סקירת גיבוי של Cloudberry – עדכון 2020

גיבוי Cloudberry על ידי MSP360 סקירה

גיבוי CloudBerry משינוי ה- MSP360 ששונה לאחרונה שונה מאוד מכל ספקי הגיבוי האחרים שלנו בכך שהוא מאפשר לאחסן קבצים במערכת אחסון בענן לבחירתך, ומספק ממשק קל לשימוש לניהול כל הגיבויים במקום אחד. קרא את סקירת הגיבוי המלאה של CloudBerry לפרטים.


ביקורות הגיבוי המקוונות הטובות ביותר

רוב שירותי הגיבוי מתמקדים באספקת שטח השרת בפועל לקבצים שלך, אך CloudBerry Backup נוקטת בגישה אחרת. במקום להציע שרתים משלה לאחסון, הוא נותן לך אפשרות של ספקי אחסון שונים כך שתוכל לנהל את כל החשבונות והגיבויים שלך ממקום אחד. המשך לקרוא את סקירת הגיבוי של CloudBerry כדי לבדוק אם גישה ייחודית זו לגיבויים שווה את זמנך.

התוכנה נוצרה בתחילה ומנוהלת על ידי מעבדות CloudBerry, אך החברה החליפה מאז ידיים ומיתגה את עצמה מחדש כ- MSP360. בצורה קצת מבלבלת, התוכנה שומרת על שם הישן של גיבוי CloudBerry, למרות שהאתר משתמש במיתוג החדש.

גיבוי של CloudBerry מגיע עמוס בשלל אפשרויות וכלים, מה שהופך אותו לקטע נהדר של תוכנה עבור משתמשי כוח שמעדיפים גישה DIY. עם זאת, אם אתה רק מחפש גיבוי יעיל, CloudBerry כנראה אינו הפיתרון עבורך. למרות שהממשק מסודר היטב, העיצוב שלו מרגיש כמו משהו ישר מתחילת שנות האלפיים.

עם זאת, האבטחה, הפרטיות והמהירות שלו מצוינות, בתנאי שאתה שותף CloudBerry Backup עם ספק האחסון הנכון. למרבה המזל, יש המון אפשרויות, החל בין אמזון S3 או אמזון לקרחון ועד מיקרוסופט תכלת. סקרנו את מרבית האפשרויות הללו, אז עיין ברשימות שלנו עם מיטב שירותי הגיבוי המקוון וספקי אחסון הענן הטובים ביותר.

חוזק & חולשות

חלופות לגיבוי Cloudberry מאת MSP360

מאפיינים

גיבוי CloudBerry מגיע עם הרבה תכונות, עם כל דבר, החל מגיבויים מבוססי תמונה וגרישה מרובה ועד גיבויים היברידיים ותוכניות להתאוששות מאסון. ניתן לתזמן ולנקוט גיבויים, והגרסאות החזקות שלו פירושן שלעולם לא תאבד את העוקב אחר קבצים שנמחקו או השתנו.

גיבוי CloudBerry זמין ב- Windows, Mac ו- Linux והוא מציע גם אפליקציות סלולריות באנדרואיד וגם ב- iOS, אם כי אלה נועדו רק לניהול הגיבוי השולחני שלך ולא לספק פיתרון לגיבוי למכשירים ניידים. אם אתה רוצה שירות לגיבוי המכשירים הניידים שלך, עיין בסקירת IDrive שלנו.

אם אתה מחפש גיבוי שרת, גיבוי CloudBerry מספק זאת עם התוכניות היקרות יותר שלו, התומכות בשרת Windows, שרת SQL של ​​Microsoft ושרת Microsoft Exchange..

גיבוי CloudBerry תומך גם בגיבוי מבוסס-תמונה וגם בגיבוי היברידי, אותם ניתן לבצע באופן ידני, בלוח זמנים מוגדר או ברציפות (כלומר הוא סורק את הקבצים שלך ומריץ גיבוי בכל פעם שמתגלה שינוי). ניתן גם לאפשר מצערת על בסיס שימוש בזיכרון, רוחב פס או שטח דיסק פנוי.

