CrashPlan לסקירת עסקים קטנים – עודכן בשנת 2020

CrashPlan לסקירה של עסקים קטנים

CrashPlan החליטה להתמקד לחלוטין בלקוחות SMB שלה עם CrashPlan for Business; עד כה נראה שזה השתלם. קרא את הסקירה המלאה שלנו לגבי שירות שיש בו מעשה משותף.


גיבוי עסקי

CrashPlan לעסקים קטנים נמנית עם הגיבוי המקוון הטוב ביותר לפתרונות לעסקים קטנים הקיימים כיום. זה בזכות הגיבוי הבלתי מוגבל שלו, הערך הגדול, ההצפנה הפרטית וכמה מיכולות הגרסאות הטובות ביותר של שירות גיבוי מקוון שסקרנו..

עם זאת, יש כמה חסרונות. CrashPlan לא יכול לבצע גיבוי לפי סוג קובץ, אין אפליקציה לנייד, אין שירות לשחזור שליח ואין תמיכה בשידור חי במהלך לילות או סופי שבוע. 

אם זה לא משנה לך, ציין איתנו כשאנחנו נכנסים לפרטים בסקירת CrashPlan לעסקים קטנים. אם כן, עיין בביקורות הגיבוי המקוונות העסקיות שלנו לקבלת שירותים חלופיים.

בשנת 2017 הפסיק CrashPlan את תמיכתה בגיבוי פרטי. CrashPlan עשתה את הצעד להתמקד אך ורק בלקוחות העסקיים שלה. זו הייתה עסקה גסה למשתמשים פרטיים, אך רובם ככל הנראה עברו לשירותים אחרים. אם אתה מחפש גיבוי למשתמשים פרטיים, עיין בהשוואה הטובה ביותר שלנו לשירותי הגיבוי המקוון.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור CrashPlan לעסקים קטנים

תכונות

CrashPlan לעסקים קטנים דומה לשירותים אחרים מביקורות הגיבוי המקוונות שלנו, כלומר הוא יכול לגבות את המחשבים והמכשירים האחרים שלך, ולשמור על עצמך מפני הפסדים שנגרמו בגלל קריסות בכונן הקשיח או תקלות תוכנה אחרות. מה שמבדיל את CrashPlan הוא שזה מספק גיבוי אמיתי ללא הגבלה. 

אין כובע כשאתה מגיע ל- 10TB של נתונים וללא מגבלות גודל קובץ. המגבלות היחידות הן כמה קבצים בתיקיות מערכת מסוימות ש- CrashPlan לא יגן עליהם. מתחרים כמו IDrive Business ו- Carbonite for Business מגבילים אותך ל- 250 ג’יגה-בתים עם התוכניות הראשוניות שלהם ומחייבים אותך לשלם אגרה כדי להוסיף יותר נפח אחסון.

החיסרון בגישתו של CrashPlan הוא בכך שהיא מאפשרת לך רק לגבות מחשב אחד, ואילו Carbonite ו- IDrive יכולים לגבות מחשבים ללא הגבלה. עם זאת, אתה יכול להוסיף מחשבים נוספים לתוכנית הגיבוי שלך תמורת תשלום. עוד על כך בסעיף הבא.

בנוסף, המינוי של CrashPlan מאפשר לך לגבות כמה כוננים חיצוניים שרוצים, וזה כולל גיבוי של NAS, לפחות אם אתה משתמש ב- macOS או Linux. אם אתה משתמש ב- Windows, לא תוכל לגבות את מכשירי ה- NAS שלך בגלל מגבלה ברמת מערכת ההפעלה המובנית ב- Windows. 

CrashPlan יכול גם לגבות את השרתים שלך, אך הוא לא יכול לבצע גיבויים מבוססי תמונה של המחשבים שלך. לשם כך עליכם להתייעץ עם אוסף התוכנות הטוב ביותר לגיבוי ושיבוט מבוסס-תמונה שלנו.

תכונות ליבה של CrashPlan

התכונות שצייננו עד כה אינן תכונות בסיסיות, כך שלא מפתיע שחלק מהן חסרות בארסנל של CrashPlan. עם זאת, CrashPlan כולל את כל תכונות הגיבוי המקוונות הבסיסיות שאנו מצפים לראות כאשר אנו מעריכים שירות. 

