ביקורת עסקית BigMIND – גיבוי עשיר בתכונות – עדכון 2020

סקירה עסקית של BigMIND

BigMIND Business, שמגיע מאורוות Zoolz, הוא פיתרון גיבוי עשיר ובמחיר סביר לעסקים. יש לו יותר פעמונים ושריקות מרוב המתחרות שלה, אם כי זה גם בולט למה שהוא חסר. קרא את הסקירה המלאה של BigMIND בנושא הפרטים.


גיבוי עסקי

ברוך הבא לסקירת BigMIND העסקית שלנו. יתכן שאתה מכיר את BigMIND Home, מוצר אחר של Zoolz שבדקנו שכמו שהשם אומר הוא מוצר למשתמשים ביתיים. אם אתה משתמש כזה ואתה כאן בטעות, קרא את סקירת הבית של BigMIND.

אם אתה במקום הנכון אך אתה מחובר בזמן, הנה הקצרה. BigMIND Business עשיר בתכונות, כולל ניתוח תמונות AI, שיתוף ואחסון קבצים. בנוסף, תכונות הגיבוי שלו כוללות גיבוי היברידי, גיבוי בלתי מוגבל של מכשירים חיצוניים וגיבוי נייד, כמו גם גיבוי משירותי אחסון בענן, פייסבוק ואינסטגרם, בין היתר..

מערך כזה של תכונות, כפי שאפשר לנחש, לא מגיע בלי השותף הרגיל שלו: מחיר גבוה יותר. BigMIND Business אינו זול ואינו מציע הרבה שטח אחסון. בנוסף, אין בה תמיכה טלפונית וצ’אט. ערוץ התמיכה היחיד הוא אימייל, ולוקח זמן עד לקבל תגובה. אין גם גיבוי רציף, שהוא תכונה שימושית, בלשון המעטה.

אתה לא צריך לחכות זמן רב לגיבוי הראשוני שלך – או לפחות לא כל עוד אתה עושה עם שירותים אחרים – מכיוון שההעברות של BigMIND Home מהירות. זה בזכות רשת אמזון העולמית בה היא משתמשת: AWS.

אם החסרונות הללו לא מעניקים שקע להתעניינותך בעסקי BigMIND, שמור איתנו כשנתבאר בהרחבה בהמשך. אחרת, התייעץ עם איסוף הגיבוי העסקי הטוב ביותר שלנו לחלופות.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לעסקים של BigMIND

תכונות

ל- BigMIND Business יש מערכת עשירה של תכונות. זה מעניין מכיוון שבניגוד לרוב שירותי הגיבוי, הוא משתף כמה מהתכונות הללו עם שירותי אחסון הענן הטובים ביותר. לפני שנגיע אליהם, אנו נבחן את תכונות הגיבוי הסטנדרטיות.

תכונות סטנדרטיות עסקיות של BigMIND

תכונות אלה עוזרות לך לשחזר את הקבצים העסקיים החשובים שלך במקרה שאחד מהתקלות במחשבים שלך (עיין במאמר שלנו על פרק זמן הכונן הקשיח שלך להערכה), ייפגע או מישהו גונב אותו.

BigMIND Business יכול לגבות נתונים ממחשבים מבוססי Windows ו- Mac, מסדי נתונים SQL של ​​מיקרוסופט ושרתי Windows. עם מנוי BigMIND Business יחיד, אתה יכול לגבות מחשבים ללא הגבלה, אך מספר השרתים שאתה יכול לגבות תלוי בתוכנית המנוי שלך. עוד על כך בסעיף הבא.

עם זאת, אנו רוצים לראות תמיכה בשרתים ומחשבים של לינוקס. תמיכה במאגרי נתונים אחרים, Hyper-V ו- VMware חסרה גם כן. גיבוי Acronis תומך בכל אלה, כך שאם אתה רוצה את זה, קרא את סקירת הגיבוי של Acronis. אחרת, אם אתה רוצה תמיכה בלינוקס, קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור Linux (הוא עוסק בפתרונות ביתיים, אם כי).

על גבי גיבוי מחשב, תוכלו לגבות כמה שיותר כוננים קשיחים חיצוניים והתקני אחסון של NAS (קרא את המדריך שלנו ב- NAS למידע נוסף). למעשה, הגרסה הביתית של BigMIND עשתה את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור ה- Roundup של NAS. BigMIND Business מאפשר גם לגבות את מכשירי הטלפון החכם והטאבלט של אנדרואיד ו- iOS.