CloudBerry-Throttling

הגיבוי שלך מבוצע כברירת מחדל באמצעות ריבוי חוטים ואלגוריתם ברמת חסימת, כלומר לא תבזבז את קיבולת הרשת בהעלאת קבצים שלמים כשרק חלק קטן מהם שונו.

בכל פעם שאתה משנה או מוחק קבצים, גרסת הגיבוי של CloudBerry מאפשרת לך לשמור על הגרסאות הישנות והקבצים שנמחקו כל עוד תרצה, ואין הגבלה על כמה מאלו שאתה רוצה לשמור.

CloudBerry-Versioning

מלבד תכונות הגיבוי עצמן, אתה יכול להשתמש בגיבוי CloudBerry כדי ליצור כונן USB או קובץ ISO לאתחול מתמונת המערכת שלך, וזה דבר נהדר שיש במקרה של כשל במערכת.

יש גם כלי קיבולת דיסק המאפשר לנתח אילו קבצים ותיקיות תופסים את מרבית שטח האחסון במחשב שלך. הלקוח תומך גם בשרתי פרוקסי.

CloudBerry-Bootable-USB

סקירת תכונות הגיבוי של CloudBerry

גיבוי Cloudberry על ידי MSP360 לוגוwww.cloudberrylab.com

החל מ- 4999 $ תמורת 5000 GBA כל התוכניות

גיבוי

מתזמן גיבוי

גיבוי רציף

גיבוי מצטבר

גיבוי מבוסס תמונה

גיבוי כונן חיצוני

גיבוי של NAS

גיבוי שרת

גיבוי היברידי

גיבוי מכשירים ניידים

גיבוי ללא הגבלה
רק בתוכנית האולטימטיבית

התקנים ללא הגבלה

מהירות מצערת

העתקת קובץ ברמת חסימת

גיבוי רב-שלילי

לשחזר

שירות התאוששות שליחים

גישה לדפדפן

גישה לאפליקציה לנייד

גרסאות

שמירת קבצים נמחקה

אבטחה

הצפנה פרטית

הצפנה במנוחה

הצפנת מעבר

פרוטוקול הצפנה
AES 256 סיביות

אימות דו-גורמי

מרכזי נתונים מוקשחים
n / a

הגדרות שרת פרוקסי

תואם HIPPA

תמיכה

תמיכה 24/7

תמיכה בצ’אט חי

תמיכה טלפונית

תמיכת דוא”ל

פורום משתמשים

בסיס ידע

שונות

שיתוף קבצים

סנכרון מכשירים

ניסיון חינם
15

תמחור

שירותי גיבוי כוללים בדרך כלל אפשרויות מנוי חודשיות או שנתיות. עם זאת, מכיוון שגיבוי CloudBerry אינו מספק למעשה שטח אחסון, עיקר העלות שלו מגיעה בצורה של רכישה חד פעמית מקדימה.. 

עם זאת, עדיין יש דמי תחזוקה שנתיים, אלא אם כן אתה בוחר במהדורה היקרה ביותר, יש כמה מגבלות די מוזרות.

למרות ש- CloudBerry לא ממש צריך לשלם עבור השרתים המארחים את הנתונים שלך, הגירסה היחידה של CloudBerry Backup המאפשרת לך לבצע גיבויים ללא הגבלה היא גרסת ה- Ultimate. בעלות 299.99 $, זה יהיה יקר בהרבה מכפי שרוב המשתמשים מוכנים לבטן. 

במקום זאת, גרסת Desktop Pro מגבילה אותך ל 5 TB של נתונים, שהם ככל הנראה די והותר ברוב הנסיבות. אם אתה מחפש גיבוי בלתי מוגבל לעסק שלך, CrashPlan היא אפשרות נהדרת. קרבוניט מציע גם שטח אחסון בלתי מוגבל ומהווה אלטרנטיבה נהדרת של CrashPlan למשתמשים פרטיים. עיין בסקירת הקרבוניט שלנו למידע נוסף.

