סקירת גיבוי Acronis – שירות יציב אך יקר – עודכן בשנת 2020

סקירת גיבוי Acronis

אנו ממליצים על גיבוי Acronis עבור כמעט כל SMB שעשיר. זה מהיר, קל לשימוש ובעיקר מאובטח. עם זאת, התמחור שלה עשוי להשהות מעט, כפי שתוכל לקרוא בסקירת הגיבוי המלא של Acronis.


גיבוי עסקי

בסקירה זו של גיבוי 12.5 של Acronis, אנו נבדוק את פיתרון הגיבוי העסקי האחרון של Acronis כדי לראות היכן הוא עומד בהשוואה לגיבוי המקוון הטוב ביותר לשירותי עסקים קטנים. אם אתה מחפש פיתרון גיבוי ביתי, עליך לקרוא את סקירת הענן של Acronis True Image, במקום זאת.

הקצרה היא שאם אתה יכול להרשות לעצמך לשלם את המחיר הכספי המצורף לגיבוי Acronis, אתה תפיק תועלת מתוכנה מתקדמת העשירה בתכונות כמו כל שירות גיבוי אחר שעולה על דעתך. נוסף על כך, יש לה קונסולת ענן מודרנית, תמיכה מתמדת, אבטחה חזקה, מהירות מהירה ועוד, עליה נדבר בהמשך.

אם זה לא נשמע כמו כוס התה שלך, קרא את ביקורות הגיבוי המקוונות העסקיות שלנו לקבלת חלופות. אחרת, המשך לקרוא כדי לגלות מה עוד אהבנו ומה לא.

חוזק & חולשות

חלופות לגיבוי Acronis

תכונות

גיבוי Acronis 12.5 יכול לעזור לך להתאושש מאובדן נתונים במגוון עצום של מערכות הפעלה. למעשה, Acronis מתהדרת ביכולת לגבות יותר מ -20 פלטפורמות, כולל Linux Desktop. זו תוספת נהדרת, בהתחשב בכך ששירותים רבים משמיטים את התמיכה בלינוקס. לקבלת אפשרויות נוספות, קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור חתיכת Linux. 

בסקירה זו, אנו נתמקד בגיבוי של תחנות עבודה, הזמין גם ל- Windows ו- Mac, אך גם שרתים פיזיים ווירטואליים נתמכים. זה כולל את Windows Server, VMware ESXi, Hyper-V, Citrix XenServer ועוד.

נוסף על כך, Acronis Backup מספקת כלים לגיבוי סמארטפונים של אנדרואיד ו- iOS. משתמשים עסקיים רבים ימצאו את זה מושך בגלל כמה נתונים אנו אוספים במכשירים הניידים שלנו. אם אתה רוצה כלי ייעודי למכשירים ניידים – וככל הנראה זול יותר מ- Acronis – קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למעקב אחר הנייד..

Acronis Backup תומך גם בהתקנים חיצוניים, כלומר מכשירי NAS וכוננים חיצוניים. אתה צריך רישיון אחד לכל מחשב, אך Acronis מאפשרת לך לגבות כוננים חיצוניים מרובים אם הם מצורפים במהלך תהליך הגיבוי. גם גיבוי מרשת שטח אחסון – או SAN, בקיצור – זמין.

אתה יכול גם להשתמש במכשירים שלך לצורך גיבוי מקומי. המשמעות היא שבמקום לגבות לענן, אתה יכול לומר לאקרוניס לגבות לשרתים או למכשירי NAS שלך (עוד עליהם במאמר שלנו בנושא NAS). 

אתה יכול לעשות זאת על גבי גיבוי בענן, כלומר Acronis תומך בגיבוי היברידי. למעשה, הגרסה האישית של Acronis נמצאת ברשימת הגיבויים המקוונים הטובים ביותר עבור NAS.

גיבוי היברידי נוח מכיוון שהוא מוסיף שכבת הגנה נוספת ומזרז את תהליך השחזור שלך (ניתן לשחזר מהר יותר ממכשיר מקומי מאשר דרך האינטרנט). אתה יכול לקרוא עוד על היתרונות של גיבוי היברידי וכיצד להגדיר אותו במדריך הגיבוי ההיברידי שלנו עבור SMBs.

גיבוי היברידי חיוני אם ברצונך ליישם את כלל הגיבוי 3-2-1, ואנו ממליצים לעשות זאת. Acronis יכולה גם לגבות מענן לענן. 

