סקירת BackupVault – עדכון 2020

סקירת BackupVault

BackupVault הוא פיתרון גיבוי עסקי בבריטניה שמיועד בעיקר לשרתים, אם כי קיימים גם מכשירים קטנים יותר. יש הרבה מה לאהוב כאן, אך מפספס מספר תכונות עיקריות, כפי שתוכל לקרוא בסקירת BackupVault המלאה שלנו.


גיבוי עסקי

BackupVault הוא פיתרון גיבוי עסקי המיועד לגיבוי וניהול השרתים שלך. הוא תומך בשרתים רבים ושונים, והוא יכול גם לגבות מחשבים רגילים – Windows, Mac ו- Linux – ומכשירי NAS. BackupVault מאפשר גם לבצע גיבוי לדיסק המקומי.  

אם אתה זקוק לגישה מהירה לגיבוי שלך, אתה יכול להשתמש בתכונה InstantData של BackupVault כדי לגשת אליו מייד. מלבד תכונות גיבוי ושחזור חזקות, ל- BackupVault יש תמיכה טכנית בעלת יכולת, מדיניות פרטיות חזקה ואבטחה חזקה, כולל הצפנה פרטית.

עם זאת, אין דרך לגבות את הכוננים הניידים או החיצוניים שלך. גיבוי רציף גם אינו זמין. זה אחד החסרונות הגדולים של BackupVault, לצד תוכניות התמחור שלה, שהם אחד היקרים ביותר בשוק. אין גם לקוח אינטרנט. 

אם חסרונות אלה מניעים לך את הראש, אתה עשוי להפיק תועלת מקריאת הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למעקב אחר עסקים קטנים.

זה התמצית של זה, למי שלא הספיק לקרוא. עם זאת, המשיכו לקרוא אם ברצונכם ללמוד פרטים נוספים על BackupVault, כאשר אנו נכנסים לקטגוריות נפרדות להלן. אם עדיין אינך מעוניין ב- BackupVault, קרא את ביקורות הגיבוי המקוונות העסקיות שלנו לקבלת אפשרויות חלופיות. 

חוזק & חולשות

חלופות עבור BackupVault

תכונות

ל- BackupVault יש תכונות גיבוי שונות, אך חסר לו גם חלק מתכונות ההידוק. עם זאת, זה יכול לעזור לך לגבות מכשירים שונים המשתמשים במערכות הפעלה שונות. BackupVault עובד על חלונות, מק ואפילו לינוקס. גם לינוקס יש תמיכה בשורת הפקודה.

התקנים תואמים כוללים את שולחן העבודה והמחשב הנייד שלך, יחד עם מכשירי NAS. אם אינך מכיר את NAS, קרא את ההסבר שלנו על NAS. BackupVault יכול גם לגבות את השרתים הבאים:

 • Windows Server 2008 עד 2019
 • שרת לינוקס
 • שרת SQL של ​​מיקרוסופט
 • שרת Exchange של מיקרוסופט 
 • שרת Microsoft SharePoint 
 • Hyper-V

זה יכול גם לגבות מסדי נתונים של MySQL ו- PostgreSQL, כמו גם כל בסיס נתונים אחר שניתן לזרוק לקובץ. ניתן גם לגבות מספר בלתי מוגבל של מחשבים ומכשירים.

עם זאת, BackupVault לא יכול לגבות את המכשיר הנייד שלך. אם אתה רוצה את זה, קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למעקב אחר הנייד. אין גם דרך לגבות את הכוננים החיצוניים שלך.

למרות שאינך יכול להגדיר כונן חיצוני כיעד הגיבוי שלך, אתה יכול להשתמש בו כיעד משני מלבד הענן. כך גם לגבי דיסק מקומי או מכשיר NAS. זה עוזר לך לבצע גיבוי היברידי, שימושי מכיוון שיש לך את הנתונים שלך במספר מיקומים, ותהליך השחזור שלך יהיה מהיר יותר מכיוון שתוכל לשחזר ממכשיר מקומי. 

