ביקורת ElephantDrive – עודכנה 2020

סקירה של ElephantDrive

ElephantDrive הוא שירות גיבוי תכליתי הסובל מכמה פגמים חמורים. עם זאת, עבור אנשים מסוימים זה יכול להיות בכושר מצוין. בדוק את הסקירה המלאה שלנו על ElephantDrive כדי לראות אם אתה אחד מהם.


ביקורות הגיבוי המקוונות הטובות ביותר

ElephantDrive הוא שירות גיבוי ענן בארה”ב הנאבק בהתאמה לשירותים בסמוך לראש ביקורות הגיבוי המקוונות שלנו. זה בזכות המחירים הלא תחרותיים שלה, חווית משתמש לקויה בשולחן העבודה, חוסר שחזור קבצים מלקוח שולחן העבודה ומדיניות פרטיות חלשה.

עם זאת, ל- ElephantDrive יש עליונות. בנוסף ליכולת הגיבוי של הקבצים שלך, הוא יכול לסנכרן אותם בין מכשירים ולשתף אותם עם אחרים. בנוסף, תוכלו לגבות את הקבצים שלכם לאחסון מקומי, כולל התקני אחסון המחוברים לרשת וכוננים חיצוניים. ללא עלות נוספת, תוכלו גם לגבות את השרת שלכם. יש לו אבטחה חזקה ומציעה הגנה על אפס-ידע.

בשאר סקירת ElephantDrive זו, ניכנס לפרטים כדי לעזור לך להחליט אם ElephantDrive הוא השירות עבורך.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור ElephantDrive

תכונות

כמו שירותים אחרים מרשימת הגיבויים המקוונים הטובים ביותר שלנו, ElephantDrive יכול להגן על הקבצים שלך מפני תקלות בכונן הקשיח, עריכות לא רצויות ומחיקות שלא בטעות. נוסף על כך, הוא מציע תכונות רבות יותר, אפילו כאלה הנפוצות יותר לשירותי אחסון בענן. משתמשים הזקוקים לתכונות נוספות ימצאו את ElephantDrive כשיר.

בנוסף לגיבוי המחשב וההתקנים הניידים שלך, ElephantDrive יכול לגבות את מכשירי השרת וה- NAS שלך. שירותי גיבוי, דוגמת Keepit, גובים בדרך כלל תוספת עבור גיבוי שרתים, אך זה לא המקרה ב- ElephantDrive. תוכנית הבית שלו כוללת גיבוי שרתים ודיסקים חיצוניים. עם זאת, אם אתה רוצה ללמוד איך Keepit עושה את זה, קרא את סקירת Keepit שלנו.

נסיעה-פיל-לכל מקום

ElephantDrive יכול לעשות יותר מסתם קבצי גיבוי. זה יכול גם לסנכרן ולשתף אותם. הסנכרון הוא קיצור לסנכרון, כלומר ניתן לסנכרן קבצים בין מכשירים. זה מאפשר לך לערוך קובץ במכשיר אחד ולראות את השינויים האלה המשתקפים על אחד אחר כמעט בזמן אמת.

כדי להשיג זאת, עליך לגרור את הקבצים שלך לתיקיה שנקראת “בכל מקום”, שנמצאת בתוך תיקיית ElephantDrive שלך. ברגע שתוסיף אליו קבצים, הם יועתקו למחשבים ומכשירים אחרים שבהם אתה מפעיל את ElephantDrive. זה חל גם על שינויים שתבצע בקבצים שלך.

מיקום סינכרון כונן-פיל

מספר המכשירים מוגבל, כך שאם אתה אוהב תכונה זו אך אתה צריך לסנכרן מכשירים רבים, ElephantDrive לא יעשה זאת. הדבר הטוב ביותר הוא IDrive, שהוא זול ויכול לגבות ולסנכרן מכשירים ללא הגבלה. קרא עוד על זה בסקירת IDrive שלנו.

פיל-כונן-לשתף

ElephantDrive מאפשר גם לשתף את הנתונים שלך. אתה יכול לשתף קבצים עם חבריך וחברי הצוות שלך על ידי יצירת ושליחת קישורי URL. אם אתה רוצה לוודא שאף צד שלישי לא יוכל לגשת אליהם, אתה יכול להגן עליהם באמצעות סיסמה. יש גם אפשרות לשתף תיקיות.

