבור IDrive. שים לב שגיבוי רציף אינו חל על קבצים מערכתיים וזמניים.

idrive-business-שחזור-בחר

בדומה לפעולת הגיבוי, שחזור קבצים מחייב אותך לבחור קבצים ותיקיות ממבנה הספריה שלך. לאחר מכן תוכל לבחור להחזיר אותם למיקום המקורי או החדש שלהם.

מהירות

ביצוע גיבוי ראשוני של המחשב עשוי לארוך זמן רב. כמה זמן תלוי בגורמים שונים: המרחק שלך משרתי IDrive בארה”ב, רוחב הפס שלך וכמה טוב IDrive מצליח להעביר קבצים..

כדי לראות כמה זמן לקח גיבוי, ביצענו מספר בדיקות העלאה והורדה באמצעות תיקיה דחוסה של 1 ג’יגה-בייט המורכבת מסוגי קבצים שונים. עשינו את הבדיקות שלנו באמצעות חיבור WiFi ממוסקבה, רוסיה, עם מהירות העלאה של 36.55 מגהבייט / שניות ומהירות ההורדה של 25.82 מגהבייט / שניות.

ניסיון ראשון ניסיון שני אחרונות
זמן העלאה:00:45:3400:38:4800:42:11
זמן הורדה:00:40:0900:45:2500:42:47

במהירויות אלה, עלינו לצפות שההעלאה שלנו תסתיים תוך שלוש דקות ו -55 שניות ללא תקורה. זמן ההעלאה שלנו עמד בממוצע על 42 דקות ו -11 שניות. אפילו חשבונאות לגבי הצפנה ותהליכים אחרים הכרוכים בהעברה, הפער הוא גדול מדי. 

אנו יכולים לומר אותו דבר על תהליך ההורדה, שארך בממוצע 42 דקות ו 47 שניות, כאשר היה צריך להיות קרוב יותר לחמש דקות ו 32 שניות. למרות שגיבויים ראשוניים בדרך כלל נמשכים זמן רב, תוצאות מסוג זה אינן מבטיחות כי IDrive תשתמש ברוחב הפס שלך למלוא הפוטנציאל.. 

עם זאת, העברות צריכות לרוץ הרבה יותר מהר לאחר הגיבוי הראשוני, בזכות אלגוריתם ההעברה ברמת החסימה. אם אתה מגלה ש- IDrive מוציא יותר מדי מרוחב הפס שלך, אתה יכול להצער אותה או להגדיר אותה לנהל אוטומטית את החיבור כדי לייעל את חווית העבודה שלך.. 

אבטחה

אם אבטחת ענן חשובה למשתמשים פרטיים, על אחת כמה וכמה לבעלי עסקים הנוטים להתמודד עם קניין רוחני ורישומים פיננסיים רגישים. החדשות הטובות הן ש- IDrive לא מדלגת על פעימה בכל הקשור לתכונות אבטחה.

IDrive משתמש בהצפנת AES 256 סיביות כדי להגן על הקבצים שלך בזמן מנוחה בשרתים. זה אותו אלגוריתם שמשמש מוסדות פיננסיים והצבא להגנה על מידע. לפני שמגיעים לשרת, נתונים מוצפנים גם הם במעבר באמצעות פרוטוקול TLS / SSL. תוכל ללמוד עליהם יותר בהשוואה ל- SSL לעומת TLS.

כברירת מחדל, IDrive יאחזת בסיסמת ההצפנה שלך, ותציב אותה בשרת נפרד מהמקום בו היא שומרת את הנתונים שלך. החיסרון בכך הוא שהחברה יכולה לאפס את הסיסמה שלך אם תשכח אותה אי פעם. 

החיסרון הוא שזה פותח את האפשרות שמישהו יכול לקבל גישה למפתח ההצפנה ההוא, בין אם זה עובד סורר או האקר שהצליח לגשת לשרת..

פירוש הדבר הוא שאם כפוי על פי חוק, IDrive עלול להיות נאלץ לשתף את הנתונים שלך עם תוכניות פיקוח ממשלתיות, כמו PRISM. כדי להימנע מכך, אתה יכול ליצור ולהחזיק את מפתח ההצפנה שלך בעצמך אם תאפשר הצפנה פרטית בעת הגדרת IDrive לראשונה. 

