סקירה של CloudAlly – הבא אחסון משלך – עודכן בשנת 2020

סקירה של CloudAlly

CloudAlly הוציאה דף מהספר של CloudBerry Backup ומציעה שירות גיבוי בו אתה מספק את האחסון. עם זאת, זה יקר יותר מההשראה שלו, ויש לו כמה בעיות ממשק. קרא את סקירת ה- CloudAlly המלאה שלנו לפרטים.


ביקורות הגיבוי המקוונות הטובות ביותר

CloudAlly היא חברת גיבוי ענן בישראל. אולם זה שונה מרוב השירותים בגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו, מכיוון שהוא מגבה את הנתונים שלך שכבר בענן. לספקי שירותי ענן יש יתירות וגיבויים מובנים לצורך התאוששות האסון שלהם, אך בעזרת CloudAlly, אתה יכול ליצור שכבת הגנה נוספת עבור נתוני הגיבוי שלך..

רוב ספקי שירותי הענן שומרים את הקבצים שנמחקו בתיקייה “זבל”, אך אינם יכולים לשחזר אותם לאחר שתמחק אותם משם. כדי להימנע מכך, אתה יכול להשתמש ב- CloudAlly כדי לגבות ולשחזר את הקבצים שאתה שומר עם שירותי ענן אחרים.

CloudAlly משתלב עם מספר שירותי ענן עסקיים פופולריים ובעל אבטחה ופרטיות חזקה, דבר שיש בו חשיבות עליונה כשאתה מתכוון לגבות את הקבצים העסקיים החשובים ביותר שלך..

עם זאת, תוכנית התמחור שלה לגיבוי נתונים משירותי אחסון בענן היא יקרה אם צריך לגבות נתונים רבים. ברוב המקרים, עם זאת, ככל הנראה תצטרך לשמור את הנתונים הקריטיים שלך, שאינם צריכים לדרוש שטח גיבוי רב. בסיס הידע של CloudAlly יכול לעזור בפתרון בעיות נפוצות וצוות התמיכה הטכנית שלה זמין 24/7.

CloudAlly הוא גם קל לשימוש אך מוגבל ללקוח אינטרנט. פעולות הגיבוי והשחזור הן פשוטות ומהירות. אם אתה סקרן לגבי השירות, המשיך איתנו כשאנחנו נודיע לך את הפרטים בסקירת CloudAlly זו.

חוזק & חולשות

תכונות

גיבוי קלאסי בענן מסייע בהגנה על הנתונים במחשבים האישיים ובכוננים חיצוניים שלך. ברגע שהקבצים שלך בענן, אתה יכול להיות בטוח שריסוק הכונן הקשיח או תקלות תוכנה לא יגרמו לך לאבד אותם.

שירותי ענני ברית

CloudAlly היא חיה שונה בהשוואה לשירותים כאלה. זה לא יכול לגבות את המחשב שלך או חומרה אחרת. במקום זאת, זה עוזר להגן על הקבצים שלך שנמצאים כבר בשירותי אחסון בענן, כמו Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive או Box. שלושת הראשונים הם שמות משק בית. אם לא שמעת על הרביעי, קרא את סקירת התיבה שלנו כדי ללמוד עוד על כך.

אם אינך יודע מה ההבדל בין אחסון בענן לגיבוי, קרא את ההסבר שלנו.

מלבד כונן גוגל, CloudAlly יכול לגבות את Gmail, אנשי הקשר שלך, לוח השנה של גוגל, אתרי Google, משימות גוגל ומספר דומיינים מ- G Suite של גוגל. באופן דומה, אתה יכול להשתמש בו כדי לגבות את הקבצים של Office 365, Microsoft Exchange ו- Microsoft OneNote. OneNote הוא אחד האפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות. קרא על כך בסקירת OneNote שלנו.

זמין גם גיבוי עבור Microsoft SharePoint Online, כולל אתרים, מסמכים וספריות. בנוסף, אתה יכול לגבות דוא”ל IMAP וסביבות הייצור של Salesforce ו- ארגז חול כולל מסמכים, קבצים מצורפים, עדכוני פטפוט ואובייקטים סטנדרטיים ומותאמים אישית..

אם אתה זקוק לגיבוי מסדי נתונים, אתה יכול לעשות זאת עבור מסדי הנתונים שלך Amazon DynamoDB ו- Amazon SimpleDB.

