סקירת Keepit – עדכון 2020

סקירת Keepit

Keepit היא ספקית מוצקה במובנים רבים, אך תצטרך להשלים עם ממשק מגושם. עם זאת, עברו על זה, תקבלו ספקי גיבוי בלתי מוגבלים שמשחקים נחמד עם לינוקס. קרא את הסקירה המלאה של Keepit לקבלת הפרטים.


ביקורות הגיבוי המקוונות הטובות ביותר

Keepit היא ספקית גיבוי מקוונת שממוקמת בדנמרק ופועלת מאז 2007. יש לה שני מוצרים: Keepit ו- Keepit Classic. הראשון הוא שירות גיבוי מענן-עד-ענן המשקף קבצים ב- Office 365, G Suite ובקרוב Dropbox. האחרון דומה לפתרונות גיבוי מיינסטרים כמו אלה שתוכלו למצוא ברשימת הגיבוי המקוון הטובה ביותר שלנו.

Keepit Classic יכול לגבות שרתים, לא רק מחשבים ביתיים או מחשבים ניידים. מכיוון שגרסת הענן-לענן מתאימה יותר לעסקים המאחסנים כמויות אדירות של נתונים, סקירה זו תתמקד ב- Keepit Classic שמתאים למשתמשים ביתיים..

ב- Keepit Classic יש המון עליונות, אבל יש גם חסרונות רציניים. הוא מציע גיבוי בלתי מוגבל בזול, תומך בכל סוגי הקבצים, דבר שהוא נדיר, כולל גרסאות של 60 יום ועובד על כמה הפצות לינוקס. עם זאת, הממשק שלו מגושם, ואין שום לקוח אינטרנט או אפליקציה סלולרית שתוכל להשתמש בהם כשאתה לא נמצא מהמחשב שלך..

שלא כמו פתרונות גיבוי אחרים, אפשרויות התזמון דלילות. אם אתה נתקל בבעיה, תצטרך לחכות לתשובה מהתמיכה מכיוון שבאתר העזרה יש מעט תשובות וחלקן בדנית. למדיניות הפרטיות יש גם חלק מהבעיות. אם זה נשמע כמו הרבה חסרונות, אולי כדאי לך לשקול שירות אחר מתוך ביקורות הגיבוי המקוונות הטובות ביותר שלנו.

אם בכל זאת אתה עדיין מעוניין בקפיט, ציין איתנו כשאנחנו נכנסים לפרטים נוספים בסקירה של Keepit Classic זו.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור Keepit

מאפיינים

כוננים קשיחים, בין אם הם פנימיים או חיצוניים, ייכשלו בסופו של דבר. הדבר היחיד שמשתנה הוא משך הזמן שיימשך. כוננים חיצוניים עשויים להימשך זמן רב יותר מכיוון שהם אינם משתמשים כמו כוננים פנימיים, אך הם גם יכולים להישבר, להיתפס בשריפה או להציף או שמישהו יכול לגנוב אותם.

Keepit Classic אומר על ידי הרשמה לכך וגיבוי הנתונים שלך לענן, אתה יכול להימנע מכך ולשקט נפשי. זוהי טענה מציאותית מכיוון שהתכונה העיקרית של Keepit Classic היא שטח הגיבוי הבלתי מוגבל שלה, שיעזור לך להגן על הנתונים שלך.

באפשרותך לגבות קבצים מכל גודל וסוג, כולל, לדוגמה, הפעלות של כלי Pro ופרויקטים של Adobe Premiere Pro. אם אתה מקצוען שעוסק בסוגי קבצים נדירים זו תכונה מרכזית.

לאחר שתעלה את הנתונים שלך למרכז נתונים של Keepit, הם ישוכפלו לפחות למרכז נתונים אחד נוסף במיקום גיאוגרפי נפרד. אם אתה מוחק קובץ בטעות או נופל קורבן לתוכנות ransomware והקבצים שלך פגומים, אתה יכול לסמוך על היסטוריית הגיבוי של 60 הימים להתאוששות. זה מאפשר לך לשחזר קבצים שנמחקו, או גרסאות קודמות שלהם, מ- 60 הימים האחרונים.

מאפיין מעניין נוסף לעסקים המשתמשים ב- Windows הוא היכולת להפיץ את Keepit למשתמשים שלהם באמצעות פריסת MSI. אם אתה צריך לגבות ולשחזר את כל המערכת שלך, אתה יכול, אך רק אם אתה מנוי לתוכנית היקרה ביותר.