זה כולל גיבוי מתוזמן, גיבוי רציף, גיבוי מצטבר, גיבוי לכוננים מקומיים, שכפול שכפול, דחיסת קבצים, מצערת מהירות, התראות בדוא”ל והעתקת קבצים ברמת הבלוק.. 

גיבוי רציף חשוב משום שהוא מאפשר לתייג מחשב לגיבוי ולא לדאוג לשכוח להוסיף קבצים לגיבוי. גיבוי מצטבר מתאים לו היטב מכיוון שהוא מאפשר לגיבוי התהליך רק את הקבצים שנוספים או משנים, ובכך חוסך זמן ורוחב פס.

גיבוי לכוננים מקומיים מגדיר את CrashPlan כגיבוי היברידי, מה שאומר שתוכלו לגבות הן לענן והן לכוננים המקומיים, כמו כוננים חיצוניים. זה מקל על יישום כלל הגיבוי 3-2-1.

גרסת CrashPlan

CrashPlan מספק גם גרסת קבצים, המאפשרת לך לשחזר גרסאות קודמות של קבצים כדי למנוע שינויים לא רצויים או פגמים בקבצים. שלא כמו שירותי גיבוי ענן רבים אחרים, CrashPlan נותנת לך את האפשרות להתאים אישית את מדיניות הגרסאות מלקוח שולחן העבודה.

גרסת התרסקות

גרסת הגרסה של CrashPlan אינה מוגבלת בדיוק, אך מכיוון שאתה יכול לשמור ללא הגבלת גרסאות קבצים על סמך תוספות של 15 דקות, יכול להיות שזה יכול להיות. CrashPlan מעניק לך גם אפשרות לשמור קבצים שנמחקו ללא הגבלת זמן, וזה נחמד בהתחשב בספקי גיבוי מקוונים רבים שמסירים קבצים לצמיתות לאחר 15 או 30 יום..

CrashPlan מעניקה תכונות עסקיות חיוניות, כגון גישה מנהלית לפיקוח על גיבויים של עובדים ואפילו גישה לקבצים שלהם.

מאפייני אבטחת ענן, אותם נסקור בפירוט בסעיף אחר להלן, כוללים הצפנה במנוחה, קידוד במעבר והצפנה פרטית אופציונלית..

CrashPlan לא מחמיץ הרבה תכונות. עם זאת, מלבד התמיכה הלא מבוטלת שלה ב- NAS, CrashPlan לא מאפשרת לך להריץ גיבויים מרובי הליכי כדי להאיץ את העניינים, כפי שעושה Backblaze.

אין גם שירות שחזור שליחויות.

כנראה שההחמצות הגדולות ביותר הן היעדר תמיכה בנייד וכי CrashPlan מגבה לפי מיקום קבצים ולא לפי סוג קובץ. אם אתה צריך לגבות את המכשירים הניידים שלך, קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו ליצירה ניידת. נדבר יותר על גיבוי לפי מיקום במעט יותר קלות השימוש. תוכל ללמוד עוד על גיבוי עסקי בספריית הגיבוי העסקית שלנו.

סקירה כללית של תכונות CrashPlan

לוגו של CrashPlan לעסקים קטניםwww.crashplan.com

1000 דולר לחודש עבור GB ללא הגבלה

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

שחזור מתכת חשופה

ניהול משתמשים

הגדר תפקידי משתמש

הגדר כללי גיבוי עסקי

דיווח הניתן להתאמה אישית

גש לגיבוי משתמש

צג התקנים מחוברים

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם
30

תמחור

כדי לשמור על דברים פשוטים, ל- CrashPlan יש רק תוכנית תמחור אחת. זה 10 דולר לחודש למחשב, ומקבלים גיבוי בלתי מוגבל לעבוד איתו. גיבוי ללא הגבלה הוא נהדר מכיוון שזה אומר שאתה והעובדים שלך לא צריכים לדאוג כל כך ממה שמגבה ומה לא. זה, בתורו, עוזר לך להתמקד בהיבטים החשובים בעבודה שלך.