שירותי ענן הנתמכים על ידי Acronis כוללים Amazon EC3, Azure, OneDrive Personal, OneDrive for Business ועוד. אם זו התכונה היחידה שאתה רוצה, עליך להתייעץ עם מערך שירותי הניהול בענן לענן הטוב ביותר לקבלת רעיונות.

תכונות מיוחדות לגיבוי Acronis

לאקרוניס יש טריקים נוספים בשרוול, אם זה לא הספיק למשתמשים התובעניים יותר שם. Acronis מאפשרת לך לשחזר למכונות עם חומרה שונה, וזה דבר ששירותי הגיבוי המקוונים הבסיסיים אינם מספקים. זה מכונה גיבוי מבוסס תמונה. קרא את מדריך התוכנה הטוב ביותר שלנו להדמיית דיסק עבור שירותי גיבוי אחרים שיכולים לבצע אותו.

זה דומה לשחזור מתכת חשופה, כלומר אינך צריך להתקין תוכנה כלשהי של יישומים או מערכת הפעלה במכשיר שברצונך לשחזר. זה לא חדש בעולם הגיבוי, אבל Acronis מאפשרת לך להתחיל לשחזר מתכת חשופה מרחוק ולהשתמש בה עם מארחי ESXi ו- Hyper-V.

מאפיין מעניין נוסף הוא Acronis Instant Restore, המאפשר לך להפעיל את הגיבוי של Windows או Linux ישירות מהאחסון כ- VMware VM מבלי להזיז את הנתונים לשום מקום. זה שימושי אם אתה צריך להפעיל את המחשב שלך בהקדם האפשרי.

acronis-backup-notization

Acronis כוללת תכונות אחרות כגון Acronis Active Protection, המסייעת נגד תוכנות רנסומריות, ו- Acronis Notary, המסייעות לך להבטיח את שלמות הגיבויים שלך.. 

תכונות סטנדרטיות של Acronis

התכונות הסטנדרטיות של Acronis Backup כוללות גיבוי מצטבר, מתזמן גיבוי, גרסאות, שמירת קבצים שנמחקו בלתי מוגדרים, ניהול מבוסס תפקידים ודוחות. עם זאת אין גיבוי רציף. בהמשך נדבר עליהם יותר בקטגוריות “קלות שימוש” ו”גיבוי ושחזור “.

Acronis Backup 12.5 הוא אחד משירותי הגיבוי העשירים ביותר בתכונות הקיימות בשוק. למעשה, זו הייתה רק סקירה כללית של התכונות שלה. תוכל לראות את רשימת התכונות המלאה כאן. שים לב שתכונות מסוימות שמורות לגירסה “המתקדמת” של Acronis Backup. עוד על כך בסעיף הבא.

אם ברצונך לחנך לעצמך עוד יותר על תכונות גיבוי, עיין בספריית הגיבוי המקוונת שלנו לקריאה נוספת.

סקירת תכונות הגיבוי של Acronis

לוגו גיבוי Acroniswww.acronis.com

החל מ- 692 דולר לחודש עבור תכניות GBAll ללא הגבלה

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

שחזור מתכת חשופה

ניהול משתמשים

הגדר תפקידי משתמש

הגדר כללי גיבוי עסקי

דיווח הניתן להתאמה אישית

גש לגיבוי משתמש

צג התקנים מחוברים

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם
30

תמחור

אתה יכול להירשם למהדורות רגילות או מתקדמות של Acronis Backup 12.5. שניהם דורשים התחייבות מינימלית לשנה, כך שכנראה יהיה חכם להשתמש בניסיון הניסיון בן 30 הימים בחינם, כדי לוודא שגיבוי Acronis הוא הפיתרון הדרוש לך כדי לשמור על המידע העסקי שלך.

אם אתה משוכנע שכן, אתה יכול להירשם לשנתיים שלוש מראש, מה שנותן לך הנחה. אם אתה מתכנן להשתמש בגיבוי Acronis לטווח הארוך, אתה יכול אפילו לקנות רישיון תמידי (לכל החיים).

עם זאת, רישיונות תמידית מחייבים לשלם עמלות נוספות בגיבוי ולעדכן בעצמך את השירות, מה שאומר שאולי לא תקבל עדכוני תוכנה חשובים ברגע שהם יהיו זמינים..

אתה גם לא מקבל גישה לשירות הגיבוי של Acronis, המספק הגנת נתונים מתקדמת, או התאוששות מאסון Acronis, המבצעת כשלון אוטומטי של יישומים עסקיים קריטיים לענן Acronis. רישיון תמידי אינו כולל גם גיבויים מענן-לענן של Office 365 ו- G Suite.