גרסת Desktop Pro אינה מאפשרת גיבוי של שרתים. אם זה מה שאתה מחפש, תוכל במקום זאת לבחור באחת מתכניות השרת. למרות שאלו עדיין יקרים יותר מתוכנית Desktop Pro, הם לא יקרים בצורה שערורייתית כמו המהדורה האולטימטיבית.

בהתחשב במגוון התכונות שמציעה גיבוי CloudBerry, אנו חושבים שמחיר הרכישה החד פעמי הוא די סביר, אך הוספת 10 דולר נוספים מדי שנה על כל מה שאתה משלם לספק האחסון שלך אינה דבר טוב, בהתחשב בכך ש- CloudBerry לא ממש צריך לשלם כל תחזוקת שרת כדי לארח את הקבצים שלך.

תוכנית חינם של CloudBerry

קיימת גרסה חינמית של גיבוי CloudBerry, אך היא מגיעה עם כמה מגבלות די משמעותיות. עם הגירסה החינמית של שולחן העבודה, לא תוכל לגבות יותר מ- 200 ג’יגה-בתים, ללא קשר לכמות האחסון שיש לך מספק הגיבוי שלך. בנוסף, גיבויים מבוססי תמונה, הצפנה ותמיכת לקוחות אינם זמינים.

משפט CloudBerry-Free

אתה יכול גם להירשם לתקופת ניסיון חינם למשך 15 יום, המאפשרת לך גישה לכל התכונות של מהדורת Desktop Pro, כך שתוכל לנסות זאת לפני שתבזבז את כל הכסף שברווחתך קשה.

קלות שימוש

קלות שימוש ותכונות הם קריטריונים שלעתים קרובות מתואמים זה בזה שלילית, ככל שככל שתכלול תכונות רבות יותר, כך בדרך כלל קשה יותר להשתמש בתוכנה. 

למרות שהמראה של גיבוי CloudBerry גורם לו להרגיש כאילו הוא תוכנן עבור Windows XP, הוא מוציא מגמה זו על ידי מתן פריסה פשוטה ונוחה לשימוש, גם אם היא ארוזה עד אפס מקום בכלים והגדרות..

למרות העיצוב העתיק, הכל מאורגן היטב וקל למצוא אותו. החלון הראשי “ברוך הבא” נותן סקירה כללית על ההגדרות והתכניות שלך, כמו גם הגיבויים והשחזור האחרונים שלך.

CloudBerry-Welcome-Panel

בחלקו העליון של המסך עומדים לרשותך כמה כפתורים להגדרת תוכניות גיבוי ושחזור מסוגים שונים, יצירת USB לאתחול וחיפוש באחסון הגיבוי שלך..

בלשונית “כלים” הממוקמת בחלק השמאלי העליון של היישום, תוכלו לגשת לאפשרויות הגיבוי של CloudBerry, להפעיל את כלי קיבולת הדיסק שהוזכר קודם לכן ולייבא או לייצא את התצורה שלכם אם ברצונכם להגדיר את אותן הגדרות הגיבוי במחשב נפרד..

CloudBerry-Tools-Tab

מתחת ללחצנים אלה יש לך הכרטיסיות לתצוגה הראשית של היישום, בהן אתה יכול לעבור ממסך “ברוך הבא” שפירטנו קודם לתוכניות הגיבוי שלך, תוכניות שחזור, אחסון גיבוי והיסטוריה.

בקטע “תוכניות גיבוי” תמצא רשימה של כל התוכניות שהגדרת, וכן כמה שהוגדרו כברירת מחדל, כגון המסמכים, הסימניות ותיקיות התמונות שלך. על ידי הרחבת תוכנית תוכלו לראות את כל פרטיה, כולל לוח הזמנים, ההצפנה והתוצאות מההפעלה האחרונה, בתוספת כפתורים שונים המאפשרים לערוך, למחוק או לשכפל את התוכנית.

תוכניות גיבוי של CloudBerry

הלשונית הבאה מעניקה סקירה דומה מאוד של תוכניות השחזור שלך, עם כל אותם פרטים ופעולות זמינים בכרטיסייה הקודמת.