אם הצרכים שלך רצים בכיוון זה, אך אתה זקוק לאפשרויות נוספות, נסה את גיבוי CloudBerry. הוא מלא בתכונות ואפשרויות המאפשרות לך להתאים אישית את הגיבוי שלך. עם זאת, זכור כי זה עשוי להיות יותר מדי למשתמשים המיינסטרים. למידע נוסף על זה בסקירת הגיבוי של CloudBerry.

תזמון Keepit

Keepit Classic, בניגוד לרוב פתרונות הגיבוי המקוונים, אין אפשרויות רבות לתזמון גיבוי. הגיבוי הוא רציף ומצטבר כברירת מחדל, כלומר לאחר השלמת הגיבוי הראשוני, Keepit Classic יעביר רק את החלק שהשתנה בקובץ, מה שחוסך זמן ורוחב פס.

גישה זו נקראת העתקה ברמת חסימת.

אינך יכול לקבוע את השעה בה תרצה שהגיבוי שלך יפעל. במקום זאת, הוא יפעל אוטומטית פעם ביום. מה שאתה יכול לעשות זה לבחור את ימי השבוע שאתה רוצה שהוא יפעל. זה דליל בהשוואה לשירותים אחרים. Keepit Classic חסר גם שירות משלוחים עם שליחים, שיהיה שימושי לפעולות שחזור גדולות.

ל- IDrive שירות שליחים מסוגל שמאפשר לך לגבות או לשחזר קבצים באמצעות הדואר. זה לא בחינם לשחזור אך זה שימושי אם אתה צריך לשחזר נתונים רבים. קרא עוד על זה בסקירת IDrive שלנו.

Keepit Classic משתמש ב- AES 256-bit כדי לטרוף את הקבצים שלך, אך הוא חסר אימות דו-גורמי. יהיה עוד על זה בקטע “האבטחה” שלנו בהמשך. אם ברצונך ללמוד עוד אודות תכונות, שירותים ושיטות עבודה בגיבוי, עיין בספריית הגיבוי שלנו.

סקירה כללית של תכונות Keepit

לוגו של Keepitwww.keepit.com

החל מ- 454 דולר לחודש עבור 1000 GBA כל התוכניות

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם
30

תמחור

טבלת התמחור באתר מציגה שלוש תוכניות, אך אינך רואה כל גרסה זמינה עד שתגיע לדף הקופה.

ללא קשר לתוכנית שתבחר, אתה יכול לשלם רק לשנה או שנתיים. אין אפשרות לשלם על בסיס חודשי. יהיה נחמד לקבל את האפשרות, גם אם מדובר בכמה דולרים נוספים, מכיוון שהיא מבטיחה לך גמישות. אין הנחה אם אתה משלם עבור שנה אחת, אבל אתה מקבל הנחה קטנה ושני חודשים חינם אם אתה משלם במשך שנתיים.

לפני שתחליטו להירשם, תוכלו להשתמש בניסיון חינם של 30 יום לבדיקת השירות. אתה יכול לנסות את תוכנית הבית ללא הגבלה או את תוכנית שולחן העבודה Pro.

Home Unlimited מספק שטח גיבוי ללא הגבלה במחיר של 4.95 דולר לחודש או 59.40 דולר לשנה. זה מספיק טוב אם אתה רק רוצה לגבות את המחשב האישי שלך.

Pro Desktop מוסיף כלי תצורה, פריסה ודוחות מרכזיים שיעזרו לך לנהל את המחשבים העסקיים שלך. זה 179.40 $ לשנה וזה מסתכם ב 14.95 $ לחודש. זה תומך במספר משתמשים ותוכלו להפיץ רישיונות במערכות שלכם, להוסיף מדיניות גיבוי למכונות או קבוצות בודדות ולנהל אותם מלוח הבקרה שלכם..

התוכנית הבאה בתור היא Pro Server, המגיעה בכמה גרסאות, החל מ- Pro Server 100.

Pro Server 100 מציע שטח גיבוי של 100 ג’יגה-בתים לשרת שלך. על גבי התכונות בתוכנית Pro Desktop, הוא מציע אפשרות גיבוי ושחזור מערכת מלאה. כדי ליהנות מהיתרון הזה ולהגן על השרתים שלך, תצטרך לפרוס סכום של 588 דולר לשנה. הגרסאות האחרונות מוסיפות יותר מקום ומעלות את המחיר עוד יותר. גרסת ה -500 ג’יגה-בייט היא 2,028 דולר לשנה.