CloudAlly מספק גם גיבוי ושמירה ללא הגבלה של ארכיונים יומיים. אם ברצונך לשמור גיבוי למחשב מקומי, אתה יכול להוריד ארכיון .zip שלו. בנוסף, CloudAlly לעולם לא מוחק את הקבצים שלך כך שתוכל תמיד לאחזר אותם.

גיבויים חדשים לא מחליפים ישנים כדי שתוכל לאחזר גרסאות קודמות של הגיבויים שלך. כך עובד גרסת קבצים עם שירותי גיבוי בענן אחרים. תוכלו למצוא מאמרים נוספים אודות גיבוי בענן ותכונותיו בספריית הגיבוי המקוונת שלנו.

סקירת תכונות CloudAlly

תמחור

ל- CloudAlly תוכנית תמחור פשוטה המורכבת מתוכניות שיכולות לגבות שירותים ומסדי נתונים מקוונים שונים.

כל התוכניות כוללות אחסון בלתי מוגבל המסופק על ידי אמזון S3. אם אינך מכיר את זה, קרא את סקירת Amazon S3 שלנו. לכל התוכניות של CloudAlly יש גם קידוד AES 256 סיביות. נדבר על כך יותר בקטע “אבטחה”.

התוכנית הראשונה מאפשרת לך לגבות את G Suite של Google ו- Exchange 365 של מיקרוסופט תמורת 3 דולר למשתמש בחודש. אם אתה משלם עבור השנה מראש, המחיר יורד ל 30 $ למשתמש.

התוכנית הבאה יכולה לגבות את הנתונים שלך משירותי אחסון בענן במחיר של $ 2 למשתמש לחודש. התוכנית גמישה מכיוון שהיא גובה מחיר לכל 5 ג’יגה-בייט, כך שתוכלו להשתמש בכמה או מעט ככל שתצטרכו. מנוי לשנה מוריד את המחיר ל 20 $ למשתמש לחודש עבור 5GB. זה לא הרבה, בלשון המעטה, וגיבוי של 100 ג’יגה-בתים בלבד יעלה לך 40 $ לחודש.

אם אתה זקוק למרחב רב במחיר זול יותר, קרא את מערך הגיבוי המקוון הטוב ביותר ללא הגבלה.

תוכנית IMAP מאפשרת לך לגבות את דוא”ל ה- IMAP שלך בסכום של 3 $ למשתמש לחודש או 30 $ למשתמש לשנה. תוכנית Salesforce עולה זהה והיא מאפשרת לך לגבות את הייצור שלך, את הנתונים ואת הקבצים הקשורים ל- Salesforce.

שתי התוכניות האחרונות יכולות לגבות מסדי נתונים של SimpleDB ו- DynamoDB תמורת 12 $ או 15 $ לחודש בהתאמה. אין תוכנית חינמית, אך לכל התוכניות יש תקופת ניסיון בחינם למשך 15 יום המאפשרת לך לבדוק את השירות לפני שאתה נרשם.

קלות שימוש

ל- CloudAlly אין לקוח לשולחן העבודה. במקום זאת, הכל נעשה באמצעות לקוח האינטרנט. ברור ופשוט לשימוש. התפריט משמאל מאפשר לך לנווט לגיבויים שלך, לדף השחזור, לחיוב שלך, לפעילות בחשבון, להגדרות ולתמיכה. המעבר בין העמודים מהיר.

ענן ברית-לקוח אינטרנט

בפינה השמאלית העליונה אתה יכול לגשת להגדרות החשבון שלך ולהתנתק. דף “הגיבויים” הוא המקום אליו תנחת כשאתה נכנס, והוא מאפשר לך להגדיר את הגיבוי שלך במהירות. נדבר על כך יותר בסעיף הבא.

הגישה של CloudAlly, שבה אתה מנהל גיבויים מרובים ממקום אחד, דומה לגישה של CloudBerry Backup. עם זאת, גיבוי CloudBerry משתמש ביישום שולחני, שמנהל אחסון ענן מרובים שמאפשר שירות לגיבוי קבצים מהמחשב והמכשירים שלך. באופן זה, זה ההפך מ- CloudAlly. אם אתה רוצה את זה, קרא את סקירת הגיבוי של CloudBerry למידע נוסף.

תוספת של אפליקציה לסמארטפון תתקבל בברכה מכיוון שאז תוכלו לבדוק את מצב הגיבויים בענן שלכם או ליזום אחד בדרכים.