זה גם קל לקנה מידה מכיוון ש- CrashPlan מקל להוסיף מחשבים חדשים לתוכנית הגיבוי שלך. בגלל זה, CrashPlan גובה בחודש, כך שאין אפשרות למנוי שנתי. החיסרון הוא שאתה יכול לבטל בכל עת. אולם לפני שתירשם כמנוי, תוכל לנצל את תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום כדי לבדוק את השירות.

זכור כי עם מנוי נתונים בלתי מוגבל זה אתה משלם עבור מספר המחשבים ש- CrashPlan רואה כפעיל במסוף הניהול שלך, לא משנה אם הם גיבו נתונים או לא.

אם אינך מעוניין לשלם יותר עבור מכשיר, תוכל לבטל אותו במסוף הניהול CrashPlan for Small Business. לאחר שתעשה זאת, כל נתוני הגיבוי הקיימים עבור אותו מכשיר יימחקו.

תוכנית התמחור נראית טובה כשמשווים אותה ל-, למשל, IDrive Business, שגובה 74.62 דולר לשנה בגובה של 250 ג’יגה-בייט למחשבים בלתי מוגבלים..

בנימה דומה, Carbonite יכול גם לגבות 250GB של נתונים במחשבים בלתי מוגבלים, אך הם עולים 287.99 דולר לשנה. אתה יכול להשיג יותר שטח אחסון במחיר של $ 99 לכל 100 ג’יגה-בתים נוספים. עם זאת בחשבון, גיבוי של 1TB של נתונים במחשב יחיד עם קרבוניט פירושו שתצטרך לשלם כ 900 $ לשנה, לעומת 120 $ עם CrashPlan.

הדברים לא כל כך זוכים לטובתו של CrashPlan כשאנחנו משווים אותם ל- Backblaze for Business, שמאפשר לך לגבות נתונים ללא הגבלה במחיר של 6 $ בלבד למחשב בחודש, או 60 $ למחשב אם אתה משלם עבור שנה מראש. תוכל ללמוד עוד על אפשרות זו בסקירת Backblaze for Business שלנו.

קלות שימוש

לקוח שולחן העבודה של CrashPlan עובד על חלונות, מק ולינוקס. תצטרך לסמוך על לקוח האינטרנט מכיוון ש- CrashPlan כבר לא תומך באפליקציות לנייד עבור אנדרואיד ו- iOS. לקוח לוקח מספר דקות להתקנה, שלאחריה תתבקש להיכנס.

crashplan-desktop-client

עם זאת, לא קשה להשתמש, אך פעולות הגיבוי עם CrashPlan עשויות להיות פשוטות יותר. גיבוי של CrashPlan מבוסס על מיקום הקבצים, מה שאומר שאתה צריך לתייג ידנית תיקיות וקבצים לגיבוי. זה לוקח יותר זמן ולהגדיל את הסיכוי שאתה תשכח לתייג קובץ. 

אם CrashPlan מגובה לפי סוג קובץ, לא תצטרך לדאוג אם הוספת את המסמכים, התמונות, הסרטונים והקבצים האחרים לתוכנית הגיבוי שלך מכיוון שהכל יהיה מוגן. ככה עובדים Backblaze ו Carbonite.

נוסף על כך, CrashPlan אינו מספק מבנה עץ, מה שמאפשר לתייג קבצים ותיקיות במהירות רבה יותר. במקום זאת, עליכם לדפדף בתיקיות, שאינן נוחות.

לקוח שולחן העבודה עצמו עשוי היטב והוא מספיק אינטואיטיבי, כפתורי “הבית”, “הורדות” ו”הגדרות “ממוקמים בחלקו העליון. החלונית הראשית של החלון מציגה את מערך הגיבוי המקוון שלך. כלומר, הקבצים והתיקיות שבחרת לגיבוי. שם תראה גם את יעד הגיבוי שלך.

crashplan-client-web

גישה ל- CrashPlan כשאתה לא נמצא מהמחשב שלך מחייב אותך להיכנס ללקוח האינטרנט של CrashPlan. יש לו גם תכונות פיקוח על חשבון המאפשרות לבדוק נתונים סטטיסטיים של משתמשים ולעקוב אחר שחזור הקבצים מתצוגה לוח מחוונים. 

ישנן תצוגות המאפשרות לך לפקח ולהשבית את המכשירים המגובים, להוסיף ולהשבית משתמשים, להוריד אפליקציות לקוח וליצור דוחות כדי לשמור על עדכוני כישלונות הגיבוי.. 