גיבוי 12.5
עמדת עבודה
גיבוי 12.5
ServerBackup 12.5
מארח וירטואלי Backup 12.5 Windows Server Essentials Backup 12.5 Office 365Backup 12.5
סוויטת G
מנוי לשנה:סטנדרט
69.00 $
מתקדם
99.00 דולר
סטנדרט
499.00 $
מתקדם
839.00 $
סטנדרט
619.00 $
מתקדם
929.00 $
229.00 $סטנדרט
119.00 $
מתקדם
279.00 $
199.99 דולר
מנוי לשנתיים:סטנדרט
129.00 $
מתקדם
179.00 $
סטנדרט
769.00 $
מתקדם
1,319.00 דולר
סטנדרט
969.00 $
מתקדם
1,469.00 דולר
369.00 $סטנדרט
$ 319.00
מתקדם
479.00 $
319.99 $
מנוי לשלוש שנים:סטנדרט
179.00 $
מתקדם
249.00 $
סטנדרט
1,049.00 דולר
מתקדם
1,799.00 דולר
סטנדרט
1,319.00 דולר
מתקדם
1,999.00 דולר
499.00 $סטנדרט
399.00 $
מתקדם
599.00 $
399.99 $
רישיון תמידי:סטנדרט
89.00 $
מתקדם
199.00 דולר
סטנדרט
1,049.00 דולר
מתקדם
1,799.00 דולר
סטנדרט
1,319.00 דולר
מתקדם
1,999.00 דולר
499.00 $n / an / a

בנוסף לעלויות הרישוי, Acronis גובה תשלום בגין השימוש בתשתית הענן שלה. המחירים עבור אחסון ענן Acronis הם כדלקמן:

250GB500GB1TB2TB3TB4TB5TB
מנוי לשנה:299.00 $499.00 $899.00 $1,749.00 דולר2,649.00 $3,499.00 דולר4,200.99 $
מנוי לשנתיים:499.00 $799.00 $1,399.00 דולר2,799.00 דולר4,049.00 דולר$ 5,449.006,699.00 דולר
מנוי לשלוש שנים:699.00 $1,049.00 דולר1,899.00 דולר3,699.00 דולר$ 5,449.007,349.00 דולר8,999.00 דולר

בזכות המחירים הנפרדים הללו לשימוש באחסון ענן, Acronis Backup הוא יקר בהרבה משירותי גיבוי מקוונים מוכווני ערך. עם זאת, החלק הפנימי נמצא בתכונות העשירות שלו, בתמיכה חזקה ובמהירויות העברה מהירות.

עם זאת, זה לא פיתרון נהדר אם אתה עסק קטן יותר שאין לו הרבה כסף לחסוך. ל- IDrive for Business יש תוכניות תמחור שלא עולות באותה מידה ומציעות שירות גיבוי ושחזור שליחים בחינם, המסייע להפחית את ההשפעה של העברת נתונים רבים. 

לשם המחשה, אתה מקבל 2.5 גיגה-בייט של גיבוי בענן (וכמות שטח סנכרון ענן באותה מידה) תמורת 599.62 $, וזה הרבה יותר זול מ -1,749 הדולרים שאתה צריך לשלם עבור 2TB ב- Acronis Cloud Storage. נוסף על כך, אתה צריך לשלם עבור רישיון גיבוי Acronis נלווה. ל- IDrive יש גם כמה תכונות מעניינות משלה, עליהן תוכלו לקרוא בסקירת IDrive for Business שלנו.

קלות שימוש

בעוד שרוב שירותי הגיבוי המקוונים מחייבים הגדרת תוכניות גיבוי באמצעות לקוח לשולחן העבודה, Acronis נוקטת בגישה אחרת. אתה צריך להוריד סוכן Acronis כדי להריץ גיבוי, אך אתה מנהל את כל השאר באמצעות לקוח אינטרנט. עם זאת, יש לקוח אינטרנט לתחנת עבודה ספציפית ולקוח מנהל שמנהל תחנות עבודה מרובות.

ראשית, נדבר על זה שמנהל תחנת עבודה אחת. לקוח האינטרנט של תחנות העבודה אינו פיתרון בלחיצה אחת, כמו Backblaze for Business, אך Backblaze הוא יוצא מן הכלל בכל הנוגע לנוחות השימוש. לא צריך לקחת זמן רב להתקנה של גיבוי Acronis, לעומת שירותים כמו IDrive for Business או CloudBerry Backup.. 