תוכל ללמוד עוד על היתרונות של גיבוי היברידי וכיצד להגדיר אותו במדריך הגיבוי ההיברידי שלנו עבור SMBs. גיבוי היברידי הוא המפתח אם ברצונך ליישם את כלל הגיבוי 3-2-1, ואנו ממליצים שתעשה זאת. 

אם העסק שלך משתמש בתוכנות הנהלת חשבונות פופולריות, כמו Sage, Iris ו- QuickBooks, BackupVault יכול גם לגבות אותן. אם אינך מכיר תוכנות הנהלת חשבונות, עיין במדריך הטוב ביותר לתוכנת חשבונאות שלנו. אחרת, קפוץ ישר לדפי הביקורת של Sage ולדפי הביקורת המקוונים של QuickBooks.

שלא כמו פתרונות גיבוי עסקיים רבים אחרים, BackupVault מספק שחזור ומערכת גיבוי במערכת מלאה לדיסק וירטואלי, שעובד עם Windows שפועל 10, Server 2008 R2, SBS 2011, 2012, 2016 ו- 2019. תמיכה בשחזור מערכת מלאה של לינוקס מגיעה מוקדם שנה הבאה.

גרסת הגיבוי של BackupVault שומרת גרסאות קבצים משלושים עד 60 הימים האחרונים של הגיבויים, תלוי באיזה יום בחודש זה. BackupVault מבצע “רול אפ” ביום הראשון של כל חודש, המאחד קבצים בני יותר מ- 31 יום לגירסה האחרונה. BackupVault מסביר זאת בעזרת תמונות מועילות במאמר זה.

קבלת גרסאות ושמירת קבצים שנמחקו במשך 60 יום זו עסקה יציבה, אך חלק משירותי הגיבוי העסקי האחרים שומרים על מספר בלתי מוגבל של גרסאות קודמות ושומרים קבצים ללא הגבלת זמן. אם אתה זקוק לכך, קרא את הסקירה של Zoolz Cloud Backup לעסקים.

עם זאת, מה ש- BackupVault יכול לעשות הוא להתאים מדיניות שמירה ספציפית לצרכים שלך. לדוגמה, אתה יכול לבחור לשמור 6 חודשים, 12 חודשים או שבע שנים של שמירת נתונים. אם אתה זקוק לשימור מסוג זה, BackupVault בדרך כלל יגבה ממך 10 אחוז עד 20 אחוז נוספים בחודש. נדבר יותר על התמחור של BackupVault בחלק הבא.

תכונות מפתח אחרות של BackupVault כוללות הצפנה פרטית, תזמון גיבוי, גיבוי מצטבר, העתקת קבצים ברמת חסימת להעלאת העלאות לאורך זמן, אך ללא גיבוי רציף.

BackupVault תכונות מיוחדות

גיבוי מרחב גיבוי מרחוק

אם אינך מעוניין לחכות להשלמת השחזור, תוכל להשתמש בתכונה InstantData החזקה. “שחזור הקבצים הקבוע” שלו מאפשר לך להתחיל בתהליך השחזור ולקבל גישה מיידית לקבצים ותיקיות שאתה משחזר בזמן שתהליך השחזור פועל ברקע.

בנוסף, “גישה לקבצים זמניים” של InstantData מאפשר לך, ובכן, לגשת באופן זמני לקבצים שלך בכונן וירטואלי, מה שאומר שתוכל להשתמש בקבצים שלך מבלי לתפוס מקום בכונן הקשיח. אתה יכול גם לבחור אם ברצונך ש- InstantData ירכיב את הכונן כדיסק קבוע, דיסק נשלף או כונן רשת. 

InstantData יכול גם לבצע התאוששות מערכת מלאה ושחזור מתכת חשופה, המשחזרת מערכת מלאה למכונה פיזית. InstantData אפילו עובד עם SQL ו- Exchange, כך שאתה לא צריך לחכות לשחזור הנתונים כדי שהמשתמשים יוכלו לגשת אליהם.

לשם כך, עליך להפעיל “שחזור מיידי” מהכרטיסייה “שחזור” של לקוח שולחן העבודה, או שאתה יכול לבקש להשתמש במסוף ניהול ולהפעיל ממנו InstantData (עוד על המסוף בקטע “קלות שימוש”). להלן). 