גיבוי קבצים & שיקום

התחל-ענן-צור-גיבוי

כל שעליך לעשות כדי ליצור גיבוי לקבצים שלך הוא להיכנס לחשבון CloudAlly שלך ולבחור שירות שברצונך לגבות מדף ההתחלה..

ענן-ברית-אימות-Dropbox

בשלב הבא עליכם לתת ל- CloudAlly גישה לשירות זה. אתה עושה זאת על ידי הזנת האישורים שלך, באמצעות אסימון OAuth או פתיחת חלון חדש המאפשר לך להתחבר לשירות זה. שיטות זמינות תלויות בשירות. בחרנו ב- Dropbox Business והכנסנו את אישורינו בדף שנפתח כאשר לחצנו על כפתור “האימות”.

אפשרויות ברית ענן-חדש-גיבוי

לאחר מכן תראה את האפשרויות שאתה יכול לצבוט. אתה יכול לבחור להתחיל גיבוי באופן אוטומטי בעת הוספת משתמש חדש, מה שמקל על כך שיש לך הרבה מהם. עם זאת, אתה יכול להתחיל גיבויים נפרדים על ידי לחיצה על סמל ההפעלה לצד גיבוי בחלונית “החשבון”.

CloudAlly מפעיל גיבוי באופן אוטומטי בשעה 14:00 UTC, אך אתה יכול לשנות את זה מהקטע התחתון ביותר. הגיבוי מוגדר לפעול כל יום, אך אתה יכול לגרום לו לרוץ כל יום שלישי או פעם בשבוע במקום זאת.

הגדרת הגיבוי שלך קלה ומהירה. אתה לא צריך להתמודד עם ההגדרות אם אתה לא רוצה.

אם אתה רוצה להתחיל בתהליך השחזור עליך ללחוץ על “התאוששות” מהתפריט בצד שמאל. לאחר מכן תראה דף שמפרט את החשבונות הפעילים שלך. אתה יכול לחפש משימות שנוצרו או ליצור משימות על ידי לחיצה על חלונית “החשבון”.

התחלת ענן-ברית-שחזור

בחרנו בחשבון Dropbox העסקי שלנו והדף הבא הראה לנו רשימת גיבויים שנוכל לשחזר. הגיבוי היחיד שהיה זמין היה זה שניהלנו ידנית, אז לחצנו על סמל החץ הימני שלידו.

בחירה בבחירת ענן-שחזור-בחירה

החלון הבא מאפשר לך לשחזר נתונים באמצעות תמונת מצב או קובץ ספציפי. תמונת מצב מאפשרת לך לשחזר את כל הגיבוי מטווח תאריכים מוגדר. בחרנו תמונת מצב החל מהגיבוי הראשוני שלנו ולחצנו על כפתור “המשך” כדי להמשיך בתהליך.

רשימת ענן-ברית-שחזור

אתה יכול לבחור את הפריטים שברצונך לשחזר מהעמוד הבא. עבורנו הוא מכיל תמונת מצב אחת בלבד. לאחר שתבחר את תמונת המצב שלך, אתה יכול לשחזר אותו לשירות האחסון שלך או להוריד אותו. אפשרות ההורדה מאפשרת לך לייצא את הקבצים שלך בפורמט .zip לאמזון S3, Microsoft Azure Blob, Box או Dropbox.

ענן-ברית-שחזור-הורדה

לא קשה לשחזר קבצים, אבל זה לוקח הרבה צעדים. אנו מעדיפים שתהיה אפשרות לשחזר הכל בלחיצה אחת או שתיים או שלוש. זה יהיה מהיר יותר מהנוהל הנוכחי.

מהירות

גיבויים ראשוניים יכולים לארוך זמן רב. כמה זמן לוקח להם תלוי בכמה נתונים יש לך להגן, אך בניגוד לשירותי גיבוי בענן אחרים, לא משנה כמה אתה קרוב לשירות שמחזיק את הנתונים שלך. במקום זאת, חשוב עד כמה שרתי CloudAlly קרובים לשרתי השירות שלך. במקרה זה, בדקנו את CloudAlly באמצעות Dropbox Business.

Dropbox Business מופיע ברשימה שלנו עם ספקי הסינכרון והשיתוף הטובים ביותר של קבצי ארגונים, כך שאם זה מסקרן אותך, קרא את סקירת Dropbox Business שלנו.