BigMIND מאפשר גם לבצע גיבוי היברידי באמצעות טכנולוגיית Hybrid + שלו. זה מאפשר לך לשמור עותק של הנתונים שלך בכונן מקומי בנוסף לענן. אם תבחר לעשות כן, תיהנה משכבת ​​הגנה נוספת. זה גם עוזר לך לשחזר קבצים במהירות כיוון ששחזור מהיר יותר ממכשיר מקומי.

עם גיבוי היברידי, אתה מיישם גם את כלל הגיבוי 3-2-1. אתה יכול לקרוא יותר את עליונות הגיבוי ההיברידי וכיצד להגדיר אותו במדריך הגיבוי ההיברידי שלנו עבור SMBs.

bigmind-business-feat-retention

תכונות גיבוי סטנדרטיות אחרות כוללות מתזמן גיבוי, גרסאות בלתי מוגבלות, שמירה על קבצים שנמחקו ללא הגבלת זמן, ניהול מבוסס תפקידים ודוחות. עם זאת, גיבוי רציף אינו זמין. בהמשך נדבר על תכונות אלה בקטגוריות “קלות שימוש” ו”גיבוי ושחזור “.

תכונות מיוחדות לעסקים של BigMIND

bigmind-business-feat-services

אם אתה משתמש בשירותי אחסון בענן, גם BigMIND Business כיסה את זה. אתה יכול לגבות נתונים משירותי אחסון – כמו Dropbox, Google Drive, One Drive ו- Box – לחשבון BigMIND שלך. שלושת הראשונים הם שמות ידועים בענף אחסון העננים, אך אם אינך מכיר את השירות האחרון, קרא את סקירת התיבות שלנו למידע נוסף.

עבור שירותים חלופיים הכוללים תכונה זו, קרא את ההשוואה הטובה ביותר שלנו בנושא שירותי ניהול ענן-ענן.

אם לעסק שלך יש קמפיין מדיה הכולל פייסבוק ואינסטגרם, אתה יכול גם לחבר את BigMIND לחשבונות האלה כדי לשמור את התמונות והסרטונים האישיים שלך..

bigmind-business-feat-sharing

BigMIND Business גם מאפשר לך לשתף קבצים שהועלו עם עמיתים לעבודה ולהגדיר אפשרויות בקרת תוכן מסוימות. אתה יכול לעשות זאת על ידי שליחת קישור בדוא”ל או יצירתו כדי שתוכל להעתיק ולהדביק אותו.

בשתי השיטות תוכלו לאפשר הגנה על סיסמאות, להוריד התראות, לגרום לקישור לפקיעה בתאריך מסוים או לגרום לו לצפייה בלבד. זוהי רמה חזקה של הגנת תוכן וכזו שמייחסת שירותי אחסון ענן ייעודיים מסוימים. 

bigmind-business-feat-clouddrive

ברוח דומה, BigMIND מאפשר לך להעלות קבצים באמצעות תכונת כונן הענן שלה, אך שים לב שכונן הענן שלה משתמש במרחב הגיבוי שלך בכדי לאחסן קבצים..

אם אתה עובד עם תמונות, ל- BigMIND יש כמה תכונות שהולכות להקל על העבודה הזו. BigMIND מנתח את התמונות שהעלית ומאפשר לך לחפש אותן על סמך סוג המצלמה, רזולוציה, מיקום, תאריך שצולם, צבע דומיננטי ועוד. אם זה לא מספיק, תוכל להוסיף גם תגי נתונים משלך כדי לארגן את התמונות שלך.

נוסף על כך, BigMIND משתמש בתכונת זיהוי התמונות שלו כדי לסרוק את התמונות שלך עבור אובייקטים שונים, כך שתוכל לחפש בהן באמצעות ביטויים כמו “כוס”, “חבר” וכו ‘. זה עושה אותו דבר עם פרצופים, כך שתוכל לחפש אחר אנשים.

אם יש לך מסמכים סרוקים רבים שאתה צריך לחפש בהם, אתה יכול להשתמש בזיהוי התווים האופטי של BigMIND, או בקיצור OCR. OCR ממיר מסמכים לנתונים שניתן לחפש ומוציא טקסט כלשהו מתמונות JPEG ו- TIFF. זה מאפשר לך לחפש קבצים לפי תוכן.