אם אתה הולך עם קונסולת הניהול, אתה צריך להוריד ולהפעיל את לקוח InstantData. אחרת אתה יכול פשוט להפעיל את לקוח InstantData מלקוח ה- BackupVault. שים לב שאם אתה משתמש בו מלקוח ה- BackupVault, תקבל רק שחזור קבצים קבוע וגישה לקבצים זמניים, בעוד שמסקנת הניהול מספקת את כל שיטות השחזור..

אנו אוהבים ש- BackupVault יכול לגבות שרתים, מחשבים והתקני NAS שונים. עם זאת, זה לא יכול לגבות את המכשיר הנייד שלך או כוננים חיצוניים. 

אין גם גיבוי רציף, וזה החמצה גדולה, בהתחשב שזו השיטה הכי אמינה לשמור על הגיבוי של הקבצים שלך. נציג הודיע ​​לנו כי גיבוי רציף אמור לצאת כבר בתחילת השנה הבאה.

אם אתה משתוקק ללמוד עוד אודות גיבוי עסקי, תוכל לקרוא מאמרים נוספים מספריית הגיבוי העסקי שלנו.

סקירה כללית של BackupVault

לוגו של BackupVaultwww.backupvault.co.uk

החל מ- 2500 דולר לחודש עבור 25 תוכניות GB

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

שחזור מתכת חשופה

ניהול משתמשים

הגדר תפקידי משתמש

הגדר כללי גיבוי עסקי

דיווח הניתן להתאמה אישית

גש לגיבוי משתמש

צג התקנים מחוברים

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם
14

תמחור

BackupVault מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום שתוכל להשתמש בה כדי לבחון אותה לפני שתחליט להירשם. הרשמה שונה במקצת משירותי גיבוי אחרים. BackupVault גובה ממך את כמות שטח הגיבוי שאתה משתמש בו, כך שתצטרך ליצור קשר עם BackupVault כדי לקבל הערכה. עשינו זאת וקיבלנו את ההערכות הכלליות להלן:

כפי שאתה יכול לראות, המחיר לג’יגה יורד ככל שהצרכים שלך גדלים. אתה יכול להגדיל או להקטין סכומי 100GB עבור 44 דולר לחודש. עם זאת, עבור הגדלים הקטנים יותר, אתה יכול לעבור בתוספות של 50 ג’יגה-בתים. לדוגמה, אתה יכול להגדיל ב- 150GB עבור $ 66 (150 כפול $ 0.44) או 300 GB עבור $ 111 (300 כפול $ 0.37).

יש גם יתרון נסתר: מחירים אלה כוללים שירות גיבוי ושחזור של שליח בחינם. תחויב רק אם לא תחזיר את כונן ה- USB ש- BackupVault שולח אליך.

אם המחירים החודשיים היו למעשה המחירים השנתיים שלו, אז BackupVault היה שירות תחרותי כמו למשל IDrive for Business. עם זאת, על ידי טעינה בדרך זו, BackupVault אפילו לא מתקרב. לדוגמה, 500 ג’יגה-בתים עם IDrive יעלו לך 149.62 $ בלבד לשנה, ואילו BackupVault תחזיר לך 1,500 דולר לשנה..

למידע נוסף על IDrive for Business, קרא את הסקירה שלנו בנושא IDrive for Business. אם אתה רוצה שירות זול עוד יותר ואתה צריך להגן על כמה מחשבים בלבד, שקול להשתמש ב- Backblaze for Business, שהוא רק 6 דולר לחודש לכל מחשב ומאפשר לך ליהנות מרווח גיבוי בלתי מוגבל. תוכלו ללמוד מה עוד מציעה Backblaze בסקירת Backblaze לעסקים שלנו.

קלות שימוש

כפי שציינו, לקוח שולחן העבודה של BackupVault עובד על חלונות, מק ולינוקס. נחמד לראות תמיכה בלינוקס, מכיוון ששירותי גיבוי רבים מבטלים זאת. ישנן כמה גרסאות שונות שתוכל להתקין, אך השתמשנו במהדורת Server Server עבור Windows.