תכונות ניהול אלה מהוות תוספת מצוינת לבעלי עסקים. המפץ היחיד שיש לנו הוא שהעיצוב לא מרגיש מושך ומודרני. עם זאת, זה כנראה לא כל כך חשוב ליזמים שמעריכים יכולות ניהול טובות על פני מראה.

גיבוי קבצים & שיקום

כפי שציינו, CrashPlan דורש ממך לתייג ידנית קבצים ותיקיות לגיבוי. אם אינך רוצה לגבות סוגים מסוימים של קבצים, תוכל לכלול אותם בתפריט ההגדרות.

crashplan-add-backup-dest

עם זאת, ראשית, תרצה להוסיף יעד גיבוי כך ש- CrashPlan יידע היכן לגבות את הקבצים שלך. כברירת מחדל, זהו הענן של CrashPlan, אך אתה יכול גם לבחור כוננים מקומיים כיעד לגיבוי שלך. 

התרסקות-בחר-גיבוי-קבצים

החיסכון בגישה השנייה היא שאתה יכול לשחזר נתונים מכוננים מקומיים מהר יותר מאשר דרך האינטרנט. על ידי גיבוי לכונן מקומי, עדיין תוכלו לגבות לענן, מה שמוסיף שכבת הגנה נוספת.

נוסף על כך, CrashPlan יכולה לגבות את הכוננים החיצוניים שלך. עליך לצרף אותם באמצעות USB או FireWire כדי לבחור אותם לגיבוי. עם זאת, אינך יכול לעשות את אותו הדבר עבור מכשירי NAS (אם אתה צריך לקרוא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למאמר NAS).

לאחר שתוכנית הגיבוי שלך תושלם והגיבוי הראשוני שלך יסתיים, CrashPlan יפעל במצב גיבוי רציף. אנו ממליצים לאפשר ל- CrashPlan לפעול במצב זה מכיוון שהוא יעלה מייד את הקבצים שתוסיף או תשנה במיקומים שבחרת לגיבוי..

התרסקות-תוכנית-מצערת משאבים

עם זאת, גיבוי רציף יכול גם להשתמש בהרבה ממשאבי המערכת שלך ולהכשיל עבודה אחרת. כדי להקל על זה, אתה יכול להגביל את כוח העיבוד של CrashPlan יכול להשתמש בזמן שאתה עובד באופן פעיל במחשב שלך.

crashplan-backup-לוח הזמנים

אתה יכול גם לכבות גיבוי רציף לחלוטין ולעבור לגיבויים מתוזמנים. זה מאפשר לך לבחור את השעות בהן הגיבויים מתחילים, ומסתיימים, ובאילו ימים זה עשוי לרוץ.

עם זאת, ברוב המקרים, הפעלת גיבוי רציף לא אמורה להיות בעיה, ולכן עליכם לאפשר לה להגן בצורה הטובה ביותר על הקבצים העסקיים שלכם.

שחזור קבצים עם CrashPlan

התרסקות-שחזור-התחל

CrashPlan מאפשר לך להשתמש בכמה אפשרויות לשחזור הקבצים מהענן שלה. הראשון הוא להשתמש בלקוח שולחן העבודה שלך על ידי לחיצה על לחצן “קבצי שחזור”. זה יפתח חלון קופץ המאפשר לך לנווט בתיקיות ובקבצים המאוחסנים שלך, ואז לבחור מה ברצונך לשחזר מהשרת..

crashplan-שחזור קבצים

לאחר שתבחר קבצים לשחזור, יש לך כמה אפשרויות שתוכלו לצבוט לפני שתתחיל בתהליך השחזור. אתה יכול לשחזר קבצים למיקומם המקורי, “שולחן העבודה” או “ההורדות”, או לבחור יעד ספציפי. אם כבר קיים קובץ במיקום זה, אתה יכול לשכתב או לשנות את שמו החדש. בנוסף, אתה יכול להעניק הרשאות מקוריות או עדכניות לקבצים.