אם אתה זקוק לתכונות האלה אך לא אוהב את ElephantDrive, בדוק את SpiderOak ONE. יש לו אבטחה חזקה על גבי תכונות סינכרון ושיתוף. קרא עוד על זה בסקירת SpiderOak ONE שלנו.

גרסת ElephantDrive

גרסת קבצים מאפשרת לך לאחזר גרסאות קודמות של קבצים כדי לבטל שינויים לא רצויים. זה גם עוזר להגן עליך מפני תוכנת ransomware, שמצפינה את הקבצים שלך ודורשת תשלום עבור פענוחם. אתה יכול להשתמש בלקוח האינטרנט כדי לציין כמה גרסאות ולכמה ימים אתה רוצה לשמור עליהם.

כשאתה מוחק קבצים או תיקיות מלקוח האינטרנט, הם לא נמחקים לצמיתות. במקום זאת הם נשלחים לתיקיית “האשפה” של ElephantDrive. כדי למחוק נתונים לצמיתות, עליך למחוק אותם מהתיקיה ההיא. אם ברצונך לציין כיצד אמור לעבוד שמירת קבצים שנמחקו, אתה יכול להשתמש ב”בקרת ארכיב “בלקוח שולחן העבודה.

כברירת מחדל, קבצים שנמחקו נשארים בחשבונך במשך 30 יום. אתה יכול לשמור עליהם זמן רב יותר על ידי הגדרת מספר ספציפי או בחירה לשמור אותם ללא הגבלת זמן.

ElephantDrive יכול גם לתזמן גיבויים, כולל גיבוי רציף, ויכול להגן על הקבצים שלך באמצעות הצפנה פרטית. נדבר על כך יותר בקטע “אבטחה”.

ל- ElephantDrive יש גם חסרונות. זה מציב מגבלות העלאה על גודל הקובץ: 2GB לתוכניות ביתיות ו- 15GB לתוכניות עסקיות. זה לא הרבה, במיוחד עבור משתמשי הבית, מכיוון שסרטים בהבחנה גבוהה הם הרבה יותר מ- 2GB. נוסף על כך, ElephantDrive לא מאפשר לך לשחזר מלקוח שולחן העבודה. במקום זאת, עליך להשתמש בלקוח האינטרנט.

אם ברצונך ללמוד עוד אודות תכונות הגיבוי, עיין בספריית הגיבוי המקוונת שלנו.

סקירה כללית של תכונות ElephantDrive

לוגו ElephantDrivewww.elephantdrive.com

החל מ- 833 דולר לחודש עבור 1000 GBA כל התוכניות

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר
SSL

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם

תמחור

ElephantDrive מציעה שלוש תכניות מנוי: חינם, בית ועסקים.

התוכנית החינמית לא תעלה לכם אגורה, אך היא מספקת נפח אחסון של 2GB בלבד. זה לא הרבה, אבל זה מספיק טוב כדי לבדוק את ElephantDrive. אתה יכול לנסות את רוב התכונות כולל NAS וגיבוי שרת, סנכרון ושיתוף. אתה יכול גם להגן על הקבצים שלך באמצעות קידוד מקצה לקצה. משתמשים בחינם מקבלים שאלות ותשובות בדוא”ל.

נדיר לראות שירות גיבוי שיש לו תוכנית בחינם. רובם מציעים ניסויים בלבד. תוכניות בחינם נפוצות יותר בקרב שירותי אחסון בענן, ותוכלו לראות אילו מציעים הכי הרבה בחמשת הספקים המובילים שלנו עם מאמר תכניות שירות גדול..

כונן פילים-יותר-אחסון

רוב המשתמשים האישיים יצטרכו לשדרג לתוכנית הביתית. זה 9.95 דולר לחודש. אם תחליט לשלם עבור שנה מראש, המחיר יגיע ל 99.95 $. התוכנית מגדילה את האחסון שלך ל- 1 TB ומגדילה את מגבלת הקבצים ל -2GB. ניתן לגבות לכל היותר שלושה מכשירים.