גיבוי מרחוק

הלקוח מחולק לשני חלקים: חלונית המרכז והחלק העליון עם כפתורי הבקרה. הכפתורים בחלקו העליון מאפשרים לך לבצע גיבוי או שחזור, לבדוק את גודל הגיבוי שלך, להוציא את תפריט האפשרויות, לגשת למתזמן ולבצע ארכיון..

כרטיסיית ברירת המחדל של חלונית המרכז היא “בחירת גיבוי”, ומאפשרת לך להגדיר במהירות את הגיבוי שלך. כפתור אדום אדום בראש הלשונית מאפשר לך להתחיל גיבוי של המערכת המלאה. אם אינך זקוק לכך, תוכל לבחור קבצים או תיקיות. 

עם זאת, לא ברור מייד שתצטרך ללחוץ על סמל התיקייה הלבן והפתוח כדי לסמן אותו לגיבוי. לקבצים יש תיבת סימון לצידם, אז אין בלבול שם. אם ברצונך לבצע אי הכללה של קובץ או תיקיה מסוימים, אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה ימנית עליו ובחירה באפשרות “אי הכללה”.

מלבד קבצים ותיקיות, אתה יכול לבחור לגבות מכשיר רשת או את כל מצב המערכת שלך. הכרטיסיות האחרות “שחזור” ו”יומנים “מאפשרות לך לשחזר את הגיבוי שלך ולראות את היומנים שלך.

לקוח שולחן העבודה אינו מציג מכשולים עיקריים והוא מאפשר לבצע גיבוי של המערכת המלאה בלחיצה אחת.

אם אתה צריך לנהל את הגיבוי שלך ממחשב אחר, לא תוכל להשתמש בלקוח אינטרנט מכיוון שהוא אינו זמין. עדיין לא בכל מקרה, כפי שנציג BackupVault הודיע ​​לנו שהוא אמור לצאת בתחילת 2020.

קונסולת גיבוי-כספת-ניהול

עם זאת, ל- BackupVault יש קונסולת ניהול, שתוכל להשתמש בה כדי לפקח ולנהל את הגיבוי שלך גם אם יש לך מחשב יחיד. יש לו שתי תצוגות: ניהול חשבונות ודוחות. תצוגת “דוחות” מאפשרת לך ליצור דוחות שונים, כגון גיבוי, ביקורת, JSON ועוד.

תצוגת “ניהול החשבון” נותנת סקירה כללית על קבוצות המחשבים שלך. אתה יכול להיכנס לקבוצה מסוימת ולהתחבר מרחוק למחשב ספציפי מהקבוצה. אם תעשה זאת, לקוח שולחן העבודה ישיק ויציג לך את מצב המחשב. משם תוכלו ליזום תהליכי הגיבוי והשחזור, אם תרצו.

לקונסולה יש הרבה אפשרויות שונות, אך כולן מקובצות בצורה הגיונית, ואסור שיהיה לך שום בעיה לנווט בה לאחר עקומת למידה קצרה..

גיבוי-כספת-לקוח נייד

כאמור, לקוח הנייד לא יכול לגבות את המכשיר הנייד שלך, אך הוא מספק סקירה כללית על הגיבוי שלך ומאפשר לך לגלוש, להוריד או לשתף את הקבצים המגובים שלך. אם אתה משתף קבצים, תיצור קישור שתוכל להגדיר שהוא יפוג לאחר מספר שעות מסוים בתפריט ההגדרות.

לבסוף, לאפליקציית BackupVault יש ערכת צבעים אטרקטיבית המספקת ניגודיות מספקת, והיא קלה לשימוש.

גיבוי קבצים & שיקום

גיבוי-כספת-גיבוי-התחלה

יצירת הגיבוי שלך היא פשוטה וכל שעליך לעשות הוא לבחור קבצים ותיקיות לגיבוי, לאפשר שחזור מערכת מלאה או לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על כל אחד מהכוננים והתיקיות שלך כדי לכלול (או לא לכלול) את סוגי הקבצים הרצויים. אתה יכול לבחור בין מסמכים, גרפיקה, מסמכי Microsoft Office, קוד מקור ודפי אינטרנט.