ל- BigMIND אין תמיכה בלינוקס וגיבוי רציף, והיא אינה יכולה לגבות שרתים שאינם Windows. השימוש בתכונות האלה כנראה חשוב לך יותר מהתכונות הנוספות של BigMIND. 

מלבד זאת, ל- BigMIND יש מערך רב של תכונות שיספק את מרבית המשתמשים העסקיים. אם תרצה ללמוד עוד אודות גיבוי עסקי, קרא את ספריית הגיבוי העסקי שלנו.

סקירה כללית של BigMIND

לוגו עסקי של BigMINDwww.zoolz.com

החל מ- $ 1125 לחודש עבור 100 תוכניות GB

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

שחזור מתכת חשופה

ניהול משתמשים

הגדר תפקידי משתמש

הגדר כללי גיבוי עסקי

דיווח הניתן להתאמה אישית

גש לגיבוי משתמש

צג התקנים מחוברים

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם
15

תמחור

לפני שתחליט להירשם כמנוי ל- BigMIND Business כדי להגן על העסק שלך, אתה יכול להשתמש בניסיון בן 15 הימים החינמיים שלו כדי לראות אם הוא מצדיק פרידה מהכסף שלך. BigMIND Business מציעה שלוש תכניות: Starter, Standard Premium ו- Smart Archive.

שלושת התוכניות הראשונות מציעות אחסון בענן חם ואילו האחרון מציע אחסון קר בלבד. אם אתה משתמש באחסון חם, תהליך השחזור שלך יתחיל אוטומטית. לזה אנו מתייחסים כשאומרים “גיבוי בענן.” לעומת זאת, אחסון קר הוא זול יותר ומתאים לארכיון נתונים. החיסרון הוא שלוקח שלוש עד 12 שעות כדי להתחיל בתהליך השחזור שלך.

תוכנית Starter מביאה לך שטח גיבוי של 250 ג’יגה-בתים, ומאפשרת לך לגבות רק שרת אחד ולהם 10 משתמשים. זה 15 דולר לחודש, אבל אתה יכול לבחור לשלם לשנה כדי לקבל הנחה. התוכנית מספקת גם תכונות לניהול משתמשים ומדיניות, יחד עם ביקורת בסיסית (ניתן להציג תצוגה מקדימה של הפעולות משלושים הימים האחרונים).

התוכנית הרגילה מוסיפה תמיכה בלתי מוגבלת בכוננים רשתיים וחיצוניים לרשימת התכונות. בנוסף, אתה יכול לגבות 250 ג’יגה-בתים של נתונים, להגן על 10 שרתים ויש לך 100 משתמשים. כדי ליהנות מכך, תצטרך לאסוף 39 דולר לחודש.

תוכנית Premium לא מגדילה את שטח הגיבוי שלך, אך היא מעלה את מספר השרתים המרבי ל 50 ואת מספר המשתמשים ל 500. אתה גם מקבל גישה לביקורת מלאה של הגיבוי שלך ו- eDiscovery, המאפשרת לך לחפש במסמכים שלך מילים וביטויים.

התוכניות הרגילות והפרמיום מאפשרות לך גם להגדיל את שטח הגיבוי שלך, להוסיף גיבוי SQL והתקנים ניידים לגיבוי. אתה יכול להוסיף יותר מקום במרווחים של 100 ג’יגה-בתים, עד 10 טרה-בתים. עם התוכנית הרגילה, המחיר הוא 8 דולר לכל תוספת, ואילו תכנית הפרימיום גובה 10 דולר.

שתי התוכניות מאפשרות לך להוסיף עד 100 שרתי SQL של ​​מיקרוסופט במחיר של 10 $ לשרת ועד 1000 מכשירים ניידים עבור $ 1 למכשיר..

התוכנית האחרונה, Smart Archive, תומכת באותו מספר שרתים ומשתמשים, אך מספקת שטח אחסון קר של 1 טרה-בתים. כמו שציינו, אחסון קר הוא איטי ועובד בצורה הטובה ביותר לארכיב קבצים שאינך צריך לשחזר לעיתים קרובות. תוכנית זו תחזיר לך 40 $ בחודש. אם אתה זקוק לך יותר מקום, אתה יכול להוסיף 1TB עבור $ 40 לחודש, עד 10TB.