אפשרויות השחזור האחרות משתמשות בלקוח האינטרנט של CrashPlan. עליך לנווט לתצוגת “מכשירים” ולחץ על סמל השחזור המשויך להתקן ממנו ברצונך לשחזר. זה מאפשר לך לשחזר קבצים למחשב שאינו שלך, ללא צורך להוריד את לקוח CrashPlan. כמו כן, אם אתה מנהל מערכת, אתה יכול לגשת לקבצים שמשתמשים אחרים גיבו.

שים לב שאתה יכול לשחזר רק עד 250MB באמצעות לקוח האינטרנט, מה שאומר ששחזור גדול, השימוש בלקוח שולחן העבודה הוא האפשרות היחידה שלך..

מכיוון שאין אפליקציה לנייד, אינך יכול לגשת לקבצים שלך או להתחיל תהליך שחזור ממנה. גם אין שירות לשחזור שליחים. החלמת שליח פירושה שהספק יכול לאחסן את הקבצים שלך במכשיר ולשלוח אותם אליך. זה יעזור בשחזור הטווח במאות ג’יגה-בתים.

מהירות

גיבוי המחשב שלך הוא חכם, אך זה עלול לקחת זמן רב. זמן זה יכול להימשך ימים או שבועות, תלוי במספר גורמים, כולל ספק שירותי האינטרנט שלך, המרחק משרתי CrashPlan בארה”ב ובאוסטרליה, ועד כמה שירות הגיבוי המקוון שלך מנהל העברות קבצים..

כדי לבדוק את מהירויות ההעלאה וההורדה של CrashPlan לעסקים קטנים, ערכנו מספר בדיקות העלאה והורדה פשוטות באמצעות תיקיה דחוסה של 1 ג’יגה-בת, המורכבת מסוגי קבצים שונים. ביצענו את הבדיקות שלנו באמצעות חיבור WiFi מחוץ לבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 9.4 מגהבייט / שניות ומהירות ההורדה של 44.19 מגהבייט / שניות.

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה:00:36:1200:35:5800:36:05
זמן הורדה:00:04:2500:03:4200:04:04

העלאת תיקיה של 1 ג’יגה-בתים דרך החיבור שלנו ארכה בממוצע 36 דקות וחמש שניות, שהן ארוכות הרבה יותר מ -15 הדקות וה -11 שניות שהיא צריכה לקחת ללא תקורה.. 

מהירות ההורדה התאימה יותר עם מה שציפינו. זה לקח בממוצע ארבע דקות וארבע שניות, לעומת שלוש הדקות הצפויות ו -14 שניות.

אלה לא התוצאות הטובות ביותר, אך גם הן לא הגרועות ביותר. לקבלת שירות מהיר הרבה יותר, קרא את סקירת הענן של Acronis True Image שלנו.

התרסקות-מצערת רוחב-פס

CrashPlan מאפשר לך להצער את מהירויות העברת הקבצים שלך בכדי להגביל את רוחב הפס בו נעשה שימוש בגיבוי. בנוסף, CrashPlan אפילו מאפשר לך לצבוט את הלקוח כך שיעלה את המהירות כשאתה לא נמצא מהמחשב שלך.

לאחר השלמת הגיבוי הראשוני, הגיבויים הבאים צריכים לרוץ מהר יותר בזכות אלגוריתם העתקת הקבצים ברמת החסימה, המתייג רק את חלקי הקבצים שהשתנו מאז הגיבוי האחרון או הועברו לענן..

אבטחה

CrashPlan for Small Business משתמש בהצפנת AES 256-ביט כדי לטרוף את הנתונים שלך בזמן מנוחה על השרתים שלה. קידוד זה מתרחש לפני שהקבצים שלך עוזבים את המחשב שלך, אך כברירת מחדל, CrashPlan יאחז במפתח ההצפנה שלך עבורך. זה מבטיח כי החברה תוכל לאפס את הסיסמה שלך אם תשכח אותה אי פעם.

עם זאת, פירוש הדבר גם שעובדים או האקרים זדוניים שזוכים בגישה לשרת המאחסן אישורי משתמשים יכולים לדפדף בקניין הרוחני שלך, בדוחות ובנתונים עסקיים אחרים..

התרסקות-ביטחון

אם תרצה להבטיח שזה לא יקרה, תוכל להגדיר מפתח הצפנה פרטי מחלונית הגדרות האבטחה של לקוח שולחן העבודה..