אם אינך אוהב את בחירת הקבצים המוגדרת כברירת מחדל שהקטגוריות האלו חלות עליהם, תוכל לשנות אותה על ידי הוספה או הסרה של סיומות קבצים שונות מתפריט ‘ניהול מסננים’..

ברגע שאתה מרוצה מהבחירה שלך, אתה יכול ללחוץ על כפתור “גיבוי” כדי להתחיל בתהליך זה או על כפתור “אוטומציה”, המאפשר לך לתזמן אותו.

מתזמן גיבוי-קמרון

אתה יכול להגדיר את הלקוח להפעיל גיבויים אוטומטיים בשעה מסוימת ביום או ליצור לוח זמנים ספציפי לכל השבוע. אין שום דרך ליצור לוח זמנים חודשי, או לגבות לאחר חלוף מספר ספציפי של דקות או שעות. 

אם אתה צריך לבצע פעולות מתקדמות באמצעות הגיבוי שלך, אתה יכול להגדיר סקריפטים שרצים לפני ואחרי הגיבוי שלך בתפריט “סקריפטים לגיבוי” בהגדרות..

ארכיון גיבוי-קמרון

אפשרות מעניינת נוספת היא ארכיב. BackupVault מאפשר לך לציין קבצים בני 14 עד 10,000 יום בתיקיות מסוימות שצריך לגבות או למחוק מהמחשב או השרת שלך (זבל נשאר במקומו). 

זה חוסך מקום רב אך עדיין מאפשר לך לגשת לקבצים שלך בארכיון. אם תלחץ על אחד מהדודים, הקובץ שלו יאוחזר משרת האחסון של BackupVault.

גיבוי-כספת-שחזור-התחל

כדי לשחזר, היכנס ללשונית “שחזור” ובחר את הקבצים והתיקיות הרצויים שלך. לאחר מכן לחץ על כפתור “שחזור”. לאחר מכן, חלון מוקפץ ייתן לך את האפשרויות להחזיר את הגיבוי למיקומו המקורי או החדש. 

אפשרויות גיבוי-כספת-שחזור

בנוסף, אתה יכול לבחור לשחזר קבצים תוך שמירה על מבנה תיקיות מינימלי או מלא. ניתן גם לשחזר קבצים והרשאות תיקיה שהיו במקום כשגיבית, כמו גם לבחור להחליף קבצים קיימים. 

מלבד השחזור הרגיל, אתה יכול להפעיל את InstantData מהכרטיסייה “שחזור”, ליצור דוח או לבחור לשחזר משרת אחר.

אם יש לך נתונים רבים וחיבור האינטרנט שלך איטי, אתה יכול להשתמש בשירות הגיבוי והשחזור של שליח BackupVault כדי לשלוח או לקבל נתונים בכונן חיצוני. אם תבחר לשחזר קבצים, BackupVault ישלח לך כונן USB למחרת ממרכז הנתונים בבריטניה באמצעות שליח. אם ברצונך לגבות קבצים, אתה יכול לשלוח את הכונן שלך ל- BackupVault.

בסך הכל, קל ופשוט ליצור גיבוי ולשחזר אותו, ויש קבוצה נאה של אפשרויות לצבוט את התהלים לטעמך. ההחמצה העיקרית היחידה היא היעדר גיבוי רציף.

מהירות

ככל שאתה קרוב לבריטניה, ושם ממוקמים מרכזי הנתונים של BackupVault, כך המהיר שלך יהיה טוב יותר. אם אינך קרוב, כנראה שהגיבויים הראשוניים שלך ייקחו לא מעט זמן. גיבויים עשויים להימשך תוך ימים או שבועות, תלוי בכמה נתונים ברצונך להגן ועל מהירות החיבור שלך.

היינו קרובים יחסית – בבלגרד, סרביה – כאשר בדקנו את יכולות העברת הקבצים של BackupVault. עשינו זאת על ידי ביצוע בדיקות גיבוי ושחזור באמצעות תיקיית הבדיקה המכוסה 1GB שלנו. ערכנו את הבדיקות שלנו דרך רשת WiFi עם מהירות הורדה של 48.30 Mbps ומהירות העלאה של 9.68 Mbps. 