CloudBerry-Restore-Plans

הכרטיסייה “אחסון גיבוי” מספקת סקירה כללית של כל החשבונות המקושרים שלך והנתונים המאוחסנים אצל כל ספק אחסון בענן. אתה יכול לבחור להציג את הגיבויים שלך במבנה עץ רגיל או לארגן אותם לפי גודל.

CloudBerry-Back-Storage

לבסוף, בכרטיסייה “היסטוריה”, אתה מקבל יומן מפורט של כל הגיבויים ושחזור שביצעת, הכולל את גודל הקובץ כמו גם את תוצאת הפעולה, את השעה שהיא התרחשה ומשך הזמן שלה..

CloudBerry-History

אף כי אין ממשק אינטרנט הכלול בגיבוי של CloudBerry, יש אפליקציה לנייד. כאמור, האפליקציה לא מאפשרת לך לגבות את המכשירים הניידים שלך, אך היא מספקת פורטל ניידים קל לשימוש לניהול הגיבויים שלך ואפילו ליזום אותם מרחוק אם אינך יכול לעשות זאת ישירות במכשיר השולחן העבודה שלך..

גיבוי קבצים & שיקום

גיבוי ושחזור הנתונים שלך עם CloudBerry אולי נראה בהתחלה, אך התהליך עצמו הוא די פשוט. זה גם נותן לך המון הגדרות להתעסק בהן כדי להבטיח שהגיבוי המנוהל שלך יתנהג בדיוק כמו שאתה רוצה. 

ניתן לגבות לענן או למכשיר מקומי, ליישם הגדרות מצערת ותזמון שונות, ולאפשר מספר סוגים של התראות..

גיבוי CloudBerry מאפשר לך להגדיר תוכניות גיבוי מרובות הפועלות ללא תלות זו בזו, כך שתוכל בקלות לאחסן את הנתונים שלך עם ספקים מרובים, כמו אמזון S3 ו- Google Cloud.

אפשרויות CloudBerry-Provider

כדי ליצור תוכנית גיבוי, תחילה עליך לבחור באיזה שירות אחסון אתה רוצה להשתמש ולחבר את חשבונך לגיבוי של CloudBerry. יש כאן המון אפשרויות, כולל אמזון S3 או אמזון קרחון, גוגל ענן (לא להתבלבל עם גוגל דרייב), ווסאבי, Rackspace ועוד. 

איזו אפשרות היא הטובה ביותר תלויה לחלוטין בצרכים שלכם. לדוגמה, אם אתם מחפשים אחסון קר, אז קרחון אמזון הוא בחירה מצוינת.

CloudBerry-Add-account

לאחר שהוספת את חשבון הגיבוי בענן לבחירתך, אתה יכול ללחוץ על “קבצים” או “מבוסס תמונה”, שיפתח את אשף ההתקנה של תוכנית הגיבוי שלך. השלב הראשון הוא בחירה בין “גיבוי מקומי או ענן” או “גיבוי היברידי”, ואחריו בחירת שירות האחסון בו תרצה להשתמש לתוכנית, אם הוספת יותר מאחד.

CloudBerry-Backup-Local-Or-Cloud

לאחר מכן, קבע שם לתוכנית שלך ובחר בין מצב “מתקדם”, “פשוט” ו”התאם אישית “. מצב “מתקדם” מאפשר לך להחיל הצפנה וגיבוי ברמת חסימת, ואילו האלטרנטיבה “הפשוטה” מאפשרת לך לגשת לגיבוי שלך באמצעות הלקוח הייעודי של ספק האחסון שלך, ולא רק עם תוכנת הגיבוי של CloudBerry עצמה..

מצב גיבוי של CloudBerry

החלון הבא מעניק לך גישה לכמה אפשרויות מתקדמות, כגון סריקות NTFS מהירות (האצת סריקות לשינויי קבצים במחיר של שימוש מוגבר בזיכרון) ואילוץ השימוש בשירות להעתקת צלליות נפח (המאפשר לך להשתמש בקבצים בזמן שהם מגובים).

CloudBerryBackup-Advanced-Options

אם החלטת על ההגדרות “מתקדמות”, תוכל לבחור את הקבצים שברצונך לגבות. אם אתה מבצע גיבוי מבוסס תמונה, חלון זה מראה לך רשימת מחיצות במערכת שלך ולא את הקבצים והתיקיות שלך..