אם אלה מסקרנים אותך, קרא את הסקירות הנפרדות שלנו בנושא IDrive לעסקים, גיבוי CloudBerry ו- MozyPro. עם זאת, אם אתה מסוקרן בגלל קלות השימוש של Backblaze, קרא את סקירת ה- Backblaze for Business שלנו.

בסך הכל הלקוח אטרקטיבי ונוח לשימוש. התפריט משמאל מאפשר לך לנווט בין סקירה כללית, מכשירים מחוברים, תוכניות גיבוי ומיקומי הגדרות והגדרות. התפריט ברור ומכיל אפשרויות נוספות מתחת לכל ערך ברמה העליונה.

אתה יכול לראות את התוכן של כל תפריט בחלונית הימנית. כשאתה מתקשר עם התוכן מצד ימין, התפריטים יופיעו בשקופית ימינה, מה שממקסם את המרווח הלבן ויוצר תחושה מודרנית..

acronis-backup-user-סקירה כללית

לקוח האינטרנט של Acronis מנהל רשת דומה לתחנת העבודה, למעט שתצוגת ברירת המחדל שלו היא מנהל המשתמש. באמצעותו תוכלו ליצור משתמשים חדשים, מנהלים או יחידות (קבוצות משתמשים עם מנהל מערכת והתקנים תואמים).

שים לב שאם אתה צריך לנהל מספר משתמשים, ייתכן שתרצה ללכת עם Backup 12.5 Advanced, במקום המהדורה הרגילה. הסיבה לכך היא שמהדורת הסטנדרט אינה כוללת כמה תכונות חיוניות, כגון דיווח הניתן להתאמה אישית וגישה מבוססת תפקיד לחשבון הגיבוי שלך..

acronis-backup-mobile

אם אתה בדרכים, אתה יכול להשתמש ביישום הנייד של Acronis כדי לגשת לגיבויים של המחשב שלך. נוסף על כך, אתה יכול להשתמש בגיבוי רציף כדי להגן על הנתונים הניידים שלך, כולל אנשי קשר, תמונות, קטעי וידאו, לוחות שנה והודעות. האפליקציה פשוטה ולא תהיה לך בעיה להשתמש בה.

גיבוי קבצים & שיקום

לאחר ההרשמה לשירות, עליך להוריד סוכן גיבוי Acronis ולהתקין אותו במחשב שברצונך לגבות. לשם כך, עליך להיכנס לחשבונך ב- Acronis.com כדי לגשת למסוף הניהול של Acronis Backup.

acronis-account-download-acronis

לאחר שתתחבר, תנחת בדף ‘המוצרים’ המוגדר כברירת מחדל, המראה את מה שרכשת מ- Acronis. עליך ללחוץ על כפתור “הורד גיבוי Acronis” בסמוך לתחתית הדף. לאחר מכן לחץ על כפתור “מסוף הענן הפתוח”, או לחלופין הורד את הלקוח לשימוש ברשת מקומית.

לאחר מכן תראה חלון מוקפץ, שיעזור לך להוסיף מכשיר גיבוי. לחלופין, אתה יכול ללחוץ על הקישור “הצג את כל האפשרויות”. זה פותח תפריט עם פלטפורמות נתמכות מהצד הימני של מסך המחשב ומאפשר להוריד את הסוכן המתאים למחשב שלך.

acronis-backup-avail-התקנים

לאחר סיום ההתקנה, תוכלו להתחיל להוסיף מכשירים לתוכנית הגיבוי שלכם ממסוף הניהול, שם אמור כעת להופיע המכשיר.

acronis-backup-new-backup

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבחור מה לגבות. כברירת מחדל, זה מוגדר כ”מכונה שלמה “, אך אתה יכול לבחור לגבות כוננים או קבצים ותיקיות ספציפיים. אם אתה רוצה להגביל את העלויות שלך, כמו רוב העסקים, הבחירה הטובה ביותר היא לרוב להיות קבצים ותיקיות. 

כך עובדים גם רוב שירותי הגיבוי המקוונים האחרים, עם כמה חריגים, כמו Backblaze for Business שמספק גיבוי ללא הגבלה, אך ללא כל התכונות המעולות שתקבלו באמצעות Acronis Backup 12.5.