במהירויות אלה וללא תקורה כלשהי, עלינו לצפות לגבות תיקיה של 1 ג’יגה-בייט תוך כ -14 דקות ו -47 שניות, ועלינו לשחזר אותה תוך כשתי דקות ו -57 שניות. זה בתיאוריה וללא שום תקורה בגיבוי, הכוללת הצפנה ושכפול כפול.

להלן התוצאות שלנו:

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה00:14:5300:14:4000:14:47
זמן הורדה00:02:5000:02:5600:02:53

התוצאות, כפי שניתן לראות מהטבלה, כמעט זהות למה שציפינו. זו תוצאה נהדרת, אם אי פעם ראינו אחת כזו.

כפילויות כפילות מושבתות כברירת מחדל, מה שמגדיל את מהירות ההעברה, אך אנו ממליצים להפעיל אותה מכיוון שהיא תחסוך לך שטח גיבוי יקר. 

העלאות לאחר ההתחלה צריכות לרוץ אפילו יותר מהר מכיוון שהן נהנות מאלגוריתם להעתקת קבצים ברמת הבלוק. המשמעות היא ש- BackupVault יעביר רק את חלקי הקבצים שהשתנו, במקום קבצים שלמים. בנוסף, BackupVault משתמש בהעברות מרובות הברגה כברירת מחדל כדי להאיץ את הגיבוי שלך.

גיבוי-קמרון-מהירות-הגבלה

מצד שני, אם אתה מגלה ש- BackupVault משתמש יותר מדי ברוחב הפס שלך, אתה יכול להצער אותו בצורה עוצמתית וגרגירית. אתה יכול להגדיר מגבלות שונות לשעות וימים ספציפיים בשבוע.

אבטחה

BackupVault מצפין את הנתונים שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות (למידע נוסף על הצפנה בתיאור מאמר ההצפנה שלנו) לפני שהוא עוזב את המכשיר שלך, ורק אתה יודע את מפתח ההצפנה. המשמעות היא שאף אחד אחר, אפילו לא צוות ה- BackupVault, לא יוכל לקרוא את תוכן הגיבוי שלך.

שיטה זו, המכונה לפעמים הצפנת ידע אפס, היא השיטה הטובה ביותר להבטיח שאיש אחר לא יוכל לקרוא את הנתונים שלך. אנו גם אוהבים את העובדה ש- BackupVault משתמש בהצפנה זו כברירת מחדל. עם שירותים אחרים, לעתים קרובות אתה צריך להפעיל את זה על עצמך.

החיסרון האחד של קידוד ידע אפס הוא ש- BackupVault לא יוכל לאפס את הסיסמה שלך אם תשכח אותה. מסיבה זו, אנו ממליצים להשתמש במנהל סיסמאות ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו לצורך איסוף עסקים קטנים.

פרוטוקול SSL מאבטח את החיבור בין האתר שלך לשרתים של BackupVault. אם אתה רוצה ללמוד יותר על פרוטוקול זה, קרא את השוואת ה- SSL לעומת TLS. 

הצפנה ופרוטוקולים אינם עוזרים במקרה של מתקפת תוכנות רנסומטיות. עם זאת, אתה יכול פשוט להשתמש בתכונת הגרסאות של BackupVault כדי לחזור לגירסאות קודמות של הקבצים, התיקיות או אפילו מערכת ההפעלה כולה. ככה לא תצטרך לשלם כלום כדי לקבל גישה לגיבוי שלך.

ל- BackupVault שני מרכזי נתונים בבריטניה. יש להם תכונות אבטחה ובטיחות פיזיות שונות, כולל:

 • הקלטת וידיאו 24 שעות ביממה
 • גישה ביומטרית וסיכה
 • אזעקות
 • גישה מאובטחת ומוגדרת עבור אנשי מורשה 
 • מערכת דיכוי אש
 • סוללת N + 1 מיותרת וגיבוי כוח
 • מיזוג אוויר N + 1 מיותר

נוסף על אלה, למרכזי הנתונים יש גם מספר אישורי ISO. לשניהם ISO 9001, מה שמצביע על כך ש- BackupVault עומד בדרישות הלקוח והרגולציה. בנוסף, יש להם גם ISO 27001, מה שאומר שהנתונים שלך ישמרו באופן מאובטח וסודי.

