סקירת הגיבוי המקוון של SOS – עודכן בשנת 2020

סקירת גיבוי מקוון של SOS

למרות שגיבוי SOS מקוון עושה עבודה טובה בסך הכל, תוכנית התמחור שלה אמורה לתת לקונים הפסקה. בעיות אחרות הן אבטחה חלשה, היעדר ממשק דפדפן ודברים אחרים עליהם תוכלו לקרוא הכל בסקירת הגיבוי המקוון המלא של SOS.


ביקורות הגיבוי המקוונות הטובות ביותר

SOS Online Backup הושק בשנת 2001. בשנת 2012 החברה שינתה את שמה ל- Infrascale, אך מוצר הגיבוי העיקרי שלה בענן שמר על השם הישן. מחירי SOS Online Backup לא יכולים להתחרות בכמה מהשירותים עליהם אנו מדברים בביקורות הגיבוי המקוונות שלנו, אך זה לא אומר שהם לא מקבלים ציונים חיוביים.

זה כולל תכונות כמו NAS ותמיכה בגיבוי סלולרי, הצפנה פרטית, ארכיון אמיתי וגרסאות ללא הגבלה. עם זאת, חסר לה תכונות חשובות כמו גישה לדפדפן לקבצים, גיבוי רציף ואימות דו-גורמי, מה שמעורר בנו רגשות מעורבים.

אם אתה זקוק לגיבוי המכשירים העסקיים שלך, אתה יכול להשתמש בגרסה המשרדית של SOS Online Backup, אך שים לב כי הוא סובל גם ממחיר שפונה רק למי שלא אכפת לו לדמם מזומנים נוספים.

בסקירת הגיבוי המקוון הזו של SOS, אנו הולכים לתת לך את הפרטים על הטובים והרעים, אז צרו איתנו קשר אם ברצונך לגלות מידע נוסף על השירות. עם זאת, אם אתה חושב שהחסרונות שלה עולים על היתרונות שלה, עליך להתייעץ בהשוואה הטובה ביותר שלנו לגיבוי מקוון לחלופות.

חוזק & חולשות

חלופות לגיבוי SOS מקוון

תכונות

גיבוי מקוון של SOS מספק גיבוי למכשירים ולסמארטפונים שלך. היכולת לגבות סמארטפונים זה נחמד מכיוון ששירותי גיבוי מתחרים רבים מיועדים רק לגיבוי מחשב. כשגיבוי מופעל, אתה יכול להיות בטוח שהקבצים שלך בטוחים מפני אובדן שנגרם בגלל קריסות בכונן הקשיח או תקלות תוכנה אחרות.

אתה יכול לגבות מכשירים ניידים בלתי מוגבלים, אך מנוי יחיד מגביל אותך לחמישה מחשבים בלבד. זה מספיק עבור רוב המשתמשים הביתיים, אבל IDrive נותן לך אפשרות לגבות טלפונים ומחשבים ללא הגבלה במחיר טוב יותר. תוכל לקרוא עוד על כך בסקירת IDrive שלנו.

גיבוי מקוון של SOS יכול גם לגבות כוננים חיצוניים בלתי מוגבלים ואפילו מכשירי NAS. אם אתה זקוק לאפשרויות אחרות עבור האחרון, עיין בגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור סקירת NAS.

גיבוי מקוון של SOS אינו מגביל את הגיבויים שלך על פי גודל, סוג או מספר קבצים, שהוא סטנדרטי לרוב הגיבויים המקוונים..

גיבוי רציף הוא גם בסיס מצומצם, אך באופן מפתיע, הוא אינו ניתן על ידי SOS Online Backup.