אם תבחר בקבצים ותיקיות (או דיסקים ונפחים), השלב הבא יהיה לבחור מה ברצונך לגבות. אתה יכול לעשות זאת על ידי גלישה במבנה הספריה שלך ובחירה בדיוק במה אתה רוצה להגן. הדפדפן איטי, ואנחנו מעדיפים לקבל מבנה עץ יפה, שיאפשר למשתמשים לבחור במהירות את מה שהם רוצים לגבות.

acronis-backup-add-location

בשלב הבא עליכם לבחור יעד לגיבוי. אם רכשת שטח גיבוי בענן Acronis, אתה יכול לבחור אותו. אחרת אתה צריך לבחור תיקיה מקומית.

לוח זמנים לגיבוי acronis

בשלב זה תוכלו גם להגדיר לוח זמנים או להשבית אותו כך שתוכלו להריץ גיבוי ידנית. המתזמן גמיש, כך שהוא מאפשר להריץ גיבויים מדי שעה, יומית, שבועית או חודשית. 

תזמון גיבוי Acronis

אתה יכול להגדיר את זמני ההתחלה ואת זמני הניתוק לגיבוי להפעלה. אפשרויות אחרות כוללות הפעלת גיבוי כאשר המערכת מתחילה או נכבית, כאשר משתמש נכנס למערכת ועוד.

שים לב שגיבוי אינו ברציפות, מה שאומר שהוא אינו מגן על קבצים שנבחרו בערכת הגיבוי שלך ברגע שהם הוספו או השתנו. זו אחת התכונות השימושיות ביותר בגיבוי בענן, מכיוון שזה אומר שלא תצטרך לדאוג לשכוח להוסיף קבצים לתוכנית הגיבוי שלך. 

זה חסר גדול עבור Acronis. הקרוב ביותר אליו תוכלו להגיע הוא לבחור לוח זמנים לפי שעה ולהגדיר אותו לרוץ כל 10 דקות לאורך היום.

acronis- גיבוי-שמירת קבצים

לאחר התזמון, אתה יכול להגדיר כמה זמן Acronis צריכה לשמור על מצבי קבצים קודמים; בקיצור, מדיניות גרסאות. אתה יכול להגדיר כלל עבור כל ערכת גיבוי או להגדיר יחיד אחד עבור כל מערכות הגיבוי. כשאתה מגדיר כלל, אתה יכול לבחור לשמור גיבויים ללא הגבלת זמן, לפי מספר הגיבוי או לפי גיל. הצוות של Acronis עשה עבודה נהדרת והעניקה את האמצעים ליצירת מדיניות גמישה.

הצפנת אקרוניס

השלב האחרון כולל הפעלת הצפנה, שלא נוכל להמליץ ​​עליה מספיק. עם זאת, נדבר יותר על הצפנה בחלק האבטחה. לאחר מכן, לחץ על “הפעל עכשיו”, ואתה מוכן.

אפשרויות acronis-backup-adv-backup

לאחר שתיצור את התוכנית שלך, יש כמה הגדרות מתקדמות שתוכלו לצבוט על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים והעבירה אל “אפשרויות הגיבוי.” אלה כוללים את היכולת לקבוע אי הכללות מסוג קבצים, התראות, פקודות לפני והודעה, טיפול בשגיאות ואפילו רמת דחיסת הקבצים..

שחזור באמצעות גיבוי Acronis

זהו מדריך בסיסי ביותר לגיבוי תחנת עבודה של Windows. התהליך שונה במקצת לגיבוי פלטפורמות שונות, אך התכונות זהות.

acronis-backup-שחזור-התחל

כדי להתחיל בתהליך השחזור, עליך ללחוץ על כפתור “השחזור” המשויך למכשיר שמחזיק את הגיבוי שברצונך לשחזר. לאחר שתעשה זאת תוכל לבחור איזה גיבוי ברצונך לשחזר.

acronis- גיבוי-שחזור-בחר

בשלב הבא נווט אל הקבצים והתיקיות שברצונך לשחזר ובחר. אתה יכול לבחור לשחזר אותם למיקום המקורי שלהם או למיקום חדש. ללא קשר למה שתבחר, יש לך אפשרות להחליף קבצים קיימים במיקום זה, להחליף אם הם ישנים יותר או לשמור את שתי הגרסאות.

בדומה לתהליך הגיבוי, בתהליך השחזור יש כמה אפשרויות מתקדמות שתוכלו להשתמש בהן. הם כוללים אימות גיבוי, שינוי ביצועים, והכללות קבצים ואבטחת קבצים.