בהתחשב בכך שאין לקוח אינטרנט, אימות של שני גורמים אינו חשוב כמו עם פתרונות אחרים, אך קונסולת הניהול צריכה לקבל אימות זה בתחילת השנה הבאה. אם תכונות אבטחה מסקרנות אותך ואתה רוצה ללמוד עוד, קרא את מדריך האבטחה בענן שלנו.

פרטיות

ל- BackupVault יש כמה דברים שקשורים לזה, הנוגעים לפרטיות. ראשית, הוא משתמש בהצפנה פרטית כברירת מחדל, וזו הדרך הטובה ביותר להבטיח שעיניים סקרניות לא יוכלו לקרוא את הנתונים המגובים שלך.. 

שנית, השרתים שלה ממוקמים בבריטניה ולא בארה”ב, שלא כמו ספקים רבים אחרים, כך שהנתונים שלך אינם כפופים לחוק הפטריוט של ארה”ב וחוקים ותקנות אמריקאיים בענן אחרים..

עם זאת, יש תנאי נוסף אחד ש- BackupVault צריך לעמוד בכדי לספק פרטיות מספקת לנתונים המקוונים שלך: עליו להיות מדיניות פרטיות ללא סעיפים חשודים..

אוסף מידע על BackupVault

BackupVault משתמש בכתובת ה- IP שלך כדי לעזור באבחון בעיות בשרת שלה ולניהול השירות שלה. זה גם משתמש במידע זה כדי להפוך את האתר שלו לידידותי למשתמש ומהנה יותר.

בנוסף, הטפסים המקוונים דורשים מהמשתמשים למסור ל- BackupVault את פרטי הקשר שלהם, כגון שמך, דוא”ל וכתובת הדואר שלך. כמו כן, הסקרים המקוונים שלה עשויים לבקש מהמבקרים מידע ליצירת קשר, כגון כתובת הדוא”ל שלך.

שימוש במידע על BackupVault

BackupVault עשויה להשתמש במידע ליצירת קשר מטופס ההרשמה שלך בעת מענה לשאלות, מאפשרת הורדת תוכנת הניסיון שלה, שליחת ידיעונים מדי פעם ומסירת מידע על BackupVault ושירותיה. משתמשים יכולים לבטל את קבלת הדיוור העתידי באמצעות הקישור בהודעות הדוא”ל.

על פי אתר האינטרנט שלה, פרטי הקשר ש- BackupVault אוספת מהסקרים שלו משמשים למטרות כמו ביצוע שיפורים באתר האינטרנט שלה ולהגברת הידע שלו על צרכי הלקוחות והמבקרים באתר. מידע זה משמש ככל הנראה כדי לעזור ל- BackupVault לשפר את טכניקות השיווק באינטרנט שלה.

מידע שנאסף וצדדים שלישיים

ב- BackupVault נמסר כי היא לא תחשוף את המידע האישי והחשבון של הלקוחות אלא אם הדבר נדרש על פי החוק או אלא אם כן יש סיבה להאמין כי הדבר הכרחי כדי לזהות, ליצור קשר או להגיש צעדים משפטיים נגד מישהו העשוי להפר את הזכויות או הרכוש של BackupVault, לקוחות BackupVault או אחרים.

BackupVault גם לא יחשוף את תוכן הדואר האלקטרוני או תקשורת משתמשים אלקטרונית אחרת לצדדים שלישיים. עם זאת, ישנם יוצאים מן הכלל, והתנאים שבהם BackupVault יחשוף תקשורת לקוחות אלקטרונית כזו כוללים מתי יש צורך:

 • נותנים שירות ללקוח
 • הגן על “האינטרסים הלגיטימיים” של BackupVault ושל לקוחותיה
 • שתף פעולה עם החוק והתהליכים המשפטיים ש- BackupVault קובע כי הם תקפים וניתנים לאכיפה
 • ספקו לרשות אכיפת החוק כאשר התוכן מתקבל בטעות על ידי BackupVault ונראה שהם קשורים לביצוע פשע.