הדבר היחיד שאתה יכול לעשות הוא לתזמן גיבויים להפעלת שעה, יומית או שבועית. נדבר על כך יותר כשנדבר על תהליך הגיבוי והשחזור בחלק מאוחר יותר.

sos-backup-upload-limit

פספוס נוסף הוא שלא ניתן להצער את מהירויות ההעלאה או ההורדה, וזו אפשרות שמוצגת בדרך כלל גם על ידי כלי גיבוי מודרניים. יש אפשרות להגדיר מגבלת העלאה יומית, אבל זה לא שימושי בהתחשב בפעולות גיבוי יכולות לחזק את חיבור האינטרנט שלך ולמנוע ממך לעשות עבודה אחרת.

ארכיון וגיבוי גרסאות מקוונות של SOS

גיבוי מקוון של SOS מאפשר לך להשתמש בארכיון אמיתי, כלומר כאשר אתה מוחק קבצים מהמחשב שלך, הם לא יימחקו אוטומטית מהענן. יש גם אפשרות להצפנה פרטית, כלומר תוכל לשמור על מפתח ההצפנה שלך כך שאיש מלבדך תוכל לקרוא את הקבצים שלך.

גיבוי מקוון של SOS מספק גם גרסת קבצים בלתי מוגבלת, אך זה יכול לקחת שטח גיבוי רב יותר. עם זאת, מכיוון שהגיבויים פועלים ברמת החסימה, כלומר רק חלקים מהקבצים שהשתנו מגובים, גרסאות לא צריכות להשתמש יותר מדי משטח הגיבוי שלך.

אין אפשרות להשתמש בגיבוי תמונת מראה עם גיבוי SOS מקוון לבית. עליך להשתמש בגרסה העסקית של הכלי לשם כך. אם אתה זקוק לתכונות הדמיה ושיבוט, קרא את מאמר התוכנה הטוב ביותר לגיבוי ושיבוט מבוסס-תמונה שלנו לקבלת חלופות.

ההחמצה העיקרית היא העובדה ש- SOS גיבוי מקוון לא מאפשר לך להשתמש בממשק האינטרנט כדי לגשת לקבצים שגיבית, וזה פשוט מוזר, בלשון המעטה.

גיבוי מקוון של SOS הוא תערובת של תכונה טובה ורעה. התייעץ עם ספריית הגיבוי המקוונת שלנו אם אתה זקוק למידע נוסף על תכונות הגיבוי.

סקירת תכונות הגיבוי המקוון של SOS

לוגו הגיבוי המקוון של SOSwww.sosonlinebackup.com

החל מ- $ 375 לחודש עבור 50 תוכניות GB

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר
SSL

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם
15

תמחור

ל- SOS Online Backup For Home יש כמה שכבות, החל ברמת ה -50 ג’יגה-בייט במחיר של 4.99 דולר לחודש. נחמד שתוכלו לבחור מבין רמות מנויים רבות, שלא כמו ברוב שירותי הגיבוי.

פרט לכך, תוכנית התמחור של SOS Online Backup אינה זוכה בפרסים. זה הרבה יותר יקר מאלה שמציעים המתחרים. לא תוכל לעשות הרבה רק עם 50 ג’יגה-בייט, ופתרונות אחרים מספקים לך שטח גיבוי הרבה יותר בעלות דומה. לדוגמה, Backblaze מציע גיבוי ללא הגבלה במחיר של $ 6 לחודש. אם זה נראה כמו עסקה טובה, קרא את סקירת ה- Backblaze שלנו.

גם התוכניות האחרות לא עוזרות רבות מכיוון שמחיריהן אינם טובים יותר. תוכנית 100GB היא 7.99 דולר לחודש, אך היא מציעה רק שטח גיבוי של 100 ג’יגה-בייט. תמורת 7 דולר לחודש, BigMIND Home מאפשר לכם ליהנות מ- 500 ג’יגה-בייט, בהם תוכלו להשתמש בגיבוי מחשבים ומכשירים ניידים מרובים, כמו גם מכוננים חיצוניים בלתי מוגבלים. קרא עוד על זה בסקירת BigMIND Home שלנו.