יש יותר מדי אפשרויות לדבר עליהן, אך בסך הכל, חוויית הגיבוי והשחזור ש- Acronis מספקת היא נהדרת. ההחמצה האמיתית היחידה היא היעדר גיבוי רציף, אך אתה יכול במידה רבה להפחית את זה על ידי לכוונן את לוח הזמנים לפי שעה. 

אחרת, ל- Acronis שילוב נהדר של קלות שימוש ותכונות, מה שהופך אותה להתאמה טובה הן לעסקים גדולים יותר עם צרכים ספציפיים והן לעסקים קטנים יותר שרוצים להפעיל ולהפעיל במהירות..

מהירות

הזכרנו קודם לכן ש- Acronis יקרה בהרבה מכמה פתרונות גיבוי עסקיים אחרים, אך המהירות היא אחד היתרונות שתקבלו בהשקעה כזו. זה אכן המצב, ובדקנו זאת על ידי הפעלת מספר גיבויים ושחזורים, שבדקו את מהירויות ההעברה של Acronis.

בבדיקות שערכנו, גיבינו לענן תיקיה דחוסה של 1 ג’יגה-בתים ואז שחזרנו אותה. ערכנו את הבדיקות שלנו ממוסקבה, רוסיה, דרך רשת WiFi עם מהירות העלאה של 42.73 מגה / ש ‘ומהירות הורדה של 46.17 מגה / ש’. אתה יכול לראות את התוצאות שלנו בטבלה שלהלן:

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע;
זמן העלאה00:04:0300:03:3800:03:51
זמן הורדה00:04:4600:04:3500:04:41

במהירויות שלנו, עלינו לצפות להעלות תיקיה של 1 ג’יגה-בייט תוך שלוש דקות ו -21 שניות, ועלינו להוריד אותה תוך שלוש דקות ושש שניות. כפי שניתן לראות מהטבלה, המהירויות הממוצעות של Acronis אינן אורכות הרבה יותר ממה שציפינו. מעניין לציין שלקח יותר זמן להוריד מאשר להעלות את התיקיה שלנו.

אקרוניס-מרכזי נתונים

אם תפעיל את ההצפנה, ההעברה שלך תיקח זמן רב יותר. גם אז, Acronis היא בין השירותים המהירים ביותר מכיוון שלשירותי גיבוי מקוונים רבים לוקח יותר משעה (לפעמים הרבה יותר זמן) להעלות ג’יגה-בייט נתונים. Acronis מגיעה למהירויות מהירות יותר, בחלק גדול בזכות רשת השרתים הגלובלית שלה.

העלאות העוקבות צריכות לרוץ אפילו יותר מהר מכיוון שהן תמיד מצטברות, מה שאומר ש- Acronis משתמשת באלגוריתם להעתקת קבצים ברמת הבלוק. זה מאפשר ל- Acronis להעביר רק את חלקי הקבצים שהשתנו ולא קבצים שלמים.

אם אתה צריך להגדיל את מהירויות ההעברה שלך, אתה יכול להפחית את רמת ההצפנה או לשנות את הגדרות הדחיסה. דחיסה נמוכה פועלת מהר יותר, אך המשמעות היא שהגיבוי שלך יתפוס מקום רב יותר.

אין שירות לשחזור שליחים, כמו שאתה מקבל עם IDrive, אבל יש “תכונת משלוח נתונים פיזית”, המאפשרת לך לשלוח כונן קשיח עם הגיבוי הראשוני שלך ל- Acronis. זה יעלה לך 99 דולר לשנה. עם זאת, המשתמשים העסקיים של IDrive יכולים להשתמש בשירות בחינם שלוש פעמים בשנה. עם זאת, בסך הכל אין לנו חששות לגבי תהליכי הגיבוי והשחזור.

אבטחה

Acronis לא מצפינה את הנתונים שלך כברירת מחדל. עם זאת, אתה יכול להפעיל הצפנה בעת יצירת תוכנית הגיבוי שלך. אתה יכול לשנות את הגדרות האבטחה שלך רק לפני שתסיים את תוכנית הגיבוי שלך. אם תחליט לשנות אותו מאוחר יותר, תצטרך ליצור תוכנית גיבוי חדשה לגמרי.

פרוטוקול ההצפנה הוא תקן ההצפנה המתקדם, או AES, בקיצור. כפי ששמו אומר, זה הסטנדרט הנהוג כיום. אתה יכול לבחור בין שלוש רמות זמינות: 128-, 192- ו 256-bit. בנוסף לבחירת רמת הצפנה, תתבקש גם להגדיר סיסמה. 