על גבי תכונות התוכנית החינמית, הוא מוסיף את היכולת לגבות כוננים חיצוניים וקבצים ותיקיות נעולים. תמיכה בצ’אט מתוזמן זמינה. אם הוא אינו מספק מספיק אחסון, תוכל להגדיל אותו ב- 1 TB עבור 10 $ לחודש. כמות האחסון המרבית שיכולה להיות לך היא 10 טרה-בתים, ומספר המכשירים שאתה יכול לגבות הוא 10. התוכנית מאפשרת שלוש חשבונות משנה.

משתמשים עסקיים יפיקו את המרב מהתוכנית העסקית, ובכן. זה מספק למשתמשים שטח אחסון של 2TB במחיר של 39.95 דולר לחודש. מגבלת גודל הקובץ היא 15 ג’יגה-בתים. אם אתה זקוק לאחסון נוסף, אתה יכול להוסיף לו במרווחים של 1 TB. כל תוספת תעלה לך 20 $ לחודש. האחסון המרבי אליו תוכלו להגיע בדרך זו הוא 50 טרה-בתים.

ניתן לגבות 20 מכשירים באמצעות 25 חשבונות. התוכנית מוסיפה גם קו טלפון ישיר ל- ElephantDrive והיכולת לשחזר.

אם התוכנית העסקית לא תקצץ אותה, תוכל ליצור קשר עם ElephantDrive כדי לקבל מחיר עבור התוכנית המותאמת אישית. הוא מספק שטח אחסון של 5 טרה-בייט, מעלה את מגבלת גודל הקובץ ליותר מ- 50 ג’יגה-בייט ואינו מניח מכסה על כמות האחסון שתוכל לקנות. אם אתה רוכש שטח אחסון נוסף, אתה משלם על בסיס לכל GB. זה גם מאפשר לך לגבות יותר ממאה מכשירים ולהיות מעל 100 חשבונות משנה.

כמשתמש בהתאמה אישית, תקבל תמיכה בעדיפות ומנהל חשבונות ייעודי.

הזכרנו כי ל- IDrive יש תכונות דומות, אך גם התוכניות שלה הן בעלות ערך טוב יותר. תוכנית הבית של ElephantDrive היא 95.99 דולר לשנה והיא מציעה 1TB בלבד, ואילו התוכנית האישית של IDrive 5TB היא 74.62 דולר לשנה.

אם אתה רק רוצה 1TB בזול תוך כדי היכולת לגבות מכשירים חיצוניים, בדוק את סקירת Zoolz Home שלנו. התוכנית המשפחתית של Zoolz Home היא 39.95 דולר לשנה בזמן הכתיבה והיא מציעה שטח גיבוי של 1 טרה-בתים.

קלות שימוש

לקוחות ElephantDrive זמינים עבור Windows, macOS, Linux, iOS ו- Android. קל להגדיר את הלקוח. אתה צריך רק לספק כתובת דוא”ל וסיסמא כדי לרשום חשבון. לאחר יצירתו תוכלו להוריד את הלקוח עבור מערכת ההפעלה שלכם ולהתקין אותה.

הגדרת כונן פיל

במהלך ההתקנה, ElephantDrive נותן לך את האפשרות ליצור גיבוי של תיקיות נפוצות, כגון תיקיות “שולחן העבודה”, “המוסיקה” וה”מסמכים “שלך. לאחר מכן הוא מבקש ממך לציין היכן תרצה שהוא ימקם את התיקיה “ElephantDrive”. בתוכה היא תיצור תיקיה לגיבוי ותיקיה לסנכרון.

ללקוח אין מרכז בקרה כמו שלקוחות שירותים אחרים, אך יש לו אייקון מגש המערכת בו תוכלו להשתמש כדי להגדיר העדפות, פתיחת תיקיות הגיבוי וסנכרון, הפעלת לקוח האינטרנט ועוד.