ברוח דומה, תוכנית ה- Premium 1TB של Acronis True Image היא 8.33 דולר לחודש בעוד 150GB מ- SOS Online Backup הוא 9.99 דולר לחודש. אם Acronis True Image נשמע מושך, קרא עוד עליו בסקירת Acronis True Image 2018 שלנו.

תמחור אינו הקטגוריה החשובה היחידה, אלא היא רלוונטית. באמצעות תג המחיר הגבוה שלה, גיבוי SOS Online אינו מספק מספיק ערך כדי להצדיק רכישתו על פני פתרונות רבים שיש להם מחירים תחרותיים יותר.

עם זאת, אם אתה מוצא את הגיבוי המקוון של SOS מעניין, אתה יכול לנסות את תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום כדי לספק את סקרנותך..

קלות שימוש

sos-backup-login

כדי להתחיל להשתמש בגיבוי SOS Online במחשב הביתי שלך, עליך להוריד ולהתקין את לקוח שולחן העבודה עבור מערכת ההפעלה שלך. זה עובד על חלונות ו- macOS, אך לא על לינוקס. קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למאמר לינוקס לקבלת רעיונות במחלקה ההיא.

ההתקנה אורכת כדקה. לאחר סיוםו, עליכם להתחבר על ידי מתן האישורים שיצרתם כאשר רשמתם את חשבונכם.

sos-backup-desktop-client

לאחר הכניסה, הלקוח יבקש ממך לבחור בין המשך כחשבון רגיל או לעבור להצפנה מנוהלת, המכונה “אולטרה-ספה רגילה”, או הצפנה אישית, המכונה “ultrasafe max.” נדבר על אלה ביתר פירוט בקטע האבטחה.

לאחר מכן חשבונך יהיה מוכן ותוכל להתחיל לגבות את הקבצים שלך. ממשק שולחן העבודה מינימלי, ברור ונוח לשימוש. זה גם בצד האטרקטיבי. מייד מהעטלף, הוא יסרוק את הכונן הקשיח שלך כדי לקבל המלצות ליצירת תוכנית גיבוי. בחלון הראשי יש קישור שמעביר אותך לפורטל האינטרנט.

sos-backup-web-client

לאחר הכניסה, לקוח האינטרנט יציג את לוח המחוונים שלך, המציג את סטטיסטיקות הגיבוי שלך, כגון שטח משומש כולל והודעות. הלקוח פשוט וקל לשימוש. תשתמש בסרגל הניווט בחלק העליון כדי לעבור בין דפים. כדי לגשת לתפריט החשבון שלך, עליך ללחוץ על התיבה עם הדוא”ל הרשום שלך, שנמצא מעל לתפריט הראשי.

ללקוח יש גם תצוגות למעקב אחר תהליכים והפקת דוחות. הם יאפשרו לך לבדוק את היומנים ואת היסטוריית הגיבויים שלך. אתה יכול לייצא אותם ל- Excel, וזה נגיעה נחמדה. רוב המשתמשים הביתיים לא צריכים את התכונות הללו, אך הם מהווים יתרון מעניין להחזיק בתחרות.

sos-backup-web-ניקוי חשבון

מאפיין שימושי נוסף של לקוח האינטרנט הוא היכולת לנקות את שטח הגיבוי שלך על ידי קביעת מדיניות שמירה וגרסאות. אתה יכול גם לגשת לפורטל התמיכה של SOS Online Backup ולאתר את המכשיר שלך.