BigMIND מציע הרבה תכונות, אך זה הופך אותו לאחד הפתרונות העסקיים היקרים יותר בשוק. בנוסף, הוא אינו מציע הרבה גיבוי, קל וחומר לגיבוי ללא הגבלה. 

אם אתה רוצה את זה, עליך לפנות אל CrashPlan לעסקים קטנים או Backblaze for Business. CrashPlan גובה 10 דולר למחשב לחודש ואילו Backblaze גובה 6 דולר למחשב לחודש. תוכל לקרוא עוד על הצעותיהם בסקירת CrashPlan לעסקים קטנים ובסקירת Backblaze for Business.

אם אינך זקוק לגיבוי בלתי מוגבל ואתה מחפש פיתרון הדומה ל- BigMIND, שקול את IDrive for Business. קבלת 2.5TB עם BigMIND Business תחזיר לך 2,039.90 $ לשנה, בעוד שאותה כמות שטח גיבוי עם IDrive for Business תעלה לך 599.62 $ לשנה. אם תרצה ללמוד עוד אודות IDrive, קרא את הסקירה שלנו בנושא IDrive לעסקים.

בסך הכל, הערך של BiGMIND Business אינו גדול כאשר אתה לוקח בחשבון רק את שטח הגיבוי שאתה מקבל. בהתאם לצרכים שלך, התכונות הנוספות של BigMIND עשויות להפוך את המחירים לנעימים יותר, אך הדבר תלוי אם אתה זקוק לתכונות האלה.

קלות שימוש

bigmind-business-desktop-client

הלקוח השולחני של BigMIND עובד ב- Windows ו- Mac. החלון הראשי שלו מציג את מצב הגיבוי שלך, זמן הגיבוי האחרון, זמן עד הגיבוי הבא וכמה שטח הגיבוי נמצא בשימוש. הכפתורים הבולטים בתחתית מאפשרים לך לבחור נתונים לגיבוי, לשנות את ההגדרות ולהתחיל את תהליך השחזור. בסך הכל, קל ופשוט לשימוש.

באפשרותך גם להתחיל גיבוי או שחזור מכפתור התפריט בפינה השמאלית העליונה. זה גם מאפשר לך לחפש בקבצים שלך או להפעיל את לקוח האינטרנט BigMIND Business.

bigmind-business-web-client

התצוגה העיקרית שלו היא לוח המחוונים ובדומה ללקוח שולחן העבודה, הוא מציג את כל המידע הרלוונטי הדרוש בכדי לקבל סקירה כללית על כל הגיבוי העסקי שלך.. 

בחלקו העליון של החלון מוצג המצב של המכשירים המחוברים שלך. למטה, יש לך חלוניות שונות המראות כמה אחסון השתמשת, גיבוי ושחזור התנועה, איתור לקוחות וזרם פעילות.

בנוסף, סרגל החיפוש בחלקו העליון מאפשר לך למצוא את הקבצים שלך על ידי ציון שם קובץ וקטגוריה, גודל קובץ ותאריך.

bigmind-business-לגלות

אתה יכול גם להשתמש באפשרות “לגלות” מהתפריט השמאלי כדי לגלוש בקבצים שלך לפי קטגוריות או מכשירים. אותו תפריט מאפשר לך לנהל את המשתמשים והשרתים שלך, לשנות מדיניות, לשנות את ההגדרות, ליצור דוחות ולבדוק את הגיבוי שלך.

bigmind-business-users-servers

אתה יכול להזמין משתמשים באמצעות דואר אלקטרוני, לרשום אותם בעצמך או להזמין מספרים גדולים של משתמשים המשתמשים בקובץ CSV. הוספת שרתים היא גם פשוטה: צריך רק ללחוץ על כפתור “הוספת שרת” כדי ליצור אסימון שרת, שלאחריו תוכלו להוריד BIGMind..

מדיניות bigmind-business

המדיניות מאפשרת לך לבחור מרחוק נתונים לגיבוי, לנהל הגדרות ולהגדיר הרשאות למשתמשים שלך. אתה יכול לבחור את סוגי הקבצים שברצונך לגבות, לאפשר גיבוי היברידי, להגדיר הרשאות, להגדיר לוח זמנים ועוד. 