CloudBerry-Back-Select-Files

לאחר שבחרת את כל מה שאתה רוצה לגבות, אתה יכול לבחור אילו מסננים אתה רוצה להחיל על התוכנית. זה כולל דילוג על קבצי מערכת, סינון סוגי קבצים מסוימים ועוד.

מסנני CloudBerry-גיבוי

החלון הבא מאפשר לך לאפשר דחיסה (מה שמקטין את כמות שטח האחסון בענן המשמש) והצפנה (בתנאי שספק הגיבוי בענן שלך תומך בכך).

CloudBerryBackup-דחיסה והצפנה

הבא הוא מדיניות השמירה שלך, המחליטה כמה זמן פריטים שנמחקו מוחזקים בשרת וכמה גרסאות ישנות של קבצים שהשתנו ברצונך שיהיה לך.

CloudBerry-Back-Retention

כשאתה מתקרב לסוף התהליך, אתה צריך להחליט את לוח הזמנים, אותו ניתן להגדיר לתאריכים ספציפיים, בימים מסוימים של השבוע, בזמן אמת או ידנית (כלומר אתה צריך ליזום את הגיבוי בעצמך).

CloudBerry- לוח זמנים לגיבוי

לבסוף, שני החלונות האחרונים מאפשרים לך להגדיר פעולות מסוימות הפועלות אוטומטית לפני גיבוי מתחיל או אחרי שהוא מסתיים, ואז האם ברצונך לקבל הודעה בדרך כלשהי בסיום הגיבוי או לא..

CloudBerry-Backup-התראות

לאחר שעברת את כל זה, גיבוי CloudBerry נותן לך סיכום של התוכנית שלך שתוכל להסתכל עליה, אחריה סיימת.

CloudBerry- גיבוי סיכום

הגדרת תוכנית שחזור מעט פחות מסובכת. אתה מתחיל בלחיצה על כפתור “שחזור” בשורת המשימות הראשית ואז לבחור מאיזה ספק אחסון ענן אתה רוצה לשחזר.

CloudBerry-Restore-Provider

לאחר מכן תוכל לבחור אם ברצונך להפעיל את השחזור פעם אחת בלבד או לשמור גם את התוכנית לשימוש עתידי.

CloudBerry-RestoreOnce-Or-Save

בשלב הבא תבחר אם ברצונך לשחזר קבצים ותיקיות או לבצע תמונת מערכת מלאה.

CloudBerry-Restore-Files-or-Image

החלון הבא מאפשר לך לבחור אם ברצונך לשחזר את הגרסה האחרונה או לשחזר מנקודת זמן מסוימת.

CloudBerry-Restore-Point

בשלב הבא אתה בוחר אילו קבצים (או איזו תמונת מערכת) ברצונך לשחזר מרשימת הנתונים המגובים שלך.

CloudBerry-Restore-File-Selection

להמשיך הלאה, אתה צריך לבחור את היעד. זה יכול להיות במיקום חדש או במיקום המקורי של הנתונים. כאן תוכל גם לציין אם ברצונך לשחזר קבצים שנמחקו ואם ברצונך להחליף את הקבצים ביעדך.

CloudBerry-Restore-Destination

החלון הבא מאפשר לך להחליט אם ברצונך לפענח את הקבצים. זכור כי אם הצפנת את הקבצים במהלך הגיבוי, תצטרך לפענח אותם כעת. אחרת, תצטרך לפענח ידנית את הקבצים מאוחר יותר כדי שיהיו נגישים לאחר הורדתם.

CloudBerry-Restore-Decrypt

לבסוף, באפשרותך להגדיר התראות לקראת סיום השחזור, שניתן להעביר כדואר אלקטרוני או כרישום ביומן האירועים של Windows..

CloudBerry-Restore-התראות

מהירות

CloudBerry אינו מספק את שטח השרת בפועל בו תאחסן את הקבצים שלך, ולכן המהירות שלו תלויה מאוד בשירות המשני שאתה בוחר לשותף איתו.. 