ללקוח האינטרנט תכונות רבות, אך הוא חסר את היכולת לגשת לקבצים ששמרת בענן. השמטה זו מפתיעה מכיוון שרוב פתרונות הגיבוי מאפשרים לך לעשות זאת. עם SOS Online Backup, הדרך היחידה לעשות זאת היא מאפליקציית שולחן העבודה או מכשיר נייד.

sos-mobile-home

אפליקציית ה- SOS Online Backup לנייד מספקת את התכונות שבאנו לצפות מלקוחות הנייד של פתרונות הגיבוי. תפריט מסך הבית של האפליקציה לנייד מאפשר לך לגשת לאחסון הענן שלך, לראות מה הורדת, לגלוש בקבצים המועדפים עליך וליצור תוכנית גיבוי לנייד..

sos-mobile-backup

כפי שעושים פתרונות רבים, הלקוח הנייד של SOS Online Backup מבקש ממך לבחור את סוגי הקבצים שברצונך לגבות. ברגע שתוכלו לעשות זאת, תוכלו להריץ את הגיבוי שלכם מייד או לתזמן אותו. תזמון מאפשר לך לבחור באילו ימים בשבוע ובאיזו שעה הגיבוי יפעל.

לאפליקציה יש דירוג של 3.8 כוכבים וקצת מעל 10,000 הורדות לאנדרואיד. יש ביקורות רבות בהן משתמשים מתלוננים על באגים. אנו מייחסים את מספר ההורדות לשירות שהוא יקר. זה זמין עבור אנדרואיד ו- iOS.

גיבוי מקוון של SOS מציע חווית משתמש בסדר, אך חסרים בו תכונות נוחות, כגון גישה לקבצים מהדפדפן. זה הופך את חווית המשתמש למגבילה מעט, אך היא עדיין הגונה וקלה לשימוש.

גיבוי קבצים & שיקום

עליך לספר ל- SOS Online Backup אילו קבצים ברצונך לגבות כדי שתוכל להתחיל בתהליך הגיבוי. לקוח שולחן העבודה עוזר לך לעשות זאת על ידי סריקה אוטומטית של קבצים שהוא יכול לגבות. אתה יכול להפעיל את הסריקה על ידי לחיצה על סמל הברגים כדי להגדיר את הגיבוי שלך.

לאחר סיום הסריקה תראה את הקבצים שהיא מצאה וכמה שטח גיבוי תצטרך לגבות אותם. כפתור ה”מתקדם “מאפשר לך לערוך את הסריקה כדי לא לכלול קבצים על פי גודל או סוג או לבחור קבצים ספציפיים. אתה יכול לכלול תיקיות רק על ידי בחירתן. יש גם אפשרות לכלול סוגי קבצים מותאמים אישית.

אתה יכול לדלג על תהליך הסריקה אם אתה כבר יודע איזה קבצים ברצונך לגבות, אך לקח לנו בערך 30 שניות. הזמן שלך עשוי להיות שונה תלוי בכמות הנתונים שיש לך. בלי קשר, לחץ על “הבא” כדי להמשיך בהגדרת תוכנית הגיבוי שלך.

בחירת גיבוי sos

השלב הבא מחייב אותך לתייג ידנית תוכן לגיבוי. אתה יכול לעשות זאת ברמת התיקיה או הקובץ. תוצאות הסריקה בצבע אדום והם נבחרים מראש.

ייתכן שיש לך הרבה יותר קבצים לגיבוי ממה שיש לך מקום לגיבוי, כך שתצטרך להגדיל את האחסון שלך או להחריג חלק מהקבצים הכלולים באופן אוטומטי. זה דומה לשירותים מתחרים, כמו קרבוניט.

ההבדל הוא שקרבוניט הוא שירות ללא הגבלה ובוחר כברירת מחדל את סוגי הקבצים הנפוצים ביותר. זה גם זול יותר מגיבוי SOS מקוון, כך שאם זה יכה אותך כעסקה טובה, קרא את סקירת הקרבוניט שלנו כדי ללמוד עוד על זה.

לאחר שתסיים, לחץ על “הבא”. זה יביא את החלון הבא, שמאפשר לך להגדיר הגדרות, אך את רובן ניתן להגדיר מאוחר יותר.

תזמון גיבוי מקוון של SOS

אפשרויות גיבוי sos

עליכם להחליט את לוח הזמנים בו יפעלו הגיבויים. עליך לעשות זאת מכיוון שאתה לא יכול לסמוך על גיבוי רציף, מה שיגן על הקבצים שלך בזמן שהם נערכו.

