סקירת MyPCBackup – שירות לאיתור – עדכון 2020

סקירה של

שירות גיבוי מקוון קל לשימוש. ממשק משתמש הגון. תוספות זמינות אך בתשלום חסון ולפעמים מוסתר.

תשומת לב: עדכון חשוב!

סקירה כללית

דף הבית של MyPcBackup

בואו נודה בזה: חברות רבות כל כך פונות לספקי אחסון בענן כדי להגן בבטחה על הנתונים החשובים שלהם. אבל אחסון בענן ומקוון אינו רק משהו למשתמשים עסקיים.

אתה יכול להפיק תועלת מגיבוי מקוון בדרכים רבות בהן תוכלו למצוא זוג בסקירת MyPCBackup זו. MyPCBackup היא חברה המציעה שירותים אלה. עם מחיר חסכוני וערבות של 99.99% דיוק וזמן פעולה, חברה זו כאן כדי להקל על חייהם של הלקוחות שלהם.

הם ידועים באמינותם ורוב הלקוחות נראים מרוצים באמת מהשירותים שלהם. מכיוון שכמעט 43% מהאנשים יאבדו את הקבצים היקרים שלהם כולל מיילים, סרטוני מוסיקה, מסמכים וקבצים אחרים, הצורך בשירותים מסוג זה ממשיך לגדול.. 

הכל אודות גיבוי המחשב האישי שלי

MyPC Backup, הקמתה של חברת Just Develop It, הינה מובילה עסקית במהפכת הגיבוי המקוון. מטרת הממסד היא לספק החלטות פשוטות לקשיים טכניים מורכבים.

החברה הושקה לראשונה בשנת 2010 והם מספקים את אותה כמות שירותים שמציעות חברות אחיותן, ZipCloud ו- JustCloud. ההבדל היחיד הוא שיש להם ערעור אתר ויזואלי מעט שונה, כך שהם יכולים לספק לקהל אחר.

תוכניות & תמחור

לפעמים, קצת קשה למצוא באתר שלהם, הנה פרטי התמחור של MyPCBackup: 

חוזק & חולשות

חלופות עבור MyPCBackup

גיבוי

MyPCBackup מיועד לאנשים שלא רוצים לחשוב על קבצי הגיבוי שלהם ומה לגבות מתי. הם מבינים כמה יכול להיות מתסכל לגבות תמיד נתונים, אז הם עושים את זה בשבילך.

כולם קשורים לאוטומציה וזו הסיבה שהמערכת שלהם עושה כל הזמן גיבויים מקוונים, אפילו בזמן העבודה. הם הופכים את התהליך לקל מאוד כך שלא משנה מה רמת הידע שלך במחשבים, אתה מוגן בבטחה.

הדבר היחיד שתצטרך לעשות הוא פשוט להתקין את התוכנית במערכת שלך, והמערכת תעשה את השאר בשבילך. היופי הוא שלא רק המסמכים המוקלדים שלך בטוחים, אלא הם יגנו על תמונות, סרטונים וכל סוג אחר של קבצים שתוכלו לדמיין..

לעיתים קרובות, לאחר התרסקות מחשב, יתכן שיהיה צורך להתקין מחדש הרבה תוכניות עקב כישלון הכונן הקשיח. עם זאת, לא תוכל להחזיר את המסמכים או התמונות האלה, הם נעלמו לנצח.

זו בדיוק הסיבה שבגללה נוצר MyPCBackup. ככל שאנשים עוברים יותר לעידן הטכנולוגי ופחות מתרחקים מחפצים מוחשיים, האיום הולך וגובר.

שחזור קבצים

שחזור הקבצים שלך מ- MyPCBackup קל ממרכז השליטה הפשוט להפליא. MyPCBackup הנדסה רשת שרתים יוצאת דופן שמתקשרת עם אמזון S3.

זה נותן למשתמשים זיכרון מהיר במיוחד של הנתונים שלהם. פשוט גש לקבצים שלך ומצא את הקבצים שאתה רוצה להעלות, זה קל כמו לחיצה על כפתור. אין שום סיבה להתייסר ולחפש שעות בניסיון למצוא את הקבצים כמו אצל חברות גיבוי מסוימות, זו הופכת את הכל לידידותי למשתמש לכל.

כל אחד צריך להתאמן בביצוע שחזור מבחן מספר פעמים. זה ייתן לך את היכולת להיות מסוגל להגיב במהירות ולדעת מה לעשות במשבר. אתה יכול לבחור את הקבצים או התיקיות הספציפיים שאתה רוצה לשחזר, או שאתה יכול לשחזר את כל הנתונים שלך, הבחירה תלויה בך.

לא לוקח זמן רב להעלות מסמכים 1 או 2, אך ככל שיש לשחזר נתונים רבים יותר ייקח יותר זמן. כל התהליך די ישר קדימה וכל אחד צריך להיות מסוגל לעשות את זה.

מאפיינים & תוספות

אתה תמיד יכול לעבור להשוואת הגיבוי המקוון שלנו כדי להשוות את MyPCBackup עם ספקים אחרים. MyPCBackup עדיין לא עושה מהפכה בשוק הגיבוי והאחסון, מביא לך מגוון תוספות שימושיות:

1. שיתוף קבצים

אתה יכול לשתף קבצים או תיקיות שנבחרו עם חברים ובני משפחה. זה מקל במיוחד על שיתוף אלבומי התמונות האחרונים שלך לקבוצה נבחרת של אנשים. 

2. סנכרון קבצים

ל- MyPCBackup יש תכונות דמויי Dropbox כמו סנכרון קבצים כך שתוכל תמיד לקבל את הגרסה העדכנית ביותר בכל מכשיר.. 

3. אתר את המחשב הנייד שלי

MyPCBackup יכול לאתר את המחשב הנייד שלך אם הוא נגנב או אבד. ככה יש לך פוטנציאל להחלים אותו. העניין הטוב הוא: אם אינך יכול לשחזר את המחשב הנייד לפחות הקבצים שלך בטוחים. 

פסק דין סופי

MyPCBackup הוא מתחרה חזק מאוד בשוק האחסון והגיבוי בענן, ובכל זאת יש לו כמה פגמים. כאשר משווים את MyPCBackup לספקים אחרים, ישנן מגבלות מסוימות. למרות שהם מציעים גיבוי מקוון היטב, הם לא חורגים יותר מדי מהיבטי הגיבוי המקוון בלבד.

עם זאת, הם מספקים למשתמשים שלהם יכולות גיבוי מקוונות ועושים זאת בצורה יוצאת דופן. כמו כן, עלינו לציין כי בהתחשב בלוח המחוונים שלהם, זהו ממשק המשתמש הקל ביותר בסביבה. הם מעדכנים כל העת את התוכנה שלהם, ועם שיפורים אלה מגיעים דברים גדולים וטובים יותר.

הבלוג הוא דרך נהדרת לשמור על קשר עם החברה ומה הם רוצים לעשות בעתיד. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me