לא תוכל לעשות זאת ברגע שתתחיל בתהליך הגיבוי. אם ברצונך ללמוד עוד אודות הצפנה פרטית, קרא את המאמר שלנו המסביר ידע אפס בענן.

קידוד חזק לא יעזור אם מישהו ינסה לגנוב או לפצח את הסיסמה שלך. זה יכול להיות קל למדי אם יש לך חלשה. הקפד לא לגרום לאף אחת מהסיסמאות הנפוצות להיכשל. במקום זאת, עליך ליצור סיסמה חזקה ולאפשר אימות דו-גורמי מלקוח האינטרנט.

אימות דו-גורמי עוזר להגן על האישורים שלך על ידי דרישה מכניסה לאסימון חד פעמי כשאתה מנסה להתחבר למכשיר לא ידוע. בדרך כלל אתה מקבל אסימון כזה באמצעות SMS או דואר אלקטרוני.

IDrive מגן על השרתים שלה במרכזי נתונים מוקשים שנועדו לשמור מפני הסגת גבול, אסונות טבע והתקפות וירטואליות. 

האמצעים כוללים מערכות דיכוי אש, מערכות בקרת טמפרטורה עם אזורי קירור נפרדים, רצפות מורמות ומתלים הבנויים לעמידה ברעידות אדמה. יש להם גם גישה מאובטחת, מעקב 24/7, חיישני תנועה ואזעקות מפרצות במקום.

תכונה שימושית נוספת היא היכולת לנתק מרחוק את הסנכרון למכשירים שבחשבונך. ככה, אם מחשב נייד אבוד או נגנב, אתה יכול להבטיח שמי שיש לו מכשיר זה לא יוכל לגשת לתוכן מסונכרן. עם זאת, הדבר לא יעשה דבר עבור הקבצים האחרים במחשב שלך.

פרטיות

IDrive מבוסס בארה”ב, מדינה שאין לה את חוקי הפרטיות הטובים ביותר בענן. אז מזל שיש ל- IDrive הצפנה פרטית, וזו הדרך הטובה ביותר להגן על פרטיותך. אף על פי שיש בה הצפנה פרטית, עדיף לראות אילו פרצות קיימות במדיניות הפרטיות. 

בדומה לרוב שירותי הענן האחרים, IDrive אוספת את הנתונים האישיים שאתה מספק אותם, אשר עשויים לכלול את שמך הפרטי, שם משפחה, פרטי כרטיס אשראי תקפים, סיסמא ודוא”ל וכתובת דואר עסקית. זה לא משהו להרים את הגבות שלך.

מעל המידע הקודם, IDrive אוספת את “המטא נתונים” שלך, שהוא שם מפואר למידע שכולל את פרטי החיבור שלך, סוג הדפדפן, כתובת ה- IP ומשך ההפעלה.. 

המטא נתונים והנתונים האישיים שאתה מספק נאספים לצורך שיפור ועדכון השירות, זיהוי הצרכים שלך, התאמה אישית של החוויה שלך עם השירות ומתן מודעות מוצר.

ברגע ש- IDrive אוספת את המידע, היא אומרת שהיא אינה “משתפת מרצון מידע המאפשר זיהוי אישי עם צד שלישי ללא הסכמתו המפורשת של המשתמש, או אלא אם כפוי על פי החוקים הממלכתיים והפדרליים החלים.”

עם זאת, היא עשויה לשתף מידע עם צדדים שלישיים בהסכמתך, אם תבחר להשתמש בשירות של צד שלישי כדי לגשת ל- IDrive. 

בנוסף, IDrive עשויה להשתמש בחברות צדדים שלישיים מהימנים מסוימים כדי לסייע בניתוח ושיפור השימוש בו. שימוש כזה עשוי לכלול – אך אינו מוגבל ל – ניהול בסיסי נתונים, ניתוח אתרים, עיבוד תשלומים ושיפור תכונות.

IDrive רשאית לחשוף מידע כדי לעמוד בחוקים או בתקנות, למנוע הונאה או שימוש לרעה, להגן על בטיחותו של כל אדם מפני מוות או פציעה, או להגן על זכויות הקניין שלו.

אם IDrive מעורב במיזוג, רכישה או מכירה, היא עשויה להעביר את המידע שלך לצד הרלוונטי, אך היא תודיע לך בדוא”ל על כל שינוי בקרה.