במקום זאת, SOS Online Backup מחליף את לוח הזמנים היומי. אתה יכול להגדיר שהוא יפעל כל שעה אם תרצה, אבל המרווח הקטן ביותר הוא רק שעה אחת, מה שאומר שגיבוי רציף אינו מהווה אפשרות. זו אחת התכונות החשובות ביותר וזו שיש לרוב הפתרונות, כך שלגיבוי SOS Online שאינו קיים זה פגם משמעותי. זו סיבה טובה לשקול אפשרויות אחרות.

אם תרצה, אתה יכול לאפשר גיבויים ידניים על ידי ביטול הסימון של האפשרות “גיבוי גם ללא התערבות משתמשים”.

לפני תחילת תהליך הגיבוי, תוכלו גם לבחור לגבות הן לענן והן לתיקייה מקומית, שיכולה להיות כונן חיצוני. זהו פיתרון גיבוי היברידי, המאפשר לך לקצור את היתרונות של אחסון בענן ואחסון מקומי. זה גם עוזר לך ליישם את כלל הגיבוי 3-2-1.

תוכל גם לשנות את מדיניות השמירה שלך לגבי קבצים שנמחקו מהמחשב שלך. אפשרות זו אינה זמינה כברירת מחדל, כלומר SOS Online Backup מציע ארכיון אמיתי. זה שימושי אם אתה רוצה לפנות מקום במחשב שלך, אך לא תקבל שטח גיבוי בלתי מוגבל, כך שסביר להניח שתרצה להגדיר ללקוח להסיר קבצים שנמחקו מהענן לאחר 30 יום בערך..

לאחר שתגדיר את זה, לחץ על “הבא” כדי להתחיל את הגיבוי. חלון חדש יופיע ויראה לכם את התקדמות הגיבוי, אך אם תסגרו אותו, SOS Online Backup ימשיך לפעול ברקע.

הלקוח מודיע לך על מהירות העלאת הקובץ שלך, אך הוא אינו מציג מידע שימושי אחר, למשל כמה זמן עשוי לקחת הגיבוי שלך. עיין בקטגוריה הבאה, “מהירות”, כדי לגלות כמה זמן לקח לתהליך הגיבוי שלנו.

שחזור קבצי גיבוי מקוון של SOS

sos-backup- התחל-שחזור

עליך ללחוץ על כפתור “הצג / שחזור” כדי לשחזר קבצים. הלקוח מאפשר לך לגלוש בקבצים המאוחסנים בענן או להשתמש בסרגל חיפוש כדי למצוא אותם במהירות אם אתה יודע את שמם. זה גם מאפשר לך לסנן קבצים לפי גודל ותאריך הגיבוי.

sos-backup-שחזור-חלון

אתה יכול לשחזר קבצים למיקום המקורי שלהם או לזה חדש. אם אפשרת הצפנה אישית, עליך להזין את הסיסמה שלך כדי להשלים את השחזור.

sos-backup-שחזור-מיקום

כאמור, אתה יכול לשחזר קבצים רק מהאפליקציות לשולחן העבודה והנייד. זה חיסרון חמור בגיבוי SOS מקוון מכיוון שגישה לדפדפן לקבצים היא תכונה עיקרית ביותר של כלי הגיבוי המקוונים.

מהירות

גיבויים ראשוניים עשויים לקחת זמן רב אם יש לך מאות גיגה-בייט לגיבוי. הזמן שיידרש יהיה תלוי גם בכמה טוב החיבור שלך וכמה שאתה קרוב לשרת. ככל שאתה קרוב יותר כך המהירות שלך תהיה טובה יותר.

רוב הסיכויים שאתה לא הולך רחוק מדי ממרכז נתונים מכיוון שגיבוי SOS מקוון כולל 16 פרוסים ברחבי העולם. המדינות שמחזיקות בהן הן ארה”ב, קנדה, אוסטרליה, בריטניה, אוסטרליה ודרום אפריקה.