הצפנת AES נחשבת לבטוחה למדי, ולא היו ידועים על פריצות כאלה. למעשה, ההערכה היא שייקח מחשב-על מיליארדי שנים כדי לפצח את כוח ה- AES במפתח AES.

לא ניתן לומר זאת על הסיסמה האישית שלך, מכיוון שהצפנה לא תגן על הסיסמה שלך וקל לפצח סיסמא חלשה (עיין במאמר הסיסמה שלנו נכשל כדי ללמוד על הטעויות הנפוצות ביותר בעת יצירת סיסמא). לכן עליך לוודא שאתה מגדיר סיסמה חזקה.

בנוסף לכל זה, עליך לאפשר אימות דו-גורמי, המסייע בהגנה על אישוריך. זה עושה זאת על ידי דרישה שתזין קוד חד פעמי בנוסף למידע ההתחברות שלך כשאתה ניגש ל- CrashPlan ממחשב לא ידוע..

גרסאות, תכונה שהזכרנו קודם, מציעות גם אמצעי הגנה מפני תוכנות כופר, מה שגורם לדאגה הולכת וגוברת לעסקים.. 

עם גרסת ההפעלה, לא תצטרך לשלם כסף כופר עבור עותקים בלתי קבועים של הקבצים שלך. במקום זאת, אתה יכול פשוט לחזור לגרסאות קודמות של הקבצים שלך לאחר שתסיר את התוכנה הזדונית שגרמה לבעיה.

מבחינת אבטחת מרכז הנתונים, CrashPlan מפעילה מעקב 24 שעות ביממה על מתקניה בנוסף לאמצעי הגנה אחרים מפני פריצה. המתקנים מצוידים גם בכדי להתנגד לכישלון, בין אם מתקלה במכשירים, הפסקת חשמל, שריפה, רעידת אדמה או אסון אחר.

נוסף על כך, קוד 42, חברת האם של CrashPlan, הוא ארגון מוסמך ISO 27001, ומרכזי הנתונים של CrashPlan עוברים אימות שנתי של SOC 2 Type 2. בנוסף, אם אתה עובד עם תיקים ודוחות רפואיים, אתה תשמח לדעת ש- CrashPlan תואם HIPAA.

פרטיות

כדי להבטיח הגנה מרבית על פרטיותך, עליך לבחור בהצפנה פרטית. עם זאת, בדקנו כיצד Code42 מטפל בפרטיות שלך. 

CrashPlan אוספת את המידע האישי שאתה מספק לו, הכולל את המידע שאתה מזין באתר של CrashPlan או שולח באופן אלקטרוני. זה עשוי לכלול מידע כמו שמך, כתובת, דואר אלקטרוני או טלפון. זה גם אוסף נתונים כשאתה משתתף באחד מהאירועים של CrashPlan, במהלך שיחות טלפון עם נציגי מכירות, או כשאתה פונה לתמיכת לקוחות.

נוסף על כך, CrashPlan אוספת אוטומטית נתונים שעשויים לכלול את המכשיר הספציפי בו אתה משתמש, גרסת מערכת הפעלה, תוכנת דפדפן אינטרנט ואת כתובת ה- IP וה- MAC שלך.. 

CrashPlan אוספת גם נתונים סטטיסטיים על פעילויותיך באתר, מידע על אופן הגעת לאתר והשתמשת בו, מיקום המדינה שלך או ברמת העיר וכן נתונים טכניים אחרים שנאספו באמצעות קובצי Cookie, פיקסלים ותגים. CrashPlan אוספת גם מידע על אופן ההתקשרות של המכשיר שלך עם אתר האינטרנט שלו, כולל דפים שאליהם ניגשים קישורים ולחצו עליהם.

נתונים שנאספו בדרך זו נקראים מטא נתונים, ורוב השירותים משתמשים בזה כדי לשפר את אתרי האינטרנט ואת שירותי הגיבוי שלהם, כך שזה דבר לא רגיל.

בנוסף, CrashPlan מקבלת מידע מגורמים שלישיים. דוגמאות למידע כזה כוללות מידע ליצירת קשר, נוכחות באירועים, תפקיד עבודה ופרופיל תעסוקה ציבורית ומידע על תחומי העניין של המוצר או השירות שלך. 