גרור כונן-פיל-גיבוי

אתה יכול לגבות ולסנכרן קבצים בכמה שיטות, אך הכי פשוט הוא דרך מערכת ההפעלה שלך. אתה צריך רק לגרור ולשחרר קבצים לתיקיות ש- ElephantDrive יוצר ולחכות לסיום ההעלאה. אם עליך לגבות תיקיה, אתה יכול פשוט ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני עליה ולבחור “גיבוי תיקיה זו” מתפריט ElephantDrive.

פיל-כונן-לקוח אינטרנט

ניתן גם לבצע גיבוי מהטלפון או מהדפדפן. לקוח האינטרנט קל לשימוש, אך מרגיש מעט מיושן ועגום.

כשאתה נכנס לחשבונך, תראה רשימה של המכשירים שלך, עם לחצני הפעולה וסרגל החיפוש בראש. הכפתורים מאפשרים לך להוריד, לשנות שם, למחוק ולבצע פעולות אחרות בתיקיות ובקבצים שלך. תכונת החיפוש מהירה, אך היא יכולה לחפש רק בתיקיות הנוכחיות. אתה יכול להעלות קבצים לענן דרך לקוח האינטרנט, אך אין גרירה ושחרור.

פיל-כונן-נייד

האפליקציה לנייד יכולה לגבות תמונות ואנשי קשר מהטלפון שלך, אבל זה הכל. אתה יכול להגדיר את הגיבוי שלך לרוץ על בסיס יומי או חודשי. אם אינך רוצה גיבוי אוטומטי, תוכל לעבור למצב ידני. האפליקציה לנייד מאפשרת גם לגשת לתמונות, קבצי שמע וקבצי וידאו המאוחסנים באופן מקוון.

ElephantDrive הוא פשוט לשימוש כשאתה לא צריך לשנות שום דבר, אבל זה לא כל כך מהנה כשאתה צריך לשנות את הגדרות הגיבוי. זה כולל גישה לתפריט “פעולות” מסרגל המשימות, ניווט לגיבוי הרצוי, בחירה בו ולחיצה על כפתור “ערוך גיבוי”. זה לא קשה, אבל זה מרגיש מגושם ומפותל.

אנו מעדיפים לראות מרכז בקרה המציג את מצב הגיבוי שלך, יחד עם אפשרויות אחרות, בצורה נוחה יותר. עם זאת, חלקם עשויים להעדיף את הגישה “הרזה” של ElephantDrive.

גיבוי קבצים & שיקום

הדרך העיקרית ליצור גיבויים היא זו שהיישום מראה לך במהלך ההתקנה. זה כולל גרירה ושחרור של קבצים לשתי התיקיות שלקוח שולחן העבודה יוצר בכונן הראשי שלך.

יש תיקיה לגיבוי ותיקיה לסנכרון, אך התוצאה הסופית תהיה זהה. באפשרותך לגבות תיקיות ממערכת הקבצים שלך על ידי ביצוע פעולת לחיצה ימנית עליה עמדנו בסעיף הקודם.

תיקיית כונן פילים

במהלך ההעלאה התיקיות מציגות סמל העברה כחול כשהם מעלים וסימן ביקורת ירוק בסיום. אינך מקבל תובנה רבה יותר מה קורה מזה אלא אם כן אתה פותח את חלון הפעילות. ElephantDrive יכול לגבות גם סוגי קבצים נפוצים יחד עם כמה נדירים.

פיל-כונן-עריכה-גיבוי

שינוי הגדרות הגיבוי אינו פשוט. עליך להשתמש בסמל שורת המשימות כדי לנהל העדפות, כולל עריכת גיבויים. מתוך העדפות הגיבוי, אתה יכול להגדיר אי הכללות לגיבויים שלך. הם יכולים להיות תיקיות, סוגים, קבצים ספציפיים הגדולים מהמגבלה שקבעת או ישנים יותר מתאריך מסוים.

אתה יכול גם לשנות את התדירות שבה גיבויים פועלים. הלקוח מאפשר לך לתזמן אותם מדי יום, שבועי, חודשי או ברציפות. אנו ממליצים להשתמש בגיבוי רציף. אם אתה משתמש בו, לא תצטרך לדאוג אם אתה מגבה הכל מכיוון שהוא מגבה קבצים חדשים ומשתנה לקבצים קיימים באופן אוטומטי.