כדי לראות כיצד SOS גיבוי מקוון משווה לפתרונות גיבוי אחרים, ביצענו מספר בדיקות גיבוי ושחזור באמצעות תיקיה עם רוכסן 1GB. ערכנו את הבדיקות שלנו באמצעות חיבור WiFi מחוץ לבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 10 מגה-ביט לשנייה ומהירות הורדה של 31 מגה-ביט לשנייה.

במהירויות אלה, הקובץ צריך להימשך בערך 14 דקות להעלאה וקצת יותר מארבע דקות להוריד ללא תהליכי תקורה, כגון כפילויות, הצפנה או פענוח. תוצאות הבדיקה שלנו לא היו קרובות לאלה, למרות שהשבתנו את תהליך ההצפנה.

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה00:34:1600:34:3200:34:24
זמן העלאה00:08:0100:08:3000:08:16

SOS גיבוי מקוון לקח 34 דקות ו 24 שניות בממוצע להעלאת הקובץ שלנו. לרוב לוקח כמעט שעה לשירותי גיבוי מקוונים להעלאת ג’יגה, כך שכל דבר פחות טוב יותר מהממוצע.

תוצאות ההורדה דומות. לקח הגיבוי המקוון של SOS שמונה דקות ו -16 שניות כדי להוריד את הקובץ שלנו. זה פעמיים מהזמן שצריך לקחת. אם אתה זקוק לשירות בעל מהירויות מהירות ועקביות, עליך לנסות את Acronis True Image.

מהירויות ההורדה הללו מוזרות בהתחשב בכך שגיבוי SOS מקוון מיהר לגבות את תיקיית הבדיקה שלנו ויש לה שרתים ברחבי העולם. לפחות הוא משתמש באלגוריתם של העתקת קבצים ברמת הבלוק, המסייע בהעברת קבצים שכבר הועלו על ידי העברת החלקים שהשתנו רק.

גיבוי מקוון של SOS אינו מאפשר לך מהירויות מצערת שזו תכונה שימושית אם תהליכי גיבוי או שחזור מאמצים את המחשב שלך. זה גם לא מציע שחזור שליחויות או שירות גיבוי למשתמשים ביתיים כמו IDrive. שירותי שליחויות עוזרים כשאתה צריך לשחזר כמויות עצומות של נתונים.

אבטחה

כברירת מחדל, גיבוי מקוון של SOS אינו מצפין את הקבצים שלך. עם זאת, אתה יכול להוסיף קידוד AES 256 סיביות, שאנחנו ממליצים לעשות.

הצפנת sos

אתה יכול לאפשר לגיבוי מקוון של SOS ליצור ולשמור את מפתח ההצפנה עבורך או לטפל בו בעצמך. אם תעשה את זה האחרון יהיה לך הצפנה פרטית מקצה לקצה, המכונה גם קידוד ידע אפס. זה מבטיח שרק אתה יכול לקרוא את הקבצים שלך.

אם אתה רוצה לשלוט במפתח ההצפנה שלך, עליך לאפשר זאת לפני שתתחיל לגבות את הקבצים שלך. אינך יכול לשנות את זה מאוחר יותר, וזה נורמלי עבור שירותים המציעים הצפנה פרטית.

הצפנה פרטית היא בטוחה יותר, אך SOS Online Backup לא יוכל לאפס את הסיסמה שלך אם תשכח אותה. הקפד לרשום אותו איפשהו או השתמש באחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר כדי לאחסן אותו.

פרוטוקול SSL / TLS מגן על קבצים במעבר מפני התקפות איש באמצע, הנפוצה בקרב שירותי גיבוי מקוונים..