זה גם מקבל מידע אודותיך מהפניות או ממקורות לידים מסחריים. עם זאת, במקרה זה, CrashPlan תשלח דוא”ל שמודיע לך שהוא קיבל את הנתונים האישיים שלך, את סוג הנתונים שהיא קיבלה ואת המקור, יחד עם קישור להצהרת הפרטיות שלה..

אוסף נתונים של CrashPlan

CrashPlan אוספת נתונים אודותיך בכמה אופנים, אך הם פתוחים לגבים. איסוף מידע מגורמי צד שלישי אינו נפוץ, אך לפחות CrashPlan יודיע לך על כך בדוא”ל..

לפעמים ניתן היה לזהות את הנתונים שנאספו איתך. קוד 42 משתמש בנתונים אישיים כאלה כדי לספק מוצרים ושירותים, וכן מנתח את התדירות, את משך הזמן ואת סוגי השימוש באתר האינטרנט שלו כדי לשפר את חווית המשתמש.. 

בנוסף, היא משתמשת בו כדי לעדכן ולהרחיב את הרשומות שלה עם מידע חדש ולנתח רשומות אלה כדי לזהות לקוחות פוטנציאליים על ידי הבנת תפקידך בארגון שלך. הוא יכול גם ליצור איתך קשר עם מודעות מחוייטות למוצרים ושירותים שעשויים לעניין אותך על סמך החוויות הקודמות שלה בנושא לקוחות עם מאפיינים דומים. 

שיתוף נתונים של CrashPlan

קוד 42 משתף את הנתונים האישיים שלך רק לפי הצורך להפעלת עסקיו. הוא אינו מוכר או משתף את המידע שלך לאחרים, למעט במקרים מסוימים. מקרים אלה עשויים להיות מעורבים בסניפי קוד 42 המסייעים לה לשמור על שירותיה. חברות כלולות אלה יעבדו את הנתונים האישיים שלך בהתאם להצהרת הפרטיות של Code42.

זה דומה עם שותפים עסקיים. Code42 משתף אותם בנתונים האישיים שלך בכדי למלא את בקשות המוצר והמידע. בנוסף, קוד 42 עשוי לשתף את המידע שלך עם חברות ואנשים פרטיים המספקים שירותים מטעמה. אסור להם להשתמש בנתונים אישיים לכל מטרה אחרת.

נוסף על כך, קוד 42 משתף נתונים אישיים שהוא מחזיק במקרה של העברות עסקיות, כאשר הדבר נדרש על פי החוק ובהסכמתך, ובמקרה זה תקבל הודעה על כך ותוכל לבחור שלא לשתף את המידע הזה. כמו כן, כל מידע שתפרסם בדפי הקהילה או בבלוג של Code42 זמין לציבור.

קוד 42 נמצא במטה בארצות הברית, אך הוא עשוי להעביר את הנתונים שלך באופן בינלאומי. זה נעשה תחת חסותו של האיחוד האירופי-ארה”ב. ושוויץ-ארה”ב. מגן פרטיות.

אם אתה ממוקם בשטחים מסוימים, כגון האזור הכלכלי האירופי, יש לך זכויות פרטיות נוספות אלה:

 • הזכות שלא לספק הסכמה או לבטל הסכמה לגבי נתונים אישיים מסוימים
 • זכות הגישה: יש לך את הזכות לגשת לנתונים האישיים שלך
 • זכות המחיקה: בנסיבות מסוימות, יש לך זכות למחוק נתונים אישיים
 • הזכות להתנגד לעיבוד: זכותך לבקש מ- Code42 להפסיק לעבד את הנתונים האישיים שלך. זה יעשה זאת אם הוא מעבד את הנתונים האישיים שלך לשיווק, או אם הוא מסתמך על האינטרס הלגיטימי שלו לעבד את הנתונים האישיים שלך, אלא אם כן הוא מפגין עילה לגיטימית משכנעת להמשיך בעיבוד.
 • הזכות לניידות נתונים: יש לך זכות להשיג את הנתונים האישיים שהסכמת למסור לקוד 42 או שנמסר לה לביצוע ההתקשרות איתך
 • הזכות לתיקון: זכותך לדרוש תיקון של כל מידע אישי לא מדויק או לא שלם
 • הזכות להגביל את העיבוד: יש לך זכות לבקש הגבלה של עיבוד הנתונים האישיים שלך בנסיבות מסוימות
 • הזכות להגיש תלונה לרשות להגנת הנתונים: אם יש לך חשש לנוהגי פרטיות אלה, כולל אופן הטיפול בנתונים האישיים שלך, אתה יכול לדווח עליהם לרשות להגנת המידע המוסמכת לשמוע את החששות הללו.