מכיוון שגיבויים ראשוניים הם לרוב עצומים, חשוב מאוד ששירות גיבוי יספק מהירויות קרוב ככל האפשר למגבלה התיאורטית. מהבדיקות שלנו, קבענו שגיבוי CloudBerry יכול להתקדם במהירות שבה נותן ספק האחסון.

לצורך הבדיקות העלינו והורדנו תיקיה בגודל 3.51 ג’יגה-בייט המכילה סוגים שונים של קבצים, כגון וידאו, תמונות וקבצי טקסט. השתמשנו בחיבור עם מהירות העלאה ומהירות הורדה של 50 מגהביט לשנייה, מה שמשמעות בתיאוריה שגיבוי ושחזור אמורים להסתיים בעוד 10 דקות, אך באופן מציאותי יותר אנו מקווים לראות אותם מסתיימים בעוד כ-15 עד 20 דקות..

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
העלה0:15:240:14:550:15:09
הורד0:12:530:12:460:12:49

כפי שאתה יכול לראות, התוצאות הללו נופלות בצורה מרובעת בטווח שלפיו קיווינו ובמקרה של העלאות, למעשה חרגו מהציפיות שלנו. לצורך בדיקות אלו חיברנו את גיבוי CloudBerry ל- Backblaze B2 שהיא הגרסה של Backblaze המיועדת למשתמשים עסקיים. אם ברצונך ללמוד עוד אודות הגרסה לשימוש פרטי, עיין בסקירת Backblaze שלנו.

אבטחה

אתה מפקיד לספק הגיבוי שלך נתונים שעלולים להיות רגישים, ולכן לאבטחה שהיא מספקת יש חשיבות מכרעת. עם זאת, מכיוון ש- CloudBerry לא מספק את שטח השרת עצמו, ישנם מגבלות משמעותיות לאבטחה שהיא יכולה לספק בכוחות עצמה, מכיוון שהיא נשענת מאוד על האמצעים שננקטה על ידי החברה השולטת במרכזי הנתונים בפועל..

עם זאת, CloudBerry Backup עושה עבודה מצוינת בכדי להעביר העברות מאובטחות לספק האחסון שבחרת. כל עוד השירות המשני תומך בו, CloudBerry Backup מציע עד קידוד AES 256 סיביות, וזה די והותר כדי להרחיק את הנתונים שלך מפושעי רשת או אפילו של הרשויות..

CloudBerry-Encryption

ניתן להגדיר את ההצפנה כפרטית, כלומר רק ברשותך המפתח הדרוש כדי לבטל את הנעילה. כאשר הקבצים שלך עוברים, הם מוגנים על ידי TLS, כלומר הם אינם פגיעים להתקפות איש באמצע בזמן שהם נוסעים ליעדם. 

אם לא ברור לך מה המשמעות של כל שיחת ההצפנה הזו, הקפד לקרוא את תיאור ההצפנה של קורס קריסות במינוח..

גיבוי CloudBerry תומך באימות דו-גורמי, המשפר מאוד את האבטחה שלך על ידי דרישת אימות נוסף לפני שאתה מתחבר, אם כי עליך להגדיר זאת אצל ספק האחסון שלך. השירות נהג להציע גם הגנה על תוכנת ransomware, אך הדבר הוסר לאחר שמעבדות CloudBerry קבעו כי הוא מספק מעט תועלת למשתמשים.

פרטיות

בדומה לאבטחה, פרטיות היא בעיקר בידי החברה האחראית על מיקום האחסון שלך בפועל. מכיוון שגיבוי CloudBerry אינו מחזיק עותק של הנתונים שלך, היכולת שלה לפגוע בפרטיותך מוגבלת מטבעה. עם זאת, מדיניות הפרטיות התמציתית שלה מבהירה אילו נתונים היא אוספת ומתי הם משותפים.

בעיקרו של דבר, המידע היחיד ש- CloudBerry אוסף עליך הוא מה שאתה מספק כשאתה רושם חשבון, כלומר השם שלך, כתובת הדוא”ל ופרטי התשלום שלך. החברה אוספת גם מידע אנונימי מסוים, כגון כתובת ה- IP ופרטי המכשיר שלך, אך אלה אינם קשורים לשמך או לזהותך בשום דרך.