תיקיית כונן-פיל-שחזור

לרוע המזל, אינך יכול לשחזר קבצים באמצעות לקוח שולחן העבודה. במקום זאת, עליך להשתמש בלקוח האינטרנט. ישנן שתי אפשרויות לשחזר קבצים בעזרתו. הראשונה היא להוריד תיקיה או קובץ והשנייה היא שחזור תיקיה. כדי לעשות את זה האחרון, עליך לאתר את התיקיה שברצונך לשחזר, לחץ עליה באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר “שחזור תיקיה.”

הגדרות תיקיית כונן-פיל-שחזור-תיקייה

תראה חלון המחייב אותך להזין מידע והגדרות לצבוט. אתה יכול לבחור את המכשיר שאליו ברצונך שהשחזור יעבור, להזין נתיב שחזור, לבחור מתי להריץ את העבודה, להחליף או לשמור קבצים קיימים ולכלול או לא לכלול קבצים בארכיון.

פעילות כונן-פיל-שחזור-עבודה

לאחר שתיצור עבודה הלקוח הלקוח השולחני יתחיל לעבוד עליו. לא ראינו התראות על התהליך. במקום זאת, היינו צריכים לפתוח את חלון הפעילות. לשם כך, לחץ על סמל מגש המערכת, ואז רחף מעל “פעולות” ובחר “פעילות”. העבודה לקח זמן מה להתחיל עבורנו, אך התיק נחת למקום בו הוא אמור היה.

הגישה האחרת מחייבת אותך למצוא קובץ או תיקיה שברצונך לשחזר, לחץ עליה באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר “הורד”. בשלב הבא, מנהל ההעברות של ElephantDrive יתחיל ויבקש ממך לבחור היכן ברצונך לשמור את הנתונים שלך. לאחר שתעשה זאת, ההורדה תתחיל.

שתי הגישות מייגעות ומסובכות בהשוואה לאופן בו פתרונות אחרים מטפלים בשחזור. אנו מעדיפים תכונה שחזור בלחיצה אחת שתוכל לשנות במידת הצורך.

מהירות

גיבויים ראשוניים יכולים לארוך זמן רב, תלוי בכמות הנתונים שברצונך לגבות.

מהירות ההעלאה שלך תסתמך על המרחק שאתה נמצא ממרכזי הנתונים של ElephantDrive, הנמצאים בארה”ב, ספק שירותי האינטרנט שלך וכמה מהר ElephantDrive מטפל בהצפנה ושכפול הנתונים שלך..

כדי לבדוק מהירויות העלאה והורדה, אנו משתמשים בתיקייה עם רוכסן של 1 ג’יגה-בתים. לצורך סקירה זו השתמשנו בחיבור WiFi מחוץ לבלגרד, סרביה, עם מהירות העלאה של 6 מגה-ביט לשנייה ומהירות הורדה של 100 מגה-ביט לשנייה.

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העלאה:00:25:2000:25:1600:25:18
זמן הורדה:00:04:5300:04:4700:04:50

כפי שניתן לראות מהטבלה, ההעלאה הייתה בממוצע 25 דקות ו -18 שניות. זה קרוב ל 21 הדקות שזה אמור לקחת בתיאוריה. לרוב השירותים לוקח כשעה להעלאת תיקיה של 1GB, כך שזו תוצאה נהדרת.

לא ניתן לומר את אותו דבר לגבי זמן ההורדה מכיוון שזה אמור להימשך קצת יותר מדקה בתיאוריה, קצת יותר כשאנחנו חושבים על תהליכי התקורה. לוקח קרוב לחמש דקות זו תוצאה לא טובה. ElephantDrive חסר אלגוריתם העברה ברמת חסימת כדי להאיץ את העברת הקבצים שכבר הועלה רק על ידי שליחת המנות שהשתנו.

אבטחה

ElephantDrive מצפין את הקבצים שלך לפני שהם עוזבים את המכשיר שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. במהלך ההעברה, פרוטוקול ה- SSL של 128 סיביות מגן עליהם מפני התקפות של אדם באמצע.