שים לב ש- Acronis לא יכולה לשחזר את הסיסמה שלך אם תאבד אותה. אם זה יקרה, זה אומר שתאבד גישה לגיבוי שלך. שקול לקרוא את מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו עבור מדריך עסקים קטנים כדי להימנע מבעיה זו.

ההצפנה של Acronis עובדת מקצה לקצה והיא פרטית. פירוש הדבר שהוא מצפין את הקבצים שלך לפני שהם עוזבים את המחשב ולא מפענח אותם עד שתשחזר אותם. זה החלק מקצה לקצה, והחלק הפרטי פירושו שסיסמת ההצפנה שלך לא נשמרת בשום מקום באקרוניס, כך שאיש מלבדך לא תוכל לפענח את הקבצים שלך אי פעם..

גישה זו, המכונה לעתים גם הצפנת ידע אפס, היא השיטה הטובה ביותר להבטיח הגנה מרבית על הנתונים שלך. במהלך העברת נתונים אלה, Acronis משתמשת ב- HTTPS, המטמיע את פרוטוקול ה- SSL כדי להגן על קבצים שלא יתקלו בהם. תוכל ללמוד עוד על SSL בהשוואה שלנו ל- SSL לעומת TSL.

כאשר הקבצים שלך מגיעים למרכזי הנתונים של Acronis, הם מועתקים לשרתים מרובים לצורך יתירות במקרה של כשל בשרת. מרכזי הנתונים עצמם נועדו לעמוד בפני אסונות, באמצעות אמצעי דיכוי אש, גיבוי כוח וניטור טמפרטורות.

גיבוי Acronis ו- Ransomware

כפי שציינו, Acronis Backup 12.5 מספק גם הגנה מפני תוכנות כופר באמצעות Acronis Active Protection. זה מנטר את הקבצים שלך ואת האופן בו הם משתנים, ומחפש הוכחות לזיהום בתוכנת כופר.

מרכזי נתונים מאובטחים גם מפני הסתננות עם סיורים 24/7, גדרות גבוהות, מעקב וידאו, סורקים ביומטריים וכרטיסי גישה.

הצפנה לא עוזרת אם מישהו ינסה לפצח את הסיסמה שלך, וזה יכול להיות קל לעשות אם ביצעת כמה מהסיסמאות הגרועות ביותר נכשלות. עם זאת, אימות דו-גורמי מסייע בהגנה על האישורים שלך על ידי דרישה שתזין אסימון שנשלח באמצעות SMS כשאתה מחובר למכשיר שאינו מוכר.. 

לרוע המזל, Acronis אינה מספקת זאת. מכיוון שאינך יכול לסמוך על אימות דו-גורמי, וודא שאתה יודע להגדיר סיסמה חזקה.

אקרוניס-אקטיבי-הגנה

Acronis תואם גם את HIPAA, כך שלא אמור להיות בעיות לבעיות העובדות עם נתונים על בריאות החולים. למידע נוסף על מאפייני אבטחה, קרא את מערך האבטחה בענן שלנו ואת תיאור מדריך ההצפנה שלנו.

פרטיות

לא משנה מה אומרים מדיניות הפרטיות, עליכם להסתמך על הצפנה פרטית כדי לאבטח את המידע שלכם. עם זאת, סעיפים חשודים במדיניות הפרטיות עלולים לפגוע במידע האישי שלך שאינו מוגן על ידו. כדי להימנע מכך, בחנו את דברי מדיניות הפרטיות של Acronis.

לא אמורה להיות הרבה סיבה לדאגה מכיוון שקרוניס מצייתת לתקנה להגנת המידע הכללי של האיחוד האירופי. תוכלו ללמוד עוד על זה במדריך ה- GDPR שלנו.

החלק החשוב ביותר מפרט אילו נתונים אקרוניס אוספת. זה כולל את הנתונים העסקיים שאתה מספק – כגון שם העסק, כתובת העסק, כתובת הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון של העסק – וכל מידע אחר שאתה מספק לאקרוניס.

אוסף נתונים של Acronis

נוסף על כך, Acronis אוספת את פרטי כרטיסי האשראי שבהם אתה משתמש בעת רכישת מנוי ואת המידע שאתה מספק בעת פנייה לתמיכה. זה כולל גם את המידע שקבלת Acronis מספקים ומשווקים. זה גם אוסף את המטא נתונים לגבי אופן השימוש בשירות, כולל כתובת ה- IP שלך, סוג הדפדפן, אזור הזמן ועוד.