במרכזי נתונים הקבצים מאוחסנים בשרתים. גיבוי SOS מקוון משתמש בתצורות RAID מתקדמות ליתירות ולניטור רשת בזמן אמת. אבטחת מרכז הנתונים כוללת מעקב וווידיאו 24 שעות ביממה, גישה לתג, מערכות סביבה מבוקרות טמפרטורה, בנייה בעלת סיסמה ומערכות כוח גיבוי מיותרות..

ליקוי האבטחה הגדול ביותר הוא היעדר אימות דו-גורמי, מה שיעזור לאבטח את אישוריך.

פרטיות

מלכתחילה, מדיניות הפרטיות מודיעה לנו כי SOS Online Backup תואם את האיחוד האירופי-ארה”ב. ושוויץ-ארה”ב. מסגרות מגן פרטיות. המסגרות עוזרות בניהול איסוף, שימוש ואחסון של מידע אישי שאתה מעביר מהאיחוד האירופי ושוויץ לארה”ב.

Infrascale היא הבעלים של SOS Online Backup, ולכן מדיניות הפרטיות שלה מתארחת באתר Infrascale. למרות שגיבוי SOS מקוון מאפשר לך לאפשר הצפנה פרטית, מדיניות הפרטיות עדיין חשובה בנוגע למידע אישי על משתמשים.

מה שגיבוי SOS מקוון אוסף

Infrascale אוספת את המידע הרגיל שרוב שירותי הגיבוי המקוונים אוספים. זה מסתכם בשתי קטגוריות של מידע על משתמשים. ראשית, הנתונים שעובדו על ידי החומרה והיישומים שלה למטרות גיבוי, ארכיב או failover.

שנית, Infrascale אוספת נתוני משתמשים הנוגעים לחשבונות לקוחות וניהולם כמו מידע על נציגים ואנשי קשר בארגוני הלקוחות שלה, כולל שמם, כתובות, מספרי טלפון, כתובות דוא”ל, כותרות תפקיד ושם המעסיק שלהם..

Infrascale אוספת גם מידע על כרטיסי תשלום לצורך עיבוד תשלומים עבור מוצריה ושירותיה. החברה מייצרת מטא נתונים ונתוני מערכת גם בקשר למסירת השירותים שלה.

Infrascale אוספת את המידע האישי שאתה מספק כשאתה משתמש באתר SOS Online Backup כדי לתקשר עם נציגים, להגיש כרטיס תמיכה או להשתמש גם בפונקציית הצ’אט..

שימוש במידע אישי

Infrascale מעבד מידע על משתמשים שנאסף על ידי שירותיה בכדי לספק שירותי גיבוי, ארכיב ו- failover ופונקציונליות למשתמשים. בנוסף, היא משתמשת במידע הקשור לחשבון לשירותי שוק, מקיימת מערכות יחסים, מקבלת תשלום עבור השירותים, מספקת תמיכה ובדרך אחרת מתקשרת עם לקוחות.

Infrascale משתמשת גם במטא נתונים ובנתוני מערכות אחרות כדי להפעיל את שירותיה ולהעביר אותם ללקוחות. זה רק שומר על המידע האישי שלך כל עוד הדבר מותר על פי החוק.

עם זאת, Infrascale עשויה לחשוף מידע על משתמשים והעלאה של נתונים לעובדים, סוכנים, נציגים, יועצים, חברות כלולות וקבלנים עצמאיים. מדיניות הפרטיות אומרת שזה קשור לשירותים שלהם עבור לקוחות מטעם או בשמם, אך פירוש הדבר שמישהו יכול לגשת לנתונים שלך אלא אם תאפשר הצפנה פרטית..

היא עשויה גם לשתף נתונים עם נותני שירותים המסייעים לה בפעילות עסקית, מכירות ושיווק, טכנולוגיית מידע או שירותים מקצועיים. היא עשויה גם לשתף נתונים עם גורמי אכיפת החוק אם תתבקש.

Infrascale עשויה להשתמש בשירותי אינטרנט של אמזון, Google Cloud או ספקי פלטפורמות ענן אחרים כדי לארח את פתרונות הענן שלה ולאסוף ולתחזק נתוני משתמש שהועלו לשירותים..