הצפנת כונן פיל

אתה יכול לשנות את ההצפנה שלך בהתאם לצרכים שלך. כברירת מחדל, ההצפנה היא בצד השרת, כלומר ElephantDrive מייצר ומנהל עבורך מפתח באופן אוטומטי. ElephantDrive יפענח את הקבצים שלך כשאתה מוריד אותם, כך שלא תצטרך להתמודד עם מתן מפתח.

אם תבחר לנהל את המפתח שלך, תיהנה מהיתרונות של הצפנה מקצה לקצה, מה שאומר שעובדי ElephantDrive לא יוכלו לגשת לנתונים שלך. המשמעות היא גם שאם תשכח את הסיסמה שלך, ElephantDrive לא תוכל לאפס אותה עבורך. קבל אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו כדי לוודא שלא תשכח את הסיסמה שלך.

האפשרות השלישית היא שאין קידוד להאיץ את הגיבויים. עם זאת אנו לא ממליצים לשקול את מספר האיומים המקוונים על האבטחה שלך.

הצפנה לא תועיל כשמישהו ינסה לגנוב את פרטי הכניסה שלך. אימות דו-גורמי יהיה, אבל ElephantDrive אין את זה. מה שתוכלו לעשות כדי להגן על חשבונכם הוא ליצור סיסמא חזקה.

ElephantDrive מחזיקה את הנתונים שלך במרכזי נתונים מוקשים שרק אנשי מורשה יכולים לגשת אליהם. המתקנים שולטים בטמפרטורה, הם בעלי כוח מיותר, קישוריות ואמצעי הגנה מפני שיטפונות ושריפות. בנוסף, הם משתמשים בכלובים נעולים כדי להגן על השרתים.

תכנון מערכת האבטחה הוא שקוף כדי לאפשר למומחי אבטחה עצמאיים לבחון אותה ולספק משוב על פגיעויות. אתה יכול לקרוא עוד על זה ועל תכונות אבטחה אחרות בהן משתמשת ElephantDrive בדף זה.

פרטיות

החלטנו לבדוק את מדיניות הפרטיות של ElephantDrive מכיוון שסעיפים חשודים עלולים לפגוע בפרטיותך, גם אם יש לך הצפנה פרטית.

עם זאת, מצאנו כי ElephantDrive תואם את האיחוד האירופי-ארה”ב. ושוויץ-ארה”ב. מסגרות מגן פרטיות. המסגרות מנהלות איסוף, שימוש ושמירה של מידע אישי המועבר מהאיחוד האירופי ושוויץ לארה”ב.

כשאתה יוצר את חשבונך, ElephantDrive משלב את המידע שמסרת עם מידע מצדדים שלישיים ליצירת פרופיל. עם זאת, עבור שירותים מסוימים תוכל לבטל את הסכמתך.

המידע כולל את שמך, כתובתך וכתובת הדוא”ל שלך. זה גם שומר את פרטי כרטיס האשראי שלך בצורה מוצפנת. למרות שהוא מוצפן, זה עדיין מדאיג.

כשמדובר בגישה לנתונים שלך, הדברים לא כל כך ברורים. מדיניות הפרטיות טוענת כי ElephantDrive לא תיגש לנתונים שלך ללא אישורך, אך יש חריג. בחלק זה של המדיניות נכתב:

“ElephantDrive לא יפקח, יערוך או יחשוף מידע כלשהו הנוגע לנתוני הכספת שלך ללא אישורך, אלא בהתאם למדיניות זו ותנאי השירות שלנו. ElephantDrive עשויה לגשת לחשבונך, כולל נתוני הכספת, כדי לענות לבקשות הלקוח או במהלך ביקורת, מחקר וניתוח על מנת לשמור, להגן ולשפר את השירותים שלנו. “

השירות יכול לגשת לנתונים שלך ולא מספיק ברור לגבי זה במדיניות הפרטיות.