ב- BackupVault אומרים כי אין כל כוונה לצנזר, לערוך או לעסוק בבדיקה או מעקב שוטף של תקשורת המאוחסנת במעבדה או מועברת באמצעות מתקנים על ידי לקוחות או אחרים. מצד שני, BackupVault יבדוק, ימחק או יחסום את הגישה לתקשורת העלולה לפגוע ב- BackupVault, על לקוחותיה או על ידי צדדים שלישיים, או שתפר באופן אחר את זכויותיהם של צדדים שלישיים..

הזכויות שלך

BackupVault תואם את התקנה הכללית להגנת נתונים, או בקיצור GDPR, שהם החוק של האיחוד האירופי המגן על פרטיותם המקוונת של המשתמשים. בגלל זה, BackupVault מספקת את כל הזכויות ש- GDPR מחייבת למשתמשים. נצטרך לחכות ולראות מה תהיה ההשפעה של Brexit.

BackupVault הוא גם תואם HIPAA, כך שלא אמורות להיות בעיות לחברות שעובדות עם נתונים על בריאות החולים.

בסך הכל, מדיניות הפרטיות אינה המפורטת ביותר שראינו, אך אינה שוללת נקודות מפתח. אין סעיפים חשודים, והצפנה פרטית ו- GDPR גם מגנים על פרטיותך.

תמיכה

בניגוד לשירותים רבים אחרים, BackupVault מספקת תמיכה טלפונית 24 שעות ביממה על גבי תמיכה בדוא”ל. צ’אט אינו זמין 24/7 – הוא פתוח משעה 21:00 עד 17:00. GMT – אך נציג BackupVault הודיע ​​לנו שהם מעוניינים להפעיל תמיכה לצ’אט בן 24 שעות במהלך החודשים הקרובים, אם יהיה ביקוש לכך.

בלי קשר, השתמשנו בתמיכה בצ’אט כדי לשאול קבוצה של שאלות, וקיבלנו תשובות מפורטות ומועילות לכל אחת מהן. החלטנו לשלוח דוא”ל עם שאלה, וקיבלנו מענה באמצעות צ’אט תוך פחות משעה.

גיבוי-כספת-תמיכה

אם תרצה לחקור לבד, תוכל לעשות זאת על ידי התייעצות עם בסיס הידע של BackupVault. אין בו הרבה מאמרים, אבל אלה שהם כוללים מועילים ויש להם צילומי מסך שיעזרו לך ליישם את הפתרונות שהם מתארים.

בסיס הידע מחולק לקטגוריות כדי להקל על מציאת תשובה, אך אם לא, תמיד תוכל לחפש אותה באמצעות סרגל החיפוש.

מחשבות אחרונות

BackupVault זקוק לתכונות נוספות, זה ברור. נציגו הבטיח לנו כי תכונות רבות יהיו זמינות בתחילת השנה הבאה. החיסרון התמידי, עם זאת, הוא המחיר. BackupVault הוא אחד הפתרונות היקרים ביותר שבדקנו.

מקרים של שימוש ספציפי עשויים לעזור לך להפיק את המרב מ- BackupVault, אך גם אז, פתרונות אחרים מבוססי ערך מניבים אותך יותר עבור פחות. אם זה מה שאתה רוצה, עיין בביקורות האחסון בענן העסקיות שלנו לקבלת רעיונות חלופיים.

עם זאת, BackupVault עובד במגוון פלטפורמות, יכול לגבות שרתים שונים ובעל אבטחה חזקה, תמיכה טכנית בעלת יכולות ותכונות חזקות. נוסף על כך, הוא כולל גיבוי ושחזור של שליח במחיר החודשי.

האם עליות הצד מצדיקות את המחיר התלול של BackupVault? מה אתם חושבים על BackupVault? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map