אם אתה זקוק ליותר מקום, Keepit Classic מאפשר לך לקנות יותר. ההצעה ניתנת להרחבה, כלומר אם תגיעו לקיבולת המרבית, Keepit Classic יוסיף מקום במרווחים של 500 ג’יגה-בייט תמורת 165 דולר נוספים לחודש. 500 ג’יגה-בייט הוא 165 $ לחודש, 1TB הוא 330 $ לחודש וכן הלאה.

למשתמשים ביתיים, קרבוניט הוא המתחרה הישיר ביותר. התוכנית הבסיסית שלה מציעה גם גיבוי ללא הגבלה, אך היא 71.99 דולר לשנה לעומת 59.50 $ של Keepit Classic. עם זאת, התוכניות האחרות של קרבוניט מתרחשות בהרבה יותר טוב מתוכניות Keepit Classic והן מציעות שירותי גיבוי וידאו אוטומטיים ושחזור שליחים. אם זה מה שאתה צריך, עיין בסקירת הקרבוניט שלנו למידע נוסף.

קלות שימוש

כשאת נוחתת באתר Keepit, מוצגת לך Keepit, לא Keepit Classic. כדי להירשם ל- Keepit Classic, עליך ללחוץ על הקישור בתחתית הדף. כדי להוסיף לבלבול, קיימת גרסת גיבוי ביתית לשירות Keepit שאינה מציעה תקופת ניסיון בחינם.

לאחר שתנחת בדף Keepit Classic, תוכל להירשם לניסיון של התוכנית הביתית ללא הגבלה או התוכנית Pro Desktop. לאחר מכן, עליך להוריד את הלקוח, שעובד על כל הגרסאות העיקריות של Windows ו- macOS, וכן על גרסאות Debian ו- RedHat של Linux. אם יש לך גרסה שונה של לינוקס, קרא את המאמר הטוב ביותר לגיבוי המקוון שלנו ללינוקס.

keepit-desktop-app

האפליקציה קלה להתקנה. פשוט עקוב אחר ההוראות במתקין ותהיה לך טוב ללכת. לאחר ההתקנה תראה את האפליקציה Keepit Classic עם ארבעה כרטיסיות בחלקה העליון המאפשרות לך לנווט בה. העיצוב מרגיש מיושן והאפליקציה אינה אינטואיטיבית כמו חלק מהמתחרים של Keepit Classic.

מעבר מטאבלט לטאב דורש לעיתים מספר קליקים לפני שהאפליקציה מגיבה. ניווט ובחירת הקבצים שלך מרגישים גם הם איטית ומגושמת. לדוגמה, Zoolz Home Cloud Backup נוקטת בגישה דומה, אך עץ התיקיות הוא ברור יותר ותצוגת הבחירה כוללת שני חלונות המאפשרים לך לנווט בקלות. קרא עוד על זה בסקירת הגיבוי של Zoolz Home Cloud שלנו.

עם זאת, הכרטיסיות של Keepit Classic אינן עמוסות במידע ומציגות רק את מה שאתה צריך לדעת. בזכות זה ומבנהו הפשוט, הלקוח קל לשימוש.

שלא כמו פתרונות רבים, ל- Keepit Classic אין אפליקציה לנייד שתאפשר לך להציג בתצוגה מקדימה את קבצי הגיבוי שלך כשאתה רחוק מהמחשב שלך. ישנם שירותים שחסרים את זה, אם כי, אז ההשמטה מפתיעה מעט.

מה שמפתיע יותר הוא העובדה של- Keepit Classic אין לקוח אינטרנט, מה שמאפשר לך לגשת לגיבוי שלך ממחשב אחר.

גיבוי קבצים & שיקום

כשאתה מגבה באמצעות Keepit Classic, לא תוכל לבחור תיקיות או קבצים לגיבוי ממערכת הקבצים שלך. במקום זאת, תשלים את התהליך מאפליקציית Keepit Classic.

שמירה בתיקייה-בחירה

הכרטיסייה “הגדרות” תעזור לך לבחור את מה שאתה רוצה לגבות. הצבתו שם היא מבלבלת. תצוגת ברירת המחדל בה היא התצוגה הפשוטה. התצוגה הפשוטה קובעת מראש כמה תיקיות. ב- Windows הם מסמכים, שולחן עבודה, מועדפים ותמונות.