CloudBerry- מדיניות פרטיות

בהצהרת הפרטיות נאמר בבירור כי מידע זה משותף בשתי דרכים בלבד. ראשית, עם שותפים צד ג ‘מהימנים המאפשרים ל- CloudBerry לספק את שירותו (חשבו על PayPal לקבלת מידע על תשלומים וכו’) ולעמוד בחוקים ותקנות, לבקשת אכיפת החוק.

מבחינת תקנות פרטיות, CloudBerry תואם את ה- GDPR וה- HIPAA, אך הדבר נשען לחלוטין על אחסון הענן המשני שאליו אתה מחבר את השירות..

CloudBerry-GDPR

שירות לקוחות

מכיוון שאתה בדרך כלל מפקיד לספקי גיבוי נתונים שעלולים להיות קריטיים, חשוב שיהיה להם מחלקת שירות לקוחות איתנה המספקת תשובות מהירות ואיכותיות לכל שאלה.. 

למרות ש- CloudBerry לא ממש מטפל בנתונים שלך, עדיין רצינו לבדוק כמה טוב התמיכה בלקוחות שלה, והחברה מצליחה כאן, תוך שהיא מספקת מספר דרכים ליצירת קשר כמו גם תגובה מהירה..

CloudBerry-Email-Form

אם אתה זקוק לעזרה עם התוכנה, אתה יכול לשלוח כרטיס תמיכה דרך טופס הדוא”ל או ליצור קשר עם החברה בטלפון. למרבה הצער, ישנם מספרי טלפון זמינים לשלוש מדינות בלבד – ארה”ב, בריטניה וברזיל – כך שאם אתה מתקשר מכל מקום אחר, זה עשוי לעלות לך לא מעט.

CloudBerry-Phone-Support

שלחנו שאילתה דרך טופס הדוא”ל וקיבלנו תגובה תוך מספר שעות, וזה מעולה. כשלא השבנו מייד, מחלקת התמיכה אפילו פנתה אלינו דרך הטלפון כמו גם באמצעות שליחת דוא”ל מעקב נוסף.

CloudBerry-KnowledgeBase

תוכל גם לחפש בבסיס הידע הרחב של החברה, או להכניס את שאלתך או הבעיה לפורום המשתמשים.

CloudBerry-Forum

פסק הדין

זה מה שבדק את הגיבוי של CloudBerry. בסך הכל, זהו כלי רב עוצמה לניהול גיבויים מרובים לספקים שונים, המעניק לך שליטה רבה בכל היבט בגיבוי שלך.. 

גיבוי CloudBerry אולי אינו הפיתרון הטוב ביותר עבור מישהו שרק מחפש דרך פשוטה לגבות נתונים מסוימים לענן. עם זאת, עבור משתמשי כוח, זה מספק מידה רבה של שליטה וגמישות.

למרות שהגרסה החינמית מגיעה עם מגבלות חמורות כלשהן, היא עדיין שמישה מאוד, בתנאי שלא תצטרך לגבות יותר מ- 200 ג’יגה-בייט ולא תצטרך לבצע הדמיה של דיסק.. 

אנו חושבים שלשלם דמי תחזוקה שנתיים עבור שירות שאינו מספק שטח שרת מעט אינו נקרא, אך בסך הכל המחיר אינו מקומם בתכנית הדברים הגדולה.

במחיר הצידה, CloudBerry Backup מספק מהירות מעולה, אבטחה ופרטיות, כמו גם מחלקת שירות לקוחות מגיבה מאוד אם אתה נתקל בבעיות. כשאתה מזדווג עם כל אלה עם שלל התכונות וקלות השימוש, אתה מקבל חתיכת תוכנה מעולה למי שמחפש להפיק כמה שיותר מתהליך הגיבוי שלהם..

מה חשבת על סקירת הגיבוי של CloudBerry שלנו? האם אתה מסכים שזה כלי רב עוצמה למשתמשים מתקדמים אך עשוי להיות הרבה יותר ממה שהאדם הממוצע צריך? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map