יש לך שליטה על המידע שאתה מספק ל- IDrive. זכותך לתקן, לתקן או למחוק כל מידע אישי שמסרת ל- IDrive מחשבונך. IDrive שומר את המידע שלך כל עוד יש לך חשבון פעיל או שאתה זקוק לשירות. 

אם אינך רוצה להשתמש בשירות יותר, תוכל למחוק את חשבונך באמצעות הגדרות חשבון או לבקש ש- IDrive כבר לא ישתמש במידע שלך כדי לספק לך את השירות..

בנוסף, IDrive תואם את האיחוד האירופי-ארה”ב. ושוויץ-ארה”ב. מסגרות מגן פרטיות, המטפלת באיסוף, שימוש ושמירה של מידע אישי המועבר ממדינות החברות באיחוד האירופי ושוויץ לארצות הברית. שים לב כי IDrive עומד בהעברות קדימה מהאיחוד האירופי ושוויץ לארה”ב.

קוראים מעוניינים באיחוד האירופי ישמחו לדעת כי IDrive מציית גם לתקנה להגנת המידע הכללית של האיחוד האירופי, המסייעת בהגנה על פרטיות הנתונים המקוונים של המשתמשים. זה גם מגדיר קבוצה של זכויות פרטיות מקוונות הזמינות לאזרחי האיחוד האירופי. עוד על כך במדריך ה- GDPR שלנו.

תמיכה

IDrive הוא אחד משירותי הגיבוי המקוונים היחידים המספקים תמיכה 24 שעות ביממה למשתמשים עסקיים ופרטיים. ערוץ התמיכה העיקרי הוא צ’אט חי והצלחנו להגיע לנציג תמיכה מייד בשעה 12:45 ביום שני. זה כולל גם תמיכה בדוא”ל.

לפני שתשלח בקשה לעזרה באמצעות דואר אלקטרוני, אתה יכול ליצור קשר עם נציג התמיכה של IDrive באמצעות הטלפון. התמיכה הטלפונית אינה 24/7, אך היא פועלת בין השעות 18:00 לפנות בוקר ועד 11:30 בערב. PST, שני עד שישי.

idrive-business-support

ל- IDrive יש בסיס ידע תומך, עם מאמרים לפתרון בעיות, הדרכות ושאלות נפוצות. זה אפילו כולל הדרכות וידאו. בסעיף השאלות הנפוצות יש תשובות וחתונות מסך מפורטות שיעזרו לך לעקוב אחריהם.

בסך הכל, ל- IDrive יש יכולות תמיכה מספקות שמוודאות שאפילו העסקים התובעניים ביותר יפתרו את הבעיה שלהם בזמן.

פסק הדין

אם אתה מנהל עסק שמחייב אותך לגבות מחשבים מרובים, מכשירי NAS, סמארטפונים, כוננים חיצוניים ואפילו שרתים, אין ספק ש- IDrive לעסקים מספקת. זה זול יותר מתוכנית הגיבוי העסקי של קרבוניט ומספק תמיכה טובה יותר לפלטפורמה.

ארכיון אמיתי, גיבוי באמצעות שליח, שמירה על קבצים שנמחקו בלתי מוגדרים וגיבוי מתכת חשופה הם רק חלק מהתכונות שמציע IDrive. בנוסף, הוא מפעיל תמיכה בצ’אט 24/7, כמו גם תמיכה בדוא”ל וטלפון.

IDrive לא יכול לבצע גיבוי לפי סוג קובץ, הוא איטי להעברת קבצים ויש לו גיבוי רציף שמוגבל לקבצים של 500MB ופחות. עם זאת, למען הגינות, גיבוי לפי סוג קובץ אינו שכיח בשירותים שאינם מוגבלים. מסיבה זו, לא קל לגבות קבצים באמצעות IDrive, אך למשתמשים לא אמורים להיות בעיות.

אם אתה מוצא את עצמך בקבוצת המשתמשים הזקוקים לגיבוי בלתי מוגבל או שאתה פשוט זקוק לפיתרון אחר, עיין בביקורות אחסון הענן העסקי שלנו לקבלת רעיונות חלופיים.

עם זאת, בסך הכל ברור ש- IDrive שייך לראש הרשימה לגיבוי המקוון הטוב ביותר לעסקים, ואנחנו לא מהססים לתת שירות זה להמלצתנו.

האם היית ממליץ על IDrive for Business? אנו רוצים לשמוע את דעתך, על אחת כמה וכמה אם היא שונה משלנו. ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map