שמירה-מתקדמת-בחירה

אם אתה רוצה לבחור תיקיות בעצמך, עליך להפעיל את המצב המתקדם על ידי לחיצה על הקישור “תצוגה מתקדמת” בצד ימין. בחירת קבצים ספציפיים לגיבוי דרך עץ במקום מערכת הקבצים היא גרועה דיה, אך רק האפשרות לבחור תיקיות גרועה יותר.

לאחר שתבחר את התיקיות שברצונך לגבות, תוכל לבחור באילו ימים ברצונך שהגיבוי יפעל. אינך יכול לבחור קבצים, אך גם אינך מוגבל לתיקיות. אתה יכול לבחור הכל מעל תיקיה בהיררכיית הקבצים שלך.

אפשרות זו, ללא הגבלות על גודל או סוג הקובץ, מאפשרת לך לגבות כונן קשיח שלם, או אפילו קבוצה כזו בתצורת RAID, ללא בעיות.

כרטיסיית keepit-שחזור

כדי לשחזר את הקבצים עליך ללחוץ על הכרטיסייה “שחזור”. בשלב הבא עליכם ללחוץ על הקישור “הצג את כל הגיבויים” או על “שחזר הגיבוי האחרון”. יעד ברירת המחדל לשחזורך הוא “שולחן העבודה”, שתוכל לשנות על ידי לחיצה על “שנה יעד”.

ערכות שמירה ושחזור

הקישור “הצג את כל הגיבויים” מציג את קבוצות הגיבויים שלך. אתה יכול לשחזר הכל מערך גיבוי או לדפדף בו. אם תבחר לעשות את זה האחרון, תראה מבנה עץ כמו זה המשמש ליצירת גיבויים.

לשמור-לשחזר קבצים

משם, אתה יכול לבחור קבצים ספציפיים לשחזור. בחר את הקבצים או התיקיות שברצונך לשחזר ולחץ על “שחזור”. אם ברצונך לשנות את יעד השחזור שלך, לחץ על הקישור “שנה יעד” מתחת להיררכיית התיקיות.

לבסוף, אם ברצונך לאחזר משהו שנכלל בגיבוי האחרון שלך, פשוט לחץ על “שחזור הגיבוי האחרון” ותהליך השחזור ישחזר רק את הקבצים האלה.

מהירות

גיבויים ראשוניים עשויים לארוך זמן רב, וזה אפילו יותר סביר כאשר אתה יכול לגבות נתונים בלתי מוגבלים כמו שאתה יכול עם Keepit Classic. כמה זמן זה תלוי בגורמים רבים, אך העיקרי שבהם הוא רוחב הפס של החיבור שלך וכמה אתה קרוב לאחד ממרכזי הנתונים של Keepit. הם נמצאים בדנמרק, ארה”ב ואוסטרליה.

אין דרך להצער את המהירות שלך אם Keepit Classic מוציא יותר מדי מרוחב הפס שלך, ואין אפשרות להגדיל את מספר האשכולות בגיבוי.

כדי לבדוק את המהירות של Keepit Classic השתמשנו בתיקיה עם רוכסן של 1 ג’יגה-בייט. ערכנו את הבדיקות שלנו באמצעות חיבור WiFi בבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 6 מגה-ביט לשנייה ומהירות הורדה של 100 מגה-ביט לשנייה. במהירויות אלה, חישבנו שעשוי לקחת בערך 21 דקות להעלות את תיקיית הבדיקה שלנו וקצת יותר מדקה כדי להוריד אותה ללא תקורה..

מהירות ההעלאה הייתה נהדרת מכיוון שהיא הייתה ממוצעת של 28 דקות ו 55 שניות. לשם השוואה, לשירותים רבים לוקח כמעט שעה לגיבוי תיקיית הבדיקה שלנו באותה מהירויות. כדי לאזן את זה, מהירויות ההורדה היו נוראיות. הזמן שלוקח להוריד בממוצע 23 דקות ו 23 שניות כאשר רוב השירותים אורכים כשתי דקות.

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה:00:28:3200:29:1800:28:55
זמן הורדה:00:22:1300:24:3300:23:23

אבטחה

שמירה ביטחונית

מידע על נוהלי האבטחה של Keepit הוא נדיר. מה שאנו יודעים הוא כי Keepit Classic משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות ומאפשר לך לשמור עותק של המפתח שלך. מכיוון שאתה שומר רק עותק שלו ולא העותק היחיד, השירות אינו אפס ידע. יש גם סעיף מפוקפק במדיניות הפרטיות שקשורה לזה. קרא עוד על זה בסעיף הבא.