עמוד הביקורת מציג את פעולותיהם של כל המשתמשים, בעוד שדף הדוח יכול לייצר מגוון דוחות, כולל חיוב, שימוש ברוחב הפס, התראות ועוד..

בסך הכל, לקוח האינטרנט הוא מושך וברור. אנו אוהבים במיוחד כמה ברור הדף ומפתה עבור הוספת משתמשים ושרתים. עם שירותים אחרים, זה יכול להרגיש מוגבל ולהיראות כמו משהו מלפני 20 שנה.

אתה יכול גם להשתמש בלקוח הנייד כדי להעלות נתונים, כולל יומני שיחות, אנשי קשר, תמונות, הודעות, קטעי וידאו וסוגי קבצים אחרים. כמו לקוח שולחן העבודה, אין בו גיבוי רציף, אך אתה יכול לתזמן גיבויים להפעלה כאשר הוא מחובר ל- WiFi, בעת טעינה, או בשעה מסוימת, ביום או ברמת הסוללה..

בנוסף, אם נגמר לך החלל, תוכל להורות לאפליקציה לנקות את הטלפון שלך מסרטונים ותמונות שגיבית.

האחיזה היחידה שיש לנו היא כיצד בוחרים נתונים לגיבוי. כשאתה נכנס לאפליקציה אתה רואה את התכונה “לגלות” אך אין כפתור שמוסיף נתונים לגיבוי. במקום זאת, עליך להקיש על כפתור התפריט בפינה השמאלית העליונה ולהיכנס ל’בחירת נתונים ‘. זה לא עניין גדול, אבל זה עדיין גורע מחווית המשתמש.

על גבי תכונות אלה, האפליקציה לנייד מאפשרת לך להתחבר גם לאפליקציות של מדיה חברתית, כמו פייסבוק ואינסטגרם, ולגבות את הנתונים שיש לך עליהם. זה יכול להתחבר גם לשירותי אחסון בענן.

גיבוי קבצים & שיקום

bigmind-business-backup-data-select

BigMIND Business מחייב אותך לבחור סוגי קבצים או קבצים ותיקיות ספציפיים שברצונך לגבות. הראשון נקרא “בחירה חכמה” ומאפשר לתייג מסמכי משרד, תיקים פיננסיים, מסמכים ועוד. 

השיטה האחרונה מחייבת אותך לעבור את מערכת הקבצים שלך ולבחור ידנית קבצים ותיקיות. אנחנו אוהבים שיש שתי שיטות, מה שמוסיף גמישות.

שיטת בחירת סוג הנתונים נוחה, אך שימו לב שהיא בוחרת כל קובץ מהסוג שנבחר. זה עשוי להיות בעיה מכיוון ש- BigMIND אינו מספק שטח גיבוי בלתי מוגבל.

bigmind-business-backup-file-filter

כדי למנוע זאת, באפשרותך להוסיף מסנן קבצים. זה מאפשר לך לגבות רק קבצים ותיקיות בנתיב שצוין, לכלול או לכלול קבצים על ידי סיומת או ביטוי, ולכלול קבצים הגדולים מגודל מסוים או ישנים יותר מתאריך מסוים..

bigmind-business-backup- אי הכללה

אם זה לא חותך אותו, אתה יכול להוסיף כלל אי-הכללה אוטומטית. לאחר שתסיים את הבחירה שלך, אתה יכול להגדיר את הגיבוי שלך לפעול בלוח זמנים.

bigmind-לוח הזמנים של גיבוי עסקי

כברירת מחדל, הגיבוי יפעל כל שעתיים. אתה יכול לגרום לזה לרוץ לעתים קרובות כל חמש דקות, או לעיתים רחוקות כמו 24 שעות. אם אתה רוצה להיות יותר ספציפי, אתה יכול להגדיר לוח זמנים. בעזרתו תוכלו לציין באילו ימים הגיבוי יוכל לרוץ, יחד עם זמני ההתחלה והסיום שלו.

אין גיבוי רציף, וגיבוי כל חמש דקות זה הכי קרוב שתגיע אליו. זה חיסרון משמעותי מכיוון שגיבוי רציף מתחיל את תהליך הגיבוי ברגע שאתה משנה או מוסיף קבצים חדשים לתוכנית הגיבוי שלך. עם זאת, אנו אוהבים כמה פשוט וקל להגדיר את תוכנית הגיבוי שלך.