מסיבה זו, Infrascale מתקשרת עם צדדים שלישיים המארחים נתונים אלה. הסכמים אלה מחייבים צדדים שלישיים לכבד את פרטיות הנתונים, משתמשים בהם רק לצורך מסירת שירותים ל- Infrascale, לא לחשוף אותם ללא אישור ולהקפיד על נוהלי הפרטיות המסוכמים במדיניות הפרטיות..

הזכויות שלך

שירותי Infrascale מאפשרים לך לגשת ולעדכן את הנתונים שהעלית. אתה יכול להציג, לעדכן, להוסיף ולתקן את הנתונים שהעלית לשירותי Infrascale או לפתרונות ענן ציבוריים או פרטיים משלך.

אתה יכול לעיין במידע אודותך ששמרת במאגרי המידע של Infrascale ולתקן, למחוק או לחסום נתונים שאינם נכונים, כמותר על פי החוק החל והמדיניות של Infrascale. במקרים כאלה, אתה רשאי לערוך את המידע שלך על ידי כניסה לפרופיל החשבון שלך או על ידי פנייה ל- Infrascale.

אתה צריך להגיש בקשה בכתב ל- Infrascale כדי למחוק את המידע שלך.

אם סוכנות אכיפת החוק או צד ג ‘מבקשים גישה למידע שלך, Infrascale תודיע לך. זה גם ידחה את כל הבקשות אם הן אינן תקפות בחוק או בחוזה.

מרבית הסעיפים במדיניות הפרטיות קיימים כדי להגן עליך, אך העובדה שסוכנים ואחרים יכולים לגשת לנתונים שלך מהווה הפרה פשוטה של ​​הפרטיות. כאמור, עדיף לאפשר הצפנה פרטית ולנהל את המפתח שלך.

תמיכה

מרכז עזרה-גיבוי-עזרה

אם אתה זקוק לעזרה אתה יכול לגשת למרכז התמיכה של SOS Online Backup דרך ממשק האינטרנט. אתה יכול לחפש את המאמרים הדרושים לך באמצעות סרגל החיפוש או להשתמש במדריך, שעוזר לך לבחור את המכשיר, מערכת ההפעלה שלך, קטגוריית הבעיה ואז מציג מאמרי תמיכה..

בזמן הכתיבה היו 90 מאמרים למשתמשים ביתיים. הם דקים אך קל לעקוב ומציגים סרטונים שיעזרו לך.

אם אינך מצליח למצוא תשובה לשאלתך, אתה יכול לפנות גם לצוות התמיכה בלקוחות SOS Online Backup. לשם כך תוכלו להשתמש בצ’אט חי או בתמיכה בכרטיסים. תמיכה טלפונית שמורה למשתמשים עסקיים.

ניסינו להיכנס לצ’אט חי פעמיים, אך בשני המקרים סוכני הצ’אט היו עסוקים. בגלל זה הגשנו כרטיס תמיכה. קיבלנו תשובה למחרת, וזה כמה זמן לוקח לרוב השירותים להגיב.

פסק הדין

לגיבוי SOS Online יש קופצים, כולל הצפנה פרטית, גיבוי NAS ונייד, מהירויות הורדה מהירות ויכולת ביצוע גיבויים היברידיים. עם זאת, החסרונות ארזו יותר אגרוף.

היעדר גיבוי רציף, אין גישה לגיבוי שלך מהדפדפן ומחיר תלול מונעים ממנו להתמודד מול השירותים ברשימת הגיבויים המקוונים הטובים ביותר שלנו. אם אתה יכול לבלוע את המחיר, העסקה לא כל כך גרועה, אך אנו ממליצים להשתמש תחילה בניסיון בן 30 הימים בחינם.

הודע לנו מה המחשבות שלך על גיבוי מקוון של SOS בהערות שלהלן. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map