הצפנה חזקה תעזור בהגנה על הקבצים שלך, אך היא אינה עושה דבר לתעודות החשבון שלך. אימות דו-גורמי כן, אבל Keepit Classic אין את זה. בגלל זה, עליך להימנע מיצירת סיסמא חלשה, שתהיה טרף קל להתקפות כוח סוער. עיין במדריך שלנו כיצד לבצע סיסמה חזקה כדי להבטיח שתעשה זאת.

Keepit Classic משתמש בפרוטוקול TLS כדי לאבטח את הקבצים שלך במעבר. בזכות זה אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהתקפות של אנשי אמצע לא יוכלו ליירט את הקבצים שלך.

פרטיות

המידע האישי שאתה מספק ל- Keepit אינו מוצפן ולכן ההגנה היחידה שלך היא מדיניות פרטיות חזקה. אנו שוקעים בזה כדי לראות כמה הוא חזק. הדבר הראשון ששמנו לב הוא התאריך 18 בפברואר 2008, שלא היה מעודד. המדיניות הפכה לא חוקית מאז היא לא מציינת דבר על התקנה הכללית להגנת נתונים.

ה- GDPR הוא תקנה המגנה על פרטיותם של אזרחי האיחוד, והיא נכנסה לתוקף ב- 25 במאי 2018. תוכלו לקרוא עליה יותר במדריך ה- GDPR שלנו.

מדיניות הפרטיות של Keepit אינה קוראת כמו חלק מהמדיניות הטובה יותר שקראנו. זה לא כל כך ברור ויש בו סעיפים שגורמים לך לשרוט את הראש. קח את זה למטה, למשל.

KEEPIT רשאית להשתמש בספקים חיצוניים של שירותים שונים המחייבים חילופי מידע לקוחות לצורך ביצוע השירות התקין. כל ספקי KEEPIT מחויבים למחוק את כל המידע עם המסירה הושלמה. KEEPIT מתנער מאחריות להפרתו של הספק האישי ביחסים אלו. “

נחמד שהספקים החיצוניים יאלצו למחוק את הנתונים, אך אין כל התחייבות לכך. בנוסף, איננו יודעים אילו ספקים חיצוניים או אפילו איזה סוג של שירותים עובדים עם Keepit.

Keepit וצדדים שלישיים

יש גם סעיף המגן על זכויותיהם של צדדים שלישיים על המשתמשים. נראה שלצדדים שלישיים יש יותר הגנה מהמשתמשים.

“הלקוח מוטל על KEEPIT האחראי לוודא כי נתוני הלקוח אינם פוגעים בזכויותיהם של צדדים שלישיים. אם קיימת פעולה משפטית כנגד הלקוח או KEEPIT, הטענה ששירותי KEEPIT פוגעים בזכויותיהם של צדדים שלישיים KEEPIT רשאית, לפי בחירתם, (I) לשנות את שירותיה כך שהפרות ייפסקו, או (II) להפסיק הסכם זה ב כולו או חלקו ללא אחריות נוספת על KEEPIT. “

עם זאת, Keepit צריך לטפל במידע המשתמשים בהתאם לחוקים החלים על מידע אישי.

“בחתימת מנוי KEEPIT תרשום פרטי לקוחות בזאת, שם, כתובת ודואר אלקטרוני ספציפיים במסד הנתונים של KEEPIT. הטיפול של KEEPIT במידע כזה כפוף ויהיה בהתאם לחוק הטיפול בנתונים אישיים. “

באופן מוזר, הלקוח נדרש ליידע את Keepit על שינויים בכתובת הדוא”ל, דבר הגיוני, אך גם על שינויים בכתובת המגורים שלהם. אם הם לא מצליחים לעשות זאת, Keepit יכול למשוך את שירותיו. בנוסף, משתמשים באחריות לנתונים המוחזקים על ידי Keepit.

“הלקוח מחליט ואחראי למידע האישי והנתונים הרשומים במנוי הלקוח ואופן השימוש בהם. KEEPIT מנהלת בעיקר נתונים אישיים כאלה על פי הוראות הלקוח. “

על המשתמשים להודיע ​​ל- Keepit בכתב אם הנתונים שהם מספקים כפופים לחוק.