כדי לראות כמה מהר פעולות הגיבוי והשחזור של CloudAlly, ערכנו בדיקות העברה והורדה באמצעות תיקיה עם רוכסן של 1 ג’יגה-בתים. השתמשנו בחיבור Ethernet מחוץ לבלגרד, סרביה, עם מהירות ההורדה של 95.88 מגה ביט לשנייה. להלכה, במהירות הזו, ההורדה שלנו צריכה לארוך דקה ושלושים שניות.

CloudAlly לא קל להשוות לשירותי גיבוי אחרים מכיוון שהוא לא מעלה קבצים מהמחשב שלך אלא מעביר אותם משירות ענן של שותף. עם זאת, לקח בממוצע דקה ו 20 שניות להעביר את סביבת העבודה המשותפת של Dropbox Business שלנו, שהכילה את תיקיית הבדיקה של 1GB. זו תוצאה נהדרת.

פעולת השחזור היא עניין אחר מכיוון שאנו יכולים להשוות את זמנו לזמן התיאורטי שאנו מצפים לו. בזמן ממוצע של שבע דקות ו -15 שניות CloudAlly אפילו לא היה קרוב לדקה ו -30 שניות שזה אמור לקחת. זה איטי בהשוואה לשירותים אחרים שנמשכים כשתי דקות.

ניסיון ראשון: ניסיון שני: ממוצע:
זמן העברה:00:01:1800:01:2200:01:20
זמן הורדה:00:07:0000:07:3000:07:15

אבטחה

CloudAlly מאחסן נתונים באחסון S3 של אמזון ומצפין אותם באמצעות קידוד AES-256 ביט. פרוטוקול SSL מגן ומצפין נתונים במעבר. מפתחות הצפנה הם ייחודיים עבור כל לקוח והם מאוחסנים היטב. בנוסף, השימוש בתיקיה ייחודית של אמזון S3 לכל לקוח מבטיח בידוד נתונים.

אין דרך לגשת ישירות לנתוני הגיבוי של הלקוחות שלך. ניתן לגשת אליו רק באמצעות פלטפורמת CloudAlly. בנוסף, רק מנהל הנתונים יכול לנהל גיבויים של CloudAlly. צוות CloudAlly אינו יכול לגשת לנתוני לקוחות, ורק למספר מוגבל של אנשי צוות “צריך לדעת” יש גישה למפתחות ייצור כדי להיות מסוגלים לפתור בעיות..

מרכזי הנתונים של CloudAlly מאובטחים, מוקשים וכוללים את תיקוני האבטחה האחרונים. בנוסף, CloudAlly מוסמך על ידי ISO 27001, שהוא תקן מוכר בינלאומי לניהול אבטחת מידע. CloudAlly הוא גם תואם HIPAA.

אינך צריך לאחסן אישורי משתמש של CloudAlly במערכת CloudAlly מכיוון שהיא משתמשת בתקן התעשייה OAuth לצורך גישה מבוססת הרשאה. OAuth מספקת רק את המידע הבסיסי הדרוש ל- CloudAlly כדי שתוכל לעשות את מה שהיא צריכה לעשות. ניתן לבטל את OAuth בכל עת או לאחסן אישורים ולהצפין אותם באמצעות קידוד AES-256 סיביות.

בנוסף, באפשרותך לאפשר אימות דו-גורמי להוסיף שכבת אבטחה נוספת עבור חשבונך.

פרטיות

CloudAlly עושה עבודה טובה באבטחת קבצים והגבלת גישה של עובדים אליהם. ובכל זאת, אנו שוקדים במדיניות הפרטיות כדי לבדוק אם סעיפי פרטיות חשודים.

כמו שירותים רבים, CloudAlly מחייב אותך ליצור חשבון המכיל מידע אישי, כגון שם פרטי ושם דואר אלקטרוני. היא משתמשת במידע זה כדי לשפר את שירותו, ליצור איתך קשר, לאמת אותך ולתת לך גישה לשירותיו.

זה עשוי להעביר את המידע האישי שלך בתוך CloudAlly או לספקי שירותים של צד שלישי, אך רק כדי לספק לך שירותים. בנוסף, מידע אישי עשוי להיות מועבר למדינות אחרות.

חברות בנות וחברות כלולות עשויות לקבל מידע אישי ולא אישי לעיבודו עבור CloudAlly. CloudAlly דורש מאותם צדדים לעבד את הנתונים בהתאם למדיניות הפרטיות שלה.