Acronis עשויה לספק את הנתונים שלך לצדדים אחרים, כגון:

 • ספקים המסייעים לאקרוניס לפעול על ידי מתן שירות לקוחות, שיווק או בדיקת אמצעי האבטחה שלה. Acronis אומרת שהיא תבטיח כי כל ספק שהוא משתף את המידע האישי שלך איתו מסכים לשמור עליהם
 • משווקים וצדדים שלישיים אחרים המקדמים ומשווקים את מוצרי Acronis
 • תאגידים, כאשר הם מעורבים במיזוג, מכירה, ארגון מחדש, רכישה או הליך אחר
 • רשויות אכיפת החוק, כאשר הן נדרשות לעשות כן על פי חוק או גילויים חוקיים אחרים
 • זה כולל את המקרה של אם Acronis מאמינה שאסרת על נתונים המשמשים למטרות לא חוקיות בחשבונך

Acronis עשויה גם לשלב מידע שנאסף באמצעות שירותיה ולהסיר מידע מזהה אישי מהנתונים המצטברים. הוא משתף נתונים אלה עם צדדים שלישיים ואינו מגביל את השימוש בהם.

כמשתמש, יש לך את הזכות לדעת איזה סוג נתונים יש ל- Acronis אודותיך, את הזכות לתקן או למחוק אותם, ואת הזכות לבטל את הסכמתך לדוא”ל שיווקי. אם אתה גר באיחוד האירופי או במדינות אחרות מסוימות, יש לך גם את הזכות להגיש תלונה לרשויות נתונים.

בנוסף, תושבי קליפורניה יכולים לבקש מידע מסוים בנוגע לחשיפת Acronis של מידע אישי לצדדים שלישיים למטרות השיווק הישיר שלהם.

במדיניות אין סעיפים הגורמים לנו להזעיף את הפנים, והשירות מספק לך הצפנה פרטית, כך שהמידע העסקי שלך אמור להיות בטוח.

תמיכה

בסיס ידע של acronis

ל- Acronis בסיס ידע לגיבוי 12.5, בו תוכלו למצוא מאמרים על נהלים בסיסיים, הוראות, הפניות, פתרון בעיות ושאלות נפוצות. מאמרים ממוינים לפי קטגוריות, אך אתה יכול להשתמש בתכונת החיפוש שלה כדי למצוא תוכן רלוונטי מהר יותר.

אם אינך מצליח למצוא שם את מה שאתה מחפש, תוכל ליצור קשר עם התמיכה באמצעות האפשרות ‘תמיכה’ בתפריט המשתמש שלך.

גישה חיה לתמיכה כוללת טלפון וצ’אט 24/7, המהווה יתרון נוסף שלא תקבל מכל כלי הגיבוי המקוון מבוסס הערך. IDrive for Business מתקרב עם צ’אט 24/7, אך אין תמיכה טלפונית 24/7. יזמנו תמיכה בצ’אט בשעה 1:43 בבוקר והתחלנו לשוחח עם טכנאי תמיכה תוך פחות מדקה.

אם אינך ממהר, תוכל לשלוח בקשת דוא”ל. עשינו זאת בערך באותה תקופה עם מפגש הצ’אט שלנו וקיבלנו תגובה בכשלוש שעות. זו תגובה מהירה, בהתחשב בכך ששירותים מסוימים אורכים זמן רב וששלחנו אותם במהלך הלילה.

לבסוף, Acronis מספקת גישה לקהילת משתמשים מועילה, אשר לעתים קרובות מקבלת תגובות ממומחי הקהילה.

פסק הדין

בסופו של דבר אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו, ואין מוצר שממחיש את זה יותר מגיבוי Acronis. אם תוכלו לבלוע את המחיר הגבוה, תוכלו ליהנות מתכונות עוצמתיות, אבטחה חזקה, תמיכה 24/7, ניהול משתמשים מסוגל ועוד. עם זאת, לא תהיה לך גיבוי בלתי מוגבל או אימות דו-גורמי.

אם לא אכפת לך מהחסרונות האלה, גיבוי Acronis עשוי להיות השירות המתאים ביותר עבורך. הקפד להשתמש בניסיון הניסיון ללא תשלום של 30 יום כדי לבדוק אותו. מה אתם חושבים על גיבוי Acronis? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map