“אם ישנם נתונים הכפופים לחוק הטיפול בנתונים אישיים בשרתי ה- KEEPIT, הלקוח צריך למסור ל- KEEPIT הודעה על כך ועל החוק לטיפול במידע אישי, סעיף 41, סעיף. 3-5 חל על הטיפול של KEEPIT במידע האישי. “

בנוסף, Keepit אינה נושאת באחריות לנושאים הנוגעים לחוקים הנוגעים לעיבוד נתונים אישיים ונתוני המשתמש.

“KEEPIT היא בכל היבט ללא אחריות לכל העניינים הנכללים בחוק העיבוד של נתונים אישיים בקשר לנתונים המעובדים של הלקוח. הלקוח ישפה את KEEPIT בגין כל טענה הנובעת מהחוק לעיבוד נתונים אישיים, הרגולציה השנייה של נתונים אישיים או תקנה ציבורית אחרת בקשר זה. “

כמו שאמרנו, ידע אפס הוא יתרון נהדר לכל שירות שרוצה להבטיח את פרטיות המשתמשים בו. Keepit מאפשר לך לשמור על המפתח הפרטי שלך, אך נראה כי הוא יכול לגשת אליו גם בגלל הצורך להמשיך לפעול ולשמור על האבטחה..

“KEEPIT שומרת לעצמה את הזכות לקבל גישה לנתונים המאוחסנים של הלקוח, במידה שאחרי ההערכה הטובה ביותר של KEEPIT היא הכרחית לתפעול ו / או למצב האבטחה של KEEPIT. KEEPIT ואנשי הצוות שלה יהיו כפופים לסודיות ויודיעו ללקוח כי ל- KEEPIT הייתה גישה לנתונים המאוחסנים. “

אם אתה רוצה לוודא שאף אחד לא יכול לגלוש בקבצים שלך, ייתכן שתרצה להימנע מ- Keepit וללמוד יותר על שירותי הענן הטובים ביותר שלנו עם ידע אפס במקום זאת..

בצד הבהיר, Keepit תמחק את כל הנתונים שלך בתוך 30 יום מתום המינוי.

תמיכה

אתר supportit

ל- Keepit אתר תמיכה שניתן לחפש אותו ועובד עם כל מוצרי Keepit, כולל Keepit Classic. התוצאות מופרדות לפי מוצר, כך שכאשר אתם מחפשים פיתרון, תוכלו לבחור ביניהם ולראות פתרונות לכל אחד מהם. גישה טובה יותר תהיה לבחור מוצר כדי לראות את הבעיות הנפוצות ביותר, ואז לבצע חיפוש במידת הצורך

יש מעט מאמרים עבור Keepit Classic והרוב הם בדנית, למרות שהאתר באנגלית. פורומים זמינים, אך הם לא יעזרו הרבה משום שהם אינם פעילים.

אתה יכול לשלוח בקשה באמצעות דואר אלקטרוני ולקבל תגובה תוך 24 שעות. הוצאנו מספר שאלות, אך קיבלנו רק תגובה לשאלות. גם הוא היה מתוח, וספק מידע מוגבל בלבד. יש גם אפשרות צ’אט, אבל כשניסינו את זה במהלך יום העבודה, היא אמרה שצוות התמיכה בצ’אט לא מקוון.

פסק הדין

Keepit Classic הוא שירות מעולה, אם אתה מתעלם מהתקלות שלו, כמו מדיניות הפרטיות המורטטת שלו, מחסור במאמר התמיכה באתר העזרה, לקוח שולחן עבודה מגושם ומתוארך וחוסר לקוח אינטרנט. בנוסף, ללקוח השולחני יש מעט אפשרויות תזמון ואפליקציית הסלולר חסרה לחלוטין.

אם תעבור על התקלות הללו, תגלה כי Keepit Classic מספק שטח גיבוי בלתי מוגבל בזול, תומך בכל סוגי הקבצים ומאפשר לך ליהנות מגרסת גיבוי של 60 יום. זה עובד גם על לינוקס, בניגוד לשירותים רבים. אם זה יספיק בכדי לשקול להירשם אליו תלוי בצרכים שלך.

מה אתם חושבים על Keepit Classic? האם גיבוי בלתי מוגבל זול מספיק כדי להתעלם מפגמיו? אם לא, אילו שירותים נוספים אתה שוקל? ספר לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map