זכויות אלה מבטיחות את קיומה של Code42 לתקנה הכללית להגנת נתונים, או GDPR, בקיצור. ה- GDPR הוא החוק של האיחוד האירופי המחזק את פרטיות הנתונים המקוונים של המשתמש. נוסף על כך, CrashPlan מספקת הצפנה פרטית, והצהרת הפרטיות ברורה לגבי הנתונים שהיא אוספת, כיצד היא משתמשת בהם ואיך היא משתפת את הנתונים שלך..

תמיכה

תוכל ליצור קשר עם צוות התמיכה של CrashPlan באמצעות טלפון, אימייל וצ’אט חי. נוכחות של תמיכה טלפונית וצ’אט צריכה לפנות לבעלי עסקים קטנים הזקוקים לתמיכה מיידית.

עם זאת, תמיכה טלפונית זמינה בימים שני עד שישי בשעות 7:00 בערב עד 7:00 בערב. CST. תמיכה בצ’אט זמינה באותם ימים אך משעה 7:00 עד 17:00 בערב. CST. אם אתה נתקל בבעיה במהלך הלילה או בסוף השבוע, תצטרך לחכות, להבין זאת בעצמך או לשלוח בקשת דוא”ל.

התרסקות-דלפק העזרה

תמיכה בדוא”ל זמינה 24/7. שלחנו בקשה בשעה 05:50 CST וקיבלנו תגובה תוך ארבע שעות. עם זאת, שים לב ששאלנו שאלה פשוטה לגבי תהליך הכפילות. CrashPlan מקיים צוות שלשות שמסלים את הכרטיסים החשובים יותר לתגובות מהירות יותר.

אתר crashplan-support

אם תרצה ללכלך את הידיים שלך, אתה יכול להיכנס לאתר התמיכה CrashPlan, הכולל מאמרים עבור CrashPlan לעסקים קטנים והן לארגונים. מאמרים לעסקים קטנים כוללים מדריך למנהלי מערכת, מדריך למשתמש ושאלות נפוצות. אם לא תמצא שם את מה שאתה מחפש, תוכל להשתמש בתכונת החיפוש כדי למצוא תשובה.

CrashPlan שומר גם על דף קהילתי, שיכול להיות דרך טובה להתמודד עם הבעיות שלך. עם זאת, מרבית הנושאים מיושנים ואין להם תשובות רבות. בסך הכל, CrashPlan מספקת תמיכה רבה, שאמורה לבצע את העבודה עבור רוב המשתמשים העסקיים.

פסק הדין

CrashPlan לעסקים קטנים אינו פיתרון מושלם. התקלה הגדולה ביותר היא שהיא לא מנצלת את יכולת הגיבוי הבלתי מוגבלת שלה כדי לפשט את חוויית המשתמש בסוג קובץ ולא בגיבוי מיקום קבצים. בנוסף, אין לה אפליקציה לנייד, מה שאומר שאתה לא יכול להשתמש בהם כדי לגבות את הנתונים הניידים שלך או לגשת לגיבוי שלך תוך כדי תנועה.

אין גם שירות לשחזור שליחים ותמיכה חיה אינה זמינה בסופי שבוע ובלילות. עם זאת, מעבר לתלונות הללו, ל- CrashPlan יש המון עליונות. 

אחסון בלתי מוגבל המאפשר לך לגבות את כל מה שאתה צריך תמורת 10 דולר למחשב זה עניין טוב. הצפנה פרטית מסייעת בהגנה על פרטיותך, וב- CrashPlan יש גם כמה מההגדרות החזקות ביותר של גרסאות ושמירת קבצים שנמחקו מכל פיתרון גיבוי מקוון שבדקנו אי פעם..

בסך הכל, אנו חשים ש- CrashPlan הוא שירות נהדר, למרות כמה חסרונות. מהן המחשבות שלך על CrashPlan? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map