כדי להתחיל בתהליך השחזור, עליך ללחוץ על כפתור ה”שחזור “הגדול בחלון הראשי. לאחר מכן, ייפתח חלון חדש, אשר נותן לך את האפשרות לבחור את מה שאתה רוצה לשחזר. אתה יכול אפילו לשחזר מחשבון אחר.

bigmind-business-שחזור-התחל

בכל מקרה, ברגע שתבחר את הקבצים והתיקיות שלך, לחץ על הכפתור “הבא”. החלון הבא מאפשר לך לשנות את אפשרויות השחזור. ניתן לשחזר קבצים למיקום המקורי או החדש שלהם, לאפשר הורדה מרובת-שלבים לשחזור מהיר יותר, לציין מיקום היברידי-פלוס, לשחזר קבצים מטווח תאריכים ולנהל אפשרויות להחלפת קבצים קיימים. 

אפשרויות bigmind-business-שחזור

לאחר שתלחץ על “הבא”, תהליך הגיבוי יתחיל. זה פשוט ויש לו את כל האפשרויות הדרושות, כך שאין לנו שום יכולת להתמודד עם זה. מלבד היעדר הגיבוי הרציף, אנו מוצאים ש- BigMIND Business הוא מוכשר בכל הקשור לגיבוי ושחזור הקבצים שלך..

מהירות

גיבויים ראשוניים יכולים לארוך זמן רב. כמה זמן תלוי בגורמים כמו המרחק שלך לשרתי BigMIND, רוחב הפס שלך ו- ISP שלך. יתכן שאתה מסתכל על ימים, שבועות או יותר של זמן הגיבוי. עם זאת, זה לא אמור להיות המקרה של BigMIND Business.

bigmind-bussiness-server-locations

הסיבה לכך היא ש- BigMIND מסתמך על AWS Global Infrastructure, שיש לה מרכזי נתונים הפזורים ברחבי העולם. בזכות זה, השרת הכי קרוב לא צריך להיות רחוק מכם. אם אתה מתגורר בבריטניה או באירופה, הנתונים שלך יוצבו באחד מחמשת אזורי אירופה. 

זה עובד זהה למשתמשים מאוסטרליה וניו זילנד עם אזור אסיה הפסיפיק. בינתיים, הנתונים עבור לקוחות גלובליים וארה”ב מוצבים באחד משבעת האזורים בצפון אמריקה. כאן גם הוצבו הנתונים שלנו. עם זאת, אם ברצונך להעביר את הנתונים שלך לאזור אחר, אתה יכול ליצור קשר עם BigMIND כדי להקל על כך. 

בדקנו כיצד ההעברות של BigMIND עובדות על ידי ביצוע בדיקות גיבוי ושחזור באמצעות תיקיית הבדיקה המכוסה 1GB שלנו. ערכנו את הבדיקות שלנו ממוסקבה, רוסיה, דרך רשת WiFi במהירות העלאה של 36.99 מגהביט לשנייה ומהירות ההורדה של 29.39 מגהביט לשנייה. להלן התוצאות שלנו:

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה00:08:2200:05:4800:07:05
זמן הורדה00:15:4600:17:1200:16:29

עם רוחב הפס שלנו, עלינו לצפות לגבות תיקיה של 1 ג’יגה-בייט תוך כשלוש דקות ו -52 שניות, ואילו עלינו לשחזר אותה תוך ארבע דקות ו -52 שניות. זה תיאורטי וללא שום תקורה נוספת. 

עם זאת, לתהליך הגיבוי יש תקורה מבחינת הצפנה ותהליכים אחרים, הנוטים להאט אותו. כשמוסיפים את העובדה שהנתונים שלנו היו בארה”ב, התוצאות טובות. 

בנוסף, שימו לב ש- BigMIND העלה במצב “החכם” שלו, שם החיבור מאוזן כדי לא להפריע לעבודה שלך. עם זאת, באפשרותך להעביר את המצב ל”טורבו “להגדלת המהירות. באפשרותך גם לאפשר גיבוי רב-שלילי להגדיל את המהירות שלך.

גיבויים אחרי הראשונים יפעלו גם הם מהר יותר בזכות אלגוריתם העתקת הקבצים ברמת הבלוק, מה שמאיץ אותם על ידי העברת רק החלקים שהשתנו של הקבצים..