CloudAlly עשויה גם לחשוף את המידע האישי שלך או כל מידע אחר ששלחת כדי לעמוד בחוקים, למנוע בעיות אבטחה או להגן על אנשים מפני נזק.

הצפנה פרטית אינה זמינה, אך רק למספר מוגבל של עובדים בכירים יש גישה לסביבת הייצור המחזיקה במידע המשתמשים. בנוסף, נציג CloudAlly הודיע ​​לנו כי כל העבודות על סביבת הייצור נרשמות ונבדקות.

פרוטוקול CloudAlly

כאשר פעולת גיבוי או שחזור זקוקה לתשומת לב בגלל בעיה הקשורה לקובץ, הצוות של CloudAlly צריך לבדוק תחילה את הצורך בגישה לקובץ, ואז לקבל אישור מבעל הנתונים לגשת אליו. זה נוהג טוב וזה הופך את חוסר הידע לאפס נסבל.

CloudAlly שומר על נתוני הגיבוי שלך כל עוד אתה שומר על המנוי שלך. אם תבטל את המנוי שלך, CloudAlly תמחק את הארכיונים שלך תוך שבועיים. אם תבטל את הגיבוי של משתמש בודד, נתונים אלה יימחקו תוך יום.

אתה יכול לאחסן את הנתונים שלך באמזון במרכזי נתונים בארה”ב, קנדה, אירופה או אוסטרליה. זוהי תכונה נהדרת למי שרוצה להימנע מפרויקט ה- PRISM של הדוד סם ומחוקי הפרטיות המגושמים, כמו מעשה CLOUD.

CloudAlly מציית גם לתקנה הכללית להגנת נתונים, שהיא החוק החזק של אירופה בנושא פרטיות של נתונים מקוונים. תוכלו ללמוד עוד על זה במדריך ה- GDPR שלנו.

כל זה מחיר רגיל לשירותי ענן. אין סעיפים מפוקפקים שיכולים לפגוע בפרטיותך כאן.

תמיכה

ל- CloudAlly צוות תמיכה טכני הפועל מסביב לשעון. עם זאת, לפני שתפנה אליהם, תוכל לעיין בבסיס הידע כדי למצוא פיתרון לבעיה שלך.

בסיס ענן-ברית-ידע

זה מופרק לנושאי עזרה שונים, אך אם אינך מוצא תשובה שמנווטת בהם אתה יכול להשתמש בסרגל החיפוש. קל לעקוב אחר המאמרים ויש להם צילומי מסך כדי להקל על השלמת הפתרונות. בנוסף, יש קטע עם סרטונים שיעזרו לך לפתור בעיות נפוצות.

אם בסיס הידע אינו עוזר, אתה יכול לשלוח דוא”ל עם שאלתך. עשינו וקיבלנו תשובה תוך 10 שעות, שאינן מהירות כמו שירותים מסוימים, אך היא עדיין מהירה. עם זאת, מי שיש לו בעיה דחופה יכול להתקשר ישירות לתמיכה. קווי טלפון בארה”ב, בריטניה ואוסטרליה זמינים.

פסק הדין

CloudAlly הוא שירות ספציפי. יתכן ואינך זקוק לו, תלוי כמה אמון אתה סוכן באחסון ענן או ספק הגיבוי שלך. יתכן שלא תרצי לשמור את הביצים שלך בסל אחד, ובמקרה זה זה פיתרון טוב. אתה יכול לחבר אותו לשירות שאתה רוצה לגבות ולתת לו לעשות את הדבר שלו בלי להזין ממך הרבה.

אם אתה צריך לצבוט משהו, לא תצטרך להתקשר לעזרה מכיוון שהשירות קל לשימוש. זה גם מאובטח בזכות פרוטוקולי הצפנה, תכונות המאבטחות את האישורים שלך ומרכזי נתונים מוקשים. CloudAlly דואג גם לפרטיות שלך.

עם זאת אין לקוח לנייד שתהפוך אותו לזמין בזמן שאתה לא נמצא במחשב שלך. המחירים של CloudAlly אינם זולים אם ברצונך לגבות הרבה קבצים, אך הם בסדר אם תגביל את הגיבוי לחשובים החשובים ביותר..

מה אתם חושבים על CloudAlly? האם זה משהו שאתה צריך או שאתה סומך על מנגנון התאוששות האסון בו משתמש הענן שלך משתמש? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map