כדי להחמיר את המצב, ElephantDrive מבוסס בארה”ב, ונראה כי לא יהיו לזה בעיות בטיפול במידע שלך לסוכנות לביטחון לאומי בארה”ב. החברה קובעת מה צריך לעבור בשיטה הבאה:

“יש לנו אמונה בתום לב שגישה, שימוש, שמירה או חשיפה של מידע כזה נחוצים באופן סביר כדי (א) לעמוד בכל חוק, תקנה, הליך משפטי או בקשה ממשלתית ניתנת לאכיפה, (ב) לאכוף את תנאי השירות החלים, כולל חקירה על הפרות אפשריות שלהן, (ג) לגלות, למנוע או לטפל בכל דרך בהונאה, בעיות אבטחה או טכניות, או (ד) להגן מפני פגיעה קרובה בזכויות, רכוש ובטיחות של ElephantDrive, המשתמשים שלה או הציבור כנדרש או מותר על ידי החוק. “

בדומה לרוב השירותים, ל- ElephantDrive ישנם סעיפים במדיניות הפרטיות שלה ביחס לשיתוף המידע שלך עם צדדים שלישיים מחוץ לאכיפת החוק. היא חולקת מידע אישי בלבד עם צדדים שלישיים אם היא מקבלת את הסכמתך ועושה זאת רק עם חברות בנות, חברות כלולות או עסקים או אנשים מהימנים אחרים לצורך עיבוד מידע אישי מטעמה..

כאשר ElephantDrive מעביר את המידע, הוא יבטיח כי נתונים כאלה עשויים להיות מעובדים רק למטרות ספציפיות וכי הצד השלישי יספק את אותה רמת הגנה כמו ElephantDrive ויידע אותם אם הוא לא יכול לעשות זאת..

נוסף על כך, ElephantDrive מציית לתקנה הכללית להגנת נתונים. ה- GDPR הוא חוק המסייע בהגנה על המידע האישי של אזרחי האיחוד האירופי. תוכלו ללמוד עוד על זה במדריך ה- GDPR שלנו.

מדיניות הפרטיות אינה מטפלת בפרטיות שלך בצורה הטובה ביותר. כדי לוודא שהמידע שלך בטוח, אנו ממליצים לך לטפל במפתח הפרטי שלך, אשר יעניק לך הגנה על ידע אפס.

תמיכה

תמיכה בכונן פיל

סוגי התמיכה שתקבלו תלויים בסוג החשבון שיש לכם. לתוכנית הבית יש צ’אט מתוזמן, אך עליך להסלים את הכרטיס שלך כדי ליזום אותו. התוכנית העסקית מוסיפה תמיכה טלפונית מתוזמנת, ואילו התוכנית המותאמת אישית מעניקה לך תמיכה בעדיפות. לכל התוכניות, כולל זו החינמית, יש גישה לבקשות דוא”ל ומרכז העזרה.

אתה יכול לחפש במרכז העזרה אחר תשובה לבעיה שלך, או לבחור אותה בקטע השאלות הנפוצות. יש תשובות רבות והן ברורות וקלות למעקב. לאלו שמסבירים איך לעשות משהו יש גם צילומי מסך שיעזרו לכם. עם זאת, פורום משתמשים יעזור בבעיות לא שכיחות. סרטונים יתקבלו בברכה.

תמיכת הדוא”ל אינה פועלת 24/7, אך אתה יכול לשלוח בקשה בכל עת. עשינו וקיבלנו תשובה תוך פחות מיום, וזה מהיר.

פסק הדין

ל- ElephantDrive יש הרבה עליונות אבל יש לו גם חסרונות רציניים. השירות עובד מצוין אם ברצונך לגבות מספר מחשבים והתקנים אחרים, כולל כוננים חיצוניים, NAS ושרתים. חוויית המשתמש זקוקה לעבודה מחודשת, כיוון שהיא אינה תואמת את מה שיש לשירותים הטובים ביותר שיש בשוק להציע. זה נכון גם למודל התמחור.

לאחר יצירת הגיבוי תוכלו להשתמש בשירות כדי לסנכרן ולשתף קבצים המאפשרים לחקות חלק מהפונקציות הנפוצות יותר לשירותי אחסון בענן. בהיותו שירות גיבוי, אין פלא ש ElephanDrive לא יכול להתאים לשירותים בהשוואה הטובה ביותר לאחסון ענן שלנו.

מה אתם חושבים על ElephantDrive? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map