זה היה עבור תהליך הגיבוי. עם זאת, תהליך ההורדה ארך פי ארבעה מהצפוי, וזה ללא כל תהליכים שרצים במהלך הגיבוי. עם זאת, עם זאת, BigMIND הרבה יותר מהיר מאשר, למשל, Carbonite Safe Backup Pro, שלקח יותר משעה להוריד את הקובץ שלנו..

אבטחה

BigMIND Business משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות ובפרוטוקול SSL כדי להגן על קבצים במעבר. עליך להפעיל את SSL בעצמך, עם זאת, לעבור לכרטיסיית “חיבור” בהגדרות ובחירת תיבת הסימון “השתמש ב- SSL”. SSL – ואימות שרתי החזית של BigMIND Home באמצעות אישורים ציבוריים – מסייע במניעת התקפות של אנשי אמצע.

ברגע שהקבצים שלך מגיעים לשרתים של BigMIND, ההצפנה של AES 256 סיבט אותם. BigMIND Business מנהל את מפתח ההצפנה שלך כברירת מחדל. זה אומר שהוא יכול לפענח את הקבצים שלך, אם זה רוצה. 

נוסף על כך, אין דרך לאפשר הצפנה פרטית מקצה לקצה, שתאפשר לך לנהל את מפתח ההצפנה שלך (למידע נוסף בנושא מהי אפס הידע בהסבר הענן).

BigMIND Business מאחסנת את כל הקבצים שלך במכשירים רבים על פני מתקנים מרובים כדי להבטיח שהם מוגנים מכישלון חומרה ובטוחים מפני כל אסון. זה דומה להגדרת RAID. מרכזי נתונים נבדקים לפחות פעם בשנה לצורך בקרת אבטחה מספקת.

תכונה שימושית נוספת ש- BigMIND Business מספקת היא אימות דו-גורמי. זה מגן על חשבונך על ידי דרישת קוד נוסף על אישורי הכניסה שלך. זה מבטיח שאנשים זדוניים שהצליחו לגנוב את הסיסמה שלך לא יוכלו לגשת לחשבון שלך.. 

כדי להשתמש באימות דו-גורמי, עליך לאפשר זאת מהגדרות החשבון בלקוח BIGMind. עם זאת, גם אם אימות דו-גורמי מופעל, אנו ממליצים ליצור סיסמה חזקה כדי למנוע כישלון סיסמא.

באופן כללי, BigMIND בודק את כל תיבות האבטחה שיש לנו, כך שתוכל להיות בטוח שהקבצים שלך יהיו בטוחים.

פרטיות

BigMIND Business מספק הצפנה פרטית, אך הוא רק מבטיח את פרטיות הנתונים העסקיים שגיבית. מדיניות הפרטיות מטפלת בנתונים האישיים שאתה מספק ל- Genie9, חברת האם של זולץ.

המטה של ​​Genie9 נמצא בלונדון, בריטניה. בריטניה עדיין מצייתת לתקנה הכללית להגנת נתונים, המגנה על פרטיות הנתונים המקוונים. עם זאת, עדיין באוויר יהיו ההשפעות של ברקסיט.

חוקי הפרטיות בבריטניה חזקים יותר מאשר בארה”ב, אולם BigMIND Home משתמשת בתשתית AWS העולמית, שיש בה רבים מהשרתים שלה בארה”ב. זה מכניס את הנתונים לחוקים בארה”ב, שאינם נמנים עם חוקי הפרטיות הטובים ביותר בענן, ולכן אנו בדק את מדיניות הפרטיות לגבי כל חשד.

מה ש- Genie9 אוספת

הרשמה באמצעות Genie9 מחייבת לספק מידע שיכול לכלול שם חברה, ענף, מספר עובדים, מספר טלפון, כותרת, עיר, מדינה, מדינה, מיקוד, שם משתמש וכתובת אימייל מאושרת.

באופן לא מפתיע, אתה מספק מידע מערכת קבצים כולל שמות קבצים וספריות. Genie9 עשויה גם לאחסן את כתובת ה- IP שלך כשאתה מגיש את המידע הזה. אתה יכול גם לאפשר לחברה לאסוף ממך העדפות ומידע דמוגרפי.

כיצד Genie9 משתמש בנתונים שנאספו

על פי המדיניות, המידע שנאסף משמש להפעלה ושיפור השירותים שלו ומתן תמיכה. ייתכן שתשיג גם פרסומות למוצרים, מבצעים ואירועים. עם זאת, Genie9 לא יספק ולא ימכור את המידע האישי של המשתמשים לצדדים שלישיים.

עם זאת, Genie9 עשוי להזדקק למסור מידע אישי של משתמשים לצדדים שלישיים בכדי לספק שירותים ספציפיים למשתמש. צדדים שלישיים יידרשו לכבד את עקרונות הפרטיות של ארה”ב-האיחוד האירופי הבטוח בארה”ב או לאשר שהם פועלים בהתאם להגנת הפרטיות השווה לזו של Genie9. 

משתמשים יכולים לבטל את הסכמתם להעברת המידע האישי שלהם לצדדים שלישיים כאלה. בנוסף, אם תגלה שאינך מרוצה מהאופן בו Genie9 מטפל במידע העסקי שלך, תוכל לפנות לחברה כדי להסיר את המידע שלך ולבטל את החשבון. אתה יכול לעשות זאת על ידי כניסה לחשבונך.

דבר נוסף שיש לציין הוא כי המדיניות אומרת כי Genie9 “לא תציג את הקבצים שגיבית.” עם זאת, מטא נתונים – כגון סיומות קבצים וגדלים – גלויים לתמיכה טכנית.

בסך הכל, לא מצאנו שום דבר במדיניות שגרמה לנו להשהות. זה טוב, בהתחשב בעובדה שאין לך הצפנה פרטית. בנוסף, Genie9 דבק ב- GDPR. כי מערך הגון של שיטות הגנה כדי להגן על פרטיותך, אבל זה היה הרבה יותר טוב אם זה כלל הצפנה פרטית.

תמיכה

bigmind-support-business

הדרך המהירה ביותר לקבל תמיכה טכנית היא להיכנס למרכז העזרה של BigMIND, הכולל מספר קטגוריות המכילות מאמרים עם תשובות לבעיות הנפוצות ביותר. כדי לעזור לך למצוא את התשובה שאתה צריך, אתה יכול להשתמש בסרגל החיפוש. 

מאמרים עצמם כתובים היטב וקל למעקב בזכות צילומי מסך וצעדים ממוספרים. לחלקם יש גם סרטונים שיעזרו לכם.

bigmind-business-zoolz-wiki

אם זה לא עוזר, אתה יכול לפנות לתמיכה טכנית באמצעות טופס הבקשה. סוכן תמיכה בצ’אט הודיע ​​לנו שהתמיכה הטכנית שמה לה למטרה לפעול 20 שעות ביום, בכל ימות השבוע. בדקנו זאת על ידי הגשת שאלה בבוקר יום שישי וקיבלנו את התשובה שלנו יומיים לאחר מכן. תוצאה לא נהדרת של שום דמיון.

שים לב שסוכן הצ’אט שהוזכר הוא נציג מכירות, כך שאתה לא יכול לסמוך על תמיכה בצ’אט בנושאים הטכניים שלך. נוסף על כך, חסרים תמיכה טלפונית. אלה הן החמצות משמעותיות, בהתחשב בכך ששתי צורות התמיכה צפויות למשתמשים עסקיים שעלולים להפסיד כסף אם הם לא יתקנו את הבעיות שלהם בזמן.

פסק הדין

ללא ספק, BigMIND Business הוא שירות חזק. יש לו תכונות רבות, כולל כמה שאינן סטנדרטיות לשירותי גיבוי. זה כולל אפשרות לשתף קבצים, לאחסן קבצים ישירות בענן, לחפש תמונות לפי קריטריונים שונים ולעשות שימוש בניתוח תמונות AI. בנוסף, התכונות הסטנדרטיות שלו כוללות התקנים חיצוניים בלתי מוגבלים וגיבוי היברידי.

עם זאת, חסרונותיו כוללים תשלום רב יותר עבור שטח גיבוי מוגבל, היעדר גיבוי רציף ותמיכה מוגבלת. אם אתה חושב שלא תיתקל בבעיות או שמקרה השימוש שלך פשוט, ייתכן שתמיכה מוגבלת אינה מהווה חיסרון רציני. עם זאת, אם אתה מדחה, עיין בביקורות הגיבוי העסקי שלנו לקבלת שירות חלופי.

מה אתם חושבים על BigMIND Business? האם השתמשת בו ויש לך